Új privát üzeneted érkezett!

Zsó
éljenek :lol: :lol:

Rakok fel pár képet :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Zsó!
WOW! éljenek a fogacskák és a nyugodt éjszakák! :D

Judy!
szuper a taxi és édi a sofőr :lol:

Andi!
de jó! végre képek! :D nagyon nő Balu :D

mi most jöttünk a védőnőtől:
Zsófi 69 cm és 7,86 kiló :shock: :shock: :lol: :lol: mondom én hogy hógolyó :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Zsófi, éljen éljen!!!! remélem most már jobban fog aludni Levimanó.

Andi, Balu-király édes! :lol: látom a trabi ott van az asztalon.
snooopy
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttem a kórházból. Nem volt egyszerű gyerekkel végig csinálni a terhelésest, de nem tudtam senkire hagyni, így vinnem kellett.

Renáta: Szerintem nem laktatób a zsömi és tej és éhesebb lettem tőle. Petyával cukros lötyöt ittam, hát kb 2 napig édességre sem néztem. Az teljesen laktatott.
Ismerős a helyzet a helyátadással kapcsolatban. csütörötkön voltunk a heim Pálban és kb 4-en akarták átadni a helyüket és ebből csak 1 volt férfi :roll: :shock:

Andi: Jók a Balu képek!! Látom nektek is ikeás komódotok van. Nekünk is ilyen van csak nyír színben :lol:

Orsi: Sajnálom, hogy ennyire messze van a ház anyukádéktól.

Zsófi: Gratula a fogakhoz!!

Judy: Anna jól mutat a babytaxin! Nekem Petya csak most kezdett ráülni, mikor megkapta (1 éves szülinapjára) akor csak tologatta.

Petya tegnap aludt előszőr az új ágyában. Tetszett neki nagyon!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is hazajöttünk. Ma még pihenünk, pakolgatunk, regenerálódunk. (nem mintha ott nem pihentünk volna. :))

Szombaton még strandoltunk is, mert olyan jó idő volt, és Kiskunmajsán meleg vizes strand van! :)

Örömmel olvastam, hogy mindenkinek hozott valamit a nyuszi. :)

Zsó, nekünk is volt gond, főleg az első hónapokban. sokszor csak az segített, hogy olyan hosszan hőmérőztem, amíg ott helyben kinyomta a kakit...
:roll:

mtunde
 
 


Veronix
Örülök, hogy végre aludtatok :wink: Igen, nekem is nagyjából ekkora pocakom volt Ivánnal :D A gatyódat meg mostmár visszaadom, itt a nyár :wink: A részleteket majd lezsírozzuk :wink:

Zsó
Hurrá fogacskák!!!!!
Ivánnal nem volt ekkora pocim ilyenkor....Enyém csajszi most 500g körül van....hanyadik 7en van sógornőd????

Orsi
Nekem kicsit más ez a pocakossaág, mint Ivánnal. De ezt már asszem írtam. Még régebben kérdezted. Viszont én is egy csomót érdeklődtem pocakméret ügyben és tulképpen az a tapasztalat, hogy akármekkora is az elején, a végére ugyanolyan lesz, mint először. Ha elsőnél is nagy pocakod volt, akkor a 100.-nál is az lesz, ha pedig pici, akkor mindig pici. Azt mondják viszont, hogy a babák mérete viszont egyre nő az elsőhöz képest :roll: Ez neked nem túl jó hír, de Memmének sem...

Lilla
Nagyon jók a tojásegerek :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Reni, olyan két héttel jár előtted, neki is a második lurkója, de komolyan alig látszik.

