Új privát üzeneted érkezett!

Szia Betty, hát igen jó lenne lelőni pirit de nem hadja magát, olyan mint a pióca! :lol: . Én eldőntöttem a jővő hónapot kihagyom meg is mondtam a férjemenk is, semmi tesztelés, semmi babapojekt. Ez a nők hónapja igy az enyén is. A vónalzóm is igazi tinicsajos lesz, meglátjátok :wink: 8) . Szóval a pénteki hajvágás eredményét még csak 1 személy látta, meg a férjem ja, egészen kis fiatalos, tőkös én olyan is leszek! Előszedem a jobb cuccaimat, smink és leveszem a lábáról a világot! Irány kicsit tornázni + szauna + kozmetika tők jó lesz mire jönn a nyár ujra formába hozom magam. Sőt ha legközelebb sogornőmékhez megyek a 18 éves unokahogom nyakára varrom magam és ismét elmegyek velük discóba, hivott vétvégére is de nem hiszem, hogy most megyünk. Tökk klassz hiszen ilyenkor férjem nem jönn velem, persze nem vagyok az a bombanő igy nem kell levakarnom a tiniket, de jó ujra csitrik között lenni. Bár egyszer volt egy hodolóm éppen "colázni hivott" és levakartam mondván bocsi de most nem megy éppen megjött a férjem :lol: :lol: :lol: jól kiakadt szegény még szóhoz sem jutott, én meg sarkonfordultam és rohantam férjecském karjaiba. Ő sörözni volt a barátaival de azért hiányolt mert irt sms, hogy hiányzom neki és szeret. Olyan jó volt az az este hiszen valahogy olyan volt mintha el akarna csábitani ujra. :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


na piri meg laptető egy nap nem fér meg, szivesen adtam volna másnak, pl. lyly ő most volt pé-n :oops: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


:lol: :lol: :lol: Melisch, akkor gyerünk, csapj a lovak közé ebben a hónapban....és lehet, most, hogy nem figyelsz, most fog sikerülni :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

ti ismét szeditek a clositot? Nem félsz az átjáróságitól? Nem azt mondta javultad férjed eredményei mégsem biztok a spontánban, vagy inkább gyorsitok most már?

Kép
Kép
melisch
 
 


lyly: Hogy kel csinálni az orrmosást? Én csak porszívózni szoktam neki.

Na ebédeltünk mi is, Marcikám is evett egy kis húslevest, répát, krumplit. Mikor felkelt, mintha jobban lett volna egy kicsit. Most megint f ekszik és nézi a TV-t.

Niki: De jó ilyen képeket látni! :) Nagyon ari baba!

Melisch: Jó hozzáállás! :D Én is már vagy 1 hónapja készülök fodrászhoz, de nem tudok eljutni. a szemöldökszedésről nem is beszélve. Már majdnem akkor, hoy a szemembe lóg. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Melisch, most csak én szedem a clostilt, vagyis most éppen nem, mert nincs, majd ha megyek a dokihoz úgyis felírja.
A férjem most csak vitaminokat szed, de épp ma beszéltük meg, hogy elmegyünk itt helybe van egy jó andrológus, és neki is íratunk fel clostit (vagy amit jónak lát a doki). Nem félek én már semmitől, ha azt mondanák, darabokra kell szedjenek, mert csak úgy jön össze, akkor is igent mondanék.. :)
Én már nem igazán bízom a spontánban megmondom őszintén ennyi idő után...és igen, gyorsítani is kéne már a dolgokat, mert én 31 éves vagyok, a férjem meg 37, és két lurkót szeretnénk igazából... 8) :!:
De ha már legalább 1 összejönne, annak is nagggggggyon örülnénk :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:Babi, szemöldökszedés terén akkor 1 cipőben járunk :lol: :lol:
Ki kéne szednem, csak eddig nem vitt rá a lélek :lol:
Fodrászhoz meg nem járok, mert mi fessük itthon Apával, és ha kell, Ő vágja :wink: És fordítva, én meg az Övét! :lol

