Új privát üzeneted érkezett!

Pálinkásat :!:
Kép

Vicuska :)
Ja, arra gondoltam... :oops: :lol: (madár, madár..... :wink: )
Ma, pepitát kakilt a macskánk!!! :shock: Bocsi. :oops: De kajakra!!! Sárga-barna. Ilyet még nem láttam. :shock:

Dike :)
Ráztál tegnap? Izomláz a nyakadban? :D

Lami :)
Mé' jössz ilyen ritkán??? Zugivó leszek miattad!!! :lol: :lol:

Krisz :)
Várom azt az első pocakfotót!!!

Sleepin :)
Két év az tök jó!!! :wink:
Mikor mész dokihoz meg uh-ra???

Suzy :)
Annyira édes kis csibész arca van a fiadnak!!! mindig elolvadok tőle! :D

Fenci :)
Tényleg lehet, hogy nem húzod meg eléggé a pelust.... Próbáld szorosabbra, nem nyomja össze őt! :wink:

Kissgizi :)
Én is megérzem a peteérést! Illetve megéreztam anno. Most, hogy tuti el vagyok zárva, semmi. Csak piri érkezése lep meg mindig. Hogy már megint, hogyazaz.... :lol: (23 napra jött meg....)

Vicky :)
Szijjja!!! Képet kérünk!!!

Kata :)
Hogy megy a pihenés? Húsvét előtt megoldható?

KépKép
zapáné
 
 


Uh: Hát még megy a filózás odabent, hogy menjek sztk-s dokihoz, vagy akihez jártam Bendussal is, csak Ő magánban drága (de ott nem kell várni), kórházban viszont órákat kell várni... Bendus mellett ez nem egyszerű. Viszont sztksnál (ennél) még sosem voltam, UH sem tudom, milyen... inkább mennék biztosra. Kedden mennék mindenképp. Vagy kh-ba megyek vagy sztkba...

Gyugyi: igen, látom Nálatok is pont annyi a korkülönbség, mint nálunk lesz. :) Én csak azt nem tudom, hova teszek mégegy ágyat... :roll:

Na rohanok, piac...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)
Hááát, ebben nemtok segíteni. Nálunk ágy gond nem volt. Akkor én már kettesben aludtam Andival egy kinyitható kétszemélyes ágyon. :oops: De szép is volt....... A törpe meg odafért simán a másik oldalamra. Imádtam azokat az éjszakákat.... Egy tappancs a hasamon, egy kéz a számban...... egy szuszogás balról, a másik jobbról.... :D :D :D Most legfeljebb horkolást hallhatok és jó nagy maflást kapok, ha a Zapa nagyot fordul!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 

 
 

sziasztok! tegnap délután végig feküdtem, laptopoztam.mikor negyed 8ra mentem fodrászhoz, éreztem h szétszakad a hátam.a könnyem is kifolyt.anyut hívtam nem e tud vmi fasza masszőrt mert megőrülök annyira fáj.fodrászt végig ültem ugy h levert a víz.aztán egész este szenvedtem,földön fetrengtem, tornáztam.1 hajszálon múlt h ne menjek be az ügyeletre vmi inyekcióért.párom megmasszírozta,és kiderült, h csak egy bizonyos ponton fájt, de nagyoooon.forró fürdő jó volt,aztán elaludtam, és felkeltem megint a fájdalomra!hozzáteszem jobban fájt mint a térdem!!!!!sirtam, párom megint megmasszírozta,vettem be algopirint aztán nagy nehezen elaludtam.mind e közben végig fájt a hasam is!

szóval röviden ennyi,reggelre elmult a hátfájás, és nagyon remélem h ma nem jön elő!tiszta REHABOS VAGYOK,már szégyenlem magam a párom előtt, hogy mostanába mindenféle bajom van.kérdezte,h nem e méhenkivüli azért fáj a hasam.ohhh drágám mondom,még azt nem lehetne ilyenkor tudni.

ennyit a discoról!egy kis jó hír, a lábammal elég jól elvagyok, az legalább már nem fáj annyira!!!

KépKép
dike
 
 


Akkor közkívánatra. Tegnap kirándulni voltunk, és ime Manóka vagány sapiban! Kép

ZSófinak pedig millió drukk! Biztos minden rendben lesz,csak kitartás!!!! :P :wink:
susy75
 
 


Ja és ezt még megmutatom. Vérvétel után igy nézett ki szegény. A pajzsmirigyem miatt nála is ellenörizték. A kézfejéböl vettek vért,ami a leragasztás után is folyt, mire észrevettük ilyen lett.
Kép
susy75
 
 


Oh, Suzy... Szegény Vinzent!!!! :( Remélem azért nem fájt Neki nagyon. Amúgypedig nagggyyyon vagány!!! :)))

Dike! Sajnálom a hátadat! :( Csontkovács??? Én azokban bízok, persze csak a jóban, sok a kuruzsló. :( De a lbad jobb, az is valami!

