Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt! :lol:

Dike!
mikor mész újra a térddokihoz? :roll:

Melike!
hajrá babaprojekt! :D most biztos minden rendben lesz veletek :D

Krisz!
hogy bírod a téppnzt?nem hiányzik a munka? :roll: :oops: :lol:

Kata!
hűha....akkor kitartás! :shock: :?
tényleg rendes a dokid :D szóval nem mondta meg mennyi az annyi? :roll:
mikor kell menned kontrollra?

kezdem úgy érezni, h tök szerencsés vagyok, h eddig minden okés a terhességemmel kapcsolatban 8) kopp-kopp... 8)

hétfő óta vannak enyhe mensiszerű görcseim, nem is igazából görcs, csak úgy jobban érzem h van méhem.... :shock: ez a jósló?vagy az erősebb görcs? :roll:
kedd óta iszom a málnalevél teát, állítólag segít a tágulásban és uccsó hónapban lehet inni.tud róla vki vmit? :roll:
kezdek parázni.... :oops:

Csomóan eltűntek....de hova ? :roll: :evil: :roll:
Mofly, Kolibri, Gröni, Lami, Gyugyi, Tavika, Zsu, Ticsi, Tünde...akit kihagytam az is hiányzik ám :wink:

Kukac se írt h mi a szitu, majd írok neki sömit... :roll:
Vendég
 


Nagyon be vagyok tojva... azt sem tudom mikor, hogy, hol???? áááááááááááááááá

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép

Gyorsan beköszönök, a takarítás közepén (elején.... :? ) vagyok.
Megcsinálok mindent, mert heverni akarok 3 napig!!!
:lol: :lol:

Két napig szarakodott a net, nem tudtam frissíteni. :evil: Tegnap meg éjszakai focin voltunk. :D

Ha végeztem, jövök!!!!! :wink:

Kép

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Sleepin! :lol:

hohohohóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!! :P :P :P
azt hogy hogy , csak tudod :oops: :wink:

gratula!örülsz? :roll: :lol: :lol: :lol:
mennyi idős lehecc?nagyon erős pozitív!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Gyugyi!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D
Vendég
 


Sleepin :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Mikor, hogy, hol????? :lol: :lol:
...... Talán egy kis SEX?????? :lol: :lol: :lol:

Vagy hozta a NYÚL!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


sleeeeeeeeeepin! jézusom, de jóóóó! mesélj! :)

melike!nagyon nagyon sajnálom, ami veletek történt, de fel a fejjel biztos hamar összejön a következő és semmi baj nem lesz! szorítok!
köszönöm,h írtál, teljesen egyetértek veled!!!!!!ma reggel voltam dokinál és szeptemberbe lesz csak a műtét! annyira boldog vagyok!!!!!addig meg nagyon figyelek rá!

vicus! ma voltam, szeptemberbe műtik csak!nagyon örülök.ma is leszívták :twisted: :cry: kedden kell menni legközelebb!

kata! uhh nagyon sajnálom, elhiszem h rohadt nehéz lehet egész nap feküdni egy 20 hónapos gyermek mellett!kitartás!

KépKép
dike
 
 


Slepin: :D :D :D :D kez aztán poziív a javáből! :D :D :D

dike: jobbulast, pihentesd csak sokat a térded!

Melike: sajnálom ami történt veletek, drukk a mielöbbi babásodáshoz!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


sleeeepin
ez a tied, te drááága? :lol: ráéretem vmire, amikor kérdeztem a ciklusodat? 1x mensiztél, mi? jól tetted, most nem fogzs megint egy ideig :lol: :lol: nálunk pont ennyi a korkülönbség. 14 honapos volt Davi, amikor utso mensi volt. Tényleg nem tudod, mikor? :roll: aptyuk mit szolt hozzá? védekeztetek? a tesók könnyebben potyognak szopi után. bár te még szoptatsz, csak keveset? nem pont pé körül vagy utána 2 héttel csappanhatott meg a szopi száma?
és honnan juott eszedbe, hogy tesztelsz? mert tegnap még azt hitted, mégse müködik a ciklusod. ja, mert terhes vagy :lol:

vicus
hát, Cs annyit mondott, vhogy kérdeztem, hogy a rendelés 10szerese a szülés, aszonta, inkább 8x, de nem szoktak konkrét összeget mondani, amennyit gondolunk. Kicsit zavarban volt :shock: de hát most mit kerteljek.
ja, ez lehet a joslo, hogy érzed a méhed, más az erössége nnek is mindenkinél. vagy a keményedés, amit szintén össze lehet téveszteni a babamozgással. a keményedés is egyfajta méhösszehuzodás, azért érzed keménynek, mert ráfeszül a méh a babára, magyarul összehuzodik. hát, végülis csak 3 hééét neked :lol:

gyugyi
huuuusvéti szünet? :lol: :lol:

dike
na, akkor megvan a megoldás a térdedre. de azért ne aerobikozz vele:) és mondd néha a párocskádnak, hogy: fáááj a térdem, vigyél ölben az ágyba :)
Vendég
 


vicus

A szülés kétféleképpen indulhat meg, kezdődhet fájástevékenységgel vagy burokrepedéssel. Ha fájástevékenységgel indul, akkor a kezdetben renyhe, rendszertelen fájások rendszeresekké és gyakoribbakká válnak. A 20-25 perces gyakorisággal jelentkező fájások 10-15 percesekké válnak, majd 5-10 percesekké, Időtartamuk kb. 60 másodperc. A fájásokat az jellemzi, hogy az egész terhes méh megkeményedik, amit a derékba és combba sugárzó fájdalom kísér. Gyakran összetéveszthető a kezdeti fájástevékenység az úgynevezett jósló fájásokkal. Ez utóbbiak rendszertelenek 20-30 másodpercig tartanak, és bizonyos idő után abbamaradnak.

