Új privát üzeneted érkezett!

Hát én szeretnék veled szülni :wink: Remélem Iza is! :lol:
A frontok már hetek óta megviselnek...alapból frontérzékeny vagyok :roll: így meg aztán pláne!De Iza is rosszul viseli,nagyon nyugtalan ilyenkor....
Oké!Császár elfelejtve!
A lényeg tényleg az h minden oké! :wink:

annus11
 
 


Kata, még a vizsgálatot nagyon jól bírta, megmutatta azt is, hogy emeli a fejét és hogy hogyan tud gagyorászni :lol:
Aztán mikor az oltást kapta akkor elszakadt a cérna és nagyon sírt, folyt a kis könnye, de szerencsére hamar megnyugodott utána :)
Kapott a bőrére testápolót, mert egy kicsit ekcémás.

anitapo20
 
 


Annus: én most nagyon fáradékony vagyok, meg kicsit fájdogál a fejem.Délelőtt tiszta kómás voltam!
Ja!És úgy néz ki Dominik elhelyezkedett számomra is kényelmes pózba :D Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Most valahol lent kaparászik mint régen és csikis :P

Kép
eve3htv
 
 

 
 

Kata,Anita: jó hogy már túl vagytok a szurin!!!
Sok-sok puszi a piciknek! :)

Kép
eve3htv
 
 


Évi, köszönjük! Egyenlőre még nem lázasodott be, remélem később sem fog. :wink:

anitapo20
 
 


Reméljük nem is fog!

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Jöhetnék ide is közétek?

solya051020
Káld
 
 
 


solya: üdv itt is :lol:

Anita: Kevinem is nagyon sirt :cry: tegnap este höemelkedése volt 37.5 adtam neki egy kupot nehogy feljebb menjen éjszaka.De a lábija nem fáj neki.

000kata
 
 


Sziaszok!

Kata, nekünk sajnos 38,3 volt este kapott kúpot és most reggel 37,6 egyenlőre még nem adtam neki most reggel majd később még megmérem neki ha még mindig magas lesz akkor majd adok neki még egyet. Te milyen lázcsillapítót használsz? Amit a gyerekorvos írt? Vagy másikat.

Solya, üdv itt is :D

anitapo20
 
 


Solya üdv itt!

Anus,Bogyo:ti együtt mentek szülni,én meg majd csalom Évit :D

Tök jo ma arra ébredtem fáj az arcom,benyaltam egy jo kis arcüreg gyulladást

Kép
kriszpiri
 
 


Anita.nekünk a gyerekorvos Noraminophenazoni 100mg irt fel.ezt adtam neki.De van itthon germicid C is.Te milyet adsz neki?ugy volt 38.3 hogy az 5öt levontad?remélem már nem lesz lázas szegény,és megviseli?fáj a lábija?

000kata
 
 


bizony, bizony a lényeg, h jól vagytok.

Nekem kb két napja egy kenguru költözött a pocakomba, jobb oldalamon nem is tudok aludni, páromat éjjelek óta nem láttam aludni :) olyankor imádkozom, h egy picit engedjen megfordulni, de NEM, megy a rúgás, feszítés. Bal oldalon a lábát nyomja ki, jobb oldalon a hátát, így lesz kocka hasam :) Ahhoz képest, h mindenhol azt írják ilyenkor már keveset mozognak, erről az én fiam nem tud..:)

Krisz: sajnálom, h ennyit betegeskedsz, gyógyulj meg hamar!!

a kis oltásos bébiknek meg jobbulást!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!!

Köszi,hogy jöhettem :D :D

Kriszpiri:jobbulást neked!!

Mi is ma kaptuk meg a három hós oltást,hát eléggé sírt Olivér de nem volt vészes.Mérés is volt:6300g és 62cm :D

Kata,Anita:ti már az oltás után közvetlen adtok babótoknak kúpot,vagy megvárjátok még lázas lesz?

