Új privát üzeneted érkezett!

Emma
Köszi szépen...de egyenlőre csak a pozitív teszthez lehet gratulálni, ami a másik oldalon figyel...az első uh csak 2 nap múlva lesz.De azért reméljük minden rendben van! :D ...ha már ő is csak is spontán jött...akkor tuti nagyon akart! :D
Húúúúúúú a csodababátok is nemsokára kibúvik! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Hahó! :lol:

Tünde!
helyesek a csajok! 8)
köszi a táblit
8) nekem nincs ójabb uhus fotóm, vagyis van, csak nem jobb mint ez :D :shock:

Krisz!
vuk-kal hogy állsz???szedsz babavitamint?folsavat?

Pompom???????????????????????????
mai teszt?
Vendég
 


Vicus
Vuk még nem járt erre...de nagymamám azt mondta, hogy se ő sem anyu nem voltak rosszul soha, és a tesóm sem hányt egyszer sem.Meglátjuk én fogok-e.Néha van kis émelygés, de ennyi.
Szedek Gravidát, folsavat, 3x2 magneb6ot, néha egy baby aspirint, propolisz c-t napi 2-6 között, néha egy-egy foghagymakapszulát.
Most épp azt keresgéltem, hogy mitől lehet híg székletem vagy 5-6 napja.Napi 1x vagy 2x, nem kell rohannom wc-re de ha megyek, híg. Azt írják, hogy koraterhességben előfordul csakúgy minta székrekedés, de a sok magneb6 is okozhatja...diétáznom se ártana...mert szerintem a kaják amit eszek ssem segítenek rajta...de majd holnaptól főtt krumpli, főtt répa. Egyéb ötlet?Majd a dokinak elmesélem uh-n azért.

Kép
vizkriszisback
 
 

 
 

Úgy olvason, Normaflore-t fogok venni, azt lehet babásan is...
Tapasztalatok?

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Ez ám az erős csííík!!! Nekem a 2 babával sosem volt ilyen! :lol:

Pompom!
10 dpo. korai. nekem Et+10-en volt alig látható második csík a 10-es teszten, pedig az 12. dpo és 2 baba volt! Szóval még tuti van remény, nem érdemes korán tesztelni!!! :wink: Drukkolok!

Dike!
Előfordulhat, hogy laparos hónapban nincs pé.

Ditke!
Hajrá hsg és inszem, ez tuti segít!!!! :lol:

Gröni!
Megzabálom a lányod, olyan édes! :lol:

Gtünde!
Tied Babák is nagyon tündériek! :lol: Küldök priviben képet.

Tegnap voltunk Eisenstadtban, megnéztük álmaim babakocsiját és el is döntöttük, megvesszük! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


gtünde!zabálni valóak! :)

táblázathoz annyit, h ma vok a 27.cn-en de ugy néz ki meg is jött egy kicsit :lol: és a ciklusom beállt 28 napra.

lányok! tegnap ota már rózsaszinezem!!!soha nem örültem igy a mensinek, remélem ma már rázendít rendesen!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


krisz
32 éves lettem én ? sokat gondoltam rád, aptyukunkkal együtt születtél :)

tünde
köszi a táblát, priviben én is köüldök képet, ami a vonalzo alján van. és rozsaszin csikba tedd a nevemet :)

dike
na, akkor hajráááá! uh-ra is mész majd 11.nap környékén?

zsofi
képet mjad a kocsiról!!! akkor pár nap mulva kiderül Matyi tesojának a neve is? 18.heti uh.

fenciiii????

krisz
én azért nem ennék össze ennyi mindent koraterhesen :roll: a hig széklet nem árt a babának. csoki megfogja :) vagy kakaó. de azért ezt a sok gyogyzsert, meg annak nem minösülü gyogyhatásu cuccot én kerülném.

kandi és zsofi menyire együtt haladnak :)

pompom
azért dobjál még egy pisit!

ditke
na, akkor nagytakaritás, és jöhet a tiszta méhedbe a bébi :)
örülök, hogy pozitivan állsz hozzá, igy is kell.