Hát, ma sem az evésünkről vagyunk híresek, de betudom a fogának, szegény két marokkal a szájában trónol egész nap. Pedig már áttörte az ínyét, de ezek szerint még ezután is fáj. Vagy mivel ilyen későn jön, lehet, hogy kapunk még kocogót pár napon belül. A lényeg, hogy mindent köpdös kifelé, csak a kemény pogi és a kenyérhéj megy, de az pici darabokban is, szóval nem rágási céllal. :roll: :?:

Tünde, hőmérőztünk, kúpoztunk, de semmi sem segített. A kúp 2 óra múlva egyben jött ki. :shock: Pedig elvileg 20-30 perc alatt szó szerinr fosat....hát minket nem. NA, mindegy a lényeg, hogy megvagyunk, kakigondok letudva, reméljük sokáig.

Lilluska, aranyosak az egerek nagyon! És szuperek a képek!
Fogacska okozhat szorulást is? Azt hittem, csak hasmenést.

Eni?
Bori? Mikor, vagy már ne is kérdezzük? Vagy épp örömködsz?

MSE, írtam mailt, megkaptad?

Tigrincs is nagyon eltűnt.

Andi, majd gyere, hogy mi volt a vizsgálaton. A képek meg nagyon jók. Hol készültek?

Veronikusz, Zsófi mindjárt utoléri Levit....:-)

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó
1.keresztanyukámnál Ürömön
2. burger kingben :oops:
3. itthon
4. Unokatesóméknál, Jándon
egy kis reklám http://www.zolddio.hu/

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Reni! Orsi!
nekem Kata pici pocival volt 3 kiló, Szofi és Zsófi nagy pocival 4-4 kiló :D

Aprooka!
Levi hány kiló? :roll:
Az a helyzet, hogy kicsit félek most a szopitól, mert ma megjött. :cry: :cry: :cry: Remélem töretlen lendülettel fog szopizni!!!! :roll: :D
Fog tudtommal hasmenést okozhat. :shock: :oops:
Ma hallottam a védőnőtől, hogy van egy KIMBABY (?) nevű homeos ecsetelő is amit ki lehetne próbálni!!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

Zsó, olvasom a lap tetején a gratukat, hirtelen leizzadtam... De örülök ám Levifognak nagyon nagyon. Ilyenkor értelmet nyer a sok átvirrasztott éjszaka.

Andi, tudod, hogy nagyon fogok drukkolni. Meglátod, hogy Balu ezt jobban viseli majd, mint te. Tuti. Burger King királyság. :roll:

Zsu járt ma nálunk Micával és Ábelpocival. Jajdeszépek! Benci büdös volt, viszont mindent összevetve olyan jó volt!!! Köszönöm.

Hugom vérezgetett (nem ez az első alkalom), de ezúttal bentfogták a kórházban. Baba jól van, ez a lényeg, neki meg szigorú fekvés péntekig biztosan...
vbea
 
 


Reni, Orsi, nekem nem volt nagy poci egyikükkel sem. Mindketten 53 centisen jöttek a világra. Benedek 3100g, Jankaszáva 2850g volt.
vbea
 
 


Lilluska, neked akartam még mondani, hogy én nagyon profi vagyok a nyaki kötöttségek terén (egyébként nálam MINDIG pszichés dolog van a háttérben). Anno még Rita ajánlotta István lumbágójára a traumeelt, ami homeós, nekem nyakra is bevált. Illetve a flector tapasz, amit 12 óránként cserélgettem, szopi mellett is használtam. A nyakam rendeződött, Bencinek baja nem lett.
vbea
 
 


Sziasztok!

Na itt most esett jó kis jégeső! :shock: Az ablakon kibámulva imádkoztam, hogy ne verje el a tulipánjaimat és a nárciszaimat!! :cry:
De hálistennek gyorsan elment ez a viharocska!! huh!!! :?
Virágaim megúszták!!! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na Adri jól beklikkelt!!! :twisted: :roll:
Kicsit azért többet akartam írni!!! És most írok is! :wink:

Eni!

JaSza...Nagyon szép!!! Köszönöm szépen!!! :oops: :roll:
Húgodnak meg kitartást!!! Minden rendben lesz!!!

Orsi!

