Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Úgy látszik beteg lett az én kis drágám!!! :roll: :? :roll: :? :cry: :cry:
Be van rekedve, és elég csúnyán köhög!
bszilvi25
 
 


Jó reggelt!

Szilvi, sajnálom Mercikét, jobbulást :cry:

Mindenkinek köszönjük a drukkokat............

Nem is mutattm, hogy mit kapott Kristóf szerdán :wink:

Kép
bluebox
 
 


Jó reggelt!

Eyi:akkor már Máté aludt rég!Én mentem fürödni. :lol:

Szilvi:szegény Merci!
Máté is köhécsel már pár napja,de nem tudom mitől,mert nem tűnik betegnek.

Kép
melike
 
 

 
 

Márti:az igen!Nagyfiú.

Kép
melike
 
 


Kristóf most szenved a kiságyában :cry: :cry: aludni kellene :cry: nagyon nem megy.....
bluebox
 
 


Már telefonáltam! 3-ra van időpontunk ,ami nagyon remélem, hogy működni is fog.........

Ő sem tűnik betegnek, de ez így tuti nem jó!!!!
Szeritetek lehet attól, hogy szombaton ahogy mentünk a mamához, a trolin már sírt???? (hozzátenném, hogy zokogott) Lehet, hogy a hideg levegő? vagy??? más miatt nem lehet!!!!

Jó a motor!
bszilvi25
 
 


sziasztok!
jobbulást minden betegnek!!!

alvás:úgy veszem rá dávidot,hogy leteszem a kiságyába :lol: de szerintem aki tud állni ülni azzal nehezebb.mert ő simán elfetreng és elalszik...persze van amikor ordít!! :o :o

vagány a motoros kristóf :lol:
barika2008
 
 


Akik már voltak ilyen szituban.....................

Ilyenkor valami szirupot írnak fel???
bszilvi25
 
 


Igen,Szilvi.Nekünk Rinatiolt írtak.Bár az a hurutos köhögésre jó.Máté most szárazat köhög.

Kép
melike
 
 


Sziasztok.

Nem akarom még én sem biliztetni, csak kipróbáltam.
Anyum vett egy bilit, aztán gondoltam, hogy megnézzük mit szól hozzá. Kd mindig ugyanakkor van kaki, ezért előtte rátettem. És sikerült, baromi boldog volt, no biztos nem a bilitől.
Azóta nem tettem rá, majd később. :D

A szemeit az apjától örökölte. Csak a fiamnak még kékebb, remélem ilyen is marad. Ő az én szőke kékszemű hercegem. :lol:

Kép
Kép
schopin
 
 


Sziasztok!

Kata: jól teszed, Én sem főzök már Levinek külön, szinte azt eszi amit mi, persze ami olyan hogy eheti! A mézzel azért tényleg óvatosan, nem most jön ki az allergia miatta, hanem évek múltán.

Fotó feltöltés ügyben nem tudok segíteni, bocsi!

Bari: ne parázz, vidd el akkor arra a vizsgálatra, és pont lesz a dolog végén. Ha baj van segítenek, ha meg nincs (ami tuti, csak Dávid lustika), akkor Te is megnyugszol!

A D-vitamint adod Dávidnak mindennap? Annak szerepe lehet a fogacskában.

Arik a képek, hogy nő a haja Dávidnak, az a 3 tincs ott elől! :)

Melike: és ezt hogy ennyit kell fizetni ha bekerül, az elején nem mondták?? Vagy ez az apró betűs rész volt!
Máténak is annyira cuki ki s ártatlan nézése van, mint Márti Kristófjának! Ahogy ül ott azokban a kis ingecskékben, hát meg kell zabálni! Kész kis pasi!

Elan: szia! Mi még nem nagyon ismerjük egymást, azt hiszem Te már nem voltál itt mikor Én jöttem! Úgyhogy üdv, én Ancsa vagyok! Gábor is gyönyörű baba, kis huncut tekintetű! Szép méretei is vannak! Mitől van ekcémája, lehet tudni??
Vikimnek is volt anno, a doki szerint a tejtermékektől, szerintem nem, de ahogy írod Ti nem is esztek még tejeset!!

