Új privát üzeneted érkezett!

Meg még én is teszek képet!Kép

Kép

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Manó,
Jobbulást! Kép Emlékszem, a fiúk is tudtak érdekes helyeken aludni egy idő után Kép De legalább tudod, hogy most már a kedvenc zenéjére is képes elaludni Kép Ez azért már előny! Kép

Krisz,
Utólag is boldog születésnapot! Hogy én milyen butus vagyok és el is felejtettelek 10-én felköszönteni! Hát most bepótolom!

Mi vasárnap voltunk Pomázon nagynénikezni. Az én és Ádám nagynénje is ott lakik, meglátogattuk mindkettőt. Jó volt Kép Ádáménál kint voltunk az udvaron, ott volt ebéd, családi összejövetel. Marcus be is aludt kint a kiságyában Kép Hétfőn meg a bátyámék jöttek anyuékhoz, ott voltunk. Kapott Marcus nyuszimobilt Kép

Krisz, Szirom,
Srácok nagyon aranyosak, Regi meg kezd rád hasonlítani, Kriszta Kép

Szirom,
Én szoktam Marcust a főzi után itatni, ő még a vizet is megissza, igaz, nem nagy mennyiséget.

Viszont nekünk is kell valami járókaféle, most már biztos, mert ma Marcus 2 perc után mindig az erkélyajtónál kötött ki a játszószőnyegéről. Lehet, hogy áthozom a bátyámékét, csak azzal az a baj, hogy nagy, a lakás meg kicsi Kép És most kissé aggódom is, mert este leesett a kanapéról. Egy percre nem figyeltük Kép Volt nagy sírás, a buksiján piros folt. De egyébként jókedélyű. Felhívtam a dokit, azt mondta, ne aggódjuk, de figyeljük. Hányás, furcsa viselkedés esetén azonnal irány a Madarász. Remélem, hogy nem lesz gond.

Lányok,
A május 9 akkor most már tuti???? És ki jön????

Ja, ma Marcus is bevágott egy 190-es sütőtök-krumplit. A Hipp gyümölcsök le vannak árazva a Metroban, onnan van Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzika! Drukk, hogy ne legyen Marcussal semmi baj. Erős anyagból vannak ám ezek a kölykök! Bár nekem is rémálmaim közé tartozik, hogy Miksa leesik valahonnan...

A május 9. részünkről oké, már csak az kell, hogy ti is akarjatok talizni!Kép Akkor kezdjünk el számolni, jelezze, aki jönne! Bár mi úgyis itthon vagyunk, akár ketten, akár tízen jöttökKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Hanzi!

Emma is lepottyant annak idején, smemi baj nem lett. Én akkor rákerestem a babaneten a leesés szóra és mindne második baba leesettKép Szóval én akkor megnyugodtamKép Tényleg figyleni kell rá pár napig , d esemmi baj nem lezs.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, és azóta m
r többször leesett, csak amikor már tud járni nem olyan ijesztő, mint mikor a ksi magatehetetlen poronty pottyanKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Azok a hatalmas kék szemek! Kép Gyönyörű! Kép Próbáld kicsit cukrozni, vagy tegyél bele mézet, ha cukit nem akarsz. (vagy még nem kaphatnak ilyenkor mézet??)

Mi elvileg megyünk a talira, többet tényleg azóta se tudok, ez csak apucin múlik most már.

Hanzi,
Biztos nem lesz gond Marcussal, ilyenkor tényleg nagy az ijedtség! Regi 3 hónapos volt, mikor leesett anyuéknál az ágyról. Két percig tök feszítette magát, meg se bírtam nézni, hogy épek-e a csontjai, és vele bőgtem, egyből cicire tettem, és ott megnyugodott Kép De nem lett semmi baja, kisebbnek még masszívabbak, mint nagynak Kép
Járóka...tegnap nekem is a fél lakást át kellett buherálnom, hogy normálisan elférjen...mert ugye az óriásméret van, persze Regi egész délután bent volt Mátéval Kép

Ma már ment oviba, sőt mi vittük öcsivel, mert apucinak korán vidékre kellett mennie. Volt bent a csopiban egy élő nyuszi, szegény, csoda, ha megéri a délutánt Kép

Képzeljétek, adtam tegnap kóstiba almát Máténak, hát elég fura arcot vágott, és persze minden tiszta alma volt Kép
Este meg nem tudom mi baja volt, elaludt fél 8-kor, utána felkelt fél 9-kor és nem volt hajlandó aludni 11-ig Kép Hol vigyorgott, hol üvöltött...vagy túlpörögte magát, vagy a foga jön tényleg, vagy passz. 11-kor is úgy aludt el, hogy a nappaliban nézte a tv-t, és beájult Kép Igazi férfi Kép

Hanzi,
Most már mások is mondják, hogy kezd rám hasonlítani a csaj. A végén még lesz valami közöm hozzá Kép

Köszi mindenkinek a szülinapi kiviket! Szirom, apának meg boldog névnapot! Kép

Kriszta

Ui: Máté két napja zöldet kakil, szerintetek mitől? Fel is hívom a védőnőt Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Ja, nem is írtam...Szirom, nagyon édes az az autó!!!! Mennyiért adják? Kép Na, nem mintha a közeljövőben ilyet kapnék apától, de sose lehessen tudni Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

2690000 az alapára, de ebben benne van ABS, computer, vezető- és utasoldali légzsák, sőt függönylégzsák is, meg még halom minden, ami más típusnál általában opciós. Légkondival 2920000, enélkül nem nagyon szeretnék kocsit venni. Meg hát a napfénytető az álmom, azt már kialkudtuk pluszbaKép De azért linkeltem be, hogy meg tudjátok nézni, ott van minden, ár, felszereltség, fotóalbumKép

Több időm most nincs, mert készülünk a doktorhoz féléves izére, később jövök!

Kakira nincs tippem, szerintem is hívd fel a védőnőt!

Ja, a méz asszem allergizál, próbálkozom cukorral, csak hát a fogak miatt nem akartam. A dicséretet pedig köszöni Miksa, a szemei miatt szerintem ragadnak majd rá a csajokKép Engem meg megüt a guta, biztos, hogy ronda egy anyós leszekKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Nahát voltunk a doktornál. Miksa 63 centi és 6,63 kg, teljesítette a minimálisan elvárt szintetKép Képzeljétek el, hogy megismerte már a várószobát is, a doktorról nem is beszélve. Alig tudtam levetkőztetni, olyan kétségbeesetten kapaszkodott belém szegény kölyök. Megkapta a szuriját is, hát eléggé zokon vette.

