Új privát üzeneted érkezett!

Andi, kösz! De valami nagyon komoly szugera kell, mert már a bébikompban pörög, és hangosan sikoltozik!

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, köszi! Igaziból most négy hétig nem volt semmi baja! Azért az már nem rossz!
Adél persze már szundizik, mi?

Kép
Kép
patr
 
 


Azért ez a tápszer durva! Én mindig megnézem a boltokba a szavatossági időt, lehet hülye vagyok, de muszáj, mert már sokszor megjártam!
De ki gondolná hogy gyógyszertárba is lejárt terméket adnak! :shock:

Kép
linda24
 
 

 
 

Timi gáz, hogy nem figyelnek a gyógyszertárban, de a gyerek tuti nem azért nem ette meg! ( mindig pár hónap ráhagyás van a lejáratnál! )

Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Adél több mint egy órája durmol! :) :oops:

Kép
andkata
 
 


Na hát ez az! :lol: De nem irigykedem! (erőt veszek magamon! :lol: )
Jó éjt nektek. Meddig vagy még szalma?

Kép
Kép
patr
 
 


Ja, holnap otthon vagytok? Lehet, hogy megyünk a turiba!

Kép
Kép
patr
 
 


Patri, nagyon örülök, hogy a kicsi Gabi jobban van! :lol: Megy a rengeteg ++++++++++++++++ nekik!

Zsoltinak pedig jobbulást kívánok! :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Patri!
De jo a jo hireket olvasni Gabriellarol!!! :) En biztos megprobalnam cicire rakni - amint kezbe kapom!föleg, hogy mar lelegeztetögepre sem kell tenni...;(ezt mondom,harom gyerek anyjakent, akik idöre születtek - tehat nincs sok tapasztalatom kora babakkal...csak a gyakorlatrol, a sulibol...)
Gyors elalvast es akadalymentes lelegzest a nathas orrocskaval Zsoltinak!

Timi
lehet, hogy ciki, de engem nem botrankoztat meg igazan a lejart tapszeres csomag...(mondom ezt haromgyerekes anyakent,akinek egy gyereke sem ivott egy korty tapszert sem, söt, azt sem tudtak, mi az a cumisüveg...)
Mellesleg itt a kajakat, amik egy nap mulva jarnak le, 50%-kal olcsobban szoktak adni, es abbol be szoktam vasarolni...pl. joghurt meg lazan jo egy hettel utana is....

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Julcsi, nagyon kösz!
Marci bogyesz? Rakhatnál képet róla!

Kép
Kép
patr
 
 


Kryss, köszi neked is!
Lehet, hogy rakok képet a pici kislányról, akkor majd látod, hogy azért még tele van ám csővel. Nagyon nagyon picike, nem tudna szopizni, meg sajnos nem lehet ám azt csinálni amit az anyuka akar. Nagyon vigyáznak még rá, ha eléri a másfél kilót akkor lehet megpróbálni a szopit. Még csak 2 ml tejet kap három óránként. De már az is nagy dolog, hogy pisil, kakil, tehát "működik"!

Tejfölt, joghurtot én is simán megeszem egy-két nappal a lejárat után, de mondjuk a gyereknek már inkább nem adom oda.

Kép
Kép
patr
 
 


Julcsi, bocs, meglestem Marcit a szomszédban! Nagyon édes! Zsoltinak is a játszószőnyegén egy kacsa volt a kedvence!

Kép
Kép
patr
 
 


van amikor én is megeszem a "lejárt" kaját. nah jó pl. ami tegnap-tegnap előtt.
szerintem ebben az zavaró hogy még babákról van szó.

egyébként nem velem történt, hanem egy másik anyukával.


zsolti alszik már?

bence már beszundított. nehéz volt,de megoldottuk. mondjuk, tudtam hgoy ez fog rám várni, mert 6-kor aludt egy 20 percet.
ő fél5-5 után nem aludhat, mert akkor ez van :(


gabriellának továbbra is mennek a ++++ és persze az anyukának is.

Kép

Kép
timi1982
 
 


csajok....

vmelyik nap beszéltük a zsuzsával hogy neki a v édőnő azt mondta ehet már nyuszit és bárányt is tomcsi.
ti adtok már a babócának csirke-pulykán kívüll más husit? májon kívül... szóval értitek. másfajtát...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi én még nem adok mást neki a májon, csirkén,és a pulykán kívül! Nem is láttam még igazán bébiételbe másféle húsosat!

