Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Akkor márc.16. maradhat?
Úgy látom, végül majd mindenkinek jó :D

Marcsika, Pat, Wera, Tamara, Bondi, Orsi, Akatus, Vkatus, Márti! És a többiek?

Írja meg, aki szívesen jönne, mert úgy vásárolok!
Sült csirkecombit csinálnék, és jó sok salit ennénk hozzá. Én csinálom a férjem specialitását, hagymás-fűszeres zöldsalátát. Lesz tejmentes mézes-diós-mogyorós süti, hogy akatusom is tudjon csemegézni. De nem bánnám, ha - aki tud, és nem kell cipekednie - hozna még valami sütit, salit, vagy valai kiegészítést, hogy elég legyen a mennyiség, és a választék is! :D

Jujj, de izgi!
Csajok, olyan, de olyan jó lesz!!!
Vendég
 


Veda: en bejegyeztem a naptarba, azon a heten kihagyjuk a babkoncertet es ha semmi nem szol kozbe, megyunk!!!!!!!!!:)
De jo!
De Lilu nem lesz banatos, hogy o nem lehet otthon? VAgy hazaer a sulibol mikor mi meg vagyunk?
Vendég
 


hát nem volt egyszerű meló lányok, egyedül, kanállal, mefg utálom is saját gyereknek de megnéztem és piros! A macska rúgja meg! Akkor tantum verde befigyel asszem.

Véda, olyan édes vagy!!!
Persze hogy megyünk, Ugye van mély babakocsid? Mert a leányomat tuti el kell majd altatni valahogy...

Kép
andkata
 
 

 
 

Tamara!
De jó, hogy bizti jöttök :D Majd mi adunk neketek elő babakoncertet :lol:

Katusom!
Akkor az fájt a drágának? Tantum neknk mindig segített! (Csabinak olykor a sok dumálástól, rikoltozástól is megfájdul a torkincája. :roll: )

A babakocsink aznap Adélovics szolgálatára áll! (Hű, már alakul ez a dolog köztük! Ugyanabban a babakocsiban hálnak :lol: :lol: :lol: )

Lent van egy járóka, fent egy rácsos kiságy. Azokban is lehet majd altatni, persze különböző időpontokban! De úgyis különbözik a napirendjük, a többség meg gondolom, útközben fog aludni...
Vendég
 


Akata! Szegény Adél! Hát akkor tényleg fáj Neki! Gyógypusza a torkincájára!

Védadóri! De aranyos vagy, ahogy készülődsz! Tök jó Nektek, de nyáron mindenképp megyünk!!

Mikorra is van kitűzve a nagy nap?? :lol: :lol: Jaj, de jó lesz az!! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:32-kor.
Vendég
 


Andi: Írtam pü-t! Te hol laksz, hogy nem tudsz talira jönni???? Pedig én azt hittem, te is ott leszel. (Valamiért azt hittem pesti vagy. :oops: )

Pati: Továbbra is sokat gondolunk a kis csöppségre, és kívánunk neki és az anyukájának jó egészséget! (Nekem az olyan abszurd, hogy a saját anyja sem tud róla szinte semmit, ez a magyar egészségügy néha annyira minősíthetetlen. :( )
Anyósoddal jól kijössz?

akata: Jobbulást Adélnak! A tantum verde tuti használ majd!

véda: Akkor én is úgy készülök, hogy 16-a a nagy nap! :D Ha te már úgyis sütsz sütit, akkor én csinálok valami sósat, mondjuk pogácsát vagy sós rudat, az jó lesz? (Nem fogyisat :oops: ) Hány órától lenne a banzáj? (Nekem is kell altatni Leát délelőtt mindenképp, de hogy hogy oldom meg, azt még nem tudom, mert a gyenge 17 kilós babakocsinkat tuti itthon hagyom :lol: . Lehet akkor kicsit később megyünk, alvás után, dél fele... :roll: )

Orsi, Tami: Szerintem én is a Móricz Zs. körtértől fogok menni a véda által javasolt buszok valamelyikével. Esetleg csatlakozhatok majd hozzátok, ha időben kb egyszerre megyünk? :oops: Minél többen vagyunk, annál hamarabb megverjük azokat, akik nem akarják átadni a helyet a babás anyukáknak!!! :twisted: :lol:
fmarti
 
 


Adélnak jobbulást!

Timi, várjuk a képeket!

Lányok!
Arra gondoltam, hogy a Móricztól mehetnénk csapatostul (hallod Vkata? :P )
Mert Védáékhoz 138-as busszal lehet menni, de az Csepelről megy, az Werának jó, de a többségünknek kerülő. A 33E viszont a Móriczról.
Altatáshoz nekem is kellene kocsi, de akkor én valszeg babakocsival megyek. Ledobom-feldobom a buszra pikk-pakk :P

És Véda, nagyon köszönjük a meghívást!