Hanzika! Beszéltünk a bukásról, és kapott Miksa Nutriton gyógytápszert, amiből szopi előtt kell neki néhány kanállal kikeverni, és lenyeletni. Állítólag süríti a tejcit, és emiatt nem jön úgy fel a cucc. A doktor szerint a főzi meg a gyümi sűrűbb, attól nem nagyon kellene buknia, és a 190-es mennyiséggel (mondjuk ebédre) is elégedett volt. Viszont Miksabuckó erre ugye még szopizik, és így már érthetőbb a bukta, mert így még sok is, amit a gyomrába pakol. Kaptunk még Sinlacot is, amikor érdeklődtem a tejpépekről. Ez az a szentjánoskenyér alapú cucc, amit olyan sokan etetnek a törpékkel. Azt mondta, hogy azért jó, mert HA, elég sűrű, így a bukásra is jó hatással lesz, és elég tápláló is. Szóval jó anyagKép Örülök, hogy írt fel gyógyszertárit, mert amilyen tejpépeket a boltokban láttam, azokból nem mertem venni. Sárgabarackos meg hasonlók 4 hónapos babáknak, nem is tudom, hogy képzelik. Azt is kérdeztem, hogy eddig akkor miért nem volt gond a bukással, szerinte azért, mert eddig ugye nem evett nagy mennyiségeket. Ez tényleg igaz, inkább sűrűbben kajált, és egyszerre kevesebbet. És még mondja valaki, hogy ezek a töpörtyűk nem tudják, mi a jó nekik!

Kriszta! Mit mondott a védőnő? AlmaKép Miksa eddig egyedül azt nem ette meg, mármint a házilag pépesítettet. A Hipp az bejön nekiKép

Tényleg, láttátok, hogy a friss babákban feltett valaki egy linket a 2002-es keresztnevekről? 2001-ben a Miksa név még nem volt a listán, tehát 10-nél kevesebb gyerek kapta. 2002-ben már volt 10. Remélem, ez a tendencia nem folytatódik, nekünk ez így nagyon jóKép Mi nem idegen nevet kerestünk, csak viszonylag ritkát, és eddig nagyon bevált. Szőnyi Miksa névvel még akárki lehet belőleKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Emma is veett nutrilont, de ugyanúgy bukott tőle. remélem nektek azért bejön. tea: ő megissza a herbária gyermek teát cukor nélkül. Esténként kapja azt. Nappalra hipp alma vagy naarbcs teát kap, de abban van cukor, az az instant fajta.


Friss babákat ne is mondd, épp ádáz vita folyik amibe merő jó szándékkal belekeveredtem. a léyneg hogy volt egy tali, ami után jópár gyerkőc beteg lett, és van aki úgy gondolja hoyg néhányan kicsit beteg babákat vittek el a talira. Én csak azt mondtam hogy ha picit folyik az orra vagy köhög párat nem bizti hoyg beteg, de most már ott tartunk hoyg Manóéknál az a szokás hogy köhögve lehet talizniKép Cska azért írom hoyg ha május 9-én el tudunk menni így készüljetek ámKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, mi ott sem voltunk azaon az ominózus talinKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! Tudom, olvastamKép
Egyébként általában elolvasom a friss babákat, mert szerintem nagyon sokat lehet tőlük tanulni. Meg még a 2003-as nyári babákat, mert ők csak egy picivel idősebbek Miksánál.

Azért remélem, nekünk bejön a Nutrilon.Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk ma doki néninél, átvizsgálta Marcust, meg kaptunk egy csomó beutalót. Egyet UH-ra, hogy megnézzék, hogy visszafolyik-e az anyag, egyet gasztrora a tejallergia miatt (doki néni szerint ők csak a gasztros javaslatra írhatnak Sinlac-ot.. érdekes, hogy másnak szó nélkül felírják), egyet meg orr-fülre, mert Marcus nagyon horkol. Lehet, hogy allergiás lesz és attól nagyobbodik az orrmandulája. Szóval lesz progi az elkövetkezendő héten.

Szirom,
Mi szeretnénk talizi és megyünk is, ha vártok Kép Igaz, előtte be akarok nézni a börzére, hátha lesz jó áron valami jó esernyőkocsi, ami dönthetős is. Marcus múlt héten volt 68 cm és ma 7610g Kép Csak tudnám, hogy mitől nő ennyire Kép
Kocsiért meg irigykedem... hüpp-hüpp, nekem ilyen soha nem lesz Kép

Krisz,
Nincs tippem a kakira, mert hát ugyebár nálunk ez a standard. De lehet az almától is, nem? Nálunk, mikor jött Marcus foga pont ellenkezőleg, sárga volt a széklete, aztán mikor kijött, akkor visszaállt normál zöldre. Nem lehet, hogy a foga miatt van????

Manó,
Ez mindig téma, ha több anyuka több babával találkozik.... de hogy ott sem voltatok, azért durva Kép

Én a nyár végi babákba szoktam írni még Kép

No megyek, elteszem magam holnapra.

H.

Kép
hanzika
 
 


Kriszta!

nekem mindíg azt mondta soki néni hogy ha zöld a kis túlette magát a gyerekKép

hanzi!

nem, nem, félreértettél, nem erre atalira írják hogy tőlünk kapták, csak téma lett, én meg gondoltam hogy elmondom hogy más talikon is volt már ilyen, hiszen kivédhetetlen, erre most van aki azt gondolja hogy én simán elvinném talizni emmát ha betegKép Igazából lényegtelen, vsak azért hoztam szóba, mert kiderült hogy Szirom beleolvas és nehogy zatán most azt gondolja hogy akkor mi vár rátok a HoránybanKép Igazából nem érdemel az ügy több szót.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
utólag is boldog szülinapot! Szerintem is hasonlít rád Regi.

Szirom,
gratula az új kocsihoz!!

Manó,
egyetértek veled. A szüleim is megijednek, ha köhög, vagy tüsszent egyet Tomi, pedig tudom, hogy nem beteg a gyerek.

A húsvét nálunk nem túl jól sikerült, mert megint beteg lettem. Ez volt a harmadik hétvége, hogy beteg vagyok. Ez is mellgyulladás. Úgy volt, nem megyünk sehová, de hogy én pihenhessek, vasárnap reggel elmentünk az anyósomékhoz.
Már nagyon elegem van!! Főleg azért hogy nem csak a mellgyulladás, hanem a hétközbeni fáradtság is. Kedden el is mentem a házidokihoz. Vér és vizeletvizsgálat után holnap megyek vissza hozzá. Hanzi tanácsára a gyerekorvosunktól is érdeklődtem. Szerinte van rá esélyem, hogy újból begyulladjon, ezért legközelebb feltétlenül mutassam meg dokinak is, mert lehet hogy antibiotikumot is kell szednem. Hát ennyi.

Ja, és Horányba mi is szivesen megyünk!!

Ildikó
nildikoka
 
 


friss fotó:
Kép
Kép
nildikoka
 
 


Sziasztok!