Gyugyi! Hát ez az, én is Bendussal alszom az éjszaka 70%át. Így van a szobában 1 kombi kiságy + 1 franciaágy de hovát teszek mégegy kiságyat??? :shock: Most gondolkodom a Bendus rendes ágyra szoktatást, hátha ott jobban alszik majd. De ezek szerint működik a 2 gyerekkel alvás is. :) Ez us megnyugtató. Legfeljebb lesz egy olyan Ticsiék féle csupaágyszobánk. :)

Főztem meggylevest!!! Imádom!!! Már forrón bezabálnám, ha nem tudnék uralkodni magamon... :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ezt a plüssnyuszit nézzétek meg!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:
Kép
Remélem, nem a játékmackók között árulják! 8) :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


susy! jaj de nagyon vagány!szegénykém milyen véres volt. :(

zapáné! ez nagyon kemééény! :)

jelentem ma még semmi bajom nem volt. :wink:

KépKép
dike
 
 


suzy
jujj, szegény Vinzent, nagyon bután bökhették, ha ennyire vérzett. Hamar megnyugodott azért? A sapkás kép észveszejtő :)

gyugyi
nem csinálok nagy ügyet a husvétból :oops: bolti süti, leves marad máról, meg vmi sült hust csinálok holnap. Takaritás nuku 8) , akinek nem tetszik, kisérhet nyitott méhszájjal a korházba.
A nyuszi tuti :lol: locsolni is tud vele? :lol:

dike
na, gyogyulgastz akkor :lol: majd párocskád kikezel, ne félj. most már feléd is járhatna vmi kivánságteljesitö tündérke :wink:

sleepin
nálunk még Davi rácsos ágyban alszik, az ágy kérdés engem is izgat. Emeletes ágy fog csak beférni, ugyhogy májusban el kell kezdenem a rendes ágyhoz szoktatást nekem is. Majd vmi leesésgátlot azért csináltatok.

és játszotéri képek
Kép

Kép

igy szeret csuszni, de szerencsére nem gyorsul be nagyon
Vendég
 


CSak egy villám gyors bekukk, mert mára már hulla fáradt vagyok :)

Babásoknak gratulálok, hogy szépen növögetnek :) Hajrá-hajrá

Kukac
Remélem most már minden rendben lesz :)

Dike
Kitartás. Átérzem a dillemmád :?

Sleepin
Hoppáááácska :) Doki mit mond, mennyi időske vagytok (bocs, ha szita volt az agyam és már valahol írtad már)

Fencike
Csoda jó gyerek ez a Márk és tényleg nagyon sokat nőttetek már :)

KATA
Jók a képek a srácokról. Nem semmi ez a csúzdázás.... emlékszem, hogy anyuékat mindig a frász kerülgette, ha meglátták, hogy hason fejjel lefelé indulok neki a csúszásnak :)

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata! Lehet kapni több helyen is leesésgátlókat. Ikea, Brendon stb... Ikea olcsó, de nem tudom, milyen magas... Csúszda nem semmi... :) Én nem merem elengedni Bendust, pedig tuti menne Neki is, csak félek, hogy hátravágja magát... :shock:

Gyugyi! Ez naggggyyyon morbid!!! :shock: :lol:

Zsu, nem voltam dokinál még. Ha minden jól megy, kedden megyek csak még nem tudom, hova, kihez. :roll:

Mindenkinek:

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na, épp csak bekukkantottam, erre mit látok:

Sleepin
Gratula!! Ne izgulj, nálunk is két év van a két gyerkőc között. Én is emelgettem Rékát, pedig még haematomám is volt. De hát mit lehet tenni?? És a terhesség még a könnyebbik rész. :D

Fenci
Nálunk talán eccer folyt ki a pisi, de akkor nem adtam rá jól a pelust. Én Liberot használok, nagyon bevált. Papmerst csak újszülöttben haszbáltam, mert nem gumis a dereka, és később (még Rékánál) állandóan kifolyt a derekánál a kaki. Akkor javasolta uncsitesóm a Liberot. Volt még egy próbálkozásom a Huggies-zal is, de nekem az volt a gondom vele, hogy derékban nem takarta a gyereket. Szal szar volt. Lehet, hogy tényleg lazán adod rá. Én úgy ellenőrzöm, hogy nem túl szoros/laza-e, hogy két ujjam férjen csak be még a pocijához.

Zsófi
Drukkok mennek! Pihizz ezerrel és nem lesz gond!

Susy
Hú, ez brutál! Szegény Vinzent!

Bocsi, hogy eltüntem, de mire gép elé jutnék (este), én is kidőlök.
Táblát nem venné át vki?? Átküldöm e-mail-ben.

Kellemes Húsvétot mindenkinek!!

Ja, rólunk annyit: Dórikám már 9 kg, hasra fordul, vissza még nem. Próbálkoztunk a krumplival, de mivel volt 3 nap nemkaki, rövid időre felfüggesztettem a próbálkozást. Réka ezerrel dumál, de már összetett mondatokat. Néha besz@rás, miket mond. Viszont iszonyat hisztike lett. Oszt ennyi. Ja, és talán 1-2 héten belül költözünk.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Most nem olvasok, csak dobok 2 képet a mai kirándulásunkról.
Kép
Kép

Pussz!

