Új privát üzeneted érkezett!

Jaaaah most ert el az agyamig :oops: igen a masodikon is en vgyok sot van sexibb fotom is :lol: persze nem kerdezte meg felteheti-e azt csak o feltette :roll: vegulis nem szamit :roll: Szal ertem nem 2fotozasrol hanem 2kulombozo fotorol van szo 8) :oops: :oops: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Persze,mindkettőt kitöröltem :D Akartam is kérdezni,hogy nem zavar,de megelőztél :lol:

Csak ezt a fotózást láttam,várj,megnézem mit írtam.Ja:" az első fotózásos képen ",nyakatekerten fogalmaztam :lol: Szóval úgy akartam,hogy 2 kép volt,és az elsőn felismertelek,a másodikon meg nem :lol:
(de hogy ezeket miért nem priviben írtam neked,nem tudom :oops: )
enis
 
 


Most már szerencsét hoz végre a laptetű,remélem.Gratula hozzá :)
Mai hőd?
Apa dolgozik ma is,hogyhogy itt vagy még?
enis
 
 

 
 

Upsz :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Mentem csajok mert keszulodonom kell :? Pusza jovok holnap :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
Ma hom nem tudtam merni mert marha szrul aludtam es mar nem tom miota forgolodtam mikor feladtam a kuzdest es nem probaltam visszaaludni...igy akkor 37volt de az nem keleskor :roll: nem akartam igy beirni :? de talan majd a holnapival egyutt beteszem :roll:

Azert vgyok meg mindig itt mert apa tszta lusta egesz nap :? pedig aszonta hetvegen kiengesztel :roll: felkeltunk...ettunk del lett aszongya megyunk a parkba vgy nem mert akkor o alszik :arrow: de persze mar elotte mondtam neki hogy 1-2fele megyunk :roll: mondtam pihenjen majd keltem....2kor keltettem mert en mar hajat mostam tusi minden keszen alltam a menetre 8) el is mentunk a parkba marha fasza fotokat csinaltam 8) aztan ledolt a teve ele :roll: aztan enni kert aztan meg hogy maszirozzam meg a labat :shock: amikor tegnap mar megmasziroztam :roll: es mondtam neki,hogy o nem fun es hogy olyan mint egy furdos kurv@ mert csak eszik alszik es nyavog ez kell az kell ez csinald azt csinald :roll: aztan most bement a szobaba ledolni :? o pihen...vacsira megyunk 8ra most minnya fel 7 :roll: en a hajam akarom megcsinalni csak bar nem tom...na de mar megyek pusszancs :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi ez a lábmasszírozás?Enyém is szokta kérni :roll: Azt hittem csak az ő mániája ez 8)
Érzzétek jól magatokat és jó étvágyat.

Én is megyek,most látszik mennyire készülök a húsvétra :oops: ,egész délelőtt itt ültem :?
enis
 
 


Sziasztok!

Látom, jól elvoltatok itt :lol:

Én kitakarítottam az egész házat, mostam, már fő a sonkám, majd a levében meg főzöm a tojásokat 8)

Holnap meg megyünk mamákhoz, hétfőn meg anyuékhoz, aztán apuékhoz 8)

Kellemes húsvéti ünnepeket, és sok locsolót! :P
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Helló Lányok!

Kitty
Húú de szégyenlem magam! pedig olvasok ám rendesen, Lehet, hgoy elkerülte a figyelmemet. Bocsika.
Új doki van. Kecskeméten dolgozik, de ját át Vadkertre, és Kőrösre magánrendelni. Kimondottan meddőséggel foglalkozik. genetikus, szülész-nőgyógyász. De nem kimondott endokrinológus.
Na a pasi most le lett mentve. Igencsak szégyenlős a lelkem. :) Remélem most megmutatja magát. :)
Kép
Anyumék a kertvárosban laknak. Látom, neked is van program rendesen. Érezd jól magad!

Enis
A férjed gondoltam, hgoy nem is tudta, hgoy megbántott. Mondom én, ilyenek a pasik....De azért jól kivágta magát. :)))) Ehhez értenek. :)))) A kutyusod meg érez valamit. Lehet, hogy frontérzékeny. :))))
Húú az a kaja tök jól néz ki. Én nagyon szeretem ezeket a kolbász és fasírtféléket. :) Milyen húsból készül?
Igen, hallottam. hgoy nagyon nehéz ott vezetni, az utak is rosszak, és a közlekedés is elég gáz.
A sógórnőd helezete elég gáz. Nem szeretnék a helyébe lenni. De ez Murphy törvénye. Mindenkiről tud mindent, csak a saját életéről nem. Ő a párod testvére?
Dícsérhetsz ám, nem haragszom meg :) :) :)
A részvétet köszönöm, majd ha egyszer összeszedem magam leírom, és elküldöm Nócikának is, meg neked is.
A tenyeres talpas legényt meg lementettem, igyekszem felrakni. :) Na már annyira túl csigáztalak benneteket, hgoy a végén nem is fog tetszeni. :) Csak hátulról látszik, de szerintem így sem rossz. :)
[quote]A írta:kié nagyobb,az könnyebben boldogul minden téren

csak azt hiszik!!! :) :) :) :) :)
idézetet úgy tudsz beszúrni, hogy kijelölöd az irást, bemásolod a tiédbe, szintén kijelölöd, és felette rákattintasz az idézet gombra. Bekeretezi magának, és kijelölve fog megjelenni. :)
Na neeee!!! Ennek a "jóbarátnak" nincs az arcán bőr????? Hát van képe az biztos! És kifizette végül?

Bridget
Lehet, hogy nem írtam, bocsika. Nem votl akkor a baj vele. Csak aznap fájt, amikor volt a műtét. itt is hallottam a lefagyasztásról, de akkor a gyökere benn marad, és bármikor visszanőhet. De az szerintem szemölcs, amiről te írsz. Az anyajegy a barna. Nekem ilyen volt. Annak biztosan van gyökere, és ha nem veszik ki rendesen, akkor visszanő. A hasamon így jártam.
A párod azért néha lazíthatna, mert igaz most fiatal, de akar ő még öreg is lenni egyszer. Nem szabad ennyire megszakadni.
Patit meg tényleg sajnálom, és jobbulást neki. a babával azért minden rendben?
Igen, a képet most lementettem, és remélem fel tudom rakni Kittynek. :)
Szupi a vonalzód! :)

Nócika
na azért! Az az ember ne ússza már meg ennyivel! Szorítok, hogy sínen legyen minden!



Boldog Húsvétot Mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Pendi!

Na végre itt a legény :D Nem rossz,de megnézném szemből is :lol:

A miccs 3 féle húsból készül,disznó,marha és juh.Bár én utálom a juhhúst,szerintem mégis az adja meg a jellegzetes ízét.Nélküle nem lenne ugyanaz.

Igen,a sógornőm akiről írtam,a párom nővére(3x elvált már :? )

[quote]i írta:dézetet úgy tudsz beszúrni, hogy kijelölöd az irást, bemásolod a tiédbe, szintén kijelölöd, és felette rákattintasz az idézet gombra. Bekeretezi magának, és kijelölve fog megjelenni. Smile


Köszi,köszi,köszi :lol:

Hát ehhez ért a párom,hogy kivágja magát minden helyzetből :roll: ,van amikor annyira jól csinálja,hogy még én érzem magam hülyének annak ellenére,hogy nekem van igazam :? :lol:
enis
 
 


helló Enis! :)

Na hidd el, én is megnézném szemből! :) Hátulról ígéretes! :)
Jól hangzik a miccs. Még soha nem hallottam, de nagyo bírom ezeket a jellegzetes kolbászféléket.
Itthon csevap-ot szoktam enni. Van egy jugó ételbárunk. Jó sok salival. Hmmm már enném is. :)

Na látod!! megy ez a idézet! :) Ügyes vagy!