Fájástevékenységgel induló szülés esetén tanácsolom, hogy várják meg, míg a fájások 10 percesekké válnak és rendszeresen jelentkeznek, és csak ezután induljanak el a kórházba. Ha bizonytalanok a fájástevékenység megítélésben, inkább forduljanak orvoshoz.
http://www.vital.hu/themes/baba/kilencho10.htm
Vendég
 


Sziasztok!

Sleepin bár én még új vagyok, de nagyon gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

És egy kérdés, hamár ti nagy baba várók vagytok! Mit tesztek azért, hogy minél hamarabb összejöjjön a bébi? Én szedek folsavat, heti kétszer gravidát, és megvettem a dm-be a peteérés mutató tesztet. Ennél többet tehetek még? :-)
melike30
Győr
 
 


Kata!
köszi :P

Dike!
akkr ez szuper, megoldódott minden és még lehet zebrát tesztelsz te is a ciklus végén :lol:

Kukacka írt:pár hétig bent kell maradnia. :( kap gyógyikat h ne nyíljon tovább a méhszáj.gratulál ő is Sleepinnek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Sleepin :lol:
Hát most erre mit mondjak? :wink: :lol:
Gratula, szép erős kétcsíkos :wink:
A múltkor még nekem azt írtad, hogy el sem tudnád képzelni a pocakosságot most... :wink:



Melike :)
Üdv közöttünk.
Sajnálom, ami Veled történt.
Én 2006ban éltem át, ugyanezt, ugyanennyi idősen. Én a 20.héten kellett megszüljem a babát :cry: Érdekes, én nem voltam beteg, a doki azt mondta, egyszerűen félresiklott valami az elején :?
Azóta már van egy 1éves ördögpalántám :) :twisted:
Hogy mielőbb összejön a baba?
Hát én semmi vitamint nem szedtem, és csak 1szer voltunk együtt 1 hónapban, középidő után, védekezés nélkül, mondván abból úgysem lesz baba. Na tessék, nem lett igazam :lol:



Vicuska :)
Málnalevél teához nem konyítok. Nem ittam.
Nekem jóslóim sem voltak, nem tudom milyen az. A szülési fájdalmakat sem ismerem.
Nekem csak keményedett a pocakom, de azt a 20. héttől.
De Neked akár jóslóid is lehetnek már :wink: Tényleg nincs sok hátra :wink:



Zapáné :)
Meggyógyultál?
Csak nem tavaszi nagytakarítasz? :lol:
Szünet van már a suliban?



Én kedden voltam a védőnőnél, megkaptam alaborbeutalókat.
Ma voltam a laborban és a belgyógyászaton is.
Picit ideges vagyok, mert semmi émelygésem nincs még :shock:
Csak éjjel ha felkelek, nagyon nehezek a cicieim. Reggel meg fáj a gyomrom az éhségtől, pedig nemis vagyok éhes :?
Vendég
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Na kitöröltem mindent, kezdem előről. :D Még én sem értettem, mit írtam.
Most még erősebb a félelem bennem. Persze tudom, hogy más is megoldotta, sőt... de költöznénk (ha lenne vevő), itt kicsi a hely. Bende 100%ot szív ki belőlem, terhesen hátmég picúrral fogalmam sincs hogy fogom megoldani. Persze ha ott leszek biztos megoldom, de most még rettenetesen furcsa.
Nem védekeztünk, mert úgy voltunk vele, hogy szopi + nem működök rendesen, lesz ami lesz. Ha jönni akar úgyis jön. :)
Amúgy még kétségek vannak bennem. Bár tudom, hogy egy teszt nem igazán téved, de valahogy még nem vagyok 100%osan biztos benne. Majd ha UH megerősítette elhiszem.
Fogalmam sincs, hol tarthatok. 1 hete hétvégén mértem hőt (37), ma is (37) ezért teszteltem. De PÉ mikor lehetett... passz... sejtelmem sincs...
azt sem tudom, milyen dokihoz menjek. Régit imádom, aranyos, jó fej (bár mindig le Krisztikézett :shock: ), de mindig sokat kell rá várni. Most Bendussal ezt tuti nem fogom tudni megoldani. Marad az SZTK. Van ott egy doki, Pandus volt Nála egyszer, csak nem tudom Ő hol szülész.
Apával fogadtunk én azt éreztem, hogy nem, Ő azt, hogy igen és abban fogadtunk, hogy Neki lesz igaza akkor pacalt kell főznöm, ha nekem, akkor lesz medencém a kertben. Hát főzhetek pacalt fúúúúúújjjjjjjjjjjj. :lol: :oops:
No szóval rengeteg a kérdőjel és a félsz...
Bocsánat, hogy Rátok zúdítottam...

