Új privát üzeneted érkezett!

Na látom sehol senki....:(akkor megyek nézni a miami helyszínelőket:)jó éjt,szép álmokat kismamik:)

Kép
zsú88
 
 


Sziazsztok,látom du bepótoltátok a reggeli lemaradást!
Mabe nem volt ma jól láttam,hol vagy??????????????

Rita és Brumi nem voltatok észrevettük!!!!!

Moncsi üdv köztünk!

Viki--na látod ,nincs ott semmi gond!!!!!!!Csak pozitívan!!!!!!!!!!

Andi,ha lenne min én is napoztam volna,de még nem vettünk a teraszra bútort! :( De ha megkapom a tp,azonnal veszek egy napágyat.Vasárnapra már beterveztem a gazolást a kis virágos keretembe,mert már bimbózik a nárcisz,krókusz és lassan a tulipánok is.

sutimano76
 
 


Floranan az Ébano nekem tetszik :) az Olivér viszont jól hangozhat a vezetéknévhez is, és mégsem idegen a magyarhoz szokott fülnek.
Andi, nagy gratula a kukihozű! :) :) :) :) :) Tök jó :) Egyébként pedig a Junior valahogy eleve fiús :) A Csöppke bezzeg nem, na majd kíváncsi leszek :D

Ma gyalogtúráztam :D :D suliba el Atival a nagyokért, majd vissza. Aztán kicsit az udvaron sétálgattunk Atival, majd újra suli, judo edzés. Aztán újra vissza haza, mert a homokozós cuccot itthon hagytam, s gondoltam megspórolok magunknak egy utat, megvárjuk a suli előtti játszin a srácokat. Erre nem hogy spóroltam, de plusz egyet teljesítettem. Vissza a sulihoz homokozni Atival. Majd újra haza a lurkókkal. Persze gyalog, babakocsival jó pár lépcsőzéssel színesítve a programot. Alig bírtam felvinni Atit a harmadikra a végső menetben :? Viszont isteni idő lett így délután :D :D

vicger
 
 

 
 

Megyek takarodót fújok a siserehadnak. Bár egyik sem álmos :? Jó lenne, ha Ati hamar elaludna, mert alig látok ki a fejemből.

vicger
 
 


Helló lányok!!!!

Megérkeztem!!!!Láttuk a kis papírlábú tüneményt!!:) Bújócskát játszott velünk de ezt-azt azért megmutatott!
Próbálok mindjárt képet csatolni.

Szóval......szinte végig belefúrta magát a lepénybe, és ha mutatta magát, akkor csak néha a profilját. Nagyon kis cuki!! És amikor meghallgattuk a szívhangot, akkor potyogtak a könnyeim.Ez annyira megható!!

Soma most kb 333g,szépen fejlődő egészséges kisbaba.

A szonográfust megkérdeztem a kombinált tesztek eredményéről. Azt modnta, hogy csak azzal kell foglalkozni ,hogy negatív, a számokat nem kell figyelembe venni .Szóval akinek az arányszámai nem túl kedvezőek ( pl az enyém) azoknak sem kell feleslegesen parázni.

Taranee,azt mondják ,hogy igazából a 28-30.hét körül érdemes 4D-re menni, mert akkor már husikásabbak.

Mi a Vörösvári úti Hepinet rendelőben jártunk, nagyon korrektek, a Margit Kórházas szonográfus nőci volt bent velünk ,és mindent nagyon alaposan elmagyarázott.
Ja, még valami:nagyon elevenen mozgott ám!!!!pedig én még nem is érzem .De ezzel kapcsolatban is megnyugtatott, hogy ez is alkat függő,hogy ki mikor érzi először.

Na,remélem sikerül csatolni a képet!
Kép Soma 19 hetes pocaklakó :oops:

KépKép
csikipetra
 
 


Ja------------és még valami!!! A lepény már nem éri el a méhszájat!!!!
Így lehet óvatosban :D :oops:

Még valamit akartam írni,de ehhez vissza kell olvasnom.

KépKép
csikipetra
 
 


Andi,gratula a fiúhoz.Így lesz játszótársa a mi kis Viktorunknak!!!

Kriszti azért csak óvatosan,én ennyit tuti nem tudnék menni mint Te.