vicus
jo, hogy kihasználjátok még a kettesben töltött idöt ! mi kölkeink ma mamánál egész nap! lusta-napot tartunk :) ez az aptyuk sznpi ajándéka. meg tegnap kapott gesztenyepürét, cigánypecsenyét.

gröni
örülök, hogy megnyugodál az etetéssel kapcs. nagyon édes a kislányod!!

ticsi
ne má, hogy a pici is hány? és erre mit mond a doki, azért ö mégis csak egy kisbaba??? és már kuszik? amindenit! :D

lili
akkor teljesen spontán vagytok most? a bmc-ben csak konzultácio lenne, meg hormonok, ilyesmi, nem?

pompom
nekem anno plusz minusz egy napot mondott a doki a hormonos vérvételre. tehát ha vasárnapra esne, hétfön menjek, ha szombatra esne, pénteken menjek.
Vendég
 


Kata!
Képet már láttatok, tettem fel ide. keddeb megyek dokihoz, akkor beszéljük meg az uh időpontját. Zegen nem sietnek vel 18 és 20 hét között csinálják. :wink: És remélem kiderül a másik is, már jó lenne tudni. :lol:
Nem teszel egy pocakképet?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Azért nem volt ilyen a teszted mert te már nem teszteltél ilyenkor sztm... :D kb 720 lehetett a hcg-m az tuolsó tesztnél..ha kétnaponta duplázódik...

Kép
vizkriszisback
 
 


Tündi :)

Aranyosak a lányok :wink:
Réka nagyon vagány a motoron :)
Dóri milyen kis huncutul nevet :D Jó súlyban van, tény és való :D

A táblához annyit, hogy még nem vagyok 31 :P
Majd csak pénteken leszek :P



Ticsi :)

Én ezt a hányásos dolgot nem értem. Hogyan lehet ezt örökölni?
Biztos hogy nincs más háttere?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.23 12:42-kor.
Vendég
 


Tündi, köszi a táblát. Tényleg jó nézni a csöppségeket, na meg a pocakosodókat. :)

Vicus, eddig nem is tűnt fel, hogy Úrhidán laksz.. pont mostanában költöznek Úrhidára nagynénémék, úgyhogy megfordulok majd ott párszor. :)

Zsófi, igazad van, korai még a 10. napon tesztelgetni... de ha nézem a fertin a sok görbét, ahol sokan teszteltek már 10.-en, sőt 9.-en pozitívat, akkor arra gondolok, hogy talán nálam is mutat majd valamit. Mindig megpróbálok türelmesebb lenni, de nem nagyon sikerül. :?

Ahogy ma sem.. asszem lőttem egy szellemcsíkot.
Felteszem.. ti láttok rajta valamit? Mert én már nem bízom a szemeimben.

Kép
Vendég
 


Pompom!

Én látok 1 nagyon haloványka csíkot! :wink:
Drukkolok hogy ez baba miatt legyen. :D
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Pompom

Szerintem van ott valami!!!! :wink: :D Így talán jobban látszik!

Kép
Vendég
 


Szia Csipcsab!!!! :D

Gyönyörű nagylány lett Flóra baba!!!!! :D

Neked mennyibe lett az inszem? :roll: :shock:
Vendég
 


Szia Dittke!

Hát szerintünk is csodaszép! Az idő pedig bizony nagyon rohan. :(
Azt veszem észre hogy lassan férjhez megy. :lol: :lol:
Persze ha kell vkinek egy ilyen hisztis akaratos makacs csaj. :twisted:
Bár az apja azt mondja ő is elvett engem. :lol:

Hát nekem is 45 ezerbe volt az inszem. :?
csipcsab
 
 


Aztaaa Pompom! :D Amit Ditke megbuhert azon nagyon ott van! Drukkolok! :wink: Szerintem te nem hormonos vérvételre fogsz menni! :P

Tüncsi!

De vagány Réka! :lol: ....és Dóra, hatalmas! :shock: Nagyon édes, mosolygós, olyan zabálni való! :lol: Nem fogok még adni gyümit, megfogadom a tanácsaitokat!

Krisz!

Ha nincs panaszod, nem kell ám annyi mgb6-ot szedni! Kicsit csökkentsd, aztán meglátod, hátha tényleg attól higulsz! 8) De ez lehet egy terhestünet is.

