Új privát üzeneted érkezett!

BARI BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!


ELAN, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!

Mercinek továbbra is gyógyulást kívánok.

Melike, nagoyn kíváncsi vagyok, hogy miért fáj a farokcsontod.... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bluebox 2009.03.03 17:20-kor.
bluebox
 
 


mindenkinek köszike

én is ültetem dávidot.mondjuk én azt olvastam,hogy ha hasizomból félig ülő helyzetből föl tudja húzni magát akkor már szabad kis ideig ültetni.hogy úgy játszon.mert a folyton fekvő baba mint dávid és ezek szerint istvánka teljesen unalmas szögből látja a világot :?
szegények fekszenek a járókában mig a többiek vigan szaladgálnak :?
barika2008
 
 


Elan: igen, mai kép!
Még az orra is folyik a másodikon :? :? :(

Az elöbb úgy köhögött, azt hittem megfullad!! :shock: de alszik!
bszilvi25
 
 

 
 

Csajok, akik már nemcsak délben, hanem este is adtok főzeléket a gyerekeknek... Ti ugyanazt adjátok, mint délben vagy másfélét főztök?

Most nálunk úgy van, hogy délre főzök neki egy emberes adagot (250 grammot), azt le is tolja, este pedig üvegeset adok neki kb. 150-et, ami mellé még szopik is. Azért csinálom így, mert nincs kedvem kétfélét főzni, és így változatosabb... de igazából lehet, hogy nem bánná, ha ugyanazt enné, mint délben, nem? Tanácstalan vagyok.

Kép
elan
 
 


Ezt kapta tegnap :) Kép :lol: :lol:

Én, ha főzök neki délután is azt adom. Este meg lefekvés előtt tápszert. Reggel felkelésnél is tápszert, aztán 10 óraira valami gyümit. Meg az evések között szoktam, kis joghurtot vagy krémtúrót. Ebédre Istvánka 300-at is betol. :D

Kép
Kép
schopin
 
 


Elan: én általában kétszer adok főzit (de én csak üvegest)
és nem ugyanazt adom.
bszilvi25
 
 


Köszi a választ főzelék-ügyben!

Bettice, csatlakozunk. Gabi az előbb levetődött a pelenkázóról, és mire elkaptam, sikerült lefejelnie a komód szélét... most van egy lila búb a homlokán, kicsit fel is repedt. Basszus, most figyelhetem, nem lesz-e baja :(((

Kép
elan
 
 


Úgy látszik ma volt valami a levegőben!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ki vittem Kristófot a kertbe, megkapaszkodott a kerítésbe, egy fél pillanatra hátranyúltam a fényképezőért, és hanyadtvágta magát :cry: :cry: :cry:

Piri??????????? Kata??????????????????????
Merre vagytok???????????????????????????
bluebox
 
 


Elan: remélem nem lesz semmi gond! :cry: :cry:

Csajok! (bár látom, hogy szinte nem is írtatok du. óta!!!!)
Ha most lefektetéskor 37,1 volt, akkor van okom aggódni? Nem adtam most este neki semmit. Remélem nem megy fel éjjel a láza!!!!
bszilvi25
 
 


Helló!

Vagyok egy kicsit.

Kép
melike
 
 


Nem hiszem, hogy feljebb menne a láza Szilvi. Egyébként is, ha mégis feljebb menne egy KICSIT aggodalomra semmi ok, hisz a láz megöli a bacikat. Teljesen normálisan működik Merci :wink: :lol:

Ez privát vélemény volt.
bluebox
 
 


Melike, nálatok nem volt semmilyen baleset :lol: :cry:
bluebox
 
 


Elan:meglett az eredményem:csontszerkezeti eltérés nem látható.
Én is kérdeztem,hogy a szüléstől lehet-e.Azt mondták igen.De kíváncsi leszek ezek után mit mondd a házi orvos?!
Szerintem sokmindent nem tud kezdeni vele.