Mi jót csinálsz?
Vendég
 


Ja és kihagytam a sógornődről a választ. Nincs válasz, úgyis tudod! :) Bár ettől még lehet jó fej. Nem ismerem.
Vendég
 


Pendi,
dehogy fizette,és már nem is fogja,de ezt tudtuk,mikor kifizettük mi.:?

Kitty,
akkor ti sem fogtok unatkozni az ünnepek alatt.Érezzétek jól magatokat.
enis
 
 


Várom a férjemet,ebédelünk ,aztán megyünk a lányommal cipőt venni neki :?
Sok kedvem nincs,de muszáj(délelőtt is mehettünk volna,de későn ébredtünk és lusta voltam buszozni :oops: ,megvárom a kocsit)

Írok privit
enis
 
 


Enis
Sajnálom nagyon, ahogy jártatok azzal a baráttal. De az akaszt ki, hogy miért épp egy barát csinálja meg ezt az emberrel?

Milyen cipőt vesztek?

Mindjárt olvasom.
Vendég
 


Na, most már tényleg befejeztem a takarítást.
Párom elment az öccsével kocsit nézni Szegedre, így most ráérek írni :wink:

Bridget,
én is úgy tervezem, hogy majd a kertben olvasgatok, ott úgyis jobb, mint bent.
Végre sikerült elültetni a zöldséget, répát, fokhagymát is. Párom meg egy ismivel elvetette a krumplit :wink:
Jó vacsizást!

Pendi,
nekem a nagyobb darab pasik tetszenek, ez túl soványka :oops: Úgyhogy meghagoym neked meg Enisnek :lol:
Köszi a doki infót!

Enis,
köszi, remélem, nektek is jól telnek az ünnepek.
Milyen cipőt vettetek?

Nócika
remélem, sikerült megnyugodnod :wink:
Vendég
 


Enis
Ez allandoan masziroztatna :? mondjuk en is meg itt a talpmasszas olyan,mint egy fagyizas otthon szal minenki jar 8) de akkor is :? Hogy keszultel a husvetra :?: 8)

Kitty
Ja jol elvoltunk :lol: te foztel sonkat :shock: aztaaaa majd meselj mien lett vgy foto is johet 8) az abban a leben fott tojglik meg naon finik lesznek :wink:

Pendi
Erdekes mert az exemnek barna volt es marha nagy az nem szemolcs lehetett :roll: milyen szinu a szemolcs :?: Japaneknal a munkamania az alap...es megis sokaig elnek es kisimult arcuk van ugyhogy nem tudom mi a titkuk de elarulhatnak nekunk is :? :lol: Patinak atadom a babo meg szerintem jol van 8) Koszi koszi a vonalzik neveben es az a husveti mici mackos kep es huveti is egyben nagyon tetszett 8) :D Neked is joooo a vonalzid 8)

Ezt nektek hoztam de mar megyek is mert reggel koran keluk valahova elvisz megleeeepiiiii :shock: :oops: 8) :lol:

Locsolás:Hazánkban már a XVII. század óta szokás a lányok meglocsolása. Ez egyrészt udvarlásnak is számít, másrészt pedig a termékenységhez kötődik, azt jelképezi, hogy ne száradjanak ki a lányok. Ezért a gyerekre vágyóknak nem érdemes elmenekülni a locsolkodók elől, sőt ez szimbolikusan még a nőiességre is jó hatással van.


Tojás:A tojás ajándékozása egy régi hagyomány. Ezt az új élet és a termékenység jelképeként adták egymásnak az emberek. A pirosra festett tojás az életet és a szerelmet szimbolizálja. Egy másik babona szerint a megfestett tojások bőséget hoznak a házba, ezért érdemes ezzel díszíteni ilyenkor a lakást.


Barkaág:Ez a pálmaág helyettesítője, ami Jézus Jeruzsálembe való bevonulásának egyik jelképe. A barkát nagymise előtt a pap megszentelte és kiosztotta a híveknek. Ez ugyan egy egyházi szokás, de a babona szerint ez az ág hatásos a rontás ellen, gyógyításra és a villámlás, mennydörgés elhárítására is jó.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Kitty
Ügyes voltál! Már ki is takarítottál? És már a sonka is kész. Holnap eszitek? A tojást is a sonkalében szoktad kifőzni?
Még veteményeztél is? Hú hát te tényleg ügyi vagy! :)
Na akkor most melléfogtam pasi ügyben. :)

Bridget
Hát akkor lehet, hogy tényleg anyajegye volt. Itthon még nem nagyon hallottam lefagyasztásáról. ez akkor jobb megoldás.
Hát, megmondhatnák, hogy csinálják, hogy ilyenek maradnak ilyen tempó mellett.
Köszi a vonalzó dicséretet! :)
És köszönjük a húsvéti leírásokat! Én pl. nem tudtam, hogy a locsolás a termékenységről szól!

Mi már lecsekkoltuk a sonkát, és a tojást. :) Nagyon finom lett. Jól átfőtt. :)
Vendég
 


Kitty,
na,végre,végeztél akkor :D Nem tetszik a pasi? :( Akkor majd Pendivel osztozunk,mármint a nézésében :lol: ,akartam írni,hogy egyik nap én nézem őt,a másik nap Pendi,de hát végülis el nem kopik,nézhetjük akár egyszerre is,egész nap :lol:

Pendi,
csak balerinát vettünk,kettőt,egy rózsaszínt,meg egy fekete lakkozottat.Nem nagy durranás,csak amolyan piaciak,egyik 3ezer volt,a másik 4e.A bőr sem tart tovább neki,és így legalább nem mindig ugyanabban jár.Meg szerintem nem tart ki egész nyáron neki,tök figyelmetlen ,mindig belerúg valamibe :)

Még csak 21 nap van a fogyiból?

Bridget,
hát bevallom,én ma csak felporszívóztam,ebédet főztem,és most mos a gép :oops: (most jutott eszembe,hogy mégis kéne,különben túl sok szennyes összegyűl),más semmit nem csináltam.Holnap,meg azután egész nap nem leszünk itthon,úgyhogy kaja sem kell.
enis
 
 


Enis
Milyen kis ügyes voltál te is! :)
ja, hogy a lányod balettozik? Nem is tudom ezt már beszéltük, úgy emlékszem. Mióta csinálja? Az ezer az milyen pénznem? Hol vetted? Ott nálatok? Nem euró van nálatok?
A pasit meg majd stireljük együtt. :) :) :)

Tesómékat várom minden percben. SZegénykém dolgozott, és még nincsenek itt. De remélem hamarosan megjönnek.

Addig megyek fürcsizni, meg készülődni.
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát kicsit sokkal késöbb jöttem, mint én azt kigondoltam! No de mindegy!

Köszönöm mindenkinek a kedves nyugtató szavakat, de köszönöm jól vagyok-vagyunk! Na most az a helyzet, hogy már baromi álmi vagyok és elfelejtettem, hogy mit írtatok a tyúk eszemmel! De most meg már nincs erőm visszaolvasni! Csak jöttemjelenteni, hogy mi is csináltunk azaz én csináltam incsi fincsi húsvéti vacsit apának és magamnak!

Brid! DRágám! Tudom, hogy a képekkel még ados vagyok nem felejettem ám el csak még lusta voltam! De apa telojában vannak innen talán nem veszik el! Ja és mondtam apának, hogy gyüjtsön sok-sok pénzt mert menni akarok New Yorkba! Na apa erre legyintet és közölte, hogy erről ne is álmodjak, mert ugyse lesz rá pénzünk mindaddig mimg le nem jár az autó lizing! Na abbol van még hátra röpke 3,5 év! Már a felén tul vagyunk! Szal utána már jöhet párizs az álmaim városa után New York és egyiptom! Mondjuk én egyiptomba nem vágyok, de apa igen! De ez még messzi messzi dolog! Mert van még ház hitel is ami ugye havi 140ezer! autó most 52ezer! Eleinte meg csak 35ezer volt! DE meg szeretnélek majd látogatni külföldön! Tényleg és azota apa nem hozta fel a dolgot?? Már mint hogy mi legyen a vizummal??? Esküvő vagy valami??? Jaj de izgi!!! Zizgulok ám rendesen!!!!

