Új privát üzeneted érkezett!

Ez nagyon jó lett! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Köszönjük!!!!!!! Lehetnék 20kg -, de erre is carok rá!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Igen Márti a hsz-ek miatt! :roll:

Kép
szilzi
 
 

 
 

oké
néha nehéz a felfogásom :oops: :D

Kép
martik77
 
 


Hú de jó kedved van ma Zsuzska! CARSZ mindenre! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Na úgy látom leléptetek, én meg bezárom a bazárt és irány haza!

Puszi :D

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi!!!!!!!! Jó pihenést!!!!!!!
:D

Kép
muzsuzska
 
 


Szia!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Én is lelépek mer elkezdett sírni a kicsi és kajcsi csak egy óra múlva lesz addig ringatom vagy valamit kitalálok.

Puszi!!Jó Éjt Mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Jó éjt Márti!!!!!!!Úgy jönnék én is dajkálni!!!!!


Tancsu, tök édesek a fiaid együtt hagyd őket sokat együtt! :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor én is lelépek!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok Lányok!

Sorry, de mostanában kicsit eltűntem Tőletek... Beindult a kerti munka, ráadásul annyira beindult a család is mostanában, hogy alig van időm a szgépnél... nem bánom, mert ez már azt jelenti, hogy tavasz van, és nemsokára jön a mi időnk... :):):)
Márti, nagyon szépek vagytok! Ádám gyönyörű még mindig, és ugyan még nem olvastam vissza, milyen kissrác, de remélem, hogy hagy pihenni annyit, amennyire szükséged van. Minden rendben van Veled? Jól vagy? Megszoktátok már egymást?

Benó,
Nálad mi a helyzet? Hogy vannak a fiúk? Dagadsz még? Hogy viseled így a vége felé a várandósságot? Hogy áll a babaszoba?

Zsuzska,
jó ez a kép Rólad... Van már vmi hír a lombikról? Beszéltél már az orvossal?

Remélem, a többiek is jól vannak. Nálam rendben van minden... csak estére már alig bírok mozogni. Beni bébi frankón nyomja a csontjaimat, és úgy megyek néha, mint egy kacsa... :? De legalább érzem, hogy befordult már rendesen, remélem, már így is marad. Egyébként nagyon rendes kisfiú, akkor alszik, amikor én, akkor van fent, amikor én... :lol: ilyenkor mindig eszembe jut Benó, hogy ő két babával érzi ugyanezt... :)
Paradizsról tudtok vmit? Jól vannak?

Vigyázzatok Magatokra! Sok-sok puszi mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok

Heni:azért ne hajtsd túl magad,pihenj,mert ha megszületik Benibaba,akkor már nem lesz lehetőséged...:)
Tudom hogy Te is egy pörgős csaj vagy,de iy hamar ki fogsz merülni....:(

Zsuzska:fantasztikusak a képeid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tök jók a szerzeményeid,az avatarképed meg olyan fiatalos,hogy most már ha személyit mutatol sem hiszem el hogy 40-es vagy... :wink: :wink: :wink:

Márti:nagyon jó ez a kiskád-pótló....):):)
Tényleg tök formás,igy nem is tünik "cingárnak".... :lol:

Szilzi:akkor várd ki a 36 napot,de utánna mindenképp a Kaálishoz menj,ne máshoz...!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én ma tartok 28 napnál,tehát ma kellene megjönnie,de semmi...:(
Pici hasérzésem van,tehát sem görcs,sem semmi,csak érzem hogy minimálisan feszit,de csak ha odafigyelek rá,amúgy lehet meg sem érezném....
Na meg persze ki tudja hogy nekem most hogy áll majd vissza a ciklus,mikorra rendeződik,milyen hosszú lesz,stb....:)

Egyszóval nem foglalkozom vele,majd megjön amikor megjön...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Miután inas fürdött,evett,letettem aludni,megvacsiztunk apával,elvonultam a fürdőbe.
Zuhany után laradiroztam az arcom,átmasziroztam éjszakai krémmel,besütöttem a hajam,stb...
Lelkileg most nagyon jól esett...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na mivel nincs itt senki,meg elég hosszú is volt a napom,azt hiszem elteszem magam holnapra...:)

szép álmokat,jóéjt mindenkinek!!!

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó írt, hogy most jöttek haza, álmos, ma már nem jön,de minden rendben. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Á, Zsuzsi,látom megújultál! :D Nagyon jó a fotód. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Márti,jaj, de aranyos az Ádámka! :D Kis haspók. :D
Na ezért mondtam,hogy drasztikus ez a terpeszgatyó, mert ez olyan kényelmetlennek néz ki,ahogy a Szilvi is mondja. Nálunk ez sokkal jobb. Bocs. És az egész nap rajta van a babán, meg éjjel is, mert az nem kényelmetlen. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, most látom,hogy tettél fel egészalakos fotókat is. :wink: Szuperül nézel ki, nem látni rajtad a kilókat. És a csini felsőid! Jöhet bele a baba. :D
Én sokkal combosabb vagyok, meg segges, a hasamon meg körbe nőtt egy hurka. Sztem nekem azért nincs mensim,mert meghíztam. :?

