Új privát üzeneted érkezett!

Bridget,
én láttam a képeket még elutazás előtt,mikor vártam a páromra.Be is jelentkeztem,hogy írjak,de pont hazaért,így már nem volt időm.
Te nagyon vékony vagy :shock: ,úgyhogy gyorsan vondd vissza,amit a múltkor mondtál,hogy nagyjából azonos súlycsoportban vagyunk :? Én melletted egy tehén vagyok :oops:
És hogyhogy ne írnál többet? :evil: Amúgy én sem szeretem a monológokat ,de nem vagyunk egyformák.Érdekes megfigyelni más topicban is,van aki csak saját magáról ír,van aki előbb reagál a többiek írására,van aki a saját problémáival kezdi,de utólag mégis reagál mások írásaira is.Minden formátumban műkődik a dolog,attól függ a többiek mennyire toleránsak.De nem értem mi váltotta ezt ki benned,ezt az érzést.Vagyis sejtem,de nem vagyok biztos benne.Amúgy úgy érzem nekem kuss,hiszen nemrég csatlakoztam :oops:
Apa fogyott? :o Vagy én eddig csak közeli fotókat láttam róla,és azért tűnik úgy.De határozottan vékonyabbnak látom őt.

És hol voltál annál a kicsodánál,látnoknál?Mo-n vagy Japánban?Én is hiszek az ilyesmiben,de nekem sokminden van már a hátam mögött. :lol: Úgy értem én már szellemet is láttam(ha az volt),és megérzéseim a mai napig vannak.Nem mindig örülök neki :?
És hogy költöztök?!De jó neked,irígy-irígy 8)
enis
 
 


Kép
Vendég
 


Ez laptető akart lenni, de Enis elvette! Nem baj, remélem, szerencsét hoz :wink:
Vendég
 

 
 

Ó,nekem nem kell most laptető :evil:

Pendi,
igen,munkaügyben voltunk, ez nálunk nagyon spontán szokott történni,csak hív telefonon,hogy készüljek,mert 1 óra múlva indulunk.Amúgy szeretem a spontán dolgokat,és utazni imádok,így nem gond. :lol:
Hát bírkozni úgy nem volt kedvem,hogy naponta felhúz valamivel.Akkor hagyjon békén :evil: Így ez a hónap nem esélyes.Most valahogy nem bánom,vagy legalábbis nem leszek csalódott,ha jön Piri néni :lol:
Pco-ról nem sokat tudok,de a fogyi már egy lépés,mert azt kell csinálni,igaz?Pár éve panaszkodott egyik ismerősöm,hogy pcos,és rá 3 hónapra össze is jött a baba.Emiatt nem letörni ám,lényeg,hogy megvan a bibi.

Csucsu,
téged nem igazán "ismerlek",de remélem meg foglak :D ,így ne haragudj,de nem is tudom mit írjak neked.Szabina egy tündér,láttam képeket róla :wink: ,és kívánom,hogy most már sikerüljön a tesó :evil: Szabina hogy viseli,hogy dolgozol?Olvastam,hogy későn érsz haza :( ,van rá még energiád?
enis
 
 


Már,hogy Pendinek akartad küldeni?
Természetesen átadom a helyet,mint írtam,úgysincs most rá szükségem.Meg ha lenne is,akkor sem bánnám,ha ő hamarabb babásodna :D

Kitty,
neked mit is akartam?Ja,igen,látod mennyire fiatal vagy ,ha még azt mondod,hogy bácsit vársz.Hány éves az illető,lehet én azt írtam volna,hogy várom a srácot :lol:
Biztosan szép lesz a kertetek,ennyi munka után. :)

Most jut eszembe,milyen szőke hajas képről beszélt Pendi,Bridget?Én is,én is.Amúgy láttalak több képen a barinőd blogjában,Tescoban, a kertben,Balcsin...az a te kocsid,amelyik náluk van a kapuban?

Zsu,
de jó felvétel,tényleg jól látom,hogy erre néz rajta a picuri?Hú,de jó,most végre megnyugodhatsz,hogy minden rendben van vele.Jó érzés lehet.Apa mit szólt? 8)
enis
 
 


Nócika,
végre a láblógatos nap is elérkezett :lol: Van már pocid,nem is írtad mekkora,vagy én nem láttam?Most milyen alakúnak látod,hogy tudod,hogy kiscsaj lakik benne? :lol:
enis
 
 


Kitty,
elijesztettelek? :shock: :lol:
Nem áll szándékomban teleírni az oldalt,de ma nagyon felejtek :lol: Jó,hogy lassan vége a napnak. :lol:
enis
 
 


Enis,
nem ijesztettél el, csak közben jött a párom a haverjával, de már el is mentek. Én meg vacsiztam, elmosogattam. Most meg nézem majd mindjárt a Mr. és Mrs-t. Nagyon rákattantam :oops:

A traktoros bácsi már idős, pedig jöhetne egy tenyeres-talpas legényke helyette :oops: De csak hogy a szememet legeltessem :lol:

Nekem nincs, és nem is lesz szőke hajam! :twisted: Kikérem magamnak :twisted: :lol:
Vendég
 


Bocsi :oops: azt Bridgetnek címeztem,de akkor jutott eszembe,és gondoltam leírom,míg el nem felejtem :lol: :oops:
enis
 
 


Természetesen,de most így a bácsika legeltette a szemét :lol:
enis
 
 


Enis
legeltette volna, ha eljött volna :evil: Tegnapra is ígérte már, nem jött, meg ma sem :evil:
Vendég
 


Hát ez bosszantó lehet :evil:

Kép
enis
 
 


http://www.kepeslap.com/images/3806/k7.gif

Jó reggetl!

nem tudok aludni. Most én jártam úgy ahogyan Enis a múltkor.

Enis
[quote] írta:n is itt vagyok Very Happy ,bár nem sokat írtatok

Én írtam egy fél oldalt! :roll: :roll: :) :)
[quote] írta:rdekes amúgy ez a téma,én is azért nem szóltam most,mert múltkor sem reagált senki arra,hogy írtam,hogy nem leszek pár napig.Bár nem tudom mit írhattatok volna,meg nem sértődtem meg sem,csak gondoltam nem érdekel senkit,így
minek.

Én ezt most nem értem. Miért írtad? Megbántottunk? :roll: :roll:
Minket mindig érdekel, hogy mit írsz. Bármi is legyen az! Lhet, hogy nem reagálunk azonnal, de hidd el, olvassuk, és tároljuka fejben.
Hogy írhatsz olyat, hogy egy tehén vagy????? Annyira csinos nő vagy, hol az önbizalom. Ha te az vagy, akkor én mi? Pedig aztán jócskán több vagyok. Nagyon csini csajszi vagy! És a kutya meg nem mondaná, hogy már ekkora lányod van!
Szellemet is láttál? Jujj az elég ilyesztő élmény lehetett! Én nem bírom az ilyen sztorikat.
Miért nem kell a laptető? JÓ lesz az még később is.
ha szeretsz utazni, vezetni, akkor a legjobb munkát csinálod. Én nem tudok vezetni. Illetve nem gyakorlom. És sikerült mindent elintéznetek?
Látom apára nagyon dühös vagy. Ennyire megbántott?
Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy. Már tulléptem rajta. nem érdemes állandóan keseregni ezen. Majd lesz valahogy.