Pendi! Na mondom én, hogy nem hagyom magam! Csak ne gondolja rolam, hogy vaj szívű vagyíok! Bár sajna ezt már sok embertől megkaptam, hogy igen is genya vagyok! De eddig még nem ismert senki igazán csak az igazi énem most derül majd ki! nem hagyom magam kivégezni! Még, ha pénzbe is kerül a behajtás nem érdekel nekem annyit meg fog érni, hogy apácskának meg a sogoromank megmarad az állása!
Tényleg! Hány kilonál tartotok a fogyival??? Mert látom, hogy elszaladt az idő! Már csak 21 nap! Röpül az idő!!!!

Kitty! MI a sonkát és a tojást egyszerre fözzük egy lében! Nem elöbb ezt aztán ugyan abban a lében meg amazt! DE végül is az eredmény számit!!!!!! Finom volt???

Enis! Sikerült végül cipöt kapni?? Milyet vettetek???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem,nem balettozik( járt kb 1 évet régebben,de nem szerette),az ilyen utcai balerinára értettem-vagy nálatok nem így hívják ezt a fazont?Erre nem is gondoltam
Kép

Bocsi,ezer Ft-ot akartam írni :oops: Euró?Dehogy,hamarabb nem lesz itt sem,mint nálatok :roll: Itt lej van.

Már biztos megjöttek a tesódék,erről jut eszembe,az öcsémék is biztosan megérkeztek anyukámékhoz.Ők 300 km-re laknak,és ritkán találkozunk.Most is csak 2 napra jöttek meglepetésként :D
(náluk sem akar jönni a baba már 4 éve,az inszembe meg nem akarnak belevágni-nem tudom miért :? )

Jó éjt
enis
 
 


Sziasztok!

Előszöris Boldog Nyuszit mindenkinek!

Most nem tudok sokat írni, mert még anyuéknál vagyunk és csak most tudtam laptophoz jutni (mindjárt éjfél).

Próbáltam visszaolvasni, több-kevesebb sikerrel.

Ezért nem vagyok képben, de azért próbálok írni!

Bridget! Attól hogy nem írok rendszeresen mindig olvaslak. Ne haragudj hogy nem tudok mindenre reagálni, de képben vagyok mi történik veled. Ha kérdeztél valamit, és nem kaptál választ, akkor légysi rakd fel még egyszer, mert sokszor szerintem elfelejti az embert mit is kérdeztek tőle, mire a végére ér.

Gyónást elolvastam kívánom hogy minden a lehető legjobban alakuljon. Ha nem Japában, akkor Amerikában, Te már csak ilyen kozmopolita lány maradsz nekem. Terhesgörbém van, de hogy fel tudom e még rakni, azt nem tudom. Majd megpróbálom.

Képeket pedig én mindig teszek fel, és ARCCAL együtt!!! Én szeretem tudni kivel beszélgetek, valahogy úgy személyesebb. Ha írok, akkor megjelenik a képe előttem, így olyan, mintha "személyesen" beszélgetnénk. Na mindegy, szóval az újabb adag képek nemsokára.
De azt hiszem írtam hogyan találtok meg iwiwen, ott vannak új képek!

Pendi!
Sajnálom a PCO-t! Emlékszem, hogy "kitöltettem" veled a honlapon a tesztet?
Sajnos sokkal többen pco-sok, mint hinnék!
Ezért mindenkinek üzenem, hogy vizsgáltassa meg magát:
- petefészek uh (tüszőket megmutatja)
- 3. napi LH és FSH hormon, annak aránya (1:1-hez a jó)
- inzulin, illetve ha lehet terheléses inzulin - ez nem egyenlő a vércukorral, a jó vércukor érték még nem jelent semmit e téren (ugyanis a sok szervezeten lévő inzulin kb. 2 óra múlva a kaja után hirtelen leviszi a vércukrot, ettől vagyunk éhesek, pedig sokat ettünk)

Felírta a doki a metformint? (Meforal, vagy Merckformint
) Minél előbb kezd el szedni, mert az segíteni fog lefogyni és rendbeteszi a mensit!!! Utána jöhet a baba! Ugye olvastad a honlapon az igaz történeteket????????????

Ha van kérdésed írj! Priviben is írhatsz!

Többiektől elénézést kérek, most nem folytatom, mert beájulok az asztal alá!

Röviden rólunk!
Jó itthon anyuéknál, süt a nap, de újra betegek vagyunk. Vagy már ne is írjam???? Ez már nem is újság. Mindenki náthás, zöld trutyi folyik ezerrel mindegyikünk orrából. Szerencsére nem kellett eddig gyógyszer, Lilla egy éjjel lázas volt, egyenlőre csak orrfúlyán a végtelenségig. Bár én ma nem bítam beszélni, mertberekedtem. És nagyon fáradt vagyok az éjszakázástól.


Bocsi de nem bírom tovább, muszáj lefeküdnöm!

Majd jelentkezem a jövő héten!
Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Bridget,
majd írd meg, mi volt a meglepi! Kifúrja az oldalamat a kíváncsiság :oops:
Sonka jó lett, a tojás is amiért külön dicsit kaptam, mondta párom, hogy tudtam ilyen jól megfőzni, hogy könnyen lejön a héja, az anyja se tudja így :P

Pendi
igen, a sonkalében főztem. Az túlzás, hogy szoktam, most csináltam először :oops:
Tegnap ez volt az ebédünk, mert ma úgyis megyünk a mamához, holnap anyuékhoz, apuékhoz, és ott tele esszük magunkat. :wink:
Tesódékkal van vmi közös program?

Enis
tök jó a cipő :wink:

Nócika
én azért főzöm külön, mert régebben vhol olvastam, hogy a tojás héjából vmi kifő, és ezért a levében már semmit se lehet megfőzni.
De látom, te még itt vagy, szóval lehet, ez is csak kacsa :lol:

Kati
utólag is boldog hófordulót Lillának! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ma jönnek vendégek szal nem nagyon leszek! plusz 2-re jön egy bácsi aki felszántja az udvart! Kasa 2-re jön MA És a vendégek, hogy mikorra érnek ide passz! De nem baj van elég gereble majd mindeki kap egyet és a kajáért meg kell dolgozni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szal jöjjeneke csak minnél többen és ugy legalább hamarabb végeznek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Hát én bevallom ezt nem halottam, de végül is lehet belöle valami nem tom! Bár, ha elötte alaposan megmosod a tojást akkor nincs semmi baj! Sőt mi a levéből még fözünk a héten vagy egy jó babfözeléket vagy egy jó bablevest! Valamit biztos! Szal mi még azt is felhasználjuk!!!
Kacsa vagy nem kacsa passz, de nyuszinak nyuszi az tuttkó!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tényleg csajok! Van egy kérdésem! A nyuszi miért tojásokkal szaporodik mikor ször fedi a testét és emlöből táplálja kicsinyét???? Lassan meg a tyúk fog lenni mint eleveen szülő!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na ezt magyarázza meg nekem valaki! De ez nem csak képletes szimbolummal, ha lehet!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Most készülünk elmenni,csak gondoltam előtte benézek.
Nóci,
Ezt most a húsvétra értetted,hogy most miért a nyuszi hozza a tojást?Gondolom igen,különben hogy szaporodna már tojással a nyúl
:shock:
Ma jön szántani a bácsi???Lehet ő is vendégeskeni akar.

