Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
asszem még az idén én is beállok a két gyerekes anyukák közé! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
snooopy
 
 


Orsi, tudtam én, nagyon örülök hogy sikerült!!!! Azta még egy decemberi babód lesz!!!!!!!! :shock: :shock: Így kell ezt csinálni. :lol: :lol:

Betty tudom, neked sajna nincs még ennyi időd hogy ide oda mászkáljatok, én sem sajnáltatni akartam magam. Csak most egy kicsit sok volt, és néha megfeledkezem a pocaklakóról, és túlhajtom magam, pedig az elején azért pihizni kell, mert ugye akkor alakul ki minden, meg szerintem ez a tavaszi fáradság is kijött rajtam. Veletek minden ok? Sikerült egy kicsit kevesebbet dolgozni? Uh-on mi volt?

Niki jó hallani felőled! Milyen érzés hogy végre csak szoptatnod kell és nem kell cicin után rázogatni a tápit. Remélem nálam is így lesz. Gondolom a kórházban mindig cicin volt, azért is indult ilyen jól be a tejcsid?! Réka baba segít neked? Hozza viszi a pelusokat?

Zuzi örülök hogy Patriknak így megoldódott a kuskis dolog nekünk még mindig szűk, de a doki ma kijön mert tegnap Levi belázasodott sajna nem tudom mi lehet? Talán a hétfői babatalin kapott el valamit, az egyik kislánytól. Majd megkérdezem azt a kenőcsöt. Tényleg CIC ha addig jönnél létszi írd meg még egyszer annak a krémnek a nevét.

Nyaf nagyon eltűntél remélem nem bántottál meg hogy nem tudtunk menni. Ne hari de tudod nekünk pont nem egyszerre alszanak a babáink. És sajna nekünk inkább a de. lenne jó, 11-től de hát a kis Abigél meg akkor alszik, mi meg pont 2-4 között alszunk utána meg elindulni. Nem laktok sajna közel. De valamit ki kéne majd találni.

Cicc, hogy vagytok, tényleg írd le ha bánt valami mi szívesen meghallgatunk. Lehet még segíteni is tudunk.

Szép napot Mindenkinek!
Anna, Levi baba, Kistesó
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Anna, köszi. :lol: olyan izgatott vagyok!
tényleg fura, hogy pont akkor fog születni mint Kolos. vagyis remélem ő előbb jön és nem 2 hét héttel később.
snooopy
 
 

 
 

Orsi én is szeretnék gratulálni! :D :D :D

Kép
aniko...
 
 


Gratulálok! :wink: :) :lol:

(UH jövő héten. :) )

dhbetty
 
 


Kösz Anikó, Betty! :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi, nagyon gratulálok!!! Ügyesek vagytok nagyon :) Ahhoz képest, hogy még ha jól emlékszem nem akartatok tesót, jól csináltátok :lol:

Patrik nagyon jól van, már semmi gáz nincs, jókat röhög ha matatunk :)
Nagyon jó, hogy túl vagyunk rajta... :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Lassan jövök... mi jól vagyunk...
Orsi GRATULÁLOK!!! Ügyik vagytok - jó időzités :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hétvégén már biztos nem tudok jönni,ugyhogy előre is: Kép

Kép
aniko...
 
 


Orsinak gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!

Kellemes Húsvétot mindenkinek.

Nálunk:hát ellopták a toyota yarisom, amit aputól örököltem, tehát kb ilyen az ünnepi hangulatom is.
Vendég
 


Sziasztok,

köszi a gratulációkat!

Hunci, sajnálom, gondolom, hogy eléggé kilehetsz. és mit tudtok cs8inálni??

Nyafi, hol vagy? már tök rég nem jártál erre...csak nincs baj.

Zsuzsi ti jól vagytok?
snooopy
 
 


Sziasztok!

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!!!!!!!

Snoopy GRATULÁLOK!!!!!!!

Jól vagyunk csak mostanában elég nehéz a Bencussal most tanulom a gyereknevelést és az elválasztást... 16-tól nincs szopi és nem egyszerű a folyamat.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Itt vannak a sógornőmék is... pár napig.
Levi élvezi, hogy "babázhat" az uncsitesójával (5 éves lesz :lol: )
A 15 hós szurit lassan 3 hete kaptuk meg, de semmi nem volt. Se pötty, se láz... :roll:

Nyafi - rakjam fel ide is a lakáshírdetést?
Itt (is) van:
http://www.toplak.hu/ingatlan/Lakas/Pan ... 67186.html

Hunci
Nem jön a 2. baba?
Most mi is elgondolkoztunk egy kicsit - ha nem lesz gyed, szocpol...stb... lehet,
hogy mi is várunk sajnos :(
...bár nagyon nincs kedvem visszamenni melózni :?
...ki tudja hol lesz helyem....
Nagyon sajnálom a kocsidat :(

A kis és nagy betegeknek JOBBULÁST!!!

A babák nagyon szépek a képeken!

Niki
Nem lehet könnyű a két gyerekkel...
néhány hónap és jobban ellesznek ketten.
Segítséged van néha?

Betty
Gratula a 3 új foghoz!
Nekünk még most is 10 van... már több hete :roll:

Most, hogy otthon voltunk (Anyuék) - Levi ismét új szavakat tud... :lol:
Vannak állatok - mindet nagyon imádja :lol:
Mi napi 2x vagyunk kint - nagyon jó az idő :P , amit nagyon élvez.

Orsi
Levi is korán kel az utóbbi időben.
Anyuéknál kezdte.. 7 körül már fent van - de még most is 22 körül alszik el :roll:

Zsömis
Kép
Kép
motoros
Kép
Kép
..és a lényeg:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kicsit off, de jókat mulattam..

A világ leghíresebb b..megjei:

-Neil Armstrong: "Én oda ki nem megyek, b..meg!"

-Teller Ede: "Ez kurv@ nagyot robbant, b..meg!"

-József Attila: "Ne lökdössél, b..meg!"

-Széchenyi: "Ez kurv@ nagy terv, b..meg!"

-Bell: "Ez megszólalt, b..meg!"

-Amundsen: "Itt kurv@ hideg van, b..meg!"