A zöld kaksira azt mondta, hogy ne törődjek vele, csak ha 1 hétnél tovább tart, de tegnap már délután sárga volt Kép
Amúgy lehet, attól is, hogy ugye sonkát, tojást nem zabáltam még ennyit, csak húsvétkor, talán attól...
Viszont tegnap este is későn feküdt, 10-kor, és ugye megint nem akartam kihozni, abszolút nem vagyok a híve, inkább üvöltsön, de hallottam, hogy azért sír, mert fáj valamilye, mivel olyan sikítás-szerű volt Kép Ma úgyis megyünk szurira, majd megnézetem a fogát...én speciál semmit nem veszek észre...mármint, hogy dagibb lenne v. pirosabb az ínye.

Manó,
Na, ha ezen múlik, akkor mi soha nem mennénk sehova Regivel Kép Kb október óta folyton taknyos meg köhög...Úgyhogy akarjátok, hogy menjünk a talira? Kép

NIldi,
Hát ez a két kép!!!!!! Már vagy öt perce nézegettem, mire elkezdtem írni! Kép Hihetetlen, milyen vagány, és látom, sikerült kocsicipőt venni! Kép Az első kép meg...nem is tudok rá mit írni, ilyet festeni lehet csak Kép Nagyon szép!
A mellgyuszit nem értem, mármint pont nálad, aki rendesen fejed mindig Kép

Hanzi,
Jó volna, ha te is feldobnál Marcus-haverről pár képet, mert hetek óta nem láttam a grabancát Kép Amúgy meg nem semmi méretek!!! Már szerintem lehagyta lazán dagi-Mátét Kép
A vizsgálatok miatt nem irigyellek, de legalább megnyugszol, ha jól kivizsgálgatják!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Miksa alszik az udvaron, lassan 2 és fél órája. Ilyenkor szoktam elkezdeni aggódniKép Mondjuk jó friss a levegő.

Tali: akkor eddig Krisztáék, Hanziék, Manóék, Ildikóék, meg mi. Ugye? És a többiek? Mese, Marycus pl.?

Nildikó! Igaza van Krisztának, gyönyörűek a fotók! Én is sokáig nézegettem őket, és arra jutottam, hogy az első attól olyan szép, hogy árad belőle a kiegyensúlyozottság. A második meg aranybogárKép Egyébként Miksának is ugyanilyen márkájú kocsicipője van, és ő is ugyanúgy nézegeti, sőt még a szájába is vesziKép Csak mi nem magasszárút vettünk, mert csak a bokacipőből kaptunk tépőzárast. De a talpacskája ugyanilyenKép

És azon is gondolkodtam, hogy mennyi idős is Tomi? Lőjetek le, de nem tudomKép Valamikor december elején született, ugye? Marcusról tudom, hogy november 3., mert alig 2 héttel idősebb Miksabuckónál. Kriszta Mátéját én mindig a Mikuláshoz kötöm, Marycus Vikócája meg ha jól emlékszem, karácsony helyett jóval előbb jött. Mese Kriszta környékén szült, de nem tudok pontosatKép És Manó Emmája október eleje, asszem 10. Egy egész évvel idősebb MiksánálKép Pontosítsatok, jó?Kép

Hanzika! Már megint azt kell írnom, hogy igaza van Krisztának, mert igenis tessék képet tenni Marcusról! A vizsgálatok szerintem is meg fognak nyugtatni, bár elég idegölő dolog őket végigcsinálni. Meg nyűg a pöttömnek is persze. Ezt a Sinlac dolgot én sem nagyon értem, végülis még kérnem sem kellett, csak megkérdeztem a doktort, hogy ajánlja-e a tejpépeket, és ha igen, akkor mit, mert boltit nem vennék. És azonnal mondta a Sinlacot.

Kriszta! Ti is megcsíptétek azt a szép csőtörést?

Manó! Nem feltételezem, hogy Emmát betegen is elhoznád HoránybaKép Igazából az a lány szerintem túllőtt a célon, és bár a többiek intelligensen lereagálták, de ez sem volt elég. Hát van ilyen, és még hány lesz, ha oviba, suliba járnak majd a kölykök. A szülők sem egyformák, ugye...

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Marcus a zaciban megint, én meg kivasaltam a babaruhákat, amiket az unokatesómtól kaptam nyárra Kép Most meg megy a Rozi (mosógép). Hiába, ez a gyermekkel rendelkező mosógépek sorsa Kép

Szirom,
Szóval úgy jönnek a gyerkőcök sorba, hogy Regi - feb 12-én, aztán Emma - okt 10-én (vagy 8, mindig keverem Kataaval?), aztán MIksa okt 18, Marcus nov 3, Vikóca nov 24, Tomi dec 7, Anna és Máté dec 10 Kép

Egyébként ezt a Sinlac dolgot én sem értem, mert mást is ismerek, akinek szó nélkül felírta a doki ezt a tejpépet. De hát ez az én sorsom. Legalább már most kiderül, hogy Marcus örökölte-e tőlem ezt a vacakot vagy sem.

Talira még Juditot megkérdezem, hogy jönnének-e. Mert esetleg meg tudjuk oldani, hogy ők is jöjjenek (emberek jönnek busszal, mi kocsival).

H.

És a kért kép:
Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzi,
Atyavilág, mekkora lett Marcus!!!!!!! És totál megváltozott...vagyis olyan férfias már, irtó jóképű kis krapek Kép Hogy itt micsoda jó csávók lesznek, na meg jó csajok Kép

Szirom,
Hát megcsíptük, egész pontosan itt a sarkon tört ki az árvíz, kb 20 méterre Kép Máté majdnem le is esett a pelusozóról, mert anyája tátott szájjal bámult az ablakon kifelé Kép

Voltunk dokesznál, megkaptuk a két szurit, kis hősöm nem is sírt szinte Kép Kaptak szabin-cseppet is, mármint Regi is, mert múltkor a hányása miatt nem kapta meg...
Máté 7,3 kg és 67 cm. Buksi 44, mellkas 45 cm. Regi meg egy cm híjján 1 méter Kép
Foga elvileg még nem jön, valszeg az idő miatt volt dinka a fiam, mert mondta a doki néni, hogy két nap alatt sokan vitték a manóikat, hogy nem eszik, csak sír, nem is alszik. Ma délelőtt katasztrófa volt Máté még, nem aludt, hol sírt, hol nyügizett. De most már úgy tűnik jól van, mert délutántól kisangyal Kép
Jövő héttől adhatok neki krumplit meg répát, de csak akkor, ha tényleg kéri, ha löki ki, mint az almát, akkor még cicifüggő Kép

Hát ezek voltak...és még megkaptam naribőrre apától az új Vichy krémet is Kép

Hanzi,
Hogy te milyen precíz vagy! Kép És még Regiről se feledkeztél meg...hihetetlen, hol is dolgozol? Kép Kép OFF: hívott ma Asztalos Csabi Kép Lesz nyáron megint Metros tali, két napos...de sok esélyem nincs, ha még cicis lesz Máté...

