Új privát üzeneted érkezett!

vicus
szten hegyesedett Lilla orra.

ditke
ti nem fogtok különköltözni, asszem :lol: a sunyi lejmolos haver fajtáját meg nem birom :twisted:

gyugyi
ezt neked
Kép

szinház alatt lánykád nem avatt fel az ajándékot?? :lol:

haga
jaj ez a bizonytalanság :? ma hány tezstet löttél? :) mikor tudsz dokihoz menni? az lenne a ledjobb.

zsofi
pocak???

kolibri
neked még boldog névnapot :lol: hogy áll a lakás?

dike
mennyi ideig nem dolgoztál végülis a mütét után? most akkor belehuzhattok :)

ticsi
Ági. Davi még nem érti, mi van, petinek meg nem mondjuk a nemét, mert akkor elpletykálja a családban. a csaléádnak meg nem mondjuk, ne hálaistenkedjenek, hogy végre egy lány. miuátn ugye olyan lelkesen fogadták az ujabb unoka hirét
ditke
mán marad ez a vonalzo, ha ezzel keztdtem
Vendég
 


Ditke

Nem, nem, egyelőre nem szeretnék még harmadikat! Most vannak bizonyos feltételeim! A start a -25 kilóra vonatkozik! Onnantól fogyózok!
Én is remélem,hogy nem költöztök külön, és hogy mihamarabb babás leszel.

Kata

Igazad van, nálunk is minden unoka fiú! Majd lesz nagy meglepetés! Szép a név!
Nem értem én a szülőket! Anno tizen gyereket neveltek, és a helyzet akkor sem volt jobb, igaz kevesebb volt az elvárás!


Huh a nagyobb gyerekem kiabál a kisebbel, mert a kisebb kiabál, hangpróbálgat! Mi erre a megoldás? Hmmm....
Most lenne jó az emelet! De ott még a szél lakik!

Megyek oszlatom a feszültséget!
:D

Kép
ticsimû
 
 


Kata!

A vonalzód tök jó, mert a kék alapszín arra utal,hogy fiús családba érkezik a rózsaszín sálas maci, tehát a lány! :wink: :wink: :wink:

Kép
ticsimû
 
 

 
 

köszönöm mindenkinek h drukkoltok, remélem sikerrel zárom ezt a ciklust!

kata! ági, szép név! én nem voltam táppénzen.másnap itt a városba már vezettem, de a fuvarokat a párom csinálta.jó volt egy kis pihi, meg egy kis sajnáltatás. :lol:

KépKép
dike
 
 


Ticsi

Hajrá fogyókúra!!!! :wink: :D

Kata

A barátnőm is Ági!!!! :wink: :lol:


Mindenkit elriasztottam!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Lili, hajrá következő hónap!

Haga, nagyon szép lett a Lily-d!

Ditke, ahogy olvastalak, nekem is az ugrott be, hogy ez még egyáltalán nem reménytelen... :roll: remélem ha láttok esélyt még, rendbe tudjátok hozni.

Kata, haláli a banános kép! :lol:

Velem annyi van, hogy brutálisan megfáztam, fáj a torkom, fejem, orrdugulás, füldugulás. :? Állandóan lesem a hőmet, nehogy nagyon felmenjen, és azon agyalok, hogy vajon ha felmegy, mit vehetek be... már rákerestem, de ahány oldal, annyi tanács. Sokan írják, hogy algopyrin mehet, mások meg azt, hogy csak a paracetamol-tartalmú lázcsillapítók. Most akkor vajon melyik? :roll: Most még nem kell bevennem, de azért jó lenne tudni, hogy mit szabad és mit nem ilyenkor, ha esetleg mégis kellene...
Vendég
 


Szóval mégicsak a nőivonal dőlt ki a sorból, eltünt néhány vonalzó..
Vendég
 


Ja és fogalmam sincs egyelőre, hogy a miért reggeli hányingernek hívják a pocakos hányingert - az én gyomrom késő délután és este liftezik. Na nem mintha panaszkodnék. :D
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Mi már Forma 1-ezünk. :D
Este megint rázott a hideg, de reggel ébredéskor mindig melegem van:37,4 voltam reggel. Én nem vagyok beteg peddig :D, ez a terheshőm. :wink:

