Új privát üzeneted érkezett!


Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Nagyon ari! :lol:

Kép
szly27
 
 


Csilla: Azannya! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Állati jópofa Bogi!

Joli, grat a hajóhoz! Csanád hogy van?

Szly, krupp :cry: :cry: :cry: Gondolunk rátok! És ez valódi, vagy pseudokrupp?

Pat, jól áll Márknak a rövid haj! Nagyon vagány! :)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 

 
 

Pat, gratula a felálláshoz! FOTÓT!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka! Nekem csak annyit mondott a doki, hogy krupp. Mi a különbség a kettő között?

Kép
szly27
 
 


Joli! Nem lehet, hogy a foga miatt van ez, ha semmi mást nem talált? A hajó nagyon klassz már most is!!! Már várjuk a látogatást!

Pat! Ugye milyen jó érzés "függőlegesen" látni őket? Márknak annyira jól áll ez a rövid haj, olyan vagány vele!!! Igen, mi Bernivel személyesen is régóta ismerjük egymást, ő hivott anno a topicba!

Szly!! nagyon ijesztő lehet a krupp, gyógyulást drága kis Jázminnak.
(amúgy "igazi" krupp már szerencsére nincs, az anno a "torokgyik"vagyis difteria volt, manapság a pseudokruppot hivják csak "pongyolán" kruppnak)

Csilla, nem tudom valamiért most nem nyitja meg a gép a videot, majd még próbálkozom..

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri, most engem is megnyugtattál!
Anno még immunológiából volt róla szó, de mire nekiálltam utánanézni, már írtál...

Szly, itt egy link a nyavalyáról.
http://babaszoba.hu/topics/articles?aid=502

Berninek egy működő elérhetőségét meg tudnád adni, hogy hívhassuk őt is talizni? Vagy értesíted?

És ti hogy vagytok?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Pat, gratula Mirának a felálláshoz! Márknak olyén szép göndör fürtjei voltak, sajnálom őket :oops:
Csilla, az én kisebbik nagyfiamnak is ilyesmi fülei vannak :) De Boginál eddig ezt nem vettük észre! A videó alapján az idegeid nagyon edzettek lehetnek :) Hát persze, hogy azt csinálják a lurkók, ami zajos én nem lenne szabad:lol:
Szly, a hajó méretei 10 x 3 méter. Nem egy palota, de nem is csónak. Gyógyulást kívánok Jázminnak, elég komolynak hangzik a baj!
Réka, te kérdezed Adrit, hogy vannak, igazad is van, de te se írtál magatokról semmit!
Csanád az éjjel már nem lázasodott be, és egy kicsivel jobban is aludt és jobban is evett, de még messze áll az igazitól. A fog még sehol.

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
hú,ez durva volt....visszaolvastam :lol:

szly!
próbáltatok hidegpárásítót?nálunk pár nap alatt elállt Dorkó szörcsögése.

joli!
szuuuuuuuper a hajó!csúcs!mindíg vmi ilyen életre vágytam :oops:

adri!
gratula itt is Ártemisznek!a többit megírtam :wink: :lol:

bocsi többiek,ennyi jut hirtelen eszembe :oops:

tali:hol?mikor?

