Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi,
gratulálok én is, nagyon aranyos Levi (Adrinál láttunk videót is :D ).

Betegek hogy vannak? Anita? Kata? Emőke?

Hoztam nektek képeket (végre).
Annyira utálok kicsinyíteni, hogy inkább ilyen kis montázsokat csinálok mostanában :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Húúúú Katus!
Ez nagyon szuper! Megyek hozzád továbbképzésre!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gyöngyi,

Tanácsodat kérném. Zorka még mindig kizárólag lábujjhegyen közlekedik, bármilyen cipőt adok rá, megoldja. Még a vastag talpú csizmájában is, tök mindegy. Cinin a Móni azt mondta, hogy arra kell rájönni, hogy képes-e normálisan menni, ha igen, akkor csak rossz szokásról van szó. Képes normálisan menni, mert ha rászólok, akkor megy normálisan, de pár lépés után megint lábujjhegyre vált. Úgy is fut!!!Hiába szólok rá, akkor vagy csakazértis lábujjhegyezek, vagy pár lépést megy rendesen aztán újra lábujjhegyen. Most már nagyon kezd aggasztani a dolog.
Felhívtam az előbb azt a gyógytornászt, akit Kata ajánlott, fél óra múlva kell hívnom újra, nem tudott most beszélni.
Szerinted kell ezzel foglalkozni, vagy majd kinövi?
Vendég
 

 
 

Beszéltem a gyógytornásszal, kaptam időpontot arra a felmérésre. Kérdezte a telefonban, hogy miért viszem, elmondtam neki és erre azt mondta, hogy ajjaj:((
Vendég
 


Judit, reméljük csak tényleg rossz beidegzôdés...
amúgy mi is megyünk!

Katus, nagyon jók a képek és nekem amúgy is a szívem csücske ez a környék! Szarvaskôn szálltunk meg egyszer, a Szépasszony-völgyben kérte meg Zoli a kezem (igaz azóta se vett el :lol:), Egerszalókon meg jókat fürödtünk egy kis bor tásaságában, mikor még nem volt így kiépülve. hány napot voltatok? nagyon szuper lehetett...

Anikó, írtam privit!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok,
Örülök, hogy tetszettek a képek. :D

Viki,
4 napot voltunk, péntek-hétfő. NAgyon romantikus párod van :D Jaj, ez az Egerszalók! 25 éve voltam először, annyira élveztük, még szinte smemi sem volt, a hugommal a sókúpon flangáltunk, fürödtünk a kis medencékben, amik már lehűltek. Tökre kellett vigyázni, nehogy belelépjünk a patakba, mert az iszonyú forró volt :D Aztán voltam 12 éve, még akkor is romantikus volt, kempingeztünk az egy szem kiépített medence mellett. 4 éve már majdnem állt a szálló, ma meg.... majdnem minden varázsát elveszítette :(

Emőke,
lécci-lécci a világbajnok narancslekvárod receptjét oszd meg velünk!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, ezek szerint ízlett :-) örülök. Íme:

70 dkg narancshús
2,5 kdkg reszelt narancs héj
3 db citrom leve
- a citromok héja kis csíkokra vágva
1 kg cukor
1 csomag zseléfix (dr Oetker - 1-1 arányú, de jó a 2-1)
1 csomag forralt bor vagy puncs fűszerkeverék

A zseléfixet 2 evőkanál cukorral és a fűszerekkel összekeverem és mindent egy lábasba teszek. (cukorból csak ezt a 2 evőkanálnyit). Főzöm és amikor rotyog folyamatos kevergetés mellett adom hozzá a többi cukrot újra felforralom és 1 percig főzöm. Forrón üvegbe teszem, majd az üveget fejjel lefele helyezem el.
Még annyi, hogy narancs"függő", idén 10 kg narancsból 6,5 kg narancshús lett.

Ábel még mindig nem a régi :-( Szegénykém nagyon legyengült és alig akar enni :-( Olyan rossz látni, hogy alig bír felkapaszkodni ott, ahol vasárnap villámgyorsan felállt :-( Magától vissza fog állni a régi mennyiségekre vagy erőltetni kell egy kicsit? Ti hogy csináljátok?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Judit!