Kép
linda24
 
 


Na elköszönök én is, szép jóéjszakát mindekinek!

Kép
linda24
 
 


Timi! én marhát már adtam neki a húslevesből. Meg persze sertést...Semmi baja nem lett tőle, megette minden gond nélkül!

Meg virslit, parizert, sonkát, ilyeneket kóstolt már. Tegnap volt a védőnő, mondta, hogy liga vajat is kezdjek neki adni kenyérre kenve.

Holnap megkapja! :D

1-2 napja lejárt cuccot én is megeszek, de Vikinek mondjuk már nem adnék.

Viszont a gyerekek elég sok mindent megéreznek. Nem főztem ki a cumit neki egy ideje, de rendesen el volt mosva. Addig nem kellett a kaja belőle, míg ki nem főztem. Tuti érzett rajta valamit. Hát nem tudom...

Megyek aludni.
Jó éjszakát!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!
Ó,hát akkor Mütyi nagyon ügyes csaj,hogy ilyeneket is kóstolgat! :D
Mindjárt jobban visszaolvasok!

Szegény Apa elaludt,fél hatkor keltettem fel,én is elaludtam,mert Domi megint sokszor kelt éjszaka.Zuhog az eső,Apa lekéste a buszt,remélem nem gyalogol,bát már sehogyen sem ér be 6-ra,még ha taxit rendel,talán akkor,de nem tudom hívott-e.Pont most aludtunk el,mikor ilyen pocsék a helyzet a munkahelyén.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na,mennem kell,Domi felkelt.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nos,jól megtaknyosodtam,és a torkom is fáj,szóval úgy tűnik nem a fronttól fájt a fejem-sajnos,de legalább már az nem fáj :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Szia Kike! Látom te is korán keltél. Sajnálom, hogy nem érzed jól magad. Jobbulást!

Kriszti
kittina30
 
 


Szia Kittina!
Köszi!
Hát,sajna három gyerek mellett,főleg hogy szinte valamelyik mindig beteg,most épp Domi,meg Kristi,én sem maradhattam ki :(
Szóval te is ilyen koránkelő vagy?Vagy csak most sikeredett így?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mi is mindig korán kelünk. Máté ezt tőlem örökölte. Hamar kidőlünk, de hamar felkelünk. Tegnap már este 6-kor megfürdettük, mert nem aludt délután semmit, és már nagyon nyügi volt. Fél 6-kor kelt, de fent volt negyed 4-kor is, akkor szopizott, aztán ringattam, és 4-kor vissza is tudtam tenni az ágyába.

Hát igen, tényleg így van ez, hogy három gyerek mellett valaki mindig beteg. Dominak és Kristinek is jobbulást. Remélem hamar kilábaltok belőle.
kittina30
 
 


Linda
A kislányod nagyon szép!

Zsuzsa
Jó, hogy tettél fel Brúnóról képeket, már éppen írni akartam, hogy tehetnél. Tényleg jó nagyra nőtt, jó kis husis, és nagyon szép kisfiú.
És végre tudom, hogy mi az a haptapi. :D Tényleg jó ötlet. Hol vettétek?
Tegnap elfelejtettem írni, hogy Kismegyeren lakunk, szóval tőletek nem messze.

Orsi
A 7 nap sem semmi, akkor én nem szólok semmit!

Szly
Jázmin megbarátkozott az új frizuráddal?

Most megyek, mert Máté nem bír magával, majd ha lesz időm teszek fel képet.

Kriszti
kittina30
 
 


Köszi!
Mi is mindig korán fekszünk,vagyis Domi-általában fél hétkor,agy hétkor,és korán kelünk.

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike

Nagyon édesek a gyerekeid. Milyen csibészesen tudnak mosolyogni.
kittina30
 
 


Jó reggelt!
Mi is általában korán kelünk, csak van, hogy nincs időm írni, Zsu-t készítem a suliba.
Egész jól aludtunk, legalábbis Zsoltinak egész tiszta volt a nózija!

Kép
Kép
patr
 
 


Szia Patr:Ennek örülök! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kittina:bizony,két kis csibész! :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Pattikám!