Pompom
Remélem nem lesz semmi komolyabb bajod!1000-es c vitamint neked azonnal, azt mondják annak is van lázcsil. hatása.
Nekem is du ill este van inkább hányingerem pár napja...bár mintha ma már reggel is éreztem volna. De hát majdcsak kibírjuk. :D

Ditke
Hát akkor ügyesen ezzel a kapcsolatépítéssel!!! :D

Dike
Sok sikert a hónaphoz!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Krisz :)
Nem semmi egy verseny!!!! :shock: Megnézem délután is!!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné
Hát nem volt semmi...de mi inkább kirándulnánk du.
Bár nincs az a tűző napfény de természet - sétálásmániások lettünk. :D Előtte anyuéknál ebédelünk...aztán irány valamerre. :D

Pusszantás hétalvók!

Kép
vizkriszisback
 
 


Viki
Nagyon cuki Levente ! :)

Kata
Ja :), megyek hormonvizsgálatra, hogy az elmúlt kb 5 hónap alatt mit változtak az értékek, most hogy IR-rel kezelnek. Vszont gyomortükrözésre még egyszer én sem mennék. Pfuj.....
A doki most olyan gyógyszereket írt fel, amik egyrészt az egyik a gyomromból tüntetni el a felgyülemlett cucokkat (kp. menny. epe = sav???), a másik meg jó a refluxra, helikobaterra, meg fekélyre.
Szóval 3 az egyben tablettát is írt fel. Remélem 3 hét után, mikor vissza megyek kontrollra (szerencsére csak be kell számolnom, hogy hogy érzem magam, és nem akar megint minden félét ledugni a számon), akkor már minden jó lesz :)

Vicus
Gyönyörű kép Lilla babáról. Hajrá következő hónap!

Haga
Tök jó erős lett a teszt! :) Mikor tudsz elmenni dokihoz?

Ditke
Ez nagyon durva sztori! Én tuti felrobbannék az idegességtől, ha valaki ilyet csinálna velem. :twisted:
Azért dícséretes, hogy próbálkozik és nem akar téged elengedni. Még ha nem is mondja ki és még le is tagadja. Biztos vmi férfi büszkeség :roll:

Pompom
Sok C-vitamin segíthet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


jó reggelt!én is fél kómásan megnézetem a F1et. :)

lányok, kéne nekem vmi vonalzós oldal, ami magyar.vagy a lilypie-n melyik az ovulációs?nem értek angolul ,leirná vki a lépéseket?

mért lett mára rossz idő? :twisted: :(

KépKép
dike
 
 


Sleepin
Mi sok nagyis cuccot és mellé szeksziset is vettünk a leendő arának ajándékba.
Játékok??? Hát minden féle, a múltjával és párkapcsolataival kapcsolatban....
Pl: egy funérlapra akasztottunk lufikat, különböző volt pasi nevekkel és sorrendben ki kellet lyukasztania a lufikat, hogy melyik volt a legrégebbi pasi, sorban a mostani felé :) És ha mindig jól teljesített egy feladatot, akkor megszavaztunk neki egy ajándékot, amihez vamailyen kis versikét kreálltunk és úgy adtuk oda. (pl. kapott sodrófát, fakanalat, cipőkefét, azzal a felkiáltással, hogy mindig fényesre tudjon kefélni, ha ahhoz támad kedve, stb, stb. )
Na ez most elég hülyén hangzott :(

VAgy csináltunk olyat, hogy minden féle fiúkról az ismerősi körben nyomtattunk fotókat és kivátuk az orrukat, szemüket, szájukat, fülüket és ki kellett találnia, hogy melyik az ő párja :)
CSak néhány, amiket eddig csináltunk.
Ja.... és kapott egy férjhez megyek pólót, amit első munkanapján viselnie kellett a cégnél. Erre azért kértünk bizonyítékot is :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Azt hiszem kell másik vonalzó :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Pompom,
ne haragudj, hogy beleszólok, de kérdezd meg a lázcsillapító szerekről a nőgyógyászodat. (Én úgy tudom Algopyrin mehet.)
Egyébként meg 38 C felett hűtőfürdő első körben.
(Utánanéztem, mert nekem is aktuális volt sajnos.) A C vitaminnak nincs lázcsillapító hatása.
Nem biztos, hogy lázas leszel. Addig is kíméld magad és igyál sokat.
Minden jót!
potter_76
 