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Csajok!
Na, ma jövök egy picit, holnap lemegyek három napra Szegedre apával...pihenni, beszélgetni, sétálni...ránk fér elhihetitek.
Jól vagyok tünete az nem sok, annyi, ha fejfájásom van, sokkal erősebb, mint szokott, és végig hányom. Tegnap Panadolt oldottam fel vízben, az hála a jó égnek benn maradt, így nem az volt , mint múlt héten, hogy a sürgősségin algopirin injekciót kaptam, amit elvileg nem lehett volna, remélem a babának nem lett semmi baja, mert az ügyeletes nem tudta mit csináljon, mondtam nőgyogyi mondta a Panadolt, csak nem marad bennem semmi, erre algot adott, meg még írt fel ampullát, de arra az volt rá írva, hogy elős 3 hóban nem szabad, pedig uazt kaptam szuriban.
Ja, Anyósék megtudták, az egész csalás ellenem van, szerintük számító önző nő vagyok, aki a kislányukat megalázza az egyetemen, közölték, hogy semmivel nem fognak támogatni, Attilának folyton hazudnak, ellenem hangolják, ma végre kiállt mellettem.kop-kop-kop, erre a a Húga hívott hogy nem érdekli a gyerek, csak hagyjuk élni, mert hisz ő ne árt senkinek. Végülis nem, csak rámuszította az egész családot. Szóval néhány bunkó paraszt nagyszülővel kevesebb... :lol:
NA, ennyit rólam ma takarítanom kellene, de tök lusti vok, pedig már elkezdtem.
Már úgy hiányoztatok, az újakat, majd próbálom megismerni! :D
A régieket meg visszaolvasni.
Melisch: nagyon tetszik ez a vagány hozzá állás. :lol: :wink: :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Olvastam Betty, h mi volt a clotyval...sajnálom, de hátha a tavasz majd nálatok is beújít! :wink:
Tényleg mikortól szinezhetek hajat, mondjuk 3 hó után, mert olyan rohadt igénytelena fejem... :shock: Ja, és még szoliba sem mehetek, jó tom ez rinya...de akkor is... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Nyuszifül, örülök neked!
Juj szegénykém, nagyon sajnállak a család miatt :(
És mi az, hogy te önző nő vagy, meg számító, amikor megbeszéltétek, hogy akartok gyereket, és xy időtől nem védekeztek? :evil:
Szerintem ne foglalkozz velük!
Nem értem az ilyen szülőket!
Elvégre nem az lenne a fontos, hogy azzal legyen a gyerekük, akit választott, akivel jól érzi magát??!! :evil:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nyuszi, elvileg szoliba mehetsz, de csak módjával, én az olvastam, hogy az nem árt.
A hajfestést úgy tudom jobb mellőzni, de azt nem tudom, meddig.. :oops:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


JJJa, ez a hónap jól kicseszett velem!!!
De már végülis megszoktam! :twisted: 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, nem gond, de hozzánk ezek után nem jönnek még nem kérnek bocsánatot... :D Egyébként mit várok egy olyan nagymamától, aki a saját anyját is egyszer látogatja egy évben( Anyák napján)csupán mert a férje megtiltotta... :shock:

Már nem veszem magamra, jobb az ilyenektől távól, remélem Ati is rájöne erre.
Na, meséljetek nekem vmi szépet! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


szia nyuszifül :shock: ilyen rosszul voltál? Mitől nátha? Jól olvasom apácska mellétek áll és szembeszáll a családdal? Vannak még csodák! Szoritok neked nagyon!

Unatkozom igy megnéztem Jónást hát nekem mindig piri idejét jelzi sőt a páromé egyezik az enyémmel csak 1 nap van köztünk, beütőttem öcsém adatit mert furcsálottam, hogy mindkettőnknek ugyan olyan lett a jóslás de az ővé nem hasonlit a miénkhez :shock: akkor azt jeleni még nem jött el a mi időnk. Éppen ez a szar jónás miatt csináltam tegnap LH-t de negativ lett tehát nincs pém piri alatt na hát akkor még várunk :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Jóóó nagymama mondhatom :evil:
És hogy valami szépet meséljek, a vége az a mesének, hogy a farkas megeszi a nagymamát! :lol: :lol: :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hello Melisch:hát apát, még nem mondjuk biztosra, mert ő is olyan változékony, mint a tavaszi idő...
Hát nem tom, sztem a pé jobb, mint jónás, hátha mensi, erre nem tom mit mondjak...hát ha nem féltek vámpírkodni, akkor hajrá :lol: :wink:
Fejfájás, nem migréne vagyok csak, a gyógyszerem szigorúen tiltott, és ha jön egy enyhe fejfájás is, képes vagyok mindent kihányni...sztem ez nem nátha, ez a baba:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch, mesélj nekem kicsit erről a jónás módszerről, mert annyit hallottam róla, de fingom sincs, mi ez tulajdonképpen, vagy hogy hogy kell értelmezni :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nyuszifül aha nem értettem pontosan először miért kerültél korházba most értem, ennyire fejfájós vagy? Már 7 hetes vagy ez igen. És akkor mondod a baba nem hagy békén? :lol: :lol: :lol: nem baj gyorsan elröpülaz első 3 hónap és utána jobb lesz :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


betty én is most nézem és kinai az egész, vaamikor januárban még olvastam de nem tudom melyik oldalon most innen indultam el, ezt adta a googel :lol: http://www.nana.hu/index.php?apps=cikk&cikk=24549&p=2
de én nem hiszek benne. Van akinek bejött :shock:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sztem egyébként, hamár semmi nem jön össze, a Jónásnak is megéri adni egy esélyt, hátha bejön:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Betty: tutom, h gyűlölöd a szurit, de ha még egy ideig nem jön össze a babó, tedd meg a kedvemért, h felmésza gynevac honlapra...