-Napóleon: "Fáj a hasam, b..meg!"

-Lehel: "Ez eltört, b..meg!"

-Mátyás király: "Ez az igazság, b..meg! "

-Odüsszeusz: "Haza akarok menni, b..meg!"

-Noé: "Ez rohadtul esik, b..meg!"

-Ádám: "Ez megeszi, b..meg!"

-Galilei: "És mégis mozog, b..meg!"

-Colombus: "Na, ha ezt elõre tudom, el sem indulok b..meg!"

-Newton: "Hát nem pont a fejemre esett b..meg!?"

-Zrínyi Miklós: "Vaddisznó? Szelíd ez b..meg!"

-Bill Gates: "Ez lefagyott, b..meg"

-Gyurcsány Ferenc: "Elkúrtuk, b...meg!"

dhbetty
 
 


Hűű...lassan kihal ez a topic is. :(

Utólag is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

Hunci Drága:nagyon sajnálom ami veled történt. :(
Van kedvetek jövő héten talizni?

Kia:Levi még mindig nagyon cuki :D :D :D

Snooopy:Gratulálok! :D

Mi jól vagyunk,néhány hete Heim Pálban jártunk vese kontroll miatt,úgy néz ki megint ugyanazon a procedúrán kell átesnünk ami a nyáron volt.Vesefestés lesz megint-így tudják megállapítani h károsodott e?

Rengeteget dumál,megvan a férje is,Beji(Beni) 6 nappal idősebb nála,állandóan együtt lógnak,mindent együtt csinálnak szóval nagyon cukik!

És a lényeg!Kb 1 hónapja csinálja,játék közben feláll megfogja a pelusát erre mondja:-
tittába!(tisztába)
Erre én:Flóra szeretnéd ha tisztába tennélek?
Ő:kaka,kaka
Még egyszer megkérdem erre ő:jó-jó-jó-jó
És ha hiszitek ha nem ezek után belekakil a pelusba.Próbáltam ilyenkor gyorsan bilire tenni,de úgy megijed,hogy gyorsan felpattan a biliből.
Na mind1!Hátha a nyárra sikerülne elérni,h szobatiszta legyen.
kingiii
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, bár most is húúz az ágy magához, de azért adok életjelet magunkról.

Szoktam ám olvasni, de egyrészt írni már nincs erőm, másrészt csak és kizárólag hisztizni, panaszkodni és nyígni tudok, ilyen passzban vagyok.

Napi átlag 10 óra meló, persze néha Pannával és ez kikészít. Ráadásul állandóan aludnék, de ez a terhesség miatt van, Pankával is ez volt.

Remélem hamarosan megoldódik a személyzeti problémánk, mert felrobbantok egy üzletet..

Holnap megyek 12 hetes vizsgálatra.

Már látszik, hogy lenyeltem egy kisebb dinnyét.



Húsvétkor hazarohantunk Győrbe, majd alig 2 nap után visszarohantunk. Semmi kedvem nem volt ennyit utazni, úgy szerettem volna itthon pihenni, de a körülmények miatt (december 30-án halt meg az Apósom) hazamentünk.



Na szóval nem vagyok jó passzban, siránkozni nem jövök..ééééésráadásul ha nem jutok kakaóscsigához akkor elpusztulok.

Mindenhol az illatát érzem, mindig rá gondolok..

Kénytelen leszek sütni..



Puszi mindenkit!!

dhbetty
 
 


Tesó 6,2 cm és egészséges.
Keze, lába egy pillanatra sem állt meg.
Előre félek.. :lol:

dhbetty
 
 


Kingii,Flóra nagyon ügyes! :D

Betty:De jó lehetett látni kistesót! :D

(többiek is nagyon eltűntek,de hát a jó idő.... :D :D )

Kép
aniko...
 
 


Bocsi a zavarásért.Aláirásokat gyüjtenek a gyed leröviditése ellen

http://www.petitiononline.com/gyed01/

000kata
 
 


Sziasztok!

A húsvét... Nekünk gyorsan elment...
Itt voltak a sógornőmék - ő sütizett, Anyós főzött...
Voltunk a dédiket meglátogatni (Apa nagyszüleit)
...és sokat játszottunk kint az udvaron... két gyerekkel nem volt könnyű :lol:

Kingii
Nagy Gratula Flórának!
Nagyon ügyes lány!
Mi még csak ott tartunk - Levi ha végzett mondja, hogy kaka ..és mutatja a pelust :P

Betty
Örülök, hogy jól vagytok...és minden rendben volt az UH-on is.
A kakaóscsiga tényleg nagyon finom!!! :lol:
...a fáradtságod gyorsan múljon el!

...szerencsére most nem vagyunk betegek...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Tényleg itt a jó idő mert nagy a pangás.

Betty szép mérete van a kis pocaklakónak. Pankának szoktátok mondogatni. Én mondom Levinek hogy hol a kistesó? erre ő a pocakomra mutat (de szerintem nem tudja hogy mi vagy ki is az a kistesó), Aztán megsimizi a hasamat felhúzza a pólómat és köldökömnél kukucskál, hátha lát valakit. Annyira cuki meg tudnám zabálni.

Niki gondolom ez a jó idő pont jó nektek a kicsit ki tudod tolni a levegőre ott meg jó nagyokat alukál. Rég jelentkeztél, mi újság felétek. Képzeld ha minden igaz április végén műszaki átadás, és utána költözhetünk is, el sem fogom hinni hogy milyen lesz újra hármasban, illetve nemsokára négyesben lenni, már alig várom. De gondolom neked most pont jó hogy van segítséged. Ha ven egy kis időd írj mi újság veletek.

Orsi rég írtál mi újság van veletek? Voltatok már dokinál?

Hunci sajna a kocsi miatt, volt rajta casco? Hunor babóval mi újság? Képzeld én már teljesen tehetetlen vagyok. Tudsz nekem küldeni valami web címet ahol találok olyan családokat mint ahova Hunort is viszitek. Nekünk már csak a játszótér marad szocializálódásra. :cry:

Levi most gyógyult meg majd 2 hétig tartott, kezdődött egy mandula gyulladással két napig lázas volt aztán meg tiszta pötty lett kicsit bekakiltam hogy bárányhimlő vagy rubeóla,vagy skarlát de nem az volt, Szerintünk az MMR oltás utóhatása volt kb.14 napra hogy megkapta az oltást, de a dokink szerinte nem lehetett az. Mindegy a lényeg hogy jó van, és újra kezdheti a rosszcsontoskodást.