 


ticsi
hog neked milyen elméleteid vannak a vonalzomra :lol:

pompom
algopirin mehet, de azt már fel kell iratni. gyogyszertárban megmondják amugy, mit szabad. a láznál figyelj arra, hogy most alapbol is magasabb a höd, nem 36 fokrol indulsz. legjobb télleg a hütöfürdö. gyogyulj!!! fokhagymás piritos, mééééz, kamillatea(én uuutálom), vöröshagyma, gözölés. amelyiket nem hányod ki :wink:

én még sose voltam lánybucsun :roll:

princzi
megjön???

dike
minnyá nézek neked vonalzot
Vendég
 


dike
lilypie.com-n trying to conceive a babagyártós vonalzo. rákatt, majd kiválasztod, full-size (hosszu) vagy mini ticker (rövid) legyen. rákatt a kék szövegre. ezután step 1 háttér kiválasztása, majd rányomsz kicsit lejjebb a step 2 re (milyen képpel számoljon), majd step 3-ban First day of last manstral period (utsolos mensid elsö napja), kiválasztod, alatta meg azt, hogy hány napos a cilusod. ha akasrz szöveget a vonalzo tetejére, akkor az elsö hosszu sorba irhatos (text above the ticker). aztán alul a szürke gomb create ticker. ha kész, a pseudo kezdetü linket kell a profilodba illeszteni az aláiráshoz.
kár a régi vonalzodért, szép volt az a kék, meg a hattyu

van a www.mamanet.hu-n is, ott regisztrálni kell, de egyedi vnalzokat lehet gyártani. nemtom, az mit jelent, minnyá megnézem
Vendég
 


Kata
Nem tudom, hogy megjön-e :roll: Még van pár napom tesztelni.
Remélem nem :) De ha mégis, akkor doki és hormonvizsgálat :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok
Létezik az, hogy a ciklus és a Fetrility is máhová teszi a PÉ-t?
Szerintem a Fertilitys mutatja jól

Dobok egy-két görbét:

Kép

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz, Ági, Kata, Princzike, köszönöm a jótanácsokat. :) Kúrálódom szorgosan. Végül nem lázasodtam be, de állandóan melegnek érzem magam, valszeg tényleg azért, mert most alapból is magasabb a hőm.

Kata, algopyrinem van, kamillateát viszont én is utálom, nem kell ahhoz babásnak lennem, hogy megugorjon tőle felfelé a gyomrom. :)
Vendég
 


Princzike, én vezettem pár hónapig mindkét oldalon a hőt, és ha máshova tették is, végül mindig kiderült hogy a fertinek volt igaza.
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de most önző leszek :oops:

Reggel óta úgy érzem, mintha meg akarna jönni. Nem görcsölök, csak az a tipikus mindjárt megjön érzésem van :cry: Eldönöttem, holnap elmegyek dokihoz. Nem tudom milyen egy női nőgyógyász, de hétfőn és kedden csak az van. Remélem nem fog hülyének nézni, hogy ilyen korán megyek hozzá. Elvileg holnap leszek még csak a 19-20. DPO-n. Ha ő nem ajánl fel semmi Utro vagy Duphaston félét, szerintetek én kérhetem, hogy írjon fel? Annyira félek, hogy elmegy a baba :cry:
Semmi egyéb tünetem, még a cicim sem fáj.

Még valami... háziorvos elküldhet HCG vérvételre???


Segítsetek légyszi!!!!



Pompom :)
Ha lázad lenne, akkor az Algopirin és a Panadol mértékkel mehet.
Én Alberttel a 8. hét táján homloküreggyulladást kaptam, nekem ezeket mondta a doki. Plus 30 hetesen amikor kórházba kerültem vesegörccsel, ott Algopirin-Nospa injekciót kaptam, otthonra pedig a Panadolt javasolták.
De tényleg csak láz esetén szedj bogyót, addig maradj a házipraktikáknál :wink:

Torokfájásra mehet a Tantum Verde, bár nekem semmit nem használt, csak a torokgyulám átment mandulagyulába :?
Jobbulást, és vigyázz Magatokra!
Vendég
 


