Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok........
az uh-on minden ok.szép nagyok vagyunk már!!!!!!
vérömleny már teljesen felszívódott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
afp-re ápr.16-án megyek.....akkor remélem már tudni fogjuk ki lakik idebe!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska örülök hogy minden rendben van. Tök jó hogy már felszívódott a vérömleny.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Csige: örülök, hogy jól vagytok! Szép a csigalak is! :wink:

Nita: örülök, hogy nálatok is minden ok!

Remélem a többiek is jól vannak!

Tegnap voltunk UH-n, méretek:

BFD: 82 mm
Fronto 92 mm
Mellkas 80
Femur: 54

A feje még mindig kicsit nagyobb mint az átlag.

És a pocak:Kép
Vendég
 

 
 

puszedli neked is nagyon szép gömbölyű a pocakod!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Puszedli te is szépen gömbölyödsz.

Hogy telt a hétvégétek?

Én ma jól elfáradtam. Délelőtt főztem, aztán meg folyamatosan mostam a függönyöket, anyu meg az ablakokat pucolta. Közben a nappalit is átrendeztük. Aztán elmentünk a Bauhausba nézelődni, főleg inkább képeket vettünk a falra, mert itt amióta elköltöztünk nem nagyon voltak képeink.
Aztán meg jött az esti menet. Fürdés hajmosás, fektetés. Most már lefeküdtek, bár aludni nem alszanak még, nem tudom hogy az óraátállás miatt mikor fognak elaludni.

Tegnap megérkezett a fürdetőállvány a káddal, majd holnap délelőtt lefényképezem. Most nincs már energiám.
Megyek is veszek egy jó fürdőt, aztán lefekszem én is, olvasgatok még egy kicsit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


olyan jó nektek aki már vásárolgathatnak!!!!!!!!!
nekünk van 1 pár icuri-piciri fehér kiscipő meg 1 csomagnyi pici peluska......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: gratula a jó eredményekhez.
Puszedli: szépen gömbölyödsz és hogy telik az idő :lol:
Hát igen Nita én is várom már a vásárlás időszakát, nem mintha olyan sokmindenre lenne pénz, de majd beosztjuk. A babakocsi úgy tűnik, hogy ki van választva, így azt csak meg kell majd venni.
Kettőt néztünk ki, majd még eldöntjük hogy melyik legyen. De egyik éjjel megálmodtam, hogy piros lesz és itt tologattam az utcában :lol:
Ezt a kettőt néztük ki, a fárjem azt mondta, hogy döntsem el melyiket szeretném :lol: Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


jaj de jó neked csige hogy megveheted azt amit szeretnél...először én is ilyet akartam de a párom nem engedi....mert tul drága nekünk......
de amit én kinéztem az is szép...imádom.....
amugy én az alsóra szavazok.........
megadod ennek az oldalnak a címét?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita az oldal: http://www.bababoltcsepel.gportal.hu/
Nagyon-nagyon pici a bolt, de van egy raktáruk ahova át lehet menni és tök kedvesek voltak az eladók is és szerintem teljesen normális árakon dolgoznak. Pl. most az alsó babakocsi akciós, nézd meg az oldalukon. Nem is találtam másik olyan bababoltot ahol ilyen kedvező áron meg lehetne venni.
Nekem is a második van a lista első fokán, mert ahhoz van hordozó és nagyobb, férősebb a mózese, viszont kissebb az első kereke, de azt modnta a pasi, hogy ez ne domináljon, mert nem fogja kirázni a babából a mult heti kaját. Az elsőre azt modják, hogy bazi nehéz, kb. 20 kb és ugye még erre jön rá a baba, szóval igen kiizmosodik az ember mellette :lol:
Mi csak nézelődtünk még egyenlőre. Most az elsődleges cél, hogy a szerdai uh-n minden rendben legyen. Már annyira várom. Ja rajtam is előjöttek a pattanások és a nyakamon is van egy csomó nagyon apró, pedig nekem soha nem volt. Gondolom a hormonok :shock: de ez legyen a legnagyobb bajom.
Na megyek, befejezem még a takarítást.