Haga, még mindig nem tudom, hogyan fogom megoldani. Te szoptatsz?

Ja és ráadásul tegnap megröntgenezték a fogamat. Szóltam a dokinak, adott köpenyt meg mondta, hogy ez nagyon kis sugár és fejre megy... hát remélem ebből nem lehet gáz. annyira kicsit esélyt láttam rá és rohadtul fájt a fogam, féltem, nehogy gyökérbaja legyen. Szerencsére nincs.

Melike :) Hát vannak természetes segítők pl.: cickafarkfűtea, palástfűtea, maca tabletta, torna stb... attól függ van-e probléma odabent.

Kata! Akkor mondd hogy könnyen megoldható!!!!!!!!!!!!!!!! Kérlek!!!!!!!!!!!!! :D Bendus nem egy jó alvó félek, hogy egymást fogják kelteni, vagy nem tudom... meg napközben is... jajjnekem....

Kép
Kép
sleepin
 
 


melike
hödet mérjed, meg van tanácsadás a babavarok otthona oldalon is, nemtom a pontos cimet, de a keresobe igy beirod, tuti kidobja. nekem doki aszonta, 28 napos ciklus mellett 11, 13, 15.napon kex. sok vitamin, az jo, amiket irtál, meg tényleg ezek a teák, de ponotsan ezeket nem ismerem. itt krisz a nagy szakértö ebben :)

sleepin
ha jönni akar, ugyis jön? hát jött a bébike, ez mégcsodább szilvásgombóc :) ugye milyen hihetetlen spontán, erölködés nélkül teherbeesni? én is ezen csodálkoztam a poz tesztnél, hogy igy is lehet. és mennyivel jobb!
Davi is borzaszto alvo volt, aztán nem mentem be hozzá 15 honapos kora ota. elején gáz volt, de aztán 5 perc nyöszörgés után visszaaludt. most is van néha, hogy megébred éjjel, de ha bemengyek nyugtatni, akkor nem alszik ám el, simogathatom egy orán át. szoval én nem láttam értelmét. most este 8tol reggel 6ig alszik általában, meg délben 11-14 oráig, utána ebédel. de 8 honap alatt sokat változnak ám, lehet, hogy mintagyerek lesz belöle :) segitséged mennyi va? még mindig szoptatsz? neked az a jo, hogy Bende már elindult, igy kevesebbet kell emelgetned. perzse futni kell utána, de mire nagy hasad lesz, ez is javul. nekem az émelygös korszak volt kellemetlen, utána semmi gond. most ez a fekvés kicsit betett, de majd délben pihenek vele. a terhesgondozás alatti Bende-elhelyezést kéne megoldanod, mert oda a hosszu sor miatt én se vittem sose a gyerekeket.

haga
émelygés késöbb is jöhet, elöbb az étvágytalanság, és asszem a nagykönyv is a 8.hétre irja az émelygést. persze valakinek elöbb, de a nagy átlagnak kicsit késöbb. már kezdödik is a vv? csajok, 8-9 honap mulva megint babaképpel lesz tele a topik. addigra mindenki babás lesz :) igaz csajok?? :lol:
kivéve aki nem akar.

zsofinak sok kitartást küldök, jo kezekben van, zárodjon be még 4 honapra! valami jo könyv kéne neki, meg jofej szobatársak, no meg laptop:)
Vendég
 


Sleepin
:D Gratula a babóhoz! Elhiszem, hogy vannak félelmeid, főleg Bende baba miatt de majd minden megoldódik. :D Még van idő, hogy megszokja a tesó gondolatát ős is ti is.

Dike
Örülök, hogy a lábad jobban van! :D

Kukac
Pár hét kórház. :( Kívánok neked kényelmes ágyat és jó szobatársakat!!!

Haga
Elég tünet ez...hányinger nekem is csak kb egy hete van...küldöm hozzád ha ez a szíved vágya! :D

Na engem ma meglátogatott rókakoma, igaz csak egy kicsit.Ettem reggel vajas lekváros pirítóst, utána iszogattam vizet, bevettem 1 magne b6-ot meg Espumizant...de nem találtam a b6-om.Ittam gyömbért hátha segít, aztán ittam paradicsomlevet...de egy fél pohárnál megálltam mert most nem esett jól. :? Ez volt 10 előtt.Aztán végül csak találtam 6 db b6-ot, be is vettem kettőt mert egyre rosszabb volt.10-től tanítottam egyet, de végig attól tartottam, hogy mindjárt hányok.Elment a csaj, nem is tartogattam tovvább, ölelgettem a csészét, öklendeztem sokat, de végül csak egy kis sárga víz jött...hát igen, főleg ittam a de., leszámítva a reggel 7 órai pirítóst. Ebédre azért ettem egy kis chilis babot kenyérrel, ami bent maradt.Utána lefeküdtem aludni és nem is keltem ki az ágyból 5 utánig (1-től). :oops: Nem volt kedvem...