Floranan, nekem van egy párocska ismerősöm,akiből a lány portugál,náluk fiúikrek születtek,a nevek: Lorenzu és a másik most nem jut eszembe de majd megírom.

sutimano76
 
 


Petra,gratulálok a mai babamozihoz!Nagyon jó a hepinet,nekünk is nagyon tetszett.Soma már egyenesen óriás a 333 grammjával
:wink: Nagyon jól sikerült a kép róla!

Kép
v.andi
 
 


Andi!!!Gratula a fiúcskához!!!!l
Amúgy nekem úgy tűnik eddig több a fiú a táblázatban ,mint a lány. Vagy tévedek?

Dorkamartini: engem is letiltottak az esti szénhidrátról.......igyekszem betartani (kb.3 napja) de már egyre nehezebben bírom.
:oops:
Annyira bírnék néha enni egy jó kis szendót este.

És hiába figyelek oda az evésre úgy érzem, hogy amit megeszek az pillanatok alatt feljön rám......

Jól elírogatok itten magamnak :) Mindenki TV-t néz?

Vicger, nagyon stram nő vagy!!!!Irigyellek!!!! Ha nekem csak fele ennyi energiám lesz, annak már örülni fogok.

KépKép
csikipetra
 
 


Petra,sztem a kilók nagyon sok mindentől függnek.
Annó 47 kilóval kezdtem,és 72-vel szültem.Most 68-69 voltam az elején,és még csak 70 vagyok.Bármit eszem,gyakorlatilag azonnal lenyúlja Junior,pedig nem koplalok.Magam is meg vagyok lepődve,mert rosszabbra számítottam.Csak a csokit és az édességet hagytam el,de mindent ugyanúgy eszem,mint eddig.Az a fura,hogy nem vagyok kívánós,csak akkor eszem,ha éhes vagyok.Na de gondolom a vége felé azért hízik az ember.

Kép
v.andi
 
 


Kösz Andi a gratulációt,:)

Én sem vagyok az az őrült zabálós,sőt.....úgy érzem táplálkozásilag nem is változtam nagyon

Igyekszem pl sok zöldséget, gyümit enni. A cukrozott cuccokat elkerülni,sok vizet inni stb......
De pl ma is megettem ebédre egy gyros-t és úgy éreztem kétszer akkor lettem ,mint evés előtt......


Kijött a tavasz!! Mikor hozzuk össze már végre azt a találkozót??

22-én volt valaki bababörzén?

KépKép
csikipetra
 
 


Petra,én is felfújódom ha eszem.Espumisan vagy Rennie.Mindkettőt lehet kismamáknak,és jó puffadásra.

Kép
v.andi
 
 


Okés, köszi!Lehet kipróbálom.
Csak az a fura, hogy nincs puffadásérzésem,csak egyszerűen "megnövök".....
Hülye egy érzés!!! :?

KépKép
csikipetra
 
 


Gyorsan benéztem... ledöntött a fejfájás, hányinger :cry:
Vendég
 


Fejfájásra Algopyrint lehet szedni.

Hányásra nincs ötletem. Ha 'kismamás' hányás ,akkor nyomass kekszet!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Jobbulást Mabe!

Petra,nagyon édi a kép!!!

sutimano76
 
 


Süti muszáj volt :) Alapjáraton nem vagyok mazo :) csak feledékeny :D :D
Petra, nagyon helyes Soma! :) :)
Stramm, :oops: köszi, de egyáltalán nem látszik meg ez a sok rohangálás :roll: Bár látszana :D
Evés: én mindent eszem :D :oops: viszont szerintem túlzásba még nem vittem... igaz vacsira lecsúszik két bögre müzli simán :) Cerbonás aszalt meggyes, és málnás is van, imádom :D :D :D S szerintem sokszor sem eszem, ma pl a reggeli is kimaradt, ebéd volt és vacsi. Igaz nem répa salátával :lol: :lol: De úgy gondolom, hogy most nem érdekel :D Majd szoptatás után répázok és salátázok, addig eszem mellé tojásos nokedlit is :D :D :D

vicger
 
 


[quote="csikipetra"]F írta:csikipetraejfájásra Algopyrint lehet szedni.

