Új privát üzeneted érkezett!

Naegele sajnálom,hogy nem tudsz eljönni,de majd csinálunk képeket és elküldjük jó? :D

Reggelre volt egy kis barnázásom,és most folyamatossan fáj a hasam.Nem nagyon,de érzem.Remélem nem jön meg,csak éppen beágyazódik a drága! :D :D :D :D :D
Szorítsatok nekem!
Puszi Kép

Cak mert cuki... :D
Vendég
 


Remélem a laptetüm is jelent vmit... :D :D :lol: :lol:
Vendég
 


Sziastok!

Gabóó! Nekem se jött privi :cry:
Hajrá! Remélem tényleg azért van a barnázás!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

 
 

Pruci ment mégegyszer,remélem ez már oda ér!
Puszi :D
Vendég
 


Gabóó nem jött meg a privid :(

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!
Na ma bejutottam a dokihoz. Benyaltam valami vírust.Kiírt a hétre.Algopirint kell szednem, mert ráment az ízületre. Fáj kezem lábam,meg a fejem. Diétáztam, de már utálom a háztartási kekszet.
Jajj, és képzeljétek tanácsadás is volt. Hát a szívem úgy fáj.... :cry: Sok szépség volt ott. De jó lenne ha én isvihettem volna már. De jövő ilyenkor már viszem majd én is a mi babánkat. Jó e?
Na megyek csinálok apinak valami kaját. Puszi

Kép
kissedi
 
 


Szia Edi :D
Gyógyulj meg gyorsan! Ti most hol tartotok a baba projectben ha szabad kérdeznem?

Én meg az előbb beszéltem a munkahelyemen a munkaügyis csajszival :roll: Azt dumáltuk meg, hogy szeptemberben ha megyek vissza, akkor mit is fokok csinálni. De én nem akarok visszamenni szeptemberben!! Én addigra babás akarok lenni!! Most nagyon szívesen visszamennék, mert lefoglalnám magam és elterelném a gondolataimat a teherbeesési nehézségekről, de most nem tudok mit csinálni Barnussal :roll: Ilyenkor nem veszik be sehova.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


gabóó én se kaptam privit.........
én ma voltam a dokimnál holnapra kaptam beutalot vérvételre és a 12.heti uh-ra...........
elintéztem az ekg-t is!!!!!!!!!!!huzós napom volt!!!!!
remélem minden ok lesz holnap!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nyanya! hát sehol nem tartunk. Apinak csináltak már3 spermavizsgálatot egyre romló eredménnyel. Nekem megvolt a HSG. ennyi. fogalmam sincs hogy induljunk neki. Menni kellene a Kaáliba szerintem.Ott biztos tudják majd mi is következik.
drukkolok,hogy szeptemberre legyen egy pocaklakód,és minden úgy legyen ahogy szeretnéd.
Nita eszméletlen hogy már 12 hetes vagy. Hogy repül az idő! :shock:
Na jó éjt lányok,megyek feküdni,mert leesik a fejem. Nagyon fárasztó volt a mai napom. Megcsináltam az adóbevállásainkat is.
Na puszi

Kép
kissedi
 
 


holnapra drukkoljatok nagyon hogy minden ok legyen a uh-n!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabóó! Nem akjar jönni a privi:( Nem tudom mi lehet a baj :cry:

NIta! MInden rendben lesz, nyugi!!!

Edi! Te meg gyógyulj meg hamar! Egyik barátnőméknek is a Kaáliban "készült" mindkét gyerekük.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


köszi pruci...igérem ha holnap minden ok megprobálok lehiggadni........ :roll: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi
Jobbulást!

