Új privát üzeneted érkezett!

Anita!
Akkor nem is igazán az új ízekkel, meg egyáltalán az ízekkel van gondja Annának, ha egyik nap ízlik a sóska neki, másnap meg nem. Akkor magával az evéssel van "gondja". Be kell látni nem nagy étkű kislány.
Folyadékot tényleg add neki, mire jön a dögmeleg addigra szokjon hozzá, ne akkor legyen szegényke a kiszáradás szélén. (Jajj, még leírni is rossz, nem ijesztgetni akarlak, tudod, csak azt hogy ne legyen gond)

Edina!
Nagyon ügyes Kamilla, gratula a mutatványához.
Na most már bevallhatod, tegnap mi voltunk ilyen jó hatással rá. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naná, hogy örülsz, minden szülő örül a kicsinyei nagy tetteinek.
Nem baj az, hogy cumisüvegből issza a levet Kami (szerintem), még mindig jobb hogy valahogy megissza mintha sehogy. Bár sok orvos megkövezne ha ezt hallaná,de nem értek velük egyet akik ellenzik. Akkor próbálják ők megitatni a gyereket máshogy.
Tudod , mondtam Dorka azért is kapta vissza a cumisüveget, mert abból sokkal több folyadékot magához vesz naponta mint pohárból. Cumisüvegről ugyis leszokik előbb-utóbb, mint ahogy a pelenkáról is (tette). Szerintem mindegy, pohárból, kanálból, cumisüvegből, vagy bármiből, csak igyanak a kicsik az a lényeg.
Ez kb. olyan minthogy nem jó a cumizás, mert ferdén nőnek tőle a fogak, meg nehéz leszokatni róla a babát. Enyémek nem cumiztak, de akinek a gyerekét megnyugtatja a cumi az miért ne adja.
Lehetne sorolni a példákat: ne együnk tojást mert koleszterinbomba.... legújabb kutatások szerint pedig együnk sok tojást mert jó koleszterin van benne.
Vagy :
Egy időben azt szajkózták ne együnk vajat, a margarin jobb. Manapság az ellenkezőjét lehet hallani. A margarin sokkal károsabb mint a vaj. Más kérdés, hogy a vaj sem olyan ízű már mint régen volt. :roll: :roll: :roll: :roll:
De nem "okoskodom" tovább, a szülő úgyis legjobbat akarja a gyerekének, és ezt miylen úton éri el nála az gyerekfüggő. Felnőttek sem egyformák, így a kicsik is különbözőek. Ezt el kellene fogadni minden "nagyokos szakértőnek".

Lilla!
Hát most ez jó is meg nem is, nem?!
Jó, hogy egyre biztosabban látod a végét a terhességednek, az meg nem annyira, hogy magától nem indulnak az események. De mint irtam skype-n Neked, hasonló cipőben jártam én is mindkét gyerekemnél, semmi fájdalom, se a gyerek feje beékelődve, méhszáj sem igazán nyílt, a babáim meg óriásbébik voltak..... cselekedni kellett, maradt a császár. De hidd el jobb így, ha nagy a baba, akkor jobb ha nem kockáztat az orvosod. Az enyém azt mondta nem szeretné, ha beindulnának az események és a gyerek félúton beszorulna, és akkor kellene indulni a műtőbe életmentő műtétre. Akkor már inkább a biztos császár. Ugyhogy én előre tudtam hogy esemény beindulásánál is műtét lenne.
De mondjuk az őskorban már első gyerek után elpusztultam volna az biztos. Még jó, hogy modern eszközök és az orvostudomány a rendelkezésünkre áll.
Minden rendben lesz Veletek is, hidd el, jó kezekben leszel. Nagyon izgulunk ám értetek is, rögtön szólj ha "történés " van, okés?????????????????????

Kép
Kép
bendor
 
 



Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Ezzel nem sok újat mondtak..... csak nem mindegy, hogyan tálalják, megint egy pánikkeltés!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zsebi_baba
 
 

 
 

Jajj, volt egy nagyon jó mondata Dorkának, teljesen meghatódtam rajta. :oops: :oops: :oops:
Játszottak Bencével, ültek egymás mellett, egyszer csak megszólalt Dorka:
-Bence, ugye öjök bajátok leszünk? (örök barátok)
Hát.... oda meg vissza voltam ettől.

Egyébként ha rossz fát tesz a tűzre és mérges vagyok rá nekem is azt mondja:
- Anya, tudod a bajátod vagyok. :lol: :lol: :lol:
Hogy lehet ezek után mérges az ember??????

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Nagyon megható Dorka megnyilvánulása, elhiszem h igy éreztél!
Olyan jó még kicsik a gyerekek, csak ne legyenek felnőttek, mert akkor már minden megváltozik! :cry:
Én pedig ma Kamin hatódok meg mindig, mikor minden játszásnál megfordul teljesen egyedül, majd meg eszem érte!
Biztosan jó hatással voltatok rá, főleg a nagyobb gyerkőcök! :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!!!!!


Köszi mindnekinek a dícséreteket.
:D
Hát igen Viki is az apjára hasonlít inkább szerintem is,.bár anyukám azt mondja hogy rám is hasonlít. :? Nem tudom,még úgyis rengeteget változik.

Kriszti:
köszi a tea infót meg a rucikat,majd valahogy elkerülnek hozzánk. :wink:
Nelly meggyógyult már?

Andi:
Lestopiztam a 2 együttest meg a fürdőlepedőt,tedd a többihez már légyszi ,majd valamikor érte megyek.
Balázsra 98/104-es ruhák kellenke most,bár van ami még 92-es és jó rá.Tudod a méretre nincs mindig mit adni.
Oké majd kérdezd meg Dorkát melyikre van szüksége. :D
nagyon édes Dorka ezzel a barát szöveggel. :D Olyan szívmelengető.
Megsütöttem a kavart meggyesedet,az íze jó lett csak kicsit elázott a meggytől nem vártam meg míg teljesen lecsöpög,de mondta anyósom hogy ő bekle szojkta forgatni lisztbe v. zsemlenmorzsába.Nem baj majd legközelebb.
De annyira nem lett rossz mert már csak 4 szelet van belőle. :D
Itt voltak a sógórnőmék Vácról ,babalátógatóban,de a gyerekek bemajszolták,úgyhogy megnyugodtam hogy annyira nem volt rossz. :wink:


Apropó Zsebi:
ha lesz időd leírnád a citromos süti meg a Rigó jancsi receptjét?
Köszi.
Klasszak lettek a szobák,igazi kis birodalma van minden gyereknek. :wink:
Lilla:
HÚÚÚÚ akkor már jövőhéten már akarjaidban tarthatod Anna babát.
Szorítok neked hogy minden rendben legyen.


Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám??????
Mi jol vagyunk, tegnap voltam 36 hetesen nst-n, minden oké, igaz a hemoglobinem alacsony szedek rá vasat.
Tegnap egész nap rosszul voltam, ment a hasam, de ma már semmi bajom.
Voltam tegnap Hajninál, nagyon kedves volt, csinált képet. Ha megszültem már a babával keresem meg.

Most megyek, mert Dorina a néptánccal fellép és készülödünk.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Délelőtt voltunk a Hangyabolyban , azért is nem jelentkeztem.

Alízkám!
Akkor tényleg nem lehetett olyan rossz a süti ha már majdnem elfogyott. :lol:
Én nem szoktam a meggyet beforgatni semmibe, hanem az egész sütikészítést azzal kezdem, hogy egy szűrőbe lecsöpögtetem a meggyet, és míg bekavarom a tésztáját, addig is csöpög. Nekem nem ázott el, meg anyumnak sem szokott, de tudom ő is lecsöpögteti alaposan.
Na mindegy, majd legközelebb biztos neked sem fog elázni.
Igen, láttam hogy lestopiztad a cuccokat, rakom a többihez. :lol:

Anita!
Neked sikerült a mákos süti?

Zsebi!
Citromos süti recept nekem is jöhet, Rigó Jancsink van. :lol: :lol: :lol:

Encike!
Persze hogy emlékszünk Rád, én legalábbis biztosan.
Nem aktívkodtál az utóbbi időben köreinkben az biztos.
De örülök, hogy jól vagytok (leszámítva a hasmarsot, de remélhetőleg el is múlt már).
Majd írd meg hogy sikerült a lányod néptánc bemutatója, oké? Biztos ügyesek lesznek.
Akkor már neked is beindul az NST-s időszak, járhatsz rendszeresen.
Van dokid, vagy majd az ügyeletes dokira bízod magatokat?

Edina!
Nagyon beindult akkor Kamilla is, ha rendszeresen forgolódik már. Nagyon ügyes, ráérzett íz "ízére " és gondolom élvezi hogy már ez is sikerül neki. :wink: Hipp-hopp eltelik kis idő és már ő is egyedül fog ülni, mint Patriciék.
Hát igen, ma is volt egy haláli beszólása Dorkának, persze a hangsúly is haláli volt.
Kinézett az ablakon és ezt mondtaa napsütésre:
-Hűűű, de szép időnk van ma!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép hétvégét Mindenkinek!!!

Majdnem 10 perces video, de érdemes megnézni. :roll: :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :twisted: :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=NTt681GDJYk

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!!!
Kaqk!
Neked is nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2009.03.22 12:21-kor.

Kép
Kép
bendor
 
 


Bendor!
Bizony eljött az NST-s idő. Istenem, de telik az idő még most tudtuk meg, hogy babánk lesz és máris a kezemben tarthatom.
Már semmi bajom, mindent tudok enni, de az a nap iszonyat volt!
Van fogadott dokim, együtt szülünk. Jobb szeretem, ha egy ember törödik velem, mint több és ide-oda küldenek.

Szépek voltak a néptáncon és ügyesek is. Az ovinak volt Alapitványi bál ezen léptek fel. Képeket nem készitettem, mert a függöny mögül "kukkoltuk" őket.

De szép virágokat tettél fel, jo lenne már az illatát is érzeni!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ma sehol senki??????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

2 hét "pihi " után egész jól telt a napunk.
Bölcsiben is azt mondták Dorka ügyes volt, semmi gond nem volt vele, nem nyafizott. Játszott, evett, aludt.
Nekem is most 4 hétig olyan meló következik amit nagyon szeretek csinálni, így ez is segített a visszaállásban. :wink:
Holnap zöldhajnalban :twisted: (negyed 8-ra kell menni) Bence utolsó úszásórája lesz, amire várják szeretettel a szülőket is. Persze eddig is lehetett menni, voltam is 2x, de annyi a különbség, hogy eddig ingyen bemehettünk, most meg fizetni kell 300 Ft belépődíjat . :roll: :roll: :roll: Biznisz az egész világ. Na nem beszélve arról, hogy az edzőnek ajándékot is vesznek a szülők. :roll: :roll: No comment. :twisted: :roll:

Vettem ma Dorkának egy fürdőruhát, vagyis inkább úszódresszt, mert menni akarunk majd az élményfürdőbe, persze mondanom sem kell, abban van mióta felpróbálta, le sem lehet róla szedni. :lol: :lol: :lol: :lol: Várja haza apát benne, hogy neki is megmutathassa. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi
Örülök, hogy jól sikerült az első napod, napotok:-)) Dorka nagyon nagyon helyes abban a kis kendőben, Bence meg vagány abban a szerelésben. És jó Dorka fürdődressze is.

Jól sikerült a múltkor nagyon a mákos sütim, ilyet még fogok sütni sokszor sztem. Tényleg nagyon egyszerű, gyorsan megvan és nem kell hozzá sok minden.

Ma megint voltunk vérvételen és szerencsére most sikerrel jártunk. Gyorsan megvolt, persze Anna már akkor üvöltött amikor még hozzá sem nyúltak, csak lefogtam. De ezt leszámitva ügyes volt. Holnap megyünk az eredményért, utána meg tanácsadásra. Kiváncsi vagyok valóban hizott e.
Ma rá sem ismertem olyan nagyon sokat evett. Este bevágott egy adag főzeléket persze kenyérrel mert azt imádja - sokszor még a gyümölcshöz is eszik kenyeret :-))) - utána meg még evett tápszert is 50 ml. Fürdés után meg szopi. Máskor ennyit eszik egész nap, most meg napközben is sokat evett.

Képzeljétek szombaton Anna beszélt. Komolyan mondom!!! Tisztán és érthetően ismételgette hogy hejte. Imádnivaló volt:-))))) Mindenre és mindenkire mondta. Azt hiszem igy utólag érthető hogy ez az első "szava", hisz nagyon sokat mondogattam ezt Annának. Vasárnap még mondogatta de akkor már nem volt olyan tiszta mint szombaton. Szerencsére szombaton épp anyuéknál voltunk, igy tesómék, anyu és dédi is hallhatta a produkciót. Sajnos nem vettem fel, de legközelebb mindenképp!!! Ma viszont már egyáltalán nem mondta:-((((((
Mostmár egyre sűrűbben próbálgatja a mászást, egész jól megy neki, de még csak rövid távon és kizárólag akkor ha ő akarja. Szinte születése óta mosolygós, de egy ideje napi rendszerességgel kacag is. Eleinte akkor kacagott, ha bohóckodtunk neki, de mostmár ok sem kell neki. Minden nap van olyan időszaka, amikor csak úgy elkezd kacagni. Amikor mentünk Orosházára fel is vettem a telefonomra,de ma elhoztuk anyuáktól a kamerát, hogy felvegyem azzal is, mert ezt nem elég hallani. Majd ha sikerül felvenni felteszem, hogy megnézzétek.

