Új privát üzeneted érkezett!

Niki

Évike nénit én is ismerem, az elején én is hozzá jártam, aztán elköltöztünk.

Voltunk ma az oviban, a Kékes tériben. Beszéltem a vezető ovónővel. Nagyon aranyos volt, fel is vette manót, holnap kell visszavinni a papírt amit adott hogy töltsem ki. Manónak persze nagyon tetszett, előszedte az összes autót. Alig lehetett kirángatni. Csak azzal a megegyezéssel jött ki hogy még kimegyünk az udvarra is autózni. :)

Cini
Emmának boldog névnapot! :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


sziasztok!!!

:?: :?: Valaki tud valamit a Bugát Pál kórház 4.emeletén lévő terhes tornáról??A védőnő ajánlotta nekem is!! :?: :?:

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Hetti: Köszönöm a jókívánságot, Emma nevében is.
Hogy vagytok? Sikerült már rendbe szedni a házat?

Sensi: Oké, akkor majd elnézünk felétek ha arra járunk.
Remélem, veletek is minden oké. Mondta anyósom, hogy találkozott veletek a boltban és, azt is mondta, hogy Anna milyen szépen beszél már. Meg azt is, hogy emlékszik még Emmára :)

Nicol: Mi voltunk ott a párommal apás-szülés felkészítésen.
Régen máshol volt a terhes torna (a védőnői épületben).
Én mindenképpen ajánlom , de ezt már írtam is itt egyszer neked és Sziszinek.
Én sok barátnőt szereztem ott, és az nőci is rendes aki tartja az órát.
A 4. emeleten lévő terem jóval nagyobb mint ahol mi tornáztunk, vannak labdák, meg sok jó dolog amivel lehet lazítani az izmaidat.
Mi jógáztunk is, persze csak a lazítós részét.
Mindenképpen próbáld ki és Sziszi is!
Sok jó infót is kaptok arról, hogy mi, hogy zajlik a kórházban, mit érdemes vinni, mikor érdemes elindulni, légzés technikát, nyomó technikát stb. tanítanak.

Beus: Hol vagy? Mostanában ritkán jársz erre.
A suliban minden oké? Milyen lett a vizsga? Mi május 20-án vizsgázunk újra. számvitel és könyv-vezetésből.
Már most félek
:?

Ja egy kérdés csajok!

A légzésfigyelő amit a múltkor említettem érdekel valakit?
Mert ha nem akkor meghirdeti a barátnőm.

További szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 

 
 

Sziasztok Lányok :)

Nagyon régen írtam utoljára, és olvasni sem olvastalak Titeket, mert amióta jó idő van szinte egész nap kint vagyunk. 8) Barnabás imád homokozni, szaladgálni, sétálni, kutyát, macskát nyúzni, szóval nem unatkozunk. :lol:
Örülök, h mindnekivel minden rendben van! :D

Sziszi nagyon helyesek vagytok, és jól áll az a pici leányzó a kezetekben! Lehet már látni a pocakod?

Melinda, hogy állod meg, h nem kérdezel rá a baba nemére? :shock: Én alig vártam, h megtudjam! Amióta tudjuk, h kisfiú azóta már nevén szólítjuk, úgy beszélünk hozzá. :wink:

Peppisimo, hogy bírod a munkát terhesen? Az első pár hét nem volt nagyon fárasztó? Reméljük Pepe gyorsan túl lesz ezen a náthás időszakon, nem lehet egyszerű :( ... Ilyenkor Te maradsz vele otthon?
A kombinált vérvételt meg teljesen jól csinálod :wink: , szerintem mindannyian kihasznánk, ha lenne ilyen lehetőségünk, hiszen elég borsos az ára. Én is megcsináltattam (vagyis nem ezt hanem a 16 hetes négyes tesztet) de sajnos nekem ki kellett fizetnem a teljes árat, mert amelyik kórház ingyen csinálta volna oda nem mehettem, de így is elszámoltam egpt-ra.

Cini, Emmának én is Boldog Névnapot kívánok! :D

Beus, Marci nagyon helyes pasi! :D

Rólunk: tegnap voltam dokinál, sajnos már nyitva van a méhszájam és a méhnyak is megrövidült. Ráadásul vmi fertőzést összeszedtem (gondolom a suliból…) így most szigorú fekvésre vagyok ítélve.. :cry: A dokim azt mondta, h 4 hetet bírjak így ki, eltiltott a sulitól, a házimunkától, meg mindentől. Napi egy óra sétát engedélyezett. 32 hétig ki kell húznom, mert nem szeretnénk koraszülést. Pedig olyan jól bírtam magam, a hétvégén bedobozoltam egy rakás könyvet, meg az összes dvd-t, húsvét előtt nagytakarítást csináltam, Barnust emelgettem, stb. Most meg itt fekhetek visszintben…elég gáz! Ez volt az első napom, de elég rosszul éltem meg, a pici viszont nagyon aktív volt egész nap. Barnussal megpróbálok fekve játszani, nagyon helyes, jön hoz mesekönyvet, autókat, h játszunk, zenét hallgatunk…Sokat keményedik a hasam, nem szeretném elbagatelizálni ezeket a hetek, úgyhogy megpróbálom betartani amit a doki kért. A férjem nagyon helyes, ma többször lellenőrzött, h tényleg fekszem-e… 8)

Puszi.
o.heni
 
 


Cini

Igen már minden rendben van a házban :)

Niki

Én is még a védőnői épületbe jártam, sztem is jo dolog a torna.

