Új privát üzeneted érkezett!

De édi Bence is!

Kép
szly27
 
 


EmeseDora! Csak annyit fűznék ehhez, hogy semmi közöd nincs hozzá. Ha eddig nem szólaltál meg. Majd megvédi magát az aki akarja.
Neked meg marad az, hogy azt olvasod ami van.
Én is írok ide is oda is és senki ne mondja már meg, hogy mit szabad és mit nem.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

nagyon jók a képek Bencéről! Emma is megvan őrülve a laptopért.

Zsuzsa!
köszi a kedves szavakat! majd hozok képeket, ha lesz jó!

Emese!
csak annyit mondanék, hogy az ittmaradtak elég jól fogadták 8és én ezért elég nagyra tartom őket), akkor egy külsős miért használ olyan szavakaat, mint a "gusztustalan"ami elég erős, másrészt tényleg, aki nem vett részt benne, minek szól bele? oké, véleményed lehet.
engem meg nem érdekel.

Kittina!
nagyon jók a képek!

ne haragudjatok, de ma már zűrös a nap, holnap meg méginkább, nem tudok többet írni.Kicsit Zizi is vagyok ma reggel, ideges, nyűgös, úgyhogy inkább megyek is.
puszi
Vendég
 

 
 

timi!
Tök édi Bence!

szly!
Teljes mértékig igazad van!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Most mit van úgy felháborodva mindenki hogy lett egy zárt fórum, és oda elmentek azok akik szorosan tartották a kapcsolatot, és sok mindent megosztottak egymással, (néha lehet privibe, amit ott a másik helyen nem kell, mert nem olvasnak idegenek!)
Nemértem és azok vannak itt leginkább felháborodva, akik soha egyetlen egy betűt se írtak le. És milyen érdekes, hogy akik csapattagok voltak, azok nem lovagolnak ennyit a témán!
Emesedóra igen felnőtt emberek vagyunk, így jogunk volt ahhoz hogy elköltözzünk innen! Ez miért bassza más agyát? :x

Kép
linda24
 
 


Tudom, semmi közöm hozzá, de abszolút igaza van emesedorának, amikor azzal a jelzővel illette az egész zárt topikos elvonulást. A legdurvább dolog az egészben, hogy egyesek úgy törölték magukat a babanetről, hogy még csak el sem köszöntek az itt hagyottaktól… Kissé udvariatlan dolog, nem? És most ki lehet akadni, de úgyis csak a lelkiismeret furdalásotokon akartok ezzel könnyíteni. Mert az igazság fáj. Itt a zárt topikos fórumozók azon részére gondolok, akik azért visszajárnak zugolvasni, és utána köszörülik a nyelvüket a háttérben, de szándékukban sem áll szóba állni az itteniekkel. Mert nekik ugye szabad….

Egy újabb zugolvasó, akinek nem lenne joga beleszólni, de mégis megtette.
Vendég
 


sziasztok !!
t.mária,IBM,Wera,titanilla ronix(valaki tuti kimaradt :oops: )
sziasztok :( :( :( :( :( :( :(
barika2008
 
 


hm... most irtam egy kisregényt, de inkább kitöröltem...

nem tudom hogy fogalmazzam meg az érzéseimet ugy hogy ne legyen sértődés, és még több vita...

nehéz nagyon ez a helyzet.

lehet az lenne a legjobb, ha dodó azt hiszem a te ismerősöd nyitotta ezt a topikot, hogy ha szólnál neki hogy törölje.

igazság az hogy ezek után szerintem itt csak a negatívkodás lenne.

akik meg máshol dumcsiznak, nem feltétlen van szükségük erre a topicra is, hiszen ott mindent megbeszélnek...

akik meg itt maradtunk elleszünk nélküle, vagy nyit valaki egy ujat ha akar, és megy oda aki akar és tiszta lappal indul a dolog.

személy szerint ugy vagyok vele, hogy én kíváncsi lennék sok mindenkire, de igy már elvesztette a varázsát ez a topik.
kicsit, sőt nagyon kiközösítve érzem magam... :( és az az igazság hogy nem tudom kihez hogy viszonyuljak, hogy én miért vagyis ki/kik miatt nem lettem meghívva. és nem akarok zúgolódást és haragot.
és most nagyon rossz érzés, mert akik visszajárnak nem tudom hogy hogyan és mit irjak nekik... nem tudom szívesen olvassák-e amit irok, vagy átlapozzák vagy mit is csináljak.

de elszakadni meg ugysincs erőm addig míg működik...

nah amit kitöröltem lett belőle másik másfajta kisregény :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Hú, micsoda indulatok.... erre én nem reagálok.

Reggel már voltam, de csak olvasni tudtam, Tita ment privi!!!

Szly: szuper lett a hajad, szerintem sokkal csinosabb vagy így!

Mennem kell, Brúnó hív....

Ja Kriszti: nagyon édi Mátéd, gyönyörű kékszemű! Tőled örökölte? :)

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Timi: Bencéd belevaló kis kópé, elhiszem, hogy anyukád odáig van érte! Első unokája?