Örülök, hogy végre túl vagyunk ezen a vérvételen, megkönnyebbültem nagyon.

Mindenkinek jó éjt!

Lilla
Sajnálom a császárt, de még az sem biztos, és igy legalább már látod a végét. És ha a babának és neked is a császár a legbiztonságosabb, akkor sincs baj. Itt sokan szültek császárral és ugyanolyan jó anyukák, ezen nem múlik semmi. A lényeg, hogy mindketten egészségesek legyetek. Kinek fogsz szólni, ha megkezdődik?

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Na már kezdtem azt hinni, megnémult a topicunk. :lol:

Anita!
Nagyon örülök, hogy túl vagytok a vérvételen, ráadásul eredményesen. Holnap biztos kiderül, hogy nincs semmi komoly gond Annával.
Hát nem semmi a lányod, de tényleg. Látod, tudja hogy anya szomorú lesz ha a holnapi mérlegelésen nem mutat többet a mérleg mint előzőleg, így a mai nap gyúrt rá a sok evésével. Vagány lehet amint mindenhez kenyeret eszik. :lol: De nem baj az. .
(Dorkámnak is volt kenyeres időszaka, amikor nem kellett hozzá semmi csak maga a kenyér, aztán meg fordítva. A felvágottat leette róla, a kenyérhez hozzá sem nyúlt. Újabban meg kiflit eszik magában. Mindig van valami újítás nála. :roll: )
El tudom képzelni milyen cuki lehet Anna amikor kacag, ugyhogy azt mindenképp oszd majd meg velünk amint tudod.
Nagyon ügyes ha már hejte-zik. Korán elkezdte valóban.
Megnéztem én is az új képeidet, nagyon drága a kis bilin Anna baba, na meg a bébikompban is, na meg Patricivel mikor falatoznak. Meg úgy egyáltalán minden képen. :lol:
Dorka annyira belelkesedett a fürdőrucival, hogy az esti fürdetésnél is abban akart fürdeni. Alig lehetett meggyőzni, hogy azt majd mamáéknál nyáron a medencében , meg majd az élményfürdőben vesszük fel. :lol: :lol: :lol:
Elrakom a ruhákat, láttam jópárat kiválasztottál.
Ismét annyi van elrakva Krisztinek, Alíznak és Neked, hogy már írnom kell, ki melyiket szeretné, mert nem tudom megjegyezni. :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
De jó, örülök, ha ízlett a mákos süti. Tényleg 2 perc összeállítani és fincsi. :wink:

Zita!
Nagyon jók Patrici képei is. Apával élvezetes a pancsizás a kádban amint látom.
Az egy szál gyertyás sütit ki kapta? Apa vagy a kicsi lányotok?



http://www.myvideo.hu/mitglieder/bendor

Kép
Kép
bendor
 
 


Még annyit akartam, hogy ma voltam a dm-ben és ki volt irva, hogy április 1-ig van már csak ez a pontrendszer meg a kedvezmények (a kuponfüzetes). Akit érint az még addig vásárolja le amit akar!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


sziasztok!!!

Megvagyok, nem tüntem el. Igazából mindig olvaslak benneteket, képbe vagyok mindennel, csak nem jutottam odáig hogy írjak.
Nagy volt a sürgés forgás nálunk, vendégek jöttek, mi mentünk, anyunál voltunk, városba. Rengeteg volt a munkám, adatlapokat vittem fel ezerrel. Még mindig van belőle. :? De végülis az a jó mig van munka. Mert ebben a válságos időszakban meg ebbe a hülye országba sajnos nagyon kell hajtani hogy talpon maradjunk.

Mi jól vagyunk, leszámitva a kisebb zűröket. Patrícia múlt héten este kiütött tejpép evés után. Megjelentek piros csalánkiütés szerü pöttyök az arcán. Pont aznap este miután Andiéktól haza jöttünk. Aznap ki is hagyott 2 alvást, és este sem nagyon akart elaludni, nyügös volt, forgolódott. Ki vettek a kiságyból hogy megint szoptassam és akkor láttam hogy az egész teste tiszta kiütés, Teljesen be volt boritva a kis teste. Borzasztó látvány volt. Nagyon megijedtünk, ki mentünk az ügyeletre. Mire oda értünk már majdnem elmúlott. :) Megvizsgálták, és azt mondták hogy vírusos a torka, de nem fertőző se nem influenza se nem megfázás, hanem olyan vírus amit bárki elkaphat a levegőböl. Írtak ki calciumuscot és fenistil cseppeket. Mire haza értünk már semmi jele nem volt a kiütésnek. Nem tudtuk mitől lehetett. Másnap este megint kapott tejpépet és megint kiütött. De csak az arcán jelent meg pár pötty mert egyből adtuk neki a calciumot.
Én a tejpépre gyanakodtam. 3 napig nem adtam neki és nem volt semmi baja. Tegnap megint kapott, most milupásat, eddig hippes volt, és ettől is kiütött. Úgyhogy én erre tippelek hogy a tejpép a bűnös. De anyira nem értem hogy hogy lehet valaki allergiás tejpépre mikor ezt ajálnják a védőnők is meg a dokik.

Mindjárt folytatom csak oda teszem a gyerek kajcsiját főni.
Vendég
 


A dm-es kuponokat ápr.1-ig lehet gyűjteni, de május 31-ig vásárolhato le!

A két csajszim beteg, itthon vannak lázasan.

Nekem is allergiás volt a kisebbik a tejpépre és én nem is adtam neki tovább.
encike 2
 
 


Szia Encike

Ugyanilyen kiütései voltak? És egyből kijöttek ahogy evett belőle? Meddig nem adtál neki? Egyáltalán, soha többett? Másra nem volt allergiás? Szerinted a lisztre vagy a tejre ami benne van? Más lisztes, tejes dologra nem volt soha allergiás? Bocsi a sok kérdés miatt, de teljesen tanácstalan vagyok.