Nyafi veletek mi újság? miért nem írsz? Sikerül valami munkát találni?

Kia Levi nagyon kis ügyes, nálunk is csak kaki után szól sajna, de majd az új házban megkezdjük a bilizést.

Flóra baba meg nagyon ügyi, és hogy már szerelme is van, igazi nagylány már.

Zuzi veletek mi újság? Te is régen írtál?

Zsuzsi mi a baj, írtad hogy nehéz a ciciről leszoktatni. Még mindig kéri? És a tejed nem apad így el?

Cicc merre jártok? Hogy van a kis pocaklakó? Csabi is igazi pasi mint Levi hamar rájönnek hogy nem kicsi erővel rendelkeznek, és akaratuk is hatalmas. Tudom neked ez most szokatlan, mert eddig Csabi nagyon jó kis babó volt. Nekem nem az Levi már csak ilyen rosszcsont, de sokat változott. Már szavakban néhány dolgot ki tud fejezni és rám is jobban odafigyel ha megpróbálom megmagyarázni hogy mit miért nem szabad aztán bólogat, beveti a huncut mosolyt és már más rosszaságon töri a fejét. IMÁDOM!!!!

Na jó sokat írtam, remélem senkit nem hagytam ki. Puszilunk mindenkit!
Anna, Levi baba, Pocaklakó
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok,

Anna, ksözi a hiányolást, jól esett!!

Betty, örülökl, hogy minden rednben, azért próbálj pihenni sokat.

Nyafi drága merre vagy!!!!!!!!!!???????????????

amúgy távollétem oka: kórházban voltam 4 napot. kedden mikor hazajöttem a játszóról, elmentem wc-re és véreztem. hívtam a dokimat, mondta feküdjek le, másnap reggel uh. de én nem bírtam a seggemen ülni, tudni akartam mi van a babával. be a kórházba, megnézték uh-n minden rendben, kemény 8mm. zárt méhszáj, ez a lényeg. de benn fogtak mert eléggé véreztem. másnap már "csak" alvadt vér volt, de nem engedtek haza csak ma. már alig vártam, ott sírtam, hogy hiányzik Koli és haza akarok menni. végülis annyira nem volt gáz, de nem ajánlom senkinek hogy 4 napig kórházban legyen. én a tökömön jött ki a zsemle felvágottal, ezt kaptuk reggel-este. az ebédről már nem is beszélek.
iszonyat untam magam ott benn, semmit nem tudtam csinálni, első nap még könyvem sem volt. tényleg csak feküdni lehetett ott, de attól meg megfájdult a fejem... és kezd előjönni a rosszullét is ami kolival is volt. éhes vagyok de nem kívánok semmit és hányingerem van.
ja amúgy feküdnöm kell az első 12 hétben biztos (vagy amíg vérzek - de ez már csak alvad vér, és nem is igen van), kolit nem emlehetem, pihenni kell...nehéz lesz de csak megoldjuk. szóval lőttek a játszóterezéseknek egy időre, pedig itt a jó idő. jaj csajok, én annyira nem tudok a seggemen ülni!!!
amúgy az internet nagyon hiányzott. milyen fura, hgy 10 éve kb még megvoltunk nélküle, de most... már úgy vártam, hogy itthon leygek és olvassam mit hagytam ki.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi :(
Remélem minden rendben lesz veletek!
Pihenj a kistesó miatt! ...én sem bírok sokáig csak úgy...ülni... megértelek...

Levi ma a kaki előtt szólt, hogy kaka :lol:
Alakul.. nagyfiú lesz lassan :lol:

Anna
Akkor már csak pár nap?
De jó nektek! :lol: ...bár a költözködés, pakolás miatt nem irigyellek.
(vigyázz magadra és a kistesóra)
Levid édes lehet, ahogy qqcskál a tesóhoz :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jaj Orsi vigyázz magadra, az elején nekem is sokan mondták hogy ne emelgessem Levit, Mert Levivel még anno kétszer is bevérezte, de valahogy most más volt. Szóval vegyél kisszéket Kolosnak ahol tud enni, mert ilyenkor még az etetőből is ki be emelgetni sem szabad. Nem lesz semmi baj csak figyelj nagyon, a játszóra meg tudtok menni, biztos van ott egy két kedves anyuka aki szívesen segítene én is segítettem egy kismaminak múltkor a játszóházba mert ő sem emelgethetett. Szóval kitartás!!!! De muszály most pihenni.

Kia igen a költözés nem lesz könnyű de szinte minden bútor új lesz így azok lapra szereltek , és apa fogja összerakni, én meg majd csak a dobozokból pakolok, meg sok segítségünk van hála az égnek. Én már alig várom. Nektek is össze fog jönni. Mi pont ma lakunk itt anyuéknál egy éve, még kimondani is sok. Hát nem így terveztük, de a lényeg hogy nemsokára itt a cél. :D :D
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Anna
..akkor így tényleg könnyebb - csak a ruha és a kisebb tárgyak lesznek, amiket pakolni kell....
Egy év az tényleg hosszú idő (lassan mi is 4 hónapnál tartunk) :roll:

Ma voltunk bababoltban - nyári sapikat és bodykat kapott Manó :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszi lányok! Ma már sokkal jobb itthon. anyáék sokat segítenek.

Anna, "irigykedem" a költözés miatt, én is úgy rendezkednék. imádom berendezni a szobákat, pakolni, rendetrakni... tudom lökött vagyok. :lol:

Kia, de ügyes fiad van. nekünk még 1 értelmes szavunk sincs. :shock:

Többiek??
snooopy
 
 


Sziasztok!