Lányom nem eszi meg a tápszert, sehogy!!!!
Viszont feláll, ha kapaszkodik.

Jó éjt a babáknak és szépséges anyukáiknak! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk. Hát jó sokáig elvoltunk, mert negyed 2-kor indultunk, és fél 6-kor értünk haza. Lizy nagyon jól viselkesett, végig szépen elvolt, aludt, nézelődött....
Kész lett a telefonom. Képzeljétek, a kijelzőjére tettek olyan fóliát mint az ujakon van (először azt hittem ujat kaptam), és arra a fóliára rá volt írva (mintha a telefon mondaná), hogy Jó újra itthon. Hiányoztál! (Persze svédül).
Vettünk még Lizynek két pizsamát, bébiételt egy jópárat (sikerült kocsival menni, mert barátnőmék is akartak jönni). vettünk fiskars kést és sajtszeletelőt.
Vettem céklát is, végre találtam simán (eddig csak savanyúságként láttam), kíváncsi vagyok, Lizy enni fogja e. Ezen kívül élelmiszert vettünk, magamnak pl pufikenyeret. Párom mondta is, hogy ő nem tudja elképzelni, mi a jó ebben a pufikenyérben.

akta!
Sajnálom a piros torkot.

andi!
Mégegyszer megnéztem a képet, és tényleg látszik, igaz hogy nehezen. Mütyi kezénél észrevehető, hogy az ő képe rá van szerkesztve a másikra. :lol: De ügyi vagy!

d.dodó
 
 


Csak egy percre megint befpofátlankodom... :oops:

Patri:Csak akartam jelezni, hogy én is nagyon drukkolok az unokatesódnak!!! Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz végül. Nagyon ügyesek már az orvosok és asszem egész ó apgart is kapott a Pici, nem?

Ági: Örülök, hogy a Kislányod jobban van. Érte is nagyon aggódtam én is...

Csak töredékesen követem az eseményeket, de ezeket akartam én is...

Jó topiktalit Lányok! :)

Mi jól, csak szenvedünk kicsit a hasfájással... :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi!

Jó, hogy benéztél.

Nem vált be nektek az infacol?Sajnálom.

Tigris a fán-tip. hordozás? A

de nem akarok belekotyogni, nyilván ismered ezeket a módszereket.
Vigyázzatok egymásra!
Vendég
 


Azt mondta egyszer a kicsi kéz a nagynak:
Te hatalmas kéz, szükségem van terád,
mert nélküled szinte semmit sem érek.
Éreznem kell a tenyered melegét, mikor
felébredek és mellettem megjelensz.
Amikor éhezem és táplálékot adsz, és segítesz,
hogy megmaradjak, és felépíthetem apró ajándékaim.
Velem vagy midőn járni tanulok, s hozzád futok,
ha félelem gyötör.
Kérlek, ne hagyj el maradj velem!

S a nagy kéz így válaszolt a kicsinek:

- Te kicsi kéz, szükségem van terád,
hogy belém kapaszkodj és megragadj.
Hadd érezzem kedveskedésedet, mert
érted kell kezet fognom sokakkal,
de játszani és mosolyogni sem tudok,
csak veled együtt, mikor átölellek,
s veled együtt felfedezem újra a világot,
a csodálatos, kicsiny dolgokat.
Hadd érezzem jóságodat, azt, hogy szeretsz,
veled együtt tudok ma kérni is, és hálát adva
megköszönni dolgokat.
Légy mindig velem, erősítsd a kezem.
Vendég
 


Szép estét!

Orsi, ez nagyon szép volt!

Brúnó felsírt, mennem kell.... :(

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Köszi lányok, azt tudtam hogy beteg, de azt hittem a nehezén már túl vagyunk...Mindegy, mostmár kifelé a gödörből! ( Olajfacsepp hajrá!)

Véda, én valami majonézes salira gondoltam, jó?

Emma nagyon ügyes az állással! Karácsony előtt még azon aggódtál, hoy nem fordul meg és most már jól lehúzott minket!

Katus, ha Patri nem vesz fel megyünk veletek!
Hétfőn elküldöm neked Tamival a kölespépet!
Jó lenne a tali, de nem igérem, mert nem tudom még igazából mikor jön az anyósom, meg ilyenek...

Kép
andkata
 
 


Orsi, pityergek...

Kép
andkata
 
 


Zoli megérkezett!!!