Dike!

örülök, hogy örülsz! Ebben a ciklusban, akkor mint a nyulak! :P

Vicuska!

Nem lehet elég korán kezdeni! :wink: Nagyon mjuzikális csajotok lesz! :P

Zsófi!

Drukkolok, hogy megmutassa a micsodáját a másik baba is! Szerintem lány! :wink: Nálunk Dóra rejtegette magát a 24. hétig. A lányok ilyen rejtegetősek! :wink:

Kata!

Tényleg rég raktál már pocakképet! Te, mint fiús anyuka. Adnál a lányodra kicsit fiús ruhát? Hát, engem megszólt az egyik ismerősöm! :oops: Nem tudom megállni, hogy ne adjam rá Dávid ruháit, olyan édesek és alig használtak. Mint pl a tegnapi képen az az autós gatya is. De csak itthon adom rá, nyilvános helyen nagyon csajos! Többiek véleménye is érdekel! Nagyon gáz? :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Pompom :)
Még hogy szellemcsík!!!!!!! :D :D :D
Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gröni :)
Az én fiam rózsaszín badikban nőtt fel!!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Pompom
Nekem tetszik az a csíkocska. :D Én a 9.dpo-n (ha akkor volt a pé amikor gondolom) teszteltem először halvány pozitívat...előtte egy nappal nem teszteltem, 2 és 3 nappal előtte igen, akkor nem lett csík de több óra múlva mégis volt ott vmi..olyasmi mint a 2 bemélyedés látszódott volna , ami között a csíknak kelene lenni, előtte 2 napig tök semmi, egyáltalán semmi de semmi.Szóval ha vmi van, az már csak jó! :D Erősödjön csak az a csíkocska!!!Holnap is kérünk tesztet!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kép krisz
Képpompom

Pompom :)
Remélem, holnap is tesztelesz!!! Meg holnapután, meg azután, meg........ :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


napot!

Pompom!

Ez biza ott levék! Az enyém se volt sokkal erősebb! Bezzeg a mostani hangja! Na az ott van!

Hányás....

Én nagyon remélem, hogy ez csak a sok kaja Ádinál...mert ő azért nem olyna mint Árpi anno...Árpi megette, aztán meredten előre nézett, éás sugárban kihányta! Ádi büfinél dobja vissza, de közel sem annyit, mint Árpi...mi viszont még nem értük el a 7 kilót sem. Vhol 6850 környékén vagyunk! De vazze lerakom az ágyra, és pillanatok alatt elporol onnan. Kitűzi a célt, a tesói állatkáihoz, és már tolja is magát az arcán...szemöldökünk egy szál se, orrunkon nincs bőr, és folyton piros, mint vmi idűlt alkoholista ! :lol: :lol:

Hozzátápit én elkezdtem...azóta többször öltözök, és többet mosok, semmit nem fogad el, kitolja a nyelvével. Árpi meg falta, mint kacsa a hokedlit!

Alszanak...

Gröni
Nagyon édes Dórád! Én tuti ráadnám a kedvenc cuccokat! Rá is fogom adni, ha lesz lányom! Nekem pl van egy kisvakondos nacim, ami rózsaszín...no az is sokat van Ádin! Árpit is szerettem benne látni. jó pamutos.
Kalciumot nyomod?

Írtam Babcsinak smst, hátha kapunk róla híreket!

Vki vigye el a szelet!

Kint voltunk, és Árpi rögtön taknyos lett!!!!!!!!!

Sleepin Fencikről van híred?

Kép
ticsimû
 
 


Köszi csajok a véleményezést, bátorítást és a megbuherásokat. :)
Holnap is tesztelek még, tudom hogy ez nagyon kis halványka és nagyon korai, és még bármi lehet.
Amit észrevettem, az az, hogy kb három-négy napja rázogat a hideg, főleg esténként, pedig nem vagyok beteg, nem vagyok lázas, legalábbis nem tudok róla, a melleim két napja kezdtek el fájni.
Szóval a héten mindenképpen megyek dokihoz, mert ha erősödne is a tesztem, progeszteron muszáj megnézni, valszeg kell majd pótlás, ha meg megjönne, akkor a szokásos...