Kati,
jobbulást nektek és Kellemes húsvétot(elhiszem,hogy fáradt vagy :( )

Kitty,
na,látod,és soha nem tudtam olyan jó tojást főzni,mint anyósom :lol: De komolyan.Erre mindig azt válaszolom,hogy nem baj,úgysem az anyja vagyok :lol:
A cipő nem ez,csak azért tettem fel ,hogy elmagyarázzam,mire értem a balerinát.A lányomén elől nagy csatt van.

Most megkívántam a sonkát meg a tojást,pedig nem vagyok oda egyikért sem.
enis
 
 


Bridget,
majd mesélj,milyen meglepi volt :wink:
enis
 
 


Sziasztok ezen a Nyuszi-napon! :)

Enis! :)
Én lehet lemaradtam a balerina-dologról :oops:

Bridg :) Meglepi nem titok számunkra?Elmeséled majd? :wink:

Pendi! :) Fogyókúra.....huh, neekm is kellene, főleg hogy anyuméknál vagyok, itt aztán megy a kaja, és sajna hízok is.A hasam sajna nem ment vissza teljesen :?

Kati!! :)
szia! Már megint ez a hülye betegség! :cry: sajnálom!Vigyázzatok magatokra!Új képek?

Kitty! :) ti nem vendégeskedtek?

Nóci, nektek meg jó vendégvárást meg bácsizást :wink: :)

Marcellnek meg lehet, jön a foga.Ott van a kis fehér csik az inyén :wink:
Vendég
 


Csajok en ma olyan faradt vgyok mint a kutya :? :oops: Ugyhogy egy gyors helyzetjelentes es holnap reggel igerem irok mindenkinek 8) Annyit irtatok :shock: es jott mindenki :D eeezt mar szeretem :wink:

Na szoval tegnap fel 2kor agyba doltunk mire apa aszongya reggel koran keles mert meglepi van :shock: mondom milyen koran :?: :x aszongya 8kor kelunk 9kor indulunk :shock: ok ebbol lett fel 10-es keles :oops: nagyon almos voltam elindultunk 10utan....es elvitt engem ide:

Kép

Pendi sokat gondoltam rad foleg mikor a te kek hercegnodet lattam :lol: Meseszep volt es lattunk felvonulast musort mindent 8) Volt patogatott kuki,hambi,hot-dog van miki fulem 500db-os kirakom,fenykeptartom es meg sorolhatnam 8) :lol: Apa ngyon kitett magaert :wink: :oops: mar szerdan megvette a jegyeket :shock: mert amugy ha csak odamesz lehet mar nincs :? Majd 1-2kepet karok nektek 8) fel 5ig ott voltunk a vilagitas show-t es a tuzijatekot mar nem vartuk meg de ugy kivgyunk mint a kutya :? :oops:

Minnya megyunk vacsizni abba az etterembe ameyik megszunki nemsokara es az egyik kedvenc helyem :( aztan szerintem agyba borulunk :oops: :oops: Festettem a tojglikat is meg kesz a fa...a csokitojglikat es nyuszikat is eloveszem lassan... 8)

Azert nem irok most mindenkinek mert nem akarok se kihagyni senkit se visszaolvasasos irassra nincs idom :oops: sorry...de jovok holnap es iiiiroooooook :lol: :wink:

Holnap reggelre mindenkinek sok locsolooooooot :!: :!: :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika
remélem, hozzád fiatal pasi jön szántani, mondjuk olyan, amilyet Pendi berakott :lol:
Hú, ti aztán nem pazaroltok, még a levét is elrakjátok. Én kiöntöttem :oops:

Enis,
ha nemtetszését fejezi ki a párom a főztömet illetően, akkor engem se izgat, de dícsér, az tök jó :lol:
Csattal sztem még jobb lehet a cipő :wink:

Kati,
mi párom mamájánál voltunk ma ebédelni, most értünk nemrég haza.
Mi nem tartunk vendégséget, nem is lenne hangulatom annyi emberre főzni, aztán pakolni, elmosogatni :oops:

Bridget,
hű de irígy vagyok én most rád :twisted: Minden álmom, hogy egyszer eljussak egy Disneylandbe.
Remélem, csináltál sok-sok képet :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty! Hát hozzánk egy igen öreg bácsika jött! hát valóban nem olyan mint amilyet a Pendi berakott!
Amugy idén én sem tettem el a sonka lét, de apuék igen! Ők házi füstölésű sonkát föztek én meg olyan tescosat és annak ugy sincs olyan finom igazi füstölt leve szal nem muszály!

Brid! Iszonyat irigy vagyok ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok képet kérek! Jaj istenem én is el akarok menni oda!!!!!! És mici mackot láttál??

Melaszka! És Marcika, hogy viseli a fog jövést?? Nem nyügös nagyon?? Nem fáj neki nagyon?? Drága kis csillag! Jövö ilyenkor már én is böszen fogom várni a kis fogacskákat! Sőt már lesz is kinnt neki!!! Remélem!!!!

Enis! Igen a husvétra értettem, hisz biologiából szinte végig 4-es tanuló voltam! Csak az egysejtüeket nem szerettem! Szal azért nem értem!!!! És ti merre mentek?? Vagy írtad már csak nem figyeltem???

Amugy vendégek még sehun, bár nem is baj csak anniyból, hogy a tesom készült!! Meg annyiból, hogy akik jöttek volna azok a szakitottak szal nem tom mi lesz! Lehet semmi!
Itt most dörög az ég meg csepereg az eső, de majd csak lesz valami! Ha más nem akkor sütünk csak magunknak!
Délbe aludtam vagy 2 órát! Fözni sincs kedvem! Föztem azért zöldség levest meg klopfoltam besóztam a rántott husinak valót, de már nincs kedvem panirozni! Hiába is kivánom! Igy jártam!! Vacsira meg ott a sonka! A kicsi lányom tegnap nagyon aktiv volt! Ma valamivel nyugisabb bár most is ficánkál!! Hál istennek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
nekünk saját házi sonkánk van :wink: És ezek tényleg finomabbak, mint a boltiak.
Az jó, hogy a vendégek még nem mentek, ti meg mennyit készültetek. De csak szólnának, ha nem mennek :roll:

Nekünk is jöttek barátok délután, de nekik nem kell készülni, fiúk kocsikat mostak, mi meg napoztunk. :wink:
Vendég
 


KItty! Végül is hát ja szolhattak volna, de így legalább ma is láblogatos napot csináltam! Most is itt ülök a gép elött pedig vola mit csinálni! Pl: enni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem értem mért nem lakok jól a levessel! Pedig olyan lusta vagyok kaját csinálni magamnak! Apa boronálja a kertet szal Ő rá tuti nem számithatok most még egy szelet vajas kenyérben sem! Szal szerintem marad a nekem jól bevált kaja készités! Mondjuk ez addig nem gáz mig nem születik meg a baba, mert ha neki lennék lusta csinálni a kajot akkor lenne csak iszonyu nagy gáz! Bár szerintem az majd teljesen más lesz! Mert akkor ösztönszerüen fog alakulni minden!
De jó nektek!! Napoztatok?? Apa is meztelenül akart, de tele volt fátyol felhövel minden igy csóri nem tudott! Most meg picit dörgött meg csöpörgött igy maradt az udvar! :lol: :lol: :lol: :lol: De az is jó kis elfoglaltság nem igaz????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
legalább akkor tényleg pihentél, rád is fér! Úgyis az utóbbi napokban sokat sürögtél-forogtál.