Mi fél évet Dévény -eztünk Szonjuval. Kifejezetten kérték miután helyrejött, hogy figyeljem nem-e kezd lábujjhegyen járni, ha igen menjünk vissza. Szonju nem kezdett. Szonju túl laza volt azért kellett járnunk még csecsmő korba. Biztos vagyok benne, hogy tornával nálatok is hamar visszaáll a járás. Ha gondolod keress rá a Dévény módszerre.
Ne aggódj, sztem tuti időbe vagytok.
Csecsemőként nem aludt Zorka kifliben? Jól tartotta a fejét, mikor felültettétek? Egyformán fejlődott kétoldalán az izomzata? (pl, ha hason fekszik popója egyforma?)

anett
kállai
 
 


Judit!!

Nekem se tetszik, ha lábujjhegyezik egy gyerek, de az én képesítésem csak addig terjed, hogy felismerjem, ha valami nem teljesen "normális". A gyógytornász dolga, hogy eldöntse, hogy ez gond, vagy tényleg csak téged bosszant a kis bestia (lehet rossz szokás is, de ki kell zárni minden mást)
Tudod, azt is, hogy csak annál a gyereknél (felnőttnél) nem találnak valamit, akit nem vizsgálnak. De vannak olyan apró eltérések, amik a normál életben nem is feltünőek, de esetleg tanulási nehézségeket okozhatnak. Ma már - szerencsére - erre is kellő hangsúly kerül.
Saját megnyugtatásodra mindenképp jó, hogy megmutatód Zorkát egy szakembernek. Aki "Dévény Annázott" az sokat tudna neked erről mesélni: Anették, Katáék tuti, rájuk emlékszem.

Emőke!

Ne eröltesd szerintem, nálunk mindig magától visszaállt az eredeti mennyiség. Érzi a gyerek, hogy mi és mennyi a jó! Remélem hamar vége lesz már!
Narancslekvár: hmmm :lol: :lol:

Katus!!

Mit is mondhatnék a képek láttán!?? :lol: :lol: Nagyon írígy vagyok!!! Jó nektek!!! :D :D

Viki!

Akkor Te is csatlakozol Anikóhoz és hozzám a klubba?? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, Viki, milyen klub? :oops: :oops:

Katus, link :D köszi!

Szandra, egy angyal vagy!!!!!!!!!!!!! :D

Anita
putyu
 
 


Szandra tényleg angyal, és Emőke is csatlakozott a klubba :D Köszi mindkettőtöknek :D

Anita:
Photo Scape, innen töltsd le:
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/index.html?id=KQ13

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, köszi! :D
Mi ez a klub dolog? Én is beszállhatok valahova, vagy alapítanom kell? :wink:




Ma Gyálon az Ady (kis piacnál lévő) suliban bababörze lesz!

Anita
putyu
 
 


Anett, Gyöngyi

Köszi, meglátjuk mit mond a gyógytornász. Zorkánál anno kimaradt a kúszás és azt olvastam, hogy ez összefügghet a lábujjhegyezéssel és a későbbi tanulási nehézségekkel. Szerencsére semmi másban nem vettem még észre, hogy máshogy fejlődne, mint a többi gyerek. Kivéve, hogy a pelenkájával is halál jól elvan, esze ágában sincs a WC-be pisilni. De ez persze nem biztos, hogy összefügg a lábujjhegyezéssel. Na majd meglátjuk.
Vendég
 


Judit!!

Egy valamiben Zorka nagyon eltér az én lányaimtól: az alvásigényében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita!!

Sajnos hozzánk nem csatlakozhatsz :lol: :lol: :lol: Úgy tudom ebben a klubban csak az Anikó, a Viki és én lehetünk benne :lol: :lol: Na, mi lehet ez a klub??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Jaaaa, én már tudom titeket nem akart elvenni az uratok :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , de ami késik az nem múlik!!

Az én gyerekeim már alszanak mint a macik mert ma kint voltunk a veresegyházi medvefarmon, nagyon nagy élmény volt mindenkinek, Tami még lovagolt is, azt hiszem még ilyen helyre kéne hordanom (lovaglás) és hamar rendbe jönne az egyensúlyi problémája.