Heni

Fertőzés :cry: Reméljük nem lesz semmi baj. Vigyázz magadra!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


O.Heni!
Na,akkor tényleg szigorú fekvés!!!!!! :wink: :lol:
Nehogy már valami baj legyen!
Igen,már gömbölyödik a pocakom!A párom kishordónak hív! :oops: :lol:
Az iwiw-en van 2 uh-s kép a babóról,nézd meg ha gondolod! :lol:

Cinix!
A terhestornát megbeszéltem Nicollal,és tuti járni fogunk!Köszi,hogy írtál róla! :lol:
Emmának így utólag is Boldog Névnapot!

Melinda!
Pistikének Boldog 1 Születésnapot!
Képzeld,a reggeli műsorban az üzenőcsíkon olvastam az üzeneteket,ami Pistikének szólt! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Hettie! Van chamomillánk és használ is éjszakára, de napközben csuklóig rágja a kezét. A rágókákat meg messzire dobálja. :(

Cini! Boldog névnapot Emmának!!! Nekem május 14-én lesz pénzügy írásbeli vizsga utána meg szóbeli. De már számvitelt tanulok, ami néha inkább kínai. :)

Heni! Már 28 hetes vagy??? Így, hogy nem nagyon írtál fel sem tűnt, hogy rohan az idő! Remélem, fekve olvasod el! :wink:

Melinda! Pistikének boldog szülinapot! :)

Sziszi, Niki! Jó tornázást! :) Tegyetek már fel pocakos képet is légyszi!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

Pistikének, boldog születésnapot így utólag is!
Cinix! Emmának pedig boldog névnapot még, talán belefér!

Jelentem, tegnap voltam a 12.hetes Uh-on, meg a kombinált vérvételen.
NT: 1,3 lett és orrcsont detectálható. hátsófali méhlepény. ( Pepével mellső fali volt.)
Minden ok! Szépen fejlődik!
Nagyobb a koránál!
FL: 9,5 mm
TH-AC: 17mm
BPD: 21mm; CRL: 68mm volt, 13 hetesnek felelt meg.

Pepe megint beteg, de még járunk bölcsibe. 3 nap bölcsi után lett beteg... Talán megússzuk, anélkül, hogy otthon maradnánk.
Köhög és náthás, de már nem annyira!
Féltem, mert nagyon csúnyán köhögött, meg kedden rossz passzban volt, nyűgös volt, fáradt és tudom, hogy ilyenkor beteg.
Ha beteg lett volna, a férjem maradt volna most otthon vele, mert nekem most jönni kell dolgozni, amíg lehet, hogy a 180 napom meglegyen.

Hetti, a Kékes téri nagyon jó kis óvoda!!
Anyum, mint tanítónő látja, hogy akik mennek hozzá elsőba, hogy hol készítik fel őket jól és az a legjobb, a másik meg a Dobó úti.

Heni, drukkolok! vigyázz magatokra! Pihenj sokat vagyis amennyit bírsz a kis örökmozgódtól!!
Nekem is a 27.héttől keményedett a pocakom, ki is nyílt a méhszájam, úgyhogy csak óvatosan! Mondjuk utána könnyen, gyorsan szültem (magzatvíz elfolyástól számítva 1,5 óra volt, vajúdással együtt), de addig izgultunk, a koraszülés veszély miatt. A 33. héten be is fektettek a kórházba, seduxen injekció, meg tüdőérlelő injekció.
Most nem tudnám olyan egyszerűen megoldani Pepe miatt! Azért így már nem egyszerű!
Most megyek dolgozni!
Jövök, ha tudok!
Anett
peppisimo
 
 


Peppisimo!
Gratula a jó eredményekhez!
Már többektől hallottam,hogy a 12.-ik héten az ultrahang mellett menni kell vérvételre és vizeletvizsgálatra is.
Engem nem küldtek!!!!MIÉRT?????? :cry: :cry: :cry: :roll: :roll:
anett!Neked van itt fogadott orvosod Gyöngyösön?Vagy téged ki küldött vérvételre?
Ja és ezeket Te honnan tudod: FL,TH-AC. ?
Mert nekem ezek az adatok nem voltak rajta a papíron,amit az uh-n adtak!Csak a BPD és a CRL volt rajta.
Mikorra vagy kiírva?Én október 28.-ra! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia Sziszkó,