A DM- es dolog meg úgy van hogy: Április 1-ig duplán adják a pontokat, áprilisban le lehet vásárolni és májustól új pontrendszer lesz, kártyára gyűlik a pont nem kuponfüzetbe. És sokkal több kedvezmény lesz. Ezt a múlt héten sugta meg az egyik pénztáros.

Puszi, most dolgoznom kell, aztán megyünk sétálni egy kicsit.
Vendég
 


Sziasztok,

Ez jó hir, mármint a DM-es. Már azt hittem végleg megszüntetik a kedvezményeket.

Hiztunk 60 grammot a tanácsadós mérleg szerint. Vérszegények vagyunk, kaptunk rá vmit, de egyenlőre maradok a béres cseppnél. Múlt hét óta adom neki és azóta látom, hogy jobb az étvágya. Persze ez lehet véletlen is, de mivel amit kiirtak valszeg székrekedést okoz, a béres cseppnek pedig semmi mellékhatása nem volt, már csak ezért is maradok annál. Na meg nyomatom ezerrel a minél magasabb vastartalmú kajákat Annának.

Egyenlőre ennyi
Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Pintyus!
Kezdődött a hasán, majd kézfején. Gyogyszertári krémmel fürdettem és kenegettem, de nem mult el. Elvittük bőrgyogyászhoz, itt is kapott vmit és majd volt allergia vizsgálata is.
És kiskora ota ekcémás, de pontosan nem tudni mitől. Most 6 éves és néha még kipöttyözödik.
A doki szerint a tej ill. a pép lehetett az okozo, ezért hagytam akkor abba, sőt a hasa is fájt tőle.
Azért ovatosan, mert még csak érzékenyebbek a kicsik bármire.
Anno rossz alvo volt és a szopi mellé akartam potolni, hátha jobban aludt volna,de ez nem jött be.

Lolita!
Most derült ki a szegénység nálatok? Mikor kismami voltál, te nem voltál az?
encike 2
 
 


Encike
Én sztem mindig is vérszegény voltam, családi örökség. A terhesség alatt is kellett szednem vasat. De Anna születésekor nem mondták hogy vérszegény lenne, de nem is tudom nézték-e. Vért azt vettek tőle a kórházban de nem tudom mit néztek a fertőzésen kivül. Uis belekakilt a magzatvizbe.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Most adtam neki tejpépet gyümivel keverve és közbe törölgettem az arcát ott ahova odaért és kiütött pont az ajkai fölött és alatt. Most nem adtam neki Ca. és elmúlott neki. Csak pár pötty volt. Nem értem én már ezt az egész kiütés ügyet. Csak ott jön ki ahova odaér a pép.

Anita: Nagyon jó hír a hízás. Most már jó úton haladtok, ha úgy érzed hogy bejön a béres csepp akkor azt adjad neki. Mondtad hogy a tápitól nem volt kaki. Most már van?

Andi: Anyira jók a képeitek, nagyon édes a fürdőrucis. És Bence is nagyon dögös srác az új naciba.
Tök jó a fürdetőkarika, mégegyszer köszike. A sütit azt Sanyi kapta névnapjára.

Rohanook főzni.
Vendég
 


Sziasztok!

Zita!
Jajj miket irsz. Összeszorult gyomorral olvastam, mi van Patricivel, tőlünk kapott-e el valamit. De én azért mertelek hívni Benneteket mert a dokitól külön megkérdeztem és azt mondta rendben vagyunk, tutira nem fertőzünk. Gondolhatod betegen nem hívtalak volna. Csakhogy pont aznap este jöttek ki a kiütések először a lánykátokon...... :cry: :cry: :cry: :cry:
De ha a tejpép evéseket követi a kiütés megjelenése akkor tényleg allergia lehet. Ha a tejpépre érzékeny Patrícia akkor nem szerencsés neki adni. Érdemes lenne allergiavizsgálatot csinálni. Kicsiknél vérvételből végzik. Akkor tutira kiderülne mi okozza a gondot .

Anita!
Nagyon jó ha hízik a lányod, szuper hír.
Kép
Béres cseppet biztos tudod hogy C-vitamin mellett add Annának, mert segíti a vas felszívódását. De nem akarok okoskodni. :oops:

Zsebi!
Napozó eltéve. :wink:
Lehet hogy csütörtök délután 1 és 3 óra között egy 15-20 percre el tudnék ugrani Hozzátok, persze csak ha Nektek is jó. Majd írd meg jó-e és hogy konkrétabban mikor. Ja meg egy pontos cimet is küldj priviben vagy sms-ben vagy iwiwen, vagy valahogy. :lol:

Évi!
Ma este nem csuklottál? :lol: Gondoltam Rád nagyon. Ma én vittem a fiamat fociedzésre a Huszár Gál Gimibe,ami a Db táblától kb. 50 méterre van. Ti is arra laktok, nem? Vagy tévedek? Nem tudlak behatárolni pontosan, pedig régebben már irtad merre laktok, de mivel nem vagyok azon a környéken ismerős, így fogalmam sincs.

Encike!
Jobbulást a lányaidnak!!!! Mennek a gyógypuszik.

Panka!
Jók a blogban Emili új képei, majd hozz picasára is, ott mégiscsak nagyobban lehet megnézni. :wink:

Lilla!
Még mindig semmi jele a szülés közeledtének?
Dokiddal mire jutottatok? Mikor tudsz meg konkrétabbat a hét második felét illető eseményeidről????????????


Lépek, fáradt vagyok, munkaidő előtt, reggel a Bence úszásóráján voltam, munka után pedig fociedzésre rohantam vele. Kicsit hosszú volt így a nap. Reggel 3/4 7-kor mentünk el itthonról és este 7-re értünk haza. :roll: :roll: :roll: Bencém is evés és fürdés után beesett az ágyba , a következő percben pedig már el is aludt. :lol: :P :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi igen tudom, úgy is adom neki, hogy c-vitaminnal együtt. Meg igyekszem folyadékot is adni minél többet.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Hellosztok!!

Jaj Andi! Dehogy kaptunk el valamit tőletek!!!! Ne is gondoljal ilyen hülyeségekre. Szerintem a tejpép helyileg kicsípi vagy valami ilyesmi. Nem tudom, mindenesetre nem adok neki egy ideig biztos, amúgy nincs is rá szüksége, mert nagyon jól eszik napközbe és éjjel végig alszik pontban 7ig, 8ig el van az ágyába, eljátszik és 8kor hangosan beszélget hogy "kelljetek már föl mert éhes vagyok". :lol:

Kb. 2 hete mondj naponta többször is hogy DADA. Sokat halotta tőlünk, ugyanis imád hajat tépni. :cry: Moswtmár semmi jele a kúszásnak, amióta Andinál voltunk egyfolytába mászik, mindenhova eljut.