Kép
andkata
 
 


Kata: Örülök, hogy Zoli szerencsése megérkezet! Mennyire tudja tolerálni az időeltolódást?

Orsi: Nagyon szép a vers!

Julcsi: Képeket is hozz nekünk néha, vagy küldj tesókáddal! :) Hasfájást sajnálom, nekünk is bitang nehéz volt az első 3 hónap. Remélem, nálatok hamarabb elvonul. Puszi Marcinak és neked is!

Jó éjt lányok!
fmarti
 
 


Mindenkinek nagyon köszi a drukkokat!
Beszéltem a nagynénémmel, egész jó kedvű volt. Krisztát beengedték a picihez, csináltak képeket is. Állítólag sok, és fekete haja van. És nagyon cuki. Egyébként szerintük három héttel számolta el a doki a terhesség idejét. Ha ez igaz, akkor majdnem betöltött 30 hetes volt.
Próbálok majd hozni nektek képet!

Véda, én a talit még nem igérem, mert elég messze vagytok, Zsuzsiért meg hamar vissza kell jönnöm. De majd meglátjuk.

Kép
Kép
patr
 
 


örülök, hogy tetszett a vers, szerintem is nagyon szép!

Kata! Hirtelen azt hittem, hogy Zoli hazajött :shock: De azért így sem rossz, lagalább most már egy helyben van.
Emma meg tényleg belehúzott. az én kis behemót lányom! :P

Patti!
Akkor az plusz 3 hét! sokat számít, gondolom. Hajrá, hajrá a kismanónak!!!

Márti!
Mehetünk együtt, bár én úgy időzítem, hogy aludjon az odaúton, úgyhogy mi 10 körül indulunk otthonról kb.

Jó éjt lányok!

BrúnóZsuzsi!
Azért még gyere!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Elnézést a zavarásért, de én már elkezdtem beszerezni a tavaszi-nyári cuccokat. A tavalyiaktól azonban nem férünk, így eladok egy zsáknyi ruhát. Nézzétek meg, mik vannak. Olcsók és jók! Fiúknak és lányoknak egyaránt!
http://picasaweb.google.hu/visnyei.andi ... yosHolmik#
http://picasaweb.google.hu/visnyei.andi ... iusCuccok#
Egy klikket megér!
Szép estét!

Kép
an°°di
 
 


jó estét!

most mentek el a vendégek. ugyhogy képeket holnap hozok.

megyek elteszem én is magam. kipurcantam.
mivel bence aludt olyan fél6-6 óra körül, igy nagyon nehezen birtam vele. ő is csak most aludt el.
volt ordítás, sírás-rívás, nyűgés, nevetés, akaratoskodás.
egyszerűen lehetetlenség megcsinálni hogy 5 után aludjon. nem hagyhatom, mert abból mindig ez lesz.
pedig én ugy terveztem hogy ha jön a jó idő, és a későn sötétedés még lemegyünk sétizni. de hát ugyebár a koccsiban meg bealszik.
vszínű ugy kell majd csinálni hogy olyan 3-fél4 körül lemenni egy órácskára, és akkor itthon uzsi és játék estig. csakhát igy meg a kaja nem tudom hogy lesz...mert most 4-5 körül eszünk és még ez az időpont elég képlékeny. van hogy már fél4-kor.

ááá lesz még itt szenvedés!!!!



patr!
hu ez jó hir. mármint hogy lehet ennyivel elszámolták. akkor végülis nem olyan "picike" babóca. jobbak az esélyei. de azért továbbra is sok-sok +++++

kata!
végre odaért. igy azért kicsit nyugodtabb lehetsz. egyben megérkezett a Zoli :D
gyorsan eltelik az a pár nap és már robog is haza hozzátok.
tuti az lesz az első, hogy "ez a csöpp lány mekkorát nőtt" :D
Adélnak gyógysimi a buksijára.

orsi!
nagyon szép a vers. de bőgni nem mertem... pedig jól esett volna. elég érdekesen alakult az este nyusziapuval. morogtunk ezerrel... ráadásul a vendégek előtt
:oops: :oops:


taliért irigy...

julcsi!
mi is szenvedtünk jó pár hónapig a pocófájással. és én ugy vettem észre hogy a végén már az infacol sem igazán hatott :(
ha nem adtam akkor sem volt rosszabb, ha kapta akkor se volt jobb... :(
persze az elején használt. kb 2-2,5 hónapig. mi utána még vagy 2-2,5 hónapig szenvedtünk... szóval elég sokáig :( :(
nah meg ugyebár mi buktunk is ezerrel.
remélem nálatok hamar lezajlik és javul a helyzet.
képeket majd kérünk!!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi, sajnálom, remélem nem komoly a baj apával!