Nekem van fogadott dokim Gyöngyösön, igen, Hrabár Jenő.
A kombinált vérvétel, amit csináltak nekem most 12hetesen, ez egy sejtbank által végzett vizsgálat, ami pénzbe kerül ( 20-29ezer Ft, helytől függően).
Mivel itt Nyíregyre járok védőnőhöz, ő küldött el erre a vizsgálatra. Az országban 19-20helyen támogatja a sejtbank és ezért itt ingyenes a kombinált teszt, amivel elég sok betegséget szűrnek.
Gyöngyösön sajnos nem ingyenes, de ott is végzik, ha akarja valaki. Ezt mondta a dokim is.
Nyíregyen csinálták a 12.hetes Uh-ot, itt ezeket is mérték. De utána már Gyöngyösön is fogják! 12.hetesen Pepével nekem is csak a BPD-t meg CRL-t mértet ott.
Menszi szerint nov. 5. a kiírás napja, de ez 28 napos ciklusnál van számolva és nekem rövidebb, mert 24-25 napos (így inkább nov. 1- körülre számolunk) volt abban a hónapban, a Peteérés is hamarabb volt, manó is hamarabb fogant, mert voltam Uh-on és tudom, hogy akkor már megvolt a PÉ, doki is látta Uh-on és tudom, hogy mikor voltunk együtt, tudom mikor készült... :-)
Védőnő is mondta, hogy akkor úgy számolunk, hogy nov. 1 és 5. között.
Kérdezz nyugodtan, ha van valami!
Puszi!
Anett
peppisimo
 
 


Sziszi,
még annyi, hogy nekem Jenő megcsinálta, a kenet és bakterlevételt, meg pisit kellett vinnem, mikor nála voltam legutóbb.
Ezt kell az elején és a végén is csinálni, akkor is nézik.
peppisimo
 
 


Érdekesek ezek a vizsgálatok. Mindnehol más. Nekem nem volt olyan kombinált vérvétel, nem is hallottam még róla. Kenet is csak szülés előtt 2 héttel lett véve szóval olyan 36. héten. Nekem mindig rajta volt az uh-s papíron minden adat.

Sziszi

Én annakidején okt 27-re voltam kiírva :)

Anett

Igen én is hallottam hogy jo ovoda, remélem jol fogja venni manó az akadályokat :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hettie!
Majd mi is a Kékes téri oviba akarjuk járatni a picúrt! :lol: Bár az még odébb van!Én is odajártam annó!Hú,de rég is volt! :oops: :lol:
Amúgy területileg is odatartozunk.
Na,azóta voltál Adriennél?Javulsz már?Vagy szedned kell még rá bogyót?
És pontosan mikor született meg Arti?A kiírt időpont előtt szültél?

Anett!
Köszi szépen a részletes infót,ari vagy! :lol:
Kedden megyek az sztk-ba vizsgálatra,majd megkérdezem a dokinőmet,hogy akkor nekem kell e még mennem vérvételre vagy sem.
Azt tudom,hogy a 16.-ik heti uh-kor,az Afp-n menni kell.Arra ad is majd beutalót,mondta.
Látszik,ahány kórház,annyi szokás!
És szülni Gyöngyösön fogsz vagy Nyíregyházán?
Ha Gyöngyösön,akkor tuti talizunk bennt a kórházban! :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi,

Igen, Gyöngyösön fogok szülni!
Az utolsó hetekben már ott leszek, mivel várható, hogy gyors lesz ez is...
AFP nekem is a 16.héten van, az mindenhol kötelező - még Magyarországon- utána Gyöngyösre megyek a 19.heti Uh-ra!
4D-sre megint majd Gyöngyösre megyünk, Pepével is ott voltunk, a 24-25. hét környékén, mert akkor a legjobb, akkor lehet a legjobban látni, ha van valami probléma, fejl. rendel.
De nagyon reméljük, hogy nincsen!
Csak ezt a vizsgálatot csináltattam itt, mert ingyenes, ezért szerettem volna kihasználni.
Van ahol még ezelőtt a 12.heti előtt is van vérvétel...
peppisimo
 
 


Anett!
Van pocakfotód?Rakj fel egyet! :lol: :wink:
Amúgy nagy már a pocid?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Már nem voltam azóta. Hál istennek azóta nem fáj hogy beszedtem a második adag gyógyszert is. Azt mondta ha fájna megint akkor szedjek be még egy kúrányit.
Nekem manó 13 nappal hamarabb jött, okt 14-én. De a doki azt mondta hogy a méhlepény alapján idősebb. Hát ki tudja.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék a kismamák táborához!!!! :lol:
Novemberbe ha minden oké lesz érkezik a kis tesó!!!
Ma voltunk uh-n, minden rendben van. Legközelebb én is a 12 hetesre megyek.


Sziszkó!
Annával nekem is csak tarkóredőt orrcsontot néztek a 12 hetesen + mindenféle méretet mint Anettnél most, de vérvétel nem volt.
Most felajánlották ezt a kombinált tesztet 28 E ért hát még megrágom, hogy mi legyen.
Vendég
 


Sensi, ez SZUPER!!!!!!!!!! Hatalmas gratula! :D :D :D
Vigyázz Magadra, kívánok nagyon szép babavárást!

Heni
o.heni
 
 


Enikő: Még egyszer gratulálok! Köszönöm, a jó kívánságot!
Vigyázz magatokra!

Heni, Beus: Most akkor mi következünk? Mit titkoltok??? :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini! Én nem titkolom...nem lesz. :D Bár az új rendelet miatt elgondolkodtam rajta. De csak egy fél pillanatra. Most így annyira tökéletes hármasban. :) De te még nem is írtad, hogy szeretnétek e másodikat! :?:

Sensi! Gratulálok én is!