Kép
nyuszifül16
 
 


képzeljétek egyik ingyenélő lakosunk a tegnap előállt a csemetéivel igy tele a ház kisegerekkel :shock: :shock: :shock: a teganp délelőtt azért nem csináltam semmit mert ők rohangáltak össze-vissza én meg féltem tőlük. Aztán fogtunk 4-et reggelig a ragasztókkal, most is tántorog még egy de már csak röhögök rajta, tulvagyok a dürohamon, amugy tők idétlen elfárad mig bejárja a konyha+szobát. Már vagy 6 helyen van ragasztóm szerintem lassan beleszalad de nem is fél a zajtól csak akkor szalad tovább ha hozzávágjuk a papucsot a földhöz :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


nyuszifül szerintem nekem akartad irni a szurit, Betty már semmitől sem fél :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszike! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Viccesek ezek a dögök :D Sztem büdösek azért nem szeretem őket :D

Kép
nyuszifül16
 
 


képzeld nyuszifül nállunk apával van baj van valami gyuladása de elindult kezeltetni magát, lehet én is nézetem a hormonaimat de még nem szántam rá magam pedig kedden cn.3 :lol: :oops:

én sem szeretem az egereket nyugi de nem akarom mérgezni őket mert nehogy az udvarra menjenek megdögleni és megegye őket Maya igy marad a ragasztó de akarunk venni elektromos riasztót de csak magyarba találatam valami 10.000 ft de lehet megrendeljük onnan :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.03.01 15:54-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Babicsek,
az orrmosásnak én kétféle eljárását ismerem:
1. a gyerek már elmúlt 2 éves: lefekszik hanyatt, a feje kicsit lógjon hátrafelé (pl. összetekert paplanon fekszik, a feje nincs rajta). Egy fecskendőbe fel kell szívni lanygos sóoldatot, az egyik orrlyukba nagy erővel befecskendezni, a másikból orrszívó-porszívóval szívni. Ez kétemberes, és durva.

2. ezt csinálom én: áll a kád előtt, a fejét belelógatja a kádba, fecskendővel nagy erővel belenyomni az egyik orrnyílásba a vizet, a másikból és ebből is ömlik minden ki. Ezt 2-3-szor megcsinálom reggel (mert éjszaka sok gyűlik össze és besűrűsödik), felváltva a két orrlyukkal, és kész. Utána olyan kis hálásan néz rám, és így a bacik jó részét kimosod.

Hogy van a manód?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nem, Bettynek:) De neked sem ártana:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül, én bírom a szurit, hatalmas a fájdalom küszöböm, és szereztem már receptet is Gynevac ampulláról, csak ki kell váltani még.
Be is adom magamnak, ha kell, csak azért nem váltottam ki, mert nem egy olcsó mulatság ez sem, és nemtudom, megéri e beadni.
Neked volt?

Ja?!, van egy új táblázat, majd kellene pár adatod: Név, kor, mióta próbálkoztatok, szülés várható időpontja.
Köszi

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bocsi, akor lehet tényleg keverlek vkivel. Én kaptam és második szuri után lett baba, de azóta folyás az nulla, az uccsót már nem adatuk be, a lényeg, h mindketten kapjátok a férjeddel!

Linda, 24, október óta probálkozás, október 15 a szülés várható időpontja
Köszi, h felteszel:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Hát igen, a férjem kicsit beszari a szuritól, inkább mindenféle gyógyszert beszed, de szurit, azt nem! :lol: :twisted:
Nálatok kapta a párod is?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek már,belázasodtunk kb 10 perc alatt.Egyik percbe semmi baja nem volt,apa felvette az ölébe,hogy mulatnak..(story tv-n volt Lajcsi)erre rádőlt,és csak lesett,3 perc múlva meg aludt.Lefeküdtem mellé,tűzforró volt a feje,nyaka,minden.Lázas lett,adtam neki Nurofent,20 perc múlva semmi baja.A nyála,mint a Duna,úgy ömlik.Szemfogával kínlódna?????Most így nézünk ki.... Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


na Betty összevetettem az én+párom jónását és októberben lehet babánk nekem fogamzás 24/25-e neki 23/24 és pém 25-e kislányra na ha jónás figyelemre érdemes akkor novemberben jelentkezem pozitiv teszttel :lol: :lol: :lol: hátha eszembe jut és visszaolvasom amit most irtam, igy megmarad leirva :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Melinda, zért az látszik, hogy nem ok vele minden. Jobbulást nektek!
Na, rávetem magama csikis Danettre!

