Új privát üzeneted érkezett!

A képen a nagy kéktetős raktárral párhuzamosan áll egy szintes téglaépület,de a fák eléggé betakarják....az nem a Ti lakásotok helyén van????? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Csak most láttam a tegnapi vacsidat. Csodásan néz ki. Tegnap nem tudom, hogy nem láttam. Csak Gergőt néztem. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


anyám ezt a laptetüt...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Na akkor mondom merre ha a piros tetős házat vesszük kiindulónak attól pontosan felfelé elég messze az erdő előtt halványan látni két jegenyefát.Na az a házunknál volt.
Anyám mindig azt mondta ha azt látom bárhol vagyok(Miskolcon értem)hazatalálok. :( :( :( És persze ha látom a szívem szakad meg. :( :( :(

Kép
martik77
 
 


Kicsit inkább jobbra.De nagyon jól betudod tájolni magad,hogy merre laktam.
Az a kék épület a hejő túloldalán van.

Kép
martik77
 
 


Pont arra a két fára mondtam hogy eltakarja a szintes épületet..:)
Akkor ezek szerint jól emlékeztem és most az az épület áll a régi házatok helyén.... :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Annyit nézem ezeket a babokat. Tök egyformák, sztem egypetéjűek. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Így itt elég nehéz kivennem,de igen a házunk helyére egy 7 családos háztömböt húznak fel de már évek óta csinálják.

Kép
martik77
 
 


Ikrek!!!Az tuti!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Na akkor most menek,még van egy kis dolgom a fürdőben,lassan jönnek a tejcsiért,inasom alszik,főznöm nem kell...:):):)
Viszont ma megyünk kétszer is sétálni ha jó idő lesz....délelőtt és ebéd után is, a fene sem fog bent poshadni a lakásban...:):):)

Pill és visszajövök...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is hiába keresném a házat,ahol felnőttem, lebontották. Azt is, ahol 4,5 éves koromig laktamés azt ai ahol 21 éves koromig. Pedig a másik az nem volt öreg épület, a szüleim építették. 4,5 éves voltam,mikor beköltöztünk az új házba. Addig a nagyi házában laktunk,az mondjuk öreg volt, vályogház. Nem merek az utcába sem bemenni, hogy megnézzem mit építettek a helyére, mert utálatosak a szomszédok. Apám múltkor elment arra autóval, megnézte és már azonnal rohantak az anyámhoz mondani, hogy apám arra járt, nosztalgiázott. :evil: Pedig csak most először nézte meg a helyet. :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.06 07:21-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Vagyok

Akartam kérdezni:tejjel hogy állsz???
Mikor kell és mennyi?

Ildó:mi rendszeresen járunk arra ahol felnőttem,majd egyszer hozok képet róla...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Épp ma reggel számoltam meg a bigyóimat, hogy még erre a hétre péntekig van antibiotikumom. De kell is. Érzem, hogy nagyon nem vagyok még rendben. A nátha is ömlik belőlem, ami mondjuk jobb, mintha benn maradt volna. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na még várok választ,de aztán menek,mert munka van....
Megy a mosógépem,le kell szednem az előző adagot,reggeliznem kell,inasnak krumplit főzni ebédre,kiteregetnem majd,stb...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez a nevelő szüleim háza volt.Ők építették két kezükkel.Vályog és tégla.

Mikor anyám meghalt eladták a földet mert ház már akkor nem volt rajta a kisebbség ellopott mindent ami mozdítható volt.
Szóval a rokonok örököltek+az első nevelt fiának a lány aki mindig is lecart mindent még a temetésről is elkésett.Ő is 2és fél millát kapott.
Mi tesómmal örököltük az ingóságot amit a rokonok gyorsan elhordtak.Tehát semmit nem örököltünk. :? De nem is érdekel.

Én szeretek abba az utcába sétálni.Vagyis kocsival ha megyünk mindig megkérem L.-t menjünk be az utcánkba.Sok ház épült oda is de sok va ami még gyerekkoromból megmaradt és még a levegőnek is olyan illata van mint régen. :D

Kép
martik77
 
 


Ádám lassan 1 hónapos lesz,pedig még csak most olvastuk hogy"folyik a magzatvizem".... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jaj rám vársz??

Most bevegyítem az ennyémmel így jól állok eléggé!!

Mikor mész sétálni??

Nekem 9 kor kel enni utána lehet kimennék én is.

Kép
martik77
 
 


ÉS!!!!!!!!!!!!
Mára voltam kiírva szülni!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Bocsi kicsit elnosztalgiáztam

Mi is rendszeresen járunk arra Tancsu ahol felnőttél mert mi kocsival arra megyünk mindig a Corába.

Kép
martik77
 
 


Vagyis kilenckor eszik,utána fejek kb fél tíz után jutok ki,de dél körül vissza kell érjek.

Kép
martik77
 
 


Mi fél10 körül eszünk ,kb 10-kor szoktunk kimenni....
Gyere le a sétálóra amerre Anitával mentünk régen...:):):)
Ott nyugi van és csend...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is elmennék az utcába, de mondom,ilyenek a szomszédok. Leskelődnek a függöny mögül és mindenkiről pletykálnak. :?