helyzet nálunk:
Dorkó áll kapaszkodva,folyton és mindenhol.már megtanulta kikerülni az elesést is nagyjából.persze azért ő is koppen néha.majd teszek fel képeket.az evés nálunk változatlanul jól megy és az éjszakai alvás is.napközben iszonyatosan eleven,folyton mozgásban van.nem rossz gyerek,de eleven és látszik,h egyedüli:foglalkoztatást,társaságot igényel.elvan egyedül is,de az idő 50%ában együtt játszunk.imádja a könyveket.ha "mesélek","végre"befogja a száját és nézegeti a képeket,hallgat.és ő is szokta egyedül nézegetni a könyveit,olyankor hangosan dumál,biztos felolvas :lol: felüla 4ből1 fog már áttörte az ínyét,semmi extra hangulatkíséret :lol: úgyh tényleg nem panaszkodhatom.a konyhában is folyton "segít",ma épp kipakolt a mosogatógépből,de úgy,h felült az ajtajára :lol: :lol: :lol: :lol: nem tudtam lefotózni,mert féltem,h leesik,bocsi.
na most ennyi rólunk,ami még eszembe jut,megosztom veletek :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Berni,de jó hogy jöttél!!!!
:D Később írok is,de most lenne egy nagy kérésem!
Tegyetek egy licitet a csomagomra plíííííz!
Most 1050Ft-on áll, 3e a villámár,de már 2-ért is odaadnám!
11 részes szupi ruhacsomag kis pasinak (Patricia 83 vagyok ott is :lol: ) Vas megyében találtok meg, 6-20 részes csomag!
Természetesen ha véletlenül ti nyernétek meg,nem kell elvinni :lol: Gréta84 is beépített ember,tehát őt nem kell túllicitálni!
Reggel 8-kor lejár!!!!!!!
köszike előre is!
Még jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, nem talállak! Azt írja, nincs aukciód. Hova tetted fel? Ruhacsomag?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Ja, teszvesz? Mert a vaterán nem vagyok fent!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Megvagy! 2500-ért licitáltam :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


pat!
ha vki ismerős "nyeri" meg,a %ot be kell fizetned,úgyh szerintem nem éri meg felnyomni az árat.de ez csak az én véleményem arra az esetre,ha ismerős nyeri meg és persze nem kell elvinnie.feleslegesen fizeted be a részesedést.

réka!
te ott is kindertojás néven vagy?

Kép
berni1
 
 


De honnan tudják, hogy nem viszem el?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Csajok!
Hálám örökké üldözni fog titeket! Köszi a licitálást!
Végülis 2600-ért megvették! :D

Berni!
ebben igazad van,de ha azt nézzük,hogy eladtam pl. 2e Ft-ért,annak 40FT a 4%-a,az még mindig jobban belefér,mintha 3 Ft-ért kénytelen vagyok eladni. És ha ismerős "nyeri meg", visszamondjuk a bizniszt és még van esély újra eladni.Máskor nem leszek ekkora ökör,hogy nem adok meg minimálárat. :wink:

Csilla!
Nagyon profi csaj Toncsi! Ahogy ezt a mókát kitalálta! :shock: :lol:

Réka!
Teljesen igazad van,végülis csak azt nem írtam le,hol van at aukció! :oops:

Berni!
Talán olvastad a 2 órás éjjeli sírását Mirának...na azóta mi is jól alszunk!10-kor alszik el,és 6-kor ébred,5 perces villámszopi és visszalszik 9-ig!Ez így nekem tökéletes!!!!!!!!!! És ő is szeret enni még mindig!

Joli!
Örülök,hogy jobban van Csanád. Remélem azóta is így áll a dolog,és éjjel sem volt semmi gond!!! (a férjem is sajnálta Márk hajkoronáját :lol: )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, a legjobb.... tegnap voltam moziban. 4-en voltunk csajok,este fél 8-tól. A nem kellesz eléggé filmet néztük! Nagyon szupi volt,és volt benne egy olyan pasi :oops: :oops: :oops: egy gond volt,volt egy hapsi,aki minden egyes jelenetet kommentált! :evil: Azt hitte nagyon vicces,pedig többen rászóltak,de nem hagyta abba! :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Adri!
Boldog névnpot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Berni! Jó, hogy végre tudtál jönni!

Joli! Azért 10 m elég nagy! Bár nem vagyok jártas a hajókban. De nekem is elég lenne! :lol:

Patr! Szuperül alszik Mira! Tök jó!

Szerencsére mi is jól aludtunk, bár kicsit hangosan, de tudott aludni Jázmin. Bepárásítottunk, egész éjjel ment a párásító. Nekünk ilyen csobogós van, úgyhogy hajnal kettőkor, miután Jázmin szopizott, mentünk apával a Wcre! :lol:

Már sokkal jobban van szerencsére.

