Új privát üzeneted érkezett!

Szly! örülök, hogy Jázmin jobban van! Brúnó még nem gyógyult meg egészen, mára benáthásodott és köhög is, de szerencsére már nem fullad.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Csibcsab!
Ahogy Patti is írta mi még jó csapat vagyunk. Csak éppen máshelyen.

A zúgolvasók... Igen, nyitott fórum. Nem is a babás mamikkal van gond, hanem a rokonokkal, szomszédokkal, munkatársakkal, v. akár anyósokkal.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa örülök,hogy már Brúnó jobban van.

Kép
csugi
 
 

 
 

Lányok!

Sajnálom az egészet.
Nekem nem volt itt problémám senkivel (persze volt aki szimpatikusabb volt és volt aki kevésbé--na de ezzel mindenki így lehetett), én nem is gondoltam soha egy másik topik létrehozására.

Viszont mentem a többiekkel, mert van ott jópár ember, akik nagyon fontosak lettek nekem.
De nem voltam elégedett magammal az egész miatt, a döntésem miatt.
Szóval én senkire nem gondolok haraggal, sőt. Igazából az én hibám, hogy sodródtam az árral, de a kisebb rosszat választottam és nem hagytam el azokat, akik fontosak, még ha így el kellet is hagynom néhány másik embert, akiket, ismétlek nem akartam megbántani.
Hát így.

Mindenkinek minden jót és sok-sok egészséget!
Vendég
 


Csugi: köszi! Ti jól vagytok? Máté nem köhög?

Volt némi sejtésem, hogy kiket hívtak meg a zárt fórumba, de azon meglepődtem, hogy Ágit nem. Ő is régi tag volt, talikra is ment... Na mindegy, az ő dolguk.

Úgy örülök, Brúnó megint kezd felvidulni, délelőtt olyan nyűgös volt szegénykém. Most ül a habtapiján és hangosan kurjongat, végre jó kedve van! :lol:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Ági is ott van ;)
20150601134430
 
 


Ja, akkor félreértettem vmit. Köszi Viki! 8)

Orsi, nem igazán értem ezt a választás dolgot. Mi között kellett választanod? Gondolom azt nem kellett megfogadni, hogy aki az új zárt fórumba belép, az már ide nem jöhet.... :wink:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


brúnú anyukája!
Nem, azt nem kellett megfogadni, hogy aki oda jön, az ide nem jöhet....csak mivel néha még egy fórumot is soknak tűnik olvasni is, nemhogy még reagálni is a kis örökmozgoink mellett, ezért van az, hogy többen ide nem is irnak már...egyszerűen időhiány a fő indok! Már a másik helyen is volt aki irta, hogy az ottlétét is korlátoznia kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d.dodó 2009.03.05 12:39-kor.

d.dodó
 
 


Zsuzsa mi jól vagyunk most szerencsére,csak el ne szóljam maga.

szerintem nem kell választani semmi között,mert attól,hogy én a zárt fórumra meg lettem hívva ,ugyan úgy írhatok ide is,és meg is fogom tenni.

Kép
csugi
 
 


Persze Dodó, gondoltam, csak azért írtam, mert nem értem, milyen lehetőségek között kellett döntenie Orsinak.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


és szerintem ez a fórum is mehetne tovább,csak most egyenlőre kevesebb emberrel,de később hátha csatlakoznának újak is

Kép
csugi
 
 


Csugi, szívemből szóltál! :P

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Zsuzsi!
Igen, arra gondoltam, hogy nem futja majd két fórumra az időmből, főleg most, hogy Emma folyton feláll.
De szívesen jövök ide is, végülis nem vagyok eltiltva sehonnan:)

Most nem vagyok túl jól, remélem csak az idő, de a drága lányom tekintettel van erre, mert olyat csinál, amit nem szokott, soha.
2 órája aslzik :shock:

Szép napot!
Vendég
 


Örülök, hogy ez a fórum sem fog kihalni!

Én is úgy gondolom, hogy próbálok oda is és ide is írni.

Zsuzsa! Az jó, hogy nem fullad már. Jázmin még azért kicsit fulladós, főleg szopi közben. Meg még hallani ahogy hörög, de mérföldekkel jobb, mint tegnap reggel.

Kép
szly27
 
 


Orsi! Nem lehet baba a dologban?

Kép
szly27
 
 


halihó!

itt vagyok én is. és csak itt... pedig kb. 1,5 éve a csapat "tagja voltam".
tehát azért a régiek közül sem hivtak meg mindenkit, és az ujak közül is mentek jó páran.
tehát volt szórás, nyugi lányok...


most rohanok tovább.

pusszantás mindenkinek! :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Orsi, Szly: örülök nektek, és mindenkinek, aki ide is ír!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


sziasztok!

Én nagyon sajnálom hogy így kellett lennie, de persze azért mert most egy páran átmentünk a másik topikba, nem azt jelenti hogy ide már nem írunk. Pusztán csak tényleg az időhiány az, amitől kevesebb idő jut ide! És én azért mióta elballagtunk, ezt is olvasom minden nap, hisz a babanet nagyon a szívemhez nőtt! :)

Zsuzsa örülök hogy Brúnó már jobbkedvű!