December 10. Kistesó!!!! Az király!!! :lol: :lol: Akkor becsatlakozik mellénk....Kriszta Pankája dec. 8. , én dec. 9. :wink: :lol: 8) ....úgy hogy jó kis csapattal fogok én nemsokára szülinapi bulizni!!! :lol: :wink: Remélem öregróka létemre majd azért bevesznek még a buliba!!! :lol: :lol: 8)
De ha jól számolok, akkor nagyjából Kolinak is akkortájt lehet a szülinapja. De mikor is pontosan??
A ház meg tényleg tök szuper!!! És tényleg, azért nem akarjátok megvenni, mert a "világvégén" van??? Végülis minden valakinek a világ végén van!! :wink: Na ez jó kuszára sikeredett, de remélem érted! :wink: :wink:
A babaméretek, meg változóak! Általában a második gyerkők nagyobbak szoktak lenni, mint az elsők.
Nekem Adri 3400g volt, Jázmin 3800g, Tencinél is Mikey 3900g (ha jól emlékszem) Benedek meg 4250g. De hogy jó hírrel is szolgáljak :wink: Tesóméknak két fia van. A nagyobbik 3800g volt a kisebbik meg 3400g. Úgy hogy van remény!!! :wink: :lol: 8)

Aproo!

Köszi a hiányolást!! :oops: Bevallom néha azért sunnyogva olvasok!! :wink: 8)
Hurrrrrááááááááááááááá!!! Levibaba foga kint!! Jó hosszú alvássalteli éjszakákat kívánok Nektek!!! :wink:


Bogi és Balu.... :lol: Nagyon édesek!!!

Na és Anna a motoron....:lol: :wink: :wink: Ez is sw Judy? :lol: :lol: Igyekszem a válasszal!!!

Na és akkor egy pár kép a Csajokról..

4 éves lettem én... :lol:

Kép

Végre megtaláltam az ujjam!!! :lol:

Kép

Tesók :lol:

Kép

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Nem motort akartam írni, hanem taxit! De ha valaki....most éppen Adri.....folyamatosan duruzsol a fülembe!!! :twisted: áááááááá!!! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi-a vihar ideért!-erre küldted???
Jövök még ma!-ígérem :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


xxx
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:51-kor.
Vendég
 


Tigrincs
nagyon szépek a lányok

Eni
amit írtál Lilluskának TRAUMEEL gondolom minden gyulladásra jó lehet :?: :idea: :roll:
na de majd utánanézek
mert a kezem még mindig piszkosul fáj :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:52-kor.
Vendég
 


Judy!

Ment válasz! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Andi! Igenigen. próbáld meg!
vbea
 
 


Sziasztok

remélem, mindenkinek jól telt a húsvét!
Nekünk nagyon: pihenés, család, barátok, nagy zabák :))
Ma meg jól eláztam futás közben, pedig már esőkabátban mentem ki :lol: bugyiig! És tényleg, mintha kopogott volna valami a fejemen.. Jég??

A képek nagyon édik mind!! :D :D :D

Már nem tesztelek, látható jele van, hogy nem vagyok terhes :D

Közben meg utánajártam a bárányhimlő oltásnak (egyikünk sem volt bárányhimlős), s mivel a két oltás összesen 10 hét várakozási idővel jár, most nem is lenne jó, ha előtte, vagy pláne közben teherbe esnék!!

Nekünk is új fogunk van: mindkét felső egyszerre jött ki és csikorgatja!!! :lol: :lol: Hihetetlen! Jókat kacagunk rajta. :lol:
Vendég
 


Tigrincs,
megírtam a válaszregényt, de elszállt :evil:
úgyhogy most dühömben kikapcsolom az egészet, majd holnap írok regényt újra... Ezer bocs, de most nem vagyok képes még egyszer begépelni :oops:

Az itteni reagálásokkal ugyanez a helyzet (szintén elszállt) :evil:

Szóval jóéjt mindenkinek, majd holnap újra próbálkozom...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi,
Balu mekkora vagány nagyfiú! :shock: Irtó helyes!! :D
Kezed hogy van?? Anyumnak is ínhüvelygyulladása volt (van), bejelentkezett műtétre, aztán mégsem ment el :evil: már múlik, de íííírtóóó lassan :roll:

Tiggrincs
mindkét csaj gyönyörű!! Adri olyan kis komoly a képeken, ez a "fotós grimasza" ? :lol:

Judy
bébitaxi! Szuper! Képzelem, hogy örült neki Anna! Én is gondolkodom már rajta.. Vajon mikortól tudják hajtani?

