Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap Dórival megkóstoltattam a körtét. Nem köpte ki. Mondjuk jött ki a száján, de csak azért, mert a nyelvével nagyon dolgozott, és persze hogy egy kicsi visszajön. Mondjuk túl sokat nem evett, kb. 1 kanálnyit apránként, de nem is volt több a cél. :)
Mozgás: oldalra már szépen fordul, hasra félig-meddig, de hát farnehéz szegénykém. :) Hason már volt, hogy kicsit forgott is, meg repülőzni szeret. És egyszer már a térdét is felhúzta hason, amiből később majd mászás lesz.
A fején hátul van egy kopasz folt, de már kezdi benőni az új haja. De nem ám a folt szélén, hanem a közepén kezdett nőni. :)

Ticsi
Szerintem Ádi nem hány, csak bukizik. Dóri is szinte mindig visszaküld egy kis tejcsit. Van, hogy 1-2 órával evés után. Én nem parázok, mert Réka is ilyen volt. Úgyhogy szerintem ne izgulj!
A start április 10. a fogyókúrára vonatkozik?

Haga
Tudom, hogy pénteken leszel, de megelőlegeztem. :D Itt is gratula!

Pompom
Húha!!! Ez nagyon bíztató! Drukkok!! Amúgy meg miért vársz erősebbet a 12. dpo-n?? 14. dpo előtt nem is érdemes igazán tesztelni. Úgyhogy ez tuti pozitív!!
Na, most jutottam oda, hogy voltál dokinál. Ugyeugye! Szupi! :)

Gröni
Nyugodtan add Dórira a fiús ruhákat. Rékának is van egy csomó sötétkék, világoskék stb. rucija. Nemrég is fiús body csomagot vettem.
Tej-az nem jelent semmit, hogy te ki tudsz-e préselni vmit belőle, mert az ő szívókája sokkal erősebb. :) Én pl. tök lottyadtnak érzem a cicim, közben meg hallom, ahogy nyel, nyel és nyel. Tehát van benne vmi. Ilyenkor már nem lövellnek be annyira a cickók. Esetleg mérd le néha szopi után, mikor úgy érzed, nincs tejed, és meglátod, hogy igazad van-e. Mondjuk azt nem értem, a tápit miért nem javasolják?!? Ha sem cumisüveget, sem kanalt nem fogad el, ott a kispohár. De ha kanalat nem fogad el, akkor gyümit hogy adsz neki?
Rékát soxor fiúnak nézték. Ezért adtam rá inkább rózsaszínt. De még így is simán lekisfiúzták. Sőt, itt az utcában egy néni meg is kérdezte, fiú-e vagy lány, mikor atomrózsaszínben volt. :? Ja, meg eccer az egyik játszón lefiúzták, én meg jó hangosan szóltam neki: Gyere Réka! :D Amúgy Dórid nagyon is csajos kinézetű.
Jobb-bal cici: még úgy tudod átverni, hogy hónaljtartásban szoptatod, és akkor azt hiszi, a másikból eszik. Enyém Dóri meg most leszokott az esti hosszú alvásról, ráadásul megint 3 óránként cicizne, reggel meg 2 óránként! :shock: Nem tudom, mi van. Lehet, hogy növ. ugrás?

Kata
A piros szerintem sem lányos. Inkább unisex. :)

Vicus
Dóri is már 68-asakat hord. Nekünk hosszban talán jó lenne a 62-es is, de ugye sok a hájbáj, úgyhogy kell a nagyobb. De lassan azt is kinövi. :? Én meg anno elővettem Réka 50-es bodyjait, hátha ő is picur lesz. Hát, nem hordta. :)

Gizi
Drukk!! De nem faldni, ha nem csíkos. 13. dpo még kicsit korai.

Ditke
Jajistenem! :( Nagyon sajnálom. De várunk vissza! Nekem is rögtön Gaby jutott eszembe. Puszi és ölelés!!