Heni! A múltkor elfelejtettem írni, hogy nagyon szép neve lesz a babának!

Hetti! A Kékes térit tényleg sokan dicsérik. Ismerősöm is most íratta be a kislányát. Mi majd a Dobó útiba megyünk már bölcsibe is (ha lesz hely), az van a legközelebb.

Holnap megyünk a BNV-re babaruha-börze lesz. Jön esetleg valaki? De hiába kérdezem, csak délután fogom olvasni a választ. :?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sensi:
Nagyon örülök nektek,de jó!!Gratulálok!!!!Szép kismamás perceket kívánok neked!

Ezek szerint Heni júliusban,én szeptemberben,Sziszi októberben , te és Peppissimo meg novemberben hozod világra a babócit!!nagy bébibumm lesz akkor hamarosan :D :D !!!

Voltam én is a 19 hetes Uh-n és alig szóltak hozzám,Fehér volt bent és a göndör hajú csaj,és egymással beszélgettek.Ezen változtathatnának amúgy mert egy kismama alig várja,hogy láthassa a babáját és megfelelő infót kapjon a baba fejlődéséről,nem a magán beszélgetésükre kiváncsi,szerintem :(
Meddig tartana az orvosnak annyit mondani a kismamának,hogy "szépen fejlődik a baba,semmi rendellenességet nem láttam rajta"és máris jobb szájízzel jönne ki az ember a vizsgálatról!Az meg hogy taktikához kell folyamodni,hogy a nemével kapcsolatban valamit mondjanak,elszomorít! :(
Képzeljétek az egyik barátnőmnek a 13. héten ezt mondták a 4D-n ,hogy kisfiút vár,nagyon örült neki,mert már van egy kislánya!Most a 20.héten megint elmentek 4D-re és kiderült,hogy nincs kukija,kislányt vár!Örül persze így is nagyon,csak egy kicsit "csalódott",mert pár hétig Áronnak nevezte és nem is volt kislány nevük,most egy kicsit nehéz neki váltani!Szegény!Én nekem is nehéz lenne átállni arra,hogy a pocisimogatás közben Elizabet helyett Dávidot mondjak(ez lett volna a fiú nevünk),attól függetlenűl,hogy örülnék én is a kisfiúnak is!!

Mostanában nagyon aktív lett Elizabet királylány a pocimban,érzem ahogy mocorog minden nap és nagyon jó érzés...leírhatatlan :D

Kép
nicoleangel
 
 


Sensi GRATULÁLOK!!!!!!
Köszönjük a köszöntéseket,igen,leadták az RTL-n,úgy örültem neki,habár csak egy kis csíkocska volt,én nagyon boldog voltam!!!!!
NA LÁNYOK!!!!MEGKÉRDEZTEM!!!!!
Azt mondta a dokibá,ne vegyek rá mérget,de kislányom lesz,és a hosszú fekete hajú nő szerint is.
A méretei is oké,feje 53mm,hasharánt 50mm,combcsont 39mm.
Mellső fali méhlepény.
Hát most elvonulok,és emésztem a kislányom,nagyon örülök,hogy kislány,de valahogy nem gondoltam,hogy lehet lányom....na jó,be vagyok sz@rva rendesen,ez az igazság..... :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

Sensi, gratulálok én is mégegyszer! :-))) Örülök, hogy végre leírtad ide is! :-))) kár, hogy nem egyszerre megyünk Jenő dokihoz tényleg! Drukkolok, hogy szimpi legyen, de szerintem nem lesz gond és meg fogod kedvelni!

Hetti, a kombinált vérvétel ez egy új dolog, annak idején nekem sem volt Pepével, talán múlt évben vagy hogy vezették be. Lehet, akkor is volt, csak nem volt annyira felkapva...

A bakter kenet, meg jó dolog, mert legalább tudod, hogy minden ok. Jenő Pepével is kétszer vette le nekem, az elején és a végén, meg a 36. héten a streptococcus miatt.

Beus, Cuki a kisfiad, az iwiw-en a képeken!

Melinda! Gratulálok az elvileg kislányhoz! Drukk!
De jó lenne, nekünk is egy kislány másodjára! Bár ha kisfiú, akkor sem hagyjuk ott, a lényeg, hogy egészséges legyen, tudom közhely, de akkor is, akkor lesz aki Pepe szép kis ruháit mégegyszer hordja! Én már nagyon kíváncsi vagyok a nemére!

Sziszi! köszi az iwiw hozzászólást!
Niki! Nem kérdezted meg ,hogy minden ok-e? Mondjuk tényleg mondhatnák maguktól is, de emlékszem én is kérdeztem annak idején, nekem Papp volt bennt, hogy minden ok-e és rendben van-e? akkor mondta Papp, hogy igen, nyugodjak meg, minden ok.
De azért jó lenne, ha maguktól is rájönnének erre, hogy izgulunk és megnyugtatna, ha odabiccentenének két szót.
peppisimo
 
 


Sensi!
GRATULA!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Akor ezek szerint tényleg igaz!De jó!Mikorra vagy kiírva pontosan?
November hanyadika?

