Új privát üzeneted érkezett!

Anna, nem véletlenül Krisztára gondoltál? volt ott egy lány, együtt érkeztünk...azt mondta még régebben írt hozzátok még pocakosan. Lara, vagy Lana vlmi ilyesmi neve volt a kislánynak, és téynleg helyes volt.

nekünk jó a fél4 is.
még és sem voltam, meg is kell néztem térképen hol is van ez pontosan.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Hát újra itt :) Üdv mindenkinek!!!

Aki hiányolt annak nagyon köszönöm, jól esett! :-)

Jól vagyunk minden oké, kistesó projekt csak 1-2 hónap múlva indul :D sajnos nem volt gépem, mert szervizben volt 1 hónapig. Apa ugyan hazahozta a gépét a munkahelyéről, de az estéink elég mozgalmasak, így nagyrész csak olvastam, de nem írtam.

GRATULÁLOK MINDEN ÚJDONSÜLT KISMAMÁNAK!!!! :lol: Ügyesek vagytok!!!! Mindenkinél minden rendben lesz, ez tuti :lol:

Niki én is nagyon szorítok nektek!

Bocsánat, hogy nem szólok mindenkihez külön, de most csak kicsit felhéztem közétek, Patrik kicsit taknyos és elég korán felébredt reggel, aztán egyszercsak visszaaludt, de már ébredezik.
Sajnos emiatt a talit nekünk ki kell hagyni, nem hiszem, hogy fertőző lenne, nincs láza, nem tüsszög, de biztos ami biztos.... Nagyon sajnálom, mert szívesen találkoznék veletek és Patrik is élvezné, de legközelebb ott leszünk mi is :D
Amúgy jól vagyunk, Mininek már kibújt a 11. foga, édes, vigyorgós, megérteti magát simán, de sajna még nem beszél. Már úgy várom, hogy csacsogjon, imádni fogom...
Voltunk 1 hete Ausztriában síelni, vagyis inkább csak szánkózni akartunk, de pokoli hóvihar volt, így nem jött össze :(
Amúgy már vagy 83cm Patrik és több mint 10kg. Imádja a Párizsit, egyfolytában megfogja a kezem, kivezet a hűtőhöz és néz rám, közben fogja a hűtő ajtaját :) Hozza a vizét ha szomjas, hogy vegyem le az itató kupakját... Nagyon édes :lol:

Pár képet azért felteszek:
Kép Kép

Kép Kép

Kép

Felkelt Manócska, ígérem már leszek! :)

Kép
zuzmara08
 
 


Gyors leszek mert Levi itt partizánkodik mellettem. Szóval írt Niki és ezt mindenképpen le akarom írni.

Niki ezt írta: Sziasztok! Megszületett a mi egyszem kistökink Kornél 08 óra 27 perckor! Jól vagyunk :D Sajnos ismét császár lett! 3450 gr és 52 cm! Puszi Niki

Zuzi jó hogy jelentkeztél. Kár hogy nem jöttök majd máskor!
A képek szuperek.

Orsi, vagy nem Lorin volt a neve? Akkor Ő Kobuki, nem?
Egyszer csak megfejti nekem valaki. :wink:

Kép
Kép
boganna07
 
 

 
 

Zuzi, szijja...de jó újra itt! milyne jók a képek.
kár, h nem jössz a talira! péntekig még jobban lehet Patrik. :wink:

Anna, szerintem nem Lorin volt a neve... visszakerestem, h anno "domin" volt a felh.neve. én be is jelöltem ismerősnek a iwiw-en.
remélem ez az a link:
http://iwiw.hu/pages/image/imagedata.js ... ID=8411346
snooopy
 
 


NIKI!!!!
GRATULA!!!! Kár, hogy császár lett.. :oops: De legalább minden rendben! Majd kérünk beszámolót!
Én negyon szeretem hallgatni (és olvasni is) a születés történeteket. Mindig pityergek kicsit olyankor... :P

Mi nem tudunk menni a talira, kicsit messze vagyunk.. :oops: Kár.