Haga, azt sajnos nem tudom, hogy háziorvos adhat-e beutalót, de a mindjárt megjön érzés normális ilyenkor. Nekem is ez volt, főleg azokban a napokban, amikor meg kellett volna jönnie. Nem görcs, hanem az a fura nyomás, húzódás, egyszerűen csak éreztem, hogy van méhem, és történik ott valami. Hasonlót szoktam érezni mensi előtt egy nappal.
Kérd a progit, ha az megnyugtat. Nekem 12. dpo-n írt az orvos.
Vendég
 


PotterÁgi :)
Olvastalak ám a szomszédban!!!! :wink: :wink: :wink:
Gratula a kis 6 mm-eshez és megadrukkok!!!! :D :D :D :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

KépKép
zapáné
 
 


Princzike! Köszönöm a tippeket!!! Vannak már játékok, ajándékötletek, de belevonom a Te ötleteidet is! :) Eszembejutottál ma, elmentem a gyöngybolt előtt. :D Azért remélem nem fog megjönni. Ja és a fertis a jó PÉ szerintem, mert a másik görbe szerinti PÉ után volt mégegy leesés. Pé után már elvileg nincs. :D

Haga! Nekem (akinek soha nem jött meg normálisan) majdnemhogy havonta görcsöltem, amióolyan emlékezett a szervezet, hogy ilyenkor kéne -nem- megjönnie. Pedig nekem sosem jött meg havonta (kiv. gyógyszerrel). Szóval ez is benne lehet.

Terhesen Algopirin mehet. De csak 38 fok felett. Előtte felesleges. Sok sok folyadék.

Gyugyi! Mi ez a 2 hónap múlva vakáció???

Amúgypedig aki kitalálta az óraátállítást annak legyen 100 gyereke. Hogy magyarázod el a gyereknek, hogy aludjál már el 1 órával korábban, hogy este ne 11kor menjél aludni Anya örömére... UTÁLOM! :evil: :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

El vagyok kenődve,mert itt megint esik az eső.Pedig olyan jó lett volna kint a szabadban bóklászni egy kicsit.Esküszöm már be vagyok savanyodva a lakásba.Kezdem utálni ezt a helyzetet.


Köszi a drukkokat remélem hamarosan én is mutathatok egy pozitív tesztet.Rajta vagyunk.Ebben a hónapban pont akkor nem fogunk váltott műszakba lenni apával,úgyhogy indul a próbálkozás. :D

Krisz!

Én sem hittem sok mindenben,és sose gondoltam volna hogy megfordul a fejemben a lehetőség hogy lélekbúvárhoz kéne mennem.De most már minden olyan dologban hiszek ami eddig képtelenségnek tűnt.Bár még nem jutottam el,de nem vetettem el a dolgot,csak mindig ott van az hogy ..."hátha most összejön..."



Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Haga,
lehet, hogy egy nő nődoki jobban megért, a kétségeidben is könnyebben megnyugtathat! Mondd el neki az előzményeket is és máris nem kell aggódnod, hogy mit szól hozzád. Engem ennyi gyerek után nem tartana vissza, hogy nő! A harmadik szülést a szülésznő miatt emlegetem a mai napig! Pozitív volt!

Gyugyikám, üdv!
Ritkán nézek be, de mióta Kandi jelentkezett néha azért igen :wink:
A többi kismaminak is gratulálok, Kriszre is emlékszem még régről.

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Hali! :lol:

Ditke!
drukkolok h az éjszakai kézfogásból még szebb szerelem legyen :D

Lili!
hajrá kövi hónap :)

Haga!
Boldog szülinapot!és gyönyörű a teszted!ugye-ugye!kérj nyugodtan progit, ne légy szívbajos. :P

Sleepin!
nekem csak AZ a fantáziám fejlett, ami Gyugyinak is(bocsi) :lol:
nekem nem tartottak leánybúcsút :cry:

Krisz!
egyre kevesebbet fogsz aludni!!!!! 8) de megéri sztem :lol:

Pompom!
algopyrin, de csak ha nagyon muszáj :roll:

Ticsi!
a zöld bútor ezer éves, elvileg ebédlőszekrény.csak szét lett szedve darabjaira és be lett festve (autószerelő fújta be) zöldre, de még 10 éve :shock: :lol:
nem volt szívem kidobni, ezért lesz Lilláé :wink:

Kata!
hogyhogy hegyesedett Lilla orra?csak nem lesz Pinocchio :lol: ?

