Új privát üzeneted érkezett!

Haga :)
Kössé' rá csomót! :lol: :lol:
Fotót akarok!!!!!!!! :D :D :D

Megjött a Zapa, kvt. Nemtom, mikor leszek ma még...
Kép

KépKép
zapáné
 
 


haga
mindenképp vezesd a baba fejlödését, mert kell majd az ovihoz, meg ha bármi van a fejlödésével, kérdezik a mozzanatokat. Legfontosabbak: mikor fordult át (oda-vissza), elsö fog, felül, feláll kapaszkodva és egyedül, elindul butor mwllett és egyedül. meg persze az emlékek miatt is fontos :lol: legyen min könnyezni, mikor megnösül :lol:

gyugyi
igen, én is meglepödtem az oltásos cikken. 13 évesen? akkor kezdtem mensizni. bár ha biologialiag érett nö, akkor kexelhet is. na de nem hioszem, hogy komolyan élvezné. lelkileg se, meg testileg se.
Andival kapcs: belegondoltál, hogy te zapával egyik szobában, ö meg barátjával a másikban?? :roll:

haga
nekünk babanaploban vannak hülye oldalak: szüleim ezeket gondolták az elsö karácsonyomon. :shock: hülyeség

vicus
bizony, holnap kezded a 35.hetet :) örülj neki, én a végén már csak kinlodtam a nagy hasamtol. bár én is ugy voltam, mint haga: 4 ujjnyinál mondtam, én ilyen hamar még nem akartam szülni. aztán 20 pers mulva ott cuppogott Davi. nem kivánságmüsor :)
gaby is utánad nemsokkal...
Vendég
 


Estét!

Olyan jó olvasni titeket! Csak írni vagyok anti....

Miről?

Ez a tali olyan jól hangzik...de pont eltaláltátok a párom szülinapját..bár lehet a legjobb ajándék lenne, ha elvinném itthonról a nyekergő, nyafogó bandát!

Gyerek egész nap pörög mint a ringlispiel...hogy kő ezt írni?

Babások...olyan jó, hogy amikor már fogyóban a topic hasa, mindig jön vki, aki akkor kezdi növeszteni....sose halunk ki! :D

Volt vmi amiről akartam írni!

Ja igen!

Pompom!

Progi isteni! Nekem 60 fölé sose ment! szal a 120 az tényleg sok, és nem kell utro, de ártani nem ártasz vele!

Fencike

Nagyon édes a törp! Belejön a szopiba hidd el...a neten ne keress szoptatási tanácsokat címszóval semmit, mert uncsitesó beírta, és az első 1,5 oldal MÁSRa vonatkozott :oops: :oops: :oops: :oops:

A cikk az oldalon engem is rémíszt!

Dobok néhány képet oszt eldugulok...

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ticsimû
 
 

 
 

Ticsi :)
A második kép óriási!!!! :lol: :lol: :lol: Ezzel indulhatnál valami fotópályázaton! :) :)

Kata :)
Most, hogy mondod, belegondoltam..... :shock: Ó, te jóóó ég! :lol: :lol: Remélem, az azé' még odébb van.... :roll: Tényleg egy vén pitya vagyok már!!! :lol: :lol:

Megyek a góglira szoptatási tanácsokért! :wink: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


ticsi! de édi!!

fenci! gratulálok mégegyszer, nagyon szép kisbaba:)

vicus! már nagyon közeleg a cél!!!

kata! ez komoly h a fhvári korházba nem lehet bemenni mással uhura.mert én bemennék a sógornőmmel.akkor nem lehet??? :shock:

nagyon megvan :twisted:

KépKép
dike
 
 


Bacca **** minden elszált, amit eddig írtam.... :evil: :evil:

Kép

Kép
princzike
 
 


Pompom, Haga
Gratulálok!

Tündi
Ügyi Dóri nagyon.

Ditke
Sajnálom :( Azért ne tűnj el!

Krisz
Nagyon szuper kép :)

Zsófi
Szuper eredmények :) Gratulálok

Fenci
Nagyon jók a fotók :) A kis Márk nagyon tündéri. Remélem most már híztok jó nagyokat :)

Kandi
Grautálok a kisfiúhoz :)

Ticsi
Jók a fotók nagyon. Nekem legjobban a 2. számú kép tetszett nagyon :)

Gyugyi
Jók a képek. Nem semmi a buggyos naci :lol:

Sajnos én egyenlőre nem tudok semmi ilyen pozitív teszttel beszámolni :( De remélem, hogy nyárra már tuti babás leszek :)
Sajnos a gyomortükrözést nem lehetett kihagyni, így hétfőn azon is túlesetm :( hát.... ezt senkinek sem kívánom. De legalább 2 új bogyóval bővült a repertoárom. Remélem csak ideiglenesen.
Tegnap voltam nődokinál, mondtam csináljunk már egy kis hormonsort és adok mellé egy IR-es tesztet is, hogy meglássuk mi helyzet van. Aztán mindent bele :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Gyugyi!

Nagyon ott van az a gatya! :P Mi is március! :wink: Bízom benne, hogy tudunk menni!

Ticsi!

Beszarás a második kép! :lol: A többi is nagyon jó, nagyon édesek, de a második..... :lol:

Princzike!