Roli is jobban van! Nem lázas. Alig köhög.

A járássegítőt is megkaptuk reggel, az is szupi. Tetszik Jázminnak.

Réka! Köszi a linket! Elég ijesztő dolgokat írnak benne, azért nekem a doki nem festette le ilyen ijesztően.

De a lényeg, hogy javul.

Ma jön a fodrász. Elhatároztam, hogy most drasztikusabb frizuraigazításba kezdünk. Levágatom kicsire. Jázmin állandóan cibálja, a hajgumit meg már valahogy nem szeretem.

Kép
szly27
 
 


Szly, üdv a kopaszok klubjában :wink: Én is Máté frizőrködése miatt nyiratkoztam rövidre! :lol: A leírás nem a legjobb, de hirtelen ezt találtam, lényeg, hogy Jázmin jobban van!

Pat, mozi :) :) :) irigykedek! Én kb másfél-két éve nem voltam moziban :oops: és tartok tőle, ez még egy darabig így is marad...

Teszveszen is kindertojas vagyok :wink: nem sokára rakok fel én is cuccokat (kicsit túlburjánzott a vadászösztönöm és már nincs hova rakni :oops: :lol: :lol: :lol: )

MiniManót ma viszem oltásra.... drukkoljatok! Eddig mindegyiktől belázasodott!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Sajna betegek vagyunk, azért ne jövök, Vince vasárnasp óta köhög, taknyol, tegnap már jobban volt, de ma belázasodott, így nem ússzuk meg az antibiotikumot! :( Ráadásul én is elkaptam, elég ramatyul vagyok... :?

Visszaolvastam, képek szuperek, videók szintúgy! Remélem most már kikeveredünk ebből a nyavalyából, és akkor tudok megint jönni!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


réka!
akkor a múltkor te vettél meg előlem vmit,amire nagy szükségünk lett volna :cry: mindegy ilyen ez a licitálós dolog,de azért összebeszélhettünk volna.

adri!
nagyon boldog névnapot! :lol:

évi!
jobbulást nektek!úgy látszik senki nem ússza meg :cry:

én is rákattantam a járássegítőre :lol: remélem nem réka ismerőse,h felpumpálják az árat :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


Évi, jobbulást!

Nekem ma érkezett meg az első Gyed-em (ami már teljesen az) erre kiderül, hogy elcseszték az adólevonást és így 20000-rel kevesebb lett!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: És csak a jövő évi adóbevalláskor kapom vissza a különbözetet!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (és ez már múlt hónapban is így volt, csak nem tűnt fel a részhavi összeg miatt :evil: :evil: :evil: :evil: Most mehetek utána... :( :( :( :( :(

Mindegy, lehet, ma harapósabb leszek az átlagnál :oops: aztán lehiggadok... de a mosogatógép is most tojt be a hétvégén, meg a kocsit is nemsokára elhozzuk a szervízből....az sem lesz olcsó, de legalább volt casco-nk, anélkül jobb bele sem gondolni... Brrrrrrrrrrrrrr :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: Bár a kocsi miatt inkább :) kéne....(így másfél hónap után már nagyon jó érzés lesz, hogy nem hátizsákkal kell bevásárolni menni)

Nyekergést befejeztem.

Manó most termelte ki élete első nem anyatejes jellegű termését! Brutális! :lol: :lol: :lol: Hiába, beindult a hozzátápi! Tegnap megint betömött 90-100 ml áfonyás almát! Lassan beindulnak itt a dolgok. :lol: :lol: :lol: Remélem, május 1-ig sikerül 2 szopit kiváltani, akkor hagynánk először nagyikra, mert koncertjegyünk van... ez volt Apával a karácsonyi ajándékunk egymásnak :wink:

No megyek, elég volt belőlem :oops:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Berni , bocsi :wink: te milyen néven nyomulsz? Mit is vettem meg?