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz :)

Köszi, hogy felajánlod rókakomát,de inkább ne küld, nem hiányzik :oops: Albert mellett még a wccsésze ölelés nem hiányzik :oops: :roll:
Sajnálom, hogy rosszul voltál. Lehet,hogy csak sokfélét összeettél és nem esett jól a babának.
Pihenj csak amennyi jól esik!
Otthon hány diák látogat még? Meddig tartasz órákat?




Hát lányok nálunk akkora baleset volt este 7 előtt, hogy őrület. Főút mellett lakunk, és csak arra figyeltünk fel, hogy szirénáztak szép sorjában: mentő, rendőrautó, tűzoltó, tűzoltó, rendőr, mentő, mentő, mentő, mentő, mentő, rendőrautó. Nem tudjuk mi történhetett, de apukám elment autóval megnézni, de a város végén mindenkit visszafordítottak, így nem tudtuk meg mi történhetett. De biztos valami nagy gubanc, hogy 6 mentőautó rohant! Visszafelé is mint a szélvész, úgy tepertek!
Még a hideg is kirázott :roll:
Vendég
 



KépKép
zapáné
 
 


Zapáné

Igen, itt is fent van...
Már tudjuk mi történt, a napló oldalán láttam már :?
Vendég
 


Köszönöm Csajok, ülepedik, ülepedik.. :D Amúgy sajnos sokat kell felkapkodnom Bendust, hiába jövés-menés... Ez elkerülhetetlen, nem tudom elmagyarázni Neki. Vagyis igen de nem sok megértésre találnak szavaim. :) Meghát kocsiból be- kocsiból ki, ágyba be, ágyból ki (gondolkodom az ágycserén is, legalább ezt kiiktathatnánk)...

Dike, bocsi, beleírtalak az előző bejegyzésbe is, csak kitöröltem és nem írtam vissza mindent. Szóval a térddokival nem udsz leülni tanácskozni? Hogy Ti babára vágytok, mik a lehetőségek?! Szopi alatti műtét tuti félbetörné a szopit (én is ezért nem műtettem meg akkor a lábam), mert min. 3 (hanem több) nap kimaradna és az bizony picibabánál sok. Cicid is rosszul reagálna és babóc is. Szóval csüccs le dokibával! Énszerintem. :)

Haga, ez a baleset csúnya lehetett... szerintem jobb hogy nem voltatok ennél közelebb... :?

Hát segítségem napközben nem sok van. Apa 2 v 3 naponta dolgozik 12 órát váltva (éjszaka-nappal). Anyum egyre kevesebbet segít be, mostanra eljutottunk a feltart szintre. :? Szopi van még 2, megvárom az UH-t és megkérdem a dokit, mi legyen. Bendus még igényli, de már értelme nem sok van szerintem. Majd meglátjuk. Dokilátogatás meni fog, mert Apa szerencsére, hogy így dolgozik, vannak hétköznapok amikor itthon van.

Csak venné már meg valaki a házunkat..............

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haga
Néztem én is a balesetet...érthetetlen és értelmetlen az ilyen. :(
Megpróbáltam ma józanabbul reggelizni:egy vajas falatka, kakaóval, b6, magneb6, folsav.

Sleepin
A 2. babóról...a párom is csak hüledezik amikor egy szomszéd lány a kb ugyanekkora elsőszülöttjét cipeli, dobálja mindenhol pedig megint vagy 2-3 hónapos terhes. Úgy látszik nem árthat ez, csak tényleg azoknak akik veszélyeztetettek vmi miatt.De te nem vagy az, ugye?
Na majd Haga-val tanácskoztok, asszem hasonló cipőben jártok. :)

Pussz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Sleepin,
Gratulálok a babához, néhány nap és rendeződnek a fejedben a gondolatok.

Dike,
Pihenj továbbra is, hogy tudj majd dolgozni menni. Reggel 4-re kell járnod? :shock:

Megjöttünk az utazásból, nagyon jól sikerült. Almádiba voltunk. Szép időnk volt, kirándultunk, wellneszeztünk.
Ma reggel kaptuk a hírt a dokinőtől, interneten megnézte a vizsgálatomat, chlamydiát találtak. Nagyon rendes ez a doktornő, pedig nem is fizetős. Most mindkettőnknek gyógyszert kell szedni. Olvastam, hogy ez a betegség nehezíti a teherbeesést, növeli a méhen kívüli terhesség esélyét, ill. a meddőséget. Vajon mi jöhet még? Ki vagyok már teljesen :?

Kép
mofly
 
 


kukac! kitartás!!!

vicuska! huuu de nagyon közel vagy a célhoz!ma h érzed magad?

krisz! sajnálom a rosszullétet,küldhetsz nekem belőle! :)

sleepin! szeptemberbe műtenek csak!gratulálok még egyszer!

mofli! huu de sajnálom!!!lehet nekem is el kéne menni ilyen vizsgálatra?ez mi mutatja ki? a rendes vérkép igen, mondjuk az amit nekem altatáshoz csináltak?rosszul irtam a multkor, nem 4-8ig, hanem 8-4ig!!!király lesz!!!

még mindig nem mult el a viszketésem. :( ez a vmi, talán gomba, okozhat egyfolytában pisilést? tegnap tuti 10 percenként keltem, és nem is ittam semmi.
cicim képzeljétek el, nem nőtt meg ahogy pé után nekem mindig szokott.volt egyáltalán pém? a hőm 37.1 továbbra is. szerintem akkor volt nem?na mindegy!
a lábam már nem olyan dagadt, de éljel kétszer is felébredtem, majdnem sirtam is mert gondolom rosszul fordultam és nagyon fájt!