Akkor apjuk egy hős? Tényleg ennyire szar? De legalább túl vagy rajt! Te is egy hős vagy! :wink:

Vicuska!

Bízz bennünk, majd én asszisztálok Gyugyinak! :lol: Dóra meg majd együtt ordít Lillával! :P

Na megyek, kezdődik a Miami és még Ticsinek is írok egy gyorsat!

Kép

Kép
gröni
 
 


Kata :)

Igen, vezetem a mozzanatokat, de mostanság csak a naptárba írom be. Tán jövő héten lesz időm átmásolni a füzetbe :)
Nektek melyik babanapló van meg?


Ticsi :)

Nagyon jók a képek, de a második ott van a toppon elég rendesen :lol: Először azt hittem, valami képszerkesztővel csináltad :oops:



Princzike :)

Köszi a gratulát.
Miért voltál gyomortükrözésen?
Én tudom milyen szar, voltam 7 éve :roll: Csak tőlem még vékonybélboholy mintát is vettek. Fujj, soha többé!


Lefotóztam a tesztjeimet...
a 17.cn-en volt a kex, és a 19.cnen a pé....

íme

Kép



Ez pedig Albert a 30.cnen este fél 6kor....
Kép
Vendég
 


Gyugyikám nem semmi képek... :lol: :wink:
Tücsimű!Az a második kép tényleg díjat ér!!!Nem semmi szemek!
Haga!Semmi gond nincs ezzel a tesztel...gondolom fél óránként pisilsz....ha a pisi 4-5órás lett volna,tuti erősebb...de 2 perc után ez szupi!
Na és,hogy megmutassam a kissé delíriumos bébimet....

Kép Kép Kép Tuti nincs bennem üveg!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi :)

Gratula a kisfickóhoz, szuperek a képek :wink:
A másodikon mintha nevetne, legalábbis én így veszem ki :oops: :wink:
Az utolsó pedig tényleg olyan, mintha üvegből inna. De tényleg mi az ott a szája előtt???



Gyugyi :)

Látom te már a nyári szünetet várod :wink:
Mit jelent a kvt rövidítés?
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Haga :)
Naaaaaa?????????? :D

KVT= ki vagyok túrva! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Szerintem sötétebb...... :wink:
Kép

Kandi :)
Mit iszik a fiad? Sört? :lol: :lol: :lol: Ez a kép is megérne egy fotópályázatot!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Reggelt!

Kandi!

Akkorát nevettem!!!!!!!!!! Meghúzta a butykost!

Köszi a 2. képdicsiket! Az első Árpi, bár gondolom láccik...tök véletlenül csináltam a másodikat, ült az ölemben és elkezdett cuppogni, a gép meg ott volt mellettem...emlékeztem, hogy Árpinak is van hasonló képe, és bejött...azé láccik mennyire különböznek!

Doktor Bubó is megér egy misét! :D

Altatásidőben mág jövök, most macikávé volt soron....

pusszantás

Kép
ticsimû
 
 


Szép jjó reggelt!

Haga
Végülis mindegy mikor pisilsz, de igazából 6 óra pisiszünet után kellene tesztelni.Kandi sztem fééreértette, hogy 2 perc ill 10 perc után pisilted őket megint, nem? :lol: Kandi? :D
Lehet, hogy Albert nem a 19.cn-en fogant, nem???Ezért volt az erősebb...4 nap már nagyon sokat számít a csíkoknál.

Kandi
Tényleg jók ezek a szárfotó:a mosoly is meg a piálós is. :lol: Tényleg olyan. :lol:

Ticsimű
Az első kép nagyon édi babát ábrázol, a 2. valóban ultra vicces, hugomról is készült kép anno ilyen pofival. :lol: Azért a nagyobbik poronty se kutya. :D

Zapáné
Gógli mi?Hát neked is mindig hol jár az eszed??? :lol:
De hát:megérdemled, nem? :wink:

Princzike
Hajrá pozitív teszt!!! :D
Nkem 2x volt végbéltükrözésem, az se volt leányálom, de azt mondják a gyyomortükrözés még rosszabb...brrr

Én este lefekvéskor megint fáztam, de csak amíg jól a fejelmre nem húztam a takarót.Reggel viszont 37,4 voltam. :shock:
Tegnap du mintha hányingerem lett volna, ...amúgy de. megnéztünk egy filmet, aztán szunya, aztán egy másik film, na akkor már mondtam, hogy elég a henyélésből, menjünk sétálni...nem ettem pedig egyáltalán sokat a "mozinapon", mégis büfiztem feszt mint egy csecsemő és puffadt voltam.A séta a friss levegőn jót tett, na meg vettünk egy mentes ásv. vizet is. :shock:
Más kérdés:mióta babs vagyok néha reggel első orrfújáskor a jobb orrlyukamból picit véres váladék jön...sose volt ilyen.Mondjuk olyat hallottam már, hogy orrvérzés lehet terhesen. A vérnyomásom alacsony, mielőtt vki megkérdezné. :)

Pusz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kandi, kész vagyok a "piálós" képtől. :lol: Nagyon aranyos. :)

Krisz, én is hallottam, hogy orrvérzés-orrdugulás gyakori dolog terhesen, a megnövekedett ösztrogén vérbővé teszi a nyálkahártyákat. Az én orrom okés, na de a büfizni mint egy csecsemő - az nagyon megy. :)

Gyugyi, nekem sem ártott a KVT-vel kapcsolatos felvilágosítás. :) Eddig próbáltam tippelni hogy mi lehet az, megkérdezni mindig elfelejtettem, de most már világos. :)

Haga, boldog szülinapot! :)
Vendég
 


Csajok, egy dolog feszegeti az oldalamat...