Schopin: Istvánka nagyon ügyes, grat a bilihez! Maradjon is így! És hát igen, azok a szemek…..

Márti: hát nem is tudom mit írjak már, csak remélni merem hogy minden rendben lesz Anna anyukájával. És elhiszem hogy picit nehéz volt elválni tőle. De ez így van rendjén! Ha több időt lett volna ott, mégjobban kötődtél volna hozzá! :(

Nahát micsoda autó! Kristófnak tetszik?

Szilvi: jobbulást Mercinek! Mint írtam pénteken Levim is elkapta Vikitől, és szombat éjjel mi sem nagyon aludtunk, nem kapott levegőt az orrán, és hiába szívtam neki nem jött belőle semmi. Csak vergődött mert aludni szeretett volna, de nem tudott! Annyira sajnáltam. De vettem neki porszívós orrszívót, Vikinek kézi volt, de azzal nem jött ki Levinek, a porszívós jó, és tegnap tudott is már aludni!

Lehet már szombaton is bujkált benne, nem csoda ha elkap valamit ebben a járványos időszakban. De ma már tavasz illatot érzek, reggel kimentem és annyira jó volt hogy nem hideg fagyos zúzmarás a kert hanem olyan „meleg” a levegő! Még madarakat is hallottam csicserészni!

Ja a mi dokink semmit sem ír fel soha! Ha folyik az orra akkor sok sok orrszívás, köhögésre reci nélküli köhögéscsillapító, vagy köptető! Rhinathiol, Mucopront, ilyesmi! Sok folyadék. Én már nem is viszem Őket, csak ha nem múlik el egy hét alatt!
Mindig mikor vittem mondtam mit adok neki, Ő meg csak helyeel, hogy igen ez kell, így tovább, anyuka ügyesen elkezdte a gyógyítást!
Ja és még sok szopi, vagyis több, mert a tejci is gyógyszer!!

Tegnap voltunk fóka és papagáj show-n. Az elején azért sírt Viki, mert félt a papagájok nagy hangjától, amikor még nem látta Őket csak hallotta, azt hitte olyanok mint a sas, a végén meg azért sírt mert hiányozni fognak neki a fókák! Levim is végigülte tök ügyesen, pedig 45 perces volt kb, de 1 órát voltunk ott!

Jajj de sok vagyok, bocsi! :oops: :oops:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Egy percre nem figyelek és már magára is borította a pihenőszéket.

Kép
melike
 
 


Merci is már ide-oda megy. Én meg mindig mondom, hogy ezt nem szabad, azt nem szabad..... szegény gyerek.
Remélem Máténak nem lett semmi baja!
Anna: köszi! Azért leviszem, inkább a doki írjon vmit fel (még ha recept nélküli , akkor is)
bszilvi25
 
 


sziasztok!
viki :persze,hogy adom a d vitamint.napi 1 csepp.védőnő is ezt kérdezte amúgy a fogak miatt :lol:
de majd csak kijön valamikor,bár egyenlőre nincs megdagadva az inye fölül.

elan ne halgass rá....ő viki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

schopin,szerintem ha ennyire kék a szeme istvánkának akkor már úgy is marad.legfeljebb sötétebb kék lesz,de nem barna. :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de nincs most valami sok energim írni, már tegnap óta hulla vagyok, mert szombaton bálban voltunk, anyum vigyázott Marcira, de reggel nem bírtam ki hogy ne nézzem meg és onnantól meg el sem engedett maga mellől az én drágám. Olyan aranyos volt mikor először meglátott, egyből futott hozzám, és csak bújt-bújt. Tündéri imádom.

Mercikének jobbulást!!!
Máté nem ütötte nagyon meg magát?
Dorina videója nagyon cuki! Azt hiszem méretben ő passzol Marcihoz. Ő is olyan kis cuki picike lányka, mint Marci fiúba.

Edina, Elan jó hogy jöttetek, írjatok többször is és tegyetek fotókat!

Bari: ne aggódj Dávid miatt, hidd el be fog indulni az a gyerek!!! Barátnőm kislánya ugyanennyi idős mint a mi gyerekeink és neki is még csak most kezdte a mászást! Szóval szerintem nincs elkésve!Nyeléssel pedig mi sem állunk olyan jól, Marcinak sem mindig csúszik a darabos kaja, bár mióta kap babapiskótát egész ügyes lett!