Kolibri??????????????
Mofly????????????????
Többbiek??????????????

apa szedett nekem ma a Duna-parton csomó ibolyát(fehéret láttatok már? 8) )
holnap délben első nst :shock: :roll:

Gröni!
nem értek az embergyógyszerekhez 8) :shock:
jobbulást nektek
Vendég
 


kata!nagyon szépen köszönöm a segítséged!

pompom! jobbulást vigyázz magatokra!

princzike! drukkkkk!

lili! babásodjunk együtt drukkkk!

haga! boldog szülinapot!!!hétfőn irány a doki!

KépKép
dike
 
 


ja és ugy néz ki elmult!!!! drukkoljatok ha jobb oldalamon érjen a petike :lol:

KépKép
dike
 
 


Van közünk egymáshoz? :lol: :shock: :P

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Citrom, Citrus limon, Limone, Lemon

Hatóanyag: illóolaj, keserűanyag, karotinoidok, heszperidin, citromsav, C-vitamin

Hatás: antibakteriális, élénkítő, lázcsillapító, nyugtató, epehajtó, féregűző, vérképző

Javallat: Emésztés szabályozóként gyomornedvek serkentésére, vitaminpótlásra, álmatlanság ellen idegnyugtatóként, ízesítőként.

Fekete ribiszke
Valamikor a kertekben, udvarokban mindennapos látvány volt a szerény feketeribiszke-bokor, a század elején azonban jószerivel mindenünnen kiirtották. Értéktelen, kellemetlen ízű gyümölcsnek tartották, holott az egyik legértékesebb gyógynövényünk.

A régi rómaiak köszvénybogyónak nevezték, és igen nagy becsben tartották. A középkori orvosok-tudósok is gyakran méltatták jó tulajdonságait. Paracelsus dicsérte tisztító- és csíraölő képességét. Magyarországon a népi gyógyászat fontos növénye volt, felhasználták bogyóját, levelét, virágát és gyökerét is.

Az első tudományos vizsgálatok a 20. században kezdődtek a fekete ribiszkével kapcsolatban, s a népi gyógyászat sok feltevése bebizonyosodott. Bogyójának összetétele bizonyos szempontból egyedülálló, hiszen aszkorbinsav-tartalma (C-vitamin) a fagyasztás vagy főzés után sem csökken számottevően, ami magas pektintartalmának köszönhető. C-vitamin-tartalma háromszorosa a csipkebogyóénak, s emellett B1-, B2- és B6-vitamin is található benne.

Napjainkban ismét reneszánszát éli Nyugat-Európában. Svédországban természetes lázcsillapítóként használják, Németországban influenza ellen és az emésztés elősegítésére, valamint érszűkületes betegek terápiájában. Jelentőségét a csernobili katasztrófa is megnövelte, mivel a sugárzás elleni küzdelemben hasznos lehet. Levele is értékes. Illóolaja hatásos a hajszálerek rugalmasságának szabályozásában, csökkenti áteresztő képességüket. Tüdőbetegeknél a tüdő erősítésére kiváló. A népi gyógyászat gyomorbántalmak, emésztőszervi betegségek, gyomorgörcs és krónikus nyombélfekély esetén ajánlotta fogyasztását. Hatékonysága ezekben a betegségekben is igazolódott. A termésben lévő egyik gyümölcssav megakadályozza a rothasztó mikrobák fejlődését a gyomorban, s így a gyomorsav termelődését természetes módon szabályozza. Epe- és májbetegségekben is jól alkalmazható. Eredményesen ágyazható be vesebetegek kezelésébe is, mivel a görcsös rohamokat ritkítja, lefolyásukat enyhíti. További nagyszerű tulajdonsága, hogy meggátolja a vér savasodását. Elősegíti az oxálsav oldását, aminek jelenléte a szervezetben a vesekőképződés veszélyét növeli. Köszvény elleni jó hatása is bebizonyosodott, reuma esetén is hatásos.

A fekete ribiszkének még számtalan gyógyhatása van, így például nyugtatóan hat az idegrendszerre, a migrént elmulasztja, a kimerültséget csökkenti. Antiallergiás hatása is van, ezenkívül pedig vérszegénység és magas vérnyomás ellen is jól használható. A daganatmegelőzésben is egyre nagyobb a szerepe: a céklához hasonlóan óvja a sejteket a rákosodástól, a test öngyógyító erejét pedig növeli. Sajnos, egyelőre csak ritkán lehet találkozni vele a piacon, és a kerteknek sem gyakori növénye. Legegyszerűbb fagyasztva beszerezni.