Kitty
[quote]M írta:ire meg megnőnek annyira a fák, hogy ne lássanak be, addigra meg olyan vének leszünk, hogy azért nem lesz - meg már máshol se

Na igen. Olyan lassan nőnek azok a fák! De legalább gondoltatok az utódokra. :)
A PCOS azt jelenti, hogy amíg van ilyenem nem lehet babám. Sok kicsi tüszőm van, nincs rendes peteérés. Azok a kicsik sem repednek meg. Szóval először ki kell kezelni, aztán jöhet a baba.
Az akasztói tavakat mi is ismerjük. Szoktunk oda is menni mi is. :) Mi általában a nádtetősbe megyünk, mert ugye ott van jakuzzi is, és mi csajok is el tudjuk foglalni magunkat. :) Meg ott van unokaöcsém is, és ő is el tud lenni a játszótéren, vagy velünk a vízben, ha megunja a horgászást. :) de voltunk már a másik tavon is.
Nekem a jövő hét is megfelel. Itthon vagyok én is, mert ugye kiírattam magam a sebemmel. Szóval nyugodtan cserrencs meg, és összehozunk egy talit. :)
Tök ari a kisbaba a tojásban. :)
Egy igazi tenyeres-talpas legénykén szeretnéd legeltetni a szemed?
http://johndeere.lapunk.hu/tarhely/john ... fulkes.jpg
én a szomszéd srácon szoktam. :) cuki egy kislegény, kb 20-22 éves. Jó kigyurt. :) pedig nem kimondottan csípem a kigyurt srácokat. Ja és az első nap mikor ide költöztek, majdnem nem kaptam levegőt, amikor lecsókolomózott. :) :) :) Aztán megígértettem vele, hgoy legközelebb már a viszkit is hozza a csókolom mellé. :) Lehet, hogy valami vén nyanyának gondolt. :)
a párom fél órát cukkolt még utána. :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Én bírnék aludni, csak lassan indulni kell a suliba.

Enis
hát elég bosszantó volt, mert mentem volna a barinőmmel meg a babájával sétálni, erre itthon kellett várnom a semmire :evil:

Pendi
közben gugliban utána olvastam a PCOS-nak. Neked ebből milyen tüneteid vannak? Vagy csak azért jöttek rá, mert régóta nincs baba?
A képen nem jön be jó srác :cry:
Szomszéd ari lehetett :lol: Nálunk csak egy vén nénike van a szomszédban :lol: De most költöznek ide fiatalok a nyáron, a srác a párom oszt.társa volt ált. suliban, csak nem ismerték már fel egymást elsőre :lol: A barinőjével jön, aki 18 éves :wink:
Vendég
 


Pendi draga :P
Aztaaaaa mennyit irtaaaaal :shock: :o Na most gyozzek olvasni :oops: Nem haragszunk,hogy nem jottel legalabbis en tuti nem csak mar ngyon aggodtam mi lehet veled :roll: Szoke haju keppel igen tartozom :oops: 1000 meg 1bocs majd ma nezek 1 fotot :wink: a 8000.hsz tok veletlen lett az enyem :shock: de ugy orultem neki :P Igen kepzeld el a tulipjaim megvartak :D meg csak ketto nyiladozott most meg mar ngyon szep mind 8) Teneked vannak ultetett viragok :?: apat elkaptam de uccsora mar vete a faradsagot es o tamadott be :lol: Ti mikor mentek orvoshoz :?: :roll: elfelejtettem bocsesz :oops: vgy mar voltatok tan :shock: meselj mar olyan izgi vgyok mik a fejlemenyek 8) Koszonom a gorbusz dicsereteket :lol: latnad a mait :shock: huuuhhhh kihagytalak az osszefoglalobol :?: :!: :?: :!: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Nehari tudtam,hogy olyan kis rovidke de ahogy az elozo oldalakba belelapoztam a nekem megvoltak :roll: azert is kerdeztem de senki nem vette eszre 8) :lol: A koltozessel epp tegnap beszeltunk,hogy nem tudja juniusig elintezni mert az ngyon hamar itt van ugyhogy ugy nez ki a nyarat meg itt dekkoljuk ki 8) Igazandibol o amcsiban elt 10evig oda jart ugye egyetemre meg elotte is altalanosba egy ideig igy o szereti amcsit 8) a szuleivel meg nem jo a viszonya tudod ezt mar meseltem max 2szer ha talalkozik veluk akkor is az anyja unszolasara :roll: a batyja itt lakik 10percre de meg telefonon se keresik egymast :roll: ugyhogy neki a baratok aki szamit a csaladja valamiert nem :? de mindenekelott neki elso a munkaja :idea: tudom ez hulyen hangzik de igy van...nem 100 hanem 160%ot ad bele es orul a koltozesnek sot engem megkerdett en mit gondolok mert hat meg ez lett volna a gaz ha en nem mennek vele :shock: meghat 2000ota van itt azaz mostmar 9eve es kicsit uncsi neki itt...4-5evre siman elvallalja neki mind1 8) szal nincs gaz mert o menne igy is ugy is :wink: bennem sincs rossz erzes emiatt hisz nekem is jot fog tenni meg ugy amugy a kapcsolatunknak is :) Szal nagy dontesi helyzetek nincsenek hogy uuhhh most mit csinaljunk :lol: csak hirtelen jott es neki az nem mindegy hogy ugye en is hogy jutok ki vele meg en mit szolok hozza... :roll: dehat en 100%-osan tamogatom :wink: Koszi drag az uccso mondatot :)
Na most olvasom voltal a dokinal :shock: Ne legy elkeseredve nezegess bele a pcos topikba ott tuti tudnak okos dolgokat mondani es ha jol emlexem Kata is mindig ezt kerdezte toled nem-e vgy pcos :?: vgy Nocitol kerdezte :roll: :oops: na mind1 nem is ez a lenyeg...Kata is ha jol tudom az volt es most ott van Lilla meg sok mindenki mas :) en ngyon pozitivan latom a helyzeted mert most elcsipik a problema okat kezelik es tuti siker igy lesz :wink: ezert van az amikor valaki elkezd spontanozni...es nem megy sehogy hogy en kuldenem minden fele vizsgalatra az illetot mert ilyenkor felesleges honapok repulnek el :( es az a sok csalodott ho veg :roll: de most megvan a dolog elvan csipve kileszel kezelve es meglesz a gyumolcse 8) meg te is siman belefersz 1 2009-es babokba :wink: oke szulni mar lehet nem szulunk 2009ben de mar 2kismamink van aki igen :lol: mienk a 2010 naaa mit szolsz 8) :?: :lol: Tudok errol a betegsegrol es azt is tudom nem egy egyszeru dolog :roll: de nem latom annyira marha rossznak a helyzetet :!: Kilehet kezelni van akinek elobb kinek kesobb de kilehet es osszelehet hozni a babot csak ne legy elkeseredve mert minden 3szor kimondott negativum meg is tortenik velunk :? ezt a szellemgyogyasz mondta :shock: Veled vgyunk fogjuk a kezed es sikerulni fog :twisted: :wink: 8) :P Kata meg asszem tud majd sokmindenben velemenyt adni :roll: (ha jol emlexem :oops: )