Mindenesetre baromi izgatott és kíváncsi vagyok. :)
Vendég
 


Pompom
Nekem is az jutott eszembe, hogy múlt csüt-ön még milyen halványat teszteltem...rá 9 napra lett veszett erős. :D
Progipót az mindig jól jöhet!Írassál csak!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Na jól van Gyugyi, Ticsi, akkor nincs mese fijús lány lesz belőle! :lol: Köszi, akkor nemcsak én vagyok ennyire elvetemült, rossza anya! 8)

Ticsi!

Nálunk is piros a nózi, mindig az gyúrja és ő is fején mászik! :lol: Mennyit hízik havonta Ádám? Nálunk is van ám néha mikor túrósan jön büfinél a felesleg! Nekem azt mondta a védőnő, ha túrós az már nem kellett neki, túl lett etetve! Kéne adnom kálciumot? Vagy az a K-vitamin?

Pompom!

Azóta vagy babás, azért! :wink: Én is ilyenkor lettem babás és nagyon fáztam! Viszont novemberben nyitott ablaknál aludtam! Apjuk meg 3 takaró alatt! 8)

Nekem megen megjött! De rühellem, kimaradhatna legalább egy hónap! De most legalább nem maszatolok!

Kép

Kép
gröni
 
 


Sehol senki? :roll:

Tüncsi!

A két órával ezelötti hsz-ban még azt írtam volna, hogy tej van elég, de már nem biztos! A jobból alig jön valami! :( Dóra persze most is szorgalmasan szívta, meg sem nyikkant.(ezért nem bízok benne :? )Fura volt, mintha nem nyelne, megnyomta épp egy picit tudtam kipréselni! A tápot már nem javasolja sem a doki, sem a védőnő. Na meg hogyan? :shock: Se cumisüveget, sem kanalat nem fogad el!

Ticsi!

Csak most látom, hogy írtál! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Ticsi!

Így már értem a kálciumot! :oops: Amióta nem szopik annyit Dóra, nem fáj annyira. Reggel kurv@ nehéz felkelni, még mindig fájnak a terhesség alatt tönkrement forgóim, de legalább a nap közepére enyhül, nem egész napos és nem is fáj anynira a hátam sem!

Kép

Kép
gröni
 
 


pompom :lol: :lol: :lol:
jajjj, nagyon drukkk
nektek miért is kell dokihoz járni? ja, aszsem a bacik voltak mind2nél, ugye?


gröni
én nagyjábol a fiuk ruháit fogom ráadni. oké, vettem pár rozsaszint, 3at kb, de csak azért, mert 68-74 méretü ujjatlan, lábaköze patentos rugink nem volt, és örültem, hogy kaptam egyáltalán ilyet, nem a szine miatt vette,m meg. Davinak van piros nadrágja, és az overálja is piros, szürke sapkával. aztán kit érdekel, hogy emiatt lánynak nézik. Petinek is volt egy kék-fehér rugija, aminek a derekán volt fodor. de kék volt, ugyhohy hordta. engem nem izgat. de megértem, ha vkinek fontos, meg ha örül, hogy léányos habos-babosba öltöztetheti a hercegnöjét. nem szolom le, de én magam se vagyok az a nagyon lányosan öltözködö. mindjárt keresek neked az overálosbol egy képet.
meg amikor az a kuszo-mászo, meg gyümölcsleevö korszak van, akkor örültem, ha találtam tiszta ruháűt. petin volt rozsaszin body is, oké, csak otthon. az volt tiszta.

zsofi
igen, emlékszem a kocsi fotojára, linkre, de azért élöben más lesz :)
neked pocak?
majd én is teszek, bár sztem 3 hete tettem, de tényleg nött azota.

ticsi
amikor én kezdtem davinál a hozzátápit, persze tettem elökét. rájöttem, felesleges, mert a szájába a kezével turkált, azután meg csapkodta a térdét. szoval az elöke hót tiszta volt mindig, elökétöl lefelé a gyerek meg az én ruhám meg tök koszos. ugyhogy nekünk volt egy gagyi rugi, amit etetésre adtam rá. igy persze mindig öltöztettem, de nem mostam naponta 3x ruhát, csak hetente be a hipoba az evős rugit. azt nem sajnáltam.
ez a hányás kiakaszto, foleg lelkileg. de ahopgy irod, már megszoktad. de azért csak nem normális :roll: Árpi még mindig annyiszor taccsol?