Azon jót mosolyogtam,hogy milyen lesz ha álmában fel akar állni? :lol:

Tegnap akkorát esett Máté.(azt hiszem nem írtam :oops: )Apa kijött hozzám a konyhába kb. 10 másodperce és már koppant is a feje.Szegény vagy 10 percig zokogott,alig birtam megnyugtatni.Már én is megijedtem,de nem lett baja.

Kép
melike
 
 


De jó,Márti!pont írtam,mikor kérdezted.Tegnap volt. :wink:

Kép
melike
 
 


Ma úgy elfáradtam mire hazaértünk a röntgenről és Apa annyira a ranyos volt,hogy lement Mátéval sétálni 4kor,hogy tudjak pihenni.Mondom 5re gyertek,mert Máté eszik.Fél 6kor még aludt és úgy hoztuk föl. :shock: :lol:

Kép
melike
 
 


Na,hol vagytok?
Mindjárt megyek hajat szárítani.

Kép
melike
 
 


Jót beszélgettünk.
Jó éjt!

Kép
melike
 
 


Szia Melike!
Jó éjt Neked is!
Márti: köszi a választ!
bszilvi25
 
 


Jó reggelt!
bluebox
 
 


Jó reggelt!

Nem volt láza éjjel!! :D :D :D és csak egyszer kelt fel 2-kor.
Mondjuk kaja elött muszáj volt kiszívni az orrát, mert nem kapott levegőt! :twisted: De mondhatni, jól telt az éjszakánk! Én rosszabbra számítottam!
bszilvi25
 
 


Ezek jó hírek Szilvi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bluebox
 
 


igen :P :P :P :P :P
sajnos az orrfolyás is színre lépett, de ne legyen lázas!!!!
viszont már küzd a porszívó ellen! :cry: (és még csak most kezdődik)
bszilvi25
 
 


Szép jó regelt!

Szilvi:örülök,hogy nem volt láza Mercinek!

Nálunk nagyon trutyi idő van:köd és borulás.

De nem baj,mert olyan jól aludtunk!!Fél 9 től 7ig egyhuzamban!

Képzeljétek tegnap is meg ma is "bepróbálkozott" valaki msn-en! :shock: Angolul írt.Félek,nehogy valami csalás legyen...

Kép
melike
 
 


Melike: tiltsd le!
bszilvi25
 
 


Szilvi:ja,jó ötlet.
Megint másik kép van Merciről.Szép!

Kép
melike
 
 


Köszi! Cserélgetem :lol:
ezekkel a kis képekkel az a baj, hogy nem adja vissza olyan jól mint nagyban.
Pl: feketének tűnik a szeme :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

olyan édesen alszik most a Merci. látnotok kellene
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.03.04 08:43-kor.
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Szilvi, örülök, hogy Mercike jobban van! Gyorsan túllesztek rajta! Én is besz.rtam, mikor Boni lázas volt!
Márti, Anna anyukája jobban van?
Bari utólag boldog névnapot!
Elánnak pedig boldog szülinapot kívánok!
Rólunk: Boninak tüdőgyulladása volt, tegnap voltunk doktornéninél már tiszta a tüdeje :) Elég rossz volt a helyzet, fulladt szegény, meg irtóra köhögött, éjjel nem aludtunk, én is sírtam vele együtt :( Most már jól van, nagyon csibész :D
Szerintem a doktornéninek mondani sem kell, hogy feláll, meg próbálkozik a járással, mert látja, hogy tele van prezúrral. :) Aggaszt a járása, mert úgy tarja a jobb lábfejét, hogy merőleges a balra, amit szépen egyenesen rak :shock: Doktornéni azt mondta, hogy akkor küld ortopédushoz, ha biztosan jár már.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Stella: sajnálom! De a lényeg, hogy már jobban van Boni!!!!
A lábával meg csak nem lesz gond!
bszilvi25
 
 


sziasztok!
stella köszike!!
örülök,hogy meggyógyultatok...vagyis boni!!
ezek szerint szerencsére nem voltatok kórházban!!

szilvi örülök,hogy merci is jól volt az éjjel!!
barika2008
 
 


Stella:szegény Boni.Jó,hogy már túl van rajta!