Krisz
Mindjárt keresek uh képeket én is.
gtünde
 
 


Pompom
Ez már tök jól láccik!!! :D
gtünde
 
 


Hali!

Ditke :cry:

Hihetetlenül sajnálom. :cry: :cry: Nagy ölelést küldök neked, s kérlek ne tűnj el! Érdekel,hogy mi történik veled. Gyere a hsg hírekkel. Pusz

Szuperek a pozitív tesztek. :lol: :lol:

Mindenkinek puszi,jók legyetek!

Ticsi :D

Igen, magánban 20e az inszem. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 

 
 

Krisz
UH-k:
Réka:

5 hét: 5 mm-es petezsák, benne szikhólyag.
Legközelebb 11 hetesen kellett mennem: Volt szívhang, CRL: 43mm. Képeket nem kaptam. :(

Dóri:
5+3: 7 mm-es petezsák, benne szikhólyag.
Kép
7+3 (vérzés miatt mentem): CRL: 9 mm és volt szívhang. No, meg egy haematoma.
Kép

Tesztek:
Réka:

16. dpo
Kép
17. dpo
Kép

Dóri:
16. dpo este és 17. dpo reggel Lily 25-ös
Kép
17. dpo este Easy 20-as
Kép
18. dpo reggel One Step 25-ös
Kép
35. dpo LH teszt, mint jósteszt
Kép
gtünde
 
 


Off, bocs, egy privit véletlenül ide írtam :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica
Nem tudom. De biztos átveszi.
gtünde
 
 


Hú micsoda hírekre jövök!!!!!!!! Beindult a 2009-es zebraeső!!!!!!!!

Pompom, Haga, gratula a 2. csíkocskához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Krisz??????????????????????

Fenci??????????????????????

Ditke :cry: :cry: :cry: azért várunk vissza és drukk a hsg-hez!!!!!!! Biztosan így kellett történnie, drukk, hogy úgy legyen, ahogy Krisznél, Kissgizinél és Gabynál is történt és hamarosan Te is egy zebrás teszttel jelentkezz be :wink:

Majd még benézek ma! Pussz

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok! :D

Pompom!
nagyon szép a mai teszted is :lol: :lol:
du.gyere a hcg-vel :D
apának már mondtad?

Dike!
nem tom, nekem sose volt ilyen, csak megjött és zutty :shock:
de a többiek már megmondták :P
hajrá uccsó ciklus :D tecc a vonalzód :wink:

Sleepin!
köszi a Fenci infokat :D

Fenci!
várunk :lol:

Zsu!
veletek mi zújs amúgy? :roll:

Ditke drága! :(
nagyon sajnálom...ha tényleg nem visszafordítható, akkor lépj tovább.....biztos vár rád valahol az a férfi aki megajándékoz és akit megajándékozhatsz sok pici csöppséggel!
és ne tűnj el, várunk a hsg hírekkel!meg bármi mással :lol:

Gyugyi!
a szél monnyon le! :evil: micsináltál Pápán a hétvégén?

Tünde!
nagyon ügyi már Dóri 8) farnehéz... :lol: ez teccett :lol:
Vendég
 


ezt irtam:

Elküldve: 2009 Március 08 Vasárnap - 9:29

krisz
most már kiváncsi vagyok, mi van veled! de vidám lenne egy abbahagyott lombikos spontán baba!
Vendég
 


mai pocak 25+5 uh szerint
Kép

és Davi nagyfius ruhában (kicsit nyafkán)
Kép


vicus
már csak bő egy honap :shock: :lol: minden megvan babához?