Nicol!
Melindát kihagytad!Ő lesz a második kismamánk,még augusztusban fog szülni! :lol: :wink:
De jó Neked,hogy olyan sokat mocorog Elizabet! :lol: Már én is szeretném érezni!!!!! :oops: :oops: :lol:

Melinda!
Gratula a nunishoz! :lol: :wink:
De mért vagy besz@rva?Azért mert kislány lesz????

Hettie!
Örülök,hogy már nem fáj a pocid és jobban vagy! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nicoangel!!!KIHAGYTÁL!!!!!!!MOST DUZZOGOK!!!!Heni júliba,én aug-ba,te szeptemberbe,Sziszi októberbe,Pepi novemberbe! :lol: :lol:
A kislánytól bizony!!!Pistike is apás,a lányok meg főleg azok,akkor ki marad nekem,brühühühühü.... :lol: :lol:
Na lépek,mert ma van Pityesz bulija,ő épp alszik.... :lol: :lol:
Majd rakok képet,jaj nagyon szép lett a torta.
Most voltál Nico a 19 hetesen???Pénteken????Mert én is ott voltam....Bizony ám,fekete-fehér felsőbe.Én már Paphoz kerültem,mert Fehér lelépett egy betegével....és megkérdeztem....így kezdtem:Tudom,hogy van a doktor úrnak jobb dolga is,de ha mégis látná a nemét,megköszönném,ha megmondaná,hogy mi lesz....és megmondta,igaz nem tutira,de legalább sejtésünk van....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jövök mondom benézek, hátha irt valaki, de azt hittem senki, mert 7vége van. Errefel jó sokat irtatok :)

Sensi

Gratulálok a babához!

Melinda

Neked meg a kislányhoz! Én 2.-nak kislányt szeretnék, de az még odébb lesz.
Mi volt az rtl-en?
Pistikének Boldog Szülinapot!

Ugy látszik akkor nekem meg Beusnak lesz majd legkésőbb 2. baba. Én nem titkolok semmit :)

Sziszi

Köszi :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Melinda ne harizz!!!Nem akartalak kihagyni :oops:
Ott voltam és én is fekete-fehér felsőben voltam és az ablaknál ültem,elég "hamar" bekerültem,kb háromnegyed 10 fele!!
Most te is fekete-fehérben voltál?Emlékszek egy lányra akin olyan felső volt,az ajtóval szemben ült,és a párjával volt..az voltál te?Bár ha Fehér elment,akkor mikor te ott voltál akkor lehet,hogy nem láttalak már,vagy nem tudom!Te láttál engem?Hol ültél?

Kép
nicoleangel
 
 


Igen,fekete-fehér felsőben voltam,emlékszem rád,oda néztem vagy 2szer.Mellettem ült egy pár,szemüveges csajszika, na amellett ültem én,mellettem meg az idősebb nő a 2 lányával....na várjál,rakok képet,hátha úgy beugrok....
Az én párom is ott volt,de csak az elején,meg a vége felé ért vissza...
Az RTL-n írtam az sms csíkra,Sziszi pont látta,na annak örültem annyira!!! :lol: :lol: Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Emlékszem már!!!!Milyen furcsa,hogy itt a fórumon beszélgetünk és amúgy meg nem is ismerjük meg egymást :cry: Neked is szép kis pocid van már!Mindenki mondja nekem is,hogy hogy megnőlt a pocim,pedig nagyon sok kismamának ekkora ilyen idős korban!!Bár ez alkat kérdése!!Aki mellettem ült először lány,annak pl nem nagy hasa volt,pedig ő is annyi idős lehetett!!Emlékszek a párodra is,ő nem ült le,csak jött és elment,elég magas a párod!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Hát,ha tudtam volna,odaültem volna pletyózni.... :lol: :lol:
Én 10:40-kor kerültem sorra..... :twisted: :twisted:
De nem baj,mert legalább megtudtam,hogy ki lakik idebent!!!
Apa nagy örömére....bár mikor kijöttem,mondom neki:kislány!!!!Erre ő:Én tudtam!!Na,ezért kérdeztem meg????Na a harmadikat nem fogom!!!!Térden is állhat!!!
A bébiőrt próbálom elpasszolni én is,mondhatod a barátnődnek Cini,hogy hirdesse meg,ha elkel nekem is,és még neki meglesz,akkor tuti kell majd.
Ja,megkaptam a cukros-vizet ivós beutalót,azt mondták,hogy a 24. hétig iktassam be,uh szerint 22 hét 1 napos vagyok,akkor mehetek jövőhéten??Vagy betöltsem a 23????Na ezt nem tudom....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

Melinda! Gartulálok a pici leányzóhoz!! :D Ó, milyen jó is Nektek, én is nagyon örültem volna ha kiscsajjal bővül a családunk. :wink: Persze így is tökéletesen boldog vagyok, és egyáltalán nem bánom, h végül csupa pasi fog majd körül venni.. :lol: 8) 8)
Várjuk a szülinapi képeket!! :wink:

Lányok, egy kicsit garázdálkodtam az iwiw-en, remélem nem bánjátok.. :wink:

Hetti, jó hír, h már nem fájdogál a hasad! Vigyázz Magadra! Arti hogy van?