Ja tényleg csajok, megígértem Taminak, hogy tavasszal elmegyünk egy olyan helyre ahol a rét tele van szép virágokkal és lehet szedni belőle egy csokorra valót és lehet piknikezni (ez a gyengéje a drágámnak), tudtok nekem ajánlani valami szipi-szupi helyet? Katus?? Ti annyi helyen megfordultatok már!

Sz

szandrakiss
 
 


Szandra!

Bingó!!!!!!!!! :lol: :lol: Azzal a hyelyesbítéssel, hogy MI nem akartuk lekötné még magunkat :lol: :lol:
Szipi-szupi okos voltál! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Gyöngyi,

Légy nyugodt, Zorka hetek óta reggel 7-kor ébreszt, ma is! :? Tök mindegy mikor teszem le. Napközben alszik 2-2,5 órát is, de én meg olyankor sajnálom az időt alvásra.

Szandra,
Tavaly mi is voltunk a medvefarmon, de Zorkát még annyira nem érdekelte a dolog, bár a pónik neki is tetszettek, csak apja nem engedte, hogy felültessem rá. De azóta már ült pónin a káposzta-festen. Lehet, hogy az idén is elmegyünk a medvefarmra, most már biztos jobban értékelné.
Vendég
 


Sziasztok!

Szandra, Ócsán van egy erdő. Kicsi séta és egy hatalmas rétre érünk ki, lehet szalonnát sütni, piknikezni, szaladgálni. VAn játszótér is :D

CSinálhatnánk egyszer egy topikos kirándulást is oda :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 





Anett!

Kép


Zoli apukák Boldog névnapot!


Botond és Apa üzenete kislányoknak, nagylányoknak, nőknek! :D

Kép


Anett, ti mindhárom köszöntésbe belefértek :wink:

Anita
putyu
 
 



NŐNAP ALKALMÁBÓL A TOPIK LÁNYAINAK, ASSZONYAINAK!


Kép


Attila és Zétimanó
benettke
Vecsés
 
 


Anett drága!!!!
Boldogságos születésnapot kívánunk!!!


Kép


Zolik! Boldog névnapot!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anett,

Boldogságos Születésnapot!!!
Zoliknak boldog névnapot!!


Szandra,
Igen, Jani-házban lakunk. Nálunk is, Anikóéknál is a másik ikerfél csak nappali+ 2 hálószobás, 60 nm körüli. Úgy tudom, hogy az utolsó házát most adta el Anikóékkal szemben. Nem tudom lesz-e még neki, már eléggé be van építve a lakópark. De mindig vannak 1-2 éves házak is eladók.
De szerintem ezek a hálószobák annyira kicsik, hogy nem-igen alkalmasak arra, hogy a 2 gyerek egy szobában legyen. Bár Anikóéknál valamivel nagyobbak a szobák, pedig a mienk 81nm, az övék meg 73. Nálunk a nappali nagyobb.
Vendég
 


Nagyon-nagyon jó érzés, hogy ennyien gondoltatok rám!

Köszönöm!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

anett
kállai
 
 


Anett!
Megkésve bár, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Neked boldog születésnapot!
Kép

Tomi, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus,
Tökjó a montázs :D Szuper helyeken voltatok! Én már csak tudom, a keresztanyámék Feldebrőn laknak :D
Kicsinyíteni nincs időd, de ilyen szupi montázst készíteni igen? :shock: Nem macerásabb? :D
Egy ócsai piknikben én is benne vagyok :D

Viki,
Sajnálom, hogy pénteken nem tudtunk találkozni. És még egyszer bocs, hogy az utolsó pillanatban.... :oops: :cry: Remélem minél előbb pótoljuk. Bár pár napot tuti várjunk, hogy mi elkaptuk-e Tomitól. Éjszaka óta megy a hasam, de szerintem csak a mohóságom miatt (remélem) :roll: Sómentes diétán vagyok, és vasárnap ötyézni voltam a barátnőimmel, és sikerült benyomnom egyedül egy zacskó csipszet. Annyira ki voltam már éhezve a sóra :shock: :wink:

Gyöngyi,
Ciki, nem ciki, de én is elgondolkoztam milyen klubról is van szó :oops: :roll: :lol:

Szandra,
Itt velünk szembe még eladó a Jani egyik ikre. Asszem 1+3 félszobás, de nagyon mini a kert :? Én is úgy tudom, hogy most nem épít többet egy darabig, mert totál áll az ingatlanpiac és nem éri meg beletennie a pénzét. Ráadásul itt a lakóparkban most nincs is eladó telek. Ha gondolod azért megadom a számát, aztán kérdezz rá. Én ajánlom Őt, szeretek itt lakni, szerintem nem csináltunk rossz "boltot" ezzel a házzal.
A medvefarm tuti jó hely :D De a Tami virágos rétes, piknikes álma se rossz :D

Lacinak, Botinak, Attilának és Zétimanónak köszönjük a nőnapi köszöntéseket! :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Az éppen aktuális kedvenc képem:
Maja a mikulás :lol:
Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szaisztok!

Anett!
Mi si így utólag kívánunk neked nagyon boldog szülinapot!

Minden további Zoli apukának kívánunk boldog névnapot!

A kicsi és a nagy fiúknak köszönjük a köszöntést.

Tegnap kibújt a hatodik fogacskánk, a fenti jobb szélső metszőfog! Már csak a két középső nem akar november óta kibújni! Szegénykém szombaton, meg az elmúlt pár éjszaka olyan volt, mint egy mérgezett egér. Néha óránként keltünk, de volt amikor két és fél órát is aludtunk egybe! :lol: :lol: :lol:

Judit! Én úgy szeretnék hétig aludni, de lehetőleg nem hattól! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ma megszereztük első látványos sérülésünket. Az utazóágyban esett el olyan szerencsétlenül, hogy a hálós része lehorzsolta egy kicsit a homlokát. Hát nem kicsit üvöltött. :cry: :cry: :cry: Hiába mondtam neki, hogy ez még csak a kezdet. :lol: :lol: :lol:
Egyébként egyre ügyesebb, már néha 20 másodpercig is megáll kapaszkodás nélkül, aztán fenékre tottyan, ilyenkor nagyon édes. Mostanában fürdés után az ágyunkon, vagy százszor feláll és leül. Még jó ilyenkor már inkább lenyugtatni szeretném, de csak pörög.... :oops: :oops:

Ma újra szétverték a fürdőszobánkat, csak remélni tudom, hogy tényleg jobb lesz, mint a múltkor! De most szerencsére a Zoli is itthon van.

Hugomék jól vannak, Levi nagyon ügyes kisfickó! (Továbbra is többet alszanak, mint mi! :oops: :oops: :oops: )

Katus!
De jó, hogy felraktad a fényképes linket, nagyon szuper! Ha lenne időm, olyanokat alkotnék!
A pikknik nekünk is bejöhet. Bár én elég allergiás vagyok a virágporokra, de a Dórit nem akarom ilyen szuper élményektől megfosztani! Majd sok zsepit viszek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
First-ös kép?
Ma is voltunk a sószobában, simán bírta az egy órát is! Jókat beszélgettünk Ami nénivel is.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anikó! Nagyon édes a Maja Mikulás!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anett, utólag is boldog születésnapot kívánunk!

Viki, mi is János-házban lakunk, és pár hete hallottam, hogy még van 3 eladó lakása valahol itt a lakóparkban. Azt nem tudom, hogy ez mennyire update információ volt, de ha gondolod, megadom a számát, hívd fel és nyugodtan hivatkozz rám!
Ja, és mi holnap fél10-re megyünk Vikihez, ha itthon leszel, gyertek el velünk cipőt nézni!

Judit, szerintem biztos, hogy nincsen nagy probléma Zorka járásával, maximum csiszolni kell rajta egy kicsit... Szerintem Viki nagyon jó szakember, a mozgáscentrumban ő a dévényes, de mellette vannak szenzomotoros trénerek, masszőrök, stb, és minden gyereknek olyan mozgásformát, terápiát javasol, ami neki a legjobb. Mi most kezdünk majd el hozzá csoportos babatornára is járni, ami van nagyobbaknak, ovisoknak is.