Orsi! Kívánom, hogy nagyon szép és emlékezetes legyen a holnapi NAGY NAP! Kérünk majd képeket!

Kike! Domi és Kristi hogy vannak? Képzeld, kedden született meg unokaöcsém, aki szintén Kristóf lett! :) Párod beért időben?

Patr: Zsolti jobban van? Brúnó is taknyos és köhög, rossz hallgatni is... :(

Szilvi: Jázmin jobban van?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Ja és Brúnó köszöni a dicséreteket! Közben idejött ő is az ölembe babanetezni... :lol:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


tehát az az igazság hogy valamilyen szinten ugy érzem hogy nekem is jól esne örjöngeni, és zugolódni, csak nem látom értelmét...

igazság az hogy bennem is voltak olyan érzések hogy b@sszus, itt hagytak, és nem igazság, és hogy mennyire érzéketlenek és stb.stb... (nem akarok negatív jelzőket irni, mert hirtelen felindulásból gondolom mindenki gondolt volna ilyet, de jobban belegondolva én azért sokmindenkit szerettem és szeretek most is-szerintem olyat is aki viszont nem szimpatizál velem)
szóval azért néha bennem is voltak olyan érzések mint fannuska és emese is irt. nah persze, ez nem jelenti azt hogy nekik joguk volt hozzá. és lehet nekem sincs, de azért én nem zugolvastam csak.
én 1,5 évig szorgalmasan irtam, érdeklődtem...

nah csak leirtam a kitörölt dolgokat is.

de lehet nem jól fogalmaztam és megint sértődés lesz belőle :( :(

ugyhogy bocsánatot is kérek hogy mertem leirni ismét a véleményem és érzéseim...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Na végigolvastam és NAGYON KI VAGYOK AKADVA! Sokan nem reagáltak, de nézzétek el az érzékeny kismama lelkemnek, hogy én fogok!!!

Emese: szeretném, ha visszaolvasnál és mlgegyszer FIGYELMESEN ELOLVASNÁD amit erről írtam!!!!
Nagyon rosszul esett amit írtál, de én ettől még nem akarlek megbántani téged és a többi előkerült zúgolvasót!!!!
Ha szerettél volna velem beszélgetni megtehetted volna priviben is, amit elég sokan (zúgolvasók) megtettek! Mindenkit nagyon szívesen fogadtam!!!


Fannuska:
[quote]E írta:gy újabb zugolvasó, akinek nem lenne joga beleszólni, de mégis megtette.

Jól szóltál ezzel a mondattal!

Barika: neked is ajánlom figyelmedbe amit erről a dologról írtam, pár oldallal korábban!!!

HANGSÚLYOZON ATTÓL FÜGGETLENŰL, HOGY TI EZT MEGTETTÉTEK NEM SZERETNÉK SENKIT SEM KIOKTATNI ÉS EZZEL MEGBÁNTANI, DE EZT MUSZÁJ VOLT LEÍRNOM!

Vehgyétek úgy, hogy privizünk, ami teljesen normális csak nem kell egyenként minden egyes embernek elküldeni! Remélem így már érthető!!!!!!!!!

Téma lezárva és ha még van valaki zúgolvasó akinek ezzel problémája van az tartsa meg magának, vagy írja le egy papirra, mert már kicsit unalmas!!!! Nyilvánosság ide-vagy oda!!!!!!!!!!
Szerintem annak van joga dobálózni aki érintet a dologban, de ők mivel inteligens felnőtt emberek felfogták a dolgot és megértették, hogy nem ellenük irányult a dolog! Attól, hogy nem hívtunk mindenkit még nincs velük különösebb bajunk és kiváncsiak vagyunk rájuk is!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


ja és a félreértések elkerülése végett én semmilyen szinten nem akarok beleszólni a zárt topikba,hisz mi is azok leszünk!sőt már tán vagyunk is
csak a nagyon régi ismerőseim hiányozni fognak. :(
és remélem néha fogunk valahol dumálni ha máshol nem akkor iwiwen...vagy telefonon :lol: :lol:
barika2008
 
 


Timi! Neked jogod van hozzá. Szerintem akik visszajárnak és írnak, nem lapozzák át a hszodat. Akkor én személy szerint nem is jönnék.
Megértem azt is, hgoy rosszul esett, kinek ne esne rosszul.

De egyszerű a képelt: aki akar, ír ide is, aki nem az nem. Aki ír, azért ír, mert kíváncsi azokra akik itt maradtak.

Na de én erről nem is akarok többet beszélni, mert akkor ilyesmivel lesz tele az egész topic.

Kép
szly27
 
 


Kedves Zúgolvasó Társaim!
Lépjetek túl azon, hogy az itteni topiktagok zárt fórumra mentek. Nekünk, akik csak olvastunk, semmi, de semmi közünk nincs ehhez.