Hányásra nincs ötletem. Ha 'kismamás' hányás ,akkor nyomass kekszet!!!


migrén... algopyrin nem ér semmit :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Szépen termeltetek, egy órába telt visszaolvasni :lol: :lol: :lol:

Mi egész nap horgászni voltunk (állatbarátoknak mondom, nem fogtunk semmit :lol: :lol: ).
Persze az én horgászatom annyiból áll, hogy a kényelmes székemben alszom egész nap a jó levegőn meg olvasok :lol:

Szép színünk lett :)

Andi, gratula a fiúcskához, nekem a junior miatt végig fiús érzésem volt veled kapcsolatban :)

Petra, nagyon jó a picid sztárfotója :wink:

Kata, Erika, köszi az Istenhegyis árakat. Ha a máv-ban csak kb. 5 percet vizsgál, akkor kilőve, + a beutaló miatt is.
Akkor maradok a dokim vizsgálatánál meg az Istenhegyis genetikainál, aztán a huszonvalahanyadik héten elmegyünk majd 4D-re is. Már annyi jó helyet hallottam tőletek, szívem szerint mindenhova elmennék megkukkantani a kicsi Góliátunkat :lol: :lol:

Én ma nagyon megnyugodtam, egész nap lehetett érezni Picikét, de hazafelé bementünk végre a Brendonba és vettünk szívhangfigyelőt :lol: :lol: 9990.- forint helyett most le van akciózva 6990.-re.
Elsőre nem találtam meg a szívhangját, de egy kis séta (meg egy kinder maxi :oops: ) után egyből meglett. A lényeg tényleg, hogy nem szabad ráparázni, ha elsőre nincs meg.

Csak ajánlani tudom mindenkinek, szerintem nagyon jó kis kütyü, és tényleg helyreteszi a kismama lelkét, ha halljuk a kis szívhangot :wink:
Vendég
 


Bobóka!

De jó, hogy van ilyen kütyütök! Megnyugtató lehet!

Petra!

Klassz kép Somáról!

Mabe!

Jobbulást!

Nevek: sokakkal egyetértek, nekem is hasonló nevek tetszenek: most a favorit a Míra, Luca, Liza, Panna, Petra, Virág. (vezetéknév Teker)

Egy kicsit(nagyon) car a kedvem, mert exemből előjött a vadállat, Vikimet felcsalta a lakására és jól megverte. Undorító, személyiségzavaros egy alak. Engem is lehordott mindennek, élvezi, ha valakit megalázhat. Attól vadul be, hogy nem alázkodok meg előtte.
Bocsi mindenkitől, de most nincs senki, akinek panaszkodhatnék, párom sincs itthon...

Kép
arvaerika
 
 


Erika, ez szörnyű lehet. Már az exed. Nem lehet feljelenteni? Vagy azzal semmit nem lehetne elérni, ugye? :cry:
Vendég
 


Arvaerika!!!Ez azért nagyon durva!!!!!!
Mi az ,hpgy megverte?????? Egyagresszív állat? Nem tudod feljelenteni? Eltiltani nem lehet tőletek?
Keress ügyvédet!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Petra!
Privit írok!Nem akarok off lenni!

Kép
arvaerika
 
 


okés!

KépKép
csikipetra
 
 


Atya ég Erika!!!!!Hát ez nem semmi,igenis jelentsd fel,aludjon egy éjszakát az előzetesbe,meg kell látleletet vetetni!!!!Többet ne találkozzanak!!!!!Tiltsd meg!!!

sutimano76
 
 


Szép álmoat nektek!
Mentem aludni én is!

KépKép
csikipetra
 
 


Jó éjt nektek is!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok,

sikerült visszaolvasnom, s most reagálok is, bár még itthon is kellett volna fordítanom :?

Manó, szupi a táblázat, én is írtam bele, ami hiányzott, meg az okosbaba honlap is tök jó..majd böngészem még!
Néha beleszaldok a viasaton most futó "segítség gyerekem van" c műsorba... olyan elképesztő dolgok miatt feszültek a gyerekek, s legtöbbször egy icipici plusz odafigyelés kéne:(
Még nem nevelek gyereket, de remélem , h a sikeresek közé fogok tartozni, de ez ugye kb 20 év múlva fog igazán kiderülni.. addig meg próbálok tanulni más esetleges hibájából, vagy legalább észrevenni..
Majd jövőre kérdezzetek , h hogy megy :D

Piciibo, gratula a saját külön fészekhez:)
És télleg egyidősek a babók...
ápr. 17-én megyek az istenhegyire uhu-ra, akkor lőjjük majd be szülési dátumot, mert már 3 nappal a méretek miatt előre ugrottam...

Megy valaki még akkor az Istenhegyire??!

Üdv Hajni a kismamik között, jobban vagy már?