Gabóó
Mi a helyzet a barnázással?
Remélem, hogy jó jel lesz a laptető :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,Nitacska,Pruci,Nyanya!
Sajnálom,hogy itt kell írnom,nem tudom mért nem megy átt.Örülnék neki,ha tudnátok küldeni egy sms-t a számomra,mert szeretnék veletek beszélni telefonon.
Számom:0670/530-9439
Remélem akinek nem szólt az nem fog zaklatni!
Puszi! :D

Kissedi,ne izgulj,neked is jönni fog a babó.
Nem tudom barnázással mivan,azóta semmi...pénteken akarok majd tesztelni.
Nyanya csütörtök doki!! :lol: :lol: :oops: :lol: (remélem) :lol:

na szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Gabóó,
nekem sem jött privi :roll: .
Fura nekem ez a barnázás. Főleg az, hogy elmúlt. Nem mérsz esetleg hőt?

Princzi,
hőd? Volt már pé?

Nita,
mennek a drukkok mára :D , minden rendben lesz :D

Edi,
szia :D
Sajnálom apa eredményét, a hsg-n minden ok volt?

Nyanya,
én azért nem értem, ha az anya vissza tudna menni dolgozni, miért nem veszik be a gyereket oviba :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, tali. Hát az nekem sajnos nem fog menni. Én Zalában lakom, nekem Pestre felmenni elég súlyos összegbe kerülne, az most nem megy. Pedig úgy szeretnék veletek találozni :cry:

Rakok egy görbét nektek:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 8/nummer=4

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pruci,
sajnálom pirit, de igazad van, majd most.

Nyanya,
én mostanában mást sem látok magam körül, csak terhes anyukákat :cry: . Épp elég megemésztenem. De muszály :cry: . Lesz majd nekünk is pocakunk, meglátod. Akkor meg majd más irigykedik :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok!!!!!!!!!
minden ok a manóval......53.2 mm-es!!!!!!
láttam kezét,lábát és az ujjait is!!!!!!!!!
a tarkóredője is ok.....1.9 mm
képet délután hozok!!!!!!!!!!
olyan boldog vagyok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita nagyon örülök, hogy minden okés e babával :lol: :lol: Várjuk a képet!

Ranita úgy legyen :D

Edi apa nem szed semmit, amitől jobbak lehetnének az eredmények? Úgy emlékszem ti már elég régóta próbálkoztok. Én a ti helyetekben bejelentkeznék egy meddőségi központba. Ez most így nagyon csúnyán hangzik, de ott tuti meg tudnák mondani, hogy mi a következő lépés. Ha ez kell ahhoz, hogy legyen egy babátok? :roll: Te nem akarsz jönni a találkozóra?? :lol:

Bikfy veled mi van? Dokihoz mikor mész ma? Majd gyere ha végeztél!

Kép
Kép
nyanya77
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek mi történt ma velem!
Rávágódott a gardrób ajtaja a kezemre (pontosabban az ujjamra) :cry: De annyira, hogy spriccelt belőle a vér :cry: :cry: Nagyon fáj és lüktet is. :roll: Már alig várom, hogy jöjjön apa haza, mert lehet sebészet lesz a vége :roll: Utána még elvittem a gyereket angolra. Alig bírtam egyedül bekötni, ott szerecsétlenkedtem egy kézzel. Szóval most parázok, hogy mi lesz :shock:

A másik jó hír, hogy kaptam egy sms-t a doki asszisztensétől, hogy elmarad a holnapi rendelés, amit annyira vártam. :evil: 16 óra után telefonálhatok új időpontért. Kérdés mikorra kapok :roll: Ha közben megjön, akkor búcsút inthetek a stimulálásnak és így egy egész hónap elúszik :(


Szóval drukkoljatok nekem, hogy kapjak mihamarabb új időpontot és az ujjam miatt is, ha lehet :oops: :roll:
tudom sok a baj velem :oops:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya!jobbulást az ujjadnak. Remélem azóta már apa meggyógyított :wink:
Ranita HSG-n végül is minden rendben volt. El volt záródva az egyik petevezetékem, de szerencsére nem nagyon, így a kontrasztanyaggal meg tudták nyitni. Mostmár mind a kettő átjárható.
Api szedett clostit 3 hónapig. Előtte 10M/ml volt a katona, kúra után meg 1M/ml. Úgyhogy ennyit róla. Multi macat is szedett 3 dobozzal (az 180 szem),de ezek szerint annak sem volt nagy hatása.Andrológus szerint nincs se visszér, se olyan elváltozást nem látott ami miatt ez lehet. Nem dohányzik, alkoholt egy évben kétszer ha iszik akkor is 1-2 pohár. Hát mégisez van.
Remélem nem untattatam senkit.
Nita örülök, hogy minden rendben volt uh-n. Én isvárom a képeket!
Gabóó szorítok a pénteki teszteléshez!!++++++++++++++++++