Időeltolódás 6 óra, aza ott délutén négy van, mondtam hogy zsupsz az ágyba, en maradjon fent estig. Kénytelen tolerálni...

Patri, örülök, ezek szuper hírek! Nem lesz semmi gond, meglátod! Drukk a feketehajúnak!!!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Mi ismegyünk a talira!!!

Pati: Zsuzska nem hiányozhat 1 napot a suliból? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Örülök, hogy jól vannak unokatesódék!!!!
Kivi leszek hogyan sikerül holnap a meglepi!!!!
Nagyon szorítok, hogy minde rendben menjen!!!

Levi egy hang nélkül elaludt este....
izom benne az éjszaka is legalább olyan jó lesz mint tegnap!!!!

Most megyek aludni!

Mütyikém nagyon cuki!!! Puszi neki!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok!
mi még mindig taknyosak vagyunk, így most csak együttérzésem jöttem kifejezni Patri! Tudom itt többen írtak hasonló esetekről, de én egy ennél is nagyobb heppiendet is tudok mondani: régi barátnőm babája Dávid, egészséges 7 éves, 24 hétre sokkal kisebb tömeggel jött a világra, láttam az inkubátorban, komolyan mondom majdnem a tenyeremen elfért volna :shock: :shock: fel a fejjel és én is gondolok rájuk!!!!!


mindenkinek minden jót és szép álmokat!
Vendég
 


Jó reggelt Törpjeim!
A buli nagyon jó volt! Később részletes beszámolót hozok!

Adélovicsnak jobbulást!!!!

Szonjáról tuti tündéres képeket láttam és Nándi is szuper cuki!

Patti!
Örülök h uncsitesóék jól vannak!!!!

Timi!
Mi mnden délután fél 5-fél 6, 6ig sétálunk. EKözben Lackó alszik még az esti dolgok előtt.

Megyek kglancolom Öcsit, megetetem és jövök! ;)
20150601134430
 
 


Csajok!

http://www.vatera.hu/uj_feher_melleny_n ... 26126.html
Nyomna valaki erre 1 db licitet please!!! Én hirdetésem, de van egy csaj, aki pofátlanul alkudozik rá e-mailben és már marhára unom. Inkább megtartom csak hagyjon békén... :twisted:
Köszike

Picit volt időm visszaolvasni is :D

Pati
örülök h rendben van a pici! Én is drukkolok nekik! :wink:

TAmara
Ha más licitált, akkor a privim már aktualitását vesztette! Bocsi, csak minél előbb kellett! :wink:
Vendég
 


jó reggelt!

éjszaka jó volt. 3-kor evett, ami kicsit korai, de hát éhes volt :D
aztán fél7-kor kelt, rotyi, kaja, 1 óra játék. most durmol megint.

kiváncsi leszek, ma sétál-e az apja vele, hogy én közben tudjam a dolgom csinálni. mosni, vasalni, söpörni, felmosni, porszívózni, kaját is kéne valamit....


kata!
nem komoly, csak néha agyamra megy... hiába mondom hogy figyeljen bencére. még mindig azt hiszi, hogy elég ha 5 méterről néz rá.... hát nem elég ;)


viki!
szuper hogy jól éreztétek magatokat. kérünk majd beszámolót.
sajnos bencénél nagyon bekavar ha későn alszik délután, de majd hozzászoktatom hogy igy is jó lehet :D

bogolya!
gyógybuksisimi nektek


tita!
hogy telt az éjszakátok?


megyek szétnézek fénykép ügyben ;)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Werám!
Licitáltam volna, de nincs regim a vaterához. bár beütöttem a teszveszem nevemet és jelszómat 2szer is, és csodálkoztam, miért nem jutok be.... :oops: :roll: :oops:

Buli
Lackó elbűvölt mindenki. Nyügi sem volt, mert mindig a szokásos alvásidejében utaztunk, akkor aludt Lacus. Apukám 4kézláb játszott vele, kölyök meg élvezte. Anyósom is hamarabb megfőzött, h ő is tudjon Lackózni.

Sőt az ülés mellé még elkezdett mászni is, és ezt a nagyszülök láthatták először. Oda voltak. Volt nagy röhögés, játék, stb.

Anyuéknál átjött a szomszéd Bözsi néni (82 éves, de a mentális egészsége 20 éveseket megszégyenítő), a gyerek totál oda volt érte, tetszett neki a fejkendője, csak úgy dumált neki.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Valamit biztos aludtam is az éjjel :? :?