Uccsó mensi: márc. 1 - vagyis naptár szerint még nem vagyok 4 hetes, de csak azért nem, mert nem 28 napos a ciklusom.
Ha 28 napos lenne, és pont a 15. dpo-n vagyok, akkor lennék 4+1, ugye? De 25 napos ciklussal 15. dpo-n, még csak 3 hetes és négy napos vagyok... holott a picurom ugyanannyi idős, mint egy 28 napos ciklussal rendelkező asszonytársamé...
Szóval a kérdés, hogy a nőgyogyók belekalkulálják számításnál a rövid ciklust, vagy minden megy szépen naptár szerint?
Vendég
 


Pompom
Ők az utolsó menzitől számítják...te meg majd tudod a tutit. :D

Felrakok addig ide egy mesét...amíg a többiek alszanak. :D

viktor üzenete:
mesélhetsz nekem addig
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
még alszanak
ok
Egyszer volt hol nem volt...
viktor üzenete:
:D
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
volt egyszer egy pici lény nagy fejjel és farokkal...
miután túl szűknek érezte már az otthonát, elindult felfedezőkörútra a nagy csőben...
szerencsére a busz egész közel tette le a cső végén lévő kapuhoz, ami láss csodá:nyitva volt... :D
Ha gondolkodott is volna, hogy bemenjen -e kapun, esélye sem volt, besodorta őt a tömeg...
de nem bánta meg, egy tágas csarnokba került, amit minden oldalról puha vörös szőnyeg borított...
viktor üzenete:
milyen busz?
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
akkor TGV
viktor üzenete:
oh
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
TZSV
vagy mi
viktor üzenete:
ugyanaz
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
ok, na akkor hagyjál had mondjam és teli szájjal ne beszélj!
viktor üzenete:
oké
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
Szóval miközben ott kalandozott a csarnokban, egyszer csak megpillantott egy "csodát"...még sose látott ilyet életében...első pillantásra bele is szerelmesedett
de akkor észrevette, hogy mások is kiszúrták maguknak a NAGY Ő-t és hirtelen erőre kapva, odasietett és mindenki előtt kiszúrta őt. :lol:
viktor üzenete:
:lol:
nagyon jó
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
A farkát ugyan elvesztette a csatában, de a fejét nem. :?
Ott és akkor összekapcsolódott a két szerelmes és csakúgy mint a szeretet esetén:minél többet adsz, annál több lesz neked is alapon, elkezdtek gyarapodni immár együtt...egy test lettek, egy lélek..
Ahogy gyarapodtak, úgy érezték egyre nagyobb szükségét, hogy letelepedjenek valahol...addig addig keresgéltek, amíg végül rátaláltak egy kénylemes kis kuckóra, ahová bevackolhatták magukat...
viktor üzenete:
ez aranyos kis mese volt
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
Ahogy megágyazott magának, az intelligens ágya elkezdett termelni egy HCG nevezetű hormont, hogy figyelmeztesse a gondnokot az új lakóra...
viktor üzenete:
tényleg
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
még nincs vége
viktor üzenete:
oh
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
A gondnok, aki már nagyon régen hirdette szobáját albérlőket keresvén, egyik nap megdöbbenve tapasztalta, hogy az addig üres szobácskája megtelt ÉLETTEL... :D
Az új lakó eddig mindenben megfelel az elvárásoknak...igaz, hogy felemészti az élelmiszerraktár készletet és a fűtést is gyakran lakapcsolja ... :wink:
na de ennyi baj legyen!
Szóval a gondnok nagyon boldog most és azon nyomban alá is íratott az új lakóval egy határozott időre szóló szerződést 40 hétre.
THE END
viktor a következőt mondta (8:08):
aranyosak vagytok
ezt a mesét a bnetre is tedd fel baba
biztos sokat nevetnek majd a lányok
[c=46] Mr. és Mrs. Orbán [/c=27] üzenete:
tetszett?Tényleg?

Hát ennyi...a nagybetű és írásjelek hiánya az msn-ből adódik, sorry about that. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok :cry:

Sajna a mai tesztem negatív lett, 10perc után sem volt második csík :cry: Hasam is görcsöl, úgyhogy erről ennyit :cry: letörtem :cry: pont ma :? :cry:
férjem csak hétvégén van itthon, gondolom Albert örökös emelgetése sem tesz jót :?
Ez van :cry:
Dokim nincs, sztks rendelés itt nincs, házidoki már nem rendel ilyenkor,dehát vele semsokra mennék :?
Majd másik hónap lesz a mi hónapunk :(


Nektek szép napot!
Vendég
 


sziasztok!

Haga :cry: :cry: :cry: nem tudod magad besírni egy uhura valahová ma???? :roll:

Pompom, a terhességi kornál alapból az utolsó mensit veszik, de a 12. heti uhu-s méret alapján még változtathatnak a terminuson :wink: mondjuk 1-2 nap ide-oda nem számít :wink: Akkor decemberi babócád lesz Neked is :wink: :lol:

Krisz, szép mese :lol: Párodat tényleg OV-nak hívják? :shock: :lol: orrdugulás nálam is volt az elején.