gröni
lehet akkor a mensi miatt nem evett annyit Dora tegnap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.22 17:02-kor.
Vendég
 


Most látom, hogy nekem is hónapos vonalzóm van! :oops: Gyugyi, akkor nem kell válaszolni! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


a piros overal

Kép
Vendég
 


gröni
most meg hogyhogy nincs tej a jobb oldalon? :roll:

ticsi
de a születési sulyát megduplázta Ádi, ugye?
Vendég
 


Kata!

Így hogy tudom, hogy fiú, azt mondom nem lányos. Megkérdeztem apjukot, ránézett és szerinte fiú! Úgyhogy a piros nem lányos! Én is kaptam fiús anyukától piros overált! Dávidnak volt piros alapon katicabogaras rugija! :lol: Egyébként a gyerekorvos aki kijár ide havonta, azt mondja Dórára, hogy kislegény. Mondom jány!!! :twisted: Oké, hogy pelusban volt, de szerintem nem fiús arca van! :roll: Persze anyuka a hibás, mert rajt hagyta a pelust. Majd legközelebb leveszem és megbeszélem Dórával, hogy fossa le! :twisted:

Kép

Kép
gröni
 
 


Hát nem tom Kata! Beindulhat ha többet szopizik azon az oldalon? A bal elég neki most, úgy is, hogy egymás után eszik belőle! Vagy az lehet a baj, hogy megjött vagy, az, hogy este 6 után a jobból már nem eszik. Mindig úgy jön ki a lépés, hogy a balból eszik utoljára. Reggel a jobbal kezd! Most megpróbálom, hogy először a jobból kap és átteszem a balra! Vagy ne kavarjak? :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
ha elég neki a baloldali adag, akkor abban jo sok lehet :) de ha akarod, hogy a jobban is termelödjön, akkor kavarj :) sztem. kezdd a jobb oldalon, amig éhes, hadd szivja meg rendesen, amennyi beindul, azt kiszopzza, aztán át a balra. ha meg éhes maradna a bal után, vissza a jobbra, mert a bal alatti szopáskor a jobban is termelödik. sztem persze. nekem a balban volt mindig kevesebb, és arrol is szokott le elöször. de ez már 1 év után volt, akkor a balbol nem kért már, mert kevés volt benne, meg én is a jobbra tettem, mert abbol jött ugye a több.igy a bal el is apadt, a jobban meg volt még. szoval tedd elöbb a jobbra, azt is érje inger.

ruha
nekünk van egy SZÜRKE pulcsi zölg G betü mintával. mi van ráirva??? for girls :roll: meg petinek bégre talákltam egy barna cipzáros pulcsit, mert a tescoban szionte csak lányosakat lehet kapni. milyen a minta? virágos. a sötétkék melegitönek meg fodros az alja :evil: na azt azért nem vettem meg neki. szoval occso ruhát fiukra alig lehet kapni :evil: akkor már inkább lányon a kék
Vendég
 


Na az öreg Pityáskos vicc emlékezetből!!!! :wink:

Az öreg Pityák bácsinak a nagyvárosban van dolga, de mivel nem jártas arra, ezért megkéri az ismerős busz sofőrt hogy szóljon már neki hogy hol is kell leszállni. Meg is érkeznek az adott helyre, a sofőr be is mondja a hangszóróba: Öreg Pityák leszállás!!!!! Mire hátulról 3 öreg hölgy megszólal: Kötyönjük tyépen!!!!! :lol:
Vendég
 


pompom!! :lol: egy ugyan nem szellemcsik!!!!az pozitiv!!!!!jaj istenem de örülök!!!!nálatok mi is volt a bibi?vagy volt egyáltalán?

kata! képzeld varratszedéskor azt mondta a doki, h nem kell uhun nézni, probálkozzunk csak 3 hónapig! :( ugy h nem fogom tudni melyik oldalon lesz pém.

szerintetek ugy is van esély a teherbe esésre h bal oldalon van pém, de csak a jobb átjárható? :?