Örülök, h jobban aludtatok. Zsoltinak megy még a gyógypuszi továbbra is!
20150601134430
 
 


Lassan mi is készülünk:Domit leraktam aludni,Kristi mesét néz,Vercsit mindjárt viszem oviba-remélem el is aludt Domi,így nem kell kivinnem ebben a ramaty időben.
Nem akar gyógyulni szegényem! :(
Még nagyon náthás,meg nagyon köhög,és ez megy már lassan két hete,ha jövő hétig sem javul,megint viszem dokihoz.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jo reggelt! :)

Patri

De jo, hogy Zsolti tudott aludn!!!

Tudom, tudom...gyanitom, hogy tele van csövel szegeny, csöpp Gabriella... :(
...es azt is, hogy mondjak, hogy mit szabad es mit nem-es ez jo is - hiszen nagyon kell vigyazni ..De jo, hogy eddig sok ugy "müködik" nala, ahogy kell.Itt Becsbenvan egy doktornö, aki a korakra specializalta magat es ö vallja, hogy kontaktus az anyaval nagyon fontos...es persze test, nem csak ciroka teren...En akkor is ratennem a hasaraes hagynam, hogy ott feküdjön, ammennyit csak lehet...ezt csövekkel is meg lehet oldani...demindegy, ezt nem tudjuk mi efolyasolni....deee kivanom nekik!Es küldök sok gyogypuszik a kicsinek!

Kike
Sajnalom az elalvast - most nagyon nem jo, a,ikor az allasert kell rettegni :(
küldök sok gyogyot Nektek!!!

Szly
Jazmin?Frizura?megbekeltek?
hogy aludt Jazmin?

kittina
szia!erösitsd csak a megfogytkozott bandat! :)

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Jó reggelt!

Nem voltam pár napig, mert emésztenem kellett a dolgokat! Nem is gondoltam, hogy így megvisel a dolog! :(
Mind1, próbálok továbblépni, de idő kell.... :(

Látom, azért nagyjából mindenkivel rendben minden.

Kike!
GYógyuljatok meg hamar!

Patr!
Zsoltinak is gyógypuszi!

Szly!
Remélem Jázmin már megismer az új frizurádban!

Ma én is megyek fodrászhoz!
Eseménydús hétvége előtt állunk. Holnap Tomó névnap, vasárnap Zoli névnap + Tomóka keresztelője. Jönnek Zoli apukájáék Pécsről. Meg az anyja is (igaz, ő egri, de még nem találkozott a szüleimmel, és nem is nagyon örülök neki, hogy most fog :( ) szóval készülünk ezerrel!

Orsi!
Neked is holnap lesz a nagy nap! Gondolok ám rád sokat! És gratulálok! Kívánom, hogy tényleg "holtomiglan-holtodiglan" legyen a dolog, és nagyon boldog légy!

Kép
zsuzska72
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nekünk remek éjjelünk volt végre. Csak egyszer, negyed 4-kor kelt Lizy, és fél 4-re ki is ette mindkét cicit, és aludt tovább fél 7-ig!!

zsuzsa!
Kitartást a hétvégéhez! Azért majd hozzál képeket a keresztelőről!

d.dodó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2013.03.27 10:47-kor.
kittina30
 
 


Jaj, de jó, sikerült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2013.03.27 10:47-kor.
kittina30
 
 


Zsuzska!

Biztos szép lesz a keresztelő. Majd kérünk képeket!

Kriszti
kittina30
 
 


Jó reggel Dodó. Örülök, hogy jó volt az éjszakátok. Máté is pont negyed 4-kor kelt, de ő csak fél 6-ig aludt.

Kriszti
kittina30
 
 


Sziasztok!

Néha olvaslak titeket, ha időm engedi (harmadik gyermekem született 2008 nyarán), és annak ellenére, hogy többgyermekes anyu vagyok, kaptam tőletek hasznos ötletet, tippet.

Nagyon sajnálom, hogy így alakult ez a topik, de minden tiszteletem AZOKÉ, akik itt maradtak és próbálják tovább úgy folytatni az egészet, mint régen.

Lehet, hogy senki nem kíváncsi a véleményemre, biztos lesz, aki azt mondja,semmi közöm az itt történt dolgokhoz, de mivel ez akkor is egy nyilvános fórum, írok pár sort.

Igazán nem értem, miért most lett probléma a nyilvánossággal. Egy felnőtt ember el tudja dönteni, hogy mi az, amit még le lehet írni, amit megosztani a nyilvánossággal. Én is rendszeres olvasója-írója vagyok egy topiknak, sőt indítója és büszke vagyok rá, hogy több, mint hat éve zavartalanul működik. Ezért tisztában vagyok azzal, hogy amit ott leírok, nyoma van. Ha ezzel volt némelyeteknek problémája (ami valljuk be, tök furi, lévén, hogy ezt korábban is tudtátok, hogy nyilvános), akkor meg miért nem csináltátok azt, hogy ezt a topikot lezárjátok, és nyittok egy zárt fórumot, de ott mindenki lehessen jelen, aki itt rendszeresen (legalább egynél többször írogatott). Mert ez a meghívásos rendszer.... na, mondjuk ki, kissé gusztustalan. Azok után, hogy azért már nektek közösen múltatok volt, találkozások, ajándékozások ilyesmi.

Kicsit hasonlít arra, mikor az én nagylányom tavaly mesélte, hogy " az oviban na nagyon flúgos volt xy, hisztizett sokat, ezért nem játszottunk vele, otthagytuk". Ez is gyerekes, de egy gyerektől még bőven belefér....

És akiket nem hívtak, nyugodtan sértődjetek csak meg. Belefér. Jogos. Ezek szerint mégsem a nyilvánossággal volt probléma, hanem az itt maradtakkal?

Azért kíváncsi lennék, hogy az elment fórumosok hányszor olvasnak benneteket? Azt nekik szabad ezek után? Biztos elolvassák ezeket a sorokat is, hajrá!!!

Azzal is mi volt a baj, hogy néhányatok csak "bejöttem, nem tudok visszaolvasni" stb. Igen, vannak emberek, akiknek nincs arra ideje, hogy három percenként írjanak, minden egyes mozzanatáról a gyereknek (ezzel sincs gondom, ki így-ki úgy), és szerintem inkább örülni kellett volna a ritkán jövőknek is, hogy na, nézd érdekli őket, mi van velünk....

Időnként, mikor heti 1-2 alkalommal beleolvastam soraitokba pl. én is izgultam Eliot fejlődéséért és örültem minden örömüknek, vagy beleéreztem magam nagycsaládosként Kike helyzetébe, megnéztem a képeket, amik tök aranyosak voltak, vagy pl. Titanilla terhessége is közelálló volt hozzám és biztos tudtam volna vele erről "beszélgetni", hisz nekem is így jöttek a gyerkőceim (a két kisebb). A lányom 4 hónapos volt, mikor teherbe estem a fiammal.
De soha, egyszer nem írtam nektek, mert időnként éreztem ezt a korlátot, az újakkal szemben. Mi a másik fórumon mindig örültünk az újaknak. Persze nehéz volt sokszor megszokni az új adatokat, de hamar belejöttünk!

Én a magam részéről (bár gondolom ez őket nem érdekli) csalódtam az elment, elvonuló fórumozókban.
Ezért gondoltam, hogy "tollat" ragadok és megírom, hogy aki folytatja tovább ezt a topikot, csak tegye, jól teszi.
További jó írásokat, molyokat, megható pillanatokat kívánok itt Nektek, néha zugolvasok, benneteket, SZÍVESEN!

Sziasztok

Szilvia

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Ja, mielőtt szó éri a házam táját, a csatlakozás ugyan 2008. januári, de igen, több mint hat éve aktív fórumozó vagyok, csak akkor még másik néven szerepeltem (a nagylányom nevével, mielőtt ebben is kötözködés lesz - itt nem az itt jelenlévőkre gondolok).

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


emesedóra!
Ez mind ok, hogy leírtad a véleményed, de ha csak NÉHA olvastál minket szerintem nincs jogod igy beleszólni, hogy gusztustalan lépés volt részünkről amit tettünk!!!

d.dodó
 
 


Amuy meg az "elvonuló fórumozók" közül is vannak itt egy jópáran!!!!

d.dodó
 
 


Ebben igazad van, hogy nincs jogom, meg lehet, hogy erős volt a gusztustalan. Ok. Elismerem. De egyszer is belegondoltatok azoknak a helyébe, akiket nem hívtatok? Jó, totál részletekben nem ismerem az egészet, bár mielőtt véleményt nyilvánítottam, igyekeztem visszaolvasni.