Lilluska
Nyakadnak jobbulást! Mi van vele? (lehet, már mondtad :oops: )
Kalapos Bogi :D A tál meg nagyon jól néz ki! Dédi képzelem, hogy mennyire örült, hogy így megrohantátok! Én nagyimnak csak két dédunokája van, de hát egészen odavan, mikor körülötte vagyunk, visszafiatalodik ő is és tapsol, nevetgél velük! :lol:

Orsi
a dobolós Kolos-t én is megnéztem a múltkor, nagyon szupi :lol: :lol: (csak nem írtam akkor :oops: ) Gondolom, ezt sokat látja otthon? :D Zenész lesz?


Zsó,
fogakhoz gratula! Mostantól csak az a gáz, hogy fájdalmasabb lesz nekünk visszaszerezni, ha valami nem odavalót a szájukba tömnek :lol: :lol: (legalábbis Bogi úgy harap már.. :( )
A képmozaik pedig nagyon jó! Mivel csináltad?
Vendég
 


Judy!

Semmi baj!!! Na ezért utálok ide hosszú dolgokat írni!!! :evil: Olyan mint az iwiw.....ha úgy gondolja elszáll még a holnap is!!! :evil:

Bori!

Hát igen....Adri anyja lánya ebből a szempontból is!!! :oops: :roll: Utálja ha fényképezik!!!! :twisted: :wink: Pedig mikor "kicsi" volt, még pózolt is a kamerának és állandóan vigyorgott!!! Azt hittem, hogy Ő más lesz ebből a szempontból, mint én....aztán tessék!!! :? Húsvéti képet ezért is nem tettem fel Róla, mert mindegyiken szenvedős képet vág!!! :?

Tencikém!

Akkor mégsem volt érkezésed visszajönni????? :wink: Vagy elvert a jégeső?!?!?! :lol: :wink: 8)
Na jó, megbocsájtom!!! :lol:
És nem küldtem én felétek a jeget!!! Nem vagyok én olyan!!! :twisted:

Köszi a Lányok nevében is a dicséretet!!! :wink:
Adri tényleg szép :oops: :roll: Jázmin meg tényleg alakulgat! :oops: :wink:

Valamit még akartam. De kinek és mit is???? :shock:

Na megyek etetni! :lol: Szép álmokat Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na meg van!!! :lol:

Orsi!

Koli dobol!!!! Imádtam!!!! :lol: :lol: 8)

Durca,Heni,Kriszta,Arwen,Vica,Vera,Borsa,Judit meg a többiek??? Merre vagytok???

Na jó, most már tényleg mennem kell!!! Jóéjt pussz Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


És most nem 23.12 van, hanem 0.12!!!! :twisted:

Mikor állítják már át végre az órát?!?!?!?!?! :evil:


Léptem..... :roll: Pussz!!! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jaj, még valami....

CukiKati!

Orsi hogy van? Beszélőkéje? Közérzete? Oviba jár már? Írjál egy pár sort, ha lesz időd!!!
Külön puszi a Csajszinak! :wink:

Na most már tényleg léptem!!! :roll: :twisted: :wink: :lol: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na visszatértem még egy kicsit így szopiztatás után!!! :lol: :wink:

Tudom, húzzak már a sunyiba aludni....de...


....Bori!