Na Marci meg becsípte a fiókba az ujját :cry: :cry: :cry:
Többieknél is beindult már a fiókhúzkodás és ajtó ki-be csukogatás? Nálunk most ez a sláger :wink:

ancsika82
 
 


g nknon bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbn

Marci ezt üzeni :lol: :lol: :lol: :lol: Ő írta!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsika82 2009.03.02 11:33-kor.

ancsika82
 
 


Szilvi:semmi baja nem lett,csak kapálózott alatta,mert nem látott ki. :lol:

Kép
melike
 
 


Ancsika:hát persze.Ugyan ez van.Minden ajtó,fiók.De milyen ügyesen kihúzza!!!
És másoknál is mindent a szájába vesz a gyerek???De MINDENT!

Kép
melike
 
 


Hali!!!!!!
Mercikének jobbulást kívánunk.
uhhh mit is akartam még :shock: :shock:
Jahhhh BARI!!!!!!!

Ki ne basszál már velem hogy 2 éves koruk után fognak leszokni a pelenkáról :?: :?: :?: Mi pénz az méééégggggggggggg :shock:
Nos én be vagyok tárazva,1 éves korig pelussal,aztán leszoktatás. Amúgy is nyár lesz és könnyebb.
:D :D :D :D :D :D
de nem :?: :?:
Kinek van még olyan pihenő széke mint a miénk??? Melikéjéknek ??fisher price
Csak azért mert már kb.1 hónapja nem rakom bele mert elöre hajol.le egészen a földig. Félek ki szakad a huzat belöle,a gyerek meg elöre BUUUUMMMM.

Márti!!! Ez baby taxi,jó nagyon. Csak nagyon kevés ideig jó nekik,meg nem tudja jol hajtani a lábával mert nagyon alacsony. De majd el tologatja,ha már kinőtte.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szilvi: persze hogy vidd, eszembe sem volt azt sugallni hogy ne tedd! Bocsi ha félreérhető voltam! Ha a mi dokink adna valami használhatót, és nem több bajjal jönnénk haza mindig mint amikor mentünk, akkor Én is vinném, de így......
Meg aztán második gyerek, rutin, meg az évek.....:lol: :lol: :lol:
Vikit még Én is hordtam minden egyes köhögésnél!

Elan: Barinak Viki vagyok, az is maradok! :lol: :lol:

Ancsi: fiókhúzkodáson már túl vagyunk, olyannyira túl, hogy mindenhol fiókzár van! :lol: :lol: :lol:

Hallod, nem olvastam végig hogy ezt Marci üzeni, csak a habratyot, és itt szavanként olvastam, és próbáltam kihozni belőle valami érthetőt, törve az agyam hogy mit is írhattál. :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán feladtam és tovább olvastam, és jót nevettem! :lol: :lol: :lol:

Melike: igen MINDENT! Tök mindegy mi az! :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok,

Na, volt egy éjszakánk... óránként ébredtünk. Szerintem ez most a mozgásfejlődéssel lehet kapcsolatos, mert ahányszor odamentem a sírásra, mindig négykézlábon találtam rá...

Szilvi, Jobbulást! Szegényke, remélem, hamar túl lesz rajta.

Márti, vagány motor :)))

Schopin, szerintem is így marad már... Különben Gabimnak is világos a szeme, kékesszürke, de fogalmam sincs, honnan szerezte, mert nekem is és az apjának is barna... a nagypapájának zöld volt mondjuk... De ilyen szürke senkinek nincs a családban (a postásunknak sem, meg ő amúgy is csaj :D )

Ancsika, nálunk is megy a fiókhúzogatás, szerintem mi sem fogjuk megúszni ujjodacsípés nélkül.... :roll:

Vikianyuja-Ancsa, szia :D Az ekcémára azt mondta a védőnő, hogy most 10 gyerekből 8-nak van... 2 eset lehetséges, vagy a szopás miatt (pontosabban a sok adalékanyag miatt, ami átmegy a tejbe) vagy a tápszer miatt (amit 2 hós kora óta kiegészítésként kap). Ez utóbbit nem hiszem, mert már szinte egyáltalán nem eszik tápszert, csak éjszakára kb. 50 ml-t. Azt olvastam, hogy ha a szülők allergiásak vmire (mondjuk szénanátha), akkor a gyereknél ez eleinta ekcéma formájában jelentkezhet. Hát nem tudom. Állítólag kinövi.