A babának meg majd úgyse eleinte kaját csinálni, mert az úgyis kéznél, vagyis mellnél lesz :lol: Aztán meg majd alakul :wink:

Meztelenül napozás??? :shock: Nálatok ennyire zárt a kert? Mert nálunk aztán belátni rendesen, sztem én majd bikiniben se nagyon fogok napozni :oops: Vagy addig elbarikádozom a kerítést :lol:
Vendég
 


Kitty! Na nálunk a meztelen napozás nem a kertben történik, mert nálunk is vannak "kedvesen kukkolo" szomszédok! Fennt az emeleten kinyitjuk az erkély ajtot és ott lefekszünk és ott ugy lehet!!!

Hát igen eleinte a kaja kéznél lesz amikor csak kell!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis
Ne is mond ezt a labmasziros dolgot...mondjuk en is szeretem szo se rola :lol: meg itt van egy csomo masszazs hely ahova van 15/3060 es igy tovabb perc csak lab masszazs szal ha valakinek nincs sok ideje de fajnak a labai bemeneht akar 15percre is ha meg van ideje akar 2orat ir masziroztathatja magat :wink:
[quote]a írta:kartam írni,hogy egyik nap én nézem őt,a másik nap Pendi,de hát végülis el nem kopik,nézhetjük akár egyszerre is,egész nap

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hogy te milyen gyagya vgy :lol: :lol: :lol: :lol:
[quote]M írta:eg szerintem nem tart ki egész nyáron neki,tök figyelmetlen ,mindig belerúg valamibe

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: asszem nott a tudom ma mar a sok nevetestol :lol: Azok a balerina cipok nekem is maniaim :oops: van is beloluk aszongya 1-2-3-4-5 vgy 6db :oops: de ngyon szeretem oket es nagyon jo minoseg van amelyiket mar 2eve nyuzom vgy 3 :roll: en a skechers-ben szoktam venni minden nyaron marha nagy valasztek van foleg gyerekeknek 8) es nekem a gyerekcipok legngyobb szama az meg jo ram :wink: ugyhogy gondolhatod micsoda mamorban vgyok mikor meglatom a csiri vili topankakat 8) az mar mas kerdes,hogy gyerekcipo :oops: nekem jo itt senkit nem erdekel :roll: :wink: sajna otthon voltam a skechers boltban haat eleg lanyha a valasztek es az is marha draga :? majd iden megint megyek bvar mar eleg sok van :oops: tobb nem kene de hatha latok valami szep ujat :)

Noci
Kepeket tovabbra is varom es tudom,hogy nem felejtetted el de lassan mar sok hete volt es annyira kiwik vgynunk itt mind :) 3 es fel ev mulva azert remelem atkoltozunk addigra San Francisco-ba :roll: mert elmeletben a NY-i szerzodes szol 1-2ev es utana SF a tobbi ossz 4-5ev....de tudod nalunk sosem lehet tudni :wink: a kocsitorlesztest ne is mond...tudod epp en is ecseteltem,hogy az 1millio 750bol amit 2eve vettem fel meg mindig 1millio 750van vissza :shock: :shock: mi is havi 35-tel kezdtuk most meg asszem 50valamennyi :roll: Nem hozta fel azota a vizumdolgot en meg nem eroltetem...ugyis a vegen az jon ki hogy elkell vegyen :lol: mert egy sima nyelvsuliba sem csak ugy adnak mindenkinek vizumot es bejovo keresetem x eve nincs....jo ha mondjuk a banki kivonatot nezik az okes mert ugye apa miatt van mozgas rajta meg penzt is feltudok mutatni de akkor is...en nem akarok ott a torveny kozott cikazni mert ha egyszer kiraknak akkor tuti nem jutok be tobbet :roll: Az eskuvoktol rosszul van marmint a sok szervezkedes miegymas...persze azt o nem tudja,hogy most csak papiron esetleg megejtenenk a tobbit meg csak jovore...de nem kerdi en meg nem mondom egyenlore :roll: en is zizgulok :lol: zizguljunk egyutt 8) Latom nalatok is bacsika szant :lol: remelem o legalabb idoben ment nem ugy mint Kittyeke :twisted: A nyuszi es tojas dilemat en sem ertem...es ha nem kerded eszembe se jut :shock: jutottal ez ugyben valamire :?: :roll: Lattam mici mackot is es a mickey mouse-t is 8) :lol: sok cindarellat is 8) Vegul mentek a vendegek :?: en tuti nem hagytam volna ki ezt a kajalast 8) kicsi lanyod meg addig tornazik amig van bent hely aztan mar csak dugdossa majd ki kezet labat a pocidon :lol:

Kata draga :)
Ne aggodj a babasoknak felmentes jar hisz minden idod a csoppseg foglal le :) na meg neked van + meg egy gyerkoc es azert tenyleg jossz es kepben vgy mindig :wink: tudod irtam akinek nem inge... :wink: :wink: :wink: A terhesgorbed azt hiszem rafog erni mert ez nem az en honapom :? :roll: Ugyhogy majd ha lesz idod :wink: A kepeidet pedig szeretem/szeretjuk es tovabbra is vaaaarjuk 8) Most en is kuldok majd 4et a mondandom vegen ARCCAL :lol: :wink: Sajnalom,hogy mindenki megint beteg :( hogyhogy hisz mar itt a melegebb jo ido :roll: remelem kicsit a napon feltoltodtok enerdzsivel es uj erore kaptok...lehet vitmint kene szednetek :?: :roll: Erot es egeszseget kivanok nektek :)

Kitty
Ngyon is jol elvoltuk 8) :lol: de amig en nem voltam latom ti is jol elvoltatok :lol: Ez a nyuszis kiscsaj halaaaalos :D nem is tom miert nem vettem eszre amikor meg utana 1szer irtam :shock: :oops: :oops: Es latom a traktoros manusz is megerkezett bar nem az izlesednek valo :? :lol: Remelem nem furodott ki az oldalad a kivancsisagtol :lol: A sonka miatt pedig ngyon irigy lenni :twisted: osszefolyik a szamban a nyal ha csak ra gondolok :( :roll: Sok kepet csinaltam majd lesz album ebbol is es akkor megmutizom 8) en itt vgyok 8-9eve de sosem voltam meg :oops:

Pendi
Jot nevettem a traktoros csavon :lol: :lol: :lol: hogy talaltok ti meg ilyeneket :?: :shock: :lol: :lol: :lol: Anyajegye volt az exemnek most mar tom melyik a szemolcs az ami ilyen borkinoves :roll: de nem ez normal nagy anyajegy es bar otthon teljesen ellenzik a fagyasztasos dolgot aszonta a doki nalunk azert is vagjak ki mert igy szakszeru :roll: ki tudja itt viszont az esztetika meg ugye nem csak itt sokat szamit :roll: es tenyleg naon szep lett neki nem is tudod,hogy ott volt ha nem mondja majd talan arrol is talalok kepet mert vele voltam szoke :oops: mar neztem de meg nincs meg a cd...mar kerestem :!: nem felejtettem el :wink: A husvetrol szolo leirast en is erdekesnek talatam azert is masoltam be nektek 8) A sonkaert nagyon irigy vgyok :twisted: :roll: :oops:

Melaszka
Neked is kedves nyuszinapot :lol: Marcell-nek pedig gratula az elso fogacskahoz :lol: :lol:

Zsu :?: :roll: :idea:

Csucsu :?: :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szoval a tegnapi dizni lend utan irany haza hullak voltunk :? aztan irany vacsi teleettem a bendot :lol: aztan haza meg kicsit teveztunk es meg birkoztunk is apaval :lol: Teljesen jol sikerult az egesz nap :P

Mar este lattam,hogy megsutott a nap ugyhogy a nozim piros meg az arcom :shock:

Reggel pedig apa meglocsolt :D olyan edi volt...itt nem szokas csakhat elmeseltem neki,hogy tortenik a dolog 8) :wink: Most melozik en meg anyuval beszeltem...eszek es pihenek mert tegnap annyit gyalogoltunk hogy csak na .....na meg szombaton is a parkban :? :oops:

Holnap Pati jon at fozunk es filmet nezunk 8)
Es akor par kep igy a vegere:

Kép Ez a parkban van szombaton... :)

Kép Szinen a park... :arrow:

Kép Ez a var tetszett a legjobban nekem :lol:

Kép Ez nem a legjobb kep rolam de a miki fuleim latszodnak... :lol: :oops: :lol:

Mindenkinek sok locsolot!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Drágáim!