KépKép
csige-bige
 
 


csige nincs kedved vmikopor elmenni körbenézni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

itt a kép a kádról, és a pocakról

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi
Marha jó a kád. A pocak meg hatalmas.

timejka
 
 


gabi hatalmas a pocakod...... :shock:
szép a kád is elég komolynak tűnik........gondolom árba is...... :oops: :oops: :oops: :oops:
nekem most a melleim fájnak....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát Nitácska én majd csak később megyek nézelődni. Ide is csak azért ugrottunk be, mert ott mentünk el mellette. Ha szerdán mindent rendben talál a doki, már pedig rendben fog, akkor hazafele veszünk nekem egy bandázst, mert már egy naci sem ér be, vagyis nem tudom begombolni és azzal szépen tudom palástolni a dolgot.
Gabi: nagyon aranyos az álvány a poci pedig giga :lol: Azt lehet mondani, hogy utolérted Annust :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


az a bandázs nagyon jó csak ajánlani tudom....igaz nekem már nincs de helyette itt vannak a kismami rucik.....azok jók....na meg nyáron nem sok ruha lvan az emberen,.............. :) :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Köszi lányok.

Nitácska az állvánnyal együtt a kád, pelenkázó 17990 volt, amikor megrendeltük akciós volt.
Nekem is van amikor nagyon fáj a mellem, van amikor nem. Két hete kb annyira fájt hogy nem lehetett hozzáérni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


én most délután voltam ugy hogy nem lehetett a melleimhez érni ....mostanra egy fokkal jobb.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabi: mekkora poci! szép gömbölyű!
Gondolom már téged is zavar egy kicsit. Nekem egyre nehezebb megtalálni a kényelmes pozíciót. És ráadásul oan kemény:(.

A kád is nagyon szuper!

Csige: nekem ezek a designes babakocsik nem jönnek be :oops: , lehet régimódi vagyok :shock: :lol: . De az a lényeg, hogy nektek jó legyen!

kismami bandázs. hú, ezer éve nem volt rajtam, csak a két kismami nacim, ill. melegítőnadrágok.

Puszi nektek
Vendég
 


puszedli már nemsokára a finisbe vagy.....izgí!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

jó régen voltam már...de múlt héten végig otthon voltam. Nagyon lebetegedtem, tök náthás voltam, köhögtem, fájt a torkom...lázam szerencsére nem volt. Most már jól vagyunk.
Gabi: látom, megint változott a nevetek :D , nekem ez a változat is tetszik :)
Nálunk megmutatta a Baba, hogy milye van...és KISFIÚ!!!!!!! Annyira örülünk, úgyhogy Ábel Babánk van!! :D
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy Pesten hol van olyan Baby Outlet, ahol normális dolgok vannak normális áron?! Pénteken megyünk fel és fogalmam nincs hova érdemes bemenni.
Köszi.
kexi
 
 


Kép[/img]
kexi
 
 


Sziasztok

Köszi lányok.

kexi igen változott, de most miattam. Egyszerűen úgy érzem hogy a Boglárka nem illik hozzá. És nem is tudtam így hívni egyszer sem.
Jobbulást neked. Én a soroksári úton tudok baby outletet de még sosem voltam bent. A régi megatoys helyén van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: jé, most vettem észre a névcserét, hogy írtad :oops: .
akkor nem lesz druszám a kislány.
De a Dorottya is nagyon szép név!

Kexi: gratulálok a kisfiúhoz! ti is szép nevet választottatok!
Vendég
 


Kexi!
Ez is egy jó bolt! http://www.babaholmiolcson.hu/index.php ,meg a minimanót mondják még hó jó árak vannak.A brendont én elkerülném az tuti!