Immár 3 napja újra tudok olvasni, csak írni nem volt időm. Diplomamunkámmal baromi sz.rul állok, de magamtól nem is vártam mást, mindig a finishem a jó. Ami a most hétvége a saját időbeosztásom szerint. Szóval nappal írni semmit nem lehet, mert lelkes gyerekem azonnal rosszalkodni kezd, meg hát szó szerint kiharcolja, hogy délelőtt és délután is menjünk valahova. Délutánonként általában játszótérre megyünk, délelőtt meg piacra, vagy csak úgy valahova, ami nem hosszú út.
Szóval nálunk nagyon nagyon zajlik az élet, ezért napokig fel sem tudtam jönni a netre (na meg azért, mert apa lefoglalta. :lol: )

Kicsit magunkról
Nos, már betöltöttem a 18. hetet és voltam UH-on is.
De nem minden ennyire sima. Szóval van egy borzasztóan alacsony AFP eredményem, ami a védőnő szerint 3-4 éve még normális lenne, de az UH-os emiatt újabb genetikai UH-ra küldött. (én nem aggódok különösebben, láttam a babát, minden rendben vele, és legalább még 1x láthatom :D )
Szóval a terhesség jól halad, egy-egy apró momentumom megemlítenék:
- nincs hasam. ez nekünk fura, mert hasam van, ami rajtam maradt tömeg, de semmi terhes has. ha a tömeget lenyomom vagy megfogom, akkor semmi gyerek nem látszik. Csabival ekkor már igen látványos eredményeim voltak.
- nem hízok. ez persze nagyon jó, én örülök, mint majom a farkának, de szintén fura.
- enni most kezdtem el, esténként néha már vissza kell fognom magam, hogy ne egyek csokit, mert próbálom úgy megoldani, hogy csak nap közben csokizom, este már semmi finomság. így jut is, marad is. :)
- teljesen más, mint Csabival. elég sűrűn fáj a fejem - többek között most is és nem értem, hogy miért -, a hasizmom bal fele sokszor egy-egy fordulásnál begörcsöl, mint a vádliizom, na az iszonyúan fáj.
DE! MINDENRE VAN MAGYARÁZAT! :lol: :lol: :lol:

KISLÁNYUNK LESZ! :lol:

Szóval tegnap az uh-on a nő 100%-ra mondta már, és mivel - na igen, ez annyira nem jó hír, de nem félek - a köldökzsinór most nem a két lába között, hanem a nyakán tekeredett, ezért tuti az eset. Úgyhogy a 12 hetes háromszög, ami pici kukinak tűnt, hát nem volt kuki. :D És a jobb oldalamon van a kishölgy, ezért fáj sűrűn a bal felem, Csabi mindent jól kinyújtott bennem, gondolom ez az oka. Tegnap oldalt feküdt, de volt már fejjel fönt és lent is, majd lassan elkezdek úszni járni. (2 ok miatt, hogy a tüdőkapacitásomat növeljem a szülésre, és hogy elősegítsem a befordulást - Csabinál bejött, a 20.hét után csak fejjel lefelé volt)

Szóval ez a jó\rossz hír. Még ne kérdezzétek, hogy örülök -e?! Nem tudom. Gőzöm sincs pl, hogy hogyan kell egy kislányt tisztába tenni. Már elterveztem, hogy kívételesen egyágyas szobát kérek, ha lesz szabad, hadd pihenjem ki magam a kórházban. De egy kislánnyal nem merek egyedül menni.
A nevét is megbeszéltük, a Boglárka mellett döntöttünk.
Na ez volt a jó rész. (ha az afp-t nem vesszük) És aztán húsvét szombat estjén jött a hidegzuhany. Telefonáltak az amcsi nagyszülők. Idén megint hazajönnek, júni 17-én érkeznek. (na, az ők lakásukban élünk jelenleg, talán emlékeztek, hogy tavaly két hónapot dekkoltunk Diósdon, mert hazajöttek. Két évente szoktak jönni)
Most nagymamám lakásába megyünk, ami nővéreméké. Nem lesz összkomfort, de a lényeg, hogy magunk leszünk. A másik lehetőség továbbra is Diósd, de nem fogok 7 hónapos terhesen bejárni a városba a Csabival, főleg nem államvizsgázni, ja, merthogy az júni utolsó hetében lesz!!!
Szóval így sikerült ezt a nyarat is összehozni. Szörnyen csalódott vagyok, de még jobban félek attól, hogy vajon miért jönnek?! Sosem jöttek még két egymást követő évben, és februárban, amikor megmondtuk, hogy jön a 2. baba, még egyáltalán nem tervezték a hazautat. Bonyolult ügy, sok lehetőséggel.
Az anyuékkal és nővéremékkel való közös családi nyaralásnak is lőttek, legalább is az tuti, hogy nővéremék nem tudnak velünk jönni. Úgyhogy most keresek más szállást a Balaton partján, normális áron.
Csabiról
Hát őt ímádom! :lol: Én elvetettem a voksomat végül a bili mellett, és kaptunk egy wc ülőkét. Nem tudom, hogy a pisilést pilinél hogy kéne tanítani, talán egyszerűbb lesz, ha rögtön a wc-re szoktatom. De persze van bilink, még az enyém volt. :lol: Kis rosszcsontom annyira imádja a kavicsokat, a köveket, hogy mindegy hol vagyunk, ha lát, akkor neki annyi, megyünk kavicsozni. A játszótéren az anyukák a sztárok, mindig kiszúr magának valakit, akihez odamegy dumálni (persze még nem beszélünk szépen, többnyire csak egy-egy szótagot mond egy szóbol). Szeret rohangálni, levegőn lenni, babakocsiból nézelődni, mindent! De komolyan! Ha kipihent, tele a pocak, akkor aztán semmi nem számít neki.
A fogakkal - Kia neked modnom főleg - mi fél éve ugyanúgy állunk! 6 db fog. Az összes jön, mert alul-felül végig fel van püffedve az ínye, és elől lent már volt vérvörös és fehér is, de még egyetlen egy fránya fog sem tört elő. Pedig már nagyon várom, mert egy csomó ételt nem tudok neki rendesen adni így.
Kiságyat már hetek óta nem használjuk, továbbra is velünk alszik, de mostanság tervezzük az új ágy megvételét, csak hát nem tom, hogy most költözéssel együtt mi lesz?!
Meg hát a belvárosba, a Keletihez megyünk, ott meg aztán semmilyen nyugis zöldövezeti játszóteret sem tudok, de majd körülnézünk a környéken.
Egyébként Csabi érzi a testvérét, ez fix. Ő is tudja, mint Levi, hogy hol van, sokszor ad csak úgy magától rá puszit, és amit ímád, az a hasammal való gusztustalankodás. (levegőt fúj rá, mintha pukizna :lol: ) Néha csak úgy hozzábújik a hasamhoz, de volt már olyan is, hogy addig nem aludt el, amíg nem engedtem, hogy fogja a hasam. És úgy elaludt. Érdekes lesz mindenesetre.
A cicit már nem ismeri, legalább is ezalatt a 4 hónap alatt teljesen elfelejtette, hogy mi célt szolgált régebben. Ha látja és megfogható távolságban van (amikor tusolok pl), akkor is csak jól belecsíp, vagy meghúzza. (persze fáj, mint a rossebb, mert irtó érzékenyek)
Már megint van előtejem, és megint megnőttek a cicik, aminek azért most kevésbé örülök.
Ami rossz történt, na az tényleg rossz. Múlt hét szerdán este volt egy kisebb baleset, apja kivitte a kertbe, ahol elesett a lépcsőnél, és hát a szeme alatt megütötte, felhorzsolta, minden. Most már a horzsolásnak nincs nyoma, csak egy icipici, amit mi látunk csak. Viszont még néha sárgás-barnás a szeme környéke. Képzelhetitek, hogy én mennyire kiborultam, mikor véres arccal hozza be Peti az ordító gyereket. Szegénykém úgy remegett. Már bent hallottam, amint kint elkezdett üvölteni, de mivel szinte amint kimentek sírt, ezért azt hittem (naívan persze), hogy észrevette, hogy nem vagyok ott és azért sír. Néha még ez is előfordul. Felteszek majd egy képet a balesetesemről.
Ennyit rólunk.