Annus,Bogyo:ti egy helyre jártok dokihoz is,hogy együtt fogtok szülni?de jó nektek :D

solya051020
Káld
 
 
 


Solya!
ÁÁÁÁÁ,nem!Úgy értettük az együtt szülést h ugyan azon a napon! :lol:

Amúgy télleg!
Beo!Te hol fogsz szülni????

annus11
 
 


Solya: én nem adok közvetlen csak ha lázas .pancsi után megmértem neki és 37.5 volt és adtam neki mert éjszak jött és ne hogy felmenjen mig alszunk.

000kata
 
 


Kata, én Suppositorium Antipyreticum pro infante :) nevű lázcsillapítót kaptam a gy.dokitól nagyon jó volt, de tegnap Mexalen 125mg lázcsillapítót kapott de ezt nem éreztem túl jónak, mert reggel is még 37,6 volt, meg tegnap este egy órával utána hogy beadtam neki akkor is csak 37,5-re vitte le neki. A Nurofen lázcsillapítóját akarom még kipróbálni vagy a szuszpenziót vagy a kúpot. Te próbáltad már valamelyiket?
Most reggel is ugye lázas volt és csak délután ment le neki a láza 36,9-re :)
Picit piros az oltás helye de borogattam meg maszíroztam neki szerintem nem féjhat neki mert vigyorgott mikor maszíroztam :D

Most csak akkor adtam neki kúpot mikor már lázas volt, de az első oltásnál mondta a doktornő akkor is adjak neki este lefekvés előtt kúpot ha nem lázas nehogy éjjel lázasodjon be mikor alszunk.

Mi a hétfői mérlegelésen voltunk 6510g és 64 cm. :lol:

anitapo20
 
 



000kata
 
 


én Kistarcsán. Jó lenne egy napon :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Én már szavaztam is :lol:

anitapo20
 
 


Anita: köszönjük a szavazatot :lol:
Még nem probáltam a Nurofent de nekem se jön be ez a lázkup amit felirt.Most is meleg kevin mindjárt meg is nézem van e láza.Most jo sokat aludt,2 órát :shock: Nállunk ez furi mert max 30percet szokott nappal.
Majd jövök Puszika

000kata
 
 


Levi sem alszikk sokat nap közben. Kétszer 2 órát szokott aludni + két óra kint a babakocsiban a levegőn.

anitapo20
 
 


Kriszpiri:Basszus mennyit betegeskedsz :oops:
Egyébként mehetünk együtt szülni benne vagyok :D

Kép
eve3htv
 
 


Annus:értem,köszi :oops: :D

Kata:csak azért kérdeztem mert hallottam olyat is hogy közvetlen a szuri után már adnak a babának kúpot,de én ezt megkérdeztem a védőnőtől,majd leharapta a fejem,hogy nehogy adjak neki előtte...nem értem mi bajt lehetne vele úgy csinálni :?


Olivér is lázas lett a szuritól,de lehet hogy most a foga is rátesz egy lapáttal. :( :(

solya051020
Káld
 
 
 


Solya: szerintem ezt mindenki másképp csinálja,valamelyik orvos azt mondja hogy rögtön kapjon szurit valamelyik meg azt hogy csak ha belázasodik.ez változó

000kata
 
 


Csajok merre vagytok???

000kata
 
 


ÖÖÖ itt is ott is szerintem :)
Jól vagytok?Kevinke hogy viseli a szuri utáni időszakot?
Puszi

Kép
eve3htv
 
 


vagyok, vagyok, csak ma fodrászoltam és elfáradt a pocak, most meg vacsit főzök. :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


évi: jol viselte,höemelkedése volt másnap még,de a combija nem fájt.Estére viszont nagyon sirt,fájt a pocija :cry: ti hogy vagytok?

000kata
 
 


Mi is jól vagyunk.Képzeld miután eszek nem érzem hogy jól laktam,
csak állandó éhséget érzek :?
Jó étvágya van a Babónak! :)

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok.
Jan. 28-án mensiztem utoljára. Voltam szerdán dokinál és ultrahangon. Az ultrahangos néni azt mondta, hogy egy 3,6 mm-es petezsákot lát, és szerinte 4-5 hetes lehet. A doki adott " baba dagasztót" FEmibion 800-at és azt mondta következő ultrahangra utoléri magát, ami Ápr. 27-én lesz.
Tudom, hogy a baba Valentinnap környékén foganhatott, mert előtte és utánna is védekeztünk a dokim kérésére.
Az egyik fórumon egy csaj azt, írta, hogy ebből nem lesz baba, nagyon megijedtem és nem birok megnyugodni, azóta ideges vagyok.
Szerintetek?
kismami23
 
 


Szia Kismami!