Fenci, Márk baba csodaszép!!!!!!!!!!!! Milyen picike! De nyugi, olyan gyorsan megnőnek, hgoy észre se veszed és már érettségizik! :wink: Hízásnak indult már? Te hogy bírod magad, hasfájás? A csaszis heged hogy van? Éjszakák? Van segítséged?

Vicus, gratula a 35. héthez! Bizony pár hét és szülhetsz! Sőt ez nem csak lehetőség lesz hamarosan, hanem kényszer :lol: :wink: Nekem valójában a szülés utáni napokban esett le, hogy akkor most anyuka lettem :wink: :lol:

Kukac, köszi a kérdésed, jól vagyunk! Már nagyon jól lehet Picúrral kommunikálni, sokat mosolyog, figyel, dumál :lol:
Egy vigyori kép:
Kép

És egy komoly:
Kép

Zapáné, jó a retro-kép! :lol: :lol: :lol:
Tali miatt irigy :oops: majd kérünk képeket!

Ticsi, a kettes képen szétröhögtem magam, az a nézés!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Tündériek a kisfiaid!

Kandi, gratula a kukacoshoz! Jók a képek :wink: :lol:

Princzike, jaj de car lehetett :? de legalább túl vagy rajta! DRukk a hormonokhoz, jön majd hamar NÁlad is a babó!

Tündi, olyan jó nézegetni a táblát, tényleg gyönyörű az alsó rész a sok picúrral! :lol:

Gröni ne ijesztgess ezzel a cipeléssel! Én szoktam vele járkálni, bár már kevesebbet, mint az elején, de azért szoktam :roll: remélem azért pár év múlva már önjáró lesz :roll:

Na mennem kell :roll: jövök majd még, ha tudok :D

Kép
vickybabe
 
 


Haga
Nagyon sajnálom!!!
Igaz, te azt írtad a minap, hogy többször volt már pozitív teszted és mégse lett babó...ez mitől lehet??? :shock: Nem vagy te progihiányos???Utána kellene nézetni!

Vicky
Tényleg úgy hívják. :D
Ez aLevi fiú még mindig széééééééééééépppppppppppp!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


dike
eddig még mindenkit kiküldtek a korházban uh-rol. lehet, ha van protekciotok vagy ilyesmi, akkor bemehetsz sogornövel, de férjet, anyukát eddig mind kizavarták. nemtom, 4d-re bemehet, azt végülis otthon is megnézi.

ticsi
nekem is a 2.kép jött be legjobban :) az ilyen :shock: smájli helyett tuti lenne :)

gyönyörü idö van, eddig kint voltunk, most szunyál. ezt szeretem, amikro már nem itthon kell nyafogni. amig boltban meg játszotéren voltunk, kimosott a mosgép... modern kor vivmánya :) már csak megfözetni kéne

princzi
gyomortükrözés ? :shock: bnömnek is volt, azt mondta, nem kért repetát belöle. elég undorito lehet, szegénykém. és mi lett az eredmény? akkor 3.napon mész hormont nézetni is?

haga naplo:

Kép
Kép

Petinek még egy liberos reklám babanaplo volt, most azt küldtek. azért akartam davinak is ilyet, nehohy veszekedés legyen késöbb, Davinak miért nagyobb a naploja.

a tesztet nem értem. kéne tényleg hormonokat nézni. és nagggyon nagyon sajnálom :cry:

gyxugyi
te még tanácsokat olvasol ennyi idö után?? vagy azota eltelt pár év, fejlödött a világ, jönnek za uj tanácsok:)

krisz
nekem is véres a zsepi egy picit. nemtom, mitöl lehet.

viki
azta, már 3 honapos? nagyon szép arca van :D

tényleg mi van ditke hsg-vel?
Vendég
 


Levi nagyon kishapsis már...tündéri!!!

Haga....ne már....azok tökéletes tesztek és amúgy se ürül ilyen könnyen ki az a hcg belőled...mástól meg nem lesz még halvány se egy teszt sem....másik teszt féleség volt....20-as...vegyél be sok-sok Mg-ot....lehet,csak már annyira rágörcsölsz,hogy az miatt van a hasad fájása is....nem????Próbálj pihizni!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hali! :D

Kandi!
nagyon szuper a piás kép :lol:

Ticsi!
a te kettesed is szuper, na meg a többi is 8)

Haga!
basszus.....lehet rossz volt a mai teszt...azért én drukkolok még... :? :roll:

Krisz!
orrvérzés normális...aztán majd jön az ínyvérzés fogmosáskor. :lol:

Dike!
hivatalosan nem mehecc be, de én párom mindíg bejött.... :wink:

tegnap voltunk uhun:
még mindíg fejjel lefelé van,2450 g, (akkor már csak nem lesz 4 kiló fölötti ugye?)91 mm bpd(fejátmérő).