Enis
Nem valaszoltunk ra :?: :shock: aztaaaaa fuuuhhh en most naon szegyellem magam minnya visszanezek :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: En azt tudom,hogy irtad egyik nap nem ngyon leszeles aztan nem is irtal :shock: Na maj visszalapozok mert most epp en is a mai regenyemet irom itt mindenkinek :lol: Akkor te napokig pesten voltal :?: :shock: Egy biztos,hogy hianyoltalak 8) :wink: Tobbszor is :!: :!: :lol: Csak azert kerdeztem a kepeket mert ugye csak egy link es neha az ember szeme tovafut egy ilyenen....ha meg nem hozom akkor kedik hol az igert link :lol: eeeen ngyon vekony :shock: neeem csak a kepen nez ki ugy 8) 170cm 54.6kilo 8) csak felulre palcika kez es hat jutott a fenek es combra megt a suly aztan a labak :lol: mer te mennyi vgy :?: :idea: :roll: Irok-irok-irok naaa jo van ne bants 8) :lol: irok persze es mint irtam szeretek mindekit ez ngyon fontos :!: Jol latod ez nem egy sima egyszeru ugy ez az en szivugyem ugy 8) ezt talan mas eszre sem veszi ugy...nem akarok mar beszelni rola :oops: A tobbi topik meg ngyon maas mert itt azert fele tarsasag talalkozott a masik felevel mar...pl en talakoztam Zsuval es Nocival 8) Noci Zsuval es Pendivel, telon mar beszeltem Kataval mikor korhazban volt olyan jooo sokat Pendivel is beszeltem mar telon :lol: Csucsuval is skypen-on volt mikor 3masban 8) szal itt megvan/volt az a szemelyesseg erted :wink: ez azert mas es talan azert fajt nekem 8) remelem ez tovabbra is igy fog menni es pl Pendi kolel van Kittyhez ok is taliznak vgy meg mi is egyszer talan osszehozzuk a talit :lol: Sooot remelhetoleg ha egyszer lesz egy eskuvom az otthon lesz es arra mindenki megvan hivva 8) ott tuti akkor mindannyian ott leszunk :wink: apa fogyott 72.4kg es talan 78-76korul volt :lol: de a normal sulya a 70 mellettem ment fel 80ra :oops: most meg azota fogyozik :lol: de o ugy fogyozik,hogy nem eszik :? ez meg nem jo :roll: Es tenyleg bocsi,hogy nem kuldtem a privit multkor de megirtam a regenyem...hat kicsit sok idombe telt mert en egyszerre 4oldalt nezek meg ovasok meg irok :oops: aztan lejart ugye az ido es amikor elkuldtem akkor kiirta jelentkezzek be :twisted: :twisted: :twisted: ezt nem tom miert nem tudjak megcsinalni :evil: persze neha eszembe van becopycom mint pl most is fogom mert mire a vegere erek tuti lejar az ido :lol: :lol: de ez nem mindig van az eszemben :oops: gratula a laptetodhoz 8) csak nem :roll: ez mar nem az elso :lol:
nem latnoknal voltam hanem o egy szellem gyogyito :roll: :oops: ahol anyum vigyaz a babara nekik a szomszedban lakik egy anyuka a kisbabaval es szoktak dumalni es neki a ferje foglalkozik ilyennel :roll: es anyu mondta miota szeretnek babat stb. es hogy o beszelne a ferjevel de mondtak anyunak,hogy gyogyitast meg babaaldast ilyeneket o nem kerhet csakis en kerhetem szemelyesen...igy megadtak a skype cimuket es reggelente azaz otthon reggel 6tol 7ig a csavoval dumaltam :shock: persze emailben beszeltunk kerdeztem megis mirol szol....aztan elso beszelgeteskor elmondtam a tortenetem :roll: elmondta mi a teendo es akkor 2.alkalommal megtortentek ezek a dolgok es mondta hogy vegulis ennyi volt mert mindent rendben talalt :) nem fizettem erte nem is tudom,hogy ez egyaltalan penzbe kerul-e vgy sem :roll: Velem kapcsolatban nincs valami jo megerzesed :lol: :lol: :lol: meselj mar nekunk ezekrol neha ez olyan izgi es erdekes dolog :shock: Koltozest epp tegnap beszeltuk a nyaron meg maradunk 8) Gondolom kontenerrel megyunk :roll: nekem csak dobozok lesznek,hogy apa hozza e a butorat nem tudom :roll: ilyenekrol meg nem beszetunk :? egesz heten tok elfoglalt volt :roll: hajnalban jott haza es reggel ment nem akartam meg ezzel is terhelni :oops:

Kitty
Most kerdezek egy oltari nagy huleseget :oops: ok :?: :roll: szal ti kertes hazban laktok :?: :roll: :oops: mert azt ugye olvasom kerteszkedsz meg ultetes de ha jol emlexem masnal is volt...nektek van a kutymorgo is ugye arrol hozhatsz kepet 8) Tiszta hule vgyok nem tom miert de azt hitm lakasban vgytok :oops: talan azert mert alberlet :arrow: vgy nem is alberlet :shock: :oops: :oops: huhh most jol lejaratom sajat magam ha semmi nem stimmel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mondhatnank kismamim tunet a felejtes :wink: :lol: :lol: Honnan szedted ezt a babat a tojasban :shock: de ariiii :lol: :lol: :lol: lassan tenyleg itt a husvet :shock: Jah most latom a laptetore hajtottal :lol: :lol: elarulok neked egy trukkot 8) en amikor jon a laptetu csak berakok egy egyszeru szmajlit inen oldalrol elkuldom gyorsan es ha laptetu akkor utana javitom egy szep keppel :wink: de pl ilyentajt nem kell sietnem mert ugye en vgyok az elso :lol: :lol: :lol: Hol a barinod naploja en is elakarom olvasni :!: hol talalhato :?: :shock: kelo :lol: :lol:


Azta micsoda koran keltetek :shock: Pendi,Kitty megeloztetek bar nekem tartott 2orat mire a vegere irtem az iromanynak anyuval is csacsogtam kozben 8) tudjatok skypeoltunk :lol:


Noci,Zsu
Beszamolot kerunk a talirol :!: :!: Na meg fotoooooot 8) pocifotot barmilyen fotot :!: :lol:

Melaszka :?:
Bocsi tegnap mikor beszeltunk itt mar marha keso volt es apacsaka tegnap vegre 11kor mar itthon volt olyankor en meg nem ulok mar gepen csak ha nincs itthon 8)

Kata
Remelem te is jossz husvet utan aztan Pendinek tudsz valami per biztato szot irni a pco-rol :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na, én már ide is értem, de még van idő az órámig, úgyhogy írok ;)

Bridget,
kertes házban lakunk, és nem albérlet :lol: Majd a kutyról csinálok képet, már sokat nőtt :wink:
A képet úgy szedtem le, hogy gubliba beírtam, hogy baba, meg képeket adjon ki, aztán ott láttam. Olyan húsvétis :lol:
Barinőm naplója? Nekem olyan nincs :roll:
Nem vagy te kismami véletlenül? :lol: Gyanús vagy 8)

Akkor ezek szerint csak ősszel költöztök? Akkor pont belefér egy szép nyári esküvő 8) Erről még nem esett szó?
Azt szokták mondani, hogy a változás mindig jót tesz a kapcsolatoknak, meg a babásodásnak is :wink: Nem egy olyan esetet tudok, ahol sokáig nem lett baba, aztán elköltöztek, és kilenc hónap múlva megszületett a babácska :lol:
Vendég
 


Kitty
Tudtam en valamit elkeverek :oops: De figyu ma Enis irta neked,hogy latta a barinod kepeit a blogjaban vagy ilyesmi :roll: de akkor ezek szerint rolam beszdelt es az en barinom blogjarol :shock: :?: :oops: Huhh minnya megyek megnezem :lol: Hanykor indulsz es meddig leszel suliban ma 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="enis"]M írta:enisár,hogy Pendinek akartad küldeni?
Természetesen átadom a helyet,mint írtam,úgysincs most rá szükségem.Meg ha lenne is,akkor sem bánnám,ha ő hamarabb babásodna :D

Kitty,
neked mit is akartam?Ja,igen,látod mennyire fiatal vagy ,ha még azt mondod,hogy bácsit vársz.Hány éves az illető,lehet én azt írtam volna,hogy várom a srácot :lol:
Biztosan szép lesz a kertetek,ennyi munka után. :)

Most jut eszembe,milyen szőke hajas képről beszélt Pendi,Bridget?Én is,én is.Amúgy láttalak több képen a barinőd blogjában,Tescoban, a kertben,Balcsin...az a te kocsid,amelyik náluk van a kapuban?

Zsu,
de jó felvétel,tényleg jól látom,hogy erre néz rajta a picuri?Hú,de jó,most végre megnyugodhatsz,hogy minden rendben van vele.Jó érzés lehet.Apa mit szólt? 8)


Na ez az uncsije es akkor lehet az nem neked szol hanem nekem sooooot most mar tutko nekem szol :oops: :lol: Csak megfejtettem :lol: :lol: :lol:

Enis nem tom melyik kocsi van naluk a kapuban mert igen az en kocsim is ott van valahol talan de nem tom...ha irsz datumot megnezem...a tesco-s foto meg 2eves kep akkor 49kilo voltam azt nem er nezni az a gatyo mar tavaly se jott ram :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
már Szegeden vagyok, 6:50kor indult a busz, és a későbbivel meg már túl későn értem volna be, így most ráérek :)
10re megyek be a suliba, de itt van a könyvtár mellett, szal ráérek ;)
Aztán délben már végzek, ki a buszhoz, aztán meg párommal jövünk haza, és elvileg utána már jön is a szántani a bácsi :lol:
Aztán meg végre elültethetem a zöldséget, s.répát, meg fokhagymát :wink:

Te mit csinálsz ma? Vagyis csináltál egész nap?
Vendég
 


Bridg!
Úgy örülök neki, hogy lesz nálatok egy kis változatosság..... jót fog tenni nektek, meglátod!!!! Egy kicsit lefoglalod a gondolataidat és könnyebben babásodsz majd!!!!