KépKép
dike
 
 


Dike!

Biza van! Lásd én! Ádi pont ennek a terméke! Dokim aszondta látott ő már karón varjút!

Kép
ticsimû
 
 


dike
kár, hogy nem nézi meg a doki a petét uh-n. pedig nem sokba telne neki, te meg megnyugodnál :? mert igy a 3 honapbol lehet, h csak egy a befuto. igen, én is hallottam, hogy a zárt oldalrol átment a nyitott petevezetöbe a baba, de azért tutibb a jo oldal, nem? azért bizz abban, hogy érezni fogod, melyik oldalon érik. aztán szo szerint adjatok bele apait-anyait :lol: azért lelkileg sokkal jobb igy, hogy tudod, megvan az esélyetek!!!
Vendég
 


na, kinek kell???
Vendég
 


Dike, én is azt mondom, mint Kata, hogy talán fogod érezni. És igen, van esély elvileg úgy is, ha épp a zárt oldalon érik a pete. :)

Kata, igen, voltak bacik nálunk, vagyis nekem "csak" hólyaggyulladásom volt, a páromnak volt prosztatagyulladása, ami miatt ki is hagytunk két hónapot. 11 ciklussal ezelőtt kezdtünk próbálkozni, minusz 2, szóval ez a 9. nagggggyon próbálkozós ciklusom.
Nálam apróbb eltérések vannak... prolaktin, progeszteron, lh-fsh arány nem tankönyvi, magasabb tesztoszteron, szóval többféle eltérés, de nem vészesek. Ebben a ciklusban szerettem volna újra megnézetni magamat, a következő lépés a closti lett volna. Háát, nagyon remélem hogy nem lesz következő lépés. :)
Vendég
 


Hello!

Fencike nem tudom, hazamehetett-e vajon, nem válaszolt (így szerintem igen, és próbálnak összeszokni...)

Gröni! Szerintem cserélgess néha cicit. Biztos, hogy azért csökkent a tejcsi, mert abból kevesebbszer szív, avagy sok idő telik el inger nélkül. Vagy tedd rá arra is elalvás előtt.

Ruhák, szerintem abszolút nem kell egy kislányt csak rózsaszínbe öltöztetni... sőt... :) Mondjuk nekünk nincsenek lányos ruháink, a vészeset én nem adnám rá, de senkinek semmi köze hozzá... ennyi. Amúgy a piros, narancs pl abszolút unisex szín.

Ok, akkor el is felejtettem minden egyebet...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Pompom :)
?????????????? :D :D :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Pompom
?????????????????????????????????? :D

Én már tűkön ülök...csak számolgatok:
47.cn, 15-16.cn-en volt egy picike vérzés, 27.-en hő felment, 36.on teszt halvány pozitív, 37.-en hcg 44. Ha a hő felmenése volt a pé, akkor hcg vv 10 dpo-n volt és ma vagyok a 20.dpon...szóval ha holnap minden lesz uh-n, akár már szívhang is lehetne. (Azt olvastam, hogy a pé után 16-20. naptól már ver).

Hőm fent, cicik fájnak rendesen, hányinger nincs.

Kinek hanyadik napokon volt uh és mit láttak?Összegeznénk? :oops: :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz :)
5hét 2nap
szabályos petezsák
Kép

5hét 2nap
szabályos petezsák, myoma
Kép


7hét 0nap
üres petezsák, myoma
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné
Sajnálom, hogy feltéptük a régi sebeid. :(
Olyan fura, hogy olyan rég volt menzim és valószínűleg mégis olyan fiatal még ez a terhesség nálam. Akarok én már mindent látni de valószínűleg "csak" egy szép petezsák lesz. Legalábbis remélem!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz :)
Semmi gond, már tudok "tárgyilagosan" beszélni a múltról..... Olyan, mint egy távoli rossz álom..... Nem is tudom, hogy volt erőm végigcsinálni..... Majdnem ráment az egész életem. De most már minden OKÉ!!!!!!!!!!! Megtanultam értékelni azt, ami van. Vagy inkább rájöttem, mennyire igennagyon fontos az, ami van. Na, ezt jól megaszontam. :D
Van az a mondás, hogy akkor jössz rá, mi volt értékes, amikor elveszíted..... Na meg a másik mondás, hogy ez nem igaz, akkor jössz rá igazán, amikor visszakapod! Én visszakaptam minden... :) és boldog vagyok. :)