Jó éjt!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Na sziasztok

Hát szégyen,hogy ilyen ritkán jövök, de azt hiszem, én már nem fogok megjavulniKép

SziromanyósKép Még mindig nem adod a fiad?:o Igaz, most újabb fotót nem tudok feltenni, de Annácska még mindig gyönyörű. Ha viszem valahová, mindig körülállják, hogy milyen gyönyörű. Ígérem, addigra mindent tudni, fog, amit egy jó feleségnek tudnia kellKép Add elő, mik nálatok a követelmények. Májusig mindent megtanulunk.
Taliról még nem tudok nyilatkozni. Ember első reakciója az volt, hogy már most érzi, hogy kezd beteg lenniKép Nemigen van kedve, én úgy érzem, de azt mondta, jövő hét elején megbeszéljük. Én busszal azért egyedül babávál nem vállalnám be.

Krisz,
Regit le sem tagadhatotKép Oviba napi hány fiúnak töri össze a szívét?Kép
Máté hogy áll a nevetéssel? Annácska irtó édesen nevet két hete kb. Egyszerűen imádnivaló.
Zöld kakira nekünk azt mondták, hogy azért van, mert nem jó az előtej-utótej aránya és emiatt sok a bélgáz és ettől zöld a kaki. Emiatt kellhet is többször, mert a rossz arány itt azt jelenti, hogy sok az előtej és kevés utótejet eszik. Két mellből szoptatva állítólag többször előfordul. Én is így szoptatok, Annácska nem is szívja le a végétKép

Emma,
Gratula a magától elalváshoz. Annácskának ez nemigen megy, de szerencsére elég gyorsan elalszik de imádom ringatniKép

Na de most én elmegyek aludni teret adok Apának is, aki felteszi a fotókat, hogy én is dicsekedhessekKép
Kép
Kép

Sziasztok
Mese
mese29
 
 


Sziasztok!

Mese,
Mondtam én, hogy jó csajok is vannak! Kép És íme, be is bizonyítottátok! Kép Vikócáról is jó lenne friss kép, Marycus!! Kép Kép
Máté már elég régóta röhög hangosan, kb egy-másfél hónapja, a védőnő is mondta, hogy elég korán kezdte, de ahogy mondani szokták, szerintem is a tesó miatt van. Mindig azt hallottam régen is, hogy akinek nagyobb tesója van, gyorsabb ütemben fejlődik. Hát nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de tény, hogy azért gyereknek gyerek a barátja, akármilyen kicsi is Kép
Amúgy tényleg egy szépség Annácska, és tisztára rád hasonlít szerintem!
Reginek akad udvarlója, meg ő is szerelmes, elég hűségesen, már október óta ugyanaz a fiú van Kép Már közös képük is van Kép És én is elégedett vagyok a vejemmel Kép

Hanzi,
A Tescoban még mindig van olyan akciós popsitörlő, nem tudom, múltkor hol néztétek...múlt héten megint vettünk! Vagy újra van, nem még mindig?? Mindenestre, ha arra jártok, érdemes megnézni!
Más kérdés...Nem tudom már honnan, de van ilyen kupon, Hippes, amit a Rossmannban lehet beváltani mintacsomira 4 hós kortól, te már kiváltottad? Mi van benne?

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Az a hippes kupon a kórházi csomagban volt, de én asszem kidobtam. Nemigen van Rossmann a közelben, meg akkor megint ki kell valamit tölteni, megint újabb cégek szerzik meg a címet, aztán jönnek a levelek. Miksa sorra kapja őket a Margit krt.-ra, az ember öccséék (ők laknak a lakásomban most) meg jókat mulatnak rajta. De azért elég undorítónak találom, hogy már egy ilyen pár hónapos kiscsákóra is ráugranak a kereskedők. Ok, tudom, hogy le lehet tiltani a címkiadást, de annak is utána kell járni.

Arról a Vichy krémről majd számoljál be, jó?Kép Én megkezdtem a fogyást, 4 kg lement, de hát 20-nak kéne.Kép Maradt 16Kép Jövő héten újrakezdem talán a tornát is.

Hanzika! Köszi a szülinapos listát, computeragyKép Judittal meg beszélj, végülis a fiúk kibírják a buszt, nem olyan rossz a közlekedés. A komptól meg nem lakunk messze, de ki is mehet értük valaki.

Mese! Én nem tudom, hogy miket kell tudnia a menyjelöltnek, asszem nekem senki se elég jóKép De az tény, hogy Annácska nagyon csinos kislány, ebbe nem tudok belekötni.Kép A talit meg próbáljátok megoldani, mi nagyon szívesen látunk benneteket.

Nevetés: megnéztem a füzetkében, Miksa február 1-jén kacagott hangosan először.

Lányok, ma megint kocsinézőben voltunk, hát lehet, hogy mennypiros lesz mogyorószín belső huzattal. Csak ebben viszont nincs napfénytető, bár nagyon jó árat alkudtunk ki, és jó sok extra van benne. Gyönyörű. És gyorsan el lehetne hozni. A napfénytetőst meg kellene rendelni, annak pedig 8-12 hét szállítási ideje. Azzal belecsúszunk az unióba, így drágább is lenne kicsit. Csak hát a napfénytető volt az álmom...

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Mese,
Annácska gyönyörű Kép És az ember nehogy már beteget játszon - nem fog unatkozni ő sem Kép

Krisz,
Azért Máté sem kicsi Kép Metros talira meg szerintem menj csak el, kap akkor már más kajcsit meg fagyitejet Kép Popsitörlőt meg hétfőn megnézem, akkor megyünk a Madarászba OFG-re vissza.
A Hippes kupont egyébként én is kidobtam, asszem...

Szirom,
Tessék rájuk csapni, hogy napfénytetőst kérsz a mostani áron és punktum Kép

Képzeljétek, Marcus két napja hajnali 5-nél tovább aludt. Tegnap 3/4 6-ig, ma 6-ig Kép Én persze már fél 5 után fent voltam, arra vártam, hogy mikor ébred Kép Ma már nem aludt vissza, de teganp igen, egészen 8-ig Kép És anyuéknál volt majdnem egész nap, mi vásárolgattunk, este meg ők is átjöttek és raclette-eztünk Kép Ma meg a másik nagyiékhoz adjuk le, meghívott a párom a Tanne-ba (meghívattam magam Kép) Kép

Pénteken meg voltunk fent Marcussal Ildiéknél tejcsiért, a két babát egymás mellé tettük Kép Olyan aranyosak voltak! Marcus nyúlkált Tomi felé, húzta a ruháját, Tomi meg hangosan kacagott rajta Kép Kíváncsi leszek, mi lesz itt 9-én Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Ja, és a legfontosabb: boldog félévességet Miksának! Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Köszi Hanzika Miksa nevében is!Kép Marcusnak pedig gratula a hosszú alváshoz! Mostanában Miksabucc ébred, bár nem minden éjszakaKép Több mint 5 hónapos koráig pedig kivétel nélkül átaludta az éjszakákat...

