Új privát üzeneted érkezett!

A legelső képen is látni a nagyi lakását,ha középtájon megkeresed a rózsaszin házat...itt lehet igazán látni hogy az egész mindössze 15 perc sétára van,tehát nem költöztünk túl messze...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mint az én Bálintom. Csak ő sokkal vékonyabb és magasabb. :D Ja és hosszabb a haja. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


A negyedik képen pedig látni a két bérház között a parkot,oda szoktunk felmenni sétálni,mert ott nincs autóút...:)
Arra kell felsétálni akkor is,ha pl ha Mártihoz vagy anyáékhoz megyek...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Nekem nem tünt fel a hasonlóság... :oops: ,de most hogy irod,igazad van.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megnéztem, látom a távot,igen. Aparkot is néztem. Az jó, ha van a közelben egy park. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Kép tegnap esti vacsorakölteményem...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ezek ma készültek keresztanyáméknál...:)

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Juj, de aranyos! Milyen nagy már! Te jó ég! Már 7 hónapos lesz!

Kép
flóra 11
 
 


Na nem fárasztalak tovább a kép-dömpinggel...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vártam hátha jelentkezik Gy.,de ma már tuti nem fog,pedig olyan jó lenne tudni mi van a babokkal... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát van mit cipelned! Keresztanyád sem nagyon bírja tartani. :D

Kép
flóra 11
 
 


Menek alukálni,meg ideengedem apát a géphez...:)

Reméljük holnap okosabbak leszük Benóval kapcsolatban...:D

Szép álmokat majd Ildó,ma Te is pihenj!!!...:):)

Cupp-cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen,én is rá vártam. De pont az előbb jutott nekem is eszembe, hogy már nem fog jönni, hiába vártunk.

Kép
flóra 11
 
 


Kereszanyu elég beteg már,ezért is mentem,mert mondta hogy nagyon szeretné látni Gergőt... :cry:
Sajnos áttétes rákja van és már nem igérgetnek neki az orvosok.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Remélem még jópárszor azért meg tudjuk majd látogatni inaskával....):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzsi Drága, miért is sértődtem volna meg? Nem olyan családból származom én! Csak olyan ritkán tudok közétek jönni.... nem is csoda, hogy elfelejtetek.

Szóval injekciós tűt nem kell venned, mert bmilyen szurit kapsz, ahhoz a Kaáliban adnak. (Én a Suprefact-ot kaptam, ehhez annyi fecskendőt kaptam, amennyi kellett.) A Gonal F volt a másik szuri, ez az adagolós toll, de ezt is teljesen készen kapod. Nagyon egyszerű használni, az orvos úgyis meg fogja majd mutatni, hogyan működik. Adagolót kell csak állítani rajta, még meg sem kell töltened. ÉS volt még a HCG injekció a Choragon, miután a beültetés megvolt... na ehhez kellett a nővérke először, hogy megmutassa, hová kell beadni. Merthogy ezt magadnak nem fogod tudni, ugyanis hátra kellett, rajzolt rám két keresztet, hogy itthon Miki hová szúrja a tűt. Ez óriási tű volt... rosszul is volt tőle. Amíg ezt a szurit kaptam ( 3 alkalommal, pénteken volt a beültetés, következő vasárnap, kedden és csütörtökön kellett a szurit beadni), nagyon nem voltam jól. Tipikus terhességi tünetek: hányinger, émelygés... aztán amint megkaptam az utsó adagot, elmúlt. Várnom kellett ez után egy hetet a tesztig, mert a szurik miatt mutathatott volna tévesen pozitívat, de kivártam. :) És hát nem a HCG injekció miatt lett pozitív, mostmár egyre jobban érzem.
Ez azért kellett, mert a szervezetben magától egy beültetéstől nem kezd el termelődni a HCG, így rá kellett segíteni. Ja, igen, és kaptam még Utrogestan-t, ami hüvelytabletta volt. Az én orvosom azt mondta, ez jobb, mint az orális, mert közvetlenül hat, nem károsítja a májat olyan mértékben blabla. De hallottam már olyan orvost is, aki az orális tablettát részesíti előnyben. Majd meglátod, mit mond az orvosod. Egyébként hol tartotok?

Tancsu, nagyon édes Gergő! És már 6 hónapos... Te jó ég!! :):) Hogy repül az idő!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.04.05 20:42-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Jó éjt Tancsu.
Holnap jövök! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na menek Drága...:)

Szép álmokat...cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Holnap én is benézek Hozzátok megint. Vigyázzatok Magatokra, a babákra és a nagyfiúkra is! :) Puszi mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Helló Heni! Dehogy felejtetteünk el! Szerintem Zsuzsi is és mindenki most Benón és a babokon aggódott.

Kép
flóra 11
 
 


Ildó, persze, tudom. Csak azért mondtam, mert Zsuzsi azt gondolta, hogy megsértődtem. :):) :lol: Édes kis szívem! Pedig nem vagyok ám én olyan sértődős... :):) Sőt, örülök, hogy annak ellenére, hogy ritkán jövök, mindig olyan kedvesen fogadtok! :)
Benóékért én is aggódom... :( Remélem, minden rendben lesz velük. Remélem, Gy. is megnyugodott már, hogy minden oké a gyerekekkel és Benóval is, bár gondolom, hogy nem lehet egyszerű most neki. Nem is tudom, én mennyire lennék kiakadva, ha nem kapnám meg a gyereket szülés után... És hát igen, lett volna még Benónak egy kis ideje, mert utána bizony én jövök a sorban... aztán Ti vagytok soron! Tényleg Ildó, van már vmi fejlemény az orvosnál? Van vmi jó híred?