Zuzi!
Nagyon kis helyes srác lett Patrikból! Igazi szívtipró lesz! :lol:

Tegnap voltunk 15 hós szurin. Kettőt kapott, egyet a vállába, egyet a combjába. Most adták be neki a prevenárt is. Reggel volt egy kis hőemelkedése. De jó kedve volt!
11,6 kiló és 85 centi. Nem csodálom, hogy kimászott a rácsos ágyból... :lol:

Tegnap annyira édes volt! Mentünk kezetmosni vacsi előtt, de kivitte a fürdőből a kis sámliját. Kapott egy kis kéket. Mondtam neki, hogy nincs itt a sámli, hova vitte, hozza ide vissza. Erre benézett, mint aki nem hiszi el, hogy nincs ott, utána rámnézett a kis boci szemeivel, és kiment megkeresni. A szobából hozta vissza, letette a helyére, és már állt is rá. Kis szívem!! Mondja már, hogy ajtó, kutya, hapci.

Betty!
hogy vagytok? Jobban vagy már? Remélem hamar sikerül felvenni valakit, hogy többet lehess a kis Pankával! De az jó, hogy legalább rokonnal van!


Én is akartam csináltatni vonalzót, de már legalább 2 hete elküldtem, és még nem küldték vissza. Így csinálok akkor babafalvásat. Hogy lehet elmenteni, hogy ne kelljen mindig beírni?

Erika

Kép
erisunny
 
 


Niki!Gratulálunk!

Sok boldogságot!Szép méretek!
kingiii
 
 


a legfontosabbat meg elfelejtem.
Niki nagy nagy gratula és sok tejecskét kívánok!!!!
snooopy
 
 


Niki Óriási Gratula!

Eri te nem győr-m-s megyei vagy?Lehet összekeverlek vkivel,akkor bocsi! :oops:

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Niki
Éjjel már tudtam, hogy lesz valami :lol:
GRATULÁLOK!!!! Sok - sok tejcsit!!

Jobbulást Rékának és Patriknak (neki még egy kép is jön :wink: )!
Kép

Sajnos Levi még most is beteg, tegnap voltunk a dokihoz...
Azt mondta ez már nem vírus... írt fel 2 gyógyszert...
Egy hét múlva ismét megyünk.. addigra talán meggyógyul és megkapja végre a 15 hós szurit.
Levi új szava most a kakaó. :P

Kobuki
A 4 és fél éves cicis fiú már tényleg durva :shock:
...ha belegondolok... mintha a keresztlányunk még szopizna :shock: :D
Utólag is Boldog Szülinapot!
(Apának tegnap volt :lol: )

Erika
Édesek a gidák :P

Hunor nagyon ügyes fiú, hogy már villával eszik :shock:
...és milyen nagyok a topikos fiúk, lányok :roll:
Levi szerintem még úgy... max. 80 cm.
...és nem hízik szinte semmit...
Annyit rohangál... :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2009.03.17 15:46-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Patrik nevében a bókokat :lol: :lol: :lol:

Niki, GRATULÁLOK!!!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!
És persze várom én is a részleteket!

Orsi, kül. esélyes, hogy jobban lesz Patrik, adok neki 4 óránként Garazont! Máris érzem a változást!!! Ez egy csodaszer, de nem kiabálom el, ha minden oké lesz vele akkor elmegyünk a talira :)

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi miaza garazon? Jobbulást és boldogat KisP!
Niki sok egészséget, sok tejecskét!!!!

Kép
nyafi
 
 


Kriszta neve Domin és Lénának hívják a lányát. néha beszélünk telefonon, már rég nem, úgyhogy ideje felhívnom.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, köszönöm... legalább tisztázódott, h nem Kobuki Kriszta! :wink:
snooopy
 
 


Niki!
Gratulálok, sok boldogságot, egészséget és nem utolsó sorban sok-sok tejet. :) :)
Örülök, h jól vagytok!!