Csucsu!
Úgy sajnálom Simon kutyust!!!!! szegénykém!!!! Szabinát nagyon megviselte???
Szerintem a Forgácsba küld majd, vagy a SOTE-ra a Siposhoz.... jó kezekben leszel!!!!

Jó reggelt mindenkinek!!!

Pendi!
Én nagyon szeretném, ha apa is bent lenne mellettem, de nembiztos, hogy be fogják engedni. De hátha... én reménykedem.
Igen, évekig volt lencsém, akkor nagyon szerettem....
Uhu-n minden rendben volt, csontozat, nyaki redő, gerinc rendben, hallottuk a szívverését is, mocorog a drágaságom rendesen.

Kitty!
Nagyon édes a baba a tojásban:-)
Jó sulit mára!!!

Enis!
Igen, a képen pont szemben van:-)
Apa is teljesen oda van tőle, büszkén mutogatja a Picurkáját most már mindenkinek:-)
Ilyenkor fogja fel, hogy ez már a mi Picurkánk:-)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tegnap nagyon jó volt Nócival. Találkoztunk Kispesten a picnál. Aztán bementünk az Üllőire a könyvtárba wc-zni, és meglátogattam a kollégákat. Aztán csatangoltunk: kirakodóvásár volt, meg turiztunk is. Aztán átjöttünk Csepelre, beültünk a Mekibe, aztán piac, bolt, kínai, itthon főztünk zöldborsófőzit és zöldbabfőzit is. Aztán jött Nóciért apája és mentek haza, mi meg mentünk terhesgondozásra.

Én ma mosok, terigetek, szárítok, vasalok, este megyünk sógornőmért Érdre, mi visszük haza, holnap reggel Szolnok, vasárnap Debrecen, aztán majd délután haza. Hétfőn már itthon leszünk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És akkor egy kis 12. heti pocifotó:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Orulok,hogy jottel 8) :) en azert mar ugy erzem talan meg koltozes elott meglesz az a baba :wink: pozitivabb vgyok,mint valaha :lol: Nocival jo sok helyen voltatok :shock: kolleganok mit szoltak :?: :roll: Temar vegig veszelyeztetett terhes leszel :?: Hat sajna a csaszinal nem lehetnek bent a ferfiak csak a sarka kata es egyeb hiressegeknek lehet csak azt tudnam ok miert kivetelek :?: :evil: Azert majd drukkolunk 8) Na es akkor lassuk csaka mai napod: Kép Kép Kép :lol: :lol: :lol:
A pocifotot koszonjuk 8) lattam a masikban is (bromos topik) de egyenlore meg nem tudtam oda irni :oops: Jo suru a program hetvegere is :shock: hat addig menjetek amig lehet :lol:

KItty
Mar szegeden olvastad amiket irtam :shock: :?: :o Sajna mar utana nem tudtam jonni most is csak epp egy bejegyzesre mert apa minnya itthon van :oops: es a konyvtarban most csak netezel vgy veszel ki konyvet is olvasgatsz?Fuuu meg zoldseget is ultetsz :shock: na ilyen kertrol almodoztam en mindig is :) irigy-irigy :oops: :twisted: :lol: de majd egyszer nekem is lesz :wink: A bacsika meg remelem megy es nem csesz at titeket mar 3.nap is :?

jelentes
Nekem Patricia a Magyar lany aki babas tegnap jott volna de olyan sokaig melozott hogy nem jott aztan igy attettuk mara....hat fel 1kor keltem ugyanis 1kor fekudtunk szobatarsek hajnal 4-5kor beallitottak ittasan es ott hangoskodtak a folyoson amire nanaaa hogy felkeltem :twisted: es ytana mar nem volt alvas reggel 8kor meg mindig fent voltam akkor kelt apa :roll: aztan mikor elment fel 10kor utana sikerult 10utan visszaaludnom es fel 1ig :oops: aztan anyuval cseteltem azaz beszelgettunk 8) meg irtam egy regenyt ide ugye :roll: aztan mar keso lett volna valamit is csinalni mert 4re jott pati igy addig ettem meg letusoltam erkelyre kitettem a tekit napozni 8) :lol: aztan jott Pati beszelgettunk pattogatott kukit ettunk meg neztunk filmet lementunk a boltba vasarolni es most jott erte a parja kocsival ugyanis hasi serve van :shock: es nem emelhet es nagyon kell vigyaznia is magara :roll: apa meg sehol de en is mar csinalom a salim aztan tuti jon ugyhogy sorry csajok ezert nem voltam delutan aztan most meg mar este 9van :shock: eves es alvas :oops: hetvegen nem tom hogy jovok mert apa kiengesztel az egesz hetes kesoi jovetel ugyben na meg szulinapjara csinalnak bulit pedig szulinapja meg csak 2het mulva lesz :? na mind1 inkabb tobb legyen mint egy se 8) :lol: na majd ahogy tudok jovok....legyetek jok 8) es sokasodjatok 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah meg Zsu mondtam,hogy edi a pocid 8) :lol: mar nem tom kihagytam-e :oops:

Noci :?:

Melaszka :?:

Enis :?:

Csucsu :?:

Hun van mindenki ma is :?: 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Kitty

Húú de korán keltél te is! :) Milyen volt a suli? Te akkor ma egész nap a gép előtt ültél?
Kép Mikor jössz haza? Vagy már itthon vagy? Ha busszal mégy tovább haza, majd integetek, mert elvileg itt megy el a busz. Hacsak nem megy ki a vasútra.
A szomszédaitok akkor jó, hogy korodbeliek. Legalább össze tudtok járni. :)
A PCOS tüneteim: szabálytalan mensi, nagy pocak, nehéz fogyás, és a legfontosabb, a sok kicsi tüsző, amit meg is mutatott uh-on. Láttam, és tényleg sok kicsi van. Hát ezek amik egyenlőre tuti, és majd a jövő hét szerdán lesz vérvétel, ami egyértelműen kimutatja, hogy tényleg van-e.

Bridget
Hát tényleg jó sokat írtam, de volt mit bepótolni. :) :) Jól elmaradtam az írással, mert nem nagyon volt időm jönni. Most egyenlőre táppénzen vagyok, majd szabin, és talán tudok jjönni. Bár mindig azt mondják, hogy a nyugdíjas, és a szabin lévő aktív, sose ér rá :) :) :) :)
Nem baj, hogy kihagytál. :) Én is jártam már így. Csak kérdezted, hogy mindenki ott van-e, és én nem voltam. :) :) De mostanában tényleg nem voltam. :) :)
Azok a tulipánok tényleg nagyon szépek! Nagyon ügyes voltál! :) És milyen hálás növények, mert megvártak téged. :) Apát meg ne hagyd ellustulni :) Vagy kapd el, vagy csigázd fel az érdeklődését. :) De látom, ezzel már nincs gond. :)
Úgy látom Amerika akkor nem is okoz akkor a problémát. Sőt. Lehet, hogy akkor nyáron lagzi??? De jó lenne! Annyira szorítok, hogy minden tényleg úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!
Azt már többször írtad, hogy párod igazi munkamániás. Lehet, hgoy kinn egy kicsit visszafogja majd magát. Nem tudni. Azért neked is jó lesz ott. :) Mert úgy tudom szereted Amerikát. És Kittynek igaza van! A változás jót tesz!
A PCS-val kapcsolatban nem vagyok tulzottan elkeseredve. Majd lesz, ahogy lesz. A többi oldalba meg nem akarok beleolvasni, mert nem tuningolom magam feleslegesen. Majd ez a doki tudja, hogy mit cisnál. Úgy érzem, nem volt rosz választás, még ha nem is akartam beismerni. De abban biztosan igazad van, hogy 2010 a mi évünk!!! :)))) Kép
A szobatárs azért tekintettel lehetett volna rátok!
Patinak jobbulást! Mitől lett sérve? megemelte magát?
Érezd jól magad! Jó bulizást! És apát mivel leped majd meg szülinapra?