Átszaladt a barátnőm.Nem haladok,pedig annyi dolgom lenne.
Megyek is.

Kép
melike
 
 


Barika, ezt az ültetős dolgot hol olvastad? Mert ez megnyugtat, Gabi simán felül a hordozóban, a megdöntött babakocsiban, stb.

Schopin, Istvánkának jó dolga van :) Hogyan erősítettétek fel a hintát? Karabinerrel?

Szilvi, örülök, hogy Merci már nem lázas. Jó kis immunrendszere van, hamar túlment rajta!

Stella, ez a tüdőgyula ijesztő lehetett :( Klassz, hogy túl vagytok rajta. A járás meg bizti alakul még!

Lányok, köszönöm a köszöntéseket! És a főzelékes tanácsokat is :)
Látom, tegnap balesetes nap volt :( Én még aggódom kicsit Gabiért, bár a kedve jó, és éjjel is annyit és úgy aludt, ahogy megszoktuk... Most viszont 1 órája durmol, és az utóbbi napokban már nem aludt ennyit ilyenkor. Most találgathatok, hogy az időjárás miatt, vagy az ütés miatt... azt hiszem, nemsokára felhívom a dokinkat, megkérdezem, mi a véleménye, vigyük-e be Gabit ma megmutatni.
A homlokán már csak egy pici búb van és egy halványlila csík...

Húúú csajok, olyan gesztenyés-almás pulykát kotyvasztottam Gabinak, hogy legszívesebben elenném előle. Isteni lett, pedig nekem általában nem ízlenek a pépek...

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Szilvi: örülök hogy Merci nem lázas, bár mint Márti is írta, a láz írtja ki a bacikat! Reméljük hamar túl lesz rajta!
Látnánk Mercit milyen édesen alszik ha mutiznád! :)

Levim már egész jól van, picit szörcsög csak, de elég napi 2x szívni az orrát. Viszont éjjel köhintett kettőt, és tegnap éjjel is, de csak éjjel. Kamillateát kap, bár nem nagyon smafu neki! :) Míg a gyümölcsösből napi 2 bögrével megiszik, a kamillából csak felet! Anyja fia, én sem szeretem a kamillateát! :?

Elan: szerintem ne izgulj, Gabinak biztos nincs baja, egyszerűen most ilyenje van hogy nagyot alszik! :lol:

Stella: köszönöm, anyum hááát az túlzás hogy jobban van. Még mindig fáj neki, meg olyan fura érzése van az oldalában, és ráadásul már nem használhatja a fájdalomcsillapító tapaszt és kenőcsöt, mert kikezdte a bőrét. A doki is mondta hogy ne használja 10 napon túl, mert ez lesz! Úgyhogy most nem könnyíthet magán, de még fáj neki. Mint ahogy Kata is mondta, meg a röntgenes doki is, ez hónapokig fog tartani!:cry:

Örülök hogy Boni meggyógyult, és szerintem se aggódj a járás miatt! Most még nem baj ha kuszán járnak, amig ne mstabil a járás!

Apropó járás! Levim úgy közlekedik ha fogom a kezét, de még lábujjhegyen! Már nem emlékszem mennyi ideig normális a lábujjhegyen járás?? Bár még nagyon most kezdtük a sétálgatást, tegnap már felfigyeltem hogy néha teletalppal jár. Ja és ülök a földön simán felül, feláll egyedül belém kapaszkodva, de sehol máshol! :shock: :shock: Talán csak a közelemben érzi még magát biztonságban és azért lehet??