Kocsiügy ennél bonyolultabb, márminthogy az asztalra csapokKép Ez a raktáron lévő járgány most nagyon megéri, úgyhogy azért megbarátkoztam ám veleKép

Lányok, ember kérdezi, hogy a talin bogrács vagy grill? Kíváncsi leszek, mit szólnak a babákok egymáshoz, Marcus meg Tomi édesek lehettekKép

És még azt beszéltük, hogy ha véletlenül ilyen gáz esős idő lenne, mint most, akkor muszáj lesz elnapolni, mert a szabadban, jó időben az igazi a tali. De nem festem az ördögöt a falra, és különben is jó idő lesz! Az ember már azon töri a fejét, hogy beteríti habtapival a teraszt a kicsiknek, hadd hemperegjenek (csak akkor hová ül Hanzika?Kép) Fedett terasz, korláttal. Még meglátjukKép

Többre nincs időm, munka vanKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Mi is boldog fél szülnapot kívánunk Miksának! Kép A fogyásodhoz meg gratula! Kép Csak így tovább, a krémről majd beszámolok, elvileg egy hét után már észlelnem kéne valami változást...
Én kocsi-ügyben tuti várnék, ha az az álmom! Főleg, hogy megnéztem a honlapon a napfénytetőset, és hát mit mondjak...nagyon szupi! Kép

Bogrács v. grill? Esetleg mindkettő? Kép Kép

Hanzi,
Jó nektek, hogy alszotok...Mátét nem tudom, hogy fogom leszoktatni róla...talán, ha már normálisakat is kajol. Egyelőre még kétszer kel, reggel viszont alszik fél 8-ig, akkor kaja, utána alszik tovább kb 9-ig.

Tegnap meg ma kapott őszibarit, az már jobban ment neki, mint az alma Kép Holnap meg kap majd krumplit is Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Jajajaj, Hanzi!!!
SOK BOLDOG NÉVNAPOT! Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Húú, Hanzi, nem ugrott be a névnap, de akkor én is, én is gratula!Kép

Kriszta! Azért nehéz az ügy, mert ebben meg van pl. mogyorószín Alcantara bőrhuzat (olyan, mint a hasított bőr), meg CD-s rádió, amit lehet a kormányról kezelni, meg bőrkormány bőrborítású sebváltóval, meg elektromos tükor, meg ködlámpa, meg díszléc, szóval baromi nagy adag extra, ami a másikban nem lenne benne alapból. Csak a napfénytetőKép Szóval ezt megéri megvenni, ás majd nagyon jól el is lehet adni. Ha a napfénytető mellett döntenék, akkor meg azt bánnám meg, szemét egy helyzet ezKép Ebben főleg az üléshuzat vonzKép

Ennyi, mert még nem vagyok készKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom!

Már fél éves? Hihetelen. Más gyerekénél olyan gyorsan megy az időKép Boldog félévességet!

Mi továbbra is betegeskedünk,e gyszerűen nem tudunk kilábalni ebből a bölcsis baciból amit Emma beygűjtött. Ő még cska jól is van, néha köhint egyet, meg időnként még ki kell szívni az orrát, de nekem megint fáj a torkom és a fülem is csak romlik. A férjem meg most kapta el. De tuti hogy ez azért van mert Emma ugye rendesen ki lett kezeleve, viszont én nem mert za orvos szerint ez vírus és nem adott antibiotikumot, amit meg itthon szerztem az cska 3 napra volt elég, és minimum 5 napig kellett volna szedni. Hát ha ez vírus akkor megeszem a kalapom, egyrészt a vírus nem fertőz vissza, másrész meg azt max 1 hét alatt legyőzi a szervezet. na mindegy.

Szirom!

Szerintem a bőrülés jobban hangzik mint a napfény tetőKép De ze csak az én véleményme, igazából sosem értettem hogy mire jó a napfénytetőKép nekem mostanában biztos nem lezs autóm, nehogy új , de engem egy dolog érdekel igazán, hogy ha majd 20 év múlva lesz, hogy autómata váltós legyen, mert írtó béna vagyok vezetésbenKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó! Emmának nagyon boldog névnapot kívánunk!Kép

A családnak meg jobbulást, ahogy írod, rátok fér!Kép

A napfénytető azért jó, mert szabadságérzetet ad, feloldja a bezártságérzést (nálamKép), és klasszul jön be rajta a levegő anélkül, hogy huzatot csinálna. Nekünk még gimis koromban volt egy olyan kocsink, amin volt, az embernek meg több autóján is volt. És szeretjükKép

Kriszta! Ha már a gifek között keresgéltem, fogd fel biztatásképpen: Kép

Ja, és bogrács vagy grill egyszerre nem lehet, csak egy tűzrakóhelyünk van, bocsikaKép De a többiek nem mondtak semmit, tehát bogrács vagy grill?

Képzeljétek, Miksa 2-3 métereket közlekedik, bár nem tudom pontosan, hogyanKép Egy kicsit kúszik, de inkább gurul ide-oda. A kádban pedig újabban föl akar állni (biztos könnyebb a kis segge a vízbenKép) Úgyhogy tegnap száműztem a kádállványt, és beletettem őkelme kiskádját a nagy kádban. Így mondjuk elég nehezen férek hozzá, de hát ez van. Mondjuk fürcsi közben egyszer sem nézett rám, izgatottan szuszogva próbált mászni, meg lehasalni, megfordulni a kádban, és közben kapaszkodott a szélébe, mint egy kismajom. Amikor ki akartam venni, majdnem a kádat is vittük, mert nem akarta elengedniKép Hát nem semmi, 2 napja még simán, engedelmesen hanyatt feküdt nekem a kádban...

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Izé, na szóval Manó, csak azt felejtettem el, hogy köszi a gratulát a féléves Miksabuckó nevébenKép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

És mi főne a bográcsban?Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!

Valami pöri, milyet szerettek?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok

Meg a sok gratula, Mese meg csak kapkodja a fejét. Például eszem se jutott Hanzi névnapot keresni a naptárban. És már Szirom, meg Manó névnappal is gondban vagyok újra.Kép De már érik bennem az elhatározás, hogy veszek egy névnaptárt és ide teszem a gép mellé. Csak tudnám, hogy hívnak benneteket.Kép Krisztocsra azért van ötletemKép Na jó, a többiekre is, csak lehet, hogy jót szórakoznátok rajtaKép Majd a talin előadom. Remélem, sikerül addigra megpuhítanom az embert. Egészen jámbor és jóindulatú, de Pesten nem szeret vezetni. Annyira nem, hogy szerintem még nem is vezetett soha ott.