Majd jövök még, de most se kedvem, se időm, se erőm..nem vagyok jó passzban. :(

dhbetty
 
 


Niki
Mi is kívánunk Nagyon Nagy Egészséget, Boldogságot, és én még külön annyit, hogy Pihend ki magad a kórházban, mert otthon már két gyerkőcre lesz gondod. :wink: :lol:
Ne bánkódj a császár miatt, nagyon tökéletes méretei vannak Kornélnak! Biztos helyes baba. :oops:
Tudtam, hogy megszületik Kornél, mert a dokim is lemondta a rendeléseit tegnapra, 3 baba is született nála (biztos volt köztük korababa is). Valami hidegfrontot mondtak.
Szoptass szoptass szoptass... :lol:


Most én sem írok, lestrapáltam ma magunkat. Megyünk aludni, jó éjt mindenkinek!

Hunci
Még nem tudom, ezért nem írtam, legkésőbb pénteken derül ki a jövő hetünk. Az még jó?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntéseket! :)

Nyafi, a Garazon az hivatalosan egy szem és fülcsepp, de van egy orvos barátunk akinek van 2 gyereke. Ha bármelyiknek folyik az orra és a váladék sárgás vagy zöldes, vagy szimplán sűrűbb akkor párszor belefújja az orrukba és gyakorlatilag pikk-pakk elmúlik. Leginkább akkor használ ha bakteriális eredetű a fertőzés.
Patriknak már estére felhigult, nemtom, hogy ettől vagy mástól, de máris jobban van. Receptre írják csak fel.

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Hadd kérdezzek néhány dolgot ezzel a péntekkel kapcsolatban.

1. Ez a Játékmester játszóház lenne? Ami gyakorlatilag az állatkert játszóháza?
2. Biztos ez a péntek?
Csak mert cidri lesz, és esni fog, és senkit nem akarok megbántani, de a többség nem indul el otthonról ha esik a hó vagy az eső, úgyhogy ezért kérdezem. Mert ha ez most biztos, aztán pénteken délelőtt mindenki szépen lemondja, annak nincs értelme. És már 2 napja hideget mondanak.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cic, ez jó felvetés...én tudom magamról, h ha esik nem szívesne viszem ki a gyereket. DE, miért baj az ha péntek délelőtt gondoljuk meg megyünk-e?? mert most lemondjuk és pénteken megy hétágra süt a nap... érted. mindenkinek van nete, mobil...
snooopy
 
 


Oké, de nekünk momentán ettől függ a péntek reggeli program. Tudom, hogy nem érdekes, de nem viszem a gyereket zenebölcsibe, ha utána délután is elmegyünk itthonról. Az elmúlt hét tapasztalata alapján egy napra egy hurcibálás bőven elég neki. És az 9.30-kor van.
Tiszta nyűg lenne délután.
Boccs... :(

Kép


Kép
fcicus
 
 


Mi szerintem biztosan megyünk, max. ha addig lebetegszik valamelyikünk, de szerintem nem lesz ilyen. Szóval mit ott leszünk, de nekünk holnap is jó, de már akkora is esőt mondanak. Mi biztos megyünk.
Kép
Kép
boganna07
 
 


Cic, értem, így más más a helyzet. mi itthonról mennénk, délelőttre nincs program. megértem, h egy program is elég Csabinak.

Anna, szerintem én is megyek, hacsak nem tör ki óriási szél-jég-hóvihar... :roll:
snooopy
 
 


Anikó!
Somogy megyei vagyok! Nem gond, hogy összekevertél valakivel, én is keverem, néha már a neveket is! :lol:

FIÚS ANYUKÁK SOS!!!
Nálatok mennyire lehet a fitymát visszahúzni a manó kukiján? Az én fiamnak negyon kis részen vált el eddig. És tegnap este fürdés közben jön ki alóla valami fehér.
Kivettük, megnéztük, és (az gyenge idegzetűek most ne olvassák tovább!!!) nagyon-nagyon sok fehér valami jött ki, ami nem genny volt, mert az állaga inkább a túróéra hasonlított. De szegénykémnek nagyon fájt! Ma reggel megnéztük megint, és megint rengeteg jött ki. És körbe fel is vált (nagon kevés vérzéssel) a fityma. Gondolom az fájt neki. A védőnő azt mondta, hogy ez sperma :shock: Lehet az? Meg azt is mondta, hogy nem sokat tehetünk 2 éves koráig ez nem jelent problémát... :shock: A doki meg valószínű egy rántással feltépné neki. Szóval kenegessük sudocreammel, meg betaninnal, az segít.
Van valakinek tapasztalata? Segítsetek. Remélem nem lesz gond a kis kukijával a későbbiekben ha így nyúzzuk neki. :oops: :cry:


Betty!
KITARTÁS! Azért majd jelentkezz!

A talihoz nem tudok hozzászólni sajnos, de lenne egy kérdésem. Milyen messze van a megállótól, vagy a parkolótól a bejárata a játszóháznak? Mert ha szerencsés vagy, akkor szinte nem is kell a szélben hóban esőben sokat kint lenni. Annyitól meg csak nem betegszenek meg. Vagyis az én fiamból kiindulva... Ő nagyon jól bírja ezeket. Ezen a télen is csak egyszer volt torokgyuszija, 3-4 nap alatt kilábalt belőle.

Kia!
Ha nem vírus akkor mi? Hurutos lett? Szegényke!
erisunny
 
 


Erika, szegény fiad. nekünk nem volt ilyen. én húzogatom minden fürcsi után, hogy mennyire?? azt nem tudom, eléggé hátra lehet, a dokink mondta, h egész jó, de még nem az igazi. ő is a 2 évet mondta, h akkor majd leválik magától. vagy mi.

Betty, mi a baj? nekünk panaszkodhatsz!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Eri, mi is fűrdés után szoktuk kicsit meghúzogatni, de még semmi eredmény... Nem szeretnénk kínozni, én is úgy tudom, hogy 2 éves korig nagyon nem kell erőltetni. A védőnő mondta, hogy fürdés, huzogatás után kenjem be körömvirág krémmel és kész! Na ezt csináljuk... Remélem majd alakul egyszer csak....

Kép
zuzmara08
 
 


Fűrdés= fürdés :oops:

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok! mi is úgy csináljuk mint Zuziék! de még az elején tartunk...

írtok nekem címet a játszóházra mi is megyünk...

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


NIKI NAGY NAGY GRATULA!!!!!!!!!!!

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


erisunny és fiús anyukák!!!!

SOS

Szóval nekünk a dokink ebből a szempontból nagyon kedves és előre látó volt. Az 1 éves rendelésen felírt egy kencét size=24]DIPROSALIC[/size] néven. Nem tudom, hogy kell-e hozzá vény, nem emlékszem. Elmondta azt is a doki, hogy valójában nem erre való a kence, ne ijedjek meg ha mindenfélét hallok, de kórházakban ezzel kezelik a kukikat.
A lényeg, hogy fürdés után, az utolsó tisztába tevésnél egy gombostűnyit (tényleg minimálisat) el kell kenni az enyhén lehúzott kukin.
HATÁSOS! Nekünk két hónap alatt a kence hatására teljesen megszűnt a probléma, a fitymáját teljesen le lehet húzni és szépen kitűnik a makkja.
Egyre lejjebb lehetett mindig picit húzni, és úgy bekenni.
Igaz, amióta egyszer a szemembe pisilt egy ilyen lehúzásnál, azóta nem nagyon teszem :lol:

De ez segít, és jó, és megoldja a problémát! Én is olvastam ezt a két éves dolgot, csak éppen az sántít, hogy addigra annyira rá fog nőni a fityma, hogy csak rántással vagy vágással lehet megoldani.
Sajnos pl Peti is így járt annó kisgyerek korában, emlékezetes élmény maradt neki a fájdalom.


Amúgy nekünk is volt kb. egy hete egy ilyen fehéres valami, de pont nem én tettem tisztába, hanem Apa. így én nem láttam sajnos, de nagy gond nem lehetett. Én inkább szappanmaradékra, vagy koszfelhalmozásra, vagy pisifelgyülemlésre vagy valami ilyesmire gondolnék.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Zsuszi, címet nem tudok, én úgy kerestem rá, hogy játszóház városliget. Ez alapján kaptam meg az állatkert játszóházát!
Anna, ez az?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Igen ez az ott van pont a nagy Cirkusz ,ellett, valami troli pont elötte rak le, szóval nem kell sétálni. A pontos címet sajna nem tudom de megnézem a netten.