Hát ha tényleg valentin nap környékén fogant,akkor már nagyobbnak kéne lennie a babának!De ugye ezt nem lehet pontosan tudni,lehet h a kiskatonák ott várakoztak és a tényleges fogantatás csak 5-6 nappal később volt!
Ez a femibion csak egy vitamin,lehet h vmi hormonpótlást kellett volna adnia,de ha nincs olyan ok ami miatt ez kéne,akkor biztos azért nem adott!
A lényeg h bízz a babádban!Pihizz sokat!!!!Ne olvass rémtörténeteket stb!!!!Drukkolok h minden oké legyen!!
(Nekem volt egy másik terhességem is,ahol heteket vártunk h hátha lesz szívhang.Szóval átérzem az aggodalmad!)

annus11
 
 


Köszi a választ!
Remélem nem lesz baj. Az a baj, hogy csak fél éve ismerem a dokit, de nagyon jó orvosnak tartom. A babát is neki köszönhetem, úgyhogy megpróbálok bízni benne, hogy azért nem adott mást, mert nem látta szükségét.
De jövő héten elemgyek Uh-ra és megnézem, hogy állunk.
Azt mondta ddig míg nem barnázok vérzek addig nincs baj.
kismami23
 
 


Igen!
Az jó jel ha nem vérzel,nem barnázol!Én anno barnáztam...kaptam is gyógyszert de akkor már nem segített.
Tényleg pihi akkor ezerrel!!!!Ez most a legfontosabb!!! :wink: Remélem h jó hírekkel jössz a köv héten! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Kismami üdv itt!
Pihenj jó sokat, amennyit csak bírsz!! Várjuk a híreket a jövő héten!!! :D

Anita

anitapo20
 
 


Szia Kismami!
Szorítunk neked!Ne emelj semmit se, ne idegeskedj, és
pihizz sokat!
Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Lányok nagyon aranyosak vagytok. Ez igazán jól esik. :D
kismami23
 
 


Kismami! Én is küldök neked jó sok +++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
energiát!! Tényleg pihenj sokat! Szerintem lehet a csúszás a +/-2 hét miatt. Hosszúak a ciklusaid egyébként? Olyan 30-32 naposak?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Babáknak lázmentességet, anyukáknak 2 óránál hosszabb alvást kívánok :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


A képek amiket anyatanyára akartam :)
Kép Kép Kép Kép

Annus, erre a törölközőre gondoltam :)
Picit nagyok lettek a képek, bocsi :oops: :oops: :oops:

anitapo20
 
 


:lol: Nagyon cuki!!!!
Ilyen törcsink van nekünk is :wink: És remélem egy hasonlóan szép gyerkőc kerül bele hamarosan!Csak nem lesz kukija 8)

annus11
 
 


Anita: nagyon édes kisfiad van!!!
Tiszta Anyukája! :D

Kép
eve3htv
 
 


Biztos nagyon szép lányka lesz Iza is! :D

anitapo20
 
 


Évi, köszönöm!

Mostmár tiszta anyukája, az elején pedig még tiszta apja volt :lol:

anitapo20
 
 


szia kismami, üdv itt nálunk, és tényleg tessék vigyázni magatokra!!

rennye: ez jóó :) tényleg mindenkinek kitartást a beteg gyerkőchöz.

lehet h kimaradtam, de ez ikea-s törcsi? nagyon aranyos a kisfiad, gyönyörű. *irígyfej*. én is akarok mááááár babázni :)

mindenkinek szép napot, megyünk sétálni, olyan jó h süt a nap :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Anita: nagyon édes a picur :lol:

Kismami: pihizz sokat ,és várunk a hirekkel!!!

000kata
 
 


sziasztok :)

Csak egy gyors bekukk :)
Nagyon jól vagyunk :)
A héten leszünk 3 hetesek :)
Remélem mindenki jól van.....ha tudok rakok fel képet...puszika mindenkinek

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szia Reniiiiii!!