Beus, köszi a névbókot, mi is nagyon szeretjük! :wink:

Sensi, nagyon szép lány Anna!! Gondolom már nagyon várja a kistesót! :D

Cini, Hettie, Beus, nem kaptatok kedvet így a bébibummot látva? :wink:

Peppisimo, én is a Sejtbanknál csináltattam amikor Barnussal voltam terhes ezt a vérvételt, meg rajtuk keresztül vetettük le az őssejtet is. Akkor még fizetni kellett érte, és most is csak pár kórházban ingyenes - sajnos - akikkel megállapodásuk van. Reméljük ez a szűrőprogram a későbbiekben több kórházban is elérhető lesz...
Egyébként én pl most nem is mentem AFP-re, a védőnőm kb 10x kérdezett rá, h miért nem, vagy éppen, h hol az AFP eredményem..de mivel integrált vérvételen voltam az kiváltotta, a dokim feleslegesnek tartotta, h még AFP-re is menjek (protokoll ide vagy oda..)
o.heni
 
 


Melinda!
Tök ari ez a kép rólatok! :lol: :lol: :lol:
Most akkor elvileg egy héttel később fogsz szülni?Mármint akkor egy héttel csúsztál?

O.Heni!
Az mit jelent,hogy garázdálkodtál az iwiw-en? :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Heni

Isten őrizz. :) Elég nekem Arti is. Én már nagyon nem szeretem ezt a helyzetet, itthon háztartásbeli lenni. Majd akkor lesz tesó ha Arti olyan 7 lesz. Akkor már tud segíteni, stb. Még egy kis ordítós a hisztikirály mellé. Hát nem bírnám. Meg össze vissza rudgos folyton, szerintem kirugdosná belőlem . :lol: Nem mernék bevállalni most gyereket.
Arti jol van amúgy, sokat vagyunk kint, megy a hiszti földhöz veri magát stb. SZobatisztaság még nem megy sehogysem, majd ha melegebb lesz kint nem lesz rajta semmi, hátha akkor leszokik a pelusról.

Tegnap voltunk a barlangfürdőben Miskolc-Tapolcán. Fúúú nagyon király. Különböző hőmérsékletű vizek, meg a csillagterem is tök jó. Este értünk csak haza. Jol elfáradtunk.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Én kedvet kaptam, és őszintén szólva irigy is vagyok egy kicsit.
A párom is hangoztatja mostanában, hogy szeretne már Emmusnak kistesót.
De: Meg kell gondolni jól, nem olyan egyszerű. Mert nekem is elegem van már a háztartásbeliségből, és mostanában kezdem újra nőnek érezni magam.
Tudom, hogy önzőnek tűnök, de ha feláldoznám magam lehet, hogy a pici sínylené meg (nem azért mert nem szeretném vagy ilyesmi).

Most úgy gondolom mint Hetti, rá ér még egy kicsit.

Jó egészséget a kismamáknak, meg a többieknek is, és még 1x köszi a szülinapi köszöntést mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a Nikivel ugye megbeszéltük,hogy megyünk kismamatornára.Csak kell kérni a nőgyógyásztól egy javaslatot,hogy mehetek.Szóval a Niki már megszerezte Nadimtól,de nekem ma az Adrienn nem adott.Bár ez nem rajta múllott.Azt mondta,mivel veszélyeztetett terhes vagyok az ab missed miatt,ezért mindenféle tornát kerülnöm kell.És sokat pihenjek,kíméletes életmódot folytassak. :shock:
Úgyhogy óne torna! :cry:

Amúgy az sztk-ban voltam az Adriennél (az asszisztense a rövid fekete hajú uh-s csajszi volt),de nagyon rendesek voltak velem.Az Éva mindent elmondott,hogy most odaadja a beutalót az AFP-re,meg mikor kell mennem.Az Adrienn vett hüvelykenetet,azt (Vizelettel együtt) át kellett vinnem a laborba.Egy hét múlva lesz eredmény.
Ja meg,mivel 2 nap múlva abbahagyhatom a duphaston-t,Magne B6-ot kell szednem napi hármat.

Nicol!
Remélem jól fogod magad érezni a tornán!Persze menj el,nem veszítel vele semmit!Meg tényleg szimpik voltak azok a kismamák csütörtökön a védőnéninél. :lol:
Csak nagyon sajnálom,hogy én nem mehetek! :cry: De hát ha pihennem kell,akkor nincs mese! :roll:
Akkor csütörtökön egy óra előtt a védőnőnél tali! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Voltam kismama tornán és nem tudom eldönteni,hogy jó volt-e vagy sem a babónak!Bár utána nagyon táncizott bennem,mégis volt olyan gyakorlat,testhelyzet ami nem tetszett neki!Egy kicsit bekeményedett estére a hasam is!Úgyhogy nem tudom!Amúgy nagyon aranyosak voltak ,szimpatikus volt a gyógytornász lány is.Lehet,hogy veszek egy olyan nagy labdát és itthon megcsinálom azokat a mozdulatokat,ami tetszett és jól estek!