ditke
nagyon sajnálom. bár én nem vagyok válás-párti (gondolom, senki se az), de a te életed, neked kell tudni, mikor lépsz tovább. bár én adok mindig magunknak egy 111.esélyt is, de te ismered magatokat. kivánom, hogy ugy alakuljon az életed, ahogyan szeretnéd, és bárhogy is döntesz/döntötök, ne bánjad meg. ilyenkor az ember kapszkodik miondenbe: lehet, hogy azért nem jött a baba eddig, mert nem ettöl az apátol kell jönnie. Uristen, 10 éve probálkoztok?? én már felakasztottam volna magamat. a sikertelenség felörli a kapcsolatot, ez tény. kivánom, hogy ha lezártad a multatokat, helyére kerültek az emlékek és meggyászoltad az elmult kapcsolatot, akkor talpra tudj állni, találj uj célokat és lásd meg a szépet az életben!!!
Vendég
 


Ditke! :cry:

Nagyon sajnálom. Én is kiváncsi vagyok rád, kérlek ne tünj el!

Tüncsi!

Csak a folyadék nem megy kanálból! Próbáltam a csőröst is, asse nem jó neki. Az volt furcsa, hogy nem nyel, ezért megnéztem, hogy jön-e belőle, épp csak pár csepp. Nekem is lapi már régóta, ez nem is zavart, mert nyelt, evett rendesen, most csak cumizott! De asszem most oké minden!

Kata!

Szép pocak! Hogy eltelt nálad is az idő! :shock: Múltkor mégcsak 20 hetes voltál! :roll: 8) Nagyon édes a kisfiad! :wink:

Vicuska!

De elrohant nálad is az idő! Nagyon várod már?

Gizi!

Muti!!! :wink:



Most, hogy írtátok a női vonalat.... Nem is a nagyon babás vonalzó nem sikerült, hanem a női vonalas!

Kép

Kép
gröni
 
 


Hali!

Vicus :D

Velünk semmi különös nincs, éljük világunkat, küzdünk, megpróbálunk egyenesbe állni a mínuszból minden szempontból. :oops: :roll:
Olvasgatlak benneteket itt a munkahelyen,drukkolok, de írni nagyon nincs idő.
Este meg apával vagyok, gobleinezek, rendezem a háztartást.
Hétvégéim meg foglaltak rendesen. 8)

Mire vagy kíváncsi?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat mindenkinek.
A mai tesztem negatív lett. Corax Be Sure...
Csak 10 perc után lett egy halvány vonal, de ugye az már nem értelmezhető :?
Még van egy One Minute tesztem... nem tudom mikor lőjjem el.

Az az igazság, hogy anno nekem a patikai tesztek jöttek be, a drogériások nem. Hát max holnap veszek a patikában még egyet...

Tünetem semmi. Albertnál ilyenkor már fájt a cicim. Éjjel alig aludtunk a hülye idő miatt. Többször éreztem azt a tipikus mindjárt megjön érzést :? Hát nem tudom mi lesz ebből, picit elkenődtem :cry:



Pompom :)
A te teszted nagyon szép.
Kiváncsi vagyok a HCG-dre.



Krisz :)
Mikor mész ma UH-ra???
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést,jól esik!!!! :wink:

Tegnap este még ilyeneket is mondott, hogy majd fogok én még őutána sírni, meg amikor ágyba kerültünk hogy holnaptól külön alszunk!!!! :shock: Mondtam rendben, de nem én leszek az aki a másik szobába megy át!!!!! :evil:

Erre ma reggel megkérdezi: Na és hogy aludtál! És mindezt olyan hangsúllyal mintha totálisan én lennék az aki miatt szétmegyünk!!!! :evil: :evil: :evil: Mondtam hogy jól!!!!!!! :wink: (bár qrvqa szar éjszakám volt) Viszont van bennem egy nagy adag makacsság, hogy pont az ellenkezőjét mondjam annak, mint ami van!!!!! És mielőtt elment dolgozni, kérdi hogy adjon e puszit? :shock: :shock: :shock: Mondtam ha szívből jön akkor igen, de megszokásból nem kell!!!!!! :evil: Meg még mondtam ezt-azt hogy járjon a szám :lol: , de psuzi nélkül ment el természetesen!!!!!