Hanzi,
Akkor boldog Hanzi névnapotKép Az nagyon jó ötlet volt, hogy összeszedted a babák szülinapját és nagyon édes tőled, hogy így számon tartod mindet.
Amikor olvasom, mindig elszégyellem magam. Én csak Mátét tudom, hol tartKép De fogok pótolni.
Ügyik vagytok, hogy így rá tudjátok bízni másra a babát. Én nem mertem soha sem egyedül hagyni, most meg ha 20 percig nem lát, akkor már néha nagyon oda van. Meg hát nem is eszik rendszeresen, emiatt sem lehetne másra bízni. De azt hiszem, már nem csak ő, de én is elszoktam ettől. Kíváncsi vagyok, mikor jön az, hogy szeretném valakire rábízni. Azt hiszem, kicsit túlzottan tyúkanyó vagyok.

Krisz,

Máté nagyon jól belehúzott, lehagytatok minket mérföldekkel. Annácskát ma mérték, 62cm és 6240 gr. Izgultam is, mert Sziroméknál a havi fél kg. mondták minimumnak és Annácska meg csak 30dkg-t hízott. Eleinte hetente hízott ennyit. Ráadásul én tudom, hogy már két és fél hete is 6200gr volt! De képzeljétek, két napja 11 órát átaludta este egybe. Ötkor mondjuk felkelt, de egy panasz nélkül beszélgetett az ágyában egy fél órát, és aztán visszaaludt. Ehhez képest elég nagy csalódás volt, hogy tegnap este újra kétszer keltKép
Szegény ma kapott oltástKép Már az elsőnél sírt nagyon. Annyira felvettem volnaKép És akkor még jött a második. Én még ennyire sírni nem is hallottam. Mondjuk gyorsan megvigasztalódott, de pár percig azért hüppögött. Most viszont egyelőre megint semmi baj.
Krisz, ti már túl vagytok rajta?

Látom, hogy rajtunk kívül már mindenki hozzátápizik. Lehet, hogy nekünk is el kellene kezdeni, nem tudom. Azért egy kicsit aggaszt, hogy ennyire nem hízik. De lehet, hogy ez normális. Végül is ha a doki nem aggódik, akkor talán nincs is miért.

Szirom,

Én biztos megvenném a megypirosat. Nekem az a kedvenc autószínem. És csini nagyon a kocsi, megnéztem én is. Mondjuk én Manó cipőjében, nincsn autó meg mostanában nagy eséllyel nem is lesz. Ráadásul negyedszerre kaptam jogosítványt, akkor is csak megsajnáltakKép Egyszer még vizsgán az anyukámat is majdnem elütöttemKép Éltem egy évet az USA-ban, ott vezettem automatát, hát avval sem remekeltemKép

Na jó, mára lelövöm magam. De igyekszem sűrűbben jönni, hátha akkor nem feltűnő, mennyit beszélek.

Mese
mese29
 
 


Sziasztok!

Most meg jujuj, Emmának is nagyon sok boldog névnapot! Kép

Szirom,
Mi mindenevők vagyunk, úgyhogy minket kipipálhatsz Kép
Én még mindig a napfénytető mellett voksolok Kép

Mese,
3 hónapos kortól nem kell már a havi 500 gramm hízás! Máté is az elmúlt hónapban "csak" 400 grammot hízott. Mi múlt hét csütin kaptunk oltást, de az első után én fel is vettem, pedig akkor még nem is sírt, csak a második után Kép De akkor se sokáig Kép
Alvás-ügyileg nálunk is folyton káosz az éjszaka, hol így kel, hol úgy...csak egyszer aludta át az éjszakát eddig Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Manó,
Utólag is boldog névnapot Emmának Kép És jobbulást a családnak!

Szirom,
Nekünk mindkettő jó Kép Úgyhogy rátok bízzuk. Ja, és gondoljátok ki, hogy mi mit vigyünk a bulira! Ha a párod felhabtapizza a teraszt, akkor beülök én is a skacok közé Kép És Marcus is sokat gurul, nem bírok vele, sokször a szoba másik végéből szedem össze, nem ám a szőnyegén van Kép A fürdés nálunk is hasonló, már kipróbáltam, hogy a nagykádban fürdetem, hát ne tudd meg Kép Siklott össze-vissza, csúszkált, dobbantott, imádta Kép Ja és a pihenőszékébe sem tehetem már sokszor, meg abban meg fel akar ülni. A kiságyon meg a légzésfigyelőt szúrta ki, a madzagját húzogatja Kép

Mese,
Azért javaslom, hogy ha tudod, hagyd ott Annát anyósodéknál kisebb időközökre, mert később aztán, ha ott kell valakire hagynod, nem fogod tudni....

Juditékkal beszéltem, lehet, hogy ő Kristóffal eljönne, de még nem biztos.

Alvás: ma negyed 5-kor kelt Marcus, evett és visszaaludt negyed 9-ig Kép Ez is tetszik ám!

H.

Kép
hanzika
 
 


Ja és bunkó vagyok.... köszönöm a névnapi jókívánságokat... azt meg elfelejtettem!

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

mese!

Én még sosem vezettem autómata váltóst, de abban reménykedem hogy az jobban menneKép De mivel a közel és távol jövőben úgysincs esélyem rá, így igauzán hangoztathatomKép

Szirom!

A férjem szereti a pörköltet nagyon, főleg csirkéből, de ő másból is, én annyira nem de azért megeszem. Azért én inkább a grillre szavaznék. De nem gond a másik sem. Remélem hogy el tudunk menni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

No, akkor még hagyom az embert egy kicsit gondolkodni, hogy mit főzzönKép Jól csinálja mindkettőt, nyugiKép Mondjuk ha engem kérdeztek, én jobb szeretem a grillt, bár nincs bajom a pörivel sem.

Lányok, rájöttem, hogy Miksabuckó elalszik a konyhai elszívó hangjáraKép Hallottam én már azt, hogy a monoton zajra elbubulnak a srácok, de a porszívó az nálunk ebből a szempontból nem jött be. Szerintem az baromira hangos. De konyhai mixerre már aludt el, és ma és tegnap is elszunnyadt a pihenőszékében az elszívóra, amíg tettem-vettemKép ÉljenKép

Hanzika! Én is tervezem a nagykádas fürcsit, de az emberrel közösen, gondolod, hogy összejön? Tegnap vendég volt, tegnapelőtt éjszakás volt, ma hokimeccsre ment...Kép Talán holnap?

Pihenőszék: Miksa kihajolt belőle oldalt a papa sörösdoboza után, de annyira, hogy azt hittem, fölborul az egész.

Kriszta! Lefoglalóztuk a meggypirosat, bőrülésselKép De legközelebb ha beledöglök is, lesz napfénytető...