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Krisz :)
Csak úgy ragyogsz!!!! :D Az első képen nagyon látszik, hogy hárman vagytok.... :wink: :)

Tüncsi :)
Ritkán látunk!!! Pestre költöztök most? A kép lemaradt! :D

Tegnap disco-fuvarban voltam hajnali 4-kor, kicsit kába vok. 8)

KELLEMES HÚSVÉTOLÁST MINDENKINEK!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné
Az volt a cél az 1. képpel. :oops: :D
Fuvaroztad a poroytaidat? :D Utána visszafeküdtél azért?
Én 6-kor kletem párommal, de majd du. alszom. :D

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket továbbra is! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz! olyan megható az első kép!!!szuperül néztek ki!!! :)

én ma éjjel felkeltem pisilni, hajnalba ismét...egész nap pisilek.hasam néha görcsöl.mellem semmmmmi!!!!

pisi után visszafeküdtem, de nem aludtam és kb rá negyed órára megmértem a hőm, csipogásnál 36.9 tovább bent tartva 37.eddig 37.1 és 37.2 volt.bárcsak beágyazódásos esés lenne, és egy kis foltnak is örülnék. :lol: 7.dpo.n vagyok. lábammal el vagyok, este megyünk szülinapi partyba.juhhhéj, egy a bibi h nem ihatok. :twisted: ilyenkor szoktunk összeveszni a párommal, mikor ő iszik tök jól érzi magát, én kevésbé, már jönnék haza ő nem...aztán jön a csete-paté.holnap beszámolok!

KépKép
dike
 
 


NApot!

Ezer éve nem voltam, és nem is tudtam olvasni, dehát itt a tavasz!!!!!!!!!!!4


Sleepin!

Hatalmas nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baromi nehéz lesz!!!!!!!!!!!
Nem alszol, nem eszel, nem tucc wcre menni, fürödni, ....blabla...de csak az első 6 hónapot kell kibírni!!!!!!!!!!
Utána isteni...
Egymás kezéből tépnek ki mindent, és a legjobb mikor a ki sikít hangosabbant próbálják!
2év 2 hónap!
Eccer írtad, hogy úgy folyik a nyákod, hogy egy kérődző tehén megirigyelné...vagy vmi hasonló volt...no sztem akkor készült! a csodaszilvás utánpótlása! :D
A legnehezebb mikor nagy hassal arra kér 1! hogy kisvasutazzz a szőnyegen...de megoldható!

Zsófi
Vegyespáros! A vágyak teljesülnek ugye? Mihamarabb legyél otthon, oszt pihi ezerrel! Fencike a példakép! mindent ki lehet bírni!

Ennyi vótam....

mindenkinek hatalmas virtuális loccs, és puszi...

Ha esik vmikor talán ideülök majd, és olvasom az elmaradást!

Pusszantás

Még mindig nincs létjogosultságom...nekem még nem jött meg, pedig már túl a 6 hónapon vunk!

És semmit nem akar enni!!!!!!!!!!

Valahonnan ismerős! :roll:

Kép
ticsimû
 
 


Hali! :lol:

Krisz!
helyesek vagytok :P

Suzy!
nagyon jó a sapekos kép! :D szegény kis keze :shock:

Ticsi!
jól eltűntél, fotók? :lol:
elkezdted a fogyókúrát :D

Kata!
jók a csúzdás fotók 8)

Dike!
1/4 óra után nem mérünk hőt! :roll:
min.3 óra fekvés kell, vagy több? :D

voltunk du.Szentendrén sétálni, a fél ország ott volt a duna parton :shock: :D

Lilla ma nagyon aktív :wink:

Princi!
veletek mizu?
Vendég
 


ticsi
wazz, de rémisztgessé má, hogy ennyire gáááz az elsö idöszak!! én kipurcanok, attol meg a többiek körülöttem :lol: ha idegbeteg vagyok, jajjj mindenkinek :wink: bár a ki visit hangosabban már ismerös. az ember megedzödik, már egész jol birom a huzavonát. na majd panaszkodok, ha itt az ideje, te meg majd moslyogjál, hogy hááát igen, nehéz volt de már tulvagyok rajta Ádival.

dike
nagyon pörögsz, te lány, ahhoz képest, hogy kimélned kéne magad.

krisz
nagyon tecc a szaglós kép :lol: romantikus fkete-fehér, kismamis szemek, tegyétek el emlékbe a közös albumba :D

vicus
te még tudsz annyit utazni? nekem nagyon keményedett már Vácig is egy hete, pedig te már a végén járzs.

ticsi
sztem ne siettesd a hozzátápit, nem vagy elkésve, egyes babák lassabban szoknak az uj izekhez. Persze azért probálgasd türelemmel naponta, pici adagban. Nem anyatejet fog szopni az ovis ballagásán, ne félj. Husvétkor kezded a fogyót? :shock:

tünde
9 kilo a kicsikéd? wow. gondolom Réka meg 11 :wink: költöztök? egyszerübb lenne egy csigaház, annyit járjárok már az országot. Nem irigyellek két gyerköc mellett a csomagolásért. Ez végleges otthon lesz? Majd dobjál fotot rola :)

Davi délelött elesett és átharapta a nyelvét. Ezzel meg is volt a napi program: altatás, nyüglödés, alig evés, majd ismét 2 orán át tarto altatás. majdnem 5ig aludt délután, kiváncsi vagyok, mikor alszik el este. most aptyuk fürdeti. Azt vártam amugy, hogy hányni fog a lenyelt vér miatt, de eddig nem. Azért a hasát biztos bántja szegénynek. Lehet, már most bérletet stoppolok a sebészetre, ha igy haladunk :roll:
Vendég
 


Dike
Várjuk a beszámolót a buliról! :D
Így hőmérőzni tényleg nincs értelme.
Én nem szeretek éjjelente pisilni kelni (ki szeret?)...de néha muszáj...sztem éjjel is megyek mert persze most vagyok szomjas. :?

Kata
Hát nem semmi, ez a két kissrác biztos töri-zúzza még mad magát, a kissrácok már csak ilyenek. :roll: :D

Vicus
Jól bírod még úgy látom...jó, hogy megy a sétálgatás. :D Mi is sétáltunk egy nagyot vagcsi után..töltött kápi vacsira. :oops:
Nem ettem sokat, kenyeret alapból nem eszem hozzá...de mégis úgy puffasztott. :?

Na szép jó éjt!

Kép
vizkriszisback
 
 


jó reggelt! már egész délután tegnap fájt a hátam, elmentünk a kertipartiba, a könnyeimmel küzködtem annyira fájt, kértem ott gyógyszert, nem mulott.kérdeztem a párom h haza jön e velem?teljesen megsértődött,nagyon nagyon bunkó volt, hazafelé lefékezett vezetés közbe kiszállt, h én menjek haza....hazagyalogolt.nem szóltunk egymáshoz! rohadt bunkoooooooooooo!most már beswzélünk de látom rajta h tiszta ideg! hőm 37.1 2 pisi éjjel!

boldog húsvétot mindenkinek!

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Dike :)
Sajnálom, hogy így alakult az estéd, reggeled...... :( Jól összejött most Neked minden.Ennél csak jobb jöhet! Kitartás!:wink:

Krisz :)
Káposztát vacsira? :shock: :lol: :lol: Én tuti nem aludnék tőle! Irigyellek a sétákért, a Zapa sose sétál, utálja. Bár, ha belegondolok, vacsi után nekem se sok kedvem van, inkább heverek, úgy öregesen! :lol: :lol: Vagy átsétálok a gyerek szobájába, hogy halkítsa már le azt a k***va zenét! :lol:

Kata :)
Húúú, ez szörnyen hangzik! :shock: Át is harapta vagy csak elharapta? Orvos nem kell ilyenkor? Vagy nem olyan vészes? A nyelv az vérzik, mint a' állat!!! Szegény kölök......
Mennek a fiúk locsolni?

Vicuska :)
Szentendre? Óóóóó.... Gyerekkoromban voltam ott utoljára. Nagyikám testvérééknek volt ott egy kis telkük. De rég is volt, de szép is volt..... :)
Te ma dupla locsolást kapsz, ugye? A pocakodnak is jár egy kis kölni!!! :D

Ticsi :)
De jó, hogy jöttél!!! Te fiaid is locsolkodnak?
Ez a nem evés szörnyű lehet.... Van a tv-ben egy műsor, ne kérdezd hol, nemtom, ahol ilyen evésproblémákkal küzdő gyerekekhez kimegy szakember és segít a családokon. Néha olyan apróság van a gondok mögött..... Van ilyen vajon nálunk is?? :roll: Mármint ilyen evésproblémásszakember.....

Nálunk most csönd van és nyugalom.... Zandi az uncsitesónál falun, várják a pasikat. (Szűz Anyám, 15 éves gyerekem van! :shock: :shock: ).
A fijjúk meg elmentek kettesben.....

Megy a műsor az utcán. Második emeleti páholyból nézem. :lol:
Hímneműek kirittyűközve mozgolódnak, mint a szorgos méhecskék. :) Második felvonás délután lesz, amikor hazafelé igyekeznek. Némelyik mókásan tántorogva! :lol:

Na, fel kéne öltözném, még csak zokni van rajtam. Ja, meg a köntös! :lol: :lol:

Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Hi! :lol:

Dike!
jajj, szegénykém!!!!gyere már eccer vmi jó hírrel! :shock: :D
ja, és béküljetek ki gyorsan
:wink:

Ticsi!
tényleg, mi az h nem eszik?de a súlya az jó? :roll:

Kata!
nálatok is történik vmi mindíg.....tényleg tud vérezni a nyelv, és nem nagyon lehet vele mit kezdeni, max.jegelni(legalábbis kutyiknál) 8)

Krisz!
háááááááát, jól bírom, az utóbbi 3 napban érezhető h tényleg terhesség....de még ez se durva...csak lassan és nehezen és mint egy pingvin megyek :oops: meg fáradok, lihegek... :oops: ...meg éjjelente az az 5*-i pisilés nagyon gáz :twisted: -de a lábkörmöm még mindíg ki tudom ám festeni! :lol: törökülés simán megy :wink:

Gyugyi!
téged azért a fiúk meglocsoltak reggel mielőtt útnak indultak? 8)
Vendég
 


Vicuska :)
Nem locsoltak, tudják, hogy utálom... :oops: :oops: Nekem az az ajándék, hogy nem kapok se pacsulit, se vödör vizet!!! :wink: Locsolkodásnál jobban csak a nőnaptól kapok hidegrázást. :?

KépKép
zapáné
 
 


Mamika!!!!!!! :) :) :)
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Utólag is kellemes Húsvétot Mindenkinek!


Krisz :)
Nagyon csini vagy a képeken, az elsőn olyan a pocid, mintha már kb. 4 hónapos kismami lennél :wink:


Vicuska :)
Nem semmi, még Szentendrére mész kiruccanni? :shock:
Hát, jól bírod az utolsó napokat, én nem mertem már sehova kimozdulni ennyi idősen.
Azért a végefelé már felfogod, hogy tényleg terhes vagy :wink: :wink: :wink: De kitartás, már csak napok kérdése :lol:

Kutyusunk 2 napja sántít a jobb első lábára. Nem tudjuk mi történhetett vele :( A kertbe nálunk egy 30 fokos lépcsőn lehet felmenni, mert a ház egy domboldalban van. Lehet, hogy nem szabadna lépcsőznie? :roll: A vizslának nem ártott, az újfundlandinak meg tilos volt, mert eleve diszpláziás volt.
Nem tudjuk, hogy a jelenlegi kutynak árthat-e :?