Zsu
Beszéltetek már a dokival, hogy császár alatt benn lehet-e apa? Nem is tudom valahol már halottam, hgoy benn volt az apuka is. Persze jól beöltöztetve. Téged epidurálisan érzéstelenítenek? Vagy hogy lesz?
De jó lehetett hallani a babó szívverését. AZ olyna megnyugtató lehet, mert tudod, hogy ott van, jól van. Aztán majd a köv. lépés ami még közelebb hozza egymáshoz anyukát és babát, amikor kiderül, hogy kislány, vagy kisfiú. :) Jajj annyira kiváncsi vagyok, hogy mi lesz! :) Kép
Szóval ti csavesztatok Nócival? :) Olyan jó nektek! Irigy vagyok! Meki, meg bolt, meg piac? jó sokat mentetek! Nem fáradtatok el nagyon? Mert hát ugye nem vagytok már olyan mozgékonyak! :) A kis picurkák kicsit lelassítják a tempót. :)
Jajj de édes pocakfotó! nem semmi, hogy már ennyire látszik! el sem hiszem! :) :)
Jó hosszú lesz a hétvége! :) Azért pihenj is! Érezd jól magad!



Mentem mint a bolond egész nap. :)
Na meg ilyen voltam egyész délelőtt: Kép Kép
Mindenhol várattak, szivattak. a kórházba, a bankba, a t-mobile-nál is. Most ott is kaptam egy cserekészüléket, annyira nem tudom használni. De majdcsak megszokom. Lehet, hogy 2 hétig ez lesz nálam. A másikon kijelzőt kell cserélni.
Aztán egész nap közben-közben:Kép Kép Kép Kép
Kép
Aztán voltam a Mamikámnál, és nem rég értem haza.
MOst meg már ilyen vagyok: Kép
Kaptam Mamitól virágokat, és szép virágos ágakat, és feldíszítetem. :) a húsvéti fa: Kép

Jajj, és nem is meséltem a legjobbat. Ugye tegnap eléggé fájt a műtétke, és aztán megleptem magam egy fehér gatyóval.
Valami sugallat azt mondta, hogy menjek be abba a turiba, és rátaláltam a nacira. Pont jó rám, és még nem is volt drága. 1600 ft volt.Annyira tetszik. Ma ki is mostam, és már szárad is. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sorry, de már nem volt erőm jönni tegnap este ma meg tele voltam tenni-venni valoval!

Tegnap tényleg nagyon jól elvoltunk Zsuval! Jot beszélgettünk és remélem még sokat talizunk így! Tegnap még a buszon is átadták a helyet, de nem ültem le, mer 2 megállóért nem érdemes! De nagyon jól esett ez a figyelmesség öszintén!!
Zsuék után nem hazamentünk hanem mentünk az uj auchanba bevásárolni húsvétra!
Ma megsütöttem a süteményt húsvétra aminek 24 órát állnia kell! Aztán megföztem apa közben autot szerelt de be volt rohadva egy csavar az el tört most itt vagyunk autonélkül, pedig kéne menni aposékhoz vinni tojást!! Vagy ma este vagy holnap reggelre kész lesz a csavar és akkor apa összeszereli és mehetünk!Ja és mostam is ma már! Most nagyon fáradt vagyok! Apa lennt napozik az udvaron!Én meg lehet, hogy elteszem magam kicsit csicsikálni!
Ja és tegnap még várt minket egy fasza levél! Emlékeztek még, hogy meséltem, hogy az eladott autonkat elvitte a bank! Na onnan kaptunk levelet! Elvileg 2. felszolitásnak jött és ez pedig csak az első! Na mindegy beszélt apa a csákoval aki miatt elvitték az autot és szarik bele! Én beindultam felhivtam a csávot a behajtot és kérdeztem, hogy most mit tehetek! Mondja vigyem perre a dolgot és kicsit meg kell szoritani a nadrágja sziját! Meg elmehetek legális behajtokhoz mint ahogy van az otp faktoring is és kérjem fel őket a pénz behajtására!! Na sejthetitek nem fogok tétovázni!Minden követ megmozgatok amit csak lehet! Mert május 5.-ig kéne befizessünk 860ezer Ft-ot! Kérdem én honnan???? Apa is tiszta ideg én is!
Na jól van megyek, mert álmi vagyok! Ne harizzatok, hogy nem írok senkinek külön, de elfáradtam a mai napban meg a tegnapiban!! Majd késöbb még szerintem benézek! Pusszantok mindenkit!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi!
Még nem beszéltünk a dokival ilyenekről. Majd kiderül, még messze van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát rendesen elfáradtunk mindketten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért te sem unatkoztál ismételten Mamikádnál.... milyen szép virágokat kaptál :!: :!: :!: :!: :!: :!:
És szép lett a húsvéti fád is :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nócikám!
Hát ez megint nem semmi!!!!!!
De ne húzd fel magad teljesen, csak higgadtan!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
En lehet kismami vgyok de elfelejtettem miert is vgy szabin :?: :roll: :oops: :oops: :lol: Irod,hogy tappenzen vgy meg kismutet...nem ertem :oops: :oops: maradtam valamirol :roll: :idea: :shock: :oops: :oops: Tudom,hogy volt mit potolni es nem is baj,hogy ennyit irtal 8) en szeretek olvasni :wink: En hetvegen nem tok sokat jonni majd :oops: de majd probalkozom legalabb nekem reggel es este 8) A kihagyas meg tenyleg nem direkt volt :oops: de tudom,hogy tudod :wink: A tulipombol epp most hullott le a legelso ami kihajtott :shock: haat birta tobb,mint egy honapig persze a hagymabol azert legalabb lesz 8 :wink: azaz minden szinbol 8-8-8-8-8 :wink: Apa ngyon faradt...itt mar csak kin szenvedes lenne ravenni a dolgokra meg most ugysem akarok tod hatha :roll: :oops: Amcsiba nem gaz a menet bar en nem NY-ba akartam mert az egy toronyvaros :? en meg inkabb a hazak meg csaladias kornyezetet szeretem :? de ez van ezt fogjuk szeretni :roll: Lagzi nem lesz mert a lagzi szervezeshez ido kell es ha most koltozunk is max egy papiralairas az anyakonyv vezetozel es majd jovore lagzi....baaar errol meg nem beszeltunk :roll: Tegnap is azt mondogatta,hogy tanulo vizumot kene kernem :twisted: Nem hiszem,hogy apa visszafogna magat mert a fonoknek epp egy megbizhato ember kell oda aki majd utazgat sokat az USA-n belul :? Ugyhogy mondtak neki azt is sokat fog utazgtni....fasz@ :twisted: majd azon aggodhatok mikor felszall meg leszall megerkezett e epsegben :evil: :( a masik meg sokat leszek egyedul :roll: gondolom en :?
A pco-val kapcsiban meg jol dontottel nem neztel utana mert a net csak elrettent sok felet irnak :? :roll:
Szobatarsak mondjanak le marha pipa voltam rajuk meg is emlitettem reggel a lanynak :twisted: de persze csak ugy viccesen :evil: Patinak mivel o olyan kis vekonyka mint en a hirtelen sulygyarapodastol lett hasi serve :shock: 8kilot hizott de egesz eleteben 50volt o is :roll: na meg kicsit tobb mostansag...erre ez a hirtelen +8kilo sok volt a hasanak :shock: Apanak 2het mulva lesz a szulinapja es az uj iPod-ot veszem meg neki a piciket 8) asszem ha addig meg nem veszi neki valaki :twisted: :lol:
Naon kis szep a husveti faaad :shock: :D en is akarok valami ilyesmit szervezni holnapra...mikor kell tojglit festeni? :roll: :oops: Mert azt is fogok am :wink: A sorbanallasra varatok mondjanak le :evil: Olyan szepetek van mint nekunk :shock: :lol: :lol: 8) Viragokert meg naon irigy-irigy :twisted: :lol:

Noci
Teljesen megertem,hogy elfaradtal :roll: az utobbi napokban ugy porogtel,mint akit felhuztak :lol: :lol: :lol: Remelem most mar pihensz 8) A penzes dolgot meg hagyd apara hagy intezze o mert neked most nagyon nem jo az idegeskedes :? es a penz dolog tudom milyen idegesito tud lenni :twisted: es csak ra gondolok szorul ossze a gyomrom :evil: Sutirol is fotot kerunk :!: Mit turkiztatok a turkiba muti-muti 8) Hol van az uj auchan :?: :idea:

En ma mar nem jovok pusza es szep hetveget mindenkinek 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bocsi,de ma nemigen voltam itthon,a lányomnak már vakáció van és ilyenkor lehet csavarogni :oops: A férjemért kellett mennem egy szomszédos faluba,majd onnan elmentünk egy kis erdei étterembe ebédelni.Régebben sokat jártunk oda.
A következő napokban én sem nagyon leszek,vasárnap a szüleimhez megyünk,hétfőn meg falura a sógornőmhöz :)

Pendi,
nagyon igazad van,a baba előbb-utóbb jönni fog,és ha egyfolytában ezen keseregsz,úgysem jön előbb,és csak neked rosszabb.Nagyon pozítiv csajszi vagy,jól ítéltelek meg már a képek alapján is
:wink:
Jól látod,most nagyon megbántott a férjem, nagyon ritkán szoktunk veszekedni,de most több napig folyamatosan piszkált valamiért.Én meg kissé érzékeny voltam mindig is.Akit nem szeretek,az nem érdekel annyira,de ha olyan bánt,akit szeretek,az nagyon fáj. :( De vége,már szent a béke.Részemről,mert ő észre sem vette állítólag,hogy megsértett :?
Aha,én imádok vezetni és bírnék naponta több száz km-t :oops: :lol:

Nagyon szépek a virágaid,meg a húsvéti fád.

Bridget,
ugyan már!Csak úgy megjegyeztem,amúgy meg látom félreértettem a dolgot,ti már többen taliztatok egymással,és ezért vagy érzékenyebb arra,hogy ha valki nem reagál a másik írására.
Hú,hát ne haragudj,most nem tudom visszakeresni a dátumot,rengetet írt a Kata,csak te írtad,hogy Yaris-od van és a kapuban láttam egy ezüst színűt,talán?
:oops: És rögtön arra gondoltam,hogy ez a te kocsid.Na,ha neki is Yaris van,akkor tévedtem :lol:
Hát én 61 kg vagyok :evil: ,nekem is pálcika kezek meg pálcika lábak,de nekem a hasamra megy minden és ezt utálom :twisted: A férjem szerint csak akkora fenekem van,mint a lányomnak,de az úszógumim miatt kövérnek érzem magam :oops: :?
A privivel kapcsolatban megértelek,nagyon bosszantó,ha kiléptet,mire elküldenéd,és kinek van már kedve újraírni?Majd ha sokat leszel egyedül Amcsiban és unatkozol,újraírod :lol:
Ha apa nem lesz ennyire foglalt,gondolom megbeszélitek a vízumos témát.Érdekes azért,mert ő is tudja,mi a megoldás,mégsem nevezi nevén a dolgokat 8)

Zsu,
szép pocak :)
Hát mikor még meglesz a baba,akkor lesz csak büszke rá apa.Annyira jó,hogy ennyire örül,képzeljétek a férjem egyik haverja már évek óta szeretne gyereket.Múlt hónapban szült a barátnője,azóta ő meg egyfolytában elmegy otthonról napközben és panaszkodik midnenkinek,hogy éjjel nem tud aludni,mert óránként ébred a pici,és sír :lol: Ez benne volt a pakliban,vajon nem gondolta,hogy ezzel jár?Csak nevet mindenki rajta :lol: Ő azt képzelte,hogy mindig csupa mosoly lesz a babával az élet :lol:
enis
 
 


Kitty,
én is szívesen megnéztem volna a Pendi tenyeres-talpas legénykéjét,de mivel nem jött be semmi,gondoltam keresek én neked egyet.De sehol nem találok olyat,aki traktorral van:lol:

Így marad a bácsi

:lol: ,jött végül ma?
enis
 
 


Nócika
Látom igencsak felhúztad magad. AMit meg is értek, csak nagyon vigyázz magadra. Emlékszem a sztorira, mert valami barát téma volt ott. Ezen fel is húztam magam.
Nagoyn vigyázz magadra! Meg fog oldódni minden, bár tudom, nem egyszerű most nektek.

Zsu
Na tényleg messze van még a szülés. :)
Igen, sok szép virágom van.. :)

Bridget
Leht, hogy nem írtam, de a kis műtét az egy anyajegy kivágása volt tegnap. Ezért vagyok szabin, ill. betegszabin. Nem akarom, hogy bármi történjen a varrással, ezért nem kockáztatok.
Hétvégén érezd jól magad! Azért, ha tudsz, gyere! :)
A kihagyást meg felejtsük el, nem okoz ez gondot! :)
NY-ba mentek? Háááááttttt. Ott tényleg nem kicsi épületek vannak. De majd te leszel az új sexi NY-i. :) Épp csak hogy nam Carry a neved. :) :) :)
Ha már lesz papíraláírás, az már ok. Onnan már nem nagyon van feljebb, csak itthon egy lagzi.
És apácskád meg remélem csak viccelt, amikor azt mondta, hogy vált diákvízumot.
Tényleg elég sokat leszel egyedül, de nem hinném, hogy többet mint most. Most is elég sokat gürizik a párod.
szobatárs meg tényleg monnyon le!
Patit sajnálom. Meg fogják műteni? HOgy van? Mekkora a baba?
Az iPod tök jó ajándék! :)
Köszi a fadícséretet! :) Nekem is tetszik, ezért mutattam meg nektek! :)
Azt nem tudom, hogy mikor kell tojit festeni, mert én nem festem. Én vettem. :) :)

Enis
De jó, hogy így elvoltatok a lánykáddal. Vele már lehet csavarogni. :)
Erdei étterem?! Húúúú de jól hangzik! És mit ettél?
Mindenki megy hétvégére a családhoz. Én is megyek majd anyukámhoz.
Na, még a végén elpirulok. Nem mindig vagyok pozitív. Elég sok minden történt már a családunkban, és most épp nem érzem magam pozitívnak. A hugom 15-én lett volna 31 éves. Nem élte meg. :(
Elhiszem, hogy kiakadtál, és hogy nagyon fáj, hogy így belegázoltak az érzéseidbe. És rendeződtek már benned a gondolatok? Függetlenűl attól, hogy kibékültetek, aminek őszintén örülök. Az viszont gáz, hogy nem vette észre, hogy megbántott. De sajna a férfiaknak van egy ilyen rossz tulajdonságuk. Nem látnak igazán bele a nőkbe. Nekik egyértelműen az kell, hogy feketén-fehéren letegyük nekik a problémákat, mert maguktól nem látják. Mi nők meg nem is igazán akarjuk mutatni, mert büszkék vagyunk. Pedig arra vágyunk, hogy észre vegyék, ha megbántanak, ha gondjaink vannak. És arra, hogy ilyenkor megvígasztaljanak, babusgassanak bennünket.
De jó, hogy te szeretsz vezetni! Én annyira nem. Pedig úgy hallottam, hogy odakinn sokkal nehezebb vezetni, mint itthon. Le a kalappal!
Köszi a fa dícséretet! :)

Kitty
Remélem most berakja a pasikát. :) Igaz, csak hátulról látszik, de azért ez is sejtető! :) :) :)
Kép
Vendég
 


Zsu,
köszi! De csak egy 10 perces mérés volt, olyan mérges lettem hogy ezért kellett bemenni :evil:
Csini a pocid :wink:

Pendi
sulit fentebb ecseteltem. Csak reggel voltam gép előtt, amíg vártam az órára, aztán spuri Majsára, ott elmentem párom melóhelyére elkérni a kocsit, elmentem vásárolni, aztán kicsit olvastam a kocsiban, és már jöttünk is haza :wink:
Remélem, most már kiderül, hogy mi a baj, nem jó ez az orvososdi :? Az eddigi nőgyogyidhoz jársz, vagy erre van spéci doki? Vagy az az endokrinológus? :oops:
Pasi nincs, csak a lapunk.hu villog itt :(

Enis,
köszi hogy próbálsz pasit keresni, ari vagy :lol:
Végül jött ám, ma fél 3ra ígérte, és már f4kor itt is volt :lol: Egy tök ari idős bácsi volt, szeretem az ilyen öregeket, a pletykálkodósakat meg utálom :twisted:
Jó rokon látogatást!