Nekünk is szűk a fityma de mi is megvárjuk a két évet. Nekünk is a körömvirág krémet ajánlották, de én változást nem nagyon látok, ezután a krém után amit Cicus írt, utána kérdezek a dokinál. Levi egyébként sem szereti a ott matattok neki, biztos azért mert nem piszkáltam kiskorában, és nem szokott hozzá.

Akkor cicus, Zsuzsi, Orsi biztos jön, Zuzi lehet és a többiek? Nyafi nektek jó???

Ja Nyafi múlkor kérdezted a bölcsit, hát igen ha gyeden vagy nem adhatod be a picurt állami bölcsibe, csak ha felveszed a gyest. na annyit meg nem ér hogy majd 50 ezerrel kevesebbet kapnék. Szóval találtam itt egy magán napközis bölcsit, oda elviszem heti kétszer 4 órára. És majd meglátjuk. Remélem megszelídül az én kis manócsekem.

Betty sajna hogy így összejött minden, biztos ez a hányinger is zavar. Próbáld ki azt amit írtam hogy nagyon picit akár csak egy fél zsömlét, egy nap legalább ötször. Ez nekem sokat segítet, és már alig alig van hányingerem.

Nikinek meg sok tejcsit!

Szép estét mindenkinek!
Anna, Levi baba, Kistesó
Kép
Kép
boganna07
 
 


Megnéztem a kukit este. :D (Anna, nálunk nem tabu a téma, mármint ha megkérem Csabit, hogy mutassa meg, hogy hol a kukija, megmutatja :lol: Fura nekem, hogy nem engedi neked, akkor ki kezelte korábban?)

Tegnap nem volt pancsi. És most, volt némi fehér túrós valami. De normális, legalább is akkor, ha nincs rendesen mosva a kuki. Lehúztam neki, megtöröltem popsitörtlővel, ami csikizte mert elkezdett vihogni és odakapott. :oops: :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Na ezért nem akarok fiút....váááááááááááááá
Mi megyünk pénteken, mára meg jó szurkolást nekem 11kor vizsga. bej. Lesz vagy 3-as!!!!Ráteszem az ohhhhhmmmmm-ot.

Kép
nyafi
 
 


Na ezért nem akarok fiút....váááááááááááááá
Mi megyünk pénteken, mára meg jó szurkolást nekem 11kor vizsga. bej. Lesz vagy 3-as!!!!Ráteszem az ohhhhhmmmmm-ot.

Kép
nyafi
 
 


Cicc nekünk a védőnő azt mondta amikor megszületett, hogy nem szabad húzogatni mert felülfertőződhet így nem is húzogattam, majd kb. 8. hónapos korában kezdtem nézegetni, és nem nagyon örült neki, lehet azért mert a dokinéni megrángatta neki, nem tudom. Utána aznap amikor pisilt odakapott meg odabújt hozzám sírva, gondolom egy kicsit megrepedhetett neki és ha pisilt csípte, de ez másnapra már el is múlt. Sajna nálunk a családban mindenkinek szűk volt (bármint a fiúknak:lol:) Voltunk sebésznél is és azóta kenegettem ezzel a körömvirágkrémmel, és majd másfél évesen vigyem vissza és megnézi újra.

Eri azt mondták nekem hogy az nem sperma hanem túrónak nevezik, ami legtöbbször magától tisztul ki.