KépKép
dike
 
 


jah, rossz a vonalzom, ma az 5.dpo-n vagyok.

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :)
Kép
Most ébredtem! :lol: Tavasz szünet!!!

Sleepin :)
Nyugi!!! A lányom 1éves 4 hónapos volt, mikor terhes lettem. Szopi mellett. A doki javaslatára elhagytuk a cicizést..... Volt egy ordítós éjszakánk, de beletörődött. Akkor már mindet evett. Ebédre fasírozott, rizzsel, tartárral.... Aztán kimászott az etetőszékből és jött szopizni!! :lol: :lol: Tiszta majonéz volt a mellbimbóm! :lol:
Sokkal könnyebb és pörgősebb volt a második terhességem. Császár után két hétig nem emelhettem föl, ennyi megszorításunk volt. A két kicsivel is valahogy "egyszerűbb" volt minden, hiszen volt már tapasztalat. Az elsővel mit bénáztam....!!! :lol: Szóval nyugi, minden rendben lesz!

Dike :)
Sajnálom a lábadat..... Focista feleség vagyok, tudom miről beszélsz. :( Dokival beszélj meg mindent! Fájdalom meg lassan elmúlik. Meddig leszel felmentett tornából?
Gyakori pisilás hólyagprobléma miatt is lehet ám! Felfáztál? Körzeti csinál pisitesztet!

Mofly :)
Szép időtök volt!!! Napoztál? Hány fokos a Balcsi? Lehet már fürdeni? (Eszkimókon kívül gondoltam! :lol: )
Remélem, most már a végére járnak a gondoknak. Van erre a gombára diéta is, olvastam, hogy tök jó! Próba szerencse, ártani biztos nem árt!

Krisz :)
Hányinger hogy van? Látszik már valami puffadás a pocakodon? Jó ilyenkor, mert nem kell behúzni a hasat! Fotózzátok ám le!!

Haga :)
Távolból is szürnyű egy balaset, nem még közelről átélni.... Múltkor az elykérről néztem végig egyet. Az ökör jött, mint az állat, belerohant egy kanyarodó kocsiba. Aztán elmenekült, de nem jött össze neki. Csikorgó gumikkal bekanyarodott az utcánkba, padlógáz és azzal a lendülettel nekiment a parkoló autósornak.... Borzalmas hangja volt!!! :?

Zsófi :)
Kitartás!!!! Olvass sokat!

Vicuska :)
Finisben vagy!!!!!! De jó!!! Felkészültél már??? :wink:
Jelentem, macskánk dagad, mint egy kisdisznó! :lol: Zabál és hever. Szőre is visszanőtt. Kicseréltük a plafonig érő macskafáján a középső pihenőrészt, mert már nem volt biztonságos, mozgott nagyon. Ez a hüle meg nem mer ráugrani, mikor jönne lefelé. :shock: Na, most ezt hogy magyarázzam el neki, hogy arra gyere le, ne az íróasztalra landolj olyan magasról! :roll:

Kata :)
Hát, kisgyerekek mellett nem megy a fekvés, az tuti. Jó, hogy van segítséged. Kitartás Neked is!

Melike :)
ÜDV!!!

KépKép
zapáné
 
 


Dike
Nincs neked elég bajod még a hányingerem is bevállalnád? :lol:

Zapáné
Éljen suliszünet!
:D
Hányinger?Émelygek egész nap...olyan rossz mert vmivel el kellene terelni a figyelmem, hogy ne arra figyeljek. :? Ültem kint az erkélyen vagy 10 percet mert már nagyon hóka vagyok. A hajamon 2 cm-es a lenövés, van már hajszínezőm, de majd egy fodrászra bízom magam vmikor, hogy a tövét hagyja, csak a többit fesse, egy fokkal szebb lesz remélem. :)
Hasamon, mellemen látszik már a terhesség..puffadt mindkettő. :D Majd egyszer lefotózzuk.

Mofly
Most akkor clamydia nem hpv? :shock: Gyorsan kúráljanak ki titeket!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Lányok! Félre ne értsetek kérlek!!! Nehogy azt higyjétek, hogy nem örülünk!!!!!!!!!! Ugye senkiben sem merült fel ilyen? Csak most visszaolvasgattam és felmerült bennem...

Hát az emelgetés továbbra is elkerülhetetlen, ez van... Ezzel nem tudok sajnos mit csinálni. Ma egész délelőtt jöttünk mentünk és mondhatom kivagyok, mint a disznó. Szerintem most dőlök is egyet vízszintbe.

Dike, és mit szólt a doki ahhoz, hogy ha babás leszel esetleg?!? Vagy ezt nem beszéltétek? Cickafarkfű is segít a hugyuti bajokon, de ha emlékeim nem csalnak azt nem szabad pé után inni... erősítsetek meg...