Zapáné :)
Én is útálom a loccsot, csak a kisfiam, férjem, apukám és nagybátyám kap engedélyt, a többieknek nem vagyok itthon :lol:


Maminak ma van a szülinapja? :shock:
Ha igen, akkor nagyon boldogat :wink:

Tündi :)
Én nagyon lemaradtam, most hova költöztök???
Nem semmi, hogy Dóra 9 kiló :shock: Albert március 13án, 1évesen volt annyi :shock:


Mostanság nem vagyok sokat gép előtt, Albert imád lent a kertben szöszmötölni. Vagy a strandra megyünk le néha, és hát hazainduláskor megy a hiszti :roll:
Tegnap meghívtam anyut, aput és persze a kicsifiamat, férjemet a Veszprém-i állatkertbe. Hát nem tudom, a másik fél ország, aki nem a Duna parton volt, az az állatkertben töltötte a napját. Szinte öltek néhányan egy parkolóhelyért.
3 órán át voltunk bent, Albertet főleg a gyerekek nyűgözték le 8) Uzsonnát az egyik padon evett, utána pedig picit sétált mellettünk, vagyis a babakocsiban kapaszkodott és úgy tipegett. Aztán egyszercsak hátra fordult, és elkezdett szaladni visszafelé. Nem tudjuk mit látott, vagy hallott :shock: Annyira szaladt szegénykém, hogy a vége az lett, hogy fejreállt :cry: Lenyúzta a homlokát :cry: Volt sírás-rívás, de aztán amikor meglátta az oroszlánt, elhallgatott. Engem meg még most is a sírás kerülget, ha ránézek :?

Jelentem, hogy az a furcsa gyomorérzet, amit Kisrudinál, és Albertnél éreztem, 2 napja rámtalált :lol: :? :roll: :wink: Talán most picit lenyugodhatok, hogy minden rendben odabent, szépen fejlődik Mazsolka :) Férjemmel fogadtunk, ő kislányt, én kisfiút tippelek. Első kettőnél is nekem volt jó a megérzésem 8)
Majd meglátjuk, lényeg az egészség!


no megyek, ébredezik a lurkó....

Sziasztok!
Vendég
 


Maminak!!!!

Kép
Vendég
 


Mami!!!

Nagyon boldog szülinapot!!!!

Majd jövök még, csak hulla vagyok, állatkertben voltunk...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Remélem mindenkinek úgy telt a húsvét, ahogy az szerette volna.
Mi anyóséknál voltunk feszt,velük mentünk tegnap du. kirándulni is (rájuk fér a csapatépítés).nyumékkal nem is találkoztunk, pedig hívtak ők is kertibuliba...de náluk úgyis sokat vagyunk, majd pótoljuk. :)

Ma megyek a védőnénihez délre.Majd jól rá kell készülnöm.zt mondta, hogy vigyek vizeletet...tesóm szerint reggeli ke, de nem mondta. :? Ti tudjátok? (Tettem el reggeli pisit.)

Mami
Boldog szülinapot! :D

Haga
Örülök, hogy megnyugodtál. :D
Amúgy nincs 4hónapos terhes hasam, csak a ruha hangsúlyoz, meg persze apa keze. :wink:

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :)
Kép
Hogy én mennyi állatságot tudok összeálmodni..... :lol: :lol:

Krisz :)
Én is mindig vittem magammal, mert utáltam ott pisilni. De akik nem vittek, azok kaptak egy poharat. :roll: Sokáig állniia nem szebed, mert akkor már nem jó. Azt nemtom, mennyi idő a határ, e'felejtettem, pedig mondták. Akkor ma lesz kiskönyved? :D :D

Haga :)
Szegény fiad.... Lesz még ám ilyen! Meg olyanabb is! :wink: Nálunk is sorban állnak a használt gipszek a szekrény tetején. Ha mindig a nyomában vagy, akkor sem tudod megakadályozni. Szegény Anyukám kapott frászt, mikor sétált velük.... Andi fogta a babakocsit, léptek le a járdáról. Megbotlott és ráesett a kerékfékre. Az a kiálló műanyag pöcök. Persze, hogy a szeme alatt repedt fel a bőre.... Baleseti. ...és ez csak egy a sok közül. Az a lényeg, hogy soha ne ess pánikba, mert akkor nem tudsz segíteni és a gyerök is megijed még jobban. Nagy seb lett a homlokán? Muti! :wink:

Vicuska :)
Olvasom, megint rendelsz! :lol:
Én is viszem holnap a dagit dokihoz. Oltás. Na meg megkérdezem, mi a gond az emésztésével, vagy van-e egyáltalán. (Hol hányik, hol trottyol, na meg olyanokat ereget!!! :shock: )

Lami :)
Rövid voltál tegnap is!!! Irgum-burgum! :) Mámoros volt a húsvét?

KépKép
zapáné
 
 


ZSU!!!!
Szombaton jöttök?????