Kép
nyuszifül16
 
 


melinda szia nagyon aranyos Pistike :lol: , a láza is lehetet a fogától nem? Na én egyenlőre leköszönök megyünk kicsit be városba. Sziasztok kellemes délutánt mindnekinek

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, én most csak beraktam kedvencek közé ezt az oldalt, majd megnézem, mert itt be kell regisztrálni, meg a kutya töke..... :lol:

Melinda, nincs lövésem, mi lehet Pistikével :shock:
De lehet tényleg a foga!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nem kell regisztrálj le van irva hova kell menj én is rájöttem hamar, hogy mit csináljak de nem regisztráltam, na megyek puszi

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekem ez nagyon Kínai :roll: :D .Segítenétek? :lol:
http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?btyp ... 1235922409

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Énnekem ez thaiwan... :roll: :lol: :lol:
Mucus, ááááá, ki érti ezt?? :lol: :D :D

Melisch, én a holdnaptárt sem értem :oops: :oops:
Ennyire szőke lennék?? :lol:
Majd ha itt leszel elküldöm a születési adatokat, kiszámolod nekem?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.03.01 16:58-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na itt vagyok!

lyly: Hát nemjavul a helyzet! :( Most mértem a fenekébe 39.06 volt. Adtam neki Nurofent megint. De ennek ellenére szeretne idejönni a számítógép elé. Ma már harmadszor kap lázcsillapítót.

Szóltam a munkahelyemen, hogy holnap nemtudok menni dolgozni. Jaj, annyira nem szeretem ezt, mikor telefonálnom kell ilyenek miatt.

Ez az orrmosás nagyon ijesztőnek tűnik. Én félek megcsinálni. Mivan, ha véletlenül félre megy és megfullad? És mennyi folyadékot nyomsz olyankor be neki? 5 ml-t? Akkor te már rutinos vagy, én még ilyet nem csináltam, de tudom mit küszködik Marci, mikor fürdésnél is egy kis víz az orrába megy. :)

Nyuszifül, jó hogy írtál. Hát tényleg nehéz lehet a párodon is elmenni. Most együtt laktok megint?

Betty: Én is mindent megtennék egy babáért. Engem is szétszedhetnének és összerakhatnának jól. Mert lehet hogy tényleg rosszul vagyok felépítve. :lol: Nemhiába szokta a férjem mondani, hogy hormonzavaros vagyok, persze csak poénból. :lol:

Nekem meg tavaly júniusban kiderült, hogy hajlamos vagyok trombózisra. Tehát ha mostantól bármilyen műtétre kerülne nálam a sor, vagy baleset ér, mondanom kell hogy mi van. Eddig így éltem 32 évet, hogy nem is tudtam róla. Szóval ha terhes leszek, heparinnal injekcióznom kell majd magam végig, minden nap. És csak császárral szülhetek. Úgyhogy jó kilátásaim vannak. Marci is csaszival született, ráadásul hosszában vágtak.

Kép
babicsek
 
 


Lányok! pedig ez csak angolul van! :lol: :lol: :lol: Én sem értem. :shock: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Lehet,hogy nem jól csináltam? :shock: :(

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus, de mit? :shock: :D :lol:

Babi :lol: :lol: :lol: :lol:

Valaki ért a jónásmódszer kiszámolásához? Ha igen, megcsinálná nekem? :oops: :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babi, nem lesz könnyű az életed akkor terhesség idején sem... :evil:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Most már tuti. :x
Már a másodiknál elakadtam..."keresd meg a Special charts feliratot!"No ez sehol nincs. :evil:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nekem is számolja ki légyszi! :D
Betty!
Nem tudtam végig csinálni.Ez a grafikon nem az ami kell. :idea:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus, azt tudom, hogy Melisch kiszámolta, úgyhogy ha visszajön majd rábeszéljük :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Oxi. :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Mandarin: Szorítok nektek. Csak pozitívan... Minden rendben lesz :D

Melisch: Azért ne adjátok fel. Szerintem mindegy mikor fog születni. A lényeg, hogy itt legyen velünk :lol: Hajrá a csajos hónaphoz :lol: :lol: Vicces, amit az egerekről írtál :D

Babicsek:Kitartás a betegségre :cry:

Lyly: Sok boldogségot Bencének :D

Niki: Aranyosak a képek! Én is akarok :lol: :lol: :lol:

BEtty: Ne add fel!!!!

Nyuszifül:A család nem fog megváltozni :( Élvezzétek Szegedet!!! Valóban a napfény városa (ma is egész nap sütött) Ha kell valami ötlet, hova menjetek el, szólj nyugodtan :wink: :wink:

Melinda: Jobbulást nektek :cry:

Még egy picit vagyok, de utána megyek férem uramhoz :wink:

Kép
kicsi80
 
 


Pussz Nektek :lol:

Kép
kicsi80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?