De hogy a fenébe jut ilyesmi az eszébe hogy puszi, amikor tegnap este még mást beszéltünk!!!!! És hogy kívánja hogy megtaláljam azt akivel boldog leszek!!!! :shock: Ez nem nóóóóórrrmááális!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :evil:

Gizi teszt???????

Pompom nagyon tetszik a teszted!!!!! :wink: :D

Haga 2-3 nap múlva csinálj egy másik tesztet!!!! :wink:
Vendég
 


Ditke!

Sajnálom... :(
Ahogy már a többiek írták én is arra kérlek ne tűnj el.
Vendég
 


Ditke!

Szerintem mindketten makacsok vagytok és szeretitek még egymást. Próbáljon valamelyikőtök engedni! Meglátod minden rendben lesz, csak enyhüljetek egy kicsit és adjatok magatoknak időt! Én nagyon drukkolok, hogy együtt maradjatok!

Haga!

Nem értem. A tegnapi elég egyértelmű volt! Próbáld meg akkor a patikai tesztet!

Pompom!

Mikor jössz? Annyira izgulok és persze drukkolok!

Krisz!

Te ma mész uhura, ugye?

Kép

Kép
gröni
 
 


Na most hova tünt az irományom? Pedig kiírta, hogy bekerült a fórumba! :roll:

Tüncsi!

Az orvosi rendelőben tőlünk is megkérdezte egy idős néni, hogy kisfiú? Mondom nem. Visszakérdez, kilány? Válasz szintén nem. :lol: Láttátok volna! :lol: Hogy lehet már megkérdezni, hogy kislány-e, ha egyszer nem fiú? :roll: Ma én is meglepődtem. Dávid fél háromkor ébresztett, hogy csináljak már valamit Dórával, mert nem tud aludni tőle, vagy fél órája kiabál és dumál. Persze ebből én nem hallottam semmit! :shock: Nem esett jól. Már két hónapja nem keltem hozzá, fura volt. ...és basszus, hogy lehet befogni a száját egy 4 hónapos babának! :roll: Jó, persze van pár fogás, de azt nem alkalmaztam! :lol: Elvből nem viszem ki a szobából, akkor tuti nem alszik vissza, így meg a nagy nem alszik, szóval egy órát biztos ringattam és dudoltam neki, aztán elaludt. Biztos ez a hülye szél is közrejátszik vagy front van, mert vasárnap óta, ha aludni kell nyügösködik, majd leragad a szeme, de nem akar aludni. Náaltok is ez lehet, talán! :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Mit látnak szemeim! :lol: Holnap lesz egy szülinaposunk!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Vicuska!!!

Holnapra!!!

Kép

Ditke!!
Kép
Vendég
 


Gröni :)
Ez a nemkisfiú, nemkislány sztori nagyon jó lehetett :lol:
Vannak még "érdekes" emberek :roll:
Éjjel nálunk senki nem aludt rendesen, mi is a hülye szélre fogtuk :twisted:




Nem bírtam magammal, és délután teszteltem :oops:
Egy perc után, de 2 percen belül lett olyan, amilyen :P
Kép


Ez pedig a reggeli pisis, ami csak 10 perc után lett ilyen.
Kép



Pénteken újabb teszt, a lelkem megnyugtatására.
Ha 14 napja voltunk együtt, de pé csak 2-3 nap múlva volt, akkor elvileg még nem kéne nagyon sötét csíkot várnom, ugye?
Tűkön ülök :oops:



Vajon Krisz milyen hírekkel jön? :)
Remélem minden okés :wink:
Vendég
 


Kép

Haga :)
Jóóóóóóóóóóó ez!!!!!!!!!!!! :D :D Nyugi! Csík akkor van, ha hcg van! Hcg meg akkor van, ha baba van! :cry:

Vicuska :)
Isten éltessen!!!!!!! Láttam én is! :wink:
Pápán a sógornőmnek van bugyiboltja, átköltöztek másik helyre, azt pakoltuk.