Hogy telnek az ünnepek?


Nócika
nem baj, hogy nem emlékszel, és nem írsz mindent, a lényeg az, hogy itt vagy. :)
Húú milyen utazási tervek vannak! NY, Párizs,Egyiptom? De szép helyek ezek! :)
Nem vagy te genya Szívem! Csak megvéded magad! Igenis keményíts meg, mert szemét alak az mindenhol van.
A fogyival én 8 kilónál tartok. Ill. Most 7, mert a tegnapi otthoni zabálás meghozta az eredményét. :) Apa 10-nél. MÉg végigcsiáljuk ezt a 3 hetet, és utána reménykedünk, hogy nem hízuk vissza drasztikusan. Lehet, hogy megint elkezdjük majd. van még mit ledobni.
Annak az embernek nem szent a húsvét? Fura, hogy most ment szántani.
Na én nem tudom, miért épp nyuszi hozza a tojást. :) :)
Te a sonka levéből főzöd a babletyit? Na ilyet sem hallottam még. de nem rossz ötlet. :)
a vendégek végül elmentek? De azért ez nem semmi, hogy mindenki készül a fogadásukra, ők meg sehol.
HOl akart apa napozni? Pláne meztelenül. :) Ja, most olvasom. Na én is erre gondoltam, mert a kert azért elég nyitott. :)

Enis
Ja... Bocsi, én valamiért úgy emlékeztem, hogy balettozik a lányod. :) Azoka cipők tök jók. Én is szerttem őket. Könnyű, gyorsan felvehető,é s kényelmes. :) nagyon jól kombinálható szoknyával, nadrággal is.
Milyen volt tesódékkal? 4 éve nem jön a baba? Húú az jó sok idő. ez fura, hogy babát akarnak, de az inszemtől meg óczkodnak.
Mentek még valahova az ünnepek alatt?

Kati
Megint mamáztok? De jó! :)
Köszi az eggyüttérzést a PCOS-el kapcs. Igen, emlékszem, hogy te ajánlottad anno azt az oldalt. Én már pencegettem apácskának, hogy van ilyen gyanúm, de mivel a doki nem mondott ilyet, elvetettem. De most bebizonyosodott. :( de nem baj, legalább kiderült.
Nekem a cukrom az jó. Megcsináltattuk a terheléses cukorvizsgálatot kb egy hónapja. Az teljesen jó lett. Nekem csak a tüszők, a mensizavar, és a hízás, ill nem könnyű fogyás a tüneteim. eddig. A hormonok majd szerdán lesznek megvizsgálva. Akkor megyek vérvételre.
Nem irt még gyógyszert, mert előbb tudni akarja a biztosat.
Köszi, ha van kérdésem meg foglak keresni. egyenlőre még nem igazán tudom mi is ez. De utánaolvasni nem akarok, mert nemhergelem magam feleslegesen. Majd, ha lesz valami konkrétum, esetleg olvasok majd. Azokat a történeteket egyébként olvastam, és tudom, hgoy nincs semmi veszve. :)

Kitty
De ügyes vagy! először csináltál sonkát? BIztosan nagyon finom lett!
Akkor jöttetek be a városba? :)
Tesómékkal annyi volt a program, hogy a srácok kimentek délelőtt horgászni, jó korán indultak, aztán tesóm meg én kisétáltunk anyuékhoz 10 körül a kertvárosba. Ott voltunk 5-ig, a fiúk 2-3 körül jöttek. JÓ buli volt. :) Este tesómék mentek haza, mert ma mennek mamáékhoz, faterékhoz locsolkodni. :) Én meg itt maradtam egyedül.
Nektek milyen jó programotok volt. :) kocsimosás, és főleg a napozás. :)

Bridget
Hogy sikerültek az ünnepek? gyere már és mesélj!
Jajj most látom, hogy merre vitt apa. Hát ez gyönyörű!!! :) Milyen aranyos vagy, hogy eszedbe jutottam. Remélem egyszer én is eljutok egy ilyen helyre. :) De jó lehetett! :) irigy-irigy. :) Csináltatok képeket?
Muti meg!!!!!!! :) :) Várunk ma! :)
Szijjjaaaaaa!
Látom közben meg is érkeztél. ! :)Neked olyan kicsi lábad van, hogy elég a gyerekcipő?
A traktoros csávót a traktor szóval találtam. :) Direkt Kittynek kerestem. :) Persze addig- addig. kerestem, míg beletrafáltam abba a fazonba, ami nem tetszik neki. :) De majd egyszer találok olyan fazon is, aki tetszik neki. :)
a párodnak akkor ténlyeg anyajegye volt. A szemölcs az tényleg a bőrkinövés.
Várom a szőke képet! :) Nagyon kíváncsi vagyok ám, hogy hogyan állt. De biztosan jól ! :)
Örülök, hgoy ilyen jól sikerült a tegnapi napotok! :)
És apa meglocoslt!? :) :) De édi! :)
Jajj de szép lehetet Disney Land! :) Nagoyn irigy vagyok rá! Kérek még képet!!!!! :)

Melaszka
Azért nem lehet ott olyan vészes a helyzet kiló ügyben. :) Majd lemegy ám az is. :) Ti merre töltitek az ünnepeket?
Marcinak meg jön a foga? Hurrá!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

Bridget,
de édes apa, hogy meglocsolt!
Disneylandes képek tök jók! Várom a többit is :wink:
Jó pihenést mára, meg barátnőzést! Milyen filmet néztek meg?

Nócika
ja, így már értem a napozást. Úgy én is napoznék, de így azért nem :lol: Csak nálunk nincs emelet... no meg erkély sem...

Pendi
ma megyünk be, tegnap csak itt a faluban voltunk.
Ebédre megyünk anyuékhoz, aztán 2. ebédre apuékhoz :lol: Utána meg ha nem lesz még túl késő, akkor a barátainkhoz is felugrunk.
Te várod a locsolókat? Én nem, mondtam páromnak, hogy zárja be az ajtót :lol: Ő meg elment az anyjához, meg a mamájához, és ha hazaér, megyünk anyuékhoz :wink:

Csucsu?
Vendég
 


Pendi sziiiiijjjjja :D
Nem olyan kicsi 38-as de a gyerekcipok mashogy vannak szamozva es abban a legngyobb meret az jo ram 8) ha latnad milyen fasz@ cipoim vannak :lol: csiri viri meg rozsaszin meg amit eltudsz kepzelni :lol: :lol: :lol:
A traktoros csavo nekem azert nem jon be mert szoke :lol: de maga a kep ngyon talalo :wink: Az exparomnak volt anyajegye :wink: tod a exvolegenyemnek :roll: En nem vgyok orvos nem tom melyik a jobb eljaras mindenesetre az esztetika foleg ha lathato helyen van inkabb erdekel :roll:
Apa locsolt meg egyedul de meg lehet a szobatarsat is ratudom venni mar ha idoben hazajon :? kulonben nincs nyuszitojas nem igaz :lol: Az egesz hetvegenk jol sikerult ugyhogy apa iadott magaert az egesz nehi eljarkalasa vegett :wink: de mondta is hogy majd a hetvegen lekenyerez :lol: sikerult neki na mi tagadas :) Nalatok voltak mar locsolok?Mi jot csinalsz? :roll:
A tobbi kepet majd az albuminkkel egyutt kuldom :wink: mert mire gepre karnam ott egyenkent lekicsinyiteni huuuuh hat az nem semmi utana azt elmenteni aztan egyenkent fel :? :x szal majd jon a link de nem ma :oops:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Latom ma mindenki jon 8) es mi lesz a locsolokkal :?: :lol:
Igen apa edi volt :wink: a kepcsidit is kocce :) ma en egyedul nezek filmet Pati holnap jon :wink: es a "The Duchess" nevu filmet akarja megnezni 8) en mar lattam 2oras film es multkor nem volt ra ido annyit dumaltunk :lol: itt a bemutatoja a filmnek http://www.youtube.com/watch?v=C9odgkeaEb0