Kép
Vendég
 


Kata!
nálunk is süt a nap, de a szél miatt elég csúnyának tűnik mégis az idő :twisted: egyébként röhej ez a bemehecc-nem mehecc be dolog, jogom van azt behívni akit akarok szülésre, uhura meg nem? :shock:

megnéztük a szülőszobákat meg az új ágyakat :lol: nekem a rózsaszín szoba tecc :oops: :lol: kérdem, mit tud ez az ágy, megszül helyettem? :roll: :lol:

Princi!
mi lett tényleg az eredmény? :roll: és mér biztos h nem vagy babás? :D

Viki!
nagyon helyes kiskrapek Levike :D

Haga!
sztem se tűnik el a hcg tegnapról mára csak úgy :shock:
mai teszt monnyon le! :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Légyszi írjatok nekem 10es és 20as érzékenységű teszteket, és azt, hogy hol lehet kapni. Melyiket lehet kettévágni?

Délután megyünk a férjemért, és ott van Rossmann, és Schlecker.

Egyszerűen nem fogom fel a mai tesztet. Tudom, hogy ilyen könnyen nem tűnhet el a HCG.

Anno mikor jópár évvel ezelőtt volt 4 pozi tesztem, és uhn semmit nem látott a doki, miután a 7. héten megjött, majd elmúlt, csináltam tesztet és még akkoris haloványan de ottvolt a csík. Rákövetkező hónapban lettem terhes kisrudival, dehát ugye az szerencsétlen véget ért :cry:

Az éjjel nem sokat aludtam, hajnali 4ig tévéztem, egyszerűen nem voltam álmos :shock: Este 11kor, 1kor, 4kor pisi, és reggel háromnegyed 9kor volt a tesztes pisi. Nem bírom tartogatni, pedig este nemis ittam, még fél decit sem.

Most nem görcsölök, csak fájdogál, érzem, hogy ott a méhem.
Ha nem jön meg, lehet hogy hétfőn elmegyek dokihoz. Almádiban van a legközelebbi nőgyógyász, de hétfőn és kedden nő van. :?
Vagy esetleg házidoki elküldhet hcg vérvételre? mert az a tuti...


Vicky :)
Nagyon tüneményes a kisfiad, olyan nagyfiús már a képeken :wink:



Kata :)
köszi a képet a naplóról, nekünk nem ilyen van. De ha majd lesz kistesó, nemis fogok ilyent venni :) Sajna amit mi vettünk úgy be volt csomagolva, hogy meg sem lehetett nézni belülről :twisted:


Vicuska :)
De édi Lilla baba :wink: :lol:
Tán 4 kiló feletti nem lesz, de ugye tudod, hogy az utolsó hetekben még jócskán felszedik a súlyt :P
Megfordulni sem fog valószínű, úgyhogy szép szülésed lesz :)
Nem igazoltál vissza iwiwen :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.27 12:29-kor.
Vendég
 


kandi! jaj de jó pofa kép!!!!nagyon aranyos! :)

vicus! nagyon szép lilla baba! :) olyan helyes kis pofija van! :)

kata! ezt nevezem! :twisted: kurvára felháborító!nem is ez, h most nem mehetek be a sógornőmmel, de nehogy már majd a páromat ne engedjék be! :twisted:

haga! ez nem lehet igaz, csinálj még ujabb tesztet!nagyon drukkolok!

KépKép
dike
 
 


Dike :)

Én a tatabányai kórházban jártam úgy, hogy a férjemet nem engedték be a 18 hetes uhra. Pedig direkt szabit vett ki. Mikor kérdeztem bent, közölték, hogy senki nem jöhet be! Többször nem mentünk oda, eljártam kisbérre...
Bezzeg a veszprémi kórházban még ki is szóltak az apukának, hogy nyugodtan jöjjön be.
Vendég
 


Krisz :)

Most olvastam az orrodról :wink:
Ez természetes, ha jobban vérezne, és nagyon zavarna, szedj Rutascorbint. Nekem használt, doki javasolta. 3*1 szemet vettem be, hamar rendbetette a zorromat :)
Mai hányinger volt már?

Én tegnap este alig tudtam megenni egy tányér levest, utána meg majdnem kitaccsoltam. Gondoltam eszek valami szenyófélét. Hát az is inkább visszafele jött volna, de legyűrtem. Utána egy kis csoki, és jobban lettem :oops:
Vendég
 


Haga!

Szerintem is a tesztben van a hiba! Az lehetetlen, hogy tök nega legyen! :shock: Drukkolok!

Vicky!

Azért Dávidot és Levit nem lehet összehasonlítani, de előfordulhat, hogy túl kényelmes lesz! :P Dávid 2-3 éves koráig nem is állt szinte lábra! Többet cipeltem egyrészt, másrészt Dórát ebből kifolyólag nem nagyon cipelgetem, az már sok lenne, ha ő is kényelmes lenne, nincs annyi kezem! Levi nagyon szééééép! :wink:

Vicuska!

Előfordulhat! :P Dóra 32. héten volt 2300 asszem! :roll: Én drukkolok, sokkal könnyebb bánni egy nagy babával. Pár naposan már a fejét sem kellett tartani, tartotta magától! :wink: Viszont most meg akkora erő van benne, simán kiugrik a kezemből! :oops: 8)

Krisz!

Normális, bár nekem mostanában van! Lehet utóhatás?! :roll: Az ínyem sem vérzett, bezzeg a fogam sajogat, oszt ránézésre semmi baja! :? Nem lehet könnyű ezzel a névvel együtt élni! :mrgreen:


Kata!