Lami :)
Akkor ma előre iszunk Vicuska egészségére, holnap meg a napján, aztán meg a ráadás! :lol: :lol:

Gröni :)
Ez vicces! :lol: Egyik kedvenc kérdésem, amikor otthon felhívnak a vonalas telefonon és az illető megkérdezi: "Otthon vagy?" :shock: Nem, bammeg, a szomszédban! :lol: :lol:

Zsu :)
Okés!
Gröni, Tavi! Ugye jöttök Ti is talizni!!!!!!!

Ditke :)
Azt kell eldöntened, hogy TE mit akarsz! Aztán bevetni minden női rafkót a cél érdekében. Duzzogás, sértődés, makacsság ilyenkor nem jó. Ésszel! :wink: Női ésszel! :) Érted, mire gondolok..... :wink: :wink:

Kata :)
Szép pocak! Kispasi meg haláli! :D

Tüncsi :)
Ritkán jössz! Hijjányzó'!

Pompom :)
Egyre jobb!!!! :D

Dike :)
Melllik oldalon lehet ilyet csinálni? Régen a fotofan volt ilyen. Be is raktam magam egy jó pasi mellé! Megkeresem!
Kép

Amica :)
Szijjja!!!!! Gyere hozzánk is néha!

Krisz :)
Megvolt az uh?????

KépKép
zapáné
 
 


Csajok, most nem tudok visszaolvasni, de megvannak az értékek!

Hcg: 68 :D
Progeszteron: 130 nmol/l

Dokimmal még nem tudtam beszélni, nemtom hogy ez a progiérték mennyire jó vagy rossz...

Most rohannom kell örömködni! :)
Vendég
 


Ez se rossz! :lol: :lol:
Kép
Az erő legyen Veletek!

KépKép
zapáné
 
 


Pompom :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi :)

Ezt ismered?


http://photofunia.com/
Vendég
 


MMM ..mi mas lenne.. :cry:

tegnap elszamoltam, ma pontosan jott a dog. (latszik, hogy reg csinaltam ilyet) :lol: :lol:

csak a 6 eurt sajnalom, hogy hajnalban elpisiltem.

Ditke, kedves: mne keseredj el, alljon elotted jo peldakent Gaby es az en tortenetem :D a parbeszed mintha a mienk lett volna tavaly nyaron :(

most muszaj kivinnem a kutyat, mert nem hagy beken, de este irok neked es Ticsinek is pu-t.

puszi

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


pompom :lol: :lol: :lol:
tutiiii :lol:

haga :lol: :lol:
széééép :lol: :lol:

ditke
nálunk is beszekedés utáni reggelen, amikor ki se beszéltem magambol a durcát, ugy szokott odajönni aptyuk, mintha mi se történt volna. ok: mit kell rágodnni azon, ami tegnap volt :shock: ja bakker, te kidurcáztad magad, de én nem mondtam el, mi van velem :twisted: pasiiiiik
Vendég
 


Haga :)
Nemtom beilleszteni a pofámat a képekbe! :evil: Visszadob és nem érteni angol, hogy mi a bibi.

KVT

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jaja Haga, hisz ez tök pozitív! :D Szerintem ne aggódj! :wink: Nagyon esélyes a kislány, ha pé elött ennyivel voltatok együtt! :wink:

Pompom!

Jaj de jó! Asszem gratulálhatunk, ugye? :wink: Szívből grtaulálok! :wink:

Vicuska!

Boldogságos szülinapot! Nem gondoltad volna tavaly, hogy ilyen boldog lesz az idei, ugye? :wink:

Gyugyi!