Andi: Jó hosszu programod volt tegnap, nem csodálom hogy fáradtak voltatok, nekem ilyenkor máűr nem lenne erőm és kedvem gép elé ülni. De te igazi superwoman vagy. :lol: :lol:

Mit szóltok ehhez a hóhoz!!! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Már nagyon uuuuutálom, igazán jöhetne már a meleg.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszike már hála a csajok nem lázasak, de a 7en még itthon maradnak.
Voltam dokinál és pénteken ujra mennem kell az nst után és megnézi a méhszájat. Juj, de izgi!!!

Hát ez a hó!!!!! Tényleg lesz itt még jó idő?

Én szedem a vasat, épp mult 7en mondta a védőnő, hogy szedjek hozzá C-vitamint is. De elfelejtek mindig venni.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak a múlt héten elromlott a számítógépünk, hét végén nem voltunk itthon, a héten meg még nem nagyon volt időm írni. Most is csak gyorsan, mert anyósomék vannak itt, csak elugrottak egy bútorboltba. Szabira vigyáztak ma, mert pajzsmirigy uh-on, majd pedig szakrendelésen voltam, a kettő között pedig gyorssegélyben részesítettem a körmeimet :) .

Andi! Ment a címem priviben, várlak holnap!

A hótól reggel ki voltam akadva. Sohasem lesz már tavasz??? :twisted:

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, még mindig egyben. Végül úgy állapodtunk meg a dokival, hogy amig a pici jól van, addig békén hagyjuk.
Inkább a természetre hagyom, mikor akar kijönni, biztos tudja ő azt. :)
Mondjuk igy minden nap kell mennem a klinikára, de nekem ez a megnyugtató, igy legalább észre veszik, ha baj lenne és azonnal tudnak cselekedni.
Ma voltam NST-n, most a szülésznőm csinálta, de ott legalább néznek fájásokat is. Szivhang ok volt, fájás viszont sehol semmi. Holnap lesz uh meg áramlási, aztán meglátjuk.
Na jövök majd még, csak főznöm kell.
Vendég
 


Én holnap védőnőhöz megyek.

Szia Zsebi!
Jol vagytok?
Milyen nagy már a pici!!! És még most szültél!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!
köszi, jól vagyunk. Valóban, olyan furcsa, hogy még csak négy hónapos Szabi, olyan, mintha már nagyon régóta itt lenne köztünk. És olyan ügyes nagyfiú már. Hasról hátra már simán fordul, és néhányszor már sikerült hátról hasra is. Már nagyon szeretne ülni is, ha fogjuk a kezét, szép egyenes ülésbe húzza föl magát. Ezt még azért nem nagyon engedjük neki, az ülés még korai lenne. Múlt héten rájött, hogy van hangja, és azóta előszeretettel kiabál és kacag hangosan, főleg, ha Bogi bohóckodik neki.
Szopcsi még szerencsére ugyanúgy van, két pótlással naponta. Jövő héten lehet, hogy megpróbáljuk az almát.

Szombaton Szegeden voltunk, és mivel nem ismerőshöz mentünk, egy éttermi ebédet is beiktattunk, de nagyon jól viselkedett Szabi ott is. Az út nagy részét átaludta, aztán még sétálgatás közben is aludt, majd az étteremben ébren volt ugyan, de ott megetettem cumisüvegből és nézelődött, gügyögött, nagyon aranyos volt. Le is fényképeztük az első éttermi ebédjét :) .

Szombaton pedig anyósoméknál voltunk, ott is rendben volt minden.
Teszek majd föl új képeket a Picasára.

Tettem föl a Tesz-veszre néhány dolgot, ha érdekel, nézzétek meg, Mazsi70 néven vagyok.

Lilla! Nagyon drukkolok neked, hogy rendben menjen minden a szülésnél! Hogy döntöttél, egyágyas szobát fogsz kérni?

Zita! Aztán nem költöztök? Mi még sajnos nem tudtuk kiadni a házat, pedig azt mondta egy ügynökség, hogy rengetegen keresnek albérletet, ehhez képest még alig volt érdeklődő. :( Szerintem ne adj Patríciának egy darabig tejpépet, inkább majd később meg lehet próbálni még egyszer. Most inkább próbáld meg mással helyettesíteni.

Kaptam egy babaszakácskönyvet, fölteszem ide, hátha érdekel benneteket.

1238058531.5281.doc

Andi! Jó hosszú napotok volt kedden! Néha én is azon csodálkozom, honnan van a gyerekeknek annyi energiája! Sokszor nálunk is Bogi reggel elmegy itthonról, és csak estefelé jön haza az edzésről. Jó sok energiája van Bencének is!

zsebi_baba
 
 


A kért receptek:

Rigó Jancsi

Hv: tészta: 7 tojás, 250 g cukor, 120g liszt, 70g kakaó, 1 zacskó vaníliás cukor

krém: 1 l tejszín, 200g porcukor, 200g kakaó (nem cukrozott!)
bevonó: 150g étcsoki, 100g vaj

A tészta hozzávalóiból kakaós piskótát készítünk. Én mostanában vettem szögletes csatos tortaformát, ez 30X40cm, ebben csináltam, így olyan ujjnyi vastag lett a piskóta, amit vízszintesen félbevágtam.

Krém: Fölverjük a tejszínt jó keményre, hozzáadjuk apránként a kakaót és a porcukrot, majd ezt töltjük a két lap közé. Bevonjuk az étcsokiból és vajból készített bevonóval. Én úgy csináltam, hogy még mielőtt rátettem a krémre, azelőtt vontam be a csokival, és félig hagytam megszilárdulni, és késsel bejelöltem a szeletek helyét. Így könnyebb volt szeletelni, a csoki sem tört össze, és a krémet sem nyomta össze.
Fényképet sajnos nem tudok mellékelni, mert elfelejtettem lefényképezni, és már elfogyott.

Görög citromos süti

Hozzávaló:
20 dkg finomliszt
10 dkg gríz
2 kávéskanál szódabikarbóna
1 csipet só
35 dkg cukor
2½ dl joghurt
3 tojás
1 citrom

a tepsi kikenéséhez kevés vaj

A sziruphoz:
2,5 dl víz
25 dkg cukor
3 citrom reszelt héja és leve


Előmelegítjük a sütőt 160 fokra (gázsütőn 3-as fokozat), és kivajazunk egy 30x20 cm-es tepsit.