Kata, Ti kivel laktok? és mekkora lakásfelújítás lesz?
(mi építkezünk majd..de gyors lesz, mert "csak" egy emeletet meg egy tetőteret húzunk egy társasházra).)

Dorkamartini,
http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... cts_id=589

itt van magyarul is.. csak azt nem értem miért nincs kép az összecsukós állapotról:(
Nekem is pont ezek az elvárások, a bézs főleg:)
Tán még annyi, h kicsire lehessen összecsukni a kocsi csomagtartó miatt.. bár most apa szeretne nagyobb autót, én meg azt szeretném, h az én kis Stellámmal(seat ibiza 3 ajtós, de no para, szerintem meg lehet oldani) még körözhessek kis Haverral:)

Sütimanó gratula kis Kukachoz!!! Viktor szép név.. szeptemberi névnap.. nem baj?

Mabe, jobban vagy már? kitartást!!

Floranan, a felkészülést még nemtom. húzósak az időpontok. f3 nálam még kicsit necces... bár tűndéri a főnököm...
kiderítem, h hol is fogok szülni, s meglátom, h hogy fér bele!
Aranyos vagy, h szóltál!!:D
Gratula az újabb szerzeményeidhez:)

Astrid, mostanában mindenkire, amikor éppen nem úgy szólnak vagy nem azt teszik, ami nekem a legjobb lenne, annyit mondogatok magamnak, h rossz napja van,meg Ő is ember, és akkor sem idegesít fel!!
(jó, néha sokszor kell elmondanom :( )

Például ma is...
AFP lecsapoláson voltam, s nem volt nálam a kiskönyvem (tudom , mindig nálam kéne , h legyen, de nem volt)
Egyenlőre a súlyomon kívül, meg azon , h volt egy vetélésem , nincs semmi!
És leugatott a terhesgondozós nőci, h pedig mennyire fontos, mert ha történik egy autóbaleset vagy bármi, akkor honnan tudják, h hogy kell ellátni...stb.
Erre mondtam, h tudom, és télleg sajnálom, nem fordul elő többet, bepasszírozom az agyamba, h DE ott kell lennie nálam!!
De még folytatta... vegyem lecseszésnek, blablabla.
Még egyszer mondtam, h oké, értem!
Aztán egy óriás cuki pocakos kismamival foglalkozott, s arébb áltunk, s jó kkor elindulunk.. Akkor meg , ne menjek sehova..
Nehéz volt eldönteni, h mit is akar pontosan :?
Nem csípem a vérvételt,télleg nem, az volt a szerencsém, h ahogy bökdösött, láttam Apát, s ez nyugtatott.
Pedig (amig váratott a nő) el kezdtem kreálni a kis pánik rohamot (vagy nemtom mit), ami nem diagnosztizált, de néha előjön.. levegő hiány, s hirtelen patakokban folynak a könnyeim... most csak a mély levegőkig jutottam, szerencsére..
És Apa fején látszódott, h nyugtat, de mégsem akar bejönni, tök cuki volt..
Szóval nem vagyok egy hülye gyerek, értem, h mit mondanak, s mégis csak.. a jó nénikéjével beszéljen így..
Úgyh , nem tudom ki írta, de sajnos egyet kell értenem vele, h a magán az magán, s inkább kifizetem, minthogy kis Gubacs egy pillanatig zaklatva legyen, mert anya érzékeny:(

No, hát ennyi volt a nyavalyám, már el is felejtettem, csak brrrrrrrrrrrrr..

Apásszülés, én mindenképpen szeretném , h ott legyen mellettem... ha nem is tud semmit se csinálni, legalább tudjam, h biztonságban vagyok, mert Ő ott van.
Nem tudom milyen leszek, de szerintem tudnia kell mi történik odabent... s valahogy nem tudom elképzelni, h kiábránduljon belőlem..
Egy barátnőm szülése után apuka csak annyit mondott..nagyon kemény volt, amit a barátnőm végigcsinált, s elgondolkozott.. látszott, h nagyon büszke, s máshogy látja már a barátnőmet:D
A másik szerintem, nagyon fontos, h valaki védje az érdekeinket, ha mi nem vagyunk magunknál.. Anyum mondta, ha apa nem jön be, ő vállalja, de szeretné, ha lenne mellettem valaki!:D


Na jó eldugulok, de hisz nem voltam már olyan régóta:D


Szia Moncsi, gratula Neked is!!