Mofly! Örülök, hogy jössz és írsz!!! Remélem hamar eltűntetik az akadályokat előletek!!! Most pihizzetek sokat, aztán nem fogtok majd egy jóideig! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja Dike! Az viszont tuti segít ha SOKAT iszol. Tisztít!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


krisz! azért h végre babás legyek mindent bevállalok! :)

sleepin! neem mondtam a dokinak a babát,hanem a melót csak! majd akkor kiderül h mi lesz!az is lehet, sőt...h nem leszek még addigra babás! :( most per pillanat az idegesít h nem nőtt meg a mellem mint pé után szokott :twisted: nem volt pém?szerintetek?dobom a hiányos görbém.

vettem fel térdrögzítőt tök királyul megyek vele. :)

ja, kéne innom, nagyon keveset iszom. :(

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 21600_.png

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok! :D

Csak nagyon villámban olvasgattam, most épp alszik a manóm, de sok a dolgom itthon. Ebédet sem volt időm főzni... :oops: :oops:

Tegnap beszéltem Kukaccal telcsin, jól vannak, minden ok, főorvosbácsi is megvizsgálta és ő is megerősítette hogy tényleg nyitva van. Most egyenlőre kórház ki tudja meddig. Már kapott tévét, hogy jobban teljen az idő, meg próbálnak intézni laptopot és netet.

Sleepin :D Itt is ezer gratula második csodagombóckátokhoz! :wink: Vigyázz nagyon magatokra! :wink: Sógornőmnek is már tök nagy pocakja volt és még mindig emelgette a nagyot. Én meg levegőt sem mertem venni. :lol: :lol: De hát nekünk nem jött könnyen. Jó pacalfőzést! :lol: :lol: (én úúútálom)

Dike :D Olvasom csak szeptemberben lesz műtét? Na akkor most legalább azon nem kell idegeskedned. Pihenj sokat!

Gyugyi :D Neked jó henyélést! :wink:

Én meg bénáskodom.... rengetegszer összepisilve találom az ágyában Márkot (háta pisis, nem alul). Hülye pelenka.... vagy hülye anyja aki rosszul rakja rá??? :roll: :oops: 8) :lol: :lol: :lol: Már próbáltam Liberot, Pamperst meg a DM-eset. Egyik szarabb mint a másik. Már a védőnőt is megkérdeztem, azt mondta jól rakom rá, lehet kicsi hozzá a baba, pedig 1-es méretet használunk. Ma jók vagyunk, még nem öltözött át, de tegnap éjjel 4x öltöztettem át. :lol: :lol: :lol: nagyon élvezte. Hálistennek Márk egy angyal, hangja sincs, lehet vele bármit csinálni. :P Csendben tűr mindent. A kádban olyan mintha a Széchenyiben áztatná magát, lógatja kezét, lábát és élvezkedik ahogy mosogatjuk. :lol: :lol:
Másik. Születése óta naponta többször is kakilt, erre most meg 28 órája semmi. :oops: :shock: Fel is hívtam a gyerekorvost, de azt mondta anyatejes babóknál simán akár 7 nap is lehet kaksimentes, ne aggódjak. Na szóval, nem unatkozunk. :lol:
Most épp leszedtem a szárítóról az egész ruhaarzenálját, mert pár nap alatt az összeset lepisilte. :lol: :lol: Mehetek vasalni. 8) :P

Dike :D Jó nagyot ugrott a hőd! :wink:

Mofly :D Örülök, hogy jól sikerült a kirándulásotok! :wink: Kérünk szépen képet ha van!

Na futok. Ha nem jönnék, Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Dike! Szerintem volt pé-d. Drukkoljunk, hogy jó helyen!!! ÉS IGYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!! Nem csak a fertőzés szerűség miatt, hanem babó miatt is kő... miből lesz Neked nyálkahártyád??? No kapj el egy 1,5 lityis palackot de izibe!

Fencikém! Nem hiszem, hogy picike a pelushoz, a Libero 2 kg-tól van, Ti meg már 2,7 vagytok... Próbáld ki a Huggiest, qva drága, de este 1-2, nappal meg az óccsóbb... hátha...

Flexelnek juhééééééééééééé

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin
Bennem nem merül fel, hogy nem örülnél. :D
Amúgy nektek Bendebaba milyen gyorsan jött össze?Volt vmi gond?Már nem emlékszem. :oops:

Fenci
Örülök, hogy jelentkeztél...jó olvasni amiket írsz, teljesen úgy éreztem mintha ott lennék veletek... :)
Éjjel azt álmodtam, hogy megszületett a babónk, fiú lett tán, szopiztattam meg ilyenek, de azon voltunk megdöbbneve, hogy már beszélt pár szót :shock: ,pedig újszülött volt.

Dike
Sztem volt péd. :D Nekem szinte sose nőtt vagy fájt a mellem pé után, de most amikor terhs lettem, pé után már kb 2. naptól fájt elég rendesen...