Fehérváron nem lehet bemenni? :shock: Itt Győrben ebből soha nem csináltak gondot! Annyi volt, hogy hüvelyi uhunál, kicsit letakartak! 8)

Pompom!

Nyugika, mensitől számolják! Nálunk Dóra mindig nagyobb volt,(kivétel az uccsó uhunál, ott törpének mérték :evil: ) nem foglalkoztak vele soha. Az uccsó mensi volt az origó! :wink:

Ticsi!

Ne izzéjjé má, én aszittem mindekettő Ádám! :shock: :lol:

Ma aludtunk egész éjjel. Jól esett!

Kép

Kép
gröni
 
 


Haga!
mindjárt visszaigazollak :oops: :lol:
hű, ennyire nem tudom a teszteket, én a babatervezőktől rendeltem neten a 10eseket :roll:

Dike!
sztem ha beszélsz a dokinkkal, biztos megengedi h bemenjen apjukod.na meg nem magánba fogsz járni ha babás leszel? :roll: :lol: ott egyértelmű, h bárki bemehet akit szeretnél(na jó, nem 20-an eccerre :wink: )

köszi a Lilla dicsiket :lol:
Vendég
 


Haga!

Én mindig Gravit használtam,(gyóygszertárban lehet kapni) egyszer volt rossz, akkor 3 csík volt rajt, baba nem volt. Visszaküldtük, küldtek kettőt! 8) Szóval nekem az mindig jót mutatott, kivétel persze az az egy alkalom, csak ajánlani tudom!

Nem tom milyen cikkről beszéltek, nekem nincs oldalt semmi, teljes képernyős a fórum! :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Na megnéztem gyorsan. 32. héten 2700g volt Dóra. :shock: De mértek a 39-en 3100-at is! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Haga
A Rossmann-ban van lily terhesteszt, azt lehet ketté vágni. :D Sok sikert!!!
Hányinger ma annyira nem...de napi 5 magne b6 mellett...??? :D
A hasam érzem én is vagy 2 napja, ezért is tértem vissza rá, meg az idegbetegségem miatt. :lol:

Úgy látom ez a vér az orrban többünknél megvan...akkor Lemntem:Rutaskorbin. :D

Úgy látom, az apa nem jöhet be az uh-ra is felkavart többeket.Hát hüleség is!!! :twisted:

Kata
Szép napló! :D

Nekem most jött meg, lent van a boltban...nem tudom milyen lesz...ATerhesség Hétről hétre...de állítólag lehet bele írkálni..meg Apának is rendeltemKispapást. :lol:

Gröni
Inkább O.V. mint Gy.F.! :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Gröni
Köszi :) Tényleg szar :(

Haga
Azért kellett elmennem, mert a Met-től nagyon görcsölt a gyomrom a gyomorszájamnál. Igaz a gyógyszer okozhat görcsöket, de az endo doki szerint nem ott. Így most gazdagabb vagyok 2 bogyóval. Remélem csak pár hét és utána minden ok :)

Krisz
Tök jó, hogy van kispapás is :) Én még nem is hallottam róla.
Azért kíváncsi lennék, hogy a kispapák mit írkálhatnak bele :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicuska!Nagyon édes Lilla baba arcocskája!!!

Haga!Tuti a teszt rossz!Sajna a 10-es tesztek nagyon ritkák....nem is igen van patikában-DM félékben....inkább nagykerekben lehet venni....Én anno ACON-osat használtam...ez 10-es,de nagykerből van!

Princzike!Refruxod is van,rekesz sérved-heliko?Nem irigyellek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép

Csak hama'-hama', megyünk színházba.... :D

Haga :)
Banyek. Kép Ne add fel......

Vicuska :)
De szép pofija van! :D
Ma bent volt a kolléganőm a kéthetes kislányával!!! Betrottyolt. Ott szagolgattam! :lol: Nem is büdi az anyatejes kaki.... :D :D

Na, idő van, mennem kő'!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép
Nincs is laptetűm!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

....megjött piri megint...de ez nem ért váratlanul mert szinte egész hónapban kerültük egymást apával úgyhogy nem sokat tudtunk tenni a baba projektért.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan! :oops:

Vicuska, Gröni

Holnap megígérem hogy írok!!!! :wink: :D

Haga

Boldog szülinapot!!!!!! :D

Kolibri

Nagyon sok boldog névnapot!!!!! :D

Kép
Vendég
 


Szépjóestét!

Most csak röptében jöttem.

Köszi a szülinapi jókívánságokat, és a drukkokat.

Megtettük a 200km-s utat, és voltam Rossmannban :P
Volt Lily teszt, 2 darabos. Egyből két dobozzal vettem, így lett 4 :oops: :lol:
4és fél órán át visszatartottam magam, így este fél 7kor csurgattam egyet :wink:

íme :shock:
Kép


Jó hétvégét mindenkinek, legközelebb csak hétfőn vagyok, mert apa itthon van :) :roll:
Vendég
 


Mijez a Network? Nem győzöm törölni az iwiwről a meghívókat! Ti nehogy küggyetek! :twisted:

Gyugyi!

Basszus, ez már tuti jelent valamit! Kamaszlány, baráttal ajaj! :P De lehet, hogy azt jelenti, hogy színházba mész! :lol: Jó szórakozást!

Haga!

Na látod! Tessék bízni! :wink:

Krisz!