Zsuzsi
Hogy próbálod Bencust leszoktatni? Mit mondasz neki, miért nem lehet? Vagy magától nem megy már oda, hogy cicizzen? Mert az a jobbik eset persze... hát kitartást, sok türelem kell a leszoktatáshoz! Talán említettem, mivel nálunk már csak reggel-este volt cici, így relative könnyű volt leszokni. Az estét kiváltotta a vacsi, a reggelivel meg várnia kell, de megtanulta. Van egy pohár tea mindig az asztalon, ha hajnalban vagy bármikor felkel és mondja, hogy inni, akkor kap.  Na a lényeg, hogy a szopizás helyett az arcunkat fogva tud elaludni. Ez a nap közbeni alvásra is igaz. A kezünk nem elég, néha a nyakunk, vagy mellkasom kell.

Orsi

Először is hadd GRATULÁLJAK! Én még nem tettem meg.
Aztán hadd sajnáljalak kicsit, de figyelj, Kolossal ki volt, amíg kórházban voltál? Nem mehettek be hozzád? Hát nem irigyellek, mert Kolos meg főleg eléggé kézhez van szokva, ahogy én eddig láttam, úgyhogy ez most jó nehéz lesz nektek. De aludjatok nappal együtt, az jót tesz neked is, és neki is!

Anna
Hogy hogy nem mentek bölcsibe? Mi történt? Egyébként ne bánd. Sztem elég lenne egy gyerek is, akit Levi rendszeresen lát, és megszok maga körül. De ahogy egyre értelmesebb lesz, úgy fog egyre jobban figyelni a többiekre. Talán ha nála nagyobb gyerekeket látna néha, az is jót tenne. Elég csak nézni őket, hiszen nagyobbak, attól még félne, hogy elnáspángolják. :lol:

Betti
Hacsak nem vagy csontvékony, kisfiútok lesz! :lol: Ne csodálkozz, hogy mozog a pocaklakó, te is jó sokat dolgozol. Biztos ezért van.
Kitartást küldök, nagyon nem irigyellek. :? De a péksütikkel egyetértek!!!Bár én kisigényű vagyok, nekem elég, ha van itthon friss kenyér (rozsos barna kenyeret eszünk, ímádom), meg hozzá tej. :lol:

Hunci
Sajnálom!:-( Hunorral minden oké?

Kingii
Flóri tényleg nagyon ügyes! :) Sztem ha már ennyire jelzi, ne hagyd figyelmen kívül, mindenképpen reagálni kell rá! Most hétvégén találkoztunk a család egy ritkán látott részével, vidéken. Van egy 6 éves kislány és egy 2 éves kislány a fiúnál, a lánynál (aki anyukám keresztlánya) pedig egy 5 éves fiú és a lány annyi idős, mint én. Szóval a kislányok anyukájával beszéltem, és ő mondta, hogy kb. Másfél eves korában a lányzó elkezdte délutánonként leszedni a pelust magáról. Ez volt a jel. Azóta már csak éjjelre kell pelus.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kép Baleset után
Kép Dobogókőn
Kép Dobogókőn2
Kép Béééééka Kép Rokonok kertjében
Kép Vezetek :-) (ilyen képe sztem mindnekinek van:-))

Kép


Kép
fcicus
 
 


Hurráhurrá királylány! :) :)
Nem kell félni, pofonegyszerű a lányok ápolása.
Egyemmeg piciCsabi milyen csúnyán megütötte magát. :(

Nem vagyok csontvékony, már kezdek átalakulni..(hehe) bár még s-es, 28-as nadrág rámjön..najó már pocaknál fájdalmas.
De nem tartozom a soványak táborába..

Nekem nagy hasam van.. :shock:
Majd megmutatom.
Szerintem 12 héthez képest látványos. Kb 1,5 kg-t híztam.

dhbetty
 
 


Sziasztok! csak életjel...mert nagyon fáradt vagyok, elhagytuk a cicit viszonylag jól ment csak a hajnali szopi hiányzik nagyon, és most nem alszik vissza így hajnalban kel, emiatt most nincs napirendünk jönnek a fogok, én meg fizikailag egyre kevésbé bírom, de nem panaszkodom, remélem 1-2 hét és lesz javulás.

Bocsánat hogy nem reagálok külön....de mindenkire gondolok.