Nyafi pedig kell egy anyának fiú akibe szerelmes tud lenni, én biztos nagyon sajnálnám ha nem lenne fiam.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Rájöttem, hogy az a baj, hogy egyátalán nem volt neki leválva a fityma, és nem tudott tisztulni. Mi minden nap mostuk neki rendesen. Amennyire hátra lehetett neki húzni, hátra is húztuk. Mostmár sokkal szebb, de fáj neki, mert csak úgy tudott kitisztulni, hogy el kellett válnia a makktól. Nekünk épphogy a pisilő része látszott, a makkját csak éreztük, hogy van neki. :lol:

Nyafi!
Azért a lányoknál sem könnyebb. Náluk meg bármikor belekerülhet a nagy dolog a hüvelybe. Meg nagyobb a fertőzésveszély is náluk. De persze mindennek megvan a jó és rossz oldala. De én azért szeretnék lányt is... :lol:

Zuzi!
Sajnos nekünk muszáj volt kintatni, mert fájt már neki annyira feszítette. Nem hiszem, hogy a körömvirág krém kitisztította volna neki annyira rengetetg volt. Nem a fityma lenövése volt a gond, hanem hogy feltelett neki azzal a "túróval".

Eri
erisunny
 
 


Anna!
Csak akkor mehet a gyerek bölcsibe ha gyesen vagy, vagy akkor is mehet, ha gyás-on vagy?
Meg ha a kövi gyerekkel gyeden leszel, mehet a Levi bölcsibe? A gyed arra a gyerekre szól aki után felveszed, vagy alapból nem lehetsz gyeden, ha valamelyik gyereked bölcsibe jár?
Bocsi, ha kicsit értetlen vagyok.. :oops: Csak érdekel a téma.
erisunny
 
 


Eri
A Levit (ne haragudj Anna, lehet ez szíven üt majd) még akkor sem fogják felvenni bölcsibe a tesó születése után, ha az anyja a feje tetejére áll.
Tudom, mert utána kérdeztem. Államiba nem. Ha van kisebb testvér otthon, akkor nem veszik be, majd csak oviba persze. Ami megint nem kötelező már, csak az utolsó év, tehát jól utána kell járni, hogy hova veszik fel a gyereket és hova nem.
Nekem azt mondta a védőnő, hogy én dönthetek, hogy melyik gyerek után akarom a money-t, úgyhogy most pl várom a cég válaszát.
Visszavetetem magam aktív állományba, de elmegyek táppénzre szülésig. Ez nekem kb. 30 ezerrel több, mint a gyed, megéri. Aztán ha megszültem, jön a tgyás, ami kb ugyanannyi, mint a táppénz, ugye 168 napig. És utána jön majd a gyed a második gyerek után. Persze, a Csabira akkor én már nem vehetem majd fel a gyes-t. És egyelőre apa sem, mert ő csak 6 órában van bejelentve, a többit zsebbe kapja. :(

Most pl azt eszeltem ki, hogy ha a cég visszavesz, apát megkérem intézze el, hogy 8 órás legyen. így óránként kb 30 forinttal kevesebbet keres majd, de! amikor a kisebbik baba 1 éves lesz (elvben már 8 hónapnál is megtenném, de megvárom, míg elindul :) ) visszamegyek szépen dolgozni és apa eljön gyedre. Az ő gyede nem lesz max ez tuti, de valamennyit csak kap. Én pedig egyedül hazahozom azt a pénzt, amit most ketten keresünk meg kb. Ez nekem nagy szívfájdalmam. :cry: Ne nézzetek pénzéhesnek (bár tegnap villogtak a dollárjelek a szemem előtt, amikor csináltam az adóbevallásomat :lol: ), nem vagyok az. Csak nekem a Csabi annyira korán jött. Még 25 éves sem vagyok, máris 2 gyermekes anya leszek, és ki sem élvezhettem azt az érzést, hogy van pénzem. :oops:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Eri, teljesen érthető, hogy nektek azt kellett csinálni amit csináltatok. A körömvirág krém valóban nem tiszítja ki, azt inkább gyulladás csökkentésre mondta nekünk a védőnő és arra, hogy ha bekenjük vele akkor puhán ratja a makkor körülvevő bőrt és ha felhúzzuk akkor nem reped.