Hát nem is tom, maradjunk annyiban, hogy mindkettőnek nehéz élete lehet! :P A Ferenc meg tényleg nem egy szép név! 8) (bocs ha valakinek Ference van :oops: )

Oké, Ditke! Várom, nagyon! :wink:

Lili!

Sajnálom, de majd most beleadtok mindent!

A nagy már megint lázas! :( Én ezt nem értem. Tudtok valami immunerősítő vitamint? Általános, mint Actival, Polivitaplex nem jött be, valami más kéne!

Kép

Kép
gröni
 
 


Lányok!!! Kérem előszedni a poros vagy nem poros emlékeket, vagy az ötleteket vagy az akármiket, mert lánybúcsút kell szerveznem és kellenének játékok, ötletek akármik. Csipendélt szerintem nem akar (de azért valahogy kipuhatolom), úgyhogy AZT a fajta fantáziát nem kéretik kibontakoztatni! :D SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGGGGGG!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Még egy péntek................ :?

Haga :)
Mondom én, hogy ne add fel!!!!!!!!!!!!! :wink: Hétfőig nem bírjuk ám ki!!!! :D

Sleepin :)
Pedig nekem AZ a fantáziám a legfejlettebb!!!! :lol: :lol: :lol: De gondolkodom, becsszó! :lol:

Gröni :)
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! :lol: :lol: Annyi féla, fajta bogyesz van már, hogy én elvesztettem a fonalat évekkel ezelőtt..... :roll:

Lili :)
Majd akkor most. :wink: Hajrá!

Na, menek, még egy ügyelet ma reggel....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Ne, belenéztem a tükörbe.... Pont úgy festek, mint az utolsó szmájlim..... :lol: :lol: :lol: Csak kócosabb a hajam! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné :lol:
Sajnálom a sulit!Nekem nem hiányzik. :oops:

Haga
Na ez már sokkal jobb. :D

Gröni
Hát sztem is. :?

Szia Ditke! :D

Lili
Kövi hónapban tessék szorgoskodni!!!Én nem hiszek abban a szentlélekes mesében! :wink: :lol:

Sleepin
Leánybúcsú:Nincs vkinek olyan Ördög vagy Angyal? nevű hazugságvizsgálós társasa?Lehetne neki jó szívatós de vicces kédéseket feltenni férfiakról, párjáról...stb.De persze csak olyanokat amitől jó kedve lesz, nem bedepizik vagy leég a menyasszony. :D

Én ma reggel 37,3 voltam.Néha mérem még. :oops:
Van egy problémám ami nemújkeletű:sose bírok éjjel 7 óránál többet aludni mert megfájdul a hátam, a farokcsont felett 10-15 centivel,a csigolyáimnál...ha meg még a hasam is nőni fog, biztos egyre inkább megérzem majd...valami ötlet, masszázs, masszázs fotolszerű vmi...?

Apának az a könyv nem babanapló, hanem egy könyv a terhességről az apák szemszögéből viccesen. :lol:

Pusz mindenkinek!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!!!!

HAGA!!!Na látod-látod,mondtam,higy nem ürülhet ki a hcg ennyi idő alatt...és ha ez a jó teszt délutáni...elképzelem a kora reggeli 6-7órás pisiddel....az már szemsértő csík!Hurrá!!!

Gyugyikám.....vissza néztem a szmájlit....jót nevettem....

Krisz!
Ez a csigolya-hát fájás mindenkinél intenzívebb az elején...de eljön az az idő,hogy nem tudsz egyfolytában ennyit aludni...ill. csak oldalt....nem akarlak elkeseríteni,de Én csak hason tudtam mindig is....de a 14-15 héten már rájöttem,hogy csak oldalt lehet....na így kevésbé fáj...próbáld ki...lábad közé nagy párna stb.!

Na szép napot Nektek!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Na a memóriám nem a régi már, de megpróbálok mindenkinek reagálni!!!!! :oops:

Kandi

Gratula a kisfiúhoz!!!!! :D

Haga

Szép az a teszt, nyugi!!!! :wink: :D

Fenci

Nagyon szép a kicsi fiatok!!!!!! :wink: :D Minden szépet és jót kívánok!!!!! :D

Gröni

Szívem csücske maradsz mindig, és dehogy haragszom, de néha úgy érzem túl sok vagyok és esetleg beleavatkozom olyan dolgokba amihez nincs közöm!!!!! :oops: Itt a címre és telefonszámra gondolok amit megadtam, mert érdekel a nagyfiad sorsa!!!!! :wink: :oops:

Vicuska

Már csak pár hét a Lillával való találkozásig! Nagyon szép lett a szobácskája!!!!! :wink: :D A Párod pedig sajnálom hogy sokat dolgozik!!!!! :(

Pompom, Krisz

Hogy vannak a legfrissebb kismamik?????? :wink: :D

Gyugyi

Színház milyen volt? :wink:
Ebben biztos nem voltak tapadós nacis pasik ugyi???? :lol: :lol: :lol:

Mami

Tegyél fel képeket a picúrokról!!!!! :D

Ticsi

Nagyon helyesek a srácok!!!!!! :D

Kata

Direkt kék még mindig a vonalzód? :shock: Vagy még mindig nem vagy benne biztos hogy kislány? :wink: :D Szép nagy már a pocid!!!! :D

Vicky

Levente úrfi is szép nagyfiú már!!!!! :D :D :D

Sleepin

Sajnos leánybúcsú szervezésében nem tudok segíteni! :(

Lili

Akkor most otthoni próbálkozás? :wink:

Dike

Most már élesben megy ez a hónap!!!! Drukkolok nagyon!!!!! :wink:


Szóval nekem HSG HÉTFŐN LESZ!!!!!!!!!!