Majd jövök bővebben.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Cicc hatalmas gratula a kiscsajszihoz, mire fura lehet így most átállni hogy kiscsajszi van a pocidban. Nagyon beleélted magad a fiuba. Mondjuk, én csodálkoztam is hogy ilyen hamar kijelentettékl hogy milyen neű a kistesó, szerintem olyan korán nem lehet biztosra mondani. Mi 17 hetesen megyünk 4d UH-ra, szerintem addigra már meg tudják mondani. Szegény Csabi tényleg jó nagy monoklija lett, én is biztos kiborúltam volna, nem nagyon bírom ha bármi történik Levivel. Múltkor a játszótéren magára rántott egy biciklit, nagyon megijedtem mire odafutottam majd ki ugrott a szívem a helyéről.
Jövő héten megyünk a bölcsibe nyílt nap lesz és megpróbálunk kiokoskodni valamit. Nekem fontos lenne a bölcsi mert ha megszületik a kistesó, nekem napközben nem lesz segítségem mivel nagyszülők dolgoznak apa dolgozik, dédik vidéken, szóval nagy segítség lenne ez a bölcsi. Cicc a nagyobb gyerekekkel nagyon jól eljátszik, mintha csak a saját korosztályával lenne baja, na meg a picikre féltékeny. Sok mindent másképpen csinálok, nem leszidom hanem inkább magamhoz ölelem és biztosítom arról hogy imádom, és nem kell féltékenynek lennie. Ha meg valaki elviszi egy köre a motorját megdicsérem hogy milyen aranyos kisfiú ő, hogy odaadta a motorját másnak, és szerintem ezek hatnak rá.

Betty, én már 1,5-2 kilónál tartok, de szerencsére még minden rám jön, csak a pocim növekszik. Majd csinálok képet és felrakom. Te mikorra vagy kiírva? Lehet egy napon szülünk majd?

Orsi jó hallani hogy jobban vagy. Vigyázz magadra.

Zuzi mi újság veletek? Gondolom egész nap kint vagytok a szabadban ti is, de azért írj néha magatokról.

Szép napot Mindenkinek!
Anna, Levi manó, Kistesó
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk ám... csak sokszor lusti vagyok írni és csak olvasok :)
Jó sokat vagyunk kint a levegőn, én is és Patrik is nagyon imádjuk... Már annyira vártam, hogy ilyen idő legyen, hogy nem tudok betellni vele.
Szerencsére jól van Manó, minden oké vele. Bár megint nagyon kijött az ekcémája, most dokikhoz szaladgálunk, hogy csináljon már végre valaki neki allergia tesztet. Pénteken megyünk Ciccus által ajánlott VegaTesztre, 29-én pedig a Budai Allergiaközpontba.
Amúgy ezt leszámítva Patrik rettenetesen jól érzi magát, huncutkodik, pokoli jó humora van :) jön-megy, pakol, mindent rámol, 1 percre sem áll meg :) imádom... Az egerszalóki húsvét nagyon jól sikerült, szuper idő volt, egyfolytában fürödtünk. Patrik hihetetlenül élvezte, alig lehetett kivinni a medencéből... Mindenkire vigyorgott, barátkozott, integetett, persze a legjobban egy 2,5 éves ikerpár kislány jött be neki :) Iszonyatosan szépek voltak a lányok, nagy barna szem, göndör haj, pirospozsgás pofi, édes száj... Még a kiscsónakját is odaadta a lányoknak :) simizte az arcukat :) nagyon édesek voltak!

Cicc, nagyon gratulálok, hogy kislányotok lesz! Én egy picit irigykedek, nagyon szeretnék egy kislányt, de egyfolytában azt álomodom, hogy fiam lesz :)
Nagyon édes Csabi, szegény, tényleg jól megütötte magát :( aranyos a kormányos kép :) Patrik is ugyan ilyen, imád elöl ülni és mozgatja a kormányt ahogy csak tudja :) zabálni valók!

Kingii: Flóra nagyon ügyes, hogy már jelzi a pelusos dolgokat... Patrik még nagyon nem szeretne megszólalni :(

Betty: Kitartás, nemsokára túl leszel ezen a nyűgös időszakon! Addig is ha jól esik a kakaóscsiga edd csak, ne törődj semmivel :)

Orsi: Sajnálom, hogy kórházban voltál, nem írok ilyet, hogy vigyázz magadra, mert úgy is azt teszed, de pihenj amennyit csak tudsz :)

Kia: Levike nagyon édes a képeken, és tök jó, hogy ő is szól ha már van vmi a pelusban. Nem baj, hogy utólag szól, előbb utóbb akkor is fog ha még csak várható a csomag érkezése :) ez már tök jó előjel...

Anna: olyan kíváncsi vagyok milyen nemű a baba pocakodban, már nagyon várom, hogy megtudd és elújságold nekünk :) mi holnap megyünk nyílt napra egy bölcsibe, de nem sok esélye van Patriknak, hogy felveszik, hiszen mi is szeretnénk nemsokára még egy babát, és rengeteg a gyerek, de azért elmegyünk megnézzük és beszélünk a főnökkel. Patrik nagyon szereti a gyerekeket és jól érezné magát. Másnem csak a délelőtti órákban is szuper lenne... majd meglátjuk...

Nyafi, Hunci, Anikó???? Mi van veletek??? Jelentkezzetek! (remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, akkor bocsánat :oops: )

Kép
zuzmara08
 
 


Bocsi ha sok leszek, de csatolok pár képet:

Kép Tombolás 1. Kép Tombolás 2.
Kép Egy kis sikítozás Kép Hangszál pihentetés :)
Kép Délutáni alvás Kép Kavics szeretet az egerszalóki apartmanba
Kép 10 perc kergetőzés után végre a cica feladta
Kép Séta Egerben, tud élni... :-)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Már azthittem én senkinek nem jutok eszébe :cry: ,de most látom h Zuzinak igen :D

Mi is jól vagyunk,15.hónapos oltáson már túl vagyunk!Mi is szinte egész nap az udvaron vagyunk+biciklizünk nagyokat! :D Vivi se beszél még....bár 1-2 szót már mond(+inkább most kb 2hete kezdte h próbálja ő is mondani utánunk,amit mi!