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy ismét van élet! Ha nem baj, én is írnék majd párszor.

Zsuzsa
Lehet, hogy tényleg találkoztunk.
Örülök, hogy Brúnó jobban van.

Nekem Nagy Miklós volt az orvosom, ő műtött. Azért kellett császározni, mert rossz volt a szívhang és a magzatvíz sem volt tiszta, pár napot túlhordtam Mátét.

Te kinél szültél?

Hogy haladtok a hozzátáplálással? Mi túl jól, Máté már nem nagyon akar szopni, általában elfordítja a fejét. Viszont elég finnyás, a banánon, almán, rizsen kívül nem nagyon eszik meg semmit. A krumplit egyáltalán nem tudom vele megetetni.

Timi
Olvastam korábban, hogy a fiad elég sok mindent megeszik, irigyellek érte.

Jázminnak is jobbulást!

Mászással, felüléssel hogy álltok? Máté még nem mászik, csak forog, és felülni is csak segítséggel tud, viszont már fel akar állni, de még nem sikerül.

Kriszti
kittina30
 
 


bevallom őszintén először nagyon-nagyon rosszul esett. de ez van, kár rágódni ilyeneken.

nekem egyből leesett a tantusz, mikor délelőtt benéztem és láttam hogy nem irt senki... gondoltam hogy költözés volt.
aztán délután váltottam is pü-t, és világossá vált hogy jól gondoltam.

bevallom őszintén este kijött belőlem... kicsit sirtam is miatta.

de az ő döntésük volt, az is hogy mennek, az is hogy kit hívnak meg. gondolom a háttérben elindult már korábban a szál a döntések hozataláról.

mondjuk, legalább ne azt írták volna hogy a régiek mentek, az ujjak nem... mert olvastam valami ilyesmit... és ha szívük mélyére néznek, ez azért ebben a formában nem igaz...

de szerintem jobb lezárni a dolgot. örülni annak hogy eddig tartott, és hogy még tarthat tovább náluk a dolog...

a pestiek majd összejárnak, programokat szerveznek, buliznak. a gyerekek is kezdenek majd kommunikálni egymással. a felnőttek meg élvezik a dolgokat :D
a vidékieknek ugyse sok esélye van találkozni, esetleg 1-2 alkalommal egy évben. ugyhogy nekem is kevés esélyem volt arra hogy személyesen találkozzak bárkivel is.

jön a jó idő, mindenki megy a szabadba, ugyse fogunk itt ülni egész nap a gép előtt.

később sötétedik, délután is lehet nagyokat sétálni a szabadban, a törpék elérik azt a kort amikor szórakoztatni kell őket. rajzolni, festegetni, gyurmázni stb.stb... az anyukák velük el lesznek foglalva, nem pedig azzal hogy irjanak is.
egyre kevesebb idő...
tehát ha igy nézzük ha marad minden a régiben, lehet akkor is kevesebb irás lenne a jóidő beköszöntével.

akik maradnak fel a fejjel, akik elmentek azoknak további kellemes időtöltést, programokat, talikat!

ÉN EGY VALAMIT KÉREK!!!! tegye meg nekem majd valaki hogy értesít arról haTITA megszült és dobjon fotót!!! nagyon érdekel hogyan alakul az életük!!! iwiwen gondolom megtaláltok!!!!


köszike!

ha időm lesz azért szétnézek mi ujság.


pusszantás

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kriszti az én Mátém is csak forog,ülni is csak úgy tud,ha mi felültetjük

Kép
csugi
 
 


Timi!
megértelek, és sajnálom, hogy rosszul esett.
Én nem hiszem, hogy korábban is ment már szál a dolgoról, én legalábbis tegnapelőtt tudtam meg az egészet.
Azért nézz be néha és vigyázz magatokra!!!
Orsi
Vendég
 


orsi!
nem ugy értettem hogy korábban korábban, hanem hogy előtte 1-2 nappal...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kriszti! Nagy Sándor volt a fogadott orvosom. 9 nap túlhordás után befektettek és indították a szülést, végül Brúnó a 12. napon született meg. Már épp nyomhattam volna, amikor gyengült a szívhang, ezért inkább kikapták. Csatolj képet Mátéról! Merre laktok?

Brúnó sem mászik még, csak tolat, meg forog, pörög. Szépen ül, meg állni is szeret(ne), de még nem tud felülni/felállni. Eszik gyümölcsöket, főzeléket, este tejpépet és mellette sokat szopizik is. 9 és fél kiló körül van :)

Timi! Meglepődtem, hogy Téged sem hívtak a "zárt klub"-ba... MIvel sikerült vajon kiérdemelned? Én azt hittem, hogy csak az újakat és a keveset hozzászólókat hagyták ki....