Járássegítő minket nem érdekel, Máté úgyis turbó-baba, nem akarom rontani a helyzetet :wink: Szóval hajrá!
:lol: :lol: :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


és akkor most a képek gyorsan,míg őkelme alszik:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
berni1
 
 


réka!
habtapi lapot vettél,de már mindegy,mert töredékéért vettünk végül,ugyan nem számos,de az még úgyis ráér :wink:

Kép
berni1
 
 


[quote="szly27"]J írta:szly27a4 A másik topicot csak meghívott tagok olvashatják.

És nem tudnál meghívni???? :oops: :oops: :oops: Annyira gáz tudom,de minden nap olvastam őket is,mindenkiről mindent tudok,így már ők is hiányoznak! :oops:

Remélem jázmin teljesen meggyógyul és nem kell megismerkednetek az egyéb tünetekke!
Hozzád házhoz megy a fodrász? De jó neked! :D

Berni!
Mit happolt el előleg Réka? :lol:

Évi!
Hát (háttal nem kezdünk mondatot tudom) de ez már azért borzasztó! :evil: Vince mostanában nagyon gyakran beteg! Violkától kapja el? Mindkettőtöknek jobbulást!!!!

Réka!
az én gyedemet nem számolták el,de Mira után a gyedem+ a 2gyerek után járó cs.pótlék kevesebb,mint Márk után csak a gyed volt! :evil: :evil: :evil: szerintem intézkedj minél előbb,legyél rámenős hátha hamarabb sikerül intézkedni!

Füles kép...vajon kitől örökölte??? :oops: :oops: (tőlem)

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


...közben megérkezett a válasz...habtapi volt!

Berni!
Cukik a képek! Dorián annyira kópé, a szeme sem áll jól! És hogy nézi a tv-t! :shock: Jó nagy tv! :lol: A hintában alvós tetszik leginkább,olyan édi rajta! Ja,Dorián nagyon szereti a cumit? Nálunk szinte csak alvásnál van a csaj szájában,de akkor nélkülözhetetlen! :oops:

Sly!
Ajd hozz járás segítős képet! Tudja tolni? :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, a habtapi! Arra tényleg nagyon gyúrtunk! :wink: Máténál ugye a koponyatörés miatt nem mindegy, beveri-e a buksiját, és már nagyon frusztrált volt, hogy nem csinálhatott semmit... de akkor azért volt izgi, mert két készletet árult kompatibilist a csaj. (így a 40 db épp lefedi a terepet) :wink: :wink: :wink:

Berni, irigykedhetek? Olyan szép nagy helyen kepeszthet Dorkó! :wink: Tündéri ahogy dolgozik!

Pat, cukik a fülei a legénynek! (Amúgy Máté is vitorlázik, de ezt két oldalról is örökölte szerintem :wink: )

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka!
Még előbb akartam írni,én kb. 4 éve voltam moziban utoljára!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berni! Nagyon édi Dorkó! Ő borította el a szárítót? :shock: Nagyon édi ahogy nézi a TV-t!

Réka! Sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok! Lehet lemaradtam, de mi történt az autóval?

Patr! Most háború van egyenlőre a másik topicban is, szóval sajnálom, de nem tudlak meghívni! Azon vekengenek, hogy sokan vagyunk, sokat írunk és nincs idejük mindenkinek reagálni. Szóval ez most nem fog menni.

Még nem tudja tolni. Felállítottam mellé, de félt, mert egyensúlyoznia kellett, mert ugye ez mozog. De majd ráér még arra. Végül is 9 hós kortól ajánlják. Szerintem úgy 10 hónaposan lesz nagoyn hasznos, amikor azt akarná, hogy egész nap kézen fogva sétáltassam.

Képet majd töltök.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!!!

Megismertek még? :oops:

Joli, köszönöm, hogy átadtad az üzit a többieknek!

Nem biztos , hogy mostantól nem fog többet ledobni a net, de reménykedjünk...