Kép
kissedi
 
 


nyanya remélem már jól van az ujjad????? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nitacska várjuk a képeket!Gratula babához,szépen növöget! :D
Kissed köszi szépen! :D
Nyanya!köszönöm és remélem lesz lehetőség a holnapi napra,tudod mie gondolok! :wink:
Nita mindjárt hívlak!
Ranita :( sajnálom,hogy nem tudsz jönni!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


gabóó ha lehet 5 után.....akkor kel fel a gyerek...... :shock: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: :lol: :lol: :lol:
nem most akartalak azonnal hívni! :lol:
5 után! :wink:
Vendég
 


jah..... :oops: :oops: :oops: :oops: okés!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nah, mivel sietek, megírom, mit írtam a másik bandámnak. De előre közlöm, már jobban vagyok. :lol:

Én már bőgtem egyet kora reggel, még most se vagyok 100-as. Pedig nem akarok negatívkodni. A peteérésem rendeződni látszik, gyönyörű nagy tüszőim voltak bal oldalon. Csak az a bibi, hogy valami fényes burokszerű szar veszi körül a petefészkeimet, amitől a szép tüszőim nem tudnak kiszabadulni.

A doki csináltatott újabb vérvételt, Hemoglobin A1C-t, vagy mit, ami megmutatja, hogy az utóbbi 6-8 hétben milyen volt a szénhidrát anyagcserém. DE!!! A kórházban a gép, amivel csinálják elromlott, nem tudni, mikorra javul meg. Az én időm megy, Met-et persze még mindig nem kaptam. Azt sem tudom, megéri-e diétáznom, a súlyomon meg mindenki berzenkedik.
Ráadásul! Ilyen rossz megoldást, hogy a babára váró nőket odaültetik a kismamák közé.... Nem is bírok rájuk nézni. Addig tudtam visszatartani a könnyeimet, míg bejutottam a vérvételes nőhöz. Na ott aztán eltörött a mécses. Olyan égő volt... Úr Isten. Azt hittem elsüllyedek.

Bocsánat a negatív gondolatokért, már most is jobban vagyok, azzal, hogy valakinek leírhattam. Sajnálom, ne haragudjatok rám.

Egyébként így visszaolvasva már most is röhögök magamon.

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy én megértem hogy elbőgted magad....anno én is ezt tettem.nem bírtam visszatartani.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó, Nita! Akkor megértesz? Bár a vérvételes nő is tök ari volt, nem vigasztalt, nem kérdezett, csak nézett rám, nagyon kedvesen. Én meg olyan hálás voltam neki, hogy ilyen tapintatos. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 



:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Gyönyörűűűűűűűű! Én fiúra szavazok. Azt hiszem. :lol: Úgy ül a bébid, mint egy kis uraság. Csak fiú lehet... vagy egy erős akaratú kiscsaj. :lol:

Szoktam olvasni Hariverácska és Izabell történetét. Mi van most a kislánnyal, meggyógyultak? Kiderült mi volt a baj? Megírnád nekem pár sorban?

KépKépKép
bikfy
 
 


SZiasztok!

Ranita! Szerintem jó a hőd, ebből még bármi is lehet :wink: (bár nem vagyok szakértő benne)

NIta! Örülök h midned rendben van! Most már tényleg ne izgulj!!! Nagyon édes a kis babó!

Gabóó! Drukk a pénteki teszthez!!!!!!!

Bikfy! Én megértelek. Nem lehet tudni h mi az a valami?