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Kriszti! Jázmin már mászik, felül, feláll, de gondolom tudod. Hozzátápi egyre jobban megy, már kezdünk barátkozni a darabossal is.

Tudsz képet felrakni?

Timi! Azért még talán ide is fognak írni egyesek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Mi továbbra is taknyosan, most már én is elkaptam. :(

Viszont hoztam egy képet, Zsolti tegnap megint csajozott. :lol: Kép

Szly, örülök, hogy jól telt az éjszakátok!

Kép
Kép
patr
 
 


Pati jobbulást nektek!
Zsolti már most milyen szívtipró :lol: csak úgy váltogatja a csajokat

Kép
csugi
 
 


PAt! Továbbra is jobbulást! Emma az új csajszi?

Kép
szly27
 
 


Patti, nemcsodálom hogy egy ilyen jóképű pasira csak úgy ragadnak a csajok! Csúcs ez a kép!!!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Patri, ez a kép!!! Zsolti még a szemét is lehunyja a csókhoz, eszméletlen!!! :) Emma a kezdeményező?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Köszi :lol: , nem Emma (bocs, Emma! :lol: ), hanem Bogolya Andi Borókája cuppant rá tegnap a fiamra! Az igazsághoz hozzátartozik, hogy megharapdálta, úgyhogy Zsolti sírva is fakadt.

Kép
Kép
patr
 
 


Pati! Zsoltit Én is megharapdálnám de csak finoman, hogy inkább mosolyogjon! :D :D :D
Vendég
 


Köszi a válaszokat hozzátápi és mászás témában.

Zsuzsa
Nem semmi, hogy 12 nappal hordtad túl Brúnót, nekem a 3 nap is sok volt.
Szép súlya van Brúnónak, Máté 8 kiló 15 deka volt a 6 hós mérésen, azóta nem mértük, de most már nem hízik olyan ütemben.
Jó neked, hogy még sokat szopizik.

Szly
Jázmin nagyon ügyes, hogy már a darabos ételekkel is ismerkedik.

Mi is próbálkozunk főzelékekkel, újabban rizslisztel sűrítek, így jobban megeszi, de mindenhez teszek almát vagy banánt, meg persze husit. Ma a brokkolit próbáltuk, almaszósszal és csirkemellel, de nem nagyon jött be, legközelebb banánnal próbálom. Uzsonnára pedig tejpépet eszünk.

Patr
Zsolti nagyon szép kisfiú, nem csoda, hogy buknak rá a csajok. Jobbulást nektek is!

Majd teszek fel képet, persze, csak ha sikerül, de majd csak holnap.

Kriszti
kittina30
 
 


patr!

te tartod a kapcsolatot bogolyával??? ha igen, légyszi kérdezd már meg tőle hogy kellenek-e a ruhák bnőmtől akkor?
ha igen, akkor adjon már egy címet ahová küldheti bnőm. én meg üzenek neki veled szlaszámot meg összeget.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kriszti, köszi!
Babu, remélem nyáron majd megharapdálhatod élőben! :lol:

Timi, oké, megkérdezem!

Kép
Kép
patr
 
 


Pat! Hát, tényleg nagyon hasonlít így profilból Emmára! :lol:

Kép
szly27
 
 


Patr! Nem valószínű mert Nekem nincs jogsim Apa meg tuti nem visz el! :oops:
Vendég
 


Szilvi, igen, meg a haja is olyan nagy! Bár azért Emma sérója utánozhatatlan! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Káááááár, Babu! Nem lakik valaki felétek?

Kép
Kép
patr
 
 


Szilvi!

nem, kizárt, hogy baba legyen a dologban:)
Nekem még meg sem jött újra.

Zsolti aztán ért a nők nyelvén! :D
Vendég
 


Zsolti, kis Amorozóm aztán tud élni! Kép
20150601134430
 
 


Hű Orsi! Fogsz tesztet csinálni? Örülnél neki?

Kép
szly27
 
 


Patr:jobbulást,nagyon édes a kép!

Szia Kittina!

Hiába nem tudok,és azt hiszem nem is nagyon akarok innen elmenni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


hú zsolesz nagyon érti a csajozást! :)

Kép
linda24
 
 


Orsi:Hűha! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kép

hoztam egy képet hercegnőmről!

Kép
linda24
 
 


Pattikám!
Jobban vagytok?

Linda nagyon édes!
20150601134430
 
 


azért ez a topik se maradjon képek nélkül! :D

Kép
linda24
 
 


húúú Orsi,akkor lehet,hogy te vagy a következő? :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Lányok!

egy vesszőt elnéztetek :D
nem azt írtam, hogy NEM KIZÁRT, hanem hogy NEM. KIZÁRT
szóval tuti nem.

Még egy fél évet várnék :oops:

Csajok, Emma annyit esik (ma már 4szer esett hanyatt ülésbőlállásból), hiába követem mindenhová.
Ugye nem lesz baja ettől?

Zsuzsi, Kriszti!
Én 7 nappal hordtam túl Emmust, de olyan izgatott voltam már akkor, alig bírtam!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?