Bari, nekem azt mondta a védőnő, hogy 1 éves korig nagyjából mindegy, milyen gyorsan kezdenek el kúszni, mászni, felülni, állni a kölkek. A helyedben nem aggódnék...

Na megyek, mert álmos már Gabi, lerakom...

Kép
elan
 
 


Drága Bari nézd csak:

Az első fogzás menete, a tejfogak megjelenési sorrendjében.

Időpont
Fogak
6 hó - két alsó középső metsző
8-12 hó között - két felső középső metsző
10-12 hó között - két felső szélső metsző
13-14 hó között - két alsó szélső metsző
15-16 hó között - négy első zápfog
20-24 hó között - négy szemfog
36 hó - négy hátsó zápfog

Tehát ha 1 évesen jön ki a két felső, az sem gond!!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Fúúú csajok, most vagy klimaxolok, vagy baj van! :shock: :shock: :shock: :oops: Most számoltam utána: 40 napja volt meg! Átlag 28, max 35 napra szokott jönni! Ajjaj para van!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


viki köszi a táblázatot.ezt az én agott babakönyvewm is így írja!!
de akkor is jó lenne már fölső fog.mert az jobban meg is kínozza őket jó volna túllenni rajta(nem mintha utána nem lenne még egy pár).
és olyan nagyfiús is nem? :lol:

elan igen ez így van.sajnos sokkal több az ekcémás allergiás asztmás kruppos stb mint annó...ezt a mi védőnőnk is alátámasztotta.és a környezetemben is tapasztalom :(

hááát a mi védőnőnk nem nyugtatott meg ilyenekkel,hogy 1 éves korig minden mozgás ráér. :? :? :? :? no mind1 majd a vizsgálat után okosabbak leszünk :roll: mondjuk én előre tudom,hogy úgy jövünk haza,hogy semmi baja :lol:

kata:az enyimek jóval 2 éves koruk után lettek szobatiszták.de én semennyire nem szoktattam őket.totál megvártam amíg maguktól elhaggyák.próbáld meg nyáron...aztán vagy sikerül vagy nem.de valamelyik tuti :lol:
barika2008
 
 


gyerünk viki szaladj be a dm-be.fél óra és kiderül mi van :lol:
várjuk a híreket és az új vonalzót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Anna: és szeretnétek ha lenne még egy baba?

Merci alszik.
bszilvi25
 
 


Ha apa hazajön lehet elmegyek egy tesztért! Mostmár kezdek aggódni!

Szilvi: nem! :oops: Kettőt terveztünk, bár úgy voltam vele hogy ha jönni akar jöjjön. De nem most, hiszen Levi is még pici! Amúgy meg spirálom van. Igaz hogy már nem indokolt elvetetni csak ez miatt, de hát nem tudom, nem lennék nyugodt! Áááh ne is beszéljünk róla, remélem csak valami miatt késik, mondjuk a fogyókúra miatt, vagy nem is tudom. Mindenesetre nem csak Én döntök ha az is vagyok, kettőnk döntése lesz apával.
Nagyon érzékenyen érint az abortusz téma, az első babám elhalt 13 hetesen, úgy hogy észre sem vettem. Semmi görcs, semmi vér, csak mentem uh-ra és ott közölték nem él. Nagyon nehéz volt, mert nagyon szerettem volna azt a babát. Hiába van kettő, és lehet nevettek rajta, de Őt sem felejtem soha! Mondjuk Barim a Te esetedhez képest az enyém piskóta, de mindenkinek a sajátja a legnehezebb gondolom.
Szóval inkább azon szurkoljatok hogy ne legyek az, mert Én nem is tudom mi lesz...........Belehalok........vagy megszülöm.Nem tudom a választ!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Megjött a csekk is a trafiról mikor mentem anyuért: 30 ezer! :shock: :shock: :shock: :shock:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


hát az nagyon komoly!
mi is ilyenekről hallunk 30-40ezer.
Kértél papírt, megpróbálod elintézni???