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi!
Bocsi, remélem nem voltam agresszív... :oops: Nem akartam... Képzeld, valamelyik este megálmodtam, hogy a következő fiamat Patriknak hívom. :lol: Azóta tartom magam ehhez a névhez! :lol: Bár elég sokan fucsán néznek rám... Hogy ez nem magyar név.. Mondtam is, hogy nem lesz Béla, csak azért mert magyar vagyok... Ha Ronaldinnyonak nevezem el, akkor szólhatnak.. Esetleg... Szerintem nagyon jó név a Patrik. A lányom pedig Hanna Borbála lesz. Apának is tetszik... De messze van még... :lol:

Cicus!
Megértelek! mi is most elég nagy gázban vagyunk. Apa munkanélküli, gondoltam elmegy gyedre. De hamarabb kirúgták, mint ahogy visszajöttem volna dolgozni. Pedig le is volt beszélve, csak a drágalátos kollégák ( nem irodai, fizikai munka, 4-en voltak) kirugatták. És munkanélkülinek nem jár gyed. Viszont vissza se tudták venni, hogy a kirúgása előtt egy nappal akkor jelentsék be gyedre, mert gyeden lévő szülőt bűncselekmény kirúgni. Szóval van az én kis fizum (amit megígértek, hogy emelnek, de szarnak a fejemre, örüljek hogy van munkahelyem, meg ilyenek...) és ennyi. Hármunkra. Ha nem az anyóséknál laknánk óriási szarban lennénk. De gyest igényelhet. JUPPPÍÍÍÍ!!! 25.000 forint kurvára ki fog segíteni. Az nem számít, hogy 10 évig egy helyen dolgozott.... Na mindegy. Bocsi a szókimondásért... :oops:

Szóval, én idén májusban töltöm a 24-et. Tudom mit érzel. Jelenleg nincs pénzem még ruhára sem, és én sem tudtam még kiélvezni, hogy van pénzem. Szóval én megértelek. De a gyerek mosolya kicsit enyhíti az érzést. :D

Bölcsis kérdés:
Pont ettől féltem én is. Ha amúgy otthon vagy a kicsivel, akkor legyen már otthon a nagyobb is, még akkor ha csak 1 év van köztük. :evil: :evil:
Mondjuk valahol megértem, az állami bölcsi mellé csak nem adnak állami segélyt, díjat.
De szeritnem jobb is a magán. Jóval többet foglalkoznak a gyerekkel magánbölcsiben. Csak persze fizess...

Erika
erisunny
 
 


Cicus, nem üt szíven mert ezután már érdeklődtem. Mondjuk nekem tudod nem az a gondom hogy nem érek rá Levire, én csak míg nem jön kistesó gondoltam hogy Levit beadom hogy szokja a társaságot, és ne érezze azt hogy ő van egyedül a világon. Szóval nekem kistesó születéséig kell elérnem azt hogy ne legyen olyan irigy. Ismered, illetve láttad már Levit nem szívesen adja ki a a kezéből a dolgokat főleg ha saját játékról van szó. Szóval nekem nagyobb szívfájdalmam azt hogy most nem tudom beadni, hogy egy kicsit alkalmazkodjon a többi babához. Biztos nehéz lesz majd két pöttömmel, és akkor is elkélne a segítség, de majd csak kibírjuk valahogy. Szóval minden úgy van ahogy Cicc leírta.

Tényleg Kingii ti nem jöttök?
Hunci ti jöttök ugye?

Akkor holnap!!
Anna, Levi baba, Kistesó
Kép
Kép
boganna07
 
 


sziasztok! cicus az hogy újra aktív állománybe vesznek az azt jelenti hogy újra dolgozni fogsz...vagy ha nem akkor hogyan tudtad elérni...jöhet priviben is a tanács,

én is most passzívban vagyok és ugye a másodiknál már a 110e után fogok mindent kapni ha nem megyek vissa.

Nyafi: bocsi de Erivel értek egyett, ez a kuki huzogatás teljesen normális dolog, és mindkét nemnél megvan hogy mire kell odafigyelni, ezért én se mondanám hogy nem akarok kislányt....

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sajna mi lemaradunk a taliról.