Jó volt Titeket olvasni, sok hasznos tanácsot kaptam én is. Még sem vagyok kiakadva, hogy elmentetek. Remélem az új helyen vitamentes lesz a beszélgetés.

A júniusi babázókat is olvasom, ők is zárt fórumra mennek. Oda is menni kellene ezek szerint hőbörögni?
mostmivan
 
 


Timi:szia!
Én nem is tudom hogy mit írjak,nekem itt nem volt,és nincs is senkivel bajom.
Szóval:sajnálom!!Puszi Bencusnak!

Brúnó Anyukája:Kristi már jobban van,majd hétfőn mehet oviba,Domi még nagyon náthás,meg nagyon köhög,immáron két hete.Első héten ugye antibigyót kapott,meg a fülére is ráment,azóta más csak hörgőtágítót,meg köptetőt kap.Jó lenne ha végre meggyógyulna.

A ronda kitörésekre én sem szeretnék reagálni...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mostmivan:teljesen igazad van-köszönöm a többiek nevében is :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


fannuska!
Ha tudod, hogy nincs jogod beleszólni, akkor mi a francnak teszed! Te sem vagy különb emesedóránál!!!!!!

d.dodó
 
 


Timi: neked igenis jogod van!!!

Az meg hogy akik visszajönnek olvasnak e vagy sem, szernitem nem számít, az a fontos aki ír neked!
Nem szerhetünk mindig mindenkit és nálad is biztos előfordult, hogy nem olvastál valakit, vagy nem érdekelt az amit írt és nem válaszoltál. Ez teljesen normáslis!
Az a fontos, ghogy aki neked ír és viszont az továbbra is működni fog!
Aki eddig szeretett téged az ezután is vissza fog jönni (ténylegesen el sem mentünk) és kíváncsi lesz rátok és írni is fog nektek!
Ez szerintem vonatkozik mindenkire!

Sajnálom a rossz érzéseket és meglátjátok hamar túlleszünk rajta és jól fog tovább működni a dolog! Főleg, ha illetéktelen nem okoskodnak folyton újra felkavarva a dolgokat!

Timi ezt neked küldöm! Remélem nem érted félre!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mostmivan! Kép

Kép
szly27
 
 


JA ÉS MÉG MIELÖTT VALAKI FÉLREÉRTENÉ A DOLGOT ÉS BELEKAPASZKODNA, NEM VAGYOK ÁLSZENT (mivel én hoztam létre segítségel a zárt topikot). CSAK HA BÁRKIBEN IS FELMERÜLNE!
Egyébbként van másik 2 topik ahová ez elött írtam és most alig megyek oda, de senkinek eszébe nem jutott, hogy ezért kidobjon vagy szapuljon! Ott is kíváncsiak rám ennek ellenére!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mostmivan!

Esetleg egy exbabanetesújonnanugolvasózárttopikos? :D Ügyes húzás!

Dodó!

Szerintem semmi olyasmit nem írt az emesedóra, ami durva lenne, csak az igazságot. De mint mondtam, az bizony fáj! Én csak a Timit sajnálom, meg még pár embert, akiket igenis megbántottatok, még ha nem is akarják ezt folyton hangoztatni. Attól még a tény, az tény. Én bizony bele tudom magam képzelni a helyzetükbe. Mert nem vagyok érzéketlen. Ennyi.

Na, sziasztok!

Fannus
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én nem tudom mit mondjak! Én is az egyike voltam annak, aki nem-el szavazott hogy pl. Timi jöjjön. Persze nem én vagyok az egyetlen. Igaza van mindenkinek, aki azt mondja gusztustalan, (ezt magamra értem, más helyett nem nyilatkozom) nem is bírok a tükörbe nézni miatta!
A legjobban az idegesít, hogy soha senki nem mondta meg Timinek, hogy mi is valójában a probléma Vele és csak úgy itt lett hagyva. Az én személyes gondom az volt Vele, hogy nagyon sokszor írtam neki, kérdeztem tőle és válaszra sem méltatott. Ok, van, hogy átsiklik az ember az irományokon, de Én ha sietek, akkor gyorsan csak azt nézem, hogy ki írt személy szerint Nekem.
De egy idő után már nem volt kedvem Neki írni, kicsit néha a stílusa elég nyers volt, nekem nem szimpi.

De rettentően szégyellem magam az egész dolog miatt, mert ezt valóban nem így kellett volna elintézni. De ez így történt, nem tudunk ezen változtatni, nem tudjuk visszafordítani a dolgot. Én ilyen helyzetben még nem voltam, nem tudom mit kellene tenni. De az tény, hogy se itt se ott nem érzem jól magam és maradok zugolvasó, nem törlöm magam sehonnan. Persze ha ott letiltanak, azt is megértem.