Pocakos képek jöhetnek! :D

Orsi én is cak azt tudom mondani amit a többiek!

Jaj,szegény Csabi!de a lényeg h már gyógyul neki!
Gratulálok a kislányhoz,és nagyon szép neve lesz! :)

Levi még mindig nagyon helyes! :D

(Este lehet én is rakok képet...ha még jövök... :oops:

Niki ha olvasod:nagyon szép a tesós kép az iwiwen,amikor Réka vigasztalja Kornélt! :D

Kép
aniko...
 
 


Patrik:Mindegyiken édes,de mikor alszik :D Kavics szeretet nekünk is ismerős! :D

Kép
aniko...
 
 


Zuzi! mi is megyünk holnap bölcsi nézőbe...lehet hogy talizunk...???

mi a héten több bölcsödét is megnézünk nincs kedved együtt menni?

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Patrik és Csabi nagyon édes....én is dobok néhány képet.

Kép Flóri




Kép Flóri és a pasija Beni
kingiii
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Patrik nevében is a bókokat :)

Flóra továbbra is nagyon szép kislány, milyen sokat nőtt ő is! Hihetetlen! Nagyon szépek együtt a "pasijával" :)

Zsuzsi, van kedvünk menni :) ma 10-re megyünk a Jerney utcába, ha oda jöttök akkor talizunk ha nem, akkor beszéljünk a részletek miatt :)

Kép
zuzmara08
 
 


Zsuzsi, Zuzi majd írjátok meg milyen volt!!!!

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok,

Bölcsilátogatók, milyen volt?? Zuzi, most látom, hogy 14. kerben laktok, merrefelé?? sógornőmékhez szoktam kijárkálni, ők alsórákos majdnem a pataknál, egyszer összefuthatnánk. van egy tök jó játszótér arra, bár délután már kicsit sok az ovis, de jó árnyas.

Cic, Köszi! KOlossal az apja volt egy napot, majd szerdán délután elvitték szüleim, mert Szabi dolgozott csüt-péntek. ők jöttem értem a kórházba, magukhoz vittek haza és vasárnapig ott voltunk.
elég nehéz ez a nem-emelgetős dolog, de ne lehet megoldani, hogy mindig velem legyen vlki. ha vlmi baja van nem emelem fel, hanem leülök mellé a földre, ő odabújik és ennyi.
-és én is had gratuláljak a lánynak, itt sokan epekednek egy kicsilányért, de tudom te még nem tudod örülj-e neki. biztos nem lesz semmi gond, megoldod te fiú-lányos anyaként is. :D
-Mikor lesz az UH?
-diplomadoga, ne is mondd, nekem is haladnom kéne vele... amúgy már a vége felé járok, de utálok összegzést írni, meg ilyenek. mindenki vonaj maga a következtetéseket.

Zsuzsi, kiratás a fogakhoz. és biztos alakul majd a napirend is, csak meg szokni mindkettőtöknek, hogy nincs szopi.

Zuzi, alvóPatrik nagyon cuki!

Anikó, képek elmaradtak. :lol: várjuk őket.

Kingi, nagyon édes Flóra. és ahogy pasiszik... :lol:

rólunk: KOlos megint elkapott vlmit, lázas volt hétvégén, aztán láttuk a szájában az aftákat, rögtön kenegettük. mára már jobb, evett is.
én küzdök a rosszullétekkel, ma egész jó, de tegnap rossz volt. mama jön néha segíteni, elkísér a játszóra, rohangál K. után ha én épp nem bírom.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Sokat nem tudok mondani a bölcsiről, 3 csoport van, mindegyikben jóval több gyerek mint amennyi lehetne (21-23)
A dadusok aranyosak, kedvesek. Nagyon tetszett nekik Patrik, mindegyik a saját csoportjába szeretné a fiamat :)
Ha felveszik amire sajnos nagyon kicsi az esély akkor a beszoktatással nem kell törődnünk. Ahogy betettük a bölcsibe a lábunkat a gyerek eltűnt, ment motorozni, homokozni, barátkozni...
Nagyon aranyos volt, kicsit sem zavartatta magát :)

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi, azt nem kérdezted meg véletlen hogy ha második baba van akkor a nagyobbat beadhatod az oviba?
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Bocsi bölcsibe. nagyon fáradt vagyok, meg ez az egész építkezés is az agyamra megy. állítom egyszerűbb lett volna ha magam nekiállok és tégláról téglára megépítem. :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok! bölcsi téma nagyon nehéz azt mondanám szinte lehetetlen, de maga a bölcsi ahol voltunk az szimpatikus volt.

Szopi: elhagytuk szépen fokozatosan 2 hét alatt. Magától biztos nem hagyta volna abba, de magától már nem jött oda szopizni, csak hajnalban, reggel, du. ébredés után és este volt. Először kiváltottam a du. ébredés után rizstejjel, majd a két hét alatt először elhagytuk az esti pótoltam rizstejjel....ezzel semmi gond nem volt viszont a hajnalit nehezen hagyta el, most is ébred és vagy sétálok vele vagy adok neki inni. Bár nagyon szeretném ha nem ébredne 5kor mert nagyon fárasztó. Viszont teljesen megváltozott a napirendünk, most 7kor kel, 1/2 12 kor ebéd aztán alvás 2, 3-ig majd 7-8 között teszem le aludni.

Most ovi, bölcsi látogatással telik a hetünk de jövö héttől már nem lesz ilyen sűrű.

Én testileg készülök a köv babára, de még nem próbálkozunk 1-2 hónapig biztosan.

Más újság nincsen, fáradt vagyok de jól vagyunk.

Flóri csuda édes a pasijával, Anikó tényleg a képek:)

Orsi vigyázzatok magatokra!

Cicus: remélem Csabi már helyrejött:)

Anna: majd beszéljünk

Betty, Kia, Hunci, Nyafi majd írjatok...

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Na akkor most gyorsan 3 kép az én drágaságomról! :lol:

Kép Kép Kép

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Én is olvasó funkcióra váltottam, hosszú 2 hetem volt.

Először is.
Snoopy!
Nagy GRATULA! És csak óvatosan.