Egyébként örülök annak, hogy már hárman is bejelentkeztetek hozzá, mert szerintem ez egy tök jó, ingyenes lehetőség arra, hogy meggyőződjetek arról, hogy alapvetően minden rendben van a gyerekekkel!

Szandra, itt a környéken sajnos nem tudok ilyen helyet :(. Mi van nálatok, hogy lezárták az utcátokat?

Katus, irigykedünk, nagyon klassz helyeken jártatok! Egerszalók annak idején nekünk is kultikus helyünk volt, de mióta szétverték, nem mentünk arrafelé... Szerintem így elvesztette a varázsát, ami miatt annak idején érdemes volt oda elmenni....

Adri, gratulálunk a fogakhoz :) Ilyen sérülések még biztosan lesznek később is, egyszerűen nem tudod kivédeni őket. Marci is ma reggel úgy fejbe vágta magát egy fadobozzal, hogy most szép kis monokli van a szeme alatt :(. Ezt már máskor is eljátszotta, és csak remélni tudom, hogy a második-harmadik eset után már nem próbálja meg többször....

Mi szerencsésem kigyógyultunk a hányós-hasmenéses vírusból, de átment az egész családon - sőt, szerencsétlen apósom is elkapta, aki eljött nekünk segíteni, és miután hazament, anyósomat is megfertőzte :(.

Szóval mi meggyógyultunk, és így (orvosi engedéllyel :lol: ) el tudtunk menni hétvégén a cimborákkal donovalyba egy kicsit síelni - illetve Péter snowboardozott, mi pedig Marcival addig sétálgattunk, nézelődtünk, klassz idő volt. És nagyon jól esett egy kicsit végre kimozdulni itthonról :D Néhány fotó:
Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anikó,
:shock: de nagy lány Maja itt! nem semmi az a nézés :D

Katus,
köszi, de mennem kell hozzád továbbképzésre :oops: :lol:
ócsai piknikben, mi is benne vagyunk :)

Tegnap voltunk a természettudományi múzeumba, meglepően lekötötte Botondot, (Bogin már nem lepődtem meg) annyi kérdése volt mindenről, hogy hihetetlen...egy sikló szájában volt egy béka: kérdezte, hogy ez is mű, nem élő, mondom igen, erre azt mondta, hogy jó akkor vegyük ki a békát és tegyük a vízbe :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


sziasztok,

Anett, boldog szülinapot kívánunk egy kicsit megkésve!

Anikó, a sütit megettük+játszótereztünk egy jót! drukkolok, hogy Ti ne kapjátok el! Maja nagyon hasonlít Rád a képen!

Adri, beelôztetek! viszont Eszternek megvan a 2 középsô!:)

Kata, nem én kérdeztem a Jani-házat. mi nem vecsésen nézünk, tudod?!
Húúú, a képek szuperek és Marci mekkora! Látom már benne van a buliban Ô is! :wink:

piknik: találtam egy szuper helyet, már alig várom a jó idôt!
http://mezitlabaspark.hu/ volt már esetleg valaki?

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kata!
Aranyat keresnek :wink: :lol: , és fekvőrendőrt csinálnak. Ma egyáltalán nem lehet behajtani és csak holnap is délután, vagy holnapután, hogy ne menjenek rá az autók mert akkor szétcsúszik. Reggel néztem is egy nagyot hogy a sz@rba állok ki mert mind a két vége le volt zárva ahol tudtam volna menekülni de nagyon kedvesen elhárították az akadályokat.

Te, ezek a képek nagyon édesek. Marci a zsugabubus, valami tüneményes.

Anikó!
Ne rágd a kefét, nem marad szőre :wink: :lol: , nagyon ügyes volt Maja.

Adri!
Már megint a fürdőt :shock: , vagy csak javítják a múltkorit? akkor már át is tetethetnétek azt a falat :wink: :lol: .

Sz

szandrakiss
 
 


Anett,
így utólag mi is kívánunk boldog szülinapot (valakinek utolsónak is kell lennie ;) )

Anita,
bármikor, csak gyere :D

Anikó,
aranyos vagy :D De nem időm, türelmem nincs. És nem is a kicsinyítéssel van bajom, hanem a feltöltögetéssel :S
Édes MAja a képen.