Kép
flóra 11
 
 


Akkor jó az egyeztetés..:)
10 körül a parkban oks?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hülye szomszédok.Miért baj ha megnézed hol laktál nem lopni mész!!! :x

Kép
martik77
 
 


Hányadika van ma egyáltalán? El vagyok tájolódva.... :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nekünk már a régi szomszédok sem laknak ott..:(:(:(

Na lépek,mert igy hgaladok,akkor délre sem jutok ki...:P

Szép napot..
Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


6 :lol:

Kép
martik77
 
 


Holnap lesz 5 éve hogy meghalt anyám és 17 éve,hogy apám(a nevelő szüleim).


Na de most örüljünk Benó babjainak!!

És Zsuzsinak is itt az idő mindjárt!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Ja, mikor már senki sem lakta a házat, elmentünk ősszel a F.-nal hogy hozzunk szőlőt. Csak egyszer. Beszóltam a szomszédba,hogy én vagyok ott és be a házba nem is megyek, kulcsom sem volt, mondtam, hogy csak szőlőt viszek. Másnapra odalázították az anyámat, az ügyvédnőjét és feljelentést akartak tenni, hogy loptunk. :evil: Többet nem mentünk oda.

Kép
flóra 11
 
 


Most nézem hogy Márti az idősebb...mindig az volt bennem hogy én vagyok a vénebb...:P

Na tényleg léptem..cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szemetek!!! :x

Kép
martik77
 
 


Nem Tancsu te a magasabb vagy!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Ezt neked...:P

Cuppp...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzsi még meddig fog dolgozni? A stimu alatt még fog?

Kép
flóra 11
 
 


Korban én pont tíz évvel győzök mindkettőtök előtt. :lol: Én 67-es vagyok. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Köszi Tancsu!!! :D :D :D

Ezt már én is akartam kérdezni,hogy dolgozni fog a Zsuszi???

Mennem kell idő előtt felébredt. :D

Kép
martik77
 
 


Tegnap felvetettem F-nak, hogy vesgünk egy kis autót amivel elmehetnénk kirándulgatni. Hallani sem akar róla. Azt mondja, ahhoz pénz is kellene. Ez tény, de kérdeztem, ha lenne, akkor venne-e,akkor sem. Nem akar autót. Azt mondta, elege van. :(

Kép
flóra 11
 
 


Cupp nektek. Megyek én is a dolgomra. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


indulás elött gyorsan benéztem, hátha van hir.

és megláttam a fotókat

nagyon aranyossak a babok

és tényleg nem tünnek olyan aprónak :lol:

köszi Gyurika az infót :wink: :wink: meg a képeket

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Helló Timi!
Szép napot! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Most én is csak gyorsan...

Nagyon aranyosak a Babok!! :D :D Gratulálok a kedves Apukának is! :D :D :D Köszönjük a fotókat! Várjuk az új híreket! :D

Nem is tűnnek picikének...

Kép
szilzi
 
 


Helló Szivi! Ma dolgozol?

Kép
flóra 11
 
 


Hát én csak nézegetem Benó fiait. Annyira formás babok,olyan aranyosak! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.06 11:48-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Ildikó, igen ma már dolgozom! :( Te meddig leszel otthon? Én is vissza-vissza lapozok a babákhoz :wink:

Tegnap voltunk kirándulni az A-val! :D :D Olyan jó volt!!! Nagyon jó idő volt, szép helyen voltunk a Normafánál. Gyermekvasutaztunk, rétest ettünk,erdőben sétáltunk... :D :D

Zsuzska, olvastam a borulásodat a bringával! Sajnálom, hogy estél, de én jót mosolyogtam rajta! :oops: :oops: :lol: Azért mókás lehetett, főleg ahogy hazafelé szidtad a bringát! :lol: :lol: :lol: Hát Te már mégsem lehettél béna, a bicigli volt a hibás szerintem is! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, azért két fog egy nap alatt!!! :D :D Nem semmi! Lassan hazafelé tartatok a sétából a Mártival gondolom! :roll: Irigykedek ám rátok Csajok, Ti kinnt sétálgattok két csodababával, én meg itt punnyadok a légkondis Tescoban :evil: :evil: Jók legyetek! :D

Kép
szilzi
 
 


Na sikerült megnéznem az új képeket is Mártinál! :D :D Szerintem is tiszta apukája a Kis Vuk! :D :D Nagyon aranyos :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilvi,veled tartok. Én is itt punnyadok ebben a szép időben. Nem merek kimenni, megint rosszabbul lennék. :? Pedig holnap megint angol, ki kell menni majd.

Kép
flóra 11
 
 


A prezentációmon dolgozom. Elég jól állok vele. Talán még 2-3 dia és befejezem. Aztán még eljátszom majd vele,míg az effektusokat is hozzáteszem, de csak haladok vele. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


És most ebédelek. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benó remélem már lejutott a babjaihoz. Ez kell neki is és a baboknak is, hogy legyen köztük kapcsolat. Sokkal gyorsabban épülnek mind. Remélem adnak Benónak egy tolókocsit, hogy abban menjen le. Hogyan másképp. Őrület egyébként,komolyan! Egy fővárosi kórházban ilyen ellátás, :evil: szégyen. :evil:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?