De jó, hogy jöttél! :D :D Várom a képeket, meg a szüléstörit, meg mindent!! Szopizik? Fáj még a sebed? Remélem, hogy minden ok, de amit írtál, az bíztató :wink:

Beo! Ezek szerint nálatok nem fúj a szél? Mert itt is tök jó idő van, csak a nyamvadt szél ne fújna. De sebaj, azért délelőtt ablakot mostam... Jó sétát!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennnye:Sajna képet ide nem tok felrakni.....iwiw-re raktam fel ott van egy pár :)
Szüléstörténetet írok most de gyorsat :)
Nos Március 3.-án mentünk uh-ra,ctg..minden ami mindennapos volt...az uh-t látva a doki annnyit mondott,hogy lehet császár lesz ,mert széles kis válla van....itt voltam 40hetes és 4 napos...a doki nőm megvizsgált....és azt mondta.hogy másnap cuccaimmal együtt feküdjek be....beindítják,mert nagy a baba....
Én így is tettem.....másnap bementünk reggel ...nagy nehezen kaptam szobát és regggel 9-től vártam a dokimat,hogy mi lesz....errre délután 1-re odaállít és azt mondja,hogy majd holnap vagyis 5.-én indítják be de előtte megvizsgál a professzor és Ő dönti el...eljött másnap...mondanom sem kell.hogy reggel 4-kor keltem és úgy vártam a dokimat,mint a messiást....meg is érkezett 7 után és elvittt a dokihoz aki megvizsgált...na de úgy,hogy azthittem ott esek össsze a fájdalomtól...annnyira durva volt,hogy ilyet még nem éreztem...na Ő aztmondja,hogy ez már egy beindult szülés...indulás a szülőszobára.....ennnek nagyon örültem (mert nem tudtam mi vár rám ezután)..
Szülőszoba: Beöntés,Borotválás...és oxitocin..mivel fájásaim nem voltak..ez elkezdődött 12-kor.....2óra fele már fél perces fájásaim voltak és mondanom sem kell,hogy10 percenként jöttek megvizsgálni (ami nem volt éppen kellemes) aztán az időre nem emlékszem de burkotrepesztettek és vártunk....fél 4-kor jön a doki és azt mondja,hogy ha nem történik semmmi5-ig akkkor császár.....na Én úgy vártam az 5 órát,mint a messiást...annnyira fájt,hogy azt elmondani nem lehet....eljött 5....megvizsgált újra és azt mondja,hogy jó akkkor műtő,mert nem tágulok....a gyerek meg jönne....Végül 6-kor jöttek értem és vittek a műtőbe....megkaptam az edát,ami megváltás volt számomra...aztán 18:34-kor kivették 4110G 57cm :) Belőlem a kis fiamat,amikor meghallottam hogy sír akkkor Én is elkezdtem sírni olyan jó érzés volt,ez elmondhatattlan.....aztán megpuszilhattam...persze már felvolt öltöztetve ...nem láttam egyből ezt sajnálom egy kicsit.....aztán aznap nem is láttam csak másnap regggel......nahát ennnyi azthiszem :)
És most azt mondom,hogy megérte minden fájdalom.....de nem szülnék többbet :)

Hát nem szopizik nagyon kis lusta....ha lefejem ugy megeszi üvegből....és szerencsére van még tejem......a sebem nem fáj már a varratokat is kiszedték már minden ok...csak menne le ez a plusssz kiló :)
Na meeek...majd még jövök ha tudok :)
Puszi mindenkinek....

AIDA: Olvastam rólatok....kitartás bár nem tok mindent de remélem helyre jön vagy jöttek a dolgok ....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi!

De jó h jöttél újra!Jó nagy lett Patrik!Most meg már igazi nagyfiú!3 hét...hogy szalad az idő!!!!

annus11
 
 


Szia Nyuszi!!!!!!!!!!!
Örülök hogy jöttél és hogy jól vagytok!
Itt mindenki nagyon drukkolt nektek!
Majd még gyere!Puszi

Kép
eve3htv
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?