Az e-mail olvasáson kívül másra nem futotta, meg volt egy kis "történés" is a családban, így nem sok kedvem volt a géphez ülni.
Nade majd most! :lol:

Gyerekek nagyon ügyik! :D

Nektek pedig örök hála, amiért nem kellett 10 oldalt visszaolvasnom! Pedig idekészítettem most a géphez rágcsálnivalót is, hosszútávra rendezkedtem be. :lol:

Nálunk amúgy annyi történt, hogy Nóri ül. Múlt hét óta. Egy kicsit könnyebb most vele, mert nagyon anyás, de ahogy azt vártam, így, hogy már mászik és megül egyedül is, kicsit nyitottabb lett a világra, nem lóg folyton rajtam, hanem mászkál, és ha talál valami érdekeset magának, akkor elüldögél vele. Nagyon aranyos amúgy, ahogy bújik hozzám mindig :) csakhát vannak/voltak napok, amikor orrot fújni sem tudtam rendesen, mert ha letettem, csak annyi időre is, már sírt. Na ez azért kicsit sokkkkkkk volt.

Péntektől vasárnapig folyamatosan lázas volt, hétfőre a lázat elvitte a cica, viszont pöttyös lett a hasa és a háta. Felállítottam gyorsan a diagnózist :lol:, 3 napos láz. Visszanéztem a fotókat, Livi szinte napra pontosan ennyi idős volt, mikor átesett rajta.

Livivel semmi különös, második hete jár oviba egyhuzamban, remélem, most már nem lesz beteg az idén többet. Legalábbis őszig. Elég volt bőven...

Adri, boldog névnapot!!!

Alvóevő
http://data.hu/get/1257498/MVI_9855.AVI.html :D

Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szly, lehet, hogy nem írtam róla... Január végén sikerült összetörni a járgányt. Azóta szervizben van, 3 kárfelvétel volt, és az ég áldja a cascót mert különben nem lenne kocsink... :oops: de a lényeg: senkinek semmi baja nem lett, a szekér meg csak egy használati tárgy. Ami még sérült, az Párom önbizalma, de azt igyekszem majd befoltozni :wink:

Manókát beoltották, hősiesen viselte. Kiváncsi leszek, hogy fogja bírni az éjszakát. Eddig az összes oltásánál belázasodott.

Gabi, tündériek a képek! Nóresznek gratula az üléshez-nagyon profi-térdel, mindjárt fel is fog állni! A videó me csúcs.
Ha meg számítógép gondotok van és nincs informatikusotok, az én férjem pont az és nagyon ügyes! (nem csak én mondom, hanem az ügyfelei is)Nekemm egy csörr, aztán megbeszéljük a dolgot...

Szerdán jó lesz 11-kor a tali a Vörös Oroszlánban? Oktogon!!! :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Berni, ez neked is szól! Viragberni néven teszveszezel? :wink: :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Hajrá, kerülnek elő a hiányzók! Mindjárt több az olvasnivaló :) Ez így jó lesz, ha valaki nem jön pár napot, akkor hoz legalább annyi képet, amennyit hiányzott :wink: Aranyosak, cukik a gyerekek a képeken is és a videón is!

Részemről jó a tali helye és időpontja! Ha nagyon szép idő lesz, akkor legfeljebb kint is töltünk időt.

Adri, boldog névnapot kívánok én is!

Gyógypuszikat küldök a betegeskedőknek!

Gratulálok minden babának az új dolgokhoz!

Azért ilyen távirati stílusban, mert már a délután végigolvastam, csak akkor nem volt időm írni, mostanra meg egy csomó minden kihullott az agyamból

Apa megint elutazott pár napra, ezúttal az anyukájához, ugyanis Angliából nem fog tudni majd hazaugrani. Szóval ismét egyedül vagyok a három sráccal.

KépKép
Kép
el..né
 
 


[quote="kindertojas"]N írta:kindertojasóresznek gratula az üléshez-nagyon profi-térdel, mindjárt fel is fog állni!