Minden baba gyönyörű!

Karcsi már érthetően mondja, hogy apa, anya, helló, vau, csüccs.
Amikor mondom neki, hogy koszos a keze, megnézi, és megy kezet mosni. Tündéri. Nagyon akaratos. Anyukám azt mondta, hogy mi 3 évesen voltunk ennyire akaratosak.

Anna!
Tudom, milyen nehéz építkezni, de hidd el, akkor sem lenne könnyebb, ha ti csinálnátok. Tudom, mert mi beleugrottunk, nem szakember csinálja. Illetve szakember csinálja, csak nem kell fizetünk, mert a párom csinálja. Így sokkal lassabb. És még jobban felőről. Nincs kit leszidni ha valami nem úgy alakul... De mostmár ninsc sok hátra nekünk sem.

Niki!
Hogy vagytok? Biztos nehéz lehet. Van segítséged?
Majd írj, ha van időd!

Puszi mindenkinek!

Kép

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok Lányok!!!


Olyan régen jártam már errefelé….dehááát….időm alig-alig akad ha van is akkor Rékával töltöm mert nagyon anyás lett a lelkem és van olyan nap hogy sajna semmi időm nincs rááá….de….szó szerint….mert sajna ált.egy időben alszanak!Nagyon rossz érzés sokat sírtam már emiatt…..de talán kezdek megedződni!Segítségem az van és nagyon nagy szükség is van rááá!Egyedül 2 gyerekkel főleg hogy Kornél is borzasztó anyás….néha bealszik az ölemben és ha lerakom már üvölt is!Így most ezt úgy cselezem ki hogy a pizsifelsőmet odateszem közel akis arcához és így alszik szépen…őrület milyen praktikákat kell bevetni 
Sajnos Rékucit picit megviseli Kornél érkezése mert az én jókislányomba néha belebújik 1 kisördög és csak azt csinálja amit nem szabad hiába szólunk rá akkor még jobban csinálja….de ez egyértelmű a figylem felkeltés!!! Egyébként borzasztó okos kiscsaj…..már simán beszél mondatokba, elmondd magától mondókákat, sőtt már szerepjátékokat is játszik egyedül…ez is Kornél érkezésének tudható be mert sajnos van hogy egyedül kell játszania amíg szoptatok….mert Kornélt zavarja ha bent van Réka….rendesen dünnyög a cicin  Réka pedig hangoskodik, visítozik, piszkálja! Jaa és azóta hozzá van nőve egy babája és mindig azzal játszik …. Megszoptatja, altatja…..írtó cuki  És azt vettük észre hogy a nap eseményeit is vele dolgozza fel….mintha ő lenne a baba…és…eljátsza….szó se róla nagyon jó kis tükör tud lenni!Tanulságos!!!Én hulla vagyok de még élek  Nagyon gyorsan telnek a napok…..Kornél is már 5 hetes….jövőhéten mehetek 6 hetes kontrollra.
Szopisokhoz kérdéseim lennének:
Kornél még most is van hogy 1-1,5 órát cicizik….és….lusti a lelkem mert csak akkor szopizik amikor beindul a tejleadó reflexem…amúgy csak cumizik….nyammog….ez normális?
De van hogy éjszaka simán végez 20-30 perc alatt…de csak azért mert akkor dől a tejcsi a szájába!
Mikor rövidülnek a szopiidők?
Ha pedig kiköpi mert nem kell a cici vagy bealszik akkor van hogy csak 50-et eszik de akkor obégat 10-20 perc múlva hogy éhes…..mi a fenét csináljak…..? Vagy legyek türelmes és várjam amikor majd magától áll át a rövidebb szopira….mert anyósom azt mondja hygjam rajta csak 30 percet és ha 50-et eszik akkor annyit és várjam ki a 3 órát eltelni és majd beáll hogy gyorsan ki kell szívnia! Tanácstalan vagyok!

Visszaolvasni nem nagyon volt időm csak nagyjából!!!

Orsi Gratula!!!!!

Cicc Gratula a kiscsajhoz!!! :)

Na egyenlőre ennyi majd még igyekszem jönni !!!

Puszi
Niki
Vendég
 


És akkor gyorsan pár kép:

Kép Anyaaa ne fáraszd magad a cumival úgyis kiköpöm...:)

Kép Olyan kis ééédeeessss...:)

És akkor a pizsivel alvós....:)(megjegyzem ő húzt magához én csak odaraktam a kezébe)

Kép

Kép

Rékuci se maradjon kiii....:

Kép Homokozós...:)

Kép Hurrá megyek bicajozni apával....:)

Kép Indulás....:)
Vendég
 


Niki, Kornél annyira szép baba, és lehet nincs igazam de hasonlít Rékára, nem? legalább is a fürcsi után-képen. és milyen barna bőre van.

mennem kell mert balhé van...
snooopy
 
 


Anikó, nagyon aranyos kiscsaj Vivi. Ahol össze van fogva a haja annyira cukorbogyóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!

Niki, tényleg hasonlít Rékéra Kornél. Le se tagadhatnák hogy tesók. Hihetetlen hogy mennyit fejlődött Réka a kistesó miatt is, hogy felnőnek hirtelen. Levivel sem lesz egyszerű, én is a szopizást külön szobába szeretném, mert Levi tuti ki fog akadni, és nem lennék rá képes hogy hiszti közben nyugodtan szoptassak. De majd te ellátsz engem sok jó tanáccsal. :D :lol: :wink: Mondjuk az tényleg vicces lehet ahogy a babáját szoptatja. :lol: :lol:

Orsi jó az új vonalzód!!!! Jól vagytok? Minden rendben van segítséged?

Zuzi hívtalak majd holnap újra próbállak.
Zsuzsi majd kéne talizni jövő héten valamikor kedden megyünk mi is bölcsi nézőbe. Ha van valakinek kérdése írja meg és megkérdezem.

Na megvan a 4d-és UH-ra az időpont Május 22.-én megyünk, addigra talán már biztosra lehet látni a kis pocaklakó nemét.

Jó hétvégét mindenkinek!!!
Anna, Levi baba, Kistesó
Kép
KépKép
boganna07
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?