És Petra,Neked is a sztárfotóhoz és az eredményekhez!!

És Andi, ne dolgozz annyit, nem jó, nekem is rá kellett jönnöm :( , de tudom könnyű mondani...
Gratula Neked is a kisPöcsöshöz!!:D Dani fiad mit szólt?

Erika, mi ez a felcsalta és megverte....áuuuuu!!
És hogy van a Lányod?!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sorry a regény miatt!!!

Szebb álmokat, s Nektek is kis szeptemberi babákok!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Szép jó reggelt!

Suti: Köszi a hiányolást! :oops:

Mi szinte egész nap megyünk, csak annyit vagyunk itthon, amennyit ebédelünk és alszunk. Nekem nagyon jó dolgom van, minden ebéd után durmolunk Andrissal 2-2,5 órát. Persze úszik a lakás, de most erre van szükségem. :oops:

Annyira szép idő van nálunk már napok óta, hogy egész délelőtt játszózunk, délután pedig vagy tanítok (akkor Anyum kényezteti az unokát) vagy akkor is megyünk sétálni.

Szombaton megyünk a várba Kolompos koncertre. Ez lesz Andris első koncertje, kíváncsi vagyok hogy tetszik majd neki.

Suti: Gratulálok a kissráchoz! A Viktor nagyon szép név!

Andi: Neked is gratulálok az újabb férfiemberhez a családban! Mostmár igencsak kisebbségben leszel. :wink:

Móka: Melyik utcába költöztök? Az asszisztensnő meg elmehet a sunyiba. :roll: Biztos zavarta, hogy csinos fiatal kismama vagy, gondolta akkor cseszeget egy kicsit.

Üdv az újaknak!

Petra: Szuper a fotó! Csodaszép babóca! :lol:

Floranan: Tényleg nem lesz könnyű a névválasztásotok. Az Olivér ilyen esetben nekem is tetszene, az annyira nemzetközi.

Nálunk még nem téma a névválasztás. Férjemet nem nagyon izgatja ez a része a dolognak. Andrisnál is a legvégén dőlt el, hogy milyen nevet kap, így szerintem most is leghamarabb a 24-25. hét környékén egyezünk majd meg. Annyit sikerült eddig megtudnom, hogy mik azok, amik nekem tetszenek, neki meg nem: Gréta, Gerda, Abigél, Szonja. Érdekes, hogy én szinte csak lánynevekben gondolkodom. Nagyon erős megérzésem van a kislányt illetően, aztán majd lehet, hogy koppanok egy nagyot. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Erika: Még olvasni is borzalmas az eseteteket. Az ilyen férfiakat jó lenne, ha egyszer valaki úgy istenigazából helybenhagyná. Megtanulná, hogy csak a saját súlycsoportjával kezdjen ki.

Suti: Még annyi jutott eszembe, hogy írtad a csuklást. Meg is kérdezted a dokit róla, vagy csak annyit láttál, hogy fekve fel-fel ráng a kis teste? Nekünk is ezt művelte babó az Istenhegyin, kérdeztem a dokit és ő azt mondta, az nem csuklás, hanem magzatoknál megszokott akarattalan rángás, ami majd elmúlik. Szóval, ez szokásos. Egyébként ha megnyugtat (tudom nem), bár nekem második gyerkőc, még én sem érzem biztosan a mocorgást. Néha olyan mintha, de majd csak akkor tudom be neki,, ha biztosan ő lesz az. Dokim és a felesége is még a 15.héten azt mondta, hogy szerintük nem érezhetem, túl kicsi. Szóval, én megpróbálok nem parázni ezen.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Petra: Próbáltam privit küldeni, nem biztos, hogy átment. Hm? :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Jó reggelt!

Jesszus Erika!Nincs valami közeg,aki a helyzetet megoldaná?A kislányod hogy van? (Istenem,összeteszem a kezem,hogy az exemmel semmi gond nem volt az elmúlt 10 évben)

Mabe,jobbulást.Gondolom a fejfájástól van a hányinger,ha migrén.Ebben nem vagyok okos,de gyógypussssz.


Én ma nem dolgoz,a héten pihi.Hétfőtől belevetem magam,addig pedig erőt gyűjtök.