Ma este meg is tette. :lol:
Oda akart mászni a szemeteshez, elétettem a lábamat sorompó gyanánt, belecsimpaszkodott, egy-két rugózás és kinyomta magát. Persze erősen kell még kapaszkodnia, és nem is nagyon kell ezt sem elsietni, de azért megörültünk neki.

Vasárnap a Cifra Palotában Alma koncert lesz, meg farsang, nem érdekel valakit?

Joli,
szerda nem jó nekem most, mert apukám hagyatékija pont akkor lesz. De azért nektek jó talit!!! Fotózztatok! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
pat!
most megijedtem,gyorsan visszanéztem a képeket a cumi miatt,mert már 1általán nem ragaszkodik hozzá :lol: az az igazság,h folyton a szájában felejtjük.szóval pl.peluscsere,nyűglődés(ill.most már,h közlekedik,kűzdelem,lefogás :lol: ),cumi be,majd elteper és elfelejtem kivenni.vagy épp konyházom,ő tépi a gatyám és sír,cumi be és szintén a szájában marad :oops: már a tesóm is szólt,h folyton lóg a szájában :oops: na,mostantól még jobban figyelek :lol: amúgy pont ma számoltam meg,épp 7 db cumija van :lol: :lol: ebből 3 újszülött a többi fogszabályozós.

réka!
igen,virágberni vagyok és a tali nekem nem jó,bocsi :oops: számomra még mindíg nem az igazi az időjárás és a hely sem a parkolás miatt(bocsi az őszinteségért,nem vok az a típus,h kitaláljak okokat :oops: )jó időben pótlom a hiányzásokat vayg 1szerűen meghívok magunkhoz mindenkit :lol: akkor lecsekkolható Dorkó felségterülete.amúgy igen,van helye bőven(mármint neki bőven)a lenti szinten kb. 40nm-en tud mozogni.ami számomra nem annyira nyerő :oops: :lol: de ez csak poén,van a járóka,ha nagyon eldurvulna őkelme,de nem sok időt tölt benne :lol:
láz lett manónál?adatok?

szly!
dorkó volt a szárító-borogató,ki is vert a víz,bár nem rá dőlt meg nem is durva helyzet,de én már csak ilyen vagyok. :D azt amúgy már észrevettem,h ha vmi rosszat csinál és akkor történik vmi,sosem sír,hősiesen túri.akkor sír,mikor felkapom :oops: a tv-t meg nem szokta nézni,csak kíváncsi voltam,h mennyire köti le.de persze kb.5 percig :lol: na,de ma leteszteltem a kis piros traktor című mesével és abból egy egész részt végignézett(kb 10 perces) :lol: édes!!!persze csak a zene és a színek érdeklik.egyetlen dolog van,ami szerintem órákon keresztül is mehetne:a süsü a sárkány!nincs meg vkinek dvd-n vagy akár videókazin?sajna nem lehet kapni :(

gabi!
gartula az ülés-álláshoz,még jó,h van nagytesó,lesz,aki foglalkoztassa :lol: ja,hát és a videó:engem ilyennel kenyérre lehet kenni :lol: :lol: az a cumizás.....

Kép
berni1
 
 


ja és jöhetnek a tippek,h mitől lett Dorkó vámpír! :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Berni!
Cékla?? :D Ami meg a cumit illeti nem kötekedni akartam. :lol: Mi amúgy notórius cumikeresők és cumielhagyók vagyunk! :evil: Múlt héten 2 nap alatt 2 veszett el! De most pótoltam,bár így még mindig csak 2 van! :roll:

Gabuska!
Dereng valami,mintha te korábban írtál volna ide! :idea: Nagyon örülünk,hogy újra tudsz jönni,végre űjra pörög a topic! :)
Nórinak gratula az üléshez,álláshoz,nagyon gyors egymásutánban jöttek! :) Az egy kis "történés" a családban,az publikus? Tudod én olyan kivi vagyok! :oops: A képek szokás szerint tündériek! Mira is mostanság fedezi fel a tükrök és vele együtt azt a cukker babát "odaát",akit megsimiz és puszilgat! :lol:

Sly!
Megértem! Csak kár,hogy nem tudom követni az eseményeket! :( Mindenesetre nem volt szép dolog szerintem,elvégre ez egy nyitott topic. Persze nem velem szemben,hanem azokkal a tagokkal szemben,akiknek pár napja még írtak,most meg ki lettek rekesztve...nekik ez biztos rosszul esik!