Mi meg ma voltunk a bölcsiben jelentkezési lapot kérni. Annyira rossz volt... Már most fáj a szívem érte, úhogy most megint rögtön kell egy kistesó. De minél előbb!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


bikfy iza koros reflukszos...de kap rá gyógyszert és így nem is látszik....nevetős életvidám csajszi....imádom...jol meg szoktam dögönyözni ő meg fülig érő szájjal vigyorog!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci,
mi meg hétfőn megyünk beiratkozni az oviba :cry: . Nem tudom aztán mitől fog járni, nem tudom mikor megyek még vissza dolgozni. Én húzom, ameddig lehet :D .
Megszakad érte a szívem. De bizos jó lesz neki :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Nita olyan édi a babócád :lol: :lol: Gratulálok :lol: És a pocikád is helyes :D

Bikfy nagyon tudom mit éreztél. Én a játszón szoktam érezni ugyanezt. Azt nem mondta a doki, hogy ez a burokszerű valami mi lehet és hogy lehet onnan eltüntetni?

Pruci, Ranita! Nekem is most kéne összejönnie a tesóbabának, mert ha szeptemberben vissza kell mennem dolgozni, akkor egész napra be kéne adnom Barnust az oviba, de ha terhes lennék, akkor ebéd után elhoznám és itthon fektetném le aludni. Olyan jó lenne úgy... :roll:

Ja, egyébkémt tegnap megjött piri :evil: Direkt hamarabb jött :evil: Szerencsére bekönyörögtem magam a dokihoz holnapra, de így is a ciklus 3. napján fogok menni és hát a stimulálást akkor szokták kezdeni. Úgyhogy nem érdekel már hogy, de valahogy el akarom végre kezdeni a pé serkentést!!! Nem hagyok ki még egy hónapot, az tuti! 12.45-re megyek, ha megjöttem beszámolok a történtekről.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Ja! Azt elfelejtettem írni, hogy úgy néz ki eltört az ujjam :cry: :shock: Legalább is apa szerint, neki már tört egy párszor kosarazás közben. Szóval este megyünk a sebészetre, ha megjön a munkából. Drukkoljatok, mert nagyon nem bírom az ilyesmit :roll: Így egy kézzel meg elég nehéz volt Barnusomat ellátni ma :roll:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya drukk a dokihoz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Annyira rossz érzés ez a bölcsi-ovi dolog. Tudom, h előbb-utóbb muszáj beadni, de jobb lenne utóbb. Annyira fájt a szívem ahoigy láttam a gyerekeket. Én is húznám még egy évig legalább, de ha nem jön a kistesó, akkor sajna nem tehetem meg.

NYanya! Remélem azért nem tört el az ujjad, "csak" megrándult. Remélem holnap jókat mond majd a doki...

Most egy kicsit gusztustalan dolgot fogok írni:oops: , előre is bocsi mindenkitől érte. Szóval a mostani mensinél nem teljesen vér jött, hanem inkább valami vizes-véres trutyi. Meg tegnap zuhanyozásnál olya nfurcsa minőségű vércafat, mintha valami madzag lett volna vércsomó. Normális ez? Nekem még ilyen sose volt... :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


érdekes amit írtál...még nem hallottam ilyet..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

CSak jöttem beszámolni. Eltört az ujjam!!!! Az utolsó ujjpercem a jobb kezem mutató ujján. Még szerencse, hogy balkezes vagyok! A középső ujjammal együtt kaptam egy gipszsínt könyékig :roll: Nem lesz így sétagalopp Barnival. 3 hét múlva veszik le. Most meg már aggódok a holnapi nődoki miatt. Orvostól orvosig megyek :(

Pruci nem tudok sajna érdemben válaszolni neked. Nekem sem volt még ilyen.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


sziasztok,csak egy gyors bekukk,mert nagyon felpörögtek az események körülöttem.Csináltam reggel tesztet,de negatív lett :( a menszim sem akar megjönni.elegem van!de majd talán most sikerül,mert lekötöm magam és nem lesz időm azon stresszelni magam,hogy mért???
Nyanya gyógyulj meg gyorsan,majd hívlak 2-3 hét múlva,mert gondolom előbb nem igazán érsz majd rá!

Pruci.vasárnap 10 sugár,2. emelet!!!!apa is jön?
amit írtál nem tudok én sem szólni,nekem sem volt még ilyen.

Nita szép a poci és gyönyörüséges a baba!!!!!!!!!!!!!

Bikfy:teljes mértékben megértelek!én is így érzek sokszor.

Kitartást mindenkinek!
Puszi Gabi
Vendég
 


gabóó köszi!!!!
nyanya gyógypuszi a törött ujjadra!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita ari vagy, köszi a gyógypuszit :lol:

Hááát, most 3 hétig se fürdetés se mosogatás :roll: Apa szerencsére nagyon segítőkész, meg anyukám is :D Egyébként meg baromi kényelmetlen ez a hülye gipsz :(
DE most nem is ez a lényeg!!!!!!!!!!!!!!!!

Voltam ma dokinál és nagyon aranyos meg segítőkész volt DE! Valamelyik meddőségi központot javasolta :shock: :shock: :cry: Mert hogy annyira komplex a problémám, hogy azt mondta ott tudnak a legmegfelelőbben foglalkozni vele. Így a tegnapi pozitív hozzáállásom mára köddé vált :roll: Most csak hatalmas adag kétségbeesést érzek. Sosem hittem volna, hogy én egyszer ilyen helyzetbe kerülök. Egy valami biztos csak: Akarok egy kistesót Barnusnak és egy percig sem vagyok hajlandó feladni :cry: :cry: :cry: Akkor is kétgyerekes anyuka leszek :cry: :cry: A metrón ülve sírvafakadtam hazafelé :cry: Annyira ciki volt, de nem bírtam visszatartani. Akkor te jutottál eszembe Bikfy.Milyen jó lett volna, ha ott vagyunk egymásnak a kritikus percekben :cry:
Bocs a kifakadásomért :oops:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya jól mondod leszel kétgyermekes anyuka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Hát tényleg kár, hogy nem voltam ott. Hagytam volna, hogy sírd ki magad, aztán meg jól szembe röhögtük volna a saját nyomorunkat. :lol: Mert mi akkor sem adjuk fel!!! Érted? SOHA!!! Mindkettőnknek hamarosan lesz bébije. Csak nyugi!!! :lol:


Anyu a múltkori kifakadásom után azt mondta, hogy nem szabad sírni, vigyázzak, hogy ne lássa senki a bánatomat. Meg hogy én erős csaj vagyok, és tessék kibírni sírás nélkül. Ezen azóta is sokat gondolkodtam. Aztán arra jutottam, akar erős lenni a f...szom! Ha sírnom kell, sírni fogok. Tudom, hogy égő, de nekem még így is jobb. Kijön belőlem a feszültség, 'oszt mehet tovább az élet. Seperc alatt talpra állok és kész. Mert én ilyenkor nem sajnáltatni akarom magam, azt nem is hagyom. Én így oldok feszültséget. De ha nekem ez használ? Szóval Nyanyám, ha bőgnöd kell, bőgj! Aki meg jobban tudja, csinálja utánunk!

Amúgy miért komplex a bajod? Nálatok mi is a gáz? Mit mondott a doki?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hol vagytok csajszikáim? Sehol egy topictárs? :lol: Ne csináljátok!!! :D

KépKépKép
bikfy
 
 


nálam is könnyen törik a mécses..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy köszi a bíztatást :D Én is feszültségoldás miatt sírtam. Utálom,ha lát valaki sírás közben. Még a férjem elől is inkább elbújok.

Ma jól összekaptunk :( :oops: A baba témán természetesen. Totál bepánikolt :shock: Előbb a fejemhez vágta, hogy én csak ezzel foglalkozom és neki elege van az egészből. Aztán időt kért, hogy függesszük fel egy kicsit a dolgot :shock: :shock: De nekünk attól nem lesz jobb, ha most leállunk. Csak telik vele az idő. Segítségre van szükségünk ennyi!!! Hogy a francba lehet egyből az első nehézsénél feladni valamit???????????? Annyira ki vagyok akadva rá :evil:

Kép
Kép
nyanya77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?