Új privát üzeneted érkezett!

Igen, aki tudja és teheti, vegye az újat, csak ne nézze le azt akinek nem telik rá...
Naegele, tudod már h kisfiú vagy kislány?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok......ma megkaptam végre a kiskönyvem....és csak 1 kilót híztam!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát lányok teljes mértékben igazatok van.Szerintem is egy használt ruha ugyan olyan jó. :D Én magamnak is szoktam turizni.Mi anyósommal nagyon sokszor járunk turiba. :D
Barátő témába csak annyi,hogy azt már tudjátok ,hogy pápai vagyok.Ott van 1 igaz barátnőm,d sajnos úgy tűnik,hogy a táv lassan,de biztosan győzni fog. :(
Amióta nem dolgozok nem igazán beszélgetek senkivel.Most nektek öntöm ki a szívemet.Örülök neki,hogy rátok találtam,mert itt mindenki nagyon kedves és támogatjuk egymást mindenben.Akinek sikerült,azt azért,akinek nem sikerült azt pedig azért.Sajnos szmélyessen nem ismerer MÉG senikt,de remélem eljön az az idő is amikor összehozunk egy találkozót.
Nem tudom erről kinek mi a véleménye,de ti nem akartok egyszer osszefutni valahol???SZerintem nagyon szupi lenne! :D :D :D
Nos???
Vendég
 

 
 

én benne vagyok a taliba!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon szupi,hogy megva már a kiskönyved!
De jó,hogy te is benne vagy a taliban! :D
Vendég
 


Én eddig mindig megvettem a Hannának az új ruhát :oops: . Viszont most találtam egy tök jó turit és már voltam párszor, nagyon aranyos ruhákat vettem neki, még magamnak is találtam 1-2 cuccot :D . Azóta tiszta turi lázban vagyok :D , alig várom mikor hoznak új árut :D .

Nita,
gratulálok a kiskönyvhöz és ügyes vagy a hízással is :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


köszi csajok...... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci, majd ápr. 22-én megyek a 19 hetes UH-ra akkor remélem megmondják. Addig azt mondták, akkor menjek, ha valami nem stimmel, amit azért furcsálok, mert 7 hét múlva lesz, azért havonta eljárnék tanácsadásra. Egy hete voltam. Na mindegy, bízom benne, hogy nem lesz semmi baj. Sziasztok!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Gabóó de aranyos vagy, hogy így izgultál értem tegnap :lol: De mint később rájöttél sajna nem tegnap voltam a dokinőnél, hanem csak egy hét múlva 19-én megyek. Most csak azon aggódok, hogy nehogy megjöjjön addig, mert tőle várom a választ arra, hogy akkor engem hogyan is lehetne stimulálni.
Ja, este sütöm a sütit, majd jövök és beszámolok róla, hogy milyen lett.

Ruha téma: Én is mindig meg szoktam venni Barnusnak az újat, de persze ez nem jelenti azt, hogy a bőröm alatt is pénz van :lol: Olcsóbb és jobb minőségű helyekre szoktam járni, újabban a Tesco cherokee cuccaira kaptam rá. Szerintem jó minőségűek és az áruk sem túl sok. Legutóbb pl. 1800 Ft-ért vettem neki egy nagyon cuki farmert övvel együtt. Régebben kaptunk az unokatesóméktól kinőtt cuccokat, de már nem adnak. Én meg nem fogok kunyerálni. Egyébként is minket tartanak gazdagnak a panelban! Tavaly meg is kaptuk, hogy nekünk milyen jól megy, mert Zalakaroson voltunk üdülési csekkből :evil: Közben nekik van a Balatonon nyaralójuk, ahová egyszer sem hívtak még minket! Na minegy, mint ahogy azt már megtárgyaltátok nagyon sok furi ember van a világon.

Naegele kislányt szeretnél Levi után? Én a szívem mélyén nagyon vágyom meg kislányra, dem már eljutottam odáig, hogy fiú is lehet, csak jöjjön. :roll:

Nita de jó, hogy megvan a kiskönyved :lol: Én nagyon örültem neki anno.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt sem tudom mikor voltam utoljára! :oops: :oops:
Mindenkinek köszönöm a drukkokat! A műtét a lehető legjobban sikerült, sőt már neki is láthatunk a bébiprojektnek!
Nagyon megkönnyebbültem!
Igyekszem képbe jönni, mert lassan egy hónappal le vagyok maradva!

Kép

Kép
luli
 
 


Nyanya: :oops: :lol: :lol: hát igen(doki)
Én is így vagyok vele,hogy teljeen mindeggy,csak jöjjön már :? :D
Mi nagyon várjuk! :D

Az előbbiekben elfelejtettem a ciklusos kérdésre válaszolni.Én ott vezetem a menszeszem.Hó elején már küldtek eggyet,de azért mert elfelejtettem beírni,gyorsan pótoltam és el is felejtettem.Ma meg reggel apa elment gondoltam gyorsan megnézem,hogy írt e valaki nekem.És akkor látom,hogy a ciklus,na mondom ez meg mit akar,még nem kell megjönnie,mert akkor is szokott írni..akkor látom,hogy majd holnap pém lesz ,ha babát akarunk akkor hajrá...és mivel a vonalzómmal nem egésszen stimmel így azt kitöröltem.Na tömören ennyi.
De ma meg egyész nap olyanom van,hogy mondjuk főzük.fordulok ide oda és meg kell álnom egy pillanatra mert beleszúr valami a hasam aljába,amit nem tudom,hogy mért.meg olyan érzésem is van mintha szőgbe ülnék,ott úgy megszúrós érzésem van.na ezt jól leírtam :lol: :lol: :lol:
Nem akarok túl hosszú lenni,ugyhogy megyek is!
Nyanya:taliban e is benn vagy? :D
puszi
Vendég
 


SZia Luli!
mi még nem ismerjük egymást!
megszabad kérdeznem mivel műtöttek?
Vendég
 


Luli :lol: :lol: :lol:
Jajjjjjjj, de jóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: Örülök neked nagyon :lol:
Gyere aztán minél többet :D

Gabóó! Jaj, elfelejtettem az előbb írni, igen benne vagyok :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya én is örülök ám neki..... :wink: :wink: :wink: :wink:
luli juj de jó hogy ujra itt vagy!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy merre vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Taliban én is benne vagyok!

Luli! De jó h végre jelentkeztél! Ezek szerint minden ok veled. :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Csajok,nem megyek jövőhét pénteken dokihoz,mert a ciklus.hu
28.-ra jósolja a menszim 1 napját.március 31. kedden vagy április 3.-án pénteken megyek el dokihoz.Adok megunknak még egy lehetőséget.Hátha összejön!
Szép álmokat mindenkinek és ha van ötletetek a talira,hogy hol és mikor akkor várom! :D
Puszi
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Látom én vagyok ma reggel az első.
Itt nálunk nagyon szépen süt a napocska, mindjárt megyünk sétálni meg a játszóra. Aztán meg anyósomékhoz ebédre.

Gabóó tegnap megsütöttem a sütit. Szerintem tök jó lett :lol: Apának is izlett, de mondtam neki, hogy ne egyen túl sokat belőle, mert nem marad holnapra.

Bikfy mi újság veled? Gyere ha tudsz!

Csajok tudjátok kiről hallottunk régen? Kissediről.

Edi ha olvasol gyere egy kicsit és mesélj!

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya!Gratula a sütihez. :D :D
Én is sütöttem ma kuglófot,de siettem és nem igazán lett jó.Meg a recept sem az igazi.Ebédre meg tegnap vettünk mézes mustáros szószt,de nem igazán jött be. :?
Egész nap faj a mellem,meg a hasam alja...
Nagyon eltü
űnt mindenki!Csajok hol vagytok?
Bikfy? :roll:
Vendég
 


szerintem a tali lehet ilyen bababörzéken vagy esetleg pesten valamelyik bevásárlóközpontban..vagy nem tudom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hááát, tényleg elég nagy a pangás itt :(

Nita szerintem a bababörze nem túl jó tali hely olyasvalakinek, akinek még nincs gyereke és nem is babás. Gondolom. Talán egy bevásárlóközpont jobb ötlet lenne.

Nekem most épp pocsék a hangulatom. Délelőtt a játszón találkoztunk egy házaspárral, akiknek a kisfiúk kisebb, mint Barnus és most jöttem rá miért dudorodik annyira a csaj kabátja. Mivel nagyon jó idő volt kihúzta a zippzárt és ott kerekedett a pocija :roll: A héten ő a második anyuka a játszóról, akiről kiderül, hogy jön a második. Annyira magamba fordultam, hogy apa állandóan kérdezgetett, hogy mi bajom van. Azt hittem, hogy már túl vagyok ezen a "miért pont én nem esem teherbe" című önmarcangoló kérdésen, de nem!!!! Ráadásul apával is összekaptunk...én moziba akartam menni, ő meg itthon akart ülni. Hát most itthon ülönk. Barnus anyósékkal van. Vacsira hozzák haza. Bánatomban kitakarítottam legalább!!!
Na jó, abbahagyom a nyafogást. De annyira szeretném, ha már 19-e lenne és mehetnék a dokihoz...

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon-nagyon köszönöm, hogy drukkoltatok nekünk :) Ranita neked köszi a sms-eket és hogy írtad a csajoknak mi van velünk.
Szerdán kiengedtek a kórházból és szerencsére még egybe vagyunk. :)
És bocsi, hogy csak most jelenetkezem, de hát annyira jó itthon és hát van mit bepótolnunk. :)

Szerdán este fél 9-re értünk haza. De nagyon jó volt itthon aludni.
A szerdai vizsgálat alapján azt mondta a dokim, hogy a méhszájam nem nyílt ki, és egy kicsit mintha javult volna a méhnyakam is. Szóval „bátran” elengedett, de a gyógyszert szednem kell a 36. hétig, és fekvés ezerrel. Jövő héten kell mennem ellenőrzésre, de bármi is lesz engem tuti többet be nem fektet, mert nem vagyok hajlandó kh-ba menni, csak ha szülünk. Így is csak azt mondta 2-3 nap és 3 hét lett belőle. Egy hétig kaptam injekciós kezelést, hogy enyhüljenek a görcsök, keményedések. Utána átállítottak gyógyszerre, ami jól sikerült és ennek reményébe azt hittem elengednek február végén. Csak megvizsgált a doki és azt mondta eltűnt a méhnyakam, így ő nem szívesen enged el. A másnap reggeli viziten a főorvos dokinő szépen lehúzta a hazamenetelt és ráírta a lapomra, hogy a 34. hétig nem enged el. Így ráhúztam 2 hetet. Gondolhatjátok milyen szar érzés volt. Na de túl vagyunk rajta és most már itthon vagyok. :)

Na szóval dióhéjban ez van velünk. Majd próbálom képbe hozni magam, hogy kivel mizu, de hát azt nem ígérem, hogy a 3 hét termését visszaolvasom. De nagyon-nagyon remélem van újabb kismamink!

Most megyek is, mert nem merek túl sokat a gép előtt ülni. Úgyhogy hatalmas ölelés és mindenkinek nagyon-nagy pusszancs!!!!!
Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág olyan jó olvasni hogy hazaengedtek és egybe is vagytok!!!!!!!!!
mostmár nem lesz semmi....időbe fog születni a kis manó!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
Nyanya nagyon jól esett,hogy hiányoltál.Itt vagyok ám. Ha nem is minden nap, de hetente 2-szer kb. olvaslak titeket.
Nálunk mostanában nincs semmi helyzet. Eléggé leálltunk a babaprojektről... :( Persze én nagyon szeretném, de most vettünk autót, most jár le a 3 hónap próbaidőm, és úgy gondoltam ha 2 éve várunk rá, akkor most még egy fél évet kibírok :roll:
Lehet, hogy anyagiasnak tüntem bocsi, de nem így van.CSak azért muszáj gondolkodni. Egyébként én lennék a legboldogabb, ha sikerülne. de nem hiszem,hogy spontán lesz babánk.. :cry:
Mostanában a menszim is elég gáz. Képzeljétek szerdán megjött menetrend szerint.semmi görcsölés( ami nekem nagyon is szokott lenni).... aztán volt még másnap egy kevés,de nagyon kevés. Tegnap egyáltalán semmi, ma meg barna.. :oops: bocs.
Egyébként középidő óta fáj a hasam,ha emelek,vagy sokat ülök.
Szerintetek ilyenkor mivan? Ma mármegint éreztem a hasam szurkál néha.Remélem nincs semmi gáz.CSak nagyon fura,hogy eddig mindig halálomon voltam menszikor, most meg semmi. :roll:
Múlt hónapban középidőm után volt nagyon sok fehér folyásom, ami még soha, most meg ez... :roll: :twisted:
Virág örülök, hogy jobban vagytok.
Nita hogy repül az idő.... Gratula a súlyhoz. Ez igen. ügyi vagy.
A turis véleményeket osztom.. Én is szeretnék járni, de errefelé nem igazán van jó. Volt de bezárt. :(
Bocs hogy mindenkinek nem írok személy szerint.Puszi mindenkinek és pocaksimi a kismamiknak!!

Kép
kissedi
 
 


kissedi de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszikáim!

Minden rendben van ám velem, csak tegnap bálban voltunk, és kissé megviselt. Nem is nagyon volt kedvem menni, de a lényeg, hogy túléltem.

Örömmel látom, hogy olyanok is visszatértek hozzánk, akikről már rég nem hallottunk.

Velem minden rendben, szerdán írja fel a doki a Metformint, amiben én nagyon bízom. Úgy érzem, már nem is bírom ki szerdáig. Számolom a perceket.

Láttam, itt volt egy kis vita a használt cuccokról. Hát olyanok nekem is vannak, pedig megtehetném, hogy vadi újakat vegyek magamnak. De nekem sokkal nagyobb boldogság egy olyan ruhát felvenni, aminek már van történelme, ami esetleg másnak már okozott örömet. Pl. ma nézegettünk meg a nagymamámmal 2 zsák babaruhát. Ezeket már magamnak meg a picikénknek gyűjtöttem. Rendszeresen megsímogatom a ruhácskákat és nem is hiszitek el, milyen örömet okoz ez nekem. És olyan szép kisruhák. A barátnőimtől kaptam őket, némelyiket 1x sem tudták ráadni a gyerekre. Hát én ki nem dobom őket... :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy akkor nem sok rucit kelk majd venni a babónak..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Edi örülök, hogy benéztél :lol: Gyere máskor is ne csak amikor hiányollak :D

Virág jó hogy végre kint vagy :lol: Remélem minden rendben lesz veletek. Kende biztos nagyon örült neked, mikor hazaértél :D

Csajok ma olyan jó napom volt. Egy barátnőmékhez mentünk látogatóba Gárdonyba. A kislányuk pár hónappal idősebb Barnustól és olyan aranyosan játszottak egész nap. Együtt fürödtek este és mikor elmentünk egyszerre puszilták meg egymás száját :lol: Mi meg jókat dumálgattunk. Jó volt végre kiszabadulni a megszokott kerékvágásból. Azt sajnálom csak, hogy egész nap szakadt az eső és nem tudtunk kimenni a kertbe játszani. :(

Ja! Gabóó a süti nagyon izlett mindenkinek. Úgy döntöttem sütök még egy adagot a héten, ezt most már magunknak. :D

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Bikfy mi már megint egyszerre számolgatjuk a perceket :lol:
Te szerdán, én meg csütörtökön megyek dokihoz, és már én is alíg bírok magammal.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


drukk a dokihoz!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Csajok!
Most van egy kis időm...Ugyanis összeszedtem valamit, megy a hasam, fáj a gyomrom. Ma így nem mentem dolgozni.
Majd megyek dokihoz, remélem semmi komoly.

Nekem is vannak gyerekruhák, de csak egy pár darab. De sajnos mikor nekem a kezembe kerül,akkor én ellenkező reakciót váltok ki. :cry:
Képzeljétek apa tegnap kérdezte, hogy idén "csináltatunk" márbabát? Olyan édes volt. Annyira látom, hogy nagyon szeretné.... Csak ez nem olyan könnyű!

Na megyek a dokihoz. Még biztos benézek ma.
Puszi

Kép
kissedi
 
 


kissedi nagyon édi a párod!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Mi tényleg mindig együtt számolunk, izgulunk. Nem akarsz a zebrapárom lenni? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi!

Olvasgasd a titkot, abban van benne, hogy mindennek úgy kell örülni, mintha már a miénk lenne. A babaruhákat is így simogatom. Tudom, hogy ezek a gyerekeim ruhái, időnként megszagolom őket, és nagyon örülök. Azt mondja a könyv, hogy rendületlenül kell bízni, úgy tenni, mintha a miénk lenne az az adott valami, és akkor a miénk is lesz. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!
Bikfy:teljessen igazad van!Én is mindig arra gondolok,hogy most összejött és nem arra,hogy mivan ha megint nem.Pozitívan kell gondolkodni és elfelejteni azt,hogy nem akarom!mert a könyv megírta,hogy azzal igenis akarod!

Nitacska nagyon jó az új vonalzód!
Holnap már 12 hetes leszel!De szupi!

Kiseddi:nagyon rossz az íze,de próbáld ki azt,hogy 1 teáskanál kakaót bekapsz és gyorsan iszol rá vizet.Nekem is ezt úgy mondták,nekem nagyon nem izlett,de hatásos,vagy egyél ét csokit!De elne felejts sok vizet inni,mert nehogy kiszáradj,mert hasmenésnél sok vizet vesztessz.

Találkozó:
március 28 vagy 29 kinek jó?
Szerintem is valami áruházban talizzunk inkább.Én pl szeretek az Árkádba járni,az örsön.Kinek jó és kinek nem?Légyszi írjátok meg!
Szép napot mindenkinek!
puszi
Vendég
 


Gabóó
Szerintem még jó jel is lehet, hogy a cicik érzékenyek :)
Nagyon jó lett a kép :)
És sajnos vannak bunkó emberek!

Pruci
Elhiszem, hogy egy ilyen mondat kiverte nálad a biztosítékot! Nálam is kiverte volna!

Sajnos nekem is volt egy "önző" bartánőm. De hál istennek már lassan 2 éve nem beszéltünk. Az ő saját bunkóságán besértődött - úgy gondolta, hogy én voltam a bunkó - és szerinem azóta is azt várja, hogy majd felhívom. Na azt meg várhatja. Mindig jó voltam, ha lelki szemetesláda kellett, de ha az ember valamit kért visszafelé tőle, akkor meg ment a szájhúzás. Hát inkább nem kell egy ilyen barátnő. Így is sok időt elfecséreltem rá!

Nitácska
Gratulálok a kiskönyvedhez :lol:

Naegle
Szerintem minden OK-s lesz :)
Viszont tényleg nyugodtabb az ember, ha havonta egyszer mehet tanácsadásra vagy ránéz egy doki :)

Luli
Szupi, hogy minden rendben van most már nálatok!
Akkor apára fel és mihamarabbi babásodást!
És tessék most már sűrűbben jönni :)

Viri
Jó, hogy újra itthon vagy :D
Én sem szeretem a kórházat!

Edi
Jó hogy jelentkeztél! :)
Doki mit mondott a tünetekre?

Bikfy
Szuper! Akkor most már ti is sínen vagytok baba témában! :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Gabóó
Nekem sajnos az a hétvégém már foglalt! :(
Csajos hétvége van a rég nem látott bartánőkkel!

Kép

Kép
princzike
 
 


Nekem leghamarabb,ha nem jön közbe semmi ápr. 19.-e jó!
de mindenki írja meg kinek mikor lesz jó!köszi :)
Vendég
 


Princzike:
hát nem tudom... :oops: (baba ügyben)
tegnap apa főzött húslevest,rántotthusit krumplipürével.kóstolgatás közben nagyon finom volt.aztán leszűrtem és főztem bele tésztát.utánna pedig nem izlett,olyan sósnak éreztem,nem is tudtam megenni.a másodiknál meg az volt a baj,hogy a rántotthusit én majonézzel eszem és olyan rosszul esett.émelyegtem őle.
este meg azt álmodtam,hogy 4 tesztem is pozitív lett. :roll:
jó lenne,ha ez az életben is így lenne és nem csak az álmaimban... :roll:
ha jól látom holnap péd lesz?akkor hajrá!jó babásodást! :wink:
Vendég
 


gabóó nekem márc 28-a nem jó mert akkor van párom szülinapja.....az árkád amugy nekem oké!!!!!!
drukk a valóságban is pozi legyen a teszted!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!kérek időpontokat,hogy kinek mikor jó!csak úgy tudok tervezni!köszi szépen! :wink:
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy okés :lol: Megdumáltuk! Legyünk zebrapárok :lol: :lol:

Gabóó az Árkád a kedvenc plázám :lol: :lol: Nekem a márc. 28. is jó lett volna, de inkább akkor halasszuk el, hogy lehetőleg a legtöbben el tudjunk menni a talira. Előre láthatólag jó a 19-e, de délután kéne összehozni szerintem. Nekem legalábbis a du. sokkal jobb, mint a de.

Nem fogjátok elhinni, de ma de. megint egy újdonsült pocakos anyuka sétált be a játszóra a kisfiával. Azt hittem leszúrom magam :roll: ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN is akarok pocaklakóóóóóóóóóóóóóóót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
nyanya77
 
 


május 1-e hülye időpont lenne?? :roll:
nyanya neked is lesz pocilakod!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello lányok!
HÁt igen én is így érzek Nyanya,ha ilyet látok. :cry:
Bikfy nem olvastam a titkokat. Megpróbálom amit tanácsoltál. Annyira jó lenne már ha a babámon láthatnám....
Princzike a dokihoz nem jutottam be annyian voltak, és délben befejezte a rendelést, tekintet nélkül arra, hogy kinn még vártak vagy 10-en. jó mi?Holnap megyek hozzá,remélem sorra is kerülök. Egyébként vettem normaflort, ami helyreállítja a bélflórát állítólag. Mint a víz olyan. Meg iszok ilyen smecta port. Nagyon rossz az íze,tuti rosszabb mint a kakaó. De a lényeg, hogy ma már nem ment a hasam, vagyis eddig.. remélem így is marad. viszont úgy érzem magam, mint akit kicsavartak. Fáj mindenem.
Megyek le is dőlök,mert egyszerűen nem bírok.
További szép estét nektek!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Virág! De jó h végre otthon vagy! Most pihizz sokat és minden rendben lesz!!! A kis babó majd időre fog kibújni...

Edi! De jó h végre rólad is hallani! Tessék gyorsan meggyógyulni!

Nyanya! Ne keseredj el egy pocakos anyuka miatt! Te is most már jó kezekben leszel és hamarosan ott lesz a te pocidban is a baba!

Időpont: nekem jó a 19., akkor úgy jövünk fel vidékről, h tuti ott lehessek.
Ma reggel piri megérkezett, úhogy nem történt meg az évezred csodája. Na majd most!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci,Nyanya,Nitacska ment privi! :D
Vendég
 


Ranita neked is! :D
Vendég
 


Ja a válaszban légyszi írátok meg a rendes neveteket is!Köszi
Vendég
 


Gabóó!
Nem jött semmiféle privi :(

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok lányok! Sajnos én nem tudok felmenni a találkozóra, mert baranyai vagyok, de majd írjátok meg feltétlenül milyen volt! Biztos jó lesz. Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?