Szorítok, hogy csak késsen, jó?
bszilvi25
 
 


viki tudom,hogy spirál melett is teherbe lehet esni,szerintem nagyon kicsi az esély úgyhogy nem vagy terhes az tuti :lol:
én nem tudtam,hogy spirálod van
barika2008
 
 


Vikianyuja, én is köszönöm a fogzásos leírást, ki is másoltam magamnak... Hasznos, nagyon. Csinálsz tesztet?

Bari, hova viszed Dávidot megmutatni?

Csajok, nekem még mindig nem jött ám meg. Az oké, hogy szoptatok, de Gabi 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát és azóta éjjel már nem... terhes nem vagyok, szóval a jó ég a megmondhatója, miért nem álltak még helyre a dolgok.

Kép
elan
 
 


Elan: akkor szia!
Gyere tényleg mostmár!!!

Sztem a szopi miatt nem jön meg neked!!! Prolaktin hormon miatt
Nekem is csak most febr-ban jött meg.
bszilvi25
 
 


lassan felkeltem Mercit, mert így még 3-ra sem érek vele oda a dokihoz! :shock:
bszilvi25
 
 


Köszi Szilvi! :oops: :lol:

Hát mindjárt felhívom a D.A.S.-t megkérdezem van-e esélyem rá hogy valamit enyhítsenek rajta, eltettem a papírokat, vagyis anyunál vannak. 50 helyett 77-el mentem, 14.44-kor, és ha jól emlékszem 15.20-kor voltunk az ügyeleten, és 16 óra pár perckor a Jánosba. De amilyen rohadék világ van, tuti ki kell fizetni! Pedig rá is van írva a beutalóra hogy család szállítja! Hát kíváncsi leszek!

Bari: legyen igazad!! De amilyen szerencsétlen vagyok Én leszek a kiválasztott! 8) :shock: :lol: :lol:

Elan: nincs mit a fogzásost! :wink: Szerintem csinálok, akkor nyugszom meg igazán.

Nem gond hogy nem jött meg, főleg ha szopi van! Addig örülj! Vikinél nekem is jó sokára jött meg, valahogy ilyen tájba, mert Őt eddig szoptattam. Ahogy elválasztottam megjött! Szerintem majd Te is úgy leszel!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Merci nagyon komoly.
Most nincs itthon kecskeméti (amit megenne) csak hamé, és nem nyitja ki a száját!
Tegnap ue-t csinálta, akkor a 8 hós kecskemétit nem ette meg, csak az 5 hóst!
Most mit csináljak? jó, nem az, mert cicizünk, de NE válogasson már igy egy 8 hónapos gyerek, aki 5 hóanapos koráig CSAK cicizett!!!
bszilvi25
 
 


Szilvi: a Te főztödből nem szoktál adni neki? Félő hogy ha így folytatódik azt sem fogja majd megenni, de az is lehet hogy rájön hogy az sokkal finomabb mint ezek, és azt meg felfalná! :lol: :lol:
Levim ma borsólevest kapott, persze összetörve és jó sűrűn. De az Én levesemből is mindig kunyerál, és abból egyesével eszi a nagyobb darabokat! Olyan édes ahogy forgatja a szájában, mint egy fogatlan öregember! :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


szilvi-Mercikének jobbulást! Még mi nem voltunk betegség miatt dokinál.kopp kopp

Kép
Kép
eyi
 
 


sziasztok!
elan ide a helyi sztk-ba kell vinni neurológushoz.de itt nincs gyerek neurológus,úgyhogy a madarászból jön ki valaki,és telefonon kell időpontot kérni!!

itt az utcában volt egy csaj 2 éves volt a kislánya már csak hébe hóba szoptatta,mert ugye már réges rég mindenevő volt,de még mindíg nem jött meg neki!!tökre örült neki...mondta is,hogy sosem fogja abbahagyni a szoptatást :lol: :lol:

én is adtam ma dávid szájába túrót,és ő is úgy rágódott mint egy rágógumival :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


én is szeretnék spirát..de ne röhögjetek ki rettegek a fölrakástól :oops:
barika2008
 