Én is rég nem voltam,néha szoktam azért olvasgatni.Csak szomorúan látom h eltűntek a clostizók....nem kéne nekünk babásoknak vmi másik hely?Mert akik még gyógyszereznek nem nagyon tudnak hozzánk szólni....vagy ez nem baj nektek csajok?Most hírtelen azt se tom kit szólítsak meg,olyan rég nem jelentkeztetek friss hírekkel :( Pedig örülnék pár + tesztnek!!! :wink:

Én is dobok pociképet,vasárnap készült.Voltam már CTGn is,csütörtökön köv CTG,uh doki.Alig várom.A napokban sokat változott a helyzet,főleg pénteken volt gáz...szóval megindult nálam a komolyabb készülődés,keményedés,fájás,görcs,nyilalások...az alhasam azóta is fájdogál...Így szombaton be is pakoltam a kórházi pakkot!

Kép Kép

annus11
 
 


annus rendesen kigömbölyödtél!!!!!!!!!!!!!
kexi a soroksár uti baby outletet nem ajánlom......én már nagyon sokszor voltam ott......az árak az egekbe vannak......
viszont ugyanebbe az utcába van a ASTI bababolt......na azt ajánlom.....sok akcio van és tűrhető árak........... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus jaj de csini vagy. De jó neked már a finisben vagy szinte. Végül is a36. hét után már bármikor jöhet. Másik topik? Talán olyan hogy clostylebegit babásai vagy hasonló? Olyan topik még nincsen

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jó ötlet a másik topic de akkor ez a topic teljesen kihal nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát talán nem halna ki...sűrűbben jönnének a clostyzok,vagy nem?
Hát igyekszem igyekszem gömbölyödni!De ez Iza érdeme 8) :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt Lányok,

Gabi, Annus nagyon szép pocitok van.

Annus nemsokára szülsz. De jó neked, hogy már itt tartasz. :wink:

Kexi, gratulálok Ábel babához. Nagyon szép név.

Én ma megyek uh-ra. Szorítsatok, hogy minden rendben legyen. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok,

köszönöm a sok tippet, körbe fogjuk járni a boltokat, amiket írtatok!
Annus, nagyon formás a Te pocakod is!
Én még mindig nem tudok felrakni képet, mert nem találjuk a fotógépről való letöltéshez a kábelt...de majd belehúzunk!
Melcsi, nagyon szoírtok, biztos, hogy minden rendben van, ne aggódj! Bár én is mindig parázom...Gyere majd a jó hírekkel!!
kexi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan jövök, hogy elkerüljük a topic kihalást.

annus
Nagyon csini vagy és tényleg mindjárt kezetekbe lesz a kislányotok. Emlékszem egy képedre (talán még nem voltál terhes) és annyira más vagy. Tényleg megszépülnek a nők a terhesség alatt, látszik rajtuk a boldogság. Jaj, meghülyültem? Miket írok, de nem így van?

Kexi
Kártyaolvasótok nincsen?

Nem emlékszem teljesen, hogy Oriandi itt volt egy időben?

Velem nincs semmi. Kaáliba voltunk, de nem megyek most vissza, mert nem igazán megoldahtó a Győrbe járás 2 naponta (középidőben), meg hát nem olcsó az inszem se.
Most nem tudom mi lesz. Gygóyszert nem szedek már fél éve. Hormonvizsgálatom egyik megvan, a progeszteron, az jó, a héten lesz meg a többi. Eddig úgy néz ki, hogy minden rendben, de mégse jön a tesó.

timejka
 
 


timejka jönni fog az a kistesó.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

kexi mi volt a dokinál?

tmejka tutira jönni fog a kistesó. Igen Oriandi egy időben járt ide, de már régen nem tudunk róla hogy mi lehet vele.