A tészta nagyon egyszerű. Kell hozzá egy nagy tál, ahova a "száraz" hozzávalók kerülnek, és egy mérőkancsó, ahova pedig a "nedvesek" jönnek. Ezután fogjuk, és a kettő tartalmát fakanállal gyorsan összekeverjük. Tehát elő egy nagy tálat, és gyorsan összevegyítjük benne a lisztet, a grízt, a szódabikarbónát és a sót. Utána egy mérőkancsóban kézi habverővel összedolgozzuk a joghurtot a tojásokkal, majd hozzáreszeljük a citrom héját, és hozzáteszünk a levéből is 1 evőkanálnyit. A mérőkancsóban lévő hozzávalókat átöntjük a tálba, néhány mozdulattal az egészet összedolgozzuk, aztán a tésztát átkanalazzuk a tepsibe. Betesszük a meleg sütőbe, és 45-55 perc alatt megsütjük. Ha beleszúrunk egy tűvel, és tisztán jön ki belőle, akkor a süti készen van.

Amíg megsül a sütemény, összeforraljuk hozzá a citromos szirupot. A vizet beleöntjük egy fazékba, hozzászórjuk a cukrot, aztán hozzáreszeljük a citromok héját, és átszűrve hozzáadjuk a levüket is. Először takaréklángon addig keverjük az egészet, amíg a cukor fel nem oldódik, majd ha ez megtörtént, erősítünk a lángon, és felforraljuk. 3-4 percen át forrásban tartjuk, aztán levesszük a tűzről, és ha úgy döntöttünk, kipróbáljuk a gyógyszertári citromolajat étkezési célra is, akkor néhány cseppet belekeverünk az elkészült szirupba. (én ilyet nem tettem bele)

Ha a süti megsült, kivesszük a sütőből, és sok-sok helyen megszúrkáljuk. A még meleg sütire rákanalazzuk a citromos szirup felét, aztán lefedjük alufóliával. 15 perc múlva a maradék szirupot is rálocsoljuk, és megint lefedjük a fóliával.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntést!

Betegeknek jobbulást!
Lilla! Kitartás! Nemsoká a karodban tarthatod Anna babát.

Írok egy üzit a közösbe:)
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk ma Hajninál a férjemmel. Kiváncsi voltam, tényleg olyan nagy-e Anna baba. Hát....
Hajni szerint is jó nagy, plusz jó kis duci. Mutatta, hogy a tarkóján 3 kis hurka van. :lol:
Szóval ha most megszületne se lenne semmi gond, de még mindig sehol semmi. Szerintem én vagyok az egyetlen kismama, akire semmilyen front nem hat
:roll:

Zsebi!

Igen, szeretnék egyágyasba menni. Főleg mert hogy úgy néz ki, hogy császár lesz. Gondolom elég gyenge leszek az első pár napban, úgyhogy a férjem meg anyukám majd többször jönnek segiteni. Igy meg nem fognak senkit zavarni. Én se szeretném, ha nem tudnék szoptatni, vagy pihenni csak azért mert másnak egész nap ott ül a családja. Szerintem az oylan kellemetlen...
Vendég
 


Ezt olvastátok?:

"14 év helyett már 13 éves korban kötelező lesz a Hepatitis B elleni védőoltást beadatni. Azért kell az eddigieknél korábban elkezdeni a védekezést, mert a felmérések szerint sok fiatal már az általános iskola végén rendszeres nemi életet él. "

Hihetetlen!!!!!!És egyben borzasztó is sztem!

Zsebi
Látod kár volt izgulni a szegedi út miatt. Örülök, hogy Szabi ilyen jól viselte az utat meg az ottlétet is.

Tettem fel fotókat. Tegnap itt voltak Zitáék meg Éváék is. Szasza nagyon sokat nőtt sztem és fiúsodott. Éva levágta a haját és sztem nagyon nagyon jól áll neki, olyan igazi kisfiús:-))) Aranyosak voltak igy együtt. Szasza amolyan fiús nyugodtsággal, Patricia a szokásos hajtépés után kotort mindenfelé mindenen keresztül. Számára már nem létezik akadály vagy határ. Anna meg természetesen az ölemben főleg, már csak azért is, mert kedvenc póza az állás, amit még nem tud egyedül végrehajtani:-)))

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Ezt olvastátok?:

"14 év helyett már 13 éves korban kötelező lesz a Hepatitis B elleni védőoltást beadatni. Azért kell az eddigieknél korábban elkezdeni a védekezést, mert a felmérések szerint sok fiatal már az általános iskola végén rendszeres nemi életet él. "

Hihetetlen!!!!!!És egyben borzasztó is sztem!

Zsebi
Látod kár volt izgulni a szegedi út miatt. Örülök, hogy Szabi ilyen jól viselte az utat meg az ottlétet is.

Tettem fel fotókat. Tegnap itt voltak Zitáék meg Éváék is. Szasza nagyon sokat nőtt sztem és fiúsodott. Éva levágta a haját és sztem nagyon nagyon jól áll neki, olyan igazi kisfiús:-))) Aranyosak voltak igy együtt. Szasza amolyan fiús nyugodtsággal, Patricia a szokásos hajtépés után kotort mindenfelé mindenen keresztül. Számára már nem létezik akadály vagy határ. Anna meg természetesen az ölemben főleg, már csak azért is, mert kedvenc póza az állás, amit még nem tud egyedül végrehajtani:-)))

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Én is elszörnyedve olvasom az ilyeneket! Hol készülnek vajon ezek a statisztikák?

Lilla Nekem is az tetszett legjobban az egyágyasban, hogy nem kellett senkihez alkalmazkodni, akkor jöttek látogatók, amikor akartak.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Köszi szépen a fogadtatást, örülök, hogy végre eljutottam Hozzátok és láthattam a kis Szabi babát. Nagyon drága kisfiú, és annyira aranyos volt Bogi is ahogy szeretettel puszilgatta a kisöccsét. Azt sajnálom, hogy a fiúk nem voltak otthon. :? :cry:
Nagyon szép és tágas a házatok, nem csodálom, hogy szerettek benne lakni. Nagyon jó lett a gyerekek szobája is, mindhárom gyerekszoba igazi kis birodalom.
Jajjj, de jó, hogy feltetted a sütirecepteket, köszi!!!
És az új képeiden is nagyon drága Szabika, akárcsak az életben.