MINDENKINEK KELLEMES IDŐTÖLTÉST KÍVÁNOK HOLNAPRA,ÉS PERSZE A HÉTVÉGÉRE!!!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszi a gratulációt:) nagyon aranyosak vagytok!
Voltam védőnőnél tegnap nov 23 lett a kiírt időpont. Jövőhéten megyek dokihoz, és remélem még az uh is belefér a pénteki napba! És ha minden igaz utánna mehetek pestre a kombináltra is.


Melinda! Gratulálok a kislányhoz!

Heni!
Sajnálom, hogy feküdnöd kell, de a muszály nagy úr:( Én is nagyon sokat keményedtem Annával és kórházba feküdtem sokáig, senki nem gondolta, hogy kihúzzuk a 40-ik hétig. Ennyit tesz a pihenés:))

Niki!

Szerintem kérdezz rá erre a torna dologra védőnőtől vagy dokitól! Ha utánna keményedett a pocid biztos v.mit jelzett. Csak azt csináld ami tényleg jól esik neked is és a babónak is.!!!


Most mennem kell mert megyünk kicsit vásárolni.



Szép hétvégét mindenkinek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sensi!
Most látom,hogy ugyanolyan a terhes vonalzónk! :lol: És még a kis virág is ugyanaz rajta! :D :wink:
Kinek vásároltok?Annának?Jó vásárlást! :lol:

Nikike!
Jó volt ez a ma délután is!Sok jó dolgot hallottunk!
Pihenjél sokat!Vigyázz magadra! :lol: :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


SZiasztok!!!
Megvan az eü vizsgám,kreszre meg jövőhéten megyek szerdán,de akkor megyek 4d re is este,Pestre.
Megnézem magamnak a kiscsajomat,bár nem esnék kétségbe,ha kinőne neki addig!!!! :lol: :lol: :lol:
Várni akartam,de így,hogy tudom a nemét,nem tudok!!!
Sokat rosszalkodik a babanet!Nektek is???
Ma voltam cukros vizesen is,fúúúúúúj,nem sajnálták a cukrot a vízből!!!!Az lesz a csoda,ha nem akad ki a mérő majd.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda

Nekem is rossz volt tegnap de karbantartás miatt volt. Gondolom észrevették hogy egy oráig töltött be a társalgo.
Nem irigyellek a cukros vízért. Én megúsztam, nekem csak enni kellett. Most csinálod a jogsit? Az jó, kell is hogy tudj mászkálni :)

Niki

Csatlakozom Sensihez. Csak azt csináld amik jol esnek. Nehogy baj legyen. Azóta mikor még én voltam biztos változtak a dolgok. Mi nem tornáztunk labdán. Nekünk csak tényleg nagyon egyszerű dolgok voltak. Meg főleg meditálás szerű.

Holnap Farkasmályba megyünk a barátokkal. Ti merre lesztek?
Jó hétvégét!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Tegnap nem valami jól telt az estém,Elizabet nagyon táncizott bennem és valamit nagyon "átrendezhetett" bennem,mert olyan érzésem volt,mintha a mellemhez nyomott volna fel valamit.Erre hányingerem lett, a gyomrom is mocorogni kezdett,állandóan kakilnom(bocsi) kellett,de semmi!De lehet,hogy a narancs-eper vacsorám nem tetszett neki :cry:
Reggelre minden elmúlt,most megint mocorog de most "szerencsére"nem olyan brutálisan!Már nem kell wc-re sem mennem,de szerintem elkezdődött a székrekedős korszakom!
Nektek volt ilyen??Egy kicsit azért megijedtem...ott sétálgattam a szobába hajnalba,mert nem volt jó feküdni!

Kép
nicoleangel
 
 


Niki

Nekem pont fordítva volt. Előtte volt székrekedésem és ahogy terhes lettem megjavult a dolog. Gondoltam is hogy hogy lesz majd ezzel a dologgal mert akkor ha nagyon nyomom, az nem valami jó, de a természet megoldotta. És egészen megmaradt addig mig mano 6 hetes nem lett. SZóval pont jo ideig. (mármint szülés után 6 hétig)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Niki!
Remélem már jobban vagy! :roll: :lol:
Én szt hallottam,hogy a terhesség második felében kezd a kismama
székrekedős lenni! :oops: :shock: Dehát végül is,itt az ideje,hisz mindjárt 21 hetesek lesztek! :lol: :wink:

Hettie!
Biztos jó lehetett Farkasmályba! :lol: Voltak valami programok ott?
Mi kinnt voltunk a hobbiba a családdal,bográcsoztunk.Ez a kis hobbiház Gyöngyöstarján mellett van a Lógi dűlőben.Több nyaraló,telek van arra.Délelőtt 10 körül értünk ki és este fél 7 körül jöttünk haza.Kicsit le is kapta a vállamat a nap. :shock:

Dobok két képet!Az egyik 13 hetes pocakfotó.De mivel ez a felső (most vettem,kismamafelső :lol: ) elég bő,így nem igazán látszik a pocakom. :oops:
A másik kép meg május 1-én készült rólunk! :D

Kép Az új kismamafelsőmben :-)

Kép Mi ketten

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

nekünk is jól telt a május 1. Itt voltak anyukámék és anyósék, kinnt voltunk egy erdőben, szalonnát sütöttünk, grilleztünk.
Jól bekajáltam!