Mi tegnap megvettük a szekrényt és a pelenkázót is. MEg még ami apróság kellett. A bútort szerdán hozzák ki. Azért teszek nektek képet róla. Kiváncsi vagyok hogy ti milyen színű falat festenétek hozzá? Én először rózsaszínre gondoltam de nem tudom menne e hozzá. De gondoltam pl sárga, és bordó színre úgy hogy elválasztva legyen valami figurás csíkkal. Pl olyan bordóra mint ahol a kiságy van a képen. Nem ott lesz a helye. Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hülyét kapok, előbb írtam egy regényt és elszállt.

Gabi
Nagyon szépek a bútorok.

Biztos jön a kistesó, mert áprilsba már tényleg be kell költöznie a babának a pocimba. Öregszem, meg a Bence is. És nem tudtam megandi neki azt, hogy amikor ő is még pici akkor legyen tesó. De nem baj, mert most meglesz.

timejka
 
 


gabi szerintem se illik a szekrényhez a rózsaszin....inkább ahogy mondod a sárga meg a hasonló szinek........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na itt is vagyok!
Egy röpke 2,5-3 óra alatt megjártam!

CTG:minden oké,Iza úgy rugdosott!Úgy néz ki sikerült túlpörgetni(csoki,szőlőcukor,kakaó).Így is 23 percig feküdni...már minden bajom volt.Főleg h olyan meleg volt odabenn!!Most fájást abszolút nem mutatott,viszont van ráírva vmi:tocorossz.Mond ez vkinek vmit?Most ez toco rossz?A toco az mi? :lol: :lol:

UH:elég gyors volt nálam is,most egy fiatalabb pasi csinálta,az örgebb legalább több ideig nézte...a lényeg h minden oké,fejvégű.
BPD:90mm
HC:318mm
AC:309mm
FL:69mm
kb 2700g és 47 cm :shock:
Na ezek azért elég nagy méretek,nem???Írtó sokat nőtt!Már nagyon kíváncsi vagyok h mekkora lesz végül....ha így haladunk akkor letehetek a 3 kilós babáról :roll:

Doki:méhszáj zárt,az eddigi jóslóim szart se érnek ezek szerint :lol: :lol: Vett le kenetet,jövőhéten meg vérvétel.

Amúgy 2 napja nem alszom vmi jól...olyan vagyok mint vmi kómás....leragadnak a szemeim,de hát Iza most is rugdos mint...tiszta izgága,lehet a napsütésre indult be! :wink: Tegnap meg azt játszotta hogy keresztbe fordult,és a lábaival a vesémet rugdosta :roll: Éjjel meg próbált visszafordulni...

annus11
 
 


annus most fog sokat hízni izácska!!!!!!!!!szerintem lehet 4 kg is......... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Annus: látom Iza baba nagyon készülődik már kifele, minden esetre szép méretekkel rendelkezik :lol:
Gabi: nagyon-nagyon szép a bababútor, de én sem festeném rózsaszínre a falat. Én valami kellemes sárgát választanék neki.
Tegnap voltunk dokinál. Hát meghizlaltam a csöpséget, mint egy tank :lol: Majdnem egy héttel idősebbnek mutatta az uh, a doki szerint pont jó. Meg is vizsgált és azt mondta, hogy minden ok. Nagyon édes, ficánkolt odabent :lol: Mennem kell kombinált tesztre, ami sajnos fizetős, de azt mondta a doki hogy nem csak tarkóredőt szeretne látni, hanem hozzá egy vérvételt is. Hát akkor legyen. A doki az Istenhegyi Magánklinikát ajánlotta, de bazi drága. Rákérdeztem, hogy jó e a Péterfy és azt mondta, hogy oda is mehetek neki mindegy, csak az eredmény a fontos. Mondjuk az Istenhegyiben full-os szolgáltatás van, 4d-vel, dvd és miegymás, de vérvétellel együtt 28.000,-ft. Ezért megnéztem a Péterfyt, ahol 16.000,-Ft-ba kerül, de csak 2d-vel nézik a babát. Mindegy, most úgy is arra vagyunk kíváncsiak, hogy minden rendben van e odabent, utána majd elmegyünk babamozira. Szóval bejelentkeztem, de nem a Péterfybe, hanem a Szent Istvánba, nekünk az közelebb van, de ugyan az.