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Üdvözöllek benneteket, remélem mindenki jól van! Nekem nincs olyan "visszaolvasókám", hogy követni tudjam az eszmecseréiteket, ezért csak a tényközlésre szorítkozom.

Nóri és a babok a helyzethez képest jól vannak. Sajnos ő csak egy pillanatra látta őket, de legalább tudott adni nekik egy puszit. Én sokáig nézegettem őket az inkubátorban, és csináltam pár fotót.
Holnap mindenáron le akar jutni hozzájuk(egy emelettel lejjebb), ha mást nem, majd leviszem a hátamon. :shock: :D

Töltök fel képeket, mert ez volt a parancs!!

Mindenkinek szép napot, és sok-sok kitartást kívánunk!

Üdvözlettel: Benó, Gyuri, Dávid, Kristóf

KépKép
benó
 
 


Kép Kép Kép Dávid

KépKép
benó
 
 


Kristóf Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Istenem, de gyönyörűek! :D :wink: :cry: :D
Éreztem, hogy vissza kell jönnömmég a topikba. :wink: És milyen jól tettem!

Egyáltalán nem is néznek ki olyan picurnak,még egy kis zsírocska is van a bőrük alatt. De látni, hogy jól érzik magukat. Biztosan gyorsan fognak hízni, az apró babák gyorsabban híznak. :wink:

Köszönjük a képeket! Rendes vagy, hogy hoztál róluk képeket.
Hatalmas gratula az apukának is,mamának is és a két kis srácnak!

Kép
flóra 11
 
 


Marhára kidobott az ágy!!! :evil: :evil: :evil: Miért nem tudok én éjfél után aludni???

Gondoltam benézek, hátha........ :D :D :D :D

Így tényleg nem tűnnek annyira picurkáknak. Nem soványkák!
Most legalább elférnek kényelmesen! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Heni, szerdán megyünk, akkor kapom az első adag injekciót, de akkor még mindig szedem a fogigátlót. :D Semmit sem tudok, és értek, hogy fogja váltani egymást......... :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, nekem olyan tériszonyom van,hogy már 2m felett remegek, nemhogy a tetőre megyek! :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Halihó!!!

Ó mekkora két babszem!!!! :D :D :D

Milyen Édesek és tényleg milyen kis formásak!!!! :D :D :D

Köszönjük Gy a képeket és puszi Benónak és a piciknek!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Paradizs visszaírt iwiw-en.Velük is minden oké. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Nem tudok betelni a képekkel már vagy 100 x újranéztem olyan édesek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Jóreggelt..:)

Ma ismét megérte idejönni,gazdagodtunk 2 gyönyörü bab-képpel...:D:D:D

Hatalmas gratuláció az ifjú szülőknek és a két tündéri babnak !!!!!!!!

Anyukának sok-sok tejcsit,a picúroknak gyors fejlődést,apukának pedig rengeteg örömöt kivánok a fiaihoz!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti

Mikor jössz le a héten?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Heni

Igen most már Te/Ti következtek,de azért még pár hétig még kibirjuk türelmesen....aztán viszont majd igényeljük ám Tőletek is a sok-sok képet...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem tom.Miért???

Kép
martik77
 
 


Tökre tetszettek a képek amiket fotóztatok.
Halványan még azt is kivettem belőle én hol nőttem fel.

Kép
martik77
 
 


Nem tudom csak kérdeztem.... :roll:
Elég hülye kérdés reggelre mi?
Még most iszom a kávém... :wink:
Csütörtök tanácsadás+oltás, az tuti nem jó...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


csüt nekem is tanácsadás holnap meg védőnő :?

Kép
martik77
 
 


De megyek majd,tudod nálad jobban elférünk. :wink:

Kép
martik77
 
 


L.éjszakás volt,most alszik.Ma jön a tesója kb 7-8 körül este ér haza.

Kép
martik77
 
 


Olyan furi 3 óra alatt hazaér Izraelből(repcsivel). :shock: :shock: :shock:

Kép
martik77
 
 


Bealudtál a kávé felett??? :roll: :lol:

Kép
martik77
 
 


Helló Márti! :D

Kép
flóra 11
 
 


Helló Ildó!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Ugye milyen tökös kis legények a babok? :lol: :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Te valahol erre laktál régen ha jól emlékszem...:):):)
Csak én igy nem igazodok ki a képen hogy melyik-melyik utca,de neked tutira jobban menne...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jóreggelt Ildó...:)

A repcsi csodákra képes...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ó, én sem tudok betelni velük! Tegnap elmentettem a képeket is Benó mappájába. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Tancsu! :D

Kép
flóra 11
 
 


Valamelyik nap írtam,hogy küldtem meglepit Benónak.Két kulcstartó volt a kis srácok neveivel meg kreatívkodásához egy csomag csengő vagy csörgő na mindegy szóval csörög.De most már nem fog kreatívkodni Benó egy jó ideig. :D :D :D

Én is pont akkor kaptam tőle zenélő játékot mikor kórházba voltam. :D

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?