Nagyon sok boldog szülinapot!!! :wink:

És most már télleg elmentem!! De nem a sunyiba....csak az ágyamba szundizni!!! :lol: :wink: 8)

Pussz Lányok!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Mert már szerda van Bori!!!! :wink:
És nem kedd!!!! :evil:[/b]

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Bori!
BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Bori
boldog születésnapot!!!!!!!!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!
igen igen ideértem...
na nem mindha nem lenne időm Benedekem csudajó gyerek Mikey nem hazudtolja meg önnmagát :lol: még mindíg kicsiállat a köbön,-de tényleg nálunk tökmindegy milyen idő van kint kell lennünk!
tegnap is csak beléptünk mert jött a vihar!

Amiről lemaradtam Lilluska igy utólag is BOldog Szülnapot :D
akkor ma sok Boldog Szülinapot BORI!!!! :D

És persze nagy nagy gratula KOLI Anyának!!!!!dobolás nem semmi!!!! :lol: vagány kiscsákó ez a Koli gyerek!-tán apjára üt???

képek mind mind szuperek..

Timi-csak ismétélni tudom magam :nagyon szép ez a két csajszi!!ééés hogy nő Jázmin is :lol: vihar hamar elment-de tényleg onnan jött :lol: :lol: ja és gyerkőceim paraméterei tökéletesek!-hogy vágod így????

Zsó-szóval megvan az első fogacska!-de jóóóó,lehet jól aludtatok már?? :lol: én is próbálkozom a kollázsképekkel....egyszer csak összejön...Levis tök szuper

Veronikusz:Zsófi szupi méretekkel rendelkezik :lol: remélem ti is jól vagytok-te mintnagy szolis :wink: mennék én is -de tényleg nem gond ha szopi van???? :wink:

Lilluska-hááát az a sonkatál....én már tök untam de ahogy tegnap megláttam ismét sonkát ettem,de asszem már elég..... :lol: :lol:

Eni-JankaBeni nagyon édesek,és Janka milyen csajos de közben tiszta Benedek!-Húgodnak gratula de olvasom most kórház vigyázzon,mi is drukkolunk igy ismeretlenül is-de jó lenne már ha tesóméknál is összejönne :wink: de érzem és bízunk benne hogy hamarosan náluk is kopogtat a gólya :lol:

Bori-fogcsikorgatás :lol: Mikey nagyon durván nyomta....kettő lent egy fent-azthittem kitöri-és hogy élvezte!!!!

Andi-Balukirály trabival-király!-te hogy hasonlítasz barátokközt Orsira! :lol: vagycsak én látom így????

CBrigi-én nemtudtam volna meginni a cukrosvizet az tuti!amúgy jólvagy??? nevek Petyatesónak????

Renáta!-csinkókismami vagy!-milyen az új pedálnélküli bicaj???én is gondolkodom rajta....habár Mikey jól nyomja négykerekűvel is de egyszerűen nem tudom lefárasztani...

Valentina-merre???Viktor nemenged???-képzeld ha én leülök ide,mint most is Mikey-anya ne gépezzél!!!ilyen szövegeket nyom nekem,pedig tök keveset vagyok itt! nagyon jól dumál...és a szövege...néha kifekszünk,de annyira szeret beszélni és nagyon élvezi...

vmit akartam még....ma több időm lesz Mikey anyósnál,Benedek meg ....egy angyal :lol: :lol:


húsvéthétfőn mi mindíg ellépünk valahová családostól,most Tihanyba mentünk a belsőtóhoz-hááát valami szupi volt!!!!
Komppal átmentünk Szántódtól gyerekek élvezték ezerrel,belsőtónál tök nagy játszótér csónakázás...meg minden jóóó,ídő szupi volt és nagyon sokan voltak,de hely az bőven van....

lépek...

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:52-kor.
Vendég
 


Etenci!
Mikey szöveg: "ne gépezzlé" :lol: :lol: :lol: nem semmi :lol:
én mint nagy szolis! :lol: eddig 1x voltam 6 percen :lol: szerintem nem árt, max. vérbőséget csinál és több lesz a tejed :wink: :lol: de majd alkalom adtán megkérdem a gyerekorvosunk. :D

mennem kell ... 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Bori!

Nagyon, nagyon boldog születésnapot!!!

Legyen nagyon szép napotok!!!