Megjött a kombinált teszt eredménye is. Szerencsére minden negatív és jó lett! Örültem neki!
Voltam fogdokinál is. Jók a fogaim, minden ok! Meg is dicsért, hoghy öröm ilyen szép fogsort látni és, hogy milyen szép a fogápolásom. Örültem neki nagyon!
amúgy nagyon parázok a fogdokiktól egy rossz gyerekkori élmény miatt...
Jövő héten védőnő, ekg, belgyógy. vizsgálat, szerencsére a házidokinál.
Jövő héten jönnek a barátnőmék a kisfiukkal és megyünk a Nyíregyházi Állatparkba! Nagyon várják a gyerekek, meg én is! Szerintem Pepe nagyon fogja élvezni! Nagyon jó hely!

Nekem nem akarja engedni az aláírást Pepére és a pocaklakóra együtt... de majd még próbálkozom!

Sziszi, mikor mentek a 4D-sre? szép a pocakod! Nekem még nincsen ekkora... pedig 2. gyerek!
Én ma szeretnék pocakfotót csináltatni a férjemmel. Eddig nem csin áltam. Nem úgy, mint Pepével. Vele elég gyakran csináltunk! :-)
Én is már nagyon kíváncsi vagyok a nemére, mert neveink már vannak, de jobb lenne tudni, hogy fiú vagy lánynevekben gondolkozzunk!
Férjem szerint legyen meglepi a neme! Nem bírom ki! Pepénél is így indultunk, bírtuk is egy ideig, aztán a 4d-sen, a 25. héten megkérdezték, hogy akarjuk-e tudni. Nem mondtunk nemet...

Most megyek!
Sziasztok!
peppisimo
 
 


Peppisimo!

Most pénteken 8.-án megyünk 4D-re!Már nagyon várjuk,gondolhatod! :lol: :oops:
A Nikiék is 15 hetesen voltak és már akkor megtudták,hogy kislányuk lesz.Remélem mi is leszünk ilyen szerencsések és megmutatja a lába közét a kis drága! :oops: :wink:

Tök jó lesz Nektek az állatkertbe!Én már jó régen voltam,de megbeszéltük,hogy idén mindenképp elmegyünk! :D

Örülök,hogy Veled is minden rendben és hogy jók lettek az eredményeid! :lol: Fogdokinál voltam decemberben,akkor azt mondta,hogy semmi baba a fogaimnak.Hozzá se nyúlt,csak átnézte őket.
De a nyáron megejtem a találkát megint vele,biztos ami biztos! :lol:

Minedn Anyukának nagyon boldog Anyáknapját kívánok!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!

Nagyon édi pocakod van! Köszi a köszöntést, és viszont kívánom neked is!

Melinda: Gratulálok a kislányhoz! Jól érzem, hogy annyira még nem barátkoztál meg a dologgal? Ne aggódj, nagyon jó lányos anyukának lenni!

Mi az Adrenalin parkban voltunk Sástónál. Nagyon jó hely, Emma nagyon élvezte. Átmentünk a függőhídon is, Emma szaladgált rajta, a híd meg lengett. Izgi volt. Csabi lecsúszott azon az izén ami tök magasan van és kapaszkodni kell rajta. Én is akartam, de 52 kg.-mal nem lehet csúszni.
Emma legjobban az állatsimogatás élvezte.

Szép napot, és Boldog anyák napját kívánok mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Minden Anyukának, és leendő Anyukának!!!!

Kép


Szép napot!!!!!!!
Vendég
 


:!: :!: Minden kedves anyucinak boldog anyák napját kívánok :!: :!:


Peppissimo:
Nagyon szép és nagy állatkert a nyíregyházi,szerintem a legszebb itt Magyarországon!!!Voltunk mi is de mi régebben és ősszel és a hűvös szél egy kicsit elnyomta az élményt,de bármikor visszatérnék oda:)

Sziszi:
Nagyon aranyos a felső.remélem tetszett Tominak is!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Nagyon szép ez a felső és édi a pocakod! :)

Pénteken anyuéknál bográcsoztunk, meg kint voltunk a faluban a programokon. Aztán meg itt Gyöngyösön. Láttam Cinit meg Emmát a színpadnál a láncnál. :)

Ma kaptam Marcikámtól egy cserepes virágot. Olyan édes volt ahogy hozta, teljesen elérzékenyültem.

Boldog anyáknapját az anyukáknak! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Igen, ott voltunk a Főtéren, mert én nagyon szeretem az Erős Pistát (a zenekart), de Emmustól nem nagyon lehetett nézni a koncertet.
Az még semmi amit a lánccal művelt, még a színpadhoz is felakart mászni. Végül vettünk neki egy lufit, azzal elvolt :D

De miért nem jöttetek oda hozzánk?

Én is kaptam egy kis csokrot, meg egy szál rózsát 8)

Szép napot !

KépKép
Kép
cinix
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?