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz! hát ez az.... nekem mindig megnőtt és 2 oldalról nagyon fájt, de még nem voltam terhes.most meg semmi,ezért aggódom a peteérés miatt. vagy nálam fordítva működik?ha terhes leszek akkor nem fog fájni? :lol:

sleepin! már meg is húztam az üveget!!!!ma már nem wc-tem annyit.nagyoooon meleg van!!!! 8)

KépKép
dike
 
 


lányok! ma el kéne menni discoba,annyira vágyom egy kis kikapcsolódásra?ott is tudok ülni nem?majd rázom a fejem! :lol:

KépKép
dike
 
 


Dike :)
Felrakod a térdgépedet lábastól egy bárszékre és így mulatsz: Kép
:lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Dike,

Hajrá és jobbulást :)
És nagyon szívesen :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


el is felejtettem, Zsofi@nak üzenem, hogy kitartas, drukk a laptophoz-nethez!

Help: kb felidőtől nagyon faj jobb oldalt a petefeszkem környeken, es nem akar elmulni, feszül nagyon. lehet, hogy atjarhatatlan vagyok? vagy lehet azt érezni? Vicus (és még akinek volt ilyen) Ti ereztetek vmit?

köszi

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sleepin :D Én is arra gondoltam, hogy a Huggiest még kipróbálom oszt meglátjuk. :wink:

Krisz :D Olyan jót röhögtem a beszélő újszülötteden. :lol: :lol: Az én babámnak álmomban már fogai voltak. :lol: Remélem mihamarabb múlik a hányingered, nem lehet kellemes. :? Névötletetek van már?

Dike :D Mennyél mulatni! :wink:

Na vasalásból nem lett semmi inkább manikűröztem, az is rámfért már. :P Várom apát, hogy vigyük a manót sétálni. :wink:
fenci
 
 


sziasztok,

mi is megvagyunk, mióta ilyen jó az idő, egyfolytában jövünk-megyünk :D

Sleepin, óriási gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: jönnek sorban a csodababák! :lol: felfogtátok már? :wink: :lol: 2 év korkülönbség ideális :wink:

Fenci, szerintem sem lehet kicsi az 1-es pelushoz! Nem lehet, hogy ahogy a bodyt lehúzod a pelusozás után, picit lehajlik a hátán a pelus és ezért folyik ki? :roll:

Krisz, Pompom, nevekkel hogy álltok?

Dike, jobbulást a lábadnak!

Zsófiéknak kitartás, remélem hazaengedik őket, otthon azért mégiscsak jobb feküdni...

Többieknek is pusszantás, és kellemes húsvétot! :D

Kép
vickybabe
 
 


mennék én de a párom szerint nem jó ötlet! :? de ki akarok itthonról mozdulni!!!!negyed 8ra megyek fodrászhoz, délelőtt körmösnél is voltam,ugyh juhhhhéj induljon a banzáj essen szét a (lábam) hááz! :D :D

gizi!nekem szokott nagyon erős fájásom lenni ciklus közepén,hát nekem azt mondták a többiek h a peteérés miatt.igaz,mikor elmulik a pém akkor abba is marad! de volt h 2-3 napig menni kiegyenesedni alig birok.most nem volt olyan vészes.

KépKép
dike
 
 


Kép
Vendég
 


Kellemes húsvéti ünnepeket!
Kép
Vendég
 


dike
tuti volt pé-d, szép magasan van a höd. fájos lábbal ovatosan a kexszel:)

sleepin
mweg fogod oldani a dolgokat, amikor ott leszel az adott helyzetben, adja magát a szitu. Ne agyalj feleslegesen olyanon, amiket nem is ismersz, csak beképzelsz magadnak. Nekem ez a nyitja a megoldásoknak: majd ha ott leszek, megoldom vhogy. Addig meg elég a mának a maga baja :)

mofly
wazz, clamidia. de ki kell kezelni, mert a kezeletlen gyulladás tényleg elzárja a petevezetöket, meg felmászik a méhedbe, és rombol. örülök, h hamar megvan a baj. Téged is huz az ág is, nemtom, mivel "érdemelted" ki szegénykém. Most már leszállhatna rolatok a balszerencse :evil:

zsofinak kitartás, ha eddig jol ment minden, és a Babákjai jol vannak, egyszerüen nem jöhet közbe semmi!!!

krisz
szépüljél ám tavaszra, aztán toljad büszkén azt a pocakod magad elött :)

viki
de jo, h irtál! elhiszem, h kicsalpgat a jo idö, kell is a séta a bezártság után. a babának is jot tesz. éjszakáitok? kééépet rola! de ne apásat :wink:

fenci
nekem mind2 gyereknél kifolyott a pelus az elsö honapban. Davinál már hülyének éreztem magam, hogy 2.gyerek, aztán nem tudok pelenkázni. pedig igazgattam mindenhogyan, volt pampers, libero, tescos pelus is. éjjel én is öltöztettm, de a lepedöt nem volt türelmem kicserélni, igy a gyereket tettem mindig keresztbe asz ágyba, és akkor arrébb tettem, ha vizes lett a lepedö. reggelre lett 4 folt a lepedön, gyerek meg a másik oldalra került. :roll: aztán megszünt a kifolyás. nem mondom, néha elöfordult, de nem minden pelenkázás után.
szopi hogy megy? sétálni tudtok?

fiúknak ovatosan azzal a locsolással majd, ne a pelusbol kifelé :lol:

hiányzók, irjatok! pompom, lili, kolibri, princzi, mami,
lami magatokrol is ám! tavi!

ditke
akkor lombik? mikor kezdetek? pároddal oké minden?

gizi
nektek mikor lesz vmi terápia a babáért? esküvövel haladtok? mi lesz a meloval?
Vendég
 


Sleepin!
Neeeem hiszem eeeeel!!! :lol: :lol: Hát ez fantasztikus hír!! Hatalmas gratula! :P :D Valahogy majdcsak megoldod a helyzetet, ügyes vagy te!!!!!