Bátran fogyasztható nagy mennyiségben is, de ha szükség van rá, naponta legalább egy félmaréknyit együnk belőle egy adagban. A bogyókra öntsünk egykanálnyi mézet, ez elveszi az erősen savas ízét. Délelőtt vagy délután együk, semmi esetre sem este, mert émelyíthet. A kúra legalább tíz-tizennégy napig tartson, de ha van módunk rá, mindennapi táplálkozásunkba is beiktathatjuk.

Hatását a fokhagyma is fokozza, ennek kiegészítésére különösen a rákbetegeknek van szükségük.
Ribiszkekúra alatt étkezzünk sószegényen, s természetesen be kell tartanunk az adott betegségre vonatkozó egyéb diétás előírásokat is.

Kamilla: Antibakteriális, gyulladásgátló, fájdalom- és lázcsillapító hatású, továbbá aktivizálja az immunrendszert, ezért teája az influenza kezelésének hatékony kiegészítője. Egy evőkanálnyi kamillavirágot forrázzunk le 2dl vízzel, majd 15 perc állás után szűrjük le. Naponta 3-szor igyunk meg 2dl-t étkezés után.

Kép
vizkriszisback
 
 


Rövid leszek:

Fencike
Egy tündérbogyó ez a bébi! Ne félj, meg fog nőni!

Vicky
Levi még mindig gyönyörűséges!!

Kandi
Nagyon jó a "piás" kép! Gratula a tököshöz!

Pompom
Algopyrin mehet!

Potter Ági
Csak nem?! Gratulálok!! Már jó régóta próbálkoztok, ha jól emlékszem.

Vicus
Boldog Szülinapot!!!

Már múltkor is kérdeztem, mikor lesz végre topiktali?!?!

Tábla:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Hétfő........ :?

Tüncsi :)
Minitali lesz áprilisba, nagytali nyáron? :roll: Én benne vagyok! Hol? Mikor? :P

Sleepin :)
Hihetetlen a hasonlóság! :D

Vicuska :)
Minnyá' betöltöd a 36. hetet!!!

Lili :)
Itt is esik..... :? Meg fogok "bolondulni" a kölkökkel ma. Nehéz, ha elmarad a "legeltetés"!!! :lol: :lol: Majd hajtogatunk valamit.

Haga :)
Mai teszt??? Hétfő van! :wink:

Princzike :)
Én a fertiben bízom. A ciklus mindig hüleségeket rajzolt nekem.

Dike :)
Német sem megy? Át lehet állítani a nyelvet. Kicsi zászlóra kell kattintani.

Krisz :)
Tudtatok sétálni? Vagy esik Nálatok is?

Ditke :)
Színház jó volt, jókat nevettünk! Meg is fogom nézni (újra) az ódrihepbörnös változatot!

Pompom :)
Te nem tesztelsz újra? Léccí! :D

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Én tegnap és ma sokkal jobban alutam mint általában.Hőt nem mértem ma. :D
Amúgy úgy látom előjönnek megint a pattijaim, azt írták a 7. hét körül várhatóak. :? De van alapozóm. 8)

Gtünde
Köszi a táblázatot, meg a sok össze-vissza adatom beírását. :lol:
Én is emlékszem Potter Ágira, melyikbe írogat?

Sleepin
Áááááááááááááá, dehogy. :lol:

Zapáné
Hát séta nem sok volt..csak a TESCO-ba...de az nem olyan.Már 4 körül mentünk Miskolcra, de valóban ott is szemerkélt az eső.CSak kimentünk a pláza parkoló tetejére egy kicsit nosztalgiázni, mert ott volt az egyik első titkos randink. :D :oops:

Haga
TEszt? :D

Pompom
Érzések? :D

Princzike
Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz :)
PotterÁgi: babát szeretnék-babásai

KépKép
zapáné
 
 


Sleepin :)
Kérdezted, hogy mi az a két hónap múlva vakáció! :lol:
Nem emlékszel? Ó, IÓ, CIÓ, ÁCIÓ, KÁCIÓ, AKÁCIÓ, VAKÁCIÓ! :lol: :lol: Én még mindig iskolás vagyok, tudod! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok Csajok!