Alíz!
Nagggyon jó képeket tettél fel, édes nagyon Balázska a Vikikével való első találkozásakor (is).
Viki babáról meg nagyon cuki a meztelen képe ahol szépen látszik a pocakján, hogy nem egy alultáplált baba. :lol: :lol: :lol:

Anita!
Nagyon jók a mini talis képeid, édesek a kislurkók rajtuk.
Valóban Szasza baba már babás vonások után inkább kezd kisfiús pofit ölteni. Tündéri mindhárom gyerek.
A Hepatitis B elleni oltás előrehozatalát olvastam, illetve én is csak annyit belőle amennyit Te is idemásoltál nekünk. Hát nem semmi világot élünk az biztos. Elképesztő.

Bea!
Sajnálom, hogy itthagytál bennünket időhiány miatt. :cry: :cry: :cry:
Azért remélem hallunk még felőled. :wink:

Zita!
Nagyon ügyes Patrici ahogy beindult a mászással. :wink:
És a Dada szót is mondja? Édes lehet nagyon.
Superwoman???? Na attól igencsak távol állok. De azért jót nevettem rajta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap délután zenebölcsi volt a bölcsiben (na ezt jól megírtam) és csináltam pár képet és videokat. Majd töltök is fel, de egyelőre a myvideo nem engedi a töltögetést. :( :(

Kép
Kép
bendor
 
 


sziasztok!

Ma voltam a Kenézybe nst-n, fájás még 20-as erősségű. Ugy szülnék már, de ha megszülnék meg hiányozna a pocak!

Én Hajninál mult 7en voltam, alaposan megnéztük a babot és tudott képet késziteni, mert mindig elfordult anno mire készült volna a kép.(na ezt jol megirtam).

Ma is elfáradtam sütöttem sütit, mert ma vendégek jöttek Dorinát megköszönteni, holnap a csoporttársak jönnek zsurra és vasárnap a nagyszülők.

Lehet csak olvasni jövök, de majd probálok irni is.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Elnézést, a betolakodásért :oops:
Mi Józsán élünk, és szívesen elajándékoznánk 8 hetes labrador-vizsla keverék kiskutyánkat.
Érdeklődni a jubor@freemail.hu címen lehet.
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

:oops: :oops: :oops: Vagyok ám én is, Emili még viszaludt, ha felkelt elmegyünka Millenárisra, most Kisvakond kiállítás van!:)

Jól vagyunk, Emili már beszokott a bölcsibe, nincs vele gond, szeret is menni.Eszik alszik sokat:D
Én csütörtökön kezdek dolgozni, már várom nagyon! :roll: :lol:

teszek fel végre kpeket a picassára, amig van időm.
meg megmézem a képeiteket, nagyon kivi vagyok!:)

Lilla!
Kitartás!Rám sem hatottak a frontok:s

Bea!
Olvastam, sajnálom:(De megértem, nekem sincs most sok időm, de azért még maradok, ha lehet :D

Hát lányok, nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog Pest! :roll: Komolyan, tök jól elvagyunk, nagy a nyüzsi, vannak jó boltok :wink: , és már fogytam is 1 kgot a sok rohangálásba! :lol:
Tiszta haszon!:D

Felébredt:(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Panka szia!
De jó , hogy jól érzitek magatokat! Ez a sok "véletlen" egyszerűen nem lehetett véletlen, meg volt nektek írva.
Programok, boltok, hát igen...
:cry: :cry: :cry: (hosszú mély sóhaj részemről)

Lányok, ki tette fel a rucikat? Andikám, te voltál?

Keresek szép ünneplős kisruhát Nellynek 80-as méretben (de lehet 86-os is)!!! Meg fehér lakkcipőt 20-21-est!
A Teszen olyan gagyik vannak, habos-babos csúfságok, ami szép az meg 5-6 e Ft.
Lehet, hogy nem is fog tudni menni még, de azért jó lenne egy igazi szép ünneplős. Csak az első szülinap!

Pintyusom, te kinek gyűjtöd ezeket a rucikat? :wink:
Mintha magamat látnám.. :oops: :oops: :oops:

Megyek visszaolvasok .

Pusszantó



Kriszti! Az új rucikat én tettem föl, még vannak kisebbek is, csak lemerült az elem a fényképezőben :? . De folytatom :)
Írtam árakat is mellé, Zita, amiket lestopiztál, amellé nem írtam, de biztos nem fogunk összeveszni :wink:

zsebi_baba
 
 


Hellosztok!

Panka!!! Végre!! Már nagyon kiváncsi voltam mi van veletek!
Mondtuk mi hogy Emikének nem lesz gond abölcsi, barátkozós kislány! El is hiszem hogy várod a munkát, jó lesz egy kicsit közösségbe menni, aztán meg jöhet a tesó!
Boltok, nyüzsgés!!!! Én is élvezem. :wink: És még fogytál is, hát ez a tuti jó recept a fogyira. :lol: Pedig te aztán nincs is miből leadjál. :wink:

Kriszti: Ténleg!!! Már mindjárt itt az első szülinap! Még csak most szültél! De eltelt. Én is csak úgy csodálkozom hogy már 7 hónapos! Mintha csak tegnap szűltem volna. Hát kinek gyűjteném?! :lol: A kis hercegnőnek! Majd belenő. Nagyobbakból csak olyat veszek ami nagyon tetszik és nem tudom otthagyni, ezek a kis buggyosak nagyon cukik, Már el is képzeltem benne. :lol: :lol: :lol: Igen, én is kicsit ruci mániás vagyok, pedig már nem fér a szekrényébe. :cry: :cry: :cry: :shock: :shock:
Csinos, ünneplős rucik a Pesti u. Turiba vannak, de nem a kilósba hanem amelyik a járda mentén van. Most kaptunk mi is onnan keresztelő rucit, nagyon édes, szépséges Ladybird, vadiúj. Szerintem érdemes benézned, ha épp most nincs is, de folyamatosan hoznak. Egy kukkantást megér. Hogy van a gyönyörüséged? Mászkál már mindenfele?

Andi: Sajnálom hogy megint lebetegedtetek, mint már mondtam ki kéne írtani azt a bacit a lakásból. Mindig megtalál Benneteket!
Gyógypuszikat küldök!

Lányok! Képzeljétek, Patrícia tegnap elött egyedül felült. Hasra tettük, jött ment, és egy pillanatig nem néztünk oda, már űlt. nem is hittük el. :lol:
Tegnap meg felállt egyedül a kiságyba. Újabban ezzel szórakozik hogy oda mászik valakihez és nyújtja a kis kezét hogy fogjuk meg aztán meg felhúzza magát térdre, fél pillanat alatt meg feláll.
Ayira édes!!! És úgy örül hogy ezt megcsinálja, el kezd táncizni.