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Erikaaaaaa, ez borzalmas!!! :twisted: Ezt tuti hagynám, hogy még egyszer megismétlődjön... Simán eltiltatnám és távolságtartási engedélyt kérnék! Arra, hogy vki megveri a saját gyerekét, semmilyen ok nem lehet!!! :twisted: :twisted:

Mabe, jobbulást neked. Sajna én is migrénes voltam, de első terhességem alatt úgy néz ki elmúlott, azóta talán, ha 1x volt... pedig előtte. :? Erre ilyen Algopyrin és társai nem jók semmire. Nekem min. Cataflam vagy.... (most nem jut eszembe a másiknak a neve) szokott használni. Meg az alvás... Szóval próbálj meg minél többet aludni és igyál sok folyadékot. Bízzunk benne, hogy nemsokára megszűnik.

Petra, Eső??? :shock: Micsoda nevek vannak! :shock:
Jó kis képet kaptatok Somáról.

Andi, gratula a kukacoshoz!!!! Lassan már focimeccset is játszhatunk! :wink:

Móka, le a kalappal előtted! én tuti leordítottam volna a nőci fejét a helyéről, hogy szedje már össze magát és nézzen körül, hogy hol van! :oops: :twisted:

Itt ma is hétágra süt a nap és olyan fini meleg van. Már nyitva minden ablak... Lassan megyünk is a játszóra.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt! :):):)
Hogy mennyit számít az idő, most hogy hétágra süt a nap én is sokkal energikusabbnak érzem magam. Megyek is mindjárt végre rendbeszedni a lakást. :)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Nasütéses szép jó reggelt!

Köszi mindenkinek a kedves szavakat!!

Móka:A kiskönyvemet én is mindig otthon felejtem, ma reggel gondoltam is rád, de most is otthon maradt............... :shock:

Rita: köszi a gratulációt, az üzit pedig megkaptam, válaszoltam is rá.

Manó: Eső igen:D először nekünk is furcsa volt, de megszoktuk.
És higgyétek el annyira éééééééééééééééééédes, és annyira jól áll neki ez a név!!!! :lol:
( és ha lehet pl Nárcisz, Ibolya, Napsugár stb.....akkor Eső miért ne lehetne? :wink: )

A Szonja és Panna nekem is tetszett!!De hát fiunk lesz :wink:
Amúgy érdekes, mert az elején csak lány neveken gondolkodtam, azt el is döntöttük, hogy mi lesz, a megérzésem meg azt sugallta, hogy fiú, és hát bejött. :D

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok!

Hogy mik vannak! Mi az, hogy egy apa felcsalja a gyerekét a lakására és megveri???!!! Az ilyent el kéne zárni a társadalomtól! :evil:

Andi, gratula a fiadhoz! :D

Én is inkább lánynevekben gondolkodom, és szivem szerint kislányt szeretnék. De természetesen ha fiú lesz, akkor őt fogom imádni. :lol:
Lánynevekből a favoritom: Nóra, Eszter, Kincső, Gréta
Fiúknál pedig: Balázs, Ákos, Norbert, és még van néhány, ami most nem ugrik be. :oops:

Kép
piciibo
 
 


Neveknél nálunk fő szempont az is, hogy legyen magyaros a hangzása, még ha nem is magyar eredetű.

Nálam valahogy nem jöhetne szóba pl. a Kevin, de távol álljon tőlem, hogy bántani akarjam ezzel azokat, akik ezt a nevet választják. Tudjátok: ízlések és pofonok. :) Márpedig nevet mindenki a saját ízlése szerint válasszon, és még véletlenül se akarjon megfelelni mások kívánságának.

Kép
piciibo
 
 


Hahó!

Próbálok reagálni mindenre :)

Erika, ez felháborító, nagyon remélem, hogy jól van a lánykád, és valahogy meglesz a szankciója az ügynek!!! És a párod utána nem ment neki?? Azt érdemli, amit ő is tett!! (Bocsi, ez kicsit agresszív megnyilvánulás volt, de nagyon felment a pumpám.)

Petra, gratula a babának!!! Gyönyörűséges :)
A bababörze nem jövő hónapban lesz? :shock:

Gratula minden nunisnak és kukacosnak! :)

Lányok, nekem szinte mindenre jo az Algopiryn, még migrénre is! Ha be szokott válni, nyugodtan prálja ki a fejfájós, bocsi, nem emlékszem, ki volt!!