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Ezt olyan szépen leírtad! :wink: Most már én is tudok így gondolni az elmúlt 3 évre. Ha nincs az a sok veszteség, most nincs Dóra. Minden úgy jó, ahogy van! :wink:

Krisz!

Én napra pontosan 6 hetesen mentem, volt szívhang és 0,3mm-es crl! :D De tudtam, hogy mikor mi volt! 20 napja van fent a hőd, tehát 5 hetes babás lehetsz. Szép petezsák már biztos lesz! :wink:

Sleepin!

Köszi. Megpróbálom. Este már azt nyüstőlte. Reggelre szép nagy lett és volt is benne cucc! Remélem Fenciékkel minden rendben!

Kata!

Szóval ha minden kötél szakad elég az egy cici is, ugye? :roll: Én meg a nagyra nem tok normális ruhát venni. Pont abban a korban van, hogy vagy kicsi vagy nagy! :evil:

Dike!

Van rá esély, Ticsi csodaÁdámja is így lett! :wink:

Pompom!

Hozd már azt a tesztet! :wink:

Ditke!

Kösz a Pityákos viccet! :D

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
hát, van aki egy mellböl szoptat (vmi gond van a másikkal), vagy 2 gyereket 2 mellböl, ami ugye fejenként egy mell. de azért biztosabb a 2. annyi tej termelödik, amennyire éri az inger a cicit. ha a szervezet ugy érzi, nem kell a tej (mert nem szoptatsz azon az oldalon), akkor ott nem lesz tej. ezért tedd mind2 mellre, kezdd azzal, amiben kevés van.

krisz
tök birom, ahogy élvezed a napok számolását :) nekem volt para a szivhang nov-ben, rinyáltam is itt rendesen. aztán nekem kiderült, hogy az uh egy héttel fiatalabbnak látja a babát, mint vérzés alapján lennie kellene. neked is ez van most, csak 2 héttel fiatalabbnak. 6 hetes terhesen van szivhang, ha a terhességet a mensi elsö napjátol számoljuk. te a terhességet az utso mensi 15.napjátol számplod, tehát ahhot képest 6 hét.
én leleteim: um: szept 18. okt 29-én (um menstr után 5 hét + 2 nap) még csak 10 mm szabályos petezsák volt. 2 hét mulva nov 14-én 29 mm petezsák, jo szivmüködés (ez asszem 7+2 volt uh szerint, mensi szerint 8+1). szoval nekem az elsö uh 4+2-n volt, a baba kora szerint számolva, ahol csak petezsák volt, szivhang nem.
Vendég
 


kata, pompom!

érezni mindig szoktam a szurkálást.de az tuti ugy van h amelyik felén érzem azon van a peteérés. nem forditva?vagy?

pompom!lássuk azt a pozitiv tesztet!!! :)

KépKép
dike
 
 


Hát csajok, ez még mindig nagyon haloványka...

12 dpo.

Kép

Annyi különbség van a tegnapihoz képest, hogy ezen egészen hamar megjelent ez a halvány csík, ami egyébként élőben sokkal jobban látszik. :)
Vendég
 


Krisz, én is számolgatom a napokat, főleg visszafelé. :)

Párommal utoljára 9.-én éjjel voltunk együtt, utána ő elutazott, az ovum pedig 11.-én éjjel, vagy 12.-én hajnalban volt, ez tuti. Szóval valszeg kibírták a skacok odabenn. :)

Ami viszont aggaszt, az hogy a hőm nemhogy felfelé nem ment az utóbbi 1-2 napban, hanem inkább stagnál, ma meg csúszott egy tizedet lefelé... bár ma másfél órával korábban kellett kelnem a szokásosnál. Talán emiatt, remélem hogy csak emiatt.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?