Titi, köszi, de végül tegnap köszöntöttük este Szabolcsot, meg itt aludt az anyukája, ma viszont aránylag hamar meg haza, ebédre már nem marad. Szóval tegnap megkapta az ajándékot, meglepődött, nagyon örült neki. De azért ma egész nap ünnepelünk :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Viki, Lackó ügyi volt, hogy jól viselkedett! Zsolti anyám hajcsavarós fejét imádja!

Vera, licitáltam.

Kép
Kép
patr
 
 


Pati
Köszi! :wink:

Tami
Neked is! :lol:

Viki
Azért neked is! Nem értem miért nem sikerült belépned!!! :twisted: :lol: :lol: :wink:

Oké, több licitet nem kérek, mert magas lesz a jutalék! :P :lol:
Vendég
 


JO reggelt.
Mi ma nem leszunk nagyon, hugomat kiserjuk el valami megbeszelesre, aztan meg setalunk is.


mindenkinek szep napot!

Wera: remelem segitett licitaltam.


Marti: jo otle, moriczrol megyunk egyutt!
VKata te is csatlakozzal!
Vendég
 


Jó reggelt!

Adél jól aludt, de most meg köhög :cry: :?
Kapott ACC-t és remélem most már kifelé.

Most nem tudok reagálni, rohanunk a lakáshoz ( most nézem szakemberrel).

Csak azért írok hogy Orsi, Tami nem tudom mi lesz a holnappal, szerintem csak reggel döntöm majd el. A kedve jó meg minden, de nem tudom..
Zoli jól van, remélem húzza a lóbőrt.

Mindenkinek szépet!

Kép
andkata
 
 


Jó reggelt!

Csatlakozom Patrihoz, már nem is számoltam a keléseket. Emma este nem fogadott el semmi kaját, a ciciben viszont kevés volt és egész éjjel szopni akart, de nem volt mit, így óránként szórakoztunk.

Úgy érzem magam, mint egy zombi :shock:
Perzse próbálgatni kéne a tápszereket, de 2000 körül megvenni egy dobozzal és aztán kidobni, az elég nagy luxus.
a tej meg még az óránkénti szopitól sem indult be!

Kata!
Jó lakásnézést!

Viki!
Biztos voltam benne, hogy Lacinkó ügyes volt!

Borókának jobbulást!

Mi sem leszünk 10-től, megyünk a Ligetbe, meg utánaa vendégségbe.
Képzeljétek, én még nem láttam görög katolikus esküvőt, de a neten utánajártaam és van benne koronázás :shock:

szóval Apával koronát kapunk, nekem meg majd kendőt kötnek a fejemre :shock:

Biztos jó lesz.
Na,
a lényeg:

SZÉP VASÁRNAPOT MINDENKINEK!!!!

És itt a tavasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Patr! Ezek jó hírek! A 30. hét már nagyon jó!

Mi valószínűleg a Fenistilnek köszönhetően szuperül aludtunk. Csak reggel 6-kor kelt először. Ahhoz képest, hogy mostanában az első kelése 1 óra. Azért adtam neki Fenistilt este, mert fürdéskor kiütéseket láttam a hasán és a hátán. Valószínűleg a sajt okozta, bár nem tudom pontosan. Majd próbálgatjuk még.

Most rohanok főzni!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Csak annyit, hogy szuper volt az éjszakánk!!!( mesés)

Rohanok, Tamás örjöng, indulnunk kell!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi, de jó! Már nagyon rád fért!

Kép
Kép
patr
 
 


tia!
Majd ha leszel, mesélj bővebben is! De gratula a szuper éjjelhez! :wink:

Nekünk nem volt valami jó az éjjel. Éjfélkor kelt először, de akkor 1-ig cicizett (Remélem nem azért mert kevés van :? ). Aztán valamikor hajnalban anniyra rettenetesen sírt, hogy még a nagyágyban mellettünk sem nyugodott el. Szerintem a foga kínozza. Kijöhetne már végre.

d.dodó
 
 


Titi! Ez szuper! Örülök neki!

Kép
szly27
 
 


Titikém!
Éljen, éljen, éljen!

Nagyon rád fért már!!! Mesélj!!!!
20150601134430
 
 


Kép Vagánykodom :):):):)
20150601134430
 
 


Viki! Gratula Lalónak a mászáshoz! Gyakorol a kisfickó? Nagyon édi! Kis pockos! :lol:

Kép
szly27
 
 


Szép napot :P

Kriszti Levinek is boldog hófordulót!

Betegeknek jobbulást! Kialvatlanoknak pihenést!

Titi!
Jujj, de jó, hogy akkor te is jössz!

Akkor eddig, aki valószínű jön: Katus és Katus, Wera, Marcsika, Márti, