Új privát üzeneted érkezett!

Dóra: hűha :shock: :shock: :lol: szerencse, hogy beértetek... lehet, a következőnél már befektetnek előre :roll: nagyon jól megszerveztétek, tényleg bölcs volt Apa döntése

Gabi: nekünk kb 10 éve van ilyen, de egy sem tört el :roll: (viszont a festék lekopott a tetejéről) tört viszont el más, Zaza kezében. Akkor történik ilyen, ha valami miatt feszültség van az üvegben (légbubi, vagy hasonló), bármikor előfordulhat. Azért minősíti a terméket :evil:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tünde: Agyvérzés?? :lol: :lol: Ismerős ,most hogy nálunk sincs itthon apa, pedig nekem még csak Kristóf van! :lol: :lol: :lol: Nem irigyellek! :? :?

Gabi: Értem. Igaz nekem is kb 1 óra alatt zajlott le minden (1 ujjnyiról ha jól emlékszem nekem az orvos 5ujjnyit mondott) és én is repedtem mindenhol ahol csak lehetett! :? :? Én úgy tudom, hogy engem 4 helyen varrtak, de apa jobban eltudná mondani, mert ő csak azt figyelte hogy mi történik és nem is fejemet fogta varráskor azért fogat a kezem szegénynek meg is látszott a kezén! :lol: :oops: Én inkább nem is emlékszem rá! :lol: :lol:
Remélem azért nem lett nagyobb baja apának az üveg töréstől! :?

Ezer éve nem ittam colát és ma megittam kb egy litert és nem tudok aludni! :twisted: :twisted: Jó napom lesz holnap, ha Kristóf egész nap fent lesz, mert ma majdnem egész nap aludt! :lol: Ilyen is régen volt! :lol: :lol: Na megyek megpróbálok valami hasznost csinálni, ha már így kicsesztem magammal! :roll: :x

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok

Dóra, gyönyörűek a csemetéid! Nem semmi szülésed volt, de én inkább ezt választanám a másfél nap helyett.

Köszi lányok az instrukciókat. Igaz én nem kreszt olvastam, csak a kocsim leírását, ott mást írtak.

Sajna tegnap óta tiszta takony Niki, elég gáz ekkora gyereknek orrot porszívózni :shock:

Azóta zsebibabát játszik megint, és lőttek az éjszakai alvásnak. Most is ordít, így mennem kell....

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 

 
 

Ó, Katica, de sajnálom :( szegény pici Niki, remélem, hamar meggyógyul!

Lányok, a gyors szülés ilyen "anyaszaggató"?! Huh, hát, nem irigyellek benneteket!

Mi megvagyunk, Sacival minden ok, engem viszont elkapott valami vírusos franc :( szerecsére gyors lefolyású, de tegnap cudarul voltam :( ma még gyógyulgatok... megint ugrott a 6 hetes kontroll és a csípőszűrés is :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Katica:Pedig már úgy örültem,hogy minden rendben veletek :cry:

beya:Én utoljára akkor ittam egy szuszra meg fél liter kólát,mikor a kórházban voltam,és Bence még a pocakomban volt. :) Azt hittük attól egy kicsit felébred,aktívabb lesz :D Tévedtünk :D Amióta megszültem nem mertem inni,nehogy ne tudjon aludni tőle :wink:

Gabi:Mi van a férjed kezével?

Nálunk minden oké.Bence most jó fiút játszik. :D Így tudunk kreatívkodni a kicsikkel :wink:
Ádám most éppen azzal akaszt ki,hogy mikor lesz már karácsony,mert Ő kinézett egy Pókemberes játékot magának :roll: Kész vok....
tünde733
 
 


Köszi az érdeklődést, lányok, nincs nagy gáz az ujjával, de úgy kellett beragasztgatni, hogy ne tudja behajlítani, mert akkor rögtön vérezni kezd. Orvoshoz nem volt hajlandó elmenni...

Csöre: nekünk is már másfél éve megvannak (4 üveg volt összesen). Nemtom, lehet, hogy "anyagfáradás" vagy valami, de akkor is elég gáz... :(
jobbulást neked

Katica: jobbulást Nikinek!

Képzeljétek voltunk dévényes gyógytornásznál. Majdnem minden oké, kivéve, hogy Kristóf még nem tudja elég erősen tartani a fejét, és hátrafeszíti, mert túl feszesek a hátsó nyakizmai és túl lazák az elsők. Meg kicsit kötött a bal bicepsze. Úgy hogy hetente egyszer fél órát lesz nyúzás.Tegnap is volt már kicsi kezelés, sírt is, de nem a fájdalomtól, hanem mert fáradt volt és emiatt jól begurult. Meg az elején meg is ijedt az idegen arctól. Mire öltöztettem, már vigyorgott. Kaptunk házi feladatot is itthon gyakorolni. Amikor megmutatta a nő, egyből sírás lett, de itthon próbáltam pelenkázásnál és röhögött végig, szóval ez se fáj neki. Meg azt is mondta a nő, hogy nagy általánosságban nem a fájdalom miatt sírnak, hanem mert szokatlan nekik, ismeretlen meg ilyenek.
Ja, és kategorikusan kijelentette, hogy tilos hasra tenni, mert attól még feszesebbek lesznek a hátsó izmai, és már most is majdnem csípőig kinyomja magát (hát igen, gyakoroltunk egy kicsit, mikor beparáztam, hogy miért utál hason lenni :oops: )
Viszont nagy bánatomra nem javasolt a babaúszás pont amiatt, hogy ott is sokat vannak hason, és ha oda is hordom, akkor nem fog javulni a dévény torna hatására.
De felhívtam az úszásoktatót, akiről kiderült, hogy gyógytornász, és ő azt mondta, hogy ha tényleg ez van, akkor kitalál speckó feladatokat és kevesebbet lesz a vízben hason a gyerkőc.
Mindegy, én az úszást jobban szeretném csinálni vele, és nem vagyok meggyőződve, hogy ez a nyaki dolog nem tudna rendeződni magától. Majd meglátjuk...
Ahogy így visszaolvasom, mintha kicsit túlspiráznám az aggódást... :roll: :oops:


Úgy utálom, hogy nem tudunk kimenni, őrült szél és szakadó eső (a frizurám mondjuk le van tojva :wink: :lol:), szinte esélyem sincs, hogy Kristóf normálisan aludjon. Állat fáradt, de csak 5 percekre alszik be... Hiába, hozzá van szokva a sétihez...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: miért kellett gyógytornászhoz menni? Csak nincs valami gond? :shock:

Tünde: :) jó kreatívkodást :)
szerencsére soká lesz karácsony, Ádám elfelejti :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: a gond velem van elsősorban, para-mami vagyok és meg akartam nézetni, mert korababa volt és olvastam sok hülyeséget... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: :lol: :lol: :lol: akkor ok, ne aggódj, ha gond lenne vele, észrevennéd :wink: vagy a gyerekdoki :) a víz, úszás meg szerintem kifejezetten jót tesz, és ha az úszásoktató is gyógytornász, akkor legalább lesz kontroll :wink:

Csajok, a lányom horkol a kezemben :shock: na jó, letettem, hason abbahagyta...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


csöre: de édes lehet,ahogy horkol :wink:

Képzeljétek Botond tegnap magától átfordult és visza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már korábban is megfordult,de akkor ravasz módon feltette a lábát az ágyon lévő pelenkázóra és úgy.De most egyes egyedül az ágy közepén :lol:
Vendég
 


Sziasztok :)

Bekukkantottam és igyekeztem elolvasni mindent :)

Gabi: majd szépen kialakul a dolog, ne félj. Lazulnak majd a fránya izmok...

Katica
jobbulást Nikinek !

Csöre
Neked is jobbulást ! Remélem rendeződött a állapotod !

Mi jól vagyunk. És már 1 hete, hogy megszületett...
Kezd a tejcsi is végre rendesen beindulni.
Egyre többet alszik Encsi-lencsi két szopi között... Most éjszaka például 20.00-06.00 aludt ! :roll: Én már többször megnéztem addigra, minden rendben-e, miért nem akar enni...
A két nagyobbik folyton tüsténkedik körülötte. Kérik, hogy hagy vegyék fel. Máté már büfiztette, Zsófi meg adott neki pótlást cumisüvegből :lol:
Van néhány hiszti, de eddig sokkal jobb a helyzet, mint amit vártam... remélem nem unják meg a dolgot :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Hopp, kimaradt... elnézést !

Borcsi,
gratula az átforduláshoz !
:lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dóra: ó, de ügyes a gyerekeid :) mind a három :) hogy mekkorákat alszik Enikő :shock: :lol:

Borcsi: gratula az átforduláshoz :) ügyes a nagyfiú :)
Én is alig várom már :roll:

Rólunk:
én javulok, de még közel nem tökéletes...
Saci: éjszaka megtanított arra, hogy igenis, előfordul, hogy a hasonalvó gyerek is szeretne háton aludni... sajnos lassan tanultunk :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Borcsi: ez tök jó!

Dóra: Kristófnak is ilyen jó alvókája volt már az elejétől, és szerencsére ez nem változott azóta sem. Bár ő korai volt és egy hónapos koráig sárga, a dokink szerint ezért is volt aluszékony... Én mondjuk nem bántam :oops: :P

Holnaptól lesz járókánk, kaptunk kölcsibe egy 8 szögletűt, kíváncsi leszek. Bár egyelőre mondjuk a kanapén is olyan kicsit, mintha járókában lenne, körbepakolva a sok játékkal, csak az igaziban én nem tudok melléülni... Bár, majd kiderül :)


Egyébként nem tudok betelni vele. Most kezdi felfedezni a dolgokat, és hogy a keze arra való, hogy megfogja őket. Fekszik az ágyon, lógatom elé a csörgőt vagy rágókát, iszonyatosan összpontosít, ilyenkor a felső ajkát kicsit előre tolja, és esetlenül emelgeti a kezét, én meg biztatom, és hatalmasat nevet, ha sikerül neki nem mellényúlni.
Ma délután elmentünk neki bútort nézni, és apa hurcibálta a hordozóban (bútorbolt rosszgonosz nem babakocsibarát
:twisted: ), és még itthon bedobtam neki 2 színes csörgőt. Olyan jól elszórakozott velük, fogta őket, rágta, közben magyarázott hozzá. Annyira édes volt, érdekelt is engem a bútor...

Lőttem neki teszveszen egy 45 centis ülő zsiráfot, azt oda tudom mellé tenni, és fel tud nézni rá. Hihetetlen, mennyire odavan érte, percekig tudja nézni, simizni, fogdosni, vigyorog rá, dumál neki, aztán meg méltatlankodik, ha véletlenül felborítja és kikerül a látóteréből.

Bocs, hogy kicsit sok voltam, de asszem, szerelmes vagyok a fiamba :oops: :oops: :oops: :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok lányok!
Képzeljétek ma du-ra kibújt a Botond alsó két fogacskája :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóra:Már egy hetes????? :shock:
Nagyon rohan az idő :?

Gabi:De édes vagy :lol: :lol:
Én is hasonlóképp érzek,de a lányomba is :oops: :oops:
Imádom ahogy bugyiba rázza a kis seggét :wink:
Látta a tv-ben hogy táncolnak a nagy lányok,hát Ő is kever ezerrel le a földig és vissza :lol:
Mikor rossz, rászólok,vagy sarokba küldöm,lehajtja a fejét,szomorúan rámnéz: -most mért beszélsz így velem,egész nap kedves voltál. :!: Beszarás.
Ha kiakar jönni büntiből:-anya kijöhetek?tudod,hogy te vagy az életem! Ha kijött,átölel:-bocsánat nem csinálom többet,te is bocsánatot kérsz? Én:-miért? -mert beküldtél a sarokba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kis és nagy betegeknek jobbulást :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert megyünk el itthonról majd du. ha hazajövök talán több időm lesz. Kristóf ma a mamával és a keresztanyukájával lesz,mert apa nem jött haza :( és én meg elígérkeztem az egyik ismerősömnek "modellnek" (kéz és lábápoló tanfolyamra jár) és nem akarom őt sz*rban hagyni! :? Ha ezt tudom előre hogy még lehet a jövőhéten sem jön apa akkor nem ígérkezem el! :twisted: :twisted: Na mindegy ez így alakult! És így most a babaúszás is kimarad!

Nagyon ügyesek a gyerkőcök !!!

Jobbulást a betegeknek!

Na megyek még leellenőrzöm hogy mindent beraktam-e Kristóf babynek. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy nem fogom egész nap látni! :cry: :cry: Az biztos hogy óránként fogom anyumékat hívni! :lol: :lol:

További szép napot Babáknak és Anyukáknak egyaránt ja és a nagyobb gyerkőcöknek is!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok :D

Ma voltunk a Decatlonban,vettünk a Kírának görkorit,meg hozzá védőcuccokat.Kikönyörögte a kis huncut az apjától.Mindig azt mondta a párom,hogy Őt nem fogja bepalizni a Kíra.Nem mi?Elég hozzábújni,szépen nézni és már meg is van az amit szeretne :wink: :wink:
Remélem gyorsan megtanul vele menni,mert most még megállni is nehezen tud vele :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Gyors bekukk.

Lányos anyukák figyelmébe: Kiskobold most tanul csőrözni és a zsiráfon gyakorol már percek óta (apával ne merünk hangosan röhögni, nehogy zavarba hozzuk :lol: ).
Még csak 3 hónapos, de ránézésre úgy csókol, mint egy egyéves :oops: :P :wink: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!
Ma végre én is itt...
Kicsit kidőltem, meg sűrű napjaink voltak...
Tegnap végre sikerült kitakarítani a lenti részt, a tetőtér még mindig poros-koszos, de ez van, minden nekem sem fér bele... kertészkedtem pénteken, szombaton Apus metszett, én holnap, vagy amikor végre szép idő lesz, folytatom.
Most üvegfestünk a gyerekekkel :)

Gabi: naná, hogy szerelmes vagy :) én is szerelmetes vagyok, mind a háromba :wink: és, sikerült bútort választani? Ahogy Apust ismerem, mi hagytuk volna őket ott, a fenébe, ha nem fér be a kocsi!

Borcsi: görkori :lol: :lol: nekünk is kibulizták pár éve a gyerekek :) aztán én is kaptam (pusztán azért, hogy motiváljam a gyerekeket: tud felnőtt ügyetlenebb lenni, mint ők :lol: azóta megtanultunk mind a hárman :lol: Apus meg soha nem is fog :? :lol:)

Bea: legalább szép lettél :wink: hogy bírta Kristóf?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Gabi: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok !

Csöre
azért azóta még egyszer nem aludt ekkorát... de egész jól alszunk éjjel, általában 4-5 órát... meg délután szoktam egyet szundítani vele és így egész jól bírom...
jól vagy már ?

Gabi
szerintem mindenki szerelmes a gyermekeibe :lol:
Minden korszaknak megvannak a szépségei, ami miatt újra és újra elalélsz tőlük :lol:
Hú, szóval már gyakorol a drága :wink: :lol: :lol:

Beya
na milyen volt a pici fiad nélkül egész nap ? Hogy bírtad ?

Nálunk végre beindult a tej, úgy tűnik. Ma még egyszer nem kellett pótlást adni neki szopizás után.
:lol:
Viszont a hisztik, főleg Zsófinál kezdenek szaporodni... de csak átvészeljük valahogy... Kezdi nehezen tűrni, hogy egész nap jóformán szopiztatok, és alig van időm rá és a bátyjára...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok

Szerencsére Nini túl van a nehezén és 2 napja újra alszik éjszaka. Kb 10-től reggel 8-ig 1 szopival :D

Én is szerelmes vagyok a kiscsajaimba, és én is babáznék egész nap, ha nem lenne annyi dolgom :evil:

Borcsi, engem is nyúz Viki görkoriért, de még tartom magam. Kicsit félek, hogy a nagy súlyával össze fogja zúzni magát.

Dóra, örülök, hogy nálad is rendeződnek a dolgok. Az jó ha van elég tejed.

Sajna nekem megint leállás volt a hétvégén, így újra küzdök a tejért.

Most mennem kell, mert ordít a lány ....

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Katica: görkori kapcsán: a súlya miatt ne aggódj, a mozgástól izmosodik, karcsúsodik szerintem :wink:
Sajnálom a tejcsi leállást :( és örülök, hogy Niki jobban van :)

Dóra: jobban vagyok, köszönöm...
Féltékenység: ilyen hosszan szopizik Enikő? Remélem, hamar belejön, és gyorsabban végez...

Gabi: íme egy kis husis ajkú motivációnak Kristófnak :lol: :lol:
Kép

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukk ,és már itt sem vagyok :cry: Egyszerűen totál el vagyok havazva mindennel! :x

Csöre:Nagyon édes Saci! :D Gyönyörű szája van! :wink:

Katica:Jázmin nálunk is kb 4 évesen tanult meg magától görizni!Ő is elég kis husi.. :wink: Szóval csak puhára eshet ne aggódj! :lol:


Nálunk minden oké,azt leszámítva,hogy Bence állandóan a cicin lenne és csuklóig eszi a kezét :? Lehet kevés neki a tejem??? :?

Mennem kell ,mert Ádám éhes.
tünde733
 
 


Tünde: Saci dettó... mi van velük? Nálam van tej, mert marad a ciciben szopi után :roll: ha nem cici vagy a keze, akkor rongyok :roll: (pólóm, feje alatti türcsi, meg amit ér)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


30 éves lettem.... öööööö, mármint 20 :roll: 8) :lol:

Délelőtt bementünk Kristóffal a céghez, vigyorgott mindenkire meg dumált, totál elájultak tőle én meg annyira büszke voltam

Csöre: ha felébred, megmutatom neki gyönyörűszájú Sacit :)
csak vigyáz, mert csapodár egy fiam van, ebéd után a katicával csalta a zsiráfot :oops: :oops: :lol:

Tünde: Kristóf is, még akkor is, ha tudom, hogy dugig ette magát. Egyszerűen felfedezte a kezét, és örül neki :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: boldog szülinapot! :lol:
csapodár :lol: :lol: :lol:
Saci nyűglődik az öklével a szájában, ahogy felfedezte, rögtön vígasztalásra használja...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


sziasztok:)

Mióta kijött a Boti foga,nagyon élvezem a szopik végét :shock:
Mikor kivenném a szájából a cicit,összaszorítj a száját és édesen megharap :shock:

csöre:Nagyon szexi szája van Sacinak,tuti bukni fognak rá a pasik :wink: :shock:

Gabi:boldog születésnapot :lol: Kép Kép
Vendég
 


Köszi a köszöntést, csajok :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem voltam itt...

Végre megszületett Encsi! Dóra, gratulálok mindhárom gyerkőchöz! Gyönyörűek!

Katica- mi is átestünk egy remek takonykóron a picivel. Én leszereltem az orrszi-porszi végéről azt a részt, amit a porszívóba kell dugni és szájjal szívtam - így nem olyan zajos és mobilabb, mint a porszívó. Kicsit az volt a benyomásom a homeopátiával kapcsolatban, hogy az a lényege, hogy elfoglald magad valamivel, amíg a betegség elmúlik magától...

Nálunk teljes a fejetlenség, Kicsilánynak is nyílik a csipája, a fő parancs: CIPELJ! A két nagy tombol (nem most - nagy nehezen sikerült "kiütni" mindhármat) Olaszosan létezünk. Sokgyerekesek! Segítség! Nálatok hogy zajlik az altatás? Csöre, mi a "szigor" titka?

Képzeljétek, a hároméves középső , nem igazán fogad el tőlem ennivalót, csak tejet hajlandó inni. Oviban, nagyinál rendesen eszik, itthon csak lepiszkálja mondjuk a sajtot a melegszendvics tetejéről...

Gabi! Boldog Születésnapot!

Dóra
edede
 
 


Sziasztok!!

Na megjöttem!! :)

Gabi: először is Boldog Szülinapot!! Nagyon ügyes Kristóf! Nálunk most fedezett fel egy plüss labdát ami majdnem nagyobb mint ő! Halálos amit leművel vele!

Csöre: Nagyon édes Saci!! Az hogy szép lettem az enyhe túlzás!! :lol: :lol: Ahhoz sok minden kéne még! Elkéne mennem fodrászhoz is, kozmetikushoz is.... és persze a felesleges kilók! de szerencsére szépen haladnak lefelé a kilók, mert hetente 1kg-t eddig leadtam.A kezdő súlyomhoz már csak 16kg :oops: :twisted: ! :lol:

Borcsi: Gratula a fogakhoz! De a szopi miatt nem irigyellek!! :lol:

Mi jól vagyunk! Kristóf elég jól bírta a szombatot! Vigyorgott mindenkire! Csak aludni nem igazán tudott, mert érdekelte őt minden újdonság! Egésznap kint volt a levegőn!
Az evéssel gondjaink vannak, mert a drágám rájött hogy azt a cumisüveget ő is tudja irányítani! :lol: Kilökdösi a kezével utána visszateszi-vagyis próbálja- mert mindig az arcát vagy az orrát találja meg! :lol: :lol: De utána büszke magára amikor segítek neki a szájába tenni és akkor kezdi előlről! :lol:

Na mennem kell, mert úgy hallom hogy felébredtünk! :twisted:

Ja én is szerelmes vagyok, de nagyon! :twisted: :twisted:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Dóra(edede): nincs szigor :) csak az enyémek már nagyok :wink: na jó, amíg idáig eljutottunk, volt egy kis küzdelem: percenként rájuk szólni, amíg viháncolnak, de gyerekek :wink: az a dolguk, hogy viháncoljanak :) de rájöttek, ha nincs időben alvás, akkor reggel szenvednek a keléssel... :roll: Sacit altatni kell, de legtöbbször elég, ha kézben van, bealszik... ez azért kicsit gáz, szeretném, ha egyedül is menne neki... volt már, hogy sikerült :roll: egyébként jót kérdezel, Apus szerint mind a hármat piszkosul elkényeztetem :D
Még egy: a nagyoknak szabályokat határoztam meg: 9-ig tévézhetnek, de csak, ha megfürödtek, és a spekrumot, nat.geo-t vagy a discovery-t nézhetik, ha nincs jó műsor, akkor dvd-t. A tévé előtt kicsi lehiggadnak :roll:

Bea: na ja, fodrász :lol: :lol: az én fejem is kezd woodstock-os formát felvenni :lol: :lol: :lol: pedig a szomszédom fodrász :roll:
Kilók: na, most a betegség alatt felcsúszott 3 kg, pedig kevesebbet ettem :? ki érti?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: Érdekes mert nekem múlthéten visszajött 40dkg (idegrohamot kaptam amikor ráálltam a mérlegre) és utána 2nap alatt lement 1,4kg. Úgyhogy most büszke vagyok magamra! :lol: :lol: :lol: Nekem is itt van a közelben egy csomó fodrász, de persze hogy én nem ide járok! :lol: És így meg lusta vagyok elmenni! :oops:

Edede Dóra: Altatás?? Szerencsére volt egy idő amikor apa rászoktatta Kristófot hogy az ágyában elaludjon magától ez ment is 1 hónapig, amíg a rá nem jött hogy háát de azelőtt ölben aludtam el! :? :? És azóta megint ölben kell altatni ami nem tart sokáig, ha eltalálom az ideális időt De sajnos mostanság egyre több a hiszti hogy nem akar aludni! :? :roll:

Az előbb elfelejtettem írni, hogy Kristófom felfedezte, hogy ő tud ülni (segítséggel) és azóta nem tudok vele mit csinálni, mert ha fel van akkor ülni kell! :lol: :lol: Majd megeszem olyankor amikor erőlködik (hasizomra gyúr a drágám) hogy fel tudjon ülni!
Ja és tegnap kinézte a számból az almát. levágtam neki egy kis részt és csak oda tettem a szájához nagyon tetszett neki!Nyalogatta, de nagyon! :) Utána meg megsértődött miután én meg megettem! :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok !

Gabi
utólag is, Nagyon boldog születésnapot !

Csöre
hát egy-egy szopi az kb. 40 perc. Néha be-bealszik a kis drágám és nógatni kell, hogy ébredjen és egyen tovább, különben egy óra múlva már megint éhes...
Ma már volt egy alkalom, hogy 90 g-ot szopizott a drágám...
És már 150 g-ot hízott, mióta itthon vagyunk. Már majdnem elértük a születési súlyát...

Na hallod, nem semmi csajos szája van Sacinak :lol: :wink:

Borcsi
Encsinek még nincs foga, de néha így is rendesen rá tud "harapni" a cicire...

Edede Dóra
az altatás nálunk is kényes téma...
Máté már nem alszik napközben, elvégre szeptembertől iskolás lesz, meg kell szoknia, hogy nincs du alvás a suliban
Zsófi meg nem akar aludni, az istennek sem... néha látom is rajta, hogy kár erőltetni, mert csak én fáradok el bele... de van hogy simán elalszik Nem könnyű vele.
Enikő meg legtöbbször bealszik a cicin, vagy kézben. vagy ha letettem az ágyába, vagy a kanapéra, ott - vele van a legkevesebb gond :lol: Csak ugye éjjel is szopizunk :wink:

Evés - na igen, Zsófi is hetek óta alig eszik. De vannak napok amikor igen. Remélem, ha jó idő lesz és többet leszünk levegőn, akkor enni is és aludni is többet fog...

Beya
én is ráálltam a minap a mérlegre, pont annyi vagyok, mint mikor terhes lettem, vagyis a 10 kg, az eltűnt, amit felszedtem a 9 hónap alatt..
Csak az a baj, hogy ez is kb. 5-6 kg-al több, mint kéne... de majd lejön előbb utóbb...
Ja, a szomszéd csaj most dicsért meg de. (ő is háromgyerekes anyuka), hogy milyen jól nézek ki, nem is látszik rajtam, hogy szültem :oops: Remélem nem arra gondolt, hogy nagy a hasam :wink: :lol: :lol:

Nekem is mindkét nagyobbik gyerek ülni akart, mikor rájött, hogy úgy jobban lát... kb. így 3-4 hónapos korától... van eszük, az nem olyan unalmas, mint felfele bámulni...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Hú, Dóra, akkor Enikő is lusta egy picit, nem? Nem irigyellek azokért a 40 perces szopikért... bár mostanában Saci is rákapott a cicin megnyugtatás ízére :?
Gratula a gyarapodáshoz, szépen nő a kiscsaj :D

Bea: naná, hogy csücsül :wink: örülj neki :D innen is látszik, milyen kis értelmes :wink:

Na, megyek, kiszellőztetem a kis búráját :) bebugyolálom a kendőbe, aztán uzsgyi :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nálunk is zajlik az élet!36 éves lettem! :cry: Apától kaptam egy csokor rózsát,na meg egy bazi nagy tortán :D Mintha nem lenne így is nagy fejem :?
Duci tornára járok :cry: ÉÉÉn aki 56 kiló voltam,és soha nem gondoltam ,hogy idáig fogok fajulni :lol:
Hja említettem,hogy baromira fáj a karom...hát sajnos már annyira fájt a könyököm,hogy alig bírtam felemelni Bencét :shock: Az orvos szerint izületes lett :shock: Szép kilátások a jövőre nézve :?

Kép
tünde733
 
 


Tünde: Boldog születés napot :D Kép Kép

Mitől lett izületes a kezed??Duci torna??Hány kiló vagy,ha nem vagyok indiszkrét??

Az én fiam is akarna ülni+állni,de nem engedem neki.Azt mondják korai,elferdülhet a gerince.Most akkor mit csináljak????????



Dóra:Ne haragudj,utólag is boldog születésnapot kívánok Zsófinak. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:
Kép

Jól látom,hogy majdnem egyazon napon született Enikővel??
Vendég
 


Tünde
Boldog születésnapot !
Sajnálom, hogy így fáj a kezed... nekem a térdeim, a bokáim már teljesen tönkre mentek - de ez a sport múltnak "köszönhetőek" :roll:

Csöre
igen lusta a kis drágám...bele alszik mindig... De már rövidebb ideig tart egy szopi azért, hamarabb telerakja a pociját :)

Borcsi
Zsófi nevében köszönöm a köszöntést :)
Igen, ilyen viccesek ezek a lányok... Enikő február 27., Zsófi meg február 28.
:lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Tünde: Boldog szülinapot! Kép Kép Kép

Most csak ennyire fussa, de még visszatérek! :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Tünde: boldog szülinapot! :) milyen figyelmes Tiéd Apa :) én akkor kapok tortát, ha sütök magamnak :) na jó, mivel egy párszor alaposan besértődtem, mostanában Anyukám készül :)

Borcsi: egyedül ültetni nem is szabad, de ölben, ha szépen megfekszik a kis háta, miért ne? Mostanában Saci is szívesebben nézelődik kifelé fordulva...

Dóra: viccesek a lányaid :) még jó, hogy nem egy napon születtek, idővel szervezhetsz majd két partit nekik :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Halihó!

Tegnap este lemondta dévényes néni a nyúzást, mert beteg a lánya :( nem tudom, mikorra tud új időpontot adni :(

Reggel ez a kép fogadott:
Kép

A képben semmi furcsa nincs, azon kívül, hogy Kristóf feje ott van, ahol a lába volt fektetéskor. Lekötözöm :twisted: :twisted: :oops: :lol:

Kristóf két napja forog. Bal oldalra már simán megy neki és nagyokat kacag hozzá.

Én is kaptam apától tortát, még tüzijáték is volt a tetején. Kristóf úgy megijedt, mikor meglátta, hogy sírva fakadt.

Dóra: nálunk még mindig ilyen hosszúak a hamik, sőt a pótlással még plusz idő van, nem beszélve arról, ha fejek is... de annak meg nagyon örülök, hogy van még tejem...

Bea: szombaton már mi is babaúszunk :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


És ha már így belejöttem, akkor még képek:

Kertész leszek...
Kép

Füüüüüürdés!!!!!!!!!!
Kép

"az élet súlya, a világ gondja..."
Kép

Kiccsalád...
Kép

Bucifej kapitány...
Kép

Életem első szerelme:
Kép

Életem második szerelme (kicsit rossz a kép, csak azért rakom fel, hogy Saci lássa, milyen csapodár fiam van :D)
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: :lol: :lol: Saci már tudja, mihez tartsa magát :wink: nagyon helyes Kristóf :) micsoda vidám baba :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek! :D

Csöre:Én meg Apától 21 év alatt most kaptam először rózsa csokrot :? :D

Borcsi:90 kiló vagyok! :twisted: Jó mondjuk 181 centi,de akkor is....Úgy nézek ki,mint egy Ndk úszónő :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi:eszméletlen mozgékony a fiad!Elképesztő! :D

Kép
tünde733
 
 


Sziasztok!

Tünde - Nagyon Boldog Születésnapot!

Gabi - édes pofa Kristóf! Látszik, hogy teljesen elégedett a világgal. Öröm nézegetni!

Engem átvertek nagyok. Tegnap a nagyfiam a fülére panaszkodott, így itthon maradt, és ha ő itthon maradhat, akkor a kicsi is. Persze, a füle nem fájt többet. Amint kimondtam, hogy nincs ovi, beborult, és zuhogni kezdett az eső. Mindhármunknak elég rossz napja volt, a két fiú pörgött ezerrel, nekem semmi türelmem nem volt. A kicsit rendszeresen felverték, amikor elaludni készült. :evil: Mostanra tértünk magunkhoz... Lehet, hogy front van? Remélem, melegfront!
edede
 
 


Dóra: jaj, ne is mondd... este valahogy mindegyiknek idült anyahiánya volt, egyszerre... igaz, csak másfél órán át, de 3 gyerek csüngött rajtam... az origón olvastam a napokban az energiavámpírokról... nos, úgy éreztem magam, mint akire rászakadt egy ilyen vámpírfalka :?
Zaza Otthon újságot nézegetett, és kommentálnom kellett... Mesi az István a királyt próbálta előadni szövegkönyvvel a kezében, úgy, hogy sem a dallam nem sejlik neki, sem a szöveget nem tudja igazán (és nekem is be kellett ugranom ilyen "apró" szerepekbe, mint István, Réka, pap, Sur, stb...) Saci meg a szokásos esti programját nyomta :roll: nos, alig vártam, hogy Apa hazaérjen :oops:
Front, telihold, szél, jégeső... kell még valami a gyerekdilihez? :?

Tünde: NDK-s úszónő :lol: :lol: :lol: :lol: ez nagyon tetszik :D
Rózsacsokor: na, azért sátoros ünnepekkor szoktam kapni :)

Jó éjt, Lányok!
Holnap megyünk csípőszűrésre, és eljutok talán a 6 hetes kontrollra is így, a 10-ik héten :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tünde: :lol: :lol: :lol: :D

Gabi:Nagyon édes Kristóf baba :wink:
Vendég
 


Gabi: édes az a fiúcska :)
Az enyémek is állandóan forogtak a kiságyban. Néha a leglehetetlenebb pózban és helyen találtam őket reggel. Gondolom Enikő is követi majd a hagyományt :)

Tünde, Csöre
nálunk se jellemző, hogy apa virággal lepne meg :(
Máté szokta inkább kiprovokálni néha, hogy vegyenek nekem virágot.
Meg mondjuk a nagymamáinak is vetet időnként, ő figyelmesebb.
Most is Enikő keresztapja hozott csak virágot nekem, hogy megszületett a leányka... :roll:

Edede
nálunk Zsófi hisztis néha, meg újabban Enikő szegénykém... mert szopizunk, böfizünk és már teszem is le szegénykémet, mert vagy valamelyik tesónak kel valami, vagy házimunka, vagy nekem kéne ennem... Néha nyafog és bárki bármit csinálhat, csak akkor hallat el, ha én veszem kézbe. Akkor el is alszik azonnal :)

Tegnap este lemértük Lencsi lányt, visszaszedte a születési súlyát. És napok óta nem kellett pótlást adnom neki... úgy tűnik anyatejes baba lesz a drágám :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Csöre:Mi volt a szűrésen??
Vendég
 


Sziasztok!
Minden OK volt a szűrésen, Saci jól bírta a túrát :) Holnap jövök bővebben :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?