Márti: Kristófnak nem lett baja az eséstől ugye?? Hát igen, ez a korszak következik! :lol:

Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó PIRI! KATA!
Piri szokott csak sasoló üzemmódban lenni, de vajon Kata hova lett? Ő mindig cserfes! :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


elan itt a neten olvastam.valahogy úgy volt fogalmazva,hogy annak a babának aki már félig ülő helyzetből fölhúzza magát ülésbe,annak alakulóban van az izomzata és az egyensúlya ,és már szabad ültetni!
de annyi ilyen cikket olvastam a késői mozgásfejlődésről,hogy sajnos fogalmam sincs pontosan hol is olvastam :roll:

itt szürke ocsmány idő van és sűrű apró szemekben esik az eső!
ez tavasz???? :o

tegnap vettem szilikongumit a tepsibe.ma kipróbálom,sütök vele piskótát!kiváncsi vagyok ráragad-e :roll:
barika2008
 
 


viki!
szerintem kata majd jönni fog...
piri meg ha nincs valami betegség vagy ne adj isten probléma, akkor szerintem brigit siratja :? :? :?
barika2008
 
 


Bari:nekem sz.rt se ért a szilikon!

A nagyja feladatokkal megvagyok.
Szerintem ma nem megyünk sétálni az idő miatt. :cry:
Apa meg olyan későn jön. :cry:

Kép
melike
 
 


Sziasztok

Én is ültetem, feküdni sem szeret már, egyedűl úgy van el, ha ül.
Ő is felhúzza magát, félig ülő helyzetből. Másképp nincs el. Háton meg hason ordít. Háton csak akkor jó, ha alszik :lol:

A hintát karabínerrel rögzítettük, felfúrtuk az ajtófélfába.

Kép
Kép
schopin
 
 


schopin dettó!! :lol:

melike ne máááár!!akkor inkább sütő papír???még nem kezdtem el.ráragadta szilikonra??nagyon??
többiek tapasztalat??
mert a másik topikból az ismim is azt mondta,hogy neki szart sem ért!
barika2008
 
 


Bocs Bari,hogy csak most írok.Aha ráragadt.Azért próbáld ki.

Kép
melike
 
 


Elpakoltam Máténak a nagyon téli és kinőtt cuccait.Hmmm.Jóval kevesebb ruhája lett.De már rájöttem,hogy felesleges sok ruhát venni.Gatyója van 5-6,pólója is,kombidresszből kell több.Na meg majd cipő kell.Nem?

Kép
melike
 
 


Melike: én is tanultam, és már én sem veszek 10 nacit 10 felsőt meg még miegymást! felesleges! sok nacit csak azért adtam rá, hogy ne legyen lelkiismeret fordalásom, hogy megvettem és nem is volt rajta!
pl: most a 80-as pulcsiból csak 4 db van, és bőven elég lesz sztem!
body sincs 18 db hanem csak 5-6!
nem győztem eladni! és még nem is adtam el mind! :twisted: :twisted: :twisted:

Elan: bízom benne, hogy Gabi csak az idő miatt alszik.

Anna: fotó! le akartam nektek fényképezni, de a rohadt elem akkor merült le, és a sípolásra felkelt! :roll: De nagyon tündéri volt, és rendesen "horkolt"! :lol:

Bari: én nem tudok tanácsot adni.......
bszilvi25
 
 


nnnna sikerült a piskóta és nekem nem ragadt oda,csak kb egy gyerek tenyérnyi foltban olyan zsemlemorzs szerű pici darabkák maradtak a szilikonon de hát az semmi!!

dávidnak rövidújjú baby hiánya van.és a turiban nagyon rég nem láttam.főleg nem 80-ast.az auchanban meg tegnap néztem 2 jó minőségű bady 2500 :roll:
barika2008
 
 


sziasztok!

cukik a babók!
a betegeknek jobbulást!

MIra már elég ügyesen megy úgy, hogy csak egyik kezét fogom!ügyi, nem?
és elhagytuk az egyik fülbevalónkat :( itthon nem találom,városban voltunk,bizti valahol kiesett.úgy sajnálom, olyan szép volt.most betettem a másik fajtát,csak ez nagylányosabb

Kép
Kép
eyi
 
 


ja és megmutatja, hogy hol az óra-tik-tak, meg, hogy hol a bohócálarc-az a kedvence a falon.van hogy ha nem kérdezzük is mutogatja ezeket, meg mást is ami kellene neki,de nem tudja elérni

Kép
Kép
eyi
 
 


dávid is megy kézenfogva úgy,hogy csak az eggyik kezét kell fogni!
és ha a nagyon elvesznek tőle valamit akkor mondja:adidedede
először azt hittem véletlen, de mostmár eggyértelmű,hogy ez az adide :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


szóval nem nagyon vesznek el tőle valamit hanem a nagyok vesznek el tőle valamit :lol: :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!