Mese! Azért anyukádra vigyázzKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


No, a (számomra) legfontosabbat meg majd elfelejtettem: Miksabuckónak kocog felül is a fogacskája, legalábbis úgy érzem a kanálkával. Csak nem képzelődömKép Megnézni viszont nem nagyon hagyja, meg amikor kicsit be is tudtam kukkantani, egészen zavarba jöttem, hogy hol is kell keresniKép Újabb bizonyíték, hogy ma reggel ugyanúgy harapott, mint amikor a lenti fogacskái voltak újakKép

Hanzi! Miksának ízlik a Sinlac és nagyon jól is lakik tőle, meg nem is bukja föl. Tegnap simán kapta, ma pedig gyümit tettem bele neki. Hát nem mondom, hogy sikítozott érte (mint a körtéértKép), de rendesen megette. Tegnap megcsináltam neki az előírás szerint, 150 ml vízből, abból hagyott egy kicsit. Ma 120 ml-ből kutyultam, meg ugye a gyümipép. Ez elfogyott az utolsó kanálig.

Ti mikor mentek a vizsgálatokra? Mikor tudsz bővebbet?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Manó,
Hogy vagytok? Emma miket kapott? Kép

Szirom,
Szóval ugrott a napfénytető Kép Kép Úgy sajnálom, mintha én kaptam volna Kép
Mi újsi fogacska terén? Kép

Hanzi,
Mesélj, ha van valami eredmény Marcus havernál!

Máté meg van őrülve két éjszaka óta Kép Négyszer kel!!!!!! És zabál mint egy őrült...nappal kb két perc egy szopi, utána nézelődik vadul. Hívtam a védőnőt, mert ugye valszeg pótolja, amit nappal nem zabbant meg...Azt mondta, hogy szerinte még ne krumplizzunk, hanem az esti szopi előtt kapjon gyümit, mert az eltelíti. Hát bazira nem jött be...megevett egy fél üveg Hipp őszit, aztán fürcsi, szopi, és ugyanúgy kelt négyszer Kép Az első kelésnél nem adtam cicit, benyomott 100 ml őszilevet...
Holnap megint felhívom majd a védőnőt, mert ha így folytatjuk, felmosórongy leszek hamarosan Kép

Kiváltottam a Rossmannban a Hipp kupont, egész jól kitettek magukért, volt benne egy üveg Hipp körte desszert, egy üveg Kecskeméti vmilyen innivaló, egy csomi tea, egy partedli, egy kanál, egy autóba való matrica (tudjátok, az a vigyázz rám féle..)meg egy Gabi fürdető. Ja, meg egy Gabi pontgyűjtő füzet Kép

Olyan szupi idő van ma végre! Anyummal sétáltunk két órát Kép Hanzi, Ildi, ígérem, jövő héten haverokkal is megyünk Kép (nem is hiányzom, mi? Kép )

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom,

A MIlupás pép nálunk is bevált, az még simán is csúszik Kép

UH-ra május 14-én, gasztrora 27-én. Fülészeten hétfőn voltunk, ősszel kontroll van. A horkolásra is azt mondta a dokinő, hogy a stridorja miatt van.

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok

Újra itt, javuló tendenciát mutatvan.

Szirom,
gratula az autóhoz. Mikor hozzátok el? Talin lehet már benne gyönyörködni? Vezetted már?
Miksa fogak hogy állnak? Na jó, eldugultam ( már csak annyit kérdeznék még csendben, hogy ugyan vajon mi lehet a neved, mert bevallom, rád még ötletem sincs , de a szirom naaagyon tetszikKép Kitől kaptad? )

Krisz,
nagyon meg tudlak érteni. Máté és Annácska nagyon egy hullámhosszon mozognak. Tegnap este a Lányka is négyszer keltKép És napközben alig eszik. És emiatt sajnos úgy érzem, alig van tejemKép Pedig szopizva szeret elaludni, de ez néha nem jön össze és akkor elég morciKép Úgy sajnálom olyankor szegényt. Mi még hozzátápit nem kezdtük el. Annyira szerettem volna kibírni a hat hónapot. Nem is volt konkrét oka, csak mostanában annyit hallani, hogy így jó meg úgy jó, de hát nem hiszem, hogy bírni fogjuk. Szerintem nem csak nekünk, de a babáknak sem jó, ha ennyit felkelnek éjszaka.

Manó
Innen is gratula EmmánakKép Végre valaki, akit tudom, hogy hívnakKép

Hanzi,
Te néha emlegetsz valami Dávidot. Ő ki? Vagy csak én zagyválok valamit.
Amúgy irigy vagyok a nagy alvásért!Kép

Jaj Krisz, még egy kérdés?
Hajvágás. Ti mikor vágtatok, hogyan. Nagyon sajnálom levágni, de valami fazont mégiscsak kellene csinálni. De lehet, hogy megvárom a talit és akkor majd adtok tanácsot.

Sziasztok
Mese
mese29
 
 


Sziasztok!

Húú, Kriszta, Mese, azér a négyszer kelés az nem fehér embernek való... Hát nem csodálom, hogy fáradtak vagytok. Esetleg nem tudjátok elnyújtani az esti szopit? Miksa a fürcsi után a mi ágyunkban fekve kap szopit, csak ketten vagyunk, nyugi van, csak éjjelilámpa ég, és kb. egy órán át eszeget kisebb beleszundításokkal tarkítva. Így nagyon könnyű félálomban letenni is, eléggé jól is lakik, hátha nálatok is beválna valami hasonló. Ha hülyeségnek tartjátok, akkor bocsi, hogy belekotyogtam. Mondjuk ennek annyi ára van, hogy szegény ember addig elszundít a meccsen a nappalibanKép
Bár egyébként ilyen idősen Miksa is szivatott, nyavalyogtam is nektek eleget. Bár ő nem éjszak kelt, csak a kajálásokkal variált, és kergetett az őrületbeKép

Fogacska: kocog, de nem látom. És kicsit harap is, meg harapdálja a varázsitatót is. De megnézni egyszerűen nem hagyja Miksabuckó.

Mese! Régen a profilomban volt egy 3D-s uh kép Miksáról, egészen a 18. héttől amíg meg nem született. Azon rajta volt a nevem, de egyébként ÁgotaKép A szirom nicket nagyon régóta használom, azon irceltem még olyan 6-7 éve. Csak most nem nagyon illik rám, mer olyan bálna vagyok, mint egy ház. Képzavarok gyöngyeKép Egyébként anyakönyvezhető név, benne van a LadóbanKép

A kocsit akkor hozzuk el, ha összakalapáltuk a 25%-ot, be kell jönnie néhány bevételnek ehhez. Szerződés, foglaló megvan. Talán a jövő hétenKép

Hanzika! A Milupás pépről lemaradtam. Az milyen cucc?

Végül Miksa a járókában:

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Kissé zürös napok voltak, azért nem jelentkeztem. Nem Marcussal volt gond, hanem vannak Ádámnak itt rokonai külföldről és őket kellett pátyolgatni. Vis kellett volna, mert bár tegnap úgy volt, hogy jönnek, nem jöttek. Én meg persze készülgettem.