És Rólunk!!!

Bár a legkézenfekvőbb dolog eszembe sem jutott!!!!! Ugyanis a barántőm az ő barátjával "jár"! Azért tettem idéző jelbe a jár szót, mert 2,5 éve kisebb-nagyobb megszakításokkal "járnak". A csajt már kikészítette teljesen idegileg. Névnap, szülinap, karácsony előtt összeveszik a barátnőmmel, így aztán megússza a kötelező ajándék vásárlást is!!!! Na ehhez nem fűznék semmit!!!!!! De a véleményem megvan!!!! Szóval ilyen ez a srác!!!! A Párom mondogatta is mindig, hogy addig amíg őt nem cseszi át(mert ezt-azt hallotunk anyagi téren), addig nincs gond.
Na mit ad Isten!!!!! Febr. közepe óta tartozik nekünk pénzzel a srác!!!!!! Egyetlen egyszer kérdezte meg hogy mennyivel tartozik, de mivel a Páromnál nem volt ott a papír amire az összeg fel volt írva, így mondta hogy nem tudja pontosan, majd megnézi!!!!!! Na innentől kezdve ha a Párom hívja nem veszi fel a telefont, letagadtatja magát stb, stb...... A múltkor már az Anyukáját hívta fel hogy mi van a fiacskájával, meg az én barátnőmet, hogy most akkor mi a szitu. Blablabla.....nagyon elfoglalt(eddig sosem volt érdekes módon), és gondolom az Anyukája nyomására de felhívta a Párom, hogy nincs elfelejtve a szülinapja, meg hogy még tartozása van felénk, meg hogy direkt nem szólt amikor segítségre lett volna szüksége mert már így milyen sokkal tartozik, és hogy a múlt hétvégén eljönnek hozzánk a barátnőmmel. Persze hogy nem lett a dologból semmi!!!!! Továbbra sem veszi fel a telefont, a barátnőm szerint még mindig készül a pasi hozzánk, de nem tudja mikor tud eljönni!!!!! Na duma az van!!!! Erre mondta neki a barátnőm, hogy mindig arra van idő, amire az ember szakít!!!!! (A barátnőm nem tudja hogy pénzt adtunk a srácnak.) A Párom nap mint nap azon gondolkodik hogy ugyan mi a fenét csinált hogy nem áll szóba vele a "barátja"? Én csak annyit mondtam, szerintem itt már a pénzről van szó, direkt kerül!!!!!!!!
Barátnőm pedig tutira veszi hogy ettől a helyzettől van kiborulva a Párom és sajnos rajtam vezeti le a feszültséget!!!!!! Most már kezd beletörődni hogy átvágták, és talán mintha a kedve is jobb lenne!!!!

Szerdán reggel jött haza szolgálatból, este lefekvés, hát nem ment át a másik szobába aludni(mondjuk nem forszíroztam, kíváncsi voltam hol alszik), éjszaka kiment pisilni és amikor visszajött az ágyba fogta a kezem(én meg úgy csináltam mintha aludnék és nem venném észre).
Csütörtökön délutánra mentem, ezért később kelltem kicsivel, jön ki és kérdi hogy én hol vagyok? Mondom itt a másik szobában! Mire ő: Nem arról volt szó hogy együtt alszunk? Mondom nem, épp ellenkezőleg, te mondtad hogy külön fogunk aludni!!!!! Azt mondja? hát ő azt már elfelejtette!!!!! Délelőtt meg mondom neki, hogy képzelje már el milyen furcsákat álmodom, és mondtam egy-két dolgot+megemlítettem neki hogy olyan volt álmomban mintha fogta volna valaki a kezem!!!!! Erre ő: hát ez biztos csak egy álom volt!!!!!!!
Vendég
 


Napot!

Ditke

Olyan romantikus olvasni a soraid, de mégis szomorú...nem öntötök tiszta vizet a pohárba? Ez most még zavaros, de sztem nem reménytelen.

Vicuska

Babaszoba nekem is nagyon teccett, érdekes a zöld szín...nem megszokott. Ki választotta, és milyen apropóból?

Sleepin

Leánybúcsúhoz nem értek. Sose voltam, és sose szerveztem ilyet.

Kata
Név? Vagy lemaradtam? Mit szólnak a srácok a hugihoz?

Gyugyi

Suli? Én nem emlékszem, hogy nálunk be kellett-e menni ilyen esetben, mintha lógós napot adtak volna ilynekor, vagy bent voltunk, de nem csináltunk semmit...udvartakarítás, osztálytakarítás...talán ilyenenket

Lily, Dike

Ti vagytok soron! Ha egy üzlet beindul! :wink:

Fúj a szél kegyetlenül! Fáj a fülem!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi

A start ápr. 10 azt jelenti hogy megpróbálkoztok egy kislánnyal is!!!!????? :wink: :D

Hagyom még ülepedni apjukot, de közös tervekről beszél, és mindig kérdi mikor megyek már Pestre? :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?