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi Csajok, hogy utána nem jöttem, de még ágyban voltam, és ki kellett kászálódnom az ágyból. Aztán jött apósom locoslkodni. :) Most ment el. :)

Most ment el egy csapat legény igazi magyarba öltözve lovaskocisn az ablak előtt. :) annyira helyesek voltak. Mármint azértm, mert így beölöztek, és lovaskocsin, olyan igazi régiesen. Ez volt helyes. :)

Kitty
Na ma sem haltok éhen. :) :) 2x is lesz ebéd? Na jól be kell osztani a helyet. :) :)
Mit csináltok a faluban? csak úgy sétáltok?
Én sem várom a locsolókat. Aki jön, azért beengedem, persze csak rokont, vagy barátot, de nem hiszem, hogy jön még bárki, mert mindig dolgozni szoktam. Ma is dolgoznék, csak a táppénz miatt vagyok itthon.
Délután tervezem, hogy elmegyek fagyizni. Lehet, hogy bemegyek a gimi mellé a fagyizóhoz. Ott nagyon fini fagyi van.

Bridget
Ez a film tök jó lehet. Én nagoyn szeretem a kosztümös filmeket. :) Ezt a filmet nekem is meg kell néznem :) Még jó, hgoy felhívtad rá a figyelmem. :) Köszike! :)
A 38-as tényleg nem annyira kicsi. nekem is kb. akkora. De inkább 37-es. Ez akkor volt érdekes, amikor felszereltem, és akkor még nem sok ilyen kicsi bakancs volt. :) Nem is volt vagy fél évig egyenbakancsom. :)
Húú el tudom képzelni, hgoy milyen szép pipőkéid vannak. :)
talán jól meg van csinálva az anyajegy heg, mert a doki plasztikai sebészetet is tanult, úgy varrta. De a múltkori sem látszik annyira. Azt is szépen megvarrta. :)
Ha a fiúk nem locsolnak időben, bizony nincs tojás. :) hanem mi lányok locsolunk! :)
apa molst tényleg édi volt. Látod, azért ha dolgozik, akkor meló van, de a szabadsága a tiéd. :) És ez így van rendjén.

További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Hello!

Mindenkinek sok locsolót!

Én már büdös vagyok, de csak a ruhámat engedem, mert tegnap szétszakadt a fejem a fejfájástól, meg a Lilla se szereti ugye az erős szagokat (én nem is használok dezodort, mert állítólag zavarja őket a szopizásban ha nem a természeges anyaszagot érzi)

Gyerekek már jobban vannak, én vagyok még náthás.

Pendi!
A PCO-nál minden az inzulinproblémánál kezdődik, és ezért mondtam neked, hogy nem a terheléses cukor, hanem a INZULIN VIZSGÁLATot, vagy a TERHELÉSES INZULIN vizsgálatot kell elvégezetni.
Cukor jó, mert inzulin van, épp az a lényeg, hogy túl sok az inzulin a szervezetben, mert a sejtek nem tudják felvenni az inzulint /ez az inzulinrezisztencia/, ezért úgy érzékeli a hasnyálmirigy, hogy még többet termeljen. Ezáltal alakul az ki, hogy kb. két óra múlva a sok inzulin úgy leviszi a cukrot, hogy újabb éhségroham jelentkezik)

A cukorral akkor van probléma már, ha a túlzott inzulintermelődés miatt idő előtt kimerül a hasnyálmirigy inzulintermelő képessége. Ekkor jön a cukorbaj, és ekkor lesz rossz először a cukorterheléses vizsgálat.

Még egyre akartalak figyelmeztetni! Írtad, hogy a párod is küzd a kilókkal!
Ne felejtsd el őt is ugyanúgy kivizsálatatni inzulinnal kapcsolatban, ugyanis a férfiaknál ugyanúgy létezik ez a betegség, csak náluk nehezebben veszik észre (nőknél is csak akkor veszik észre mikor nem jön a gyerek).
A férfiaknál ugyanúgy létező probléma, főleg ha hasra hízik és ő is nehezen fogy!!!!! Erről is sokat ír a honlap!

Ezenkívül mindenképpen vizsgáltasd meg a pajzsmirigyedet és a tesztoszteron szintedet!
(ha eddig nem volt persze, erre nem emlékszem)



Ha nem jutsz egyről a kettőre, akkor mindenképpen kérj időpontot a MensMentis-be, igaz Pesten van, nem tudom mennyire nagy út ez nektek.

www.mensmentis.hu -ról egy kis rész:

"A PCOS orvosi háttere
Ha PCOS-ban szenved, úgy nagy valószínűséggel a szervezetében található szövetek érzéketlenek az inzulinra. Ennek ellensúlyozására magas inzulinszint alakul ki a vérben - és ez megzavarja a petefészek hormontermelését.


Kialakul a peteérés zavara, illetve megjelenhetnek jellegzetes külsődleges jegyek.


Az összefüggés - nem túl régi - felfedezésével párhuzamosan terjedt el a PCOS korszerű kezelésének módja: metformin-származékok és életmód-váltás segítségével. (Bővebb információ: a www.pco-szindroma.hu honlapon.)


Mivel azonban a különféle endokrin kórképek hasonló tüneteket produkálnak, úgy a differenciáldiagnosztika segítségével ki kell zárnunk annak eshetőségét, hogy más hormonális probléma áll fent Önnél. Sőt: az sem kizárt, hogy több rendellenességet kell kezelnünk egyszerre!





Milyen következményekkel jár, ha nem kezelik?
A PCO szindróma genetikusan meghatározott és életre szóló örökség, amely kezeletlensége esetén súlyos következményekkel járhat:

meddőség
fokozott vetélési kockázat
terhességi cukorbetegség kialakulásának veszélye
méhtestrák és ösztrogénfüggő daganatok kialakulásának veszélye
illetve az összes, inzulinrezisztens állapottal járó szövődmény kialakulásának kockázata.

Mindenkinek üdv, holnap megyek haza aztán bővebb leszek.

Puszi: Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Pendi
Nem gond mi sem itt ultunk egesz nap a gep elott vgy igen :?: :oops: :oops: :lol: :lol: En is szeretem ezeket a filmeket ngyon 8) Van meg egy hasonlo film annak nem is tom igy hirtlen mi a neve de majd megnezem...hasonlo :wink:
Tenyleg 37-es bakancsra nem ngyon szamitottak akkoriban gondolom :shock: erre nem is gondoltam :roll:
Lehet hogy jol megtudjak oldani varrassal is meg vegulis olyan pici tuti nem latszik igy sem de nem tom...en ockodom tole :roll:
Igen apanal le a kalappal :wink: meg is koszontem neki tegnap mikor agyba mentunk :)
Figyu ma nem fotoztad le a fiukat a kocsival :?: :shock: fuuu azt de jo lett volna :? es orulok,hogy sok locsolod van 8)

Kata
Orulok,hogy nalad is rengeteg locsolo volt :lol: Legalabb ti ne hervadjatok el :roll: es orulok,hogy mindenki jobban van :!: 8)
Es utolagosan is boldog hofordulot Lillanak :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jöttem, mert kaptam rá 3 percet!
Nos tegnap vendégek nem voltak helyette akrobatikáztunk apával! Fincsi volt! Asszem ezt a heti 1x-ri alkalmat bevezetem!
A bácsi időben jött tegnap söt elöbb is mint 2óra! Szal hamar végzett és ment! Na meg ivott egy kávét!!!
ma volt már lócsólom böséggel sőt olyan is jött akire abszolut nem számitottam! Meg látta a kerekedő pocim és aszongya csak nem kerekedsz?? Mondom de!! Aszongya jól van akkor meglocsollak és kapott puszit meg tojást azt huzhatott is a francba! Na lehet nem voltam vele kedves, de ő sem velem, meg párommal sem, mert akkora pofája van mint a bécsi kapu!
Na jó mennem kell mert apa itt áll felettem, hogy letelt az időm! Mert megyünk sogorékhoz!

Holnap reggel uhu kontrollra megyek!
Ja és csináltam apával olyan fotot amin a pocimon nincs polo! na majd azt is feltesszük, ha eljutunk odáig!!
Na legyetek jók drágáim!
Pusszantás!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Orulok,hogy bacsi ment idoben :lol: A vendegek meg miert nem mentek?Csorogtek legalabb :?: :twisted:

Orulok,hogy sokan meglocsoltak :) azok meg gunyosak voltak akik kerdeztek gombolyodsz? :roll:

Mar egint uhu?Meg az elozo kepeket se lattuk :( Most mar tenyleg ngyon varunk mindent :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok:)

Mindenkinek Boldog Húsvétot kívánok!

Bocsánat, hogy nem jöttem de vidéken a rokonoknál voltunk. Tegnap este jöttünk haza.
Azóta nincs megállás mert vettünk egy kutyust. Cuki pofa de nagyon kicsi igy vigyáznunk kell a lányom nehogy rálépjen vagy megnyomja őt.
Remélem mindenkit meglocsoltak és nem fog elhervadni senki sem.


Bridget: Nagyon szép az első kép. Az összes jó de ahogy a fák virágoznak hát az egy álom.

Na probálok vissza olvasni hátha képben leszek .

Pendi: Akkor tutti a PCO ?
Azt nem értem, hogy eddig nem látták az uh-on?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bridget,
nekem is volt olyan balerinám amit 2 éve tuti nyúzok,ma dobtam ki a kukába,különben idén még használtam volna. :lol: Ez az,a lányomnak is márkás cipőből 38 kell,de a piaciból,pl a rózsaszínből 40-est kellett vegyünk. :evil: Ez már nem gyerekméret :lol:
Nekem nagy szívfájdalmam,hogy nem viselhetek nagyon magas sarkú cipőket.172 magas vagyok,4-5 cm-el így is szoktam járni,de imádom a 8-10 cm-es sarkokat.Mondjuk a férjem is 184 cm,így nem lennék nála magasabb,de azért mégis jobban áll egy alacsonyabb nőnek.

Jó lehetett Disneyland,szépek vagytok a képeken,a kedvencem a lila virágos,nagyon szép pár vagytok apával 8) Naa,nem mondod,apa kezdeményezett? 8) Akkor megvan a megoldás,sokat kell őt sétáltatni :lol:

És hogy meg is locsolt apa?
:shock: Szeret téged ez a pasi,ha még ezt is észben tartotta és tudta,hogy örülnél neki 8)
Hogy szőke a traktoros srác? :shock: Nekem fel sem tűnt :lol: Látszik,hogy nem a hajszín a legfontosabb számomra egy férfiban :lol: :lol:

Pendi,
ja,hogy a traktor szóval találtad,én mind traktoros srácot írtam be,de semmit nem talált :lol:
Én is azt furcsállom a tesóméknál,hogy nem próbálkoznak az inszemmel.Szerintem nem bíznak benne,mert nagyon kevés esélyt adtak nekik a dokik,képzeld mindketten teljesen rendben vannak,laparon is volt a sógornőm,azt mondták a dokik,sajna ez van,lehet a párok azon 18százalékába tartoznak,akiknél minden rendben,mégsem lesz soha gyerekük.
Lombikra nincs pénzük,de nagyon fura kijelentést tett az öcsém tegnap,azt mondta,hogy nincs idejük az inszemre sem.Merthogy azt itt nálunk csinálnák,és akkor tuti 3 szabadanapot ki kéne vegyen,és ezt most nem akarja.Majd esetleg a nyáron... :shock:
Az öcsém 27 éves ,a sógornőm 32-t tölt,ő sürgetné a dolgokat a kora miatt(is),az öcsém még gyerekeszű nagyon,neki még ráér(ne).

Mi ma falun voltunk,anyósék+sógornőméknél(férjem nővére).Az este olyan fejfájásom volt,hogy majdnem hánytam tőle.Erre bejelentették a barinőmék,hogy jönnek.Oké,ez volt 7-kor,fél 9.kor hívtuk őket,hogy naaa?Hát,még nem tudják biztosan.Mi többet nem hívtuk,erre ma hívnak dél körül,hogy hol vagyunk,mert jönnének.Végül azt mondták,akkor majd holnap.De holnap a férjem temetésre megy(haverja apukája halt meg),nekem meg dolgom van,így esetleg majd este,miután lefektették a gyerekeket.Sehogy nem lehet velük,ha hívjuk valahova,nem jönnek,ha meg nem érünk rá,jönnének.
:?
Ez tudjátok az a csaj,aki utálta a lányomat,most meg mindenre azt kapom meg tőle,hogy hát jó,nekem nincs kisgyerekem,nekem könnyű :shock: Mintha én 10 évesen szültem volna meg a lányomat :evil:
enis
 
 


Csucsu,szia!

Annyira pici a kutyus? :D De édes lehet...most eszembe jutott a miénk,mikor kicsi volt :D Mikor dolgozol kivel lesz otthon?Nem lehet az udvaron még,igaz?Vagy most jut eszembe,ő benti kutya.Csak azért kérdezem,hogy akkor este takarítnod kell majd utána is,vagy el lesz különítve?
Emlékszem én egy időben nagyon ki voltam bukva rá,annyit pisilt mindenhova a lakásba,kértem a férjemet keressen neki gazdát.Úgy egyeztünk meg,hogy még 1 hetet várunk,addig le is csillapodtam(de szerintem nem bírtam volna odaadni amúgy sem 8) ).Azóta is IMÁDJUK őt :lol:

Lányok,
én ma annyit ettem,mint egy öngyilkos :oops: Pedig nem is szeretem az édességet,erre megettem egy csomó sütit(is).És ittam egy pohár sört,azóta meghalni szeretnék,olyan vagyok,mint egy felfújt lufi :evil: :lol:
(igaz nem olvastátok,amit tegnapelőtt írtam,hogy tegnaptól belehúzok a fogyiba? 8) :lol: )
enis
 
 


Bridget,
na akkor ki vagy engesztelve, apának jár a piros pont :wink:
Szobatárs hazaért időben? Sikerült rávenni a locsolkodásra?
A film biztos jó lehet, aztán el ne beszélgessétek megint :lol:

Pendi
a csavaros fagyizóhoz mentél? Azt én is szeretem 8)
Nekem végül csak két locsolóm volt, páromat kivéve. Eljött a két sógorom, mondjuk tőlük jól esett, mert olyan locsolkodós fajták :wink:
A hétre mit tervezel? Meddig leszel még táppénzen?
Én egész héten itthon leszek, tavaszi szünet van 8)

CSucsu,
milyen fajta kutyust vettetek? Kép róla? :wink:

Enis,
majd holnap belehúzol a fogyiba, akkor már nem lesz húsvét :lol:

Mi anyuéknál ebédeltünk, persze volt minden ami kell: húsleves, kétféle pörkölt, négyféle süti... aztán apuéknál rántott husi, sütik... és még a párom megkérdezi, hogy mi van, fogyizol, hogy nem vacsizol??? :shock:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?