De az hogy van, hogy aki elment, az írhat ide is, oda is, olvashat itt-ott, aki itt maradt, meg csak itt. Nekem ez fura. Kicsit diszkriminatív. De lehet, hogy hülyén gondolom,ti tudjátok!

Szilvia

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Sziasztok!


Én a topikos témához nem szeretnék részletesen hozzászólni, az előttem szólók már sokmindent leírtak, amik java részével egyet értek. Úgy gondolom, mindenkinek meg van a saját véleménye, és én tiszteletbe is tartom mindenkiét, de én is ember vagyok, akinek vannak érzései. Ezekről az érzésekről pedig csak én tudok, mások nem ítélhetik meg, milyen ember vagyok, amíg nem ismertek meg jobban. Nekem sem szokásom ítélkezni mások felett, joggal várom el, hogy felettem sem ítélkezzenek, főleg nem vadidegenek. Szóval akinek nem inge, ne vegye magára, szokták mondani, most én is ezt teszem.

Pati: Örülök, hogy Gabika szépen gyógyulgat, erősödik!Mikorra kellene a sterilizáló? Mert nekünk van egy teljesen új mikrós sterilizálónk, egyszer sem használtuk, de én nagyon szívesen odaadnám Gabikának és az anyukájának! Annyi a gondom, hogy most Békés megyében van, de valamelyik nap apukám valószínűleg jön Pestre és elhozza, vagy ha nem ő, akkor meg tudok kérni mást is. Nem lenne nektek késő, ha csak pár nap múlva tudnám odaadni? Ja és van fertőtlenítő folyadékom is (Chicco), mi már azt sem használjuk. Ha elfogadjátok, akkor azt is odaadnám nekik...

Zsolesz tényleg hihetetlen nagy nőfaló! Még meg fog gyűlni a bajod a sok csajszival, akik rágják majd a küszöbötöket! :) Jobbulást neki a takonykórból!

Timi: Bencének küldök gyógypuszit! Nézd a jó oldalát, legalább nagyon ügyesen próbálkozik. :)

Robogok tovább, most csak ennyi időm volt. Tovább szép napot mindenkinek!
fmarti
 
 


márti
köszi. szerintem már el is felejtette :) már csak mi lovagolunk a témán :D :D :D
(ide jönne az a fekve röhögős emberke amit tita előszeretettel használ soxor)


hozzánk ma jönnek anyukámék. apcim már rég látta bubukát, és már hiányzik neki :D
nem csodálom... anyám még "rosszabb".
ugye irtam hogy van hogy ő itt alszik mert "vigyáz" bencére mert dolgunk van ;)
nah szóval akkor itt van 2 nap :D
erre mikor hazamegy utána 1-2 napig nem bir magával.
kiborítja apámat hogy igy olyan rossz, hiányzik neki bence, milyen jó volt bent stbstb... ilyenkor 1-2 napig utána gyakrabban is hiv :D teszem hozzá naponta beszélünk egyébként is telefonon :)

Kép

Kép
timi1982
 
 


timi!
Nem csodálom, hogy hiányzik nekik ez a cukorfalat! Tegyél képet!!

d.dodó
 
 


várj keresek

de most nagy sláger a harisnyás :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


ááá ilyen nyusziapuja sincs másnak...

bence kompozik. közbe brüget ezerrel. nyusziapu mondata: "öcsisajt ne zugj ennyire mert mindjárt felszállsz!"

nah ide mégnagyobb fekvő röhögő emberke smile kellene

Kép

Kép
timi1982
 
 


még jó hogy nincs bekapcsolva a kamera... igy msn-ezni ;)
Kép

igy zugat:
Kép Kép Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Az éjszakánk szuper volt, még egészségesen sem aludt ilyet mostanában Jázmin. Szépen javul. Rolkó is jól aludt, rajta nyoma sincs a betegségnek. Hamar elkaptuk! (mármint a betegség grabancát)

Jázmin még este is pityergett nálam és az apjához akart menni, de ma reggel már nyoma sincs.

A hajam váll alá érő hosszú volt, most így néz ki:

Kép

Kriszti! Nagyon ari Máté!

Zsuzsa! Brúnó is nagyon édes! Szép kisfiú!

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?