Micsoda jó hírekre jövök! :P

Krisz,
Gratulálok! :) És ez most spontán sikerült, ugye?

Vicuska,
Szép nagy a baba, nemsokára a karodban lesz. :)

Haga,
Neked is gratulálok a + teszthez.

Ditke,
Nem jó érzés, ha ilyen feszültségek vannak. Kívánom hogy hamar rendeződjön a kapcsolatotok.

Úgy látszik jön a tavasz, beindult a babaeső. Sajnos velem nem történt semmi. Csinálom a három hónapos tisztító, erősítő kúrát, iszom az Aloe Gélt, meg Royal Jelly. Jövő hétvégén megyünk kikapcsolódni egy kicsit. Pont akkor lesz peteérésem. Hátha... :)

Kép
mofly
 
 


Sziasztok!

Krisz, az érzések... hááát... a húzódó érzés eltűnt a méhem környékéről, úgy tűnik csak azokon a napokon jelentkezett amikor meg kellett volna jönnie, most már nem érzek odalenn semmit. A leglátványosabb dolog talán a melleim, amik kapásból nőttek egy számot. :) Fájnak, kényelmetlen hason aludni, és most már itthon is melltartózok, különben a járás mozdulataitól is megnyekkenék néha. Az étvágyam viszont visszajött. :)
Végül nem lázasodtam be, 37.4-nél magasabb nem volt (hónaljban), úgyhogy semmi lázcsill. Még ma és holnap pihi, kúrálom magam, aztán szerdán uh, gyakorlatilag a perceket számolom. :)

Tényleg várhatóak pattik? Nekem sosincs, még kamaszként is tiszta volt a bőröm, úgyhogy alapozóm sincs... A magas progeszteron okozza ilyenkor őket?

Én is akarok apának valami könyvet szerezni a terhességről, művelődjön csak. :)
Ja meg ilyenek jutnak eszembe, hogy vajon lehet-e kontaktlencsében szülni, és hogy most már tényleg meg kell csináltatnom a szemüvegemet. Van szemügöm, de azóta romlott még a szemem, szóval fel kéne frissíteni a dolgot. Elég rossz alapból a szemem (rövidlátás), kíváncsi vagyok mit mond a szemészem a természetes szülésre. Bár tudom, ez még nagyon odébb van, de ilyeneken fantáziálok. :)

Gyugyi, hoztam tesztet. :) 19. dpo, három órán át tartogatott pisiből.

Kép
Vendég
 


Ja és 25-ös, Gabriel teszt.
Vendég
 


Sziasztok :cry:

Voltam orvosnál.
Nagy a valószínűsége, hogy méhen kívüli terhes vagyok :cry: :cry: :cry:
A méhnyhártya elég vastag, a méhben egy 3mm-es felritkulás látható. A jobb oldali petefészekben egy 10*6 mm-es változó echogenitású cysticus képlet látható. Douglasban minimális folyadék van.

Azt mondta a dokinő, hogy vagy egy nagyon korán felfedezett terhesség, és egy sárgatest van a petefészekben, vagy méhen kívüli terhesség. És ő sajnos az utóbbinak látja nagyobb esélyét :cry:
Szerdán kell visszamennem kontrollra. De addig megőrülök. Nagyon félek, főleg,hogy a férjemnek ma kell visszamennie dolgozni, nincs kire számítsak, ha rosszul leszek :cry: Igaz, hogy a szüleim itt laknak alattunk, de hát ők nem nagyon vannak itthon.
Totál kivagyok :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok :cry:

Voltam orvosnál.
Nagy a valószínűsége, hogy méhen kívüli terhes vagyok :cry: :cry: :cry:
A méhnyhártya elég vastag, a méhben egy 3mm-es felritkulás látható. A jobb oldali petefészekben egy 10*6 mm-es változó echogenitású cysticus képlet látható. Douglasban minimális folyadék van.