Marcus jól van, most már több napja 6-ig alszik. Ma kicsit több volt, mert később aludt el. Anyuéknál volt este, mert én kicsi kimenőt kaptam, találkoztam barátnőkkel, kollégákkal Kép Állítólag fürdést végigsírta (nem tudom, hogy miért, mikor nem sírós fürdés alatt), de utána nem volt gond. Persze fél 10-kor majdnem bealudt, de aztán mégsem ott. Áthoztam, csak erre várt, az ágyában beájult Kép

Szirom,
Milyen nagyfiús ezen a képen Miksa Kép És nem hasonlít itt azokra a képekre, amiket fel szoktatok tenni - milyen érdekes Kép Nekem a grill is tökéletes, de azzal tán több macera van, nem? Bár pörköltnél én is jobban szeretem Kép Hangok-alvás: a monoton zajokra tudnak a babók aludni, ezért is alszik el a legtöbb baba kocsiban Kép Állítólag a hajszárító is jó taktika Kép Nagykádas fürdés volt már? És gratula a fogacskához! Még én sem látom, de doki néni szerint jön. Meg aztán a műanyag kanál nem kocog annyira. Nálunk is meg a Milupa pép üresen is akár Kép Ez ugyanaz,, mint a Sinlac, csak nem szója-szentjánoskenyér, hanem hidralizált tejporból van, mint a tápszer.

Krisz,
Nem irigyellek Kép 4x kelni a picihez. Egyébként nálunk ez a gyümi evés nem jött be, nehogy eltelítette Macust, de még kevesebb is volt neki. A pép úgy-ahogy, bár első héten az sem volt olyan. Tán az idővel jár, hogy most már jobban bírja az éjszakát. És a későbbi éjszakai etetés sem vált be annó, ugyanúgy kelt a megszokott időpontokban. Ez most is érvényes: akár este 9-kor eszik utóljára, akár 7-kor, eredmény ugyanaz.
És persze, hogy hiányzol a sétáról, most már jöhetnétek ti is, hisz azt mondtad, hogy ha jó idő lesz és nem kell annyi ruha, jöttök!

Mese,
Dávid a kisebbik unokaöcsém. Ő 9 éves lesz Kép Tomi meg a bátyja - 14. Tőlük örököltük a ruhák 80%-át Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Igaza van Hanzinak, tényleg tök másképp néz ki ezen a képen Miksa, mint az eddigieken Kép Persze ezen is tünemény Kép

Hanzi,
Megyek ígérem, csak kedden lesz a temetés, és addig is próbálom anyumat pátyolgatni, úgyhogy most vele voltam az utóbbi napokban. Tegnap találkoztunk is Hajniékkal Kép MOndta, hogy Ilid még mindig beteg Kép Tudsz róla valamit?

Nekünk is mindegy, hogy grill v. bogrács!

Kezd normalizálódni a helyzet...gyümit lecseréltük tejpépre este, utána még szopi, kettőkor kelt, akkor kapott vizet meg cumit, úgy hogy ki se vettem az ágyból. Aztán kelt fél öt körül, akkor ugyanez volt, na de hatkor már nagyon éhes volt, meg hát a cicijeim se bírták, úgyhogy kapott enni Kép Remélem, ezzel a taktikával le fog szokni a kelésről! Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Az ember is azt mondja, hogy más ez a kép, és most hogy mondjátok, hát lehet... Talán dundibb rajta Miksa fejecskéje, meg ez azt hiszem, éppen ébredés után készült. Pedig az egész kölyök mindössze 6,80 kgKép Majd meglátjátok a talin. Tisztára izgatott vagyok, hogy mit kezdenek egymással a kölykökKép A tieitek lehet, hogy láttak már más gyereket, de Miksabuckó nemigenKép No és képzeljétek, hogy Miksa nem fél a bazi nagy kutyák ugatásától, merthogy olyan a szomszédé is és azt sokat hallja. Ellenben kijött egy másik szomszéd a telkére, akinek van egy bolognese-je, a Pumukli, hát a kis vakarcs ugatásától úgy megijedt Miksa, hogy először szabályosan visszavakkantott neki, aztán kerservesen sírni kezdett.

Kriszta, ne haragudj, de elkerülte a figyelmemet, hogy temetésre készültök.
Az éjszakai módszerhez gratula, végülis ha Máté nem veszi nagyon zokon, akkor szerencséd vanKép

Hanzi! Hát az a nagykádas fürdés baromira nem jön össze...Kép De ami késik, nem múlik talán.

No, még azt nem írtam, hogy Miksa lassan reggel 9-ig alszik. Óraállítás óta csúsztunk meg, úgyhogy asszem előbbre kell hoznunk a lefekvést. Eddig csak fél 10-kor vittem fürdeni, aztán szopi, de így megcsúszik az egész délelőtti kaja, meg az ebéd is. Csak nem nagyon fűlik a fogam hozzá, mer eddig se láttam egy épkézláb filmet se, de most még az Anyátok köztből is kimaradok...Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Krisz,
Temetés Kép Anyud jobban van már lelkiekben egyébként?

Ildi meg hol jobban van, hol megint fáj neki a melle. Most már nőgyógyinál is volt, kapott gyógyszereket, de az egyiket piszoknehéz beszerezni (oxytocint kapott). Nem tudom, hogy ma végül sikerült-e. Pedig Tomi szopizik, ő fej rendületlenül (Marcus örül is neki mindig Kép). Azt mondta a doki, hogy ilyen típus ő.

Marcus sem fél a kutyáktól, sőt, tök muris volt, mikor Pomázon voltunk a nagynénjénél Ádáméknak. Ott van 4+2 kutyus és Marcus csak leste őket és röhögött Kép És nem zavarta a hangos ugatás sem. A macsekomat meg egyenesen imádja Kép

Most meg ölbe tett kézzel várunk. Sógornőmék Ausztriában voltak a mi kocsinkkal, azt várjuk, hogy meghozzák. Apuék meg buszkiránduláson voltak, egy naposon, 2x kaptak a busszal defektet és most a csereautóbuszra várnak vhol Mezőkövesdnél. Milyen hétvége lesz ez?

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Elromlott ez a disznó idő, pedig már úgy megszoktuk, hogy szinte egész nap az udvaron vagyunk! Meg azt terveztük, hogy kertészkedünk is, végre itthon van az ember is, de hát még az eső is esett... Miksabuckó azért a teraszon aludt kora délutánKép

Ildi! Jobbulást neked! Lehet, hogy a szopis topikban tudnának valami praktikát (tán káposztalevélre emlékszem) ajánlani, meg talán az lll honlapon is találsz egy-két ötletet. Bocsi, hogy belekotyogok, lehet, hogy már ezer éve túl vagy ezekenKép

Más nincs, mi megvagyunk, Buckó kicsit nyűgös, de azért játszik a papával, én meg nagyon nyűgös, mert rohadt fogyókúra... De 6 kgKép És tegnap voltam tornázni is, nem volt rossz, de azt hittem, jobban fog esni.

Szép hétvégét mindenkinek!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?