Joli!
Kitartás!!! Az anyósod Erdélyben lakik? És mikor megy a férjed Angliába? már a hajó miatt? De izgi!!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabi!
Le akartam tölteni a videót,de minél többet várok,annál több a hátralévő idő :oops: !Hogy van ez??? :lol: Most még negyed óra és letölti! :shock:

Berni!
Márk már 2 és fél,de még most sem nagyo érdekli a mese! Más azért panszkodik,h állandóan a tv előtt lóg a gyerek,én meg örülnék,ha fél óráig el lenne mesével! A Kids.co-n a Kordikás mesét,amit nem így kell leírni :oops: ,na azt szereti. Csak az a baj,hogy mindig bepipul,ha nem olyan mese jön,mint amilyet szeretne. Parancsolgat:- Kordikásat,szerelőset,csavarhúzósat! :!: Mintha énrajtam múlna!

Réka!
Máté??? Nem lett lázas,ugye? Súlya?

Múltkor a felsorolásból kihagytam Ancsát!!! Természetesen téged is hiányolunk,írj nekünk!!!Egerben vagytok még??

Orsi????
Meg hát hanyagol minket rendesen Bacilivi is!!!!!! Mizujs veletek???

Ma Mircsike már a fürdőkádban is felállt!Olyan kis mókás volt,ahogy csurom vizesen próbálkozik!Csináltam fotókat,de nincs elérhető közelségben a gép,de holnap hozok majd!

Sly!
Képet a hajadról is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jövök erősíteni az éjjeli műszakot! Ugye senki nem melegíti most előre az ágyat, így nem akaródzik lefeküdni :wink:
Gabuska, Berni, sajnálom, hogy nem jó nektek a tali, nem tudom Réka mit mond, de szerintem javasoljatok ti időpontot és helyszínt. Mi mobilisabbak vagyunk. Réka, azért mi összefuthatunk :P
Gabuska, gratula Nóresznek, remélem minél hamarabb megmutassátok nekünk is, mit tud!
Berni, meggy!? :D
Pat,igen, Anyja Csíkszeredában lakik, Elemér(Apa) meg már 27-én repül a hajóhoz :(
Ma végre napközben is aludt újra érdemleges időket! :roll:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Pat, úgy látszik este nem a legszerencsésebb ezeket a videómegosztó portálokat böngészni. Én is fel akartam tölteni videót, hogy végre mutassak nektek, de csak töltött és töltött és töltött...szóval feladtam.
Én is csatlakozok, jó lenne egy kép az új frizuról!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Ezzel búcsúzom:

Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli!
Nem akarom lelőni, a poént,de a másik topicban olvastam,hogy Jázmin megijedt az új frizkós anyukájától! Vajon ennyire rövidre lett vágva Sly haja???
Nekem pár éve néhány centis,hátul felgépelt,tüsi,zselés hajam volt...csak abban nem mutatott volna jól a fejdísz,így megnövesztettem az esküvőre! :lol: :lol:

Ti ilyen lazán,kapaszodás nélkül álltok??? :shock:

Csilla!
Ha ma sem veszed fel a műszakot,nem tudom meddig tarthatod meg az állásod! :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Réka,
köszönöm szépen, aranyos vagy, Zoli rajta van az ügyön. Miért van az, hogy én ezt nem veszem észre? :lol:

Pat,
hát, részemről még csak-csak publikus lenne, de a másik "szereplő" biztos nem szeretné, ha bárhol szóba kerülne, még ha nem is tud róla.
Szerencsére megoldódott a dolog.