Én is feleszem a hűtőt, állandóan éhes vagyok, és nem zöldeken élek... éppen a sima vajas-sós kenyérre vagyok rákattanva 2 napja. Eddig csak 1 kilót híztam. Ma reggelire zserbót ettem például :D

Az Ében vagy Ébano név is sokmindenkinek tetszik, nekem olyan furcsa így elsőre, másodjára, sokadjára... majd ismételgetem, hátha nekem is megszokja a fülem, aztán meglátjuk. Simon is le lett szavazva otthon :D

floranan
 
 


Sziasztok! Ma volt nálunk a védőnő, kedves volt, kérdeztem, hogy meg szeretné-e nézni a lakást, de azt mondta, nem azért jött... :) Most 4-én lesz a Pataky Műv. Házban bababörze, asszem délelőtt, hátha valakit érdekel!
Petra! Nagyon édes a kis Soma baba! Jó Neked, h. már tudod tutira, hogy fiú!
Andi Neked is gratulálok a kiskukkóshoz! :)
Erika, nagyon sajnálom, hogy ilyen vadorzó az exed!! Remélem nem fog többet ilyen előfordulni. Ha tudsz, csináltass látleletet, még felhasználhatod ellene később!
Üdv. az új kismamiknak!
Kedden vettem egy kismama tavaszi nadrágot 4200.- , és egy nyári kismamarucit 2900.- Ft-ért. A hosszú nadrágok nem tetszettek (meg kicsi is vagyok hozzájuk), úgyhogy gondoltam, mostmár jók lesznek ezek a boka fölé érő nacik is. Hát nem volt egyszerű végre egy olcsó, és jó boltot találni!!! :twisted:
Ma megyek az AFP eredményért, remélem minden rendben lesz!!!
További szép tavaszi napot nektek!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Köszi Floranan neked is!

A börzével kapcsolatban: az egyik kismamás újságban láttam ezt az
időpontot.Szintén a Hungexpo területére szervezték.
Akartunk menni, de közbejött valami és kihagytuk.

Az áprilisira megyünk.

KépKép
csikipetra
 
 


Peppino!!! köszi neked is!! :oops: :D

Hol találtad azt a jó kismamás boltot?

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok!

Mostanában ritkábban tudok csak jönni és képtelenség Titeket visszaolvasni! Mindenkinek gratula kislányhoz, kisfiúhoz egyaránt!

Diétásokat sajnálom. :cry:

KépKép
zsófikukac
 
 


[quote="csikipetra"]P írta:csikipetraeppino!!! köszi neked is!! :oops: :D

Hol találtad azt a jó kismamás boltot?


A Mechwart ligetnél, a 4-es, 6-os villamossal a Moszkvától 2 megállóra.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Óóóóóóóóó, ott szerintem akkor jártam!!!
Egy kisebb boltocska, és egy szőke hajú lány az eladó, nem?
Én még ott nem vettem semmit, csak feltérképeztem a boltot.
Tényleg vannak jó áron ruháik.

KépKép
csikipetra
 
 


Most egy idősebb nő volt, ott, aki asszem tényleg szőke volt. (lehet, h. a nagymama... :) ) A szoknyákért nem voltam oda, de nekem most nem az kellett.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Helló Peppino!!! :lol:
visszajelöltelek!!! :D

KépKép
csikipetra
 
 


Naugyehogy ismersz?? :lol: :lol:

Egy régi ismerős:

http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQ ... 2&index=12

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát én most már csak röhögök magamon! :D:D
Az előző hozzászólásomban írtam, hogy energikus vagyok, megyek rendetrakni. Pár dolgot csináltam, aztán valamiért lefeküdtem (már tudom, nem szabad :D:D) és elaudtam! :shock: :shock: :D :D Most ébredtem... Még jó, hogy a kisfiam nem csinált semmi különösebbet.

Astrid

Kép
astrid
 
 


sziasztok csajok,megjártam az vérszívást én is.
Rita,hát persze h észrevettelek,hisz már a szobatársamnak érezlek az uzsokiba!!!!

Egyre többen leszünk tényleg itt a fórumon,és ez gondolom annak köszönhető,h sok helyen meghitt volt a karácsonyi szünet,hiszen akkor ebben a hónapban estünk teherbe.

Erika lányod h van,hogy élte meg az eseményeket????Azért még elég érzékeny korban van?

Móka nem baj h szept.,általános óta ez a név a favoritom,két nagy szerelmemet is így hívták,és hát apuka és nagypapa is erre hallgat.Ha nem egy napon lesz akkor nem gond lehet külön tartani.Mit szóljak én (Éva)????????????

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?