Új privát üzeneted érkezett!

melike vagy az én monitorom sz@r vagy egy nagy fekete folt látható a képeden :roll: :oops:
barika2008
 
 


na így már látom,hogy édesen alszik :lol:
Kép
barika2008
 
 


A te monitorod szar,amúgy tényleg sötét. :lol:

Kép
melike
 
 

 
 

Kép

Kedvenc foglalatosság! Viki húzza Levit a komppal!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Mért jó Nekik keresztbe feküdni? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


megjöttünk!

középfül gyulladása van (még ez is :( )
Jó, hogy a mi saját dokink meg sem nézte hétfőn :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Megbeszéltem apával, hogy dokit fogok váltani!
De most tényleg! ha ma nem megyek vissza, akkor erre fény sem derül??????????
Kapott rá antibiotikumot! kedden kell visszamennünk!

Ilyet hogy lehet össze szedni??? ősz óta nem mentünk ki úgy, hogy ne lett volna rajta sapka! :shock: vagy ennek ehhez semmi köze??? nem értem..............
bszilvi25
 
 


Szilvi: sajnálom! :cry: Még jó hogy visszavitted!

Ti nem kaptatok prevenar oltást? Az középfülgyulladás ellen is van! Vagy még nem véd az?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


2-t kapott eddig. A 3. szept-ben.....
bszilvi25
 
 


Amúgy a középfülgyulladás a nátha szövődménye, van olyan eset amikor minden nátha után kialakul, úgyhogy vigyázzatok vele! :cry:

Sok gyógypuszi!

Akkor Ő kapta már fél éves kora előtt a kettőt? Mi 3-at kaptunk és majd augusztusban kapjuk a negyediket!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


szilvi én is ezt mondom...semmi köze a sapkához!
nátha szövődménye...de fogzásnál amúgy is előfordul!
főleg a fölső fogaknál!
de azt viszont csodálom,hogy nem sír megállás nélkül és nem kapkod a füléhez!
amúgy van egy fogás amivel szoktam nézni,hogy a gyerekeimnek fáj e a füle!
egyébként dávid ma olyan szinten sokat sír,hogy már félek mi is beleesünk valami nyavajába(életében először :? )
hát remélem,hogy csak az időjárás okozza
barika2008
 
 


ezt nem értem 4 pneumo oltás?dávid 3-at kapot :roll:
ezek szerint szart sem ér mert már olyan sokan voltatok betegek...és a mi védőnőnk szerint véd a köhögős náthás betegségektől is.
hát a mellékelt ábra azt mutatja,hogy NEM
barika2008
 
 


"Az alkalmazandó oltási rend a gyermek életkorától függ, és ennek a hivatalos ajánlásokon kell alapulnia.

A kettő-hat hónapos csecsemőknek három adagra van szükségük. Az első adagot rendszerint két hónapos korban adják be, az adagok beadása közötti legalább egy hónap szünettel. Egy negyedik adag (emlékeztető oltás) is ajánlott a második életévben. Alternatív megoldásként, amikor a Prevenar-t az „univerzális csecsemő immunizálási program” (amikor az összes csecsemőt közel azonos időben oltják be) keretében adják, két adagot lehet beadni legalább egy két hónapos szünet beiktatásával, ezt egy emlékeztető oltás követi 11 vagy 15 hónapos korban.

A hét-11 hónapos csecsemőknek két adagra van szükségük; az adagok beadása között legalább egy hónapnak kell eltelnie. Egy harmadik adag is ajánlott a második életévben.

A 12-23 hónapos gyermekeknek két adagra van szükségük; az adagok beadása között legalább két hónapnak kell eltelnie.

A 24 hónap és öt év közötti gyermekeknek csak egyetlen adagra van szüksége.
A vakcinát injekció formájában alkalmazzák, a csecsemők combjába vagy a kisgyermekek felkarjába beadva."


Bari, igen hármat kapott Levi is és majd augusztusban fog kapni egy emlékeztetőt! Nektek nem mondták??

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


[quote="vikianyuja"]A írta:vikianyujakkor Ő kapta már fél éves kora előtt a kettőt? Mi 3-at kaptunk és majd augusztusban kapjuk a negyediket!


Ezzel hülyeséget írtam! Tehát fél éves kora után kapta a kettőt??

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok,

Bari, biztosan Dávid is kinövi hamarosan a bukást, nem vetted észre, hogy csökkenne? Nagyon édesek vagytok a képen :) Jobbulást a férjednek!

Melike, csodaszép a fiad. Szuper a haja!!! Bárcsak Gabinak is ilyen lenne, de neki csak egy kis szöszmösz van a fején...

Bluebox, nem semmi ez a lógás, bordásfalatok nincs, remélem :D

Bogi, Gabinak bulátát szoktam adni, ez elolvad a szájában, még nem volt vele gond. Kenyérhéjat is adtam, de az mindig cigányútra ment neki :(

Szilvi, sajnálom Mercit nagyon :( Remélem, most már segít a gyógyszer és hamar túllesztek rajta.

Oszman, irigy vagyok a fürdő miatt, én is akarok! De nekem nincs, akire ráhagyhatnám bátran Gabit, anyósom már idős az ilyesmihez, a szüleim meg messze élnek... Basszus, ha belegondolok, hogy anyósomnak kellene végigcsinálni egy ilyen éjszakát, mint a mai, hát szerintem soha többet nem vállalná el Gabit :D

Szóval nem véletlen nem jöttem egész nap, Gabi hisztizett, mint az állat, állandóan kérezkedett fel, csak kézben lett volna jó, na de hát 10 kilót cipelni fel-alá a lépcsőn... nemsokára olyan karizmaim lesznek, mint egy súlyemelőnek.
Éjjel meg az, mint Meliéknél... 3 előtt is ébredt 2x, de akkor legalább visszaaludt, de 3-fél6ig óránként ha 10 percet aludt, és csak sirt. Végül én is behurcoltam az ágyunkba, és ott aludt 8ig. Pedig ő nem szeret velem aludni, ahányszor megpróbáltam, mindig az lett a vége, hogy verekedett, játszani akart, de most jó voltam neki :D

Na megyek is, mert rágja a lábujjamat már...

Kép
elan
 
 


IGÉRT FOTÓK!

BADYSAN
Kép Kép Kép
nahhh,mehetünk a strandra?????????



Kata&Milán


oszman777
 
 


Kata: nagyon jók a képek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Hát legalább kinéz másfél évesnek Milán :wink:
bluebox
 
 


melike!
Jöhetsz velünk.
Űljél már szombat hajnalba vonatra,IC,és várunk!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jah és itt a debreceni thermál fürdőbe megyünk.Nincs messze.
Ez a kinder amit evett Milán nincs benne csoki,tiszta piskota.
De a győri maci???HMMMMMMMMMMMM Nagyon fini.
Tudjátok az melyik???
Dobjak fotót?
Jahhh jut eszembe a multkor írtam,
Jól ki sírtam magam,és ide űltem a géphez.
És semmit sem reagáltatok :wink: :wink:

Anna,nagyon el lesz Milán,tudom hogy nem lesz gond. Sőt még lehet ugy jön haza Milán hogy folyékonyan beszél.
Mert hát Mama nagyon sokat beszél neki állandóan. :wink: :wink:

Még jövök,áhhh Milán ismét parfümözik. Mentem.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Tényleg Kata?????????????????, Pedig én kérdezni akartam, de nem itt, hanem msn-en, aztán valami gebasz történt a netünkkel :cry:
Most megkérdezhetem, hogy miért sírtál?????????????? :shock:
bluebox
 
 


Nos,Kata,miért sírtál?
Nagyon cuki Milán a fürdőgatyóban!

Kép
melike
 
 


kata naggyon jó pasid van :lol:

viki.így már értem..mármint az oltásokat.igen mi mindíg a kötelezővel kaptuk 2-3-4 hónaposan!!

elan szerencsére úgy néz ki csak átfagyott és nem fázott meg a férjem :lol: csak kint tűnt náthásnak itthon már nem

bukás:valóban csökkenni látszik...ha még az alkalmi hányás is megszünne, és darabosat is ennénk, és jó étvágya lenne, megtanulna kúszni mászi ,kijönne a foga, nem cipeltetné magát egész nap akkor tök jó lenne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


ja és ha tavasz lenne és nem lenne influenza járvány,és nem lenne világválság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Igazad van Bari,nem vagy nagyigényű. :lol:

Kép
melike
 
 


Kata: tuti képek Milánról!!! TETSZIK! :wink:
bszilvi25
 
 


Milánt az utobbi pár napban próbálom el altatni hamarabb mint 11 óra.Sikerült eddig.
Hátha ma is. Csak mert Mamáék,már 8 kor fekszenek,és hát Milán ha holnap ott alszik neki is kell.
De Mama nagyon türelmes,mondhatni inkább Milán,az ő birka türelmét örökölte.
:wink: :wink: :wink:
meg az enyémet.
Mért sírtam???
Próbára tettelek titeket.
Pont akkor tisztítottam meg 5 kg hagymát,azt fel szeleteltem,és adagonként,amennyi kell egy pörkölthöz,kicsomagoltam.És lefagyasztottam.
Ezért írtam :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
De senki sem reagált.
Mindegy.
Köszönjük a dicséretet. Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


nagyon szép kisfiú!!!szép kék szeme van mint istvánkának!!
tényleg schopin hol van?mostanában elég gyakran írt!
jó éjt mindenkinek
barika2008
 
 


és Merci tényleg nagyon ramatyul van :cry: :cry: :cry: :cry:
(de rajtam valahogy mindig "jó" neki!)

Kép Kép

jó éjt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.03.05 21:38-kor.
bszilvi25
 
 


Köszi Bari.



Kata&Milán


oszman777
 
 


csajok!
így jobban belegondolva rájöttem nem is hülyeség egy ilyen zárt fórum!!mint amit a nyáriak csinálnak!
szerintem mi is megtehetnénk.
szerintem minket kb a kutya sem olvas.de ha mégis idekeveredik valami ismerős az tök cink :lol:
természetesen minden aktív és kevésbé aktív tag átmenne.így cuzámen az egész topik.újak már úgysem jönnek!
és innen meg kitörölném magam.törlésben jó vagyok.
tudom,hogy az isteni szikra nem az én fejemből pattant.de gondoltam én nyilvánosan is fölteszem a kérdést nektek

VÁLASZOLJATOK,HOGY MIT SZÓLTOK!!
barika2008
 
 


szegény merci :( :( :( :( :(
barika2008
 
 


Áh Szilvi,nagyon látszik rajta hogy beteg. Szegénykém.
:cry: :shock:
Gyógyuljatok meg,hamar.
És nem nyűgös???Milyen a közérzete?



Kata&Milán


oszman777
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

YES!!!!!!!!!!!!!!!!



Kata&Milán


oszman777
 
 


[quote="oszman777"]: írta:oszman777lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

YES!!!!!!!!!!!!!!!!


NA MÉG 10-15 ILYEN YES ÉS MEHETÜNK IS :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Ha benne vagytok,én meg csinálnám a topikot!!!!!!!!!
És akit érdekel és jönni szeretne annak elmegy pü-be a kód.


Elöször szavazzunk,!
Bari én nem leszek,mert nászutasok leszünk :lol: :wink:
Gyűjtsd a szavazatokat :!: :!: :!:



Kata&Milán


oszman777
 
 


ok akkor mjad mindenki jelezze!!
és tényleg mindenkinek elküldenénk a privit!!!jó !!!!!!!!annak akiről tudjuk,hogy soha többé nem jön,vagy estleg már el is köszönt szépen, annak nem küldenénk el.de hát ez csak 2-3 ember :lol:
te meg kata csináld meg a topikot mert én segg vagyok hozzá.
legfeljebb eleinte kevesen leszünk.
barika2008
 
 


Kata: de nyűgös! Csak rajtam nem.......

Bari: mi ezt már megbeszéltük! én is mennék!

még nem alszik ám Merci. Elaludt, de felkelt! :? orrot szívtunk, stb....
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Most sikerült csak géphez ülnöm már napok óta, mert Marci is beteg, és már vagy 3 napja óránként 2 óránként kel éjjel. Szóval hulla vagyok kissé.

Visszaolvasni próbáltalak benneteket, de nem mindent sikerült.
Képek viszont nagyon jók egytől-egyig!

Szilvi: Mercikének jobbulást! Olyan édi még így betegen is a kis lelkem :roll:
És persze többi beteg babónak is jobbulást ha van olyan (nem olvastam még mindent el :? )

Mi ez az új topik vagy mi??? Engem se haggyatok ám ki!!!!!!!!!!!!!!
Na most csak ennyire futotta, majd jövök ha a csöppöm engedi!

Jó éjt mindenkinek!

ancsika82
 
 


Sziasztok,

Képzeljétek, Gabi este fél 10-től alszik, egyszer sem ébredt :shock: Hónapok óta nem volt ilyen!

Én is támogatom a zárt topicot...

Kép
elan
 
 


Jó reggelt!

Elan: most sárga vagyok az irígységtől, de megérdemled :lol: :lol:

Tőlem mehet a topic :wink:
bluebox
 
 


jó reggelt
hát ha ilyen egyforma és eggyértelmű válaszokat adtok,akkor gondolom a többiek sem gondolják ezt máskép!!
akkor mehet kata vagy szilvi vagy valaki aki meg tudja csinálni és ráér! :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Hali!

Én is benne vagyok.

Kép
melike
 
 


Húúú,ma megőrülök.Nagggyon nyűgös Máté.MINDENért ordít.

Kép
melike
 
 


Sziasztok

Köszi a hiányolást. Tegnap fárasztó nap volt, Istvánka délután tiszta nyügi volt, nem akart semmit. Se aludni, se játszani, se internetezni :D .
Bari: Mi is így netezünk. :lol:
Jöhet a zárt fórum, én sem akarok lemaradni :)
Milán nagyon ügyi.
Mercike gyógyúlj meg hamar.

Kép
Kép
schopin
 
 


Sziasztok!

Felőlem is mehet a zárt cucc! Szoktam olvasni minket mert amikor írtam hogy spirálom van, írt privit egy tök ideged, és érdeklődött hogy milyen, meg stb......
(megjegyezem még mindig nem jött meg :oops: )

Nagyon tündériek a babók, a kis beteg Merci is. Remélem hamar meggyógyul. Olyan rossz mikor betegek, egy anyának nincs rosszabb dolog a világon!

Na adóbevallást megcsináltam, anyuéval nem bírok azt elküldtem a könyvelőnek.
Valaki nem tud valami jó számot az APEH Illeték Osztályára? Mindig foglalt az Apeh telószám.
Márti Te hátha tudsz tanácsod adni! Anyum tavaly életjáradéki szerződéssel hozzájutott egy házhoz. Pont egy éve jöttek ki felmérni az Illeték osztályról, de még csekket nem kapott, és tökre be van tojva anyám hogy miért nem küldték, vagy lehet küldték csak elveszett, de telefonon nem tudunk utánajárni. Bár anyusa egyszer sikerült felhívni, de a portás lerázta hogy sok idő. Lehet tényleg az, de akkor valami hivatalos személy mondja neki, ne a portás!
Szerinted mit tegyek? Bemenjek hogy megkérdezzem neki?? Nehogy aztán megbüntessék.

Sajna jártunk már így hogy ültünk egy ügy miatt a abérjainkon, mert azt mondták majd, és a végén jól megbüntettek, mert nem jártunk utána.

Tegnap feladtam a rendőrségnek is a levelet, kíváncsi vagyok mi lesz a válasz!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Szilvi:olyan édi Merci.Szegény kisbeteg.

Ha zárt topic leszünk,sehol nem látszunk? :shock: :oops:

Kép
melike
 
 


Jó reggelt!

Merci csak egyszer kelt olyan 2 körül. Nem volt fent 20 percet, és már aludt is :D egészen 3/4 9-ig! :D

Olyan jól nézett ki amikor felkelt, most meg.......... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Melike: a válasz igen!
bszilvi25
 
 


Elaludt.És háááát,kapott egy kúpot (viborcol),hátha tovább alszik és nem lesz olyan nyűgi.
Szinte semmit nem kell ma csinálnom.
De megint esik az eső!Nem hiszem el!

Kép
melike
 
 


Nem jött be....
Már ki is aludta magát. :shock:

Kép
melike
 
 


Melike: még neked akarom vagy két napja megírni, hogy nekem is elkezdett fájni a farokcsontom a héten!
De néha úgy fáj, hogy a bal lábam majd összerogy ahogy lépek.
Apa mondta is, hogy olyan vagyok mint egy sánta...... :roll: :roll: :roll:
bszilvi25
 
 


Szilvi:ez érdekes...Mégiscsak a szüléstől lehet?És pont ilyenkor jön elő???

Kép
melike
 
 


lányok a nyáriaknál elég nagy feszkó lett a zárt topikból.remélem nálunk nem lesz!
valamiért én azt gondolom,hogy nincs vagy csak nagyon kevés "zugolvasónk" van és nem fogunk innen a nyilvánosságról hiányozni...lehet,hogy tévedek????

melike szilvi:nekem dettó....de esküszöm,hogy nem azért,hogy majmoljalak titeket :oops: :oops: :oops:
tegnap a táncon majd megőrültem ez miatt :oops:
barika2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?