Berni,
sztem Dorián szívja a nyakad, azért vámpír. :lol:

Van fotó is

Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Berni!
Esetleg szemfogacska kibújt? :)

Annyira szupik a képek, én mindig elszégyellem magam, mert alig fényképezek! :oops:

Minden baba beleerősített mozgásügyileg, nagyon ügyik! Csanád különösen az egyedül állással, de ő volt mindig is a legelőrébb mozgás terén, ha jól emlékszem! :wink:

Szly!
Most már muszáj képet feltenned, nagyon kíváncsi vagyok én is!
Régebben én is olvastam a másik nyári topikot, de már kb. dec. óta nem volt rá időm. Érdekes, hogy így alakult!

Talira megint csak irigykedek, de majd nyáron mi is csatlakozunk, ha Bp-en leszünk. :wink:

Pat!
Mi is nagyon sok ruhát kaptunk rokontól, de tényleg szép cuccok, biztos el tudod adni majd! Te is tehetsz fel képet a pár centi tüsis hajadról, engem az is érdekel!

Rólunk: én még nagyon taknyolok, köhögök, Vince azóta nem lázas, kapja az antibiotikumot, remélem most már hamar meggyógyul, még nagyon csúnyán köhög, és neki is folyik az orra! És képzeljétek, ha hiszitek, ha nem, kifújja zsebkendőbe, először azt hittem véletlen, de mindig fúj egy nagyot, mikor odanyomom az orrához! :) Val.leg így tiltakozik ellene, mindenesetre szuper, mert a porszívózást gyűlöli!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Joli, először is, gratula az ügyes nagyfiúnak! Mi mindentől függetlenül találkozhatunk, de én még mindig rugalms vagyok :wink: szóval mikor?

Berni, áfonyás alma? Máté attól néz ki minivámpírnak!

És képzeljétek, eddig semmi baja nem lett az oltástól!
Most nem mértük, az előzőt írom: 71 cm és 8,5 kg. Jó nagy baba.

Berni, meggy? az ami ott gurgulászik a csibészke előtt? Az volt a vámpírgenerátor?

Gabi, kitartás! Aztán ha mondasz valami időpontot a talira, úgy szervezzük magunkat!

És végre kész lett a kocsi!!!!!! ráadásul 100k alatt megússzuk! Érik még ilyen örömök is az embert!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Igen, Pat ilyen lazán áll a csemete már vagy két hete :lol: Talán videón is sikerül megmutatni... És az esküvő után nem vágattad vissza? :lol: Lehet ha szolidabb lettél azóta :wink: Nem biztos, hogy ez a helyes kifejezés :)

Gabuska, vajon nálatok is téma a fórumozás, Zoli netán azért nem igyekszik megjavítani a netezési lehetőséget? Mert nálunk van, hogy Elemér a fejemhez vágja a babnetet és a jójátékot! Merthogy az a másik weboldal, amit szeretek látogatni. Ő bezzeg csak a műszaki dolgokat böngészi, de azt akár napi 10 órában is :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Évi, jobbulást nektek és gratula az orrfújós Vincének! Gyógypuszik repülnek![/i]

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Bocsi, Évi, Réka, addig küldtétek el a hsz-t, amíg én is írtam!

Évi, hihetetlen, hogy Vince rendeltetésszerűen használja a zsebkendőt! Nagyon ügyi! Csanád mindig gyors volt mozgásfejlődésben, de úgy tudom, hogy Rebussal vállvetve, aztán Máté szerintem még korábban csinált mindent, csak nem tűnt fel annyira, mert ugye két hónappal kisebb! Továbbra is mennek nektek a gyógypuszik!

Réka, akkor mi fussunk össze a megbeszéltek szerint! Végre-végre, nem gyűrte le Mátét az oltás! De ház ezzekkel a méretekkel az a kis szuri! :) Használjátok egészséggel és szerencsével a kocsit!

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?