Bridget,
ja, Szegeden olvastam már az üzidet. Szoktam kihozni könyveket is, most is hoztam, csak egyre kevesebb időm olvasni :(
Télen egy csomó könyvet kiolvastam, kettesével hoztam ki, aztán másik héten vittem vissza, hoztam a másik kettőt :oops: De akkor még nem volt kerti munka, no meg nem is babaneteztem :oops:
Vendég
 


Pendi,
szép a tojásfa!
Anyudék hol laknak? Mi is megyünk anyuékhoz is, mamákhoz, anyósékhoz. Szal nem fogunk unatkozni.
Jövő hétre nem írtál semmit :roll:

Nócika
tudom, hogy könnyű mondani, de próbálj meg megnyugodni! Neked most nem kéne idegeskedni!
Vendég
 


Kitty,
ez a babanet :evil: :lol: Én is szeretem az aranyos öreg bácsikat,a pletykálkodósokat meg én is utálom,de sajnos ez nálunk családi betegség.Mármint a sógornőm lakik falun,és neki benne van a vérében.Mindenkiről tud mindent,de azt nem vette észre,hogy a férje megcsalja őt 8)
Pasi most sem látszik,lassan kilukad az oldalam a kíváncsiságtól :lol:

Pendi,
jaj,sajnálom nagyon.Részvétem így utólagosan is.Nem kérdezek csak annyit,hogy régen történt?Szegény ti,most eszembe jutott anyukád is.Ennél nagyobb tragédia nem létezhet egy anya számára,el sem tudom képzelni :( Ne haragudj,nem akartalak még jobban elszomorítani :?

Akkor nem dícsérlek többet :lol:

Na,neked van igazad,mert kérdezte is a férjem,hogy mikor

:shock: és mivel bántott meg.Ő nem tud róla-és úgy kért bocsánatot is,hogy bocsáss meg,de nem tudom miért kérek bocsánatot,mert nem csináltam semmit :lol:
Megbolondulok,egész nap ugatott ma a kutyám :evil: ,én meg egész nap kiabáltam rá :lol:
enis
 
 


Pendi,
bocsi,lemaradt,kérdezted,hogy mit ettünk.Elfelejtettem válaszolni,pedig keresgéltem is a neten,mert ti nem ismeritek ezt a kaját. :lol:
Szóval ezt:

Kép

és itt van a leírása is

http://sussunk-fozzunk-valamit.blogspot ... miccs.html

Nálunk azért nehezebb vezetni,mert sz.rok az utak(bocsi),rosszak is,meg pl a határtól csak 2 sáv van,képzelheted mikor csúcsforgalom van,egyszerűen nincs is értelme előzni a kamionokat,mert még előtted van több száz,és semmire nem mész vele.Én "ebbe születtem bele",nekem nem nehéz,nehezebb Pesten,mert egyfelől nem ismerem nagyon jól a várost,másfelől itthon nem megyek akkora sebességgel soha a városban,mint ott.Sokszor még így is kerülgetnek,hogy túl lassú vagyok :lol:
enis
 
 


Enis
azért sóginőd sztoriját nem szeretném átélni - inkább ne tudjak senkiről semmit, de a páromról mindent :oops: :roll:

Tavaly volt "szerencsém" nálatok megtapasztalni a jó utakat :roll: No meg a közlekedés :shock: Kereszteződésnél elénk vágott egy kamion, aztán mi a busszal, aztán meg a személyautók. Szóval megállapítottuk, hogy a kresz annyiból áll, hogy akinek nagyobb járműje van, az meg először :lol:

Kaja meg nyami :wink: Te is szoktál ilyet csinálni, vagy direkt ezért mentetek étterembe?
Vendég
 


Kitty :lol:

Igen,ilyet lehet kapni lefagyasztva és akkor olajban sütöd ki,de faszénen az igazi.És megszívja magát olajjal,akkor meg nem szeretem :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2009.04.11 10:00-kor.
enis
 
 


Na itt vgyok egy gyors irasra 8)

Enis
Mar vakacio :shock: marmint tavaszi szunet nem? :roll: Vegre kicsit egyutt lehettek :)
[quote]A írta: férjemért kellett mennem egy szomszédos faluba,majd onnan elmentünk egy kis erdei étterembe ebédelni.Régebben sokat jártunk oda.

Ez jol hangzik 8) en is-en is :lol:
Fuu hallod 2evet visszamentel a blogban :shock: :lol: igen akkor hazamentem 2es fel hetre es voltam fotozason is meg voltunk ketesben balcsin in de mar akkor mondta asszem,hogy nem jott meg neki :oops: a "home sweet home"-os az nem az o haza :lol: hanem balcsin tok szep hazaknal csinaltunk fotokat 8) es poenbol rakta el es igen az az en kcsi kocsim 8) :lol: te kis detektiv 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 61kilo se rossz :roll: en mondom vilag eletemben 50alatt voltam :? es par eve mentem kicsit foljebb 8) de az 53nalam jo 8) ugyhogy meg egy kicsit faragok magamon...nyarra muszaj lesz :shock: :oops: :roll: de ezt mas beszeltuk asszem priviben pont 8) :lol: a masik privi uzit amivel jovok az az igazsag igy hirtelen nem tom hol tartottunk de majd visszalapozok az uccso uzihez es valaszolok :wink: Igen mindketten tudjuk mi van de nem mond semmit...lehet ezt a tanulo vizumot is azert mondogatja,hogy meglepi legyen a dolog bar Pati aszonta ne varjunk semmit a pasiktol mert akkor csak csalodunk :roll: :? A grillkolbaszka jooool hangzik :shock: n :shock: mi nyami 8) A vezetest meg nem ngyon elveznem nalatok ha ilyen "gazos" :shock: En is imadok vezetni de szeretek haladni is...ezek a 2savos utak kikeszitenek mig nalatok forgalom van es lassan haladsz nalunk a 2savos utakon veszelyes mert valaki mindig frontalisan utkozik :twisted: :(

Pendi
Nem irtad :shock: fuuu itt lefagyasztjak az anyajegyet otthon meg kivagjak :? en is leakarok szedetni vgy 3-4 nagyobbacskat de mar vgy masfel eve huzom :oops: otthon nem mert ott varrnak :? itt jo lenne mert fagyasztanak es lepottyan :shock: az nekem joban hangzik majd talan ha most nem vgyok babas bevallalom 8) :roll: :oops: :lol: Na igy mar ertem miert vgy otthon :) Abban igazad van,hogy sokat gurizik mar most is de kepzeld el ha ugyanennyit gurizik plussz meg utazgat is :? azaz este sem latom mert epp mas varosban lesz :( szal maas itt nem utazgatott annyit :roll: ott meg konkretan mondtak neki,hogy sokat fog :? na mind1 majd csak lesz valahogy.Patit igen ugy nez ki szules utan muteni kell :roll: lehet rosszul emlexem de lehet csaszija lesz ezert nem tom :oops: Mindenesetre fajt mindene tegnap mikor itt volt pedig meg van 10hete hatra :shock: Baba mereteit nem tom :oops: Olyan fat anyum is szokott csinalni es en is szerettem volna igy ma nezek valami barkafat mar ha van :? iPodot meg meg en vettem neki 2evvel ezelott szulinapijara de mar agyonnyuzta megerdemel egy masikat 8)
Otlet:Ha kepet akarsz betenni eloszor mentsd el a sajat kepeid koze mert nemelyik oldal ha ezt nem teszed akkor az o oldalat feliratozo reklam jon ki vagy egy nagy x vgy ilyesmi :roll: :wink:

Kitty
2het alatt 2konyv nem vgy semmi :shock: hat a bnet miatt ne is mond szerintem itt sokunknak nincs ideje olvasni konyvet :oops: :lol: :oops: :lol: Na meg amugy is itt a tavasz es sokkal jobb kerteszkedni mint bent ulni olvasni...majd a szep kertben meg nyaron ulhetsz kint es olvashatsz :P 8) :wink:
[quote]S írta:zóval megállapítottuk, hogy a kresz annyiból áll, hogy akinek nagyobb járműje van, az meg először

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kellemes hetveget mindenkinek :!: En ugy gondoltam tojasfestes vasarnap van es hetfon van a locsolas :roll: igy van ez csajok :?: :oops: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
az első fotózásos képen még felismerni véltelek,de a másodikon már nem :shock: Kint nem dolgozol amúgy?Vagy már nem űződ az ipart? :lol: :D Mennyi ideig modellkedtél?Túl kíváncsi vagyok :oops: ,de érdekelne.Csak úgy.
Igen,ezt a súlyproblémát megbeszéltük már,akkor írtam is,hogy én 55 kg-san érzem jól magam.Mától belehúzok a fogyiba,nem viszem túlzásba,de pl az este is a Mekiből vacsiztam,amiről tudtam,hogy nem kéne,de gondoltam egy ideig amúgy is utolsó alkalom lesz.

Olvastam valahol,hogy ha szeret egy férfi azt nem szabad természetesnek tekinteni,hanem ajándéknak és örülni kell neki.Tehát ne várjunk el tőlük semmit,és ha bármit tesznek , ami szerintünk amúgy természetes,annak is örüljünk...és így sokkal boldogabbak leszünk.Lehet benne valami igazság :roll:

Itt is kivágják az anyajegyet,bár szerintem magánban fagyasztják.A barinőm szedetett le,nekem is lenne 1 db,de lusta vagyok elmenni :oops: Muszáj lesz,mert pont a mellem alatt van és néha fáj a melltartótól :?
Szegény Pati,még 10 hete van így?Hááát...

Én soha nem festek tojást,mert olyankor a sógornőmnél vagyunk és anyósék is itt vannak Pestről,ők szokták,azt hiszem vasárnap festeni.De van,aki már szombaton megfesti.Gondolom ez nincs naphoz kötve.

Pendi,
így már láthatjuk azt a tenyeres talpas legénykét? :lol:

Még most is röhicsélek azon,amit Kitty mondott.Így igaz,a férjem is megjegyezte már,hogy ha a Renault Scenic-el van könnyebb vezetnie,mint a Peugeot-jával,mert a Scenic nagyobb és "félnek" tőle :lol: Akié nagyobb,az könnyebben boldogul minden téren :twisted: :lol: :lol:
Lányok,
kellemes hétvégét és Kellemes Ünnepeket mindenkinek(aki meg szeretné,annak sok locsolót is)
Kép
enis
 
 


Ezt még fel akartam tenni,de nem engedte az előbb:

Kép

:lol: :lol: :lol:
enis
 
 


Sziasztok Punik!

Elösször is mindenkinek nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánok!!! És sok-sok locsolot!!!!

Noshát csak akkor voltam ideges a story miatt mig el nem kezdtem intézni egy két dolgot! Nos asszem sinen leszek mint József Attilla! Már várom, hogy visszahívjanak egy europai szintű pénzbehajtotól, mert felhívtam öket és mondtam mit akarok, de nem ért rá egy kolléga aki magányszemélyekkel foglalkozik felvették az adataim és mondták vissza fognak hivni! Szal már egy cseppet sem vagyok ideges! Csak fáj a dolog, hogy egy 16 éves bariság ilyenene megy tönkre full teljesen! De ez van!! Pénzből élek én is mint ahogy ti is!!! És ezt sajna nem hagyhatom apára, hogy intézze Ő, mert Ő nem tud genya leni! Én meg igen Ő vaj szívű én meg sajna nem! Ő max ideges és 10 perc és lenyugszik szal én nem nyugszom le oly könnyen! de nem gond túl leszek rajta!!!

Enis! Én imádom a miccset! Még sosem csináltam pedig tudom a receptet! Van egy váradi kolléganőm és Ő szokott nekem hozni! DE már nem hoz! Sajna, mert itthon vagyok és legközelebb csak akkor megy haza mikor én valószinű szülni fogok!!! Ugyhogy most egy darabig nem eszünk olyat! Kint szoktuk sütni tárcsán! Jaj de isteni! Imádja nálunk az egész család!!!!

jaj bocsi, de mennem kell!!! Majd késöbb jövök és írok még!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lánykák! :)
Áldott, boldog húsvétot kívánok mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Nócika,
akkor jó,nyugodtabb vagy már?

"Mert május 5.-ig kéne befizessünk 860ezer Ft-ot! Kérdem én honnan???? Apa is tiszta ideg én is! "(én nem tudok idézetet beszúrni :( )

Mi az,hogy honnan?Még ha lenne is,azt a pénzt inkább költenéd a babára :evil:
Mi is jártunk hasonlóképpen a férjem egyik volt "jóbarátjával".Amíg csak felszólítások jöttek,hogy xy összeget be kell fizeteni,még elvoltunk,de mikor jött a papír,hogy jönnek árverezni,inkább befizettük mi a pénzt,minthogy elvigyék a tetőt a fejünk felől :evil: Ő sz.rt rá,neki még ráért,mondta is,hogy ne idegeskedjünk és ne féljünk,majd ő befizeti,de még ráér.És olyan pofátlan,hogy a mai napig is ha találkozik a férjemmel,azt kérdezi,nem tud kölcsön adni neki? :x
enis
 
 


Enis azon a kepeden olyat rohogtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hol talaltad ezt ez ngyon nagy 8) Az elso fotozason en vgyok de a masiko nem hiszem mert o csak az egyiknel volt ott :roll: te milyen masik fotozast latsz :shock: :lol: Hat itt mar 25evesen oreg az ember a fotozasra :? a 17eveseket meg imadjak :roll: Aki a mekiben vacsizik kerem az ne szoljon egy szot se :lol: :lol: bar en regen minden este hambit meg satjbit ettem hogy vegre hizzak :roll: persze nem hasznalt :? Enis probalok minden kedvesseget nagy szonak venni foleg azert mert ami nekunk semmiseg azt lehet ok azert csinatak,hogy nekunk jo legyen :) ertem en a logikat :wink:

Otthon a doki aszonta azert vagjak ki mert ez a biztonsagos eljaras :roll: csak en nem akarok 2-3oltest magamon egy anyajegy miatt :? az exem meg a szaja mellol vetette le es tok szep lett neki itt fagyasztottak :wink: olyan mintha ott sem lett volna :shock: de egyenlore en is ockodom :? :oops:

Patinak jah meg 10het hat vegulis maradna inkabb otthon de neeem o vegig akarja dolgozni :roll: meghat ilyen delutanonkent megy be par orara de akkor is... :roll: o tudja de itt nyogott tegnap is minden egyes mozdulatara...nem hinnem,hogy gyerekjatek ez a serv vgy mi :roll:

Tojast en festek mert megakarom mutatni apanak milyen is a husvet,hoztam ki csokitojglikat es nyuszit a ket fiunak na meg 5fele festekem van 8) :wink: Azt hittem ez a festes olyan,mint a karifa :oops: olyan reg nem voltam otthon mar husvetkor :roll:

Noci
Majd gyere kesobb picit :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melaszka
Koszi neked is :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melaszka,
Marcit viszi locsolni apa? :wink:
Egy ilyen jóképű kis locsoló pasit én is elfogadnák :D
enis
 
 


Bridget,
a google-on találtam,beírtam,hogy Happy Easter,és a képeknél volt.Jó,igaz? :lol: Szegény nyuszik :lol:


l
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2009.04.11 09:59-kor.
enis
 
 


Ez az egyik fotozas 8) masodik nem volt :roll: legalabbis nem az o albumjaban :roll:
ha megkerlek a linkeket kitorlod mert annyian olvasnak es nem szerzek egyeseknek oromot ezzel :twisted: ok meg tuti nem lapoztak vissza ennyit mint te...mert aki megtesi az meg is nezheti akar :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?