Anyumat holnap kórházba kell kísérnem. :(

Remélem legközelebb mehetünk! :D

Érezzétek jól magatokat!!! :D
kingiii
 
 


Sziasztok,

először is Nikiéknek óriási gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boldogságot, egészséget,minden szép és jó kívánok a nagycsaládnak!

aztán, kuki, a mi dokink a 2 éves korig nem huzogatás híve.

aztán, tali, sztem megyünk...hányra is?

aztán, Anna, én ajánlom neked ezt a családot, nem drága, nagyon kedvesek és 4 gyerek is van -Hunci is persze- 4ker fóti úton vannak.mázlim volt velük, neten találtam, féltem hogy milyenek de le a kalappal és a gyerekem hihetetlen nagyot fejlődött.
Ez válasz neked is Nyafi.
Vendég
 


el tudod küldeni a honlapot Hunci? Mennyi egyébként egy alkalom. Jó akkor mondjuk azt a talira, már föntebb volt róla szó, hogy 2-3 között. Lehet jönni utána is persze. Én kb fél 6ig maradok.

Kép
nyafi
 
 


Mi szerintem 3 körül érünk oda. Bár minden Kolostól függ, ált. ha megyünk vlhova mindig 3 órát alszik. :wink:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Nem tudom Pesten milyen idő van, de nálunk süt a nap! Jó talit és sok képek kérek!

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok! mi szerintem leghamarabb 4kor érünk oda....
Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Mi nem tom mikor, kb 20 perce alszik...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Eri, egyáltalán nem voltál durva :) Különben olyan név nem létezik ami mindenkinek tetszik. Az a lényeg, hogy neked és a férjednek tetszen. A többiek meg megszokják.... :)
Amúgy én eddig csak 2 Patrikot láttam, mindegyik iszonyú huncut, komisz kis rosszcsont volt, öröm volt rájunk nézni. Nos az én Patrikom is ilyen. Nagyon örülök, hogy ezt a nevet adtunk neki, szerintem egy vagány név :) elég nehezen találtuk ki, alig voltak olyan nevek ami mindkettőnknek tetszett, illetve kicsinek és felnőttnek is jól áll. Szóval én elfogult vagyok, de szerintem a Patrik jó választás :D

Hunci, engem is érdekelne a honlap, nem tudom, hogy mennyi gyerekkel foglalkoznak, de szeretném én is Patrikot elvinni hasonló foglalkozásokra. Előre is köszi! :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok! azért írom ide is ha a talin elfelejteném említeni nektek vagy ha valakit érdekelne még...6 vállalkozó kedvű emberkéra lenne szükségem a következőhöz:

Könyvkukac a neve.

A gyerekek könyv iránti szeretete és a meglepetés a lényege.
Annyi az egész,hogy egy kisgyereknek küldened kell egy könyvet,amelyik a korának megfelelő. Nincs kikötve,hogy hol vedd, mennyiért,akár lehet egy otthoni, már megunt szép állapotú könyvecske is.

A másik feladatod,hogy ezt a játékot továbbadd 6 olyan személynek,aki szívesen megtenné ugyanezt és 0-6év közötti a gyerkőce. Így egy könyv áráért a Te gyerkőcöd akár 36 db könyvet is kaphat postán, meglepetésként. (Persze ez matematikailag 36, ha senki nem szakítja meg a láncot, de ha csak 4-5 könyv érkezik a kisfiamnak az ország különböző pontjairól, meglepetés emberkéktől, én már annak is örülnék.)

Szerintem nagyon aranyos gesztus,hisz igazából a kisgyerekeknek lesz "haszna" belőle,és egy csomó könyvvel gazdagodnak! Ami nekünk csak 1db könyvbe, és 6 ismerősbe "kerül".

A pontos leírást és a kisgyermek címét, akinek Te küldesz könyvet,elküldöm levélben, ha érdekel ez a láncjáték.


Arra kérlek,hogy ha nem érdekel,vagy már részt vettél benne, akkor is írj,hogy másnak ajánlhassam és ne szakadjon meg a lánc.


Nem tudom hogy működik-e, de Ráadásul nekem az nem veszteség, hogy küldök egy ismerősöm ismerősének a gyerekének egy könyvet, még akkor sem, ha utána a 36 ból egyet sem kapunk vissza.

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?