Na puszi, megyek is mert vár rám egy nagytakaritás.
Vendég
 


Zsebi: Nem azért stopiztam le azokat a rucikat mert nem volt oda írva az ár :lol: :lol: :lol: Észre se vettem. De turi nem fogunk összeveszni, én anyit adok amenyit mondasz. Majkd egy babatalin átveszem őket!

Gyönyörüséges a kis Szabika, nagyon nagy legényke már, és hogy babáznak a gyerekek vele.
Vendég
 


Kriszti! Raktam föl egy kis alkalmi ruhát ami kb egy évesre való, igaz, kicsit meleg lesz már lehet, két hónap múlva. Tettem föl egy lakkcipőt is, igaz, nem fehér, hanem fekete. A képen a jobb cipőn nem kopás van, hanem a fény csillant meg rajta.

Zita! Nem is gondoltam, hogy azért stopiztad le! Igazából örülök, ha elviszitek és használjátok őket, nekem már nagy valószínűséggel nem kellenek kislány ruhák, és ezek olyan cuki darabok :) .

zsebi_baba
 
 


Megnéztem a képeket!:)
Nagyon édesek a babák, milyen nagyot nőttek, főleg Szasza, Szabika, Kamilla, őket régen láttam.

Zsebi!
Szép az új autótok is!!:)

Zita!
Nagyon ügyi Patrícia, lehet hamar fog is járni!:)

Éva!
Az új frizuról tegyél majd képet!

Feltettem én is pár képet!

Ma megnéztük a Kisvakond kiállítást, nem volt nagy szám, de vettem egy plüs kulcstartót, meg egy fa kirakós kockát:)
De oylan tömeg volt, hogy hamar el is jöttünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Ja, még annyit, hogy emike is nézte aképeket, és mondani kellett neki, hogy ki kicsoda, ő meg próbálta mondani a neveket:)

Bogi=bodi
Vici=viki
dóki=dorka :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Zita!
Hát igen, taknyosak a gyerekek, ugyhogy kúrálom őket ezerrel, ne legyenek nekem betegebbek. Bence szerencsére régóta bírja/bírta, ugyhogy egy kis orrfolyás belefér, de remélem rosszabb tényleg nem lesz. Dorka orrfolyásán sem tudok igazán meglepődni, pénteken a csoportjukból az egyik gyereket úgy adta oda a szülőknek a gondozónő, hogy mondta melegnek érezte kicsit, majd figyeljenek rá. Na ha ilyet hallok akkor már rosszul vagyok,számíthatok én is a legrosszabbra. De nem akarom az ördögöt a falra festeni, reménykedem a legjobbakban.
Naggggggggyon ügyes a lánykátok, ezúton is gratula a teljesítményeihez. Minden alkalommal mikor jössz írod hogy új dolgot csinál Patrici, iszonyat nagy tempóban halad. Nagyon ügyes csajszi, és jó sok erő is van benne. :wink: :P

Panka!
Nagyon szép a lakásotok, és tök jó, hogy szerettek Pesten lenni. Na már ha oda mentetek szép is lenne ha mást írnál. :lol: :roll: :roll:
Emili is ügyes bölcsis lett, hamar beszokott, nagyon jó hír ez. De persze kis közösségi csajszi volt eddig is, ugyhogy annyira nem meglepő hogy szeret gyerekek közt lenni.
Szobatisztasággal hogy álltok ill. haladtok?
Lassan kezdődik neked is a munka, hajrá Te dolgozó nőci!!!!!!!
Napi 8 órában fogsz dolgozni?

Zsebi!
Nagyon jók az új képek, Bogi a kistesóval nagyon aranyos, látszik mennyire szereti Szabikát.
Tényleg, hogy sikerült neki a mai verseny?
Nagyon szép az új autótok is, balesetmentes vezetést hozzá!!!

Encike!
Dorinád szülinapos? Jól értettem?
Ha igen:
Nagyon boldog szülinapot kívánok neki!!!
Kicsi pocaklakódnak mi lesz a neve? Eldöntötte már a családi kupaktanács??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita!
Ugye Te mondtad hogy kagyló alakú homokozót szeretnél venni Annának? Jól emlékszem?
Most a Müller és Plus-os akciós újságokban is láttam. :wink:

Valaki hivatott már közületek a Müllerben elő képeket?
Milyeneket készítenek?
Már nagyon aktuális lenne hivatnom, de kb. 400 képnél tartok, és nem mindegy mennyi darabja. :roll: :roll: Persze jó is legyen, az is fontos. 8)

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Bogi épp az előbb hívott, hogy lementek, az edző meg van velük elégedve, persze néhány hibát fölsorolt, de ha az edző meg van elégedve, annyira rossz nem lehetett. Persze az egyesületből ők a C csapat, tehát legjobb esetben is "csak" harmadikok lesznek, de szerintem mindegy, lényeg, hogy jól sikerült a bemutatkozás az új egyesületben. Eredmény majd 6 óra körül lesz.
Mennyi a Müllerben a képelőhívás? Én is akarok, én a Rossmannt láttam, ott most 100 kép 2000 Ft.

Köszi a képekről és a kocsiról a szépeket!

Olyan 68-74-es kisfiú keresztelőruhája nincs valakinek eladó? Május 10.-én lesz a Szabi keresztelője.

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Biztos jó helyen végeznek Bogiék ha már ilyen ügyesen szerepeltek. Pár hiba szerintem meg szerintem bárkinél becsúszhat. :wink:
Úgy tudom a Müllerben 1-40 kép rendelésekor 45 Ft/db, fölötte pedig 20 Ft/db. Rossmannos árral megegyezik. Csak azt nem tudom Müllerben milyen képeket hívnak elő.


Kriszti!
Dorkán az első szülinapján épp az a rózsaszín Minnie egeres ruhácska volt amit lestipistopiztál. Igaz nem a "legünnepibb" fajta ruci, de azért aranyos volt benne. :wink:
Sajna fehér lakkcipővel nem szolgálhatok, csak az az egy fekete van amit szintél eltetettél velem. :wink:
Nelly baba meggyógyult már?

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsebi!
Én a Mediában szoktam hívatni, 100 db felett 25 ft darabja
És szépek a képek!
Hát elvileg napio 8 óra, papíron, de a rendelés csak 4 órás:D;)Szóval nem vagyunk ott végig mi sem;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?