Egyre sürübben jönnek a pozitív tesztek a topikban! :roll: :wink:

Fenci!
Nekünk a Pampers vált be, Vinzent is csak 2660 gr volt mikor hazajöttünk. Szorosra rakod a tépözárját? Nálunk is akkor szokott baleset történni, ha kicsit lazább hátul!

Mofly!
De jó,hogy legalább ez kiderült. Èn is olvastam már,hogy akár akadályozhatja a teherbeesést az a hülye chlamydia!

Zsófival mi van? Lemaradtam! :oops: :oops:
susy75
 
 


Krisz, nem volt ciklusom. 100 vagy mégtöbb cn-es ciklusaim voltak persze PÉ nélkül. Első doki csak duphastont írt fel mindig, letojta, hogy mi okozza ezt. Aztán volt hormonvizsg. elég gyatra lett, elindultam a PCOS kivizsgáláson, majd közben bepottyant pocakba Bende. Már épp IR-re mentem volna. Bende is 95. napi PÉ-ből sikerült. :D Amúgy 9 hónap próbálkozás volt.

Igen, a 2 év tényleg ideális. Csak a terhesség + Bende... ágy, kád, babakocsi, bevásárókocsi, autó, hinta, csúszda, lépcső és ez még nem az összes, ahol emelnem kell, de mivel más is megoldotta, én is megfogom. :) Utánaolvastam a fogröntgennek is (merthogy a héten csináltak), de mivel köpeny is volt rajtam, plusz nagyon kis dózis a fogrtg + fejre megy, nem okoz gondot. Hát merem remélni!
Mostmár csak arra leszek kiváncsi, vajon hányadik hétben lehetek???

Fenci, na milyen volt a séta???

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Most aludhattam volna, erre felébredtem 6 után. :?

Sleepin
Én is már IR-re akartam menni (mondván az még nem volt), amikor becsúszott a babó. :D 4 hetes már tuti vagy sztem, abból a tesztből ítélve..én is teszteltem olyannal.

Lamásza
:roll:

Kisgizi
Lehet hogy nem repedt meg a tüsző hanem növekszik azóta ia és az feszít..persze ez az egyik legrosszabb eset. Ha tényleg fájdologál továbbra is egy uh nem ártana.

Dike
DISCO?Nem vagy semmi! Nekem a strand fog a legjobban hiányozni a nyáron.
Lányok ti mit szóltok az uszodához?Egy csomó terhesoldal ajánlja az úszást a terhesség folyamán, ugyanakkor sokan meg nem merik mert, hogy veszélyes lehet a kórokozók miatt. :?

Suzy, Vicky
Képek jöhetnek a lurkókról! :D

Kata
Már a 29. héten jársz? Pedig élénken emlékszem még arra mikor kiderült. :D

Pusszantás a távollévőknek is! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Krisz!
Bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

Dike!
na, voltál dizsiben?
:roll: 8) sztem is szépen felment a hőd, volt ott pé :wink:

Lami!
egészségedre!klassz a nyuszid :D

Krisz!
ki fogod tapasztalni, mit bír a gyomrod, és akkor nem fog annyira jönni vuk :D

Sleepin!
mikor mész dokihoz uhura? :lol:

Suzy, Viki!
manóképek? 8)

meg a többi babáról is! :D

Suzy!
Kukacnak kinyílt egy ujjnyira a külső méhszája, ezért be kellett feküdnie(asszem szerdán?vagy csüt-ön?) Zegre a kórházba, pár hétig bent kell maradnia, kap gyógyikat :?
de minden okés lesz nála! :P

Gizi!
azt nem lehet ilyen korán érezni, csakk ha tényleg méh.kív., akkor is csak 8 hetesen kb.
szal lehet norm is, vagy esetleg kis petefészekciszta,- gyuszi...stb. :roll:

Fenci!
séta? :lol:

Krisz!
én wellnesselni jártam, semmit se szedtem össze :roll: sztem ha amúgy rendben vagy, zárt a méhszáj akkor nyugodtan.de legjobb a tengervíz! :wink:

Mofly!
nekem volt chlamydiám is :? :twisted:
és tényleg én is azt olvastam, h méh.kív-re hajlamosíthat, mivel roncsolja a petevezetőt.ki kell pusztítani!én is kaptam rá vmi gyógyit+apa is(már nem emléxem, az 3-4 éve volt).

Gyugyi!
sztem te candidára gondoltál :lol: az a gomba amire van diéta,nem? :roll:
hogy megy a henyélés? :lol:
macs kövérésge várható volt 8) 8) az enyémnek már földig ér a pocija, pedig mikor befogadtuk, tök vézna volt.....mióta ki lett pakolva szépen kigömbölyödött, hiába, a hormonegyensúlya felborult... :roll:
Vendég
 


Sok locsolót mindenkinek!

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?