Puszi

Lara és Ancsa

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!

Szokásos volt az éjjelünk, szóval olyan 3x keltünk enni, de mivel már este 9 körül húzza az úr a lóbőrt és reggel 8-ig teszi, így kielégítőnek találtatik az új rendszer...bár mindig addig tart amíg ide le nem írom. :roll: :oops:

Bori, Isten éltessen sokáig! Picassával lehet csinálni és nagyon nagyon könnyű (Tenci, Neked is írom) csak rá kell menni a kiválasztott képekre, majd van egy lehetőség, hogy kollázst csináljon. Megcsinálja, többféle van, ilyen rácsos, vagy egymásra pakolgatós, stb. Aztán még megkérdezi, hogy megkeverje-e a képeket....na, lehet vele jól szórakozni, de csak akkor ha alszik a kölök....nekem megtette ezt a szívességet akkor. :wink: :lol:

Eni, húgodéknak gyógypusszancs, reméljük csak átmeneti az ágynyugalom....

Csütörtökön egy másik topik is megy ki a gátra, bár ők inkább ebéd felé, mert lefoglalták az éttermet. Szóval mi megyünk a szokásos 10 órai körre? Én nagyon igyekszem, de Szigetszentmiklóson építik a 226. körforgalmat, ezért mindenki a mi utunkra jön, így totális a káosz és kb. egész nap, nemcsak reggel....de jó lenne sétálni. hm?

Tigrincs, nagyon szépek a csajok, sztem Jázmin is tiszta csajos!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Csajok!
rtl csak csajok, Böbe van a kútvölgyiből!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi
mi újság veletek??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Bori: Isten Éltessen sokáig!!!

Steffi, Ancsa: jó olvasni titeket is! Hogy vagytok?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Helló lányok!
Én is gyarapítom az elveszett barikák táborát. Megvagyunk, megint túl egy Pannanemkakil-fájafeneke hétvégén. Szerencsére két glicerinkúppa sikerült megoldani a dolgot, meg bazi hisztivel és fájással. :cry:

Petya amortizálja a lakást, mindent megkóstol, lerámol, széttép, stbstb. Úgyhogy egy csomót vagyunk kint, de az meg frusztrálja, mert a babakocsiban van, és nem tud rendezkedni.

Bori!
Boldog szülinapot!

Reni!
Mentek holnap nyílt napra az oviba?

Tegnap mentem Pankáért, és egyik kezét az ovónéni fogta, másikat meg Áron és így közlekedtek.... :lol:

Timi!
Szépek a csajaid, Adri rád hasonlít, ugye?

Veronikusz!
Mi volt a Zsófinemalvás oka? Fog? Peti kisebb, mint Zsófid... :lol:

Aproo!
Gratula a fogacskákhoz. Mi még anélkül nyomjuk, de a főtt krumpli nagyon menő így is, meg minden, ami a mi kajánk, csak néha fuldoklás van.... :oops:

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


sziasztok,

én is itt, de még nem volt energiám összeszedni a gondolataimat. Illetve épp eldobtam az agyam :(
Kötöm a biztosítást az új autóra, kijön a KÖBE meg az MKB mint legolcsóbb, megkérdeztem férjet, hogy mit hallott a KÖBE-ről, mert én itthon ugye semmit és a MÁV-balhé óta kicsit félek az egyesületektől. Erre visszaír, hogy miért neki kell ezt is eldönteni, hogy hova kötöm a biztosítást. Ki kérte hogy döntse el???? Pasik, áh.... :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Zsó
, sajnálom, hogy nem tudtam újat és tutit mondani. :) Nem mintha lenne ilyen. :D

Lilluska, nekem is volt ilyen, a babakocsi emelgetésétől, én a reumatológián végeztem, igaz, nekem nem javult, hanem rosszabbodott, úgyhogy neked tuti jobb lesz most már. :)

Mi most SEM tudunk menni, nem feledékenységből, hanem mert oltásra viszem mindkét gyereket.

mtunde
 
 


Tünde, eddig még senki sem jelzett, hogy jönne....vagyis ha igen, akkor bocsi, nem láttam....
Mindenesetre mi kinn leszünk 10-fél11-től, első elgondolásként kora délutánig, de mivel többen maradnak késő délutánig is, lehet, hogy kinn ragadunk, majd meglátjuk.
A hőmérőzős tanácsot meg nagyon köszi, de mivel ugye hasfájósak voltunk így minden ilyen extra trükköt ismerek...sajnos.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Bori, Isten éltessen!