Kép
flóra 11
 
 


Drága Ildikó, nekem nem egy hurka van a hasamon!!!! :D :D :D Épp ma beszéltem egy lánnyal aki 30kg hízott a lombik miatt a sok hormontól, kérdezte a dokit,hogy mennyire gond hogy kövérebb,erre a doki azt mondta nem attól függ!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor Tancsu szépültél és most tollasbálba mész!!!!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Visszaolvastam. :D
Heni,örülök, hogy Te is voltál, kicsit hírt adsz magadról. Ne dolgozz sokat, az már nem neked való.Te már csak készítgesd a baba helyét, a cuccait ilyesmi.És pihenj. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Megyek Királyfizni!!!!! :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi, folyton ez a munka! :? Holnap is dolgozol? Én holnap is jövök.Remélem többet is,mint ma. :D

Kép
flóra 11
 
 


Helló Zsuzsi,pont visszaolvastam még és nem találkoztunk. Sajnálom.

Jó Királyfizást! :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Én ma elég sok mindent győztem. Délelőtt elkezdtem a prezentációt, aztán a Norbikával angoloztam,majd mentünk szavazni, aztán megcsináltam angolból a feladatokat, majd főztem,csináltam 3-féle húst és a szilvásgombócokat. 40 darabot. :D Holnapra már csak a köretek maradtak. Most nem kell olyan sokat csomagolni, csütörtökön délelőtt jön haza a fiam,mert húsvéti szünet lesz nálunk.

Kép
flóra 11
 
 


Főzés után megint leültünk angolozni. Sokat elmagyarázott a Norbika. Most ültem le kilenckor, szeretem nézni a Miss Murply-t. Most lett vége.

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon lelassult a babanet, de mindegy, már én is megyek. A F. már megint alszik,természetesen, tehát én csinálom tovább a prezentációmat.
Én nem tudnék annyit aludni, mint a F. Én napi 4-5órát alszom. Néha 6-ot is. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


BENÓ fél kettőtől kórházba van,fájásokkal és folyik a magzatvíze!

Kép
muzsuzska
 
 


Most jött az sms!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem tudtam mit csináljak, hisz nem volt időnk megbeszélni Benóval. Nem küldtem nektek smst hajnalban azt sem tudom, hogy ő küldött-e?? Egyenlőre várunk...... :roll: :roll: :roll:

Akkor ma, ha még eddig nem , megszületnek a babok!!!!

Nem lesz kismama a topicban!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Edina,Ildikó, Szilvi és én, húzzunk bele! Siessünk mert Tancsu megelőz!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Hahó!!!! Ébredjen valaki!!!!!!!!

Én úgy izgulok!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


HAHÓ!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó sms e után felraktam egy nagy fazék babgulyást, lassan kész is lesz!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Hali

Most olvasom hogy jönnek a babok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Éreztem hogy Ő már nem húzza sokáig,annyira nem jött mostanában,elkapta a gépszij,meg sem állt...:):):)

Nekem nem irt sms-t,sztem másoknak sem,különben már itt lennének....):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:D :D :D :D :D :D

Amíg nem tudunk semmit addig gondoltam nem verek fel senkit álmából!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Cupp

Próbáltam csörgetni,de gondolom nincs nála a teló,irtam neki egy sms-t...:):):)

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ezen már túl vagyok!!! Én már irtam smst!

Kép
muzsuzska
 
 


Na azt meg le sem irtam amiért jöttem...:):):)

Ma reggelre itt járt a fogtündér és hozott Gergőnek egy hófehér kis gyöngyszemet!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vagy.........

Benó babjai küldték a kis fogacskát Gergőnek...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Királyfi most próbálkozik Gy.nak sms-t írni! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska

Ha megtudol valamit csörgess léccike,most nézem hogy 70-es vagy,nekem meg most hétvégén ingyér van a 70-es számok hivása...
Ha csörgetel visszahivlak oks????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De édes a fogtündér!!!!!!!!!!! Mostantól harapós szopi lesz! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Persze, amint tudok valamit jelentkezem, Királyfi próbálja majd többször elérni Gy.-át!!!!! :roll: :roll: :roll:

Bár nem leszünk net közelbe egész délelőtt, de akkor telefonálok!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Köszike!!!!!!!!!!!!!
Most töltöttem a 70-es számom és kaptam 4 hétvégét ingyér saját hálózatba..:)

Mennem kell,reggeli,mosogatás,stb,aztán menünk keresztanyámékhoz,igy nem nagyoin leszek én sem gépközelben...:(

Szép napot...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kitartás Benó,várjuk a babokat!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gy. sem elérhető!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?