Ez kurv@ jó! :lol: Nem tom még mi lesz! Úgy néz ki apjuk elöbb megy, de még nagyon képlékeny a dolog! :roll:

Kata!

Minden pasi ilyen? :roll: De azt azé csipem, hogy a 16 év alatt kiismert és tudja, hogy mikó kő nyalni! :P Az elején mindig én bújtam! :?

Gizi!

A fenébe! :( 6 euro kint egy teszt? :shock: Asszem fel kell tankolni itthon, ha mi is megyünk apjuk után!

Kép

Kép
gröni
 
 


Pompom

Ez aztán a jó hír!!!! :D Apa mit szólt? :wink:

Haga

Szerintem ez egyértelműen két csíkos!!!! :D

Gizi

Sajnálom pirit!!!! :cry: :cry: :cry:

Gyugyi

Még azt hiszem lesz itthon egy-két menet, hogy tudjak reálisan dönteni! :roll: Tudom hogy lesz egy pár szar hónapom, de azt hiszem túl fogom élni! :D Vagyis tudom hogy túlélem!!!! :lol: Erős vagyok!!!!! :wink: Jó Anyám is mindig azt mondogatja hogy én vagyok a "legerősebb" a családban!!!! Na ja!!!! :lol: Pár napig a padló alatt, aztán szép lassan emelkedek ki! :wink: Csak ő azt nem látja, mert nem engedem hogy lássa bárki is, hogy ha totál magam alatt vagyok! :?

Megyek rádobom magam a Leg Magicre, holnap meg a hypoxiba, és egy hónap után a párom fog bőgni utánam!!!!! :lol: Megnyalja(nyalná) mind a 20 ujjamat!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok

Ti mikor és hol taliztok? :shock: :roll:
Vendég
 


SZIASZTOK
Már írt nekem Krisz (vizkriszisback). :wink:
Sajnos nem kérte, hogy közvetítsek. Hát hallgatok...
Kép



Kép

Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


gyugyi
,max 2mb lehet a kép, lehet hogy kicsinyetini kéne

ditke
ez a beszéd!!! csak dögösen :lol:
Vendég
 


Kata

Ha dögösen nézek ki, az az én lelkemre is jótékonyan hat!!!! :wink: :D Bár tegnap is a gépen vezettem le a feszkót magamból!!!! Meg is dícsért a csaj, hogy milyen jól bírom elsőre, mert ilyenkor már nyafizni szoktak a csajszik!!!!! Csak azt nem tudom hogy azok miért nem az izomstimura mennek, mert ott csak feküdni kell a gép dolgozik helyettük!!!!! :shock: :roll:

Nekem is volt ma egy sztorim!

Az egyik kolléganő felhív a vezetékes telefonon: Ott vagytok még az UH-ban? Mire én: Évike! Felvettem, nem?????? :lol: Mire ő: Basszd meg, de hülye picsa vagyok!!!! :lol: :lol: :lol:

Egy régebbi: szintén kolléganő, szintén vezetékes telefon, felveszem, aszongya: Hol vagytok? :shock: Mondom: szerinted, ha felvettem????? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kagyló :)
Ne csigázz!!!!!!! :D :D

Még van 3 percem....

Sikerült!
Kép

Kép

Elszórakoztatom magam!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné

Igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De többet tényleg nem szeretnék, mert hátha haragudni fog rám!!!
Hát a csajszi nagyon terhes!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :wink: :wink:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Csak nem kettő???? :lol: :lol: :lol: Vagy három???? 8)
Vagy egy nagyobbacska? :lol: :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Na tessék. Laptetű. :lol: :lol: Ebben a hónapban nem sexelek!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Krisz, nagyon várom a híreket rólad! :)

Közben beszéltem a dokival is, és hát csodák csodája, még progipótlás sem kell szerinte. :) Egy hét múlva megyek újra progi és hcg mérésre, no meg uh-ra... kicsit fura, hogy ennyire korán visszahív, hogy megnézzen. De nagyon szívesen megyek. :)

Gröni, köszönöm a gratulációt. :)

Ditke, apa még a feldolgozás fázisában létezik, szerintem még neki sem esett le igazán. :) Mindenesetre folyamatosan vigyorog. :)
Vendég
 


Tényleg, hányan lehetnek? :roll: :D

Pompom!