 


L ez lemaradt
barika2008
 
 


Bari: nem sokkal más mint egy sima rákszűrés! Egy pillanatra, egy icipicit kellemetlen, de ennyi! Az az egy pillanat kb 2 másodperc! Ne rettegj! :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Megjöttünk!
Vírusos torokgyulladása van. Nem vészes, csak picit piros a torka!
ezért gyűlölök ilyen időben a mamához menni! és csak megyek, megyek, megyek....
Apa az elöbb azt mondta telón, hogy hétvégén nem mehetek! :cry:
A gyerek miatt megértem, de a mamát sajnálom........ Senki nem megy hozzá csak mi.
bszilvi25
 
 


Szilvi: jobbulást Mercinek!
Megértelek, szar helyzet, szegény mama! A párod meg nem akar menni a mamához? Az még megoldás lenne ha nem buszoznál vele, hanem kocsival kiszaladnátok hozzá pár percre!
Kaptatok valami gyógyszert?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Halihó!

Szilvi: ennyi erővel, a párod is hazavihette a vírust Mercinek nem???????????? Ugyanannyi az esélye, mint mikor nagyihoz mentetek.......
A turkáló egy nagy kalap szar volt, ugyanis darabra voltak beárazva és mit mondjak.................... hát...................... ezek tiszta hülyék :cry: :cry:
bluebox
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam, de nagyon el voltam havazva. Inkább a személyes randikat választottam. Jött az egyik barátnőm, aki augusztusra várja a babáját, a másikhoz mi mentünk Kittivel, ott van egy másfél hónappal fiatalabb kisfiú!

Szóval jól elvoltam. Mostanra sikerült visszaolvasnom.

Márti: nagyon szomorú vagyok a barátnőd miatt. Nagyon drukkolok neki!

Elan, Edina: sziasztok! Örülök, hogy újra itt vagytok.

A babák egytől egyik nagyon szépek és ügyesek, nem szeretnék senkit kiemelni, mert félek, hogy kihagynék bárkit is!

Szilvi: jobbulást Mercinek!

Kitti még "csak" kúszik. Néha térdelésbe felnyomja magát. Mászni még nem mászik, és állni sem áll. Mondjuk nem is bánom az állást, majd ha úgy érzi itt az ideje, akkor feláll.

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andóca :lol:
bluebox
 
 


Na megkérdeztük az ügyvédet!

Szóval úgy van ez a fasza magyar törvény, hogyha bebizonyosodott volna hogy anyumat komoly baj érte, infarktus, vagy valami komoly, nem egy szaros törés gyanú,fulladás, akkor lenne esély a büntetés törlésére, de így hogy nincs semmi komoly baja, csak zúzódása, így nem.
Azt hogy amikor Én elindultam érte nem tudtam hogy mennyire komoly, az nem számít! Tartsam be az 50-et, legfeljebb ha anyám meghal közben akkor majd eltörlik, mert komoly baj volt! Hát rohadjon meg ez az egész szar!!! Húúú de mérges vagyok!!!!! Mert hogy miért nem mentőt hívtunk, meg ügyeletet! Hát azért mert betelefonáltam és azt mondták ha tudom vigyem be Én, mert nincs bent kocsi! De ezt is leszarják, nem számít! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bocsi csajok!

Tyűűűű Kitti is már 9 hós! Boldogat neki! :wink: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Szia Andóca!
Már hiányoltalak!!!! Nagyon rég voltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna: kapott ambrobene szirupot.
Sajnálom a büntetéses dolgot! Ki van ez találva!!!!

Márti: én azért nem hiszem , hogy apa hozta haza, mert itt senkinek sincs semmi baja, a bkv-n meg krágognak a betegek!! ja? meg a gyerek felett fújja az orrát a k...ög meg ilyesmi.....
bszilvi25
 
 


Köszönöm a köszöntést és a hiányolást! :D

Anna: sajnálom a büntetés dolgot. Elolvastam amit írtál, hát én is felhúztam magam! Legalább anyukád jól van már?

Stella: merre vagy?

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Szilvi: a párod nem taxizik? Rosszúl tudtam? Akkor millió bocsánat :oops:
bluebox
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?