Vagyunk, vagyunk, igyekszünk követni a világ folyását, gyönyörködünk a képekben, csak írni nem jutunk ide. Fáradtság, nyügi.

Szép napot mindenkinek!

Kép


Kép

Kép
memme
 
 


Kriszta!
Panka-popsi :cry: :cry: :cry: :cry: puszi-puszi neki :cry:
Petya amortizáció :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hogy áll a vezetés??? :wink: 8)
Mekkora most Petya? Panka is kis törékeny alkat. Gondolom rád ütenk a gyerekek. Zsófi meg rám :lol: Donna Tonna :lol: :oops: :wink:

Mi se megyünk holnap Kopaszira. :?

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ja! igen! a foga miatt szenvedmost szegény. Enni se eszik most olyan jól. Ezért is jött meg. :x

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


VÉGRE ÁTÁLLÍTOTTÁK AZ ÓRÁT!!!! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm a nép nevében!!!! :lol: :wink: 8)

Kriszta!

Igen, Adri rám hasonlít!!! :lol: De míg akkora volt, mint most Jáz, akkor meg tiszta Apja volt! :wink:
Viszont Jáz most teljesen úgy néz ki, mint én ennyi idősen!!! :shock: :wink:

Most csak ennyire futotta! Meg arra, hogy elolvassalak Benneteket! Megyek, "lezöldkártyáztatom" :lol: az autómat!

Este megpróbálok még jönni!

További szép napot Mindenkinek!!! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szisztok!

Bori,
Isten éltessen születésnapod alkalmából, RR vesszen a mai nap, remélem tolsz mindent befelé, mi szemszájnak ingere! Bár én biztosra vettem, hogy jön a tesó, na de mindegy, ami késik...

Sok nehezen kakilósnak távpuhítást és virtuális együttnyomást küldök...

Flóra túl az első motorralvaló nemtom szebben írni, pofáraesésen, meg is lett az eredmény, mindkét első fogából kb. fél mm-nyi darab lepattant. Nagyítóval vehető csak észre, mégis úgy éreztem magam, mintha a fél karja lenne oda...Veronikusz, mennyit az eszembe voltál....még én problémázom...de nagyon tré érzés, hogy mért nem bírtam utána kapni...

A képek szuperek,tényleg minden gyerköc csodaszép, de én mégis azzal a húsvéti tállal szemezem a legtöbbet...

Etenci,
korábban kérdezted, már sokszor írtam, nálunk valszeg végleges létszámstop, ezért kerültek eladósorba a cuccok. Ha lesz még egybébi, akkor már olyan kőgazdagok leszünk, hogy mindent újonnan megveszünk neki...kétszer. :)

C.Brigi,
írd meg, merre laktok, aztán majd kitaláljuk, hol-mikor üthetnénk nyélbe a bizniszt.

Reni,
húsvéthétfő-hajmosás...gondoltam legyek má én a legjobban szituált kétgyermekes anyuka az utcába...na hát úgy lett. Biztos híre ment, mert utána már senki se jött locsolni...Hazudok, szomszéd Lackó átjött, de mikor megtudta, hogy Flórka nincs itthon, közölte, hogy csak engem nem locsol meg, majd visszajön később. Húsvéti megaláztatás II. :roll: Jövőre zsíros hajjal, direkt megnövesztett hónaljkutyákkal várok mindenkit :twisted: :twisted:

Eni, Dorka,
hogy vannak a lányok?

Kép
Kép
paklincs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?