Az jó, hogy ilyen figyelmes a dokid!

Olyan tűkön ülök. Remélem jön még ma Krisz, mert már a küszöböt rágom! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Jajjjjj.Ennyire nagy hülyeséget írtam??? :oops:
Nem 1 baba van. Csak olyan szépeket írt. Jó értékeket, stb.
Tényleg azt jelenti a nagyon terhes, hogy ikreket vár, 2-3?! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


pompom!szuper hirek,gratulálok!

vicuska!boldog születésnapot! :)

zapáné! én az imikimin csinálom a képeket! :) jók a tieid is!!

haga!gratulálok! :)

gizi! sajnálom!

kata! fuuu mennyit nőtt a pocid!széép! :)

krisz! gyere máááár! :)

KépKép
dike
 
 


Ezt most írta a barátnőm!!!! :wink:

Most jön a tavasz és a nyár... a nagy szerelem! :)
Szerintem Ő még bele sem gondolt abba hogy mi lesz vele ha mégis egyedül maradna!!!?!!!!!
Azt tudom hogy Te nem vagy egy elveszett nő, és találnál valakit.... De arra még véletlenül sem akarlak biztatni hogy te tedd meg az első lépést!!!
Tudom, és bízom benne hogy megtudjátok beszélni!!!!!
[/b]
Vendég
 


Krisz???
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs a lassúságért csak tudjátok nálunk mindig a kellemeset a hasznossal, még hazafelé nagykerek stb.

Na a lényeg :D , a sztori holnap.
10mm-es petezsák, tuti van benne babó, volt vmi pulzálás, látta a doki a szikhólyagot, azt mondta, hogy 5-6 hetes lehet. 2 hét múlva megyünk oda utoljára, szívhangkukucsra. :D
Szóval minden szép és jó eddig, nagyon örültünk!!! :lol:
Íme Babóca:
Kép

Puszi mindenkinke, majd holnap olvasok...ma hullák vagyunk...szegény apa méginkább.

Kép
vizkriszisback
 
 


Azért csak kihúztuk Kagylóból! :P Köszönjük a híreket! :wink:

Krisz!

Nagyon örülök! Nekem kerek 5 hetesen volt 10mm-es a petezsák, de nem láttak mást! :roll:

Ditke!

Mé' nem állsz velem szóba? :roll: Írtad múltkor, hogy nem írtam privit, kérdeztem, hogy kellett-e volna, azóta nem szóltál hozzám! Megbántottalak?

Kép

Kép
gröni
 
 


Krisz :)

Nagyon szuper :lol: :lol: :lol:
Most már tényleg lehet gratulálni :wink: :wink: :lol: :lol:

Pihenjetek egy nagyot, és holnap várjuk a beszámolót :D
Vendég
 


Krisz, annyira örülök a jó híreknek! :)

Lassan most már nekem is célba kéne vennem az ágyat, de még az izgalomtól nem megy... imádom a tüneteimet. :) A melleim most máshogy fájnak mint eddig, olyan furán nehezek, bizsergősek, a kedvenc gyümölcslevemet képtelen vagyok meginni, mert azonnal küldené fel a savamat, néha megszédülök. A gyomrom meg olyan furcsa... nem hányinger, nem is émelygés talán, hanem olyan, mintha lebegne. :) Érzem a méhemet, de nem fáj, egyszerűen csak érzem, hogy van, és mintha az is valahogy egy kicsit nehéz lenne.
Hú, most minden nagyon rózsaszín... vagy világoskék, majd meglátjuk. :)

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?