Viszont egy dolog, ami nem szép a "másik" félről. Pontosabban azokról, akik soha egy betűt nem írtak ide.
Tényleg semmi jogotok leírni a véleményeteket, mert ez Rátok nem tartozik. Olvastál, nem adtál tanácsot senkinek, nem dicsérted meg a gyermekét soha senkinek, nem voltál részese az itt "lakó" emberkéknek. Tehát a magad örömére olvastál, gyűjtötted az ötleteket és most fáj, hogy nincs tovább? Miért nem szólaltál meg egyszer sem?? Mi adjunk, Te meg bántsd azokat, akiket nem is ismersz és gőzöd nincs az érzéseiről?? Honnan tudod, hogy bennem mi játszódik le?? Meg másban?
Tehát én azt mondom maradj csendben és kezd egy másik topicot olvasni. Minket hagyjál békén. Persze nem csak egy emberről van szó.

Szóval a lényeg, nem törlöm magam, sose lehet tudni hova keveredik az ember, de ez nekem nem megy. Rosszul érzem magam egy jó pár napja, és tiszteletben tartom azok véleményét, akik elvonultak, mert tényleg nagyon jó, hogy nem lát bele senki. Ha össze is zördül a csapat, nem jönnek az olvasók okoskodni, elrendezzük egymás között.

De mély tiszteletem azoké, akik itt maradtak és ezek után viszik tovább ezt a topicot! Tényleg emelt fővel viselték, amit én tuti nem így viseltem volna.

Írása alapján pedig nem lehet embert megismerni, már erre is rájöttem, de úgy látszik későn.

Én komolyan mondom, rettentően sajnálom az egész dolgot, bocsánatot kérek azoktól akiket megbántottam, nem volt szándékos. Akkor bele sem gondoltam az egészbe.

Én is maradok zugolvasó és drukkolok, hogy mindenkinek úgy alakuljon az élete, ahogy szeretné.

Köszönöm, hogy a terhességem elejétől idáig Veletek jutottam el, nagyon jó volt ide tartozni. Ez a többi "Ott" lévőnek is szól, én rájöttem, hogy igazán mindenkit szerettem, csak van akit kevésbé, van akit jobban. Egyformán nem is lehet.

Remélem a köv. babánál ha fórumozásra adom a fejem, nem leszek ilyen, máshogy fogom intézni a dolgokat, de mindig tanul az ember.

Viszont nagyon fáj, hogy rengeteg barátnőt vesztettem el, ismét magányosnak érzem magam, de ez már az én gondom!

Na egy teljes regény lett, mindenkinek további szép napot!


Ui.: Ezt nem azért írtam le, hogy veszekedés, vita, vagy bármi keveredjen ki belőle! Senkit nem akartam ezzel (még jobban)megbántani, vélemény volt.

Puszi Mindenkinek, a tüneményes gyerkőcöknek is!!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Annyira kedves azoktól, akik kimaradtak a zárt fórumból, hogy ennyire normálisan, intelligensen reagálnak a történtekre.
Timi, együttérzek veled, és persze a többiekkel is. És sajnálom, hogy ott nem vagytok, de meghívottként eldöntöttem, hogy a tagfelvételbe nem szólok bele ott.

Mostmivan: köszi szépen, hogy helyretetted a doglokat a zugolvasók részéről.

Többi méltatlankodó zugolvasó: jogotok van megírni a véleményeteket, mert ez egy nyitott topik, de kár volt...
ismeretlenül csámcsogni mások dolgain... mintha szappanopera lettünk volna számotokra... ezért pl. örülök, hogy így történt...

Kép
Kép
bondi
 
 


Fannuska: nem érzed magad kicsit soknak? Timit maj sajnálják azok akik szeretik és nem kell, hogy felbukkanók beleszoljanak az aktív tagok dolgaiba! Ha eddig csak olvasni tudtál akkor tartsd meg ezt a jó szokásodat és olvass tovább! kezd egy kicsit bosszantó lenni, hogy ilyenekkel kell az embernek az idejét pazarolnia, ahelyett, hogy Az ittmaradottakkal csevegne normálisan!

Mostmivan: Köszi!!! Te egy igazi zúgolvasó vagy!!! Kép

Mostmár legyen elég és aki eddig zúgolvasott és csak vagdalózni akar az továbbra is maradjon csak zúgolvasó, aki pedig szeretne érdemben csatlakozni a topikhoz azt szeretettel várjuk!

Barika: írtam pü-t Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


S.O.S valaki küldene nekem egy telefonos listát? Elveszett a mantett mappámból!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Akkor én is írok egy két gondolatot, bár nem akartam.... :(

Ha valaki sajnálja, hogy a dolog így alakult, hát én nagyon - nagyon sajnálom! Szerintem én voltam itt a legidősebb, de mégis nagyon nagyon szerettem ide jönni. Ha írni nem is mindig volt időm, olvasni mindig mindent elolvastam. Sokat gondoltam az itt "lakókra", hogy kivel mi van, hogyan tudnék segíteni neki....
A múltkorában a kezem ügyébe akadt egy csomó McDonald's-os vinyetta, meg rakat toll, ceruza. Eszembe jutott, hogy hogy tudnám ezt elküldeni Kikének, hogy Vercsinek nagyobb kedvet csináljak az iskolakezdéshez. Nagyon sokszor eszembe jutott, hogy milyen tanácsot tudok adni én nektek, amit szívesen fogadtok, hiszen nekem már van egy (lassacskán) 17 éves leányom, túl vagyok egy váláson, egy psichiátriai kezelésen (a válás miatt), meg nagyon-nagyon sok mindenen, amiben remélem (a rossz dolgokat értem ezalatt) Nektek soha az életetekbe nem lesz részetek! Sajnos saját tapasztalatomból tudom, hogy milyen nehéz egy gyermeket egyedül nevelni. Ági 9 és fél éves volt mikor az édesapja lelépett.... (Most vasárnap lesz 7 éve.) Nagyon, de nagyon nehéz volt, hogy ne kezdjem el a saját sérelmeimet a gyermekemre pakolgatni... Az apja neki továbbra is az apja maradt, és nekem nincs jogom ahhoz, hogy befolyásoljam Őt..... Majd gyűjti a saját tapasztalatait, és ha felnő, és megkérdezi elmondom neki, hogy bennem mi zajlott le.
Szóval, hogy visszatérjek eredeti mondókámhoz, engem is nagyon megviselt ez a "költözés" dolog. :( Sírtam is miatta (pedig én is új vagyok... )
Ennek IDŐ kell, és majd alakul, vagy nem alakul a dolog.

Timivel kapcsolatban annyi, hogy mi (mivel egy házban lakunk, és nagyon sokat találkozunk) továbbra is itt maradunk egymásnak. Rám mindenben számíthat, legjobb tudásom és tapasztalatom szerint fogok neki segíteni mindenben amiben csak tudok. A gyerkőceinknek is jó lesz, hogy együtt nőnek fel, barátkoznak (remélhetőleg). És nekünk is jó a felnőtt társaság. Hiszen mindenki tudja, aki átélte már ezt, hogy amikor kisgyermek születik a gyermektelen, esetlegesen nagyobb gyermekkel rendelkező "barátok" elamaradoznak!

Ne haragudjatok, hogy ezt leírtam, de hazudnék, ha azt mondanám, bennem nem maradt tüske ez miatt.... :cry:

Azért néha próbálok jönni, hátha lesz aki még itt ír. Én továbbra is nagyon kíváncsi vagyok mindannyiótokra, gyermekeitekre, életetekre.
És mindenkinek nagyon nagyon sok puszit küldök!
Zsuzsi

Kép
zsuzska72
 
 


Drágám: mi lesz velem nélküled??? Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Zsuzska:Jól esik hogy gondoltál ránk,na meg mindenkire,én azért írok ide is amennyit tudok,már ha nem baj?Mert én az itt maradtakkal is szeretném tartani a kapcsolatot!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Az indulatokra én sem kívánok reagálni, mert nincs is semmi közöm hozzá, én is csak zugolvastam, ha időm engedte.

Köszönjük a dícséreteket.

Orsi
Én is kvánom, hogy nagyon szép legyen a holnapi napotok!

Zsuzsa
Igen, Máté a szemeit tőlem örökölte, és a füleit is. :-)

Timi
Nagyon aranyos Bence, látom ő is rá van kattanva a számítógépre. Gondolom ez örökletes. Máté is oda van a billentyűért és egérért. :D

Szly
Jó lett a frizurád.

Betegeknek jobbulást!

Jó hétvégét mindenkinek, én hétvégén zugolvasni sem szoktam.

Kriszti
kittina30
 
 


Én ugyanugy érzem mint Andi! És itt az egyetlen akinek ez az egész rosszul eshet az Timi, mert ő tényleg aktív volt, hozzászolt a dolgokhoz! Csak voltak akik úgy gondolták hogy néha bántó a hozzászólása, és ezért nem akarták hogy a másikba jöjjön, (én se),és ezért én is rohadt szemétnek érzem magam. De így alakult!

Kép
linda24
 
 


Telefonos listát dobna nekem valaki?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita én küldtem neked listát, nekem csak ez van meg!

Kép
linda24
 
 


Köszike!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


az a legnagyobb bajom nekem ezzel az egész botránnyal, hogy tényleg olyanok szólnak bele, akik eddig nem szóltak semmit, ezért szerintem most sem kéne, de ez az ő dolguk. Szerintem pont azok, akik mocskolódhattak volna, azok nem tették, mert intelligensebbek annál. AMikor leírtam hogy mi a helyzet, akkor sejtettem, hogy egy lavinát indítok el, de muszáj volt tisztázni a helyzetet. Sajnálom, hogy olyanok is megbántva érzik magukat, akiknek igazából semmi köze nem volt hozzánk. Nem tudom már hogy ki írta, hogy tudtuk hogy nyílt a topik... Igen, ezzel tisztában vagyunk és voltunk mi is, és nem is azzal volt a baj, hogy más kisgyerekes anyuka is olvassa, hanem az volt a gond, hogy például olyan családtagok, stb. olvasták, akik utána kiforgatták a dolgokat, és erre senkinek nincs szüksége. Az, hogy így döntöttünk, és hogy elvonultunk (mint azt már annyian mások tették) az a mi dolgunk, és olyanok, akik eddig nem voltak aktív résztvevők, semmi joguk pocskondiázni. Én mindig is lelkiszegénynek tartottam az olyan embereket, akik csak akkor tudnak megszólalni, ha valami bajuk van és balhézni kell. Akik jól érzik magukat a bőrükben, azoknak bőven van annyi tartása, hogy ezt kulturált módon rendezzék le. Timi, szerintem hihetetlen erőre és bölcsességre vall, ahogy te például lereagáltad ezt.
A topik törlése azért szerintem nem jó ötlet, mert én pl. most visszamenőleg szeretném majd dokumentálni azokat az eseményeket amik történtek miután kiderültek a gondok, és ezt a topikban lévő hozzászólásaim segítségével szeretném majd megtenni...
Az, hogy vannak az 'átmentek' között itt is zugolvasók, az pont azokat zavarhatná legkevésbé, akik mindig is azok voltak.
Én személy szerint köszönöm, hogy voltak akik velünk szorítottak Eliotért. Ennek volt aki hangot adott priviben, volt aki csak csöndes szemlélő volt (és tudom, hogy voltak olyanok is, akik csak szánalomból vagy a más nyomorán való csámcsogásból követték soron hogy mi történt velünk).
Szerintem egy másfél évig jól működő dolgot próbálnak olyanok tönkretenni, akiknek semmi köze hozzá, mert nem tett hozzá semmit ezidő alatt. Úgyhogy őket figyelmen kívül hagyva remélem, hogy azért sikerül itt is fenntartani az életet, mert ez is egy szuper hely. És azok teszik azzá, akik itt vannak és aktívan részt is vesznek benne!!!

KépKép
muffin
 
 


Evelin, ismét jól szóltál!

Sajnálom én is, hogy olyanok is beleszólnak ebbe, akik másfél évig nem szóltak. Én azt hittem, hogy működik úgy a dolog, hogy néha ide is lehet írni, hiszen a topik nem halt meg azért, mert átmentünk máshova beszélgetni. De úgy tünik számomra, hogy választani kell (bár nem értek vele egyet).
Így szomorúan én is elköszönök, bár szívesebben adtam volna néha életjelet itt is.

Kép
Kép
patr
 
 


Mostmivan!

A különbség a júniusiak és a nyáriak között az, hogy ott mindenki mehet az új helyre, és nem mások háta mögött vonulnak el a zárt topikba megsebzett embereket hagyva maguk mögött. Csak érzed, hogy a két szituáció nem ugyanaz. Ha itt is így cselekedtek volna, a most igazából nem is tudom, hogy miért sértett zárt topikosoknak nem kellene kiakadniuk, hogy kritikát gyakoroltak velük szemben. A zugolvasók csak annyit írtak volna: Sajnáljuk, hogy elmentek, hiányozni fogtok, jó volt benneteket olvasni... Mivel nem így történt, csak annyit tudok mondani: ki mit főz, egye meg!

Tita!

Ha egy zugolvasó nem a Te nézetedet vallja, akkor az menjen máshova, ha meg igen, akkor az "igazi" zugolvasó? Érdekes egy értékítélet... Egyébként igenis sajnálom a Timit a többi "pórul járttal" együtt, mert már régóta olvasom a topikot, és őket is a szívembe zártam. Jogomban áll így érezni. Ha ők kérik ki maguknak, azt elfogadom, de olyanoktól nem fogadom el, akik így bánnak el másokkal. Az meg hogy egyébiránt miért nem írok, legyen megint az én gondom.
Vendég
 


Sziasztok!

Egy újabb zúgolvasó aki leírja a véleményét, mert éppen úgy van kedve. A semmi köze hozzá dologhoz, annyi ,úgy látom a pozitív ismeretlen hozzászólás az már viszont vélemény, akkor most. hogy is van ez? :P
Én szinte már a kezdetektől végig kisérem a topikot, bár nem írtam, de nagyon szerettem ide jönni, mert sok hasznos tanácsot olvastam illv. jó volt érezni, hogy milyen jó kis csapat verődött itt össze. Ezért nagyon sajnáltam a zárt topik létrejöttét, de teljes mértékben megértem a döntést.

VISZONT akkorát csalódtam az itt lévő "csapatszellemben , összetartásban" és ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.
Az én értékrendem szerint teljesen elfogadthatatlan és gerinctelen módon történt a zárt topik létrehozása.
Nem tudom megérteni miért kellett kizárni régi és új topiktagokat csak azért mert esetleg egyeseknek nem volt szimpatikus az illető vagy csak éppen az volt a "bűne" hogy keveset írt mert nem ért rá többször, ettől még jelenthetet ez a közösség nekik sokat!!!! Úgy gondolom igenis nagyon sok embernek ez a döntés fájdalmat okozott, még ha nem is hangoztatja folyamatosan és hangosan, bár azért már egyre inkább eljönnek ezek az érzések.
Igazából amiért "tollat ragadtam " annak az az oka, hogy már egyszerűen nem bírtam tovább olvasni azokat a képmutató hozzászólásokat amikkel itt egyes topiktagok nyugtatják a lelkiismeretüket. És itt nem csak azokra gondolok akik esetleg valaki ellen szavaztak hanem azokra is akik ezt hagyták.
Akiket kizártatok azok nem csak maguk miatt voltak jelen, hanem TI is fontosak voltatok nekik, különben nem írtak volna.
Azt viszont jó látni, hogy azért akadnak akik ezt, ha utólag is de átérezték és megbánták.

Ennyit szerettem volna:




Jutka
mosolyj
 
 


Muffin!

Szerintem meg az a lelki szegény, aki ilyen aljas módon lép le, közben meg arról hablatyol, hogy nem is szűnik meg a topik, csak ott külön privizés folyik, és próbál félrebeszélni, hogy a visszamaradottakkal nincs is semmi bajuk. Hát persze.. Azért léptek le innen úgy egyesek, hogy még csak nem is köszöntek el, egyszerűen csak törölték magukat. És akkor hol voltak még az ilyen lelkiszegény zugaolvasói hozzászólások! Hát persze, valamivel áltatni kell magatokat. Nézzétek a "jó" oldalát, odaát most biztos erősebb az összetartás, mint eddig bármikor, mert jól megmondjátok, hogy mindenki mennyire elvetemült, holott ti milyen tisztességesek voltatok. Tartjátok egymásban a lelket, és megerősítitek egymást, igaz?

Fannus
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Gondolom tudjátok a felhasználói névből, h ki vagyok...
Isten látja lelkemet, kedd óta most merészkedtem ide először...akkor hirtelen felindulásból tettem amit tettem, hozzáteszem ezt látva nem bánom...

Én megértem, h nem lehet mindenki számára mindenki szimpatikus nekem sem szimpatikus mindenki. A Ti felhívásotokra csatlakoztam hozzátok, ha nem is látszott kicsit félve..., de annyira őszinte jó embereknek látszottatok, h úgy gondoltam biztosan remekül meg fogjuk érteni egymást. Tény h sokan voltunk, én nem is tudtam követni az eseményeket, főleg h több hónapos kimaradások is tarkították a "kapcsolatunkat", de mindig nagyon vártam h gép elé ülhessek és olvasak v társalogjak Veletek, főleg h írtam h én itt közel-távol senkit nem ismerek. Elnézést kérek ha kicsit sok voltam, ha vki nem akkor én biztos nem akartam senkit sem bántani. Sőt!
Ezért is érintett meg h azt éreztem egyesek nem fogadnak be nem állnak szóba velem, pl. Titi nagyon örültem mikor végre megtiszteltél vele, nem is olyan rég h szóba álltál velem. Tisztában vagyok vele h egy újnak igazodnia kell egy már megszokott csapathoz, én azt hiszem meg is próbálkoztam vele, de mint fent írtam úgy érzem voltak akik ezt nem fogadták...

De a lényeg nem tudom mi volt a probléma velem?!

Egyébként ha tisztán arról lett volna szó, h nem akarjátok h rokonok, anyósok stb. olvassák a hsz-aitokat, akkor szerintem itt nyíltan le kellett volna írni az ötletet, így lett volna tisztességes...

Éppen ezért én úgy gondolom nyilvánvaló h nem csak erről van szó. Hanem vki/vkik meg akartak szabadulni egyes emberektől. Látom h némelyikőtöket zavarja is ez és "magyarázza a bizonyítványát".

Én nagyot csalódtam bennetek, sajnos még nem tettem át magam ezen, mert őszintén mondom ha nem is mindenkit de a legtöbbőtöket nagyon szerettem itt.

Kívánom, h mindaz ellenére ahogy megalakult az új fórum, jól működjön, legyetek sokáig egymás barátai!

Én sajnos még bántva érzem magam!

Puszi!
Vendég
 


Kedves Zugolvasók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fogalmatok nincs arról, h hány topik tagot viselt meg ez az egész...
És a zárt topikban napokig ez volt a téma,szerintetek képmutatásból???????????????????????????????????????????
Nagyon sokakat,kb mindenkit megviselt és .....de minek magyarázkodjak????
TI!Akik arra nem vettétek a fáradságot h egyszer is megszólítsatok itt akárkit is....Most mért gerjesztitek az indulatokat?????
Ez az egész inteligensen és kúltúráltan belett volna fejezve,ha TI nem szóltok bele.....Jobb is h egyszer sem írtatatok!!!!
Mert azt írtátok mennyi tanácsot kaptatok az itt beszélgetőktől,és most rájuk mondjátok h gerinctelenek,gusztustalanok...
BUJJATOK EL!

nicike
 
 


Kedves előbújt zugolvasók! Nelli rád nem vonatkozik!

Kezditek szépen lassan elintézni Timinek és a többieknek, hogy ne legyen kivel beszélgetniük. Gondolom nem ezt akarjátok elérni. Majd ők tisztázzák az érzéseiket, ok?