Dolgoztam :cry: :wink: Meg holnap is fogok..... meg ki tudja mikor.... :wink:

Nos, akkor megpróbálok reagálni.....

Szilvi: látod, mondtam, hogy nem fog belázasodni, de egyre nagyon vigyázz, ha nem akarja is és akárhogy védekezik és kapálózik, akkoris szívjad, szívjad, szívjad és változatlanul rengeteget szívjad az orrát, mert a legnagyobb betegség csak ebből tud ám kifejlődni, ha nem tudod kitakarítani az orrát, mert akkor lerakódik, aztán jön az arcüreg gyulladás, majd homloküreg..... nem folytatom. Tudom,hogy kínzás a kis csöppségeknek, de nagyon sokat segítesz Neki.

Anna: ha a kamilla tea nem igazán jön be (egyébként olvastam, hogy nem túl jó a kamilla túlzott fogyasztása, mert tönkre teheti a bélbolyhokat. (tudom, erre már rohadt sokat kellene inni) ). Próbáltad a csipkebogyót, vagy a hársfateát, meghülésre mindkét tea nagyon pompás, és még a gyerkőcök is szeretik. Kristófnak azt szoktam ilyenkor felváltva főzni és szereti.

Anna baba anyukája:
Nos, ugye múlthét péntekén levették a lélegeztetőgépről, majd a szervezete összeomlott, kivették a másik petefészkét is, majd visszarakták a lélegeztetőre. A kivett szerveket elküldték laborba, a labor nem mutatott semmi kóros elváltozást, tehát tuti, hogy a császár alatt fertőződött meg sajnos :cry: A szervezete nagyon legyengűlt, immunrendszere semmi :cry: :cry: Aztán tegnap kaptuk a jó hírt, hogy a szervezete elkezdett védekezni, tehát az immunrendszere ismét próbál védekezni :wink: :wink: :wink: Ma levették a lélegeztetőről, aztán végűl is, még nem tudom pontosan a történteket, de mégis géppel lélegeztetik, de már nem altatják, hanem magánál van, és még beszélni is tudott. Egyből fényképet kért Annáról :wink: :wink: :wink: Aztán azt is mondták, hogy most jön a sorsforduló pillanat, ugyanis a bélrendszert be kell indítani..... Ettől nagyon féltünk, hisz már másfél hete teljesen leállt :cry: :cry: :cry: :cry: És képzeljétek, a mai nap már kétszer is sikerűlt neki "nagyot" alakítani. Boldogságos vagyok, remélem ez már tényleg a gyógyulást jelenti.....

Megyek mert Kristófom most ébredt :wink:
bluebox
 
 


Nézzétek milyen felsője van???? :wink:

Kép

És most jöttünk haza az egészséges tanácsadásról, és végre átléptük a 9 kilót :wink: 9150 gr.
bluebox
 
 


Márti: én is szívből remélem, hogy ez már a gyógyulás lesz Anna anyukájánál!!!!
A tanácsodat megfogadom, és szívom, szívom......... pedig úgy sír! :cry: de akkor is!!!!!
bszilvi25
 
 


Márti: nem próbáltam ezeket a teákat, de kipróbálom.

Nagyon vad Kristóf felsője! :wink: És nagyon imádom a pofiját, hát nem tudok eltelni ezzel az ártatlan tekintettel! :lol:

Nagyon jó hírek, remélem hamarosan helyrejön Anna anyukája!

Csináltam tesztet, hála istennek egycsíkos, de akkor hol van a mensim?:shock:
Nem akarok dokihoz mászkálni! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Nézzétek csak.................

Kristóf elfelejtett, hogy egyetlen kézzel sem kapaszkodik :lol:

Kép
bluebox
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?