Annus: szerinted az is ugyan olyan jó. Azon a weboldalon néztem meg, amit te ajánlottál és több helyen végzik a vizsgálatot és a megközelíthetőség miatt választottam az Istvánt. Neked is 2d-vel nézték? Remélem ez is ugyan olyan jó.

Dobok nektek képet a kis tankomról :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


gratula az ugrándozó kis csiguszhoz!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Annus örülök, hogy minden rendben van. És hát igen ebben az utolsó időben hízik a legtöbbet, úgy hogy akár 4 kg is lehet.
Az amit írtál nem tudom mit jelent.

Csige nagyon édes a kismanó:) Igen valahogy a rózsaszín ehhez a bútorhoz nem megy. És a sárga bordó kombináció? Vagy sárga és a barackszín kombináció?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi én a sárga és a barackszín kombináció mellett szavazok..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska majd csak kitaláljuk így együtt, még van 1 hónap a festésig:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Nagyon szép a bababútor!Hát a színmeg....a rózsaszínt én is leszavaznám!A sárga jól hangzik! :wink:

Csige!
Kicsi csigu nagyon nagy már!Nálunk úgy volt h megnézték 4Dvel is,kaptunk róla DVDt is.Bejelentkeztél már?Szerintem kérdezd meg telón hogy mit adnak ezért pontosan.Mi is 16ezret fizettünk,ha jól emlékszem 9 ezer volt a vérvétel,erre jött az uh.A méreteket úgyis 2Dben mérik!!!Az mindenhol így van!Aztán nézegettük 4Dvel is,kb 15-20 perces volt az uh.

annus11
 
 


Ja és rájöttem mi ez.Szar volt a műszer ami a fájásokat mérte volna...szóval passz hogy volt e vagy sem....

annus11
 
 


GAbi
És ha világosabb és sötétebb sárga lenne. Nekünk a szoba alul világos naracs, fölül sötét narancs és bordűrre van elválasztva. A rózsaszín tényleg nem jó.

Annus
Én 36. héten szültem, a Bence volt 50 cm és 2730 g. Most Izababa akkora mint amikor a Ben megszületett. Mekkora lett volna a babám ha időre szülök? Kiváncsian várom majd Iza születési súlyát.

Csige
Gratula a babához. Annyira jó látni uh-s képeket.

édesek a babák.

timejka
 
 


Köszi Annus, már fel is hívtam őket, ami jó, mert történt egy kis félreértés. Ugyanis a telószámot nem is néztem is mindegyikhez ugyan az a telefonszám van beírva, viszont down kórt csak a Péterfyben csinálnak. Szóval egyezkedtem a hölggyel aki nagyon aranyos volt. 4d genetikai uh lesz, tarkóredővel, dvd-vel és hozzá jön a vérvétel. Most ez így 18.000,-ft lesz. Igazából kétezerrel több mint a sima, na ná hogy akkor 4d-re megyünk :lol: Így szerintem ugyan arra megyünk mint amin te voltál és mi is Péterfybe.
Gabi: szerintem is meg lehetne variálni két színnel a szobát mint ahogy Timejka mondja, szerintem nagyon aranyos lenne. Nálatok lehetne a sárga két árnyalata.

KépKép
csige-bige
 
 


gabi jó döntést a szin választáshoz!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
Örülök h sikerült lebeszélni!Nagyon fogjátok élvezni szerintem 4Dn is!!! :wink:

annus11
 
 


lányok elegem van ebből a világból!!!!!!!!!!!!!
komolyan már a könnyeim potyognak!!!!!!!!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska mi a baj?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?