Kép
szly27
 
 


Már ne is haragudjatok!!! Mi a fene közötök van ahhoz, hogy miért ment el pár ember és miért maradt ki bárki is ebből! attól, hogy beleolvastok a topikba még nincs jogotok ítélkezni, mert pl.: a privát levélváltásokba és a találkozókba nem láttok bele, így teljes képet sem kaphattok rólunk!
Ne lovagoljatok már ezen a lelkiismereti dolgon, mert már nagyon unalmas.

Ami a legfontosabb AZ ÉRINTETTEK meg tudják maukat védeni, ha neki erre lenne szükségük!

Akkor, hogy még egyszer leírjam a zárt topik nem valakik ellen, hanem valakikért alakult! Ha nem szólnátok bele olyan dolgokba amihez semmi közötök akkor nem ilyen hülyeségekkel telne meg az oldal, hanem a szokásos dolgokkal, de egyszerűen nem hagyjátok, hogy tovább folytassuk az itteni életünket.
Bár ez nem rajtatok fog múlni csak jól belerondítottatok ebbe a topikba!
Senki nem hívott benneteket és mielött megvártátok volna kis időt hagyva, hogy hogyan alakul tovább a topik élete, már rögtön előjöttetek mocskolódni!

A zúgolvasásnak meg csak bele kéne gondolni a jelentésége!

Ha szeretnétek írni ide, akkor szálljatok végre le a témáról és érdemleges dolgokról írjatok! Bár ez sem kötelező!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nicike!

Szerintem sem őket sem minket, tehát senkit nem viselt volna meg a dolog ha a tisztességes utat választjátok!

Érezni lehetett, h van vmi a levegőben...csak pontosan nem lehetett tudni.

Én nem tudom mire jó ez az egész...egyszer bújok ki a csigházamból akkor is ez történik. Tuti velem van a baj, de könyörgöm nem hiszem h egyáltalán ismertek...h lehet így akár engem akár bárki mást elitélni?
Ez számomra elképzelhetetlen, de értem pofára megy a dolog, épp ezért bántja sokatok érzését...

De mint már írtam azon kívül h bánt egy-két dolog én senkinek nem tudnék rosszat kívánni! Bízom benne h az így előállt helyzetből mindenki tanul, és el tud mindenki számolni a lelkiismeretével!

Én személy szerint bánom amit Tamira írtam, bizotos h nem úgy kellett volna, de elszállt az agyam sértve éreztem magam, bántott h egy általam "jóembernek" ítélt ember mégis semmibe vesz.

De azt hiszem én többet tényleg nem nyitom meg ezt az oldalt mert csak bánatot jelent már...
Vendég
 


Jaj kedves újonnan előbukkant zugolvasó Lányok, ne csináljátok már!!! Vegyétek már észre, hogy ezzel a sok "én most jól megmondom a véleményemet" hozzászólással irtjátok ki végleg ezt a topikot! Én annyira örültem, hogy az ide íróknak sikerült túllendülni a zárt klub alakulásán és ment tovább a megszokott csevegés.

Nagyon kérlek Titeket, ne rontsátok tovább a hangulatot!

Úgysincs olyan, hogy mindenki egyformán gondolkodjon, mi a jó és helyes, mi igazságos és mi nem. Visszacsinálni a dolgokat úgysem lehet, miért ne mehetne tovább ez a topik és foglalkoznánk tovább a fontos kérdésekkel, vagyis a gyerekeinkkel, a mindennapjainkkal, hiszen ezért vagyunk itt és nem amiatt, hogy jól odamondogassunk a másiknak.

Kedves új zugolvasók, nem elküldeni akarlak Benneteket, gyertek és vegyetek részt aktívan a fórum életében, meséljetek magatokról, a babácskáitokról, de a zárt fórum témát felejtsétek már el!!!

Köszi! :)

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Nelli!

Nem ismered Tamarát! Mijogon írod azt h jónak hitt ember semmibe vész???????
Jó ember!!!!
Azért mert én nem értek veled eggyet,Nem mondom rád h rossz ember vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És én nem váltottam privit ez ügyben senkivel,de jópáran megtették.Akkor honnan tudod h nem lett gerincesen elintézve???
Azért mert nem a nyílt fórumra lett leírva?

nicike
 
 


brúnó anyukája!
Köszi! Mindenki nevében.

Én nagyon szívesen irogatok/irogattam itt, de ha csak a mocskolódás fog itt menni a ZÚGOLVASÓK részéről, akkor valószínűleg tényleg emiatt fog "elkopni" a topik!

d.dodó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2009.03.06 18:47-kor.

Kép
Kép
patr
 
 


Na és bocs csajok de azért így már jobb h leírtam.
Remélem nem voltam nagyon bántó! Ez már igazán nem hiányzik senkinek..

Hiányozni fogtok!
(leírtam, a büszkeségem a béka segge alatt km.re! :) ),
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?