Kata,
Nagyon jó lehetett Nektek :D Én is el akarok menni.... :D

Viki,
jól hangzik a mezitlábas park :D Merrefelé nézelődtök?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Van most egy pár nyugis percem, úgyhogy teszek fel néhány képet Leviről :D

Kép Első közös képünk :-)
Kép A büszke Apával
Kép A kórházban, 1 naposan
Kép Pucérkodtunk egy kicsit :-)
Kép Apa névnapi buliján

Ígérem írok majd beszámolót is, de most csak ennyi időm volt...

Orsi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi!! Gyönyörűséges fiacskátok van!!!! Te hogy vagy? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Orsi,

Gratulálunk csodaszép fiúcska!!!Ugyanilyen pókhasú törölközős kép Zorkáról is készült anno:))
Vendég
 


Orsi,
tündér Levente! Az első kép alapján tiszta anyukája:) Jól látom, hogy pucérkodás közben pisil? :lol:

Anita
putyu
 
 


Orsi, Levi baba nagyon formás kisfickó! :) Jól vagytok? Hogyan bírjátok a strapát?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Adri,
Nem semmi milyen iramban jönnek Dóri fogacskái :roll:
Jól mondod, hogy ez még csak a kezdet, hány ilyen kis sérülése lesz még a kisasszonynak :? :)
Már megint szétverték a fürdőszobát? Most miért is? Vagy még a múltkori sikertelen javítás miatt?
Köszi a dicséretet Majáról :D

Kata,
Megértem, hogy jó volt kicsit kimozdulni itthonról. És Marci már most milyen nagy zsugás :lol:

Anita,
Úgye milyen nagy már? És mekkora a pocija és a cicije :lol: Most már én is látom hogy hízik. Jót tesz Neki az ovis koszt :D

Viki,
Hú, még sütit is hoztatok volna? Na most aztán már végkép sajnálom, hogy nem taliztunk :roll: :D Úgy tűnik, hogy nem kaptuk el Tomitól (gyorsan lekopogtam), legalábbis még semmi jele. Gondolom azért már kijött volna. Ez a hetünk sajna már elég zsufis, de jövő héten bármelyik nap jó. Gyertek! :D
Tényleg hasonlít rám Maja? Én nem látom benne magamat, mondjuk az apját se nagyon :wink: De az tuti, hogy én nem vagyok ilyen szép :oops: :D
Ez a mezitlábaspark tökjónak tűnik :D

Szandra,
Köszi mindent! :D

Katus,
Kevesebb türelem kell a montázshoz? Akkor én is megyek továbbképzésre Hozzád! :D
Köszi a dicséretet :D

Orsi,
Köszönjük a képeket! Olyan jó nézegetni, nagyon formás, helyes kiskrapek :D Te hogy vagy? Azért ha van némi szusszanatnyi időd írj.

Lányok,
Nincs véletlenül valakinek brutál méretű (rámvaló :roll: ) terhesfürdőruhája, vagy sima, ami feljön? Kölcsönben a hétvégére. Vízbe nem szeretnék már menni vele, de azért a medence szélére mégse nadrágba kéne leülnöm, míg Maja pancsol. Persze ez most tudatosult :oops: :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ildikó!
Kép

Anita
putyu
 
 


Cinis Móni a Duna tv-ben Ildivel és Rékával.
Nézzétek meg, nagyon sok jó dolgot mond a Móni.

http://www.dunatv.hu/felsomenu/nettv?video=1_528737

Anita
putyu
 
 


kb. a videó közepétől....

Anita
putyu
 
 


Anikó!
Én elég nagy darab vagyok, és rám jött még pocakosan is az egyik. Ha gondolod gyere nézd meg, nagyon szívesen odaadom.

A fürdőszobánkat még a múltkori összebarmolás miatt verték szét újra. Most talán jobb lesz, állítólag holnap a fugázást is megcsinálják.
Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri,
Köszi szépen a felajánlást, de megoldódott a problémám. Szandra hozott nekem egy szuper terhesfürdőrucit :D

Szandra,
Köszi még egyszer. Szuper darab :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?