KépKép
zapáné
 
 


Hali! :lol:

Mamika! :P

Sok Boldog szülinapot!
Kép


Gyugyi!
de remélem nem a régihez viszed :roll: egy kakivizsgálat nem árthat!sztem vigyél! :lol: :oops:

Haga!
örülök h megtaláltak a tünetek :D
állatkert klassz lehetett, szegény kisfiad :shock: :D kellene rá bukósisak :oops:
most milyen kutyid is van,lehet már kérdeztem. :roll: a tacsiféléknek bizti nem jó a lépcsőzés, de azért emiatt ne adjátok el a házat.
bárhol, sík terepen is lehet rosszul lépni.nem is terheli?vagy azért rálép?be van dagadva vhol?

Krisz!
csapatépítés....ez tecc :wink:

Sleepin!
ti a pesti zooba voltatok? 8)

Tünde!
Pestre költöztök, jól tudom?és Pécsről? :oops:

TÖBBIEK?

megyek délre nst-re :shock: :D ez már a 3.van, aki az első után megszül :roll:
kórházi pakk végre összerakva :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Csak beköszönök, aztán majd jövök visszaolvasok és írok.

Pusszancs mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Jó étvágyat! :wink:
Csak nehogy megint lekajáljam a billentyűzetet! :lol:

Vicuska :)
Huu, de a finisben vagy!!! Izgi! NST mit mutat? Vannak már jóslók? Méhszáj? 3000? Vagy már kevesebb? :wink:
Dagit az újhoz viszem! Pepita kakit meg begyűjtöm. Isteni lesz.... :roll: :lol: :lol:

Fenci :)
Szijjja!!

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok, csak gyors beszámoló, majd jövök a részletekkel. Nagy mázlink volt, hogy megUHzott egyik doki, aki amúgy nem tette volna, ha nincs ott a szülésznőm. Imádom azt a nőt!!! No szóval:

Petezsák: 35 mm
CRL: 10 mm
Szívhang kimutatható

Doki 6 hetesnek mondta, Bendus kisebb volt 6 hetesen, szerintem több annál... 7-8 körül lehet. Majd 2 hét múlva kb elmegyek a saját dokimhoz (Ő szabin volt).

Most megyek, mert udvaron vagyunk...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

CSak gyorsan:

Gyugyi :D

IGEN!!!!!! MEgyünk, csak még nem tudom pontosan mikor indulunk. SZerintem a déli órákban. Majd írók sms-t, ha elindultunk. Adsz címet, hova kell menni? Tavi, Gröni jön?

Sleepin :D

Gratulálok!!!!!!

Vicus:D

Már itt tartotok? Olyan hihetetlen, emlékszem még az első napjaitokra.Pusz

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :)
Oké! Tavi nem lesz itthon, sajnos.. :( Grönit nemtom, régen volt már4

GRÖNIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!

Címet küldök priviben. Idejöttök mihozzánk a cuccért, vagy találkozzunk valami "nagyobb" helyen, amit könnyen megtaláltok? Jó öreg Árkád, pl.?? :wink:

Senki más nem jön? :roll: Olyan jó lenne......

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok csajok!

Na vok ismét. Nagyon köszönöm a sok pelusos tanácsot, keresgetem tovább a megfelelőt és persze közben sokáig elszöszmötölök a rárakással. Jelentem 5 napja nem volt átpisilés. :D

Kata :D Hihetetlen, hogy Te is mindjárt szülsz! Gondolom vásárolnotok már nem kell semmit, igaz? Hogyan lesznek a gyerkőcök elhelyezve? Szopi: hááát még mindig nincs sok tejem. Én nem értem. Nekem ez a többet szopik a gyerek, több tej lesz módszer nem jön be. Ha sűrűbben eszik/fejek, akkor kevesebb van, ha ritkábban akkor értelemszerűen több. A bal cicim kezdi feladni, kb negyedannyi tej van benne mint a jobban. Balhézik is Márk ha odarakom. Nem értem miért nem megy ez nekem.... fene bele... de a lényeg hogy van pótanyatejünk és a manóm szépen hízik. Ma már 2850-et mértünk. :wink: Nagyon édesek a fiúk a képeken! Davi nem üti meg magát fejjel lefelé?

Susy :D Na igen, a védőnő is azt mondta, nyugodtan húzhatom szorosabbra a pelust, azóta már csak ritkán folyik ki a pisi. Nem semmi ez a véres ruha, szegény Vinzent.

Sleepin :D Gratulálok még egyszer a kis dobogó szívecskéhez! Kivi vagyok 2 hét múlva mit mond a dokid, szerintem is egyértelműen nagyobb már a babótok.

Krisz :D Uszoda. Én nem mentem volna a sok baci miatt. Ellenben találtam Pesten egy olyan uszit ahol van kismama torna, vagyis elvileg jó a vízminőség is. Ha mozoghattam volna, oda mentem volna. Próbálj meg ilyesmit keresni, mert maga az úszás szerintem tök jó. Na kaptál kiskönyvet? Nagyon édesek vagytok a képeken! Olyan nagyon örülök Nektek, látszik milyen boldogok vagytok!

Gyugyi :D Jót nevettem a mai éjszakáidon. De ez is szép ha apa van a közeledben. Én mióta hazajöttem a kórházból, itt alszom a nappaliban a manóval. Könnyebb is kikelni az ágyból a sebemmel, meg hallom a babó minden mocorgását. Viszont roppantul hiányzik apa, hamarosan visszaköltözöm mellé. Ez a plüssnyuszi nem semmi!

Dike :D Vazze, mitől fájhat így a hátad? Apjuk megérthetné ha nem vagy jól! Azóta már szent a béke?

Tünde :D Ha költöztök, akkor lesz már végre PESTI TALI???????

Ticsike :D Gyűjjél sűrűbben! Képet a babákról!

Vicus :D Mielőtt kórházba vonulsz, tessék tenni babaszoba és pocifotót!!! Nst-n mi volt?
fenci
 
 


Krisz :D Túrtam a gépemen és megtaláltam amit ígértem neked, íme:

"Cocculine tableta napi 3-4*1 : A hányingert szédülést, sápadtság, gyengeség kíséri. A hányingert bizonyos szagok provokálják.

Cocculus indicus 9CH: napi 3x5/ A hányinger szagingerekre rosszabbodik, szédülés, ásítozás és nagy fáradtság kíséri. A meleg szobában, pihenésre javulnak a panaszok.

Ignatia amara 15 CH: 2*5: SZORONGÓ, ÉRZÉKENY KISMAMÁKNAK. a GYOMORSZÁJON GÖRCSÖKET ÉREZ, A TOROKBAN GOMBÓCÉRZET ALAKUL KI NEHÉZLÉGZÉSSEL. A HÁNYINGER EVÉSRE JAVUL, KIKAPCSOLÓDÁSRA MEGSZŰNIK.

Ipeca 9 CH: napi 3*5: szinte állandó hányinger, sápadtsággal, alacsony vérnyomással. A hányás nem hoz megkönnyebbülést, a beteg nyelve tiszta marad a hányás ellenére is. A beteg nem szomjas.

Nux vomica 9 CH: 1*5/ a hányinger evés után lép fel, erős álmosságérzet mellett. A hányás megkönnyebbülést hoz, pár korty savanyú vagy szénsavas ital jól esik a gyomrának, a kávé, vagy annak illata erős hányingert okoz.

Sepia officinalis 9 CH 2*5: Már reggel ébredéskor hányingere van, mely ételszagra vagy az étel látványára fokozódik. Gyomorégés, rossz szájíz kísérheti, melyet az evés csak átenetileg enyhít. A savanyú ízeket kívánja.

Tabacum 9 CH, 2*5: NAGYFOKÚ SÁPADTSÁG, HÁNYINGER, MELY MÁR ENYHE MOZGÁSRA IS SÚLYOSBODIK. a HÁNYÁS MELLETT HIDEG VERÍTÉKEZÉS, SZÉDLÉS, ERŐS szívdobogás alakul ki. Az állapot friss levegőre javul. "
fenci
 
 


Kép

Szülésznőmnek hála sikerült UH-ra jutnom, amúgy nem ment volna... szóval doki 6 hetesnek mondta, de én 7-nek gondolom a méretek alapján... itt még azért eléggé átlagosak szoktak lenni a méretek. 10 mm CRL elvileg 7 hét. Így a szülést dec. 1re dobja ki. :shock:

Vicuska, ugye Te kérdezted... igen, a pesti állatkertben voltunk. Nagyon jó volt csak rettenet fárasztó... Bendus babakocsiba be, ki, be ki... fúúú ember legyen a talpán. De tetszett Neki nagyon. :) azt hittem majd kidől utána, de 1 órát altattam, mire elaludt. :?

Fencikém, szuperul hízik Márk!!! Tejcsi lesz több, csak adj neki időt!!! Szopizzon Márk rajta!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!
nagyon csinos a babád :lol:

Fenci!
tejcinövelő enerdzsik mennek++++++++ 8)

nst ok volt, a vérnyomim kicsit magasabb-140/90, vettek le vért+pisit. :shock: holnap kell telózni.meg mérjem otthon a vérnyomim. :roll: kellett kölcsönkérnem :roll:

ja, és vettem hoemos bogyókat a méhszájra :D
Vendég
 


Sleepin!

Szerintem is 7 hetes, nekem a fiúk 6 hetesen csak 3 mm CRL voltak!

Gyugyi!
Én mennék!!!
Vendég
 


sleepin! nagyon édi a babád! :D

már úgy ahogy elvagyunk a párommal, igaz ma még alig találkoztunk.
reggel voltam dokinál a lábammal, megint lecsapolták rendesen brrrr de fájt.kérdeztem nem e kell rögzítő.azt mondja nem kell,csak annak aki már járkál vele. :shock: szóval feküdnöm kéne és jegelni, én két napja nem is jegeltem azt hittem már minden fasza....peeeersze.szóval ma egész nap feküdtem egyszer már jegeltem is. :roll: visszafogom magam azt hiszem.
a hátam pedig a tartásomtól fáj azt mondta. :(

el sem tudjátok képzelni, h megint mennyire izgulok h sikerült e,mindent bebeszélek magamnak, keresem a tüneteket!olyan szaaaar,megint ugy izgulok,mint az elején.mondjatok bármit amit érezhetnék,kb 4nap van hátra mensiig.
a mellem még mindig nem fáj, de minden mensi előtt nagyon nagyon szokott.hasam már majdnem egy hete fáj,hol szúr.sokat pisilek.na ezek után ha megjön, akkor már tényleg cseszhetek minden ilyen tünetet! :twisted:
álmodozom, képzelődöm tervezgetek,majd koppanok.bárcsak sikerülne!!!!!!!!kérek egy kis drukkot :oops:

KépKép
dike
 
 


Krisz
Nagyon jók lettek a képek :) Tecc-tecc nagyon :)

Vicus
hát most jön a vérvételek java. 20-án megyek vissza endoszkópiára beszámolni, mizu odabent a gyomrommal, majd 23-án hormonons 21-22 napi vv-el majd 24-én IR-es vérvétel és utána uzsgyi nődoki és kielemezni az eredményeket :)
Remélem csupa jó hír lesz :)

Dike
Drukkolok :)
Ahogy olvasom azért lábad már sokkal jobban van. De nem kéne még pihentetni, hogy a buli után is ennyire nagyon fájt? Párod meg egy nagy b***ó szerintem (bocsi :oops: )

Tünde
Költözés? Hova? Jó kis menet lesz a gyerkőcökkel :roll:

Mami
Utólag is nagyon boldog szülinapot :)

Sleepin
Szupi hírek és méretek :) nagyon örülök :)

Fenci
Ez szuper hír hogy már 5 napja nem volt átpisi :)

Kép

Kép
princzike
 
 


már bánom az előző írásom.tudom h nem sikerült!!!!méhnyak is elől van,mint amikor megjön,semmi mell érzékenység,most egy pár perc alatt teljesen összeomlottam,mert megnéztem a méhnyakom,meg fürdés közbe áttanulmányoztam a mellem, h mennyire pici. :) :(
legmélyebb gondolatom mindig az h már tartanék a lombiknál!

princzike! a lábam már nem fáj annyira,csak mindig felgyülemlik a vér benne :( és a sántítástól fáj a hátam.és igen a párom nagyon nagyon b...ó volt.

drukkolok h csupa jó hírekkel jelentkezzél majd!!!

mami! boldog szülinapot!!

KépKép
dike
 
 


igérem befogom a szám, teljesen összezavarodtam, feszült vagyok mindig igy a ciklus vége fele.bocsika

KépKép
dike
 
 


fenci
még hordozót kell venni, asszem peti ovistársáéktol megveszem az övékét, mert a mienkben ninvcs ujszülött fejszükitö és kupolája sincsen. A nagyok emeleteságyat kapnak, addig Davit ki kell szoktatni a rácsosbol. Ettöl félek kicsit, mert ébred éjszaka, majd cipelhetem mindig vissza az ágyába.
Davi nem üti meg a fejét a csuszdán, mert annyira nem gyorsul be. Egyébként ha ülve csuszik, fogom a kezét, nehogy elpörögjön a lába vagy hátraessen.
Potanyatej? De jo, már annyiszor kérdezni akartam, hogy ha vkinek nem lenne elég teje, ti hoznátok-e más anyukátol tejet. Mert nekem mind2vel sok volt, kiöntöttem egy csomót, és nem értettem, miért nem kell senkinek :roll: vagy a védönö nem jol reklámozta? nemtom. vagy bizalmatlanok az anyukák más tejjel?
ne emészd magad, ha kevés a tej, vannak ilyen fajták. Te megteszel mindent, amit tudsz, többet ugyse lehet. Én hallottam jot a Laktoherb teárol, gyogynövébyek vannak benne, nem is pocsék az ize, mert csipkebogyo is van benne. Az is növeli a tejtermelést. Igyál napi 2 liter folyadékot legalább, és phenj, amennyit tudsz. Az a legfontosabb, hogy Márk hizik.

sleepin
gartu a babóhoz!! irtam a mégsem-be. sztem is több, mint 6 hetes, nekem 7 hetesen volt kisebb a petezsák, mint neked. De az uh-n a betöltött heteket mondják, szoval lehet, hogy már 6+5 vagy pl, de akkor is 6nak irják.

vicus
jujj, mindjárt szülsz :lol: neked maradtak fagyibabák, vagy uj stimuval lesz tesó (k)? nem kell sokat várni nst-n? én ugy láttam, ha 11 körül megyek, már alig van kismama, hamarabb végzek.
zsofirol van hir???

princzi
mennyi vért sziv ki belöled az egészségügy?? :roll: te annyit jársz dokihoz, basszus, már bérleted lehetne. Reméljük, meglesz az eredménye hamarosan :wink:

dike
lehet, h most bunkonak tartasz, de sztem jobb, ha nem ebben a gyogyszerezett-lábfájós-röntgenes ciklusban leszel terhes. Végigizgulnád, hogy ártott-e a babának a sok vizsgálat. Meg gyulladás van a szervezetedben a térded miatt. Szoval sztem inkább hajrá köv.ciklus. De nem akarlak ám bántani, ez csak az én véleményem. És ez az elsö spontán honapotok, egyböl egy nem sikerül, még nem a világvége. Bár megértelek, egy év hiábavalo proba után türelmetlen az ember. Én meg ne bezséljek 3.gyereknél :oops: a sikertelen probálkozásrol. Bár nekem se ment könnyen.

most olvastam, hogy egy átleg pár 30 kexböl hoz össze egy gyereket. azt nem irták, hogy ez a 30 milyen idöleosztásban van (heti mondjuk 3?) meg hogy az egészséges pároknál is 4-6 honap a türelmi idö átlagban. nem is olyan egyszerü ez.

pompommal mi lehet? és gabyval? ö is a finisben van :)

krisz
sikerült szülészdokit választanod?
Vendég
 


kata! nem bántottál meg, nem is voltál bunkó! :D már jobban érzem magam,azaz egyszer fent,egyszer lent... :) pusssszzziii

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?