Azt mondta a dokinő, hogy vagy egy nagyon korán felfedezett terhesség, és egy sárgatest van a petefészekben, vagy méhen kívüli terhesség. És ő sajnos az utóbbinak látja nagyobb esélyét :cry:
Szerdán kell visszamennem kontrollra. De addig megőrülök. Nagyon félek, főleg,hogy a férjemnek ma kell visszamennie dolgozni, nincs kire számítsak, ha rosszul leszek :cry: Igaz, hogy a szüleim itt laknak alattunk, de hát ők nem nagyon vannak itthon.
Totál kivagyok :cry: :cry: :cry:
Az a fura, hogy amióta mondta, hogy ha érzek erős késszúrást lent, azóta folyamatosan érzek valamit :cry:

Ja, ma reggel teszteltem, jóval sötétebb volt a második csík, mint eddig. Tegnap hőhullámaim voltak. Este óta nem érzem a mindjárt megjön érzést.

Volt valamelyőtöknek méhen kívülije? Akinek igen, légyszi írjon róla,mikor állapították meg, mik voltak a tünetei, hogy végződött, stb....
Vendég
 


sziasztok,

pompom, gyönyörű a teszted!!!!!!!!! :lol: hány dioptriás a szemed? Nekem közepes fokú rövidlátásom volt, amit lézerrel megműtöttek pár éve, és hála ezzel lehetett természetesen szülni. Ha a szemfenék rendben, akkor mehet a dolog :wink: Szülés előtt kb 1-2 hónappal érdemes egy szemfenék-vizsgálatot kérni majd.

Mofly, hová mentek? Most már állítólag tényleg jön a tavasz, és még pé-d is lesz! drukkkkkkkkkkk :wink:

Krisz, a Terhesség hétről hétre nekem is megvolt, szerintem jó könyv. Amit mi nagyon szerettünk az első pár hónapban, az a Csodálatos utazás album volt, így sokkal könnyebb volt elképzelni, mi folyik odabent :lol:
Pattik: kb a 3. hónapig brutál ronda volt a fejem, félcentis vakolat kellett rá :? minden csodaszert kipróbáltam, majd magától elmúlt.

Princzike, szép görbe! Teszt?????????????

Kolibri, nagyon boldog névnapot így utólag! Hová tűntél?????????

Sleepin, jó a két kép! :lol: Mindjárt dobok én is kettőt, állítólag kezd rám hasonlítani Picúr :lol:

Tünde, nagytaliban benne vagyunk Levivel! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Légyszi írjátok le, hogy az első UH-n milyen idősen voltatok és mit látott a doki
Vendég
 


Haga :(

Sajnos nekem tapasztalataim nincsenek, azt viszont tudom, hogy a sárgatest még sokáig látszik, sőt, nagyobb is tud lenni, mint amit neked mértek.

Nagyon-nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi baj!
Vendég
 


Vicky, -4.5 a dioptriám, mindkét szememen. Persze nálam is felmerült, hogy meg lehetne műttetni, de mivel már sok-sok éve semmi gondom nincs a lencsével, még nem bírtam rádumálni magamat. Az a gondolat tart vissza, hogyha műtét után mégis visszaromlana egy kicsit, nem valószínű, hogy újra hordhatnék lencsét, vagyis maradna a szemüveg, amiben viszont baromi bizonytalannak érzem magamat, úgyhogy utálom is rendesen.
De azért szülésre csináltatok egy csini darabot. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Haga,
Szerintem nagyon korán mentél. Miért gondolja, hogy méhenkívüli? A sárgatest még sokáig látszik az uh-on, az lehet normális is. Én 6+2-nél voltam orvosnál, akkor volt Dóri 7 mm, de nálunk perce pontosan kilehetet számolni a terhességi heteket a lombik miatt. Drukkolok!!
Vendég
 


Szia Pandácska :)

Úgy eltűntél :shock:
Hogy vagytok?
Jól látom, kistesóra gyúrtok?

Azért gondolja méhen kívülinek, mert mondtam, hogy görcsölgettem a hétvégén, mintha meg akart volna jönni. Na meg az aktuális hetekhez képest ami a méhben látható, az nagyon pici. Inkább amit a petefészekben látott, az a méret a megfelelő a terhességi hetekhez képest. Mondtam neki, hogy nem középidőben voltunk együtt, hanem pár nappal később.
Nagyon rámijesztett :cry:
Azt se tudom, hogy az mit jelent, jhogy a douglasban minimális folyadék van. Az mit jelent?
Tudtam, hogy korán megyek hozzá, de a mindjárt megjön érzés miatt mentem. Persze este óta nem érzem.
Vérzést nem látott uh-n, azt mondta, majd szerdán a kontrollon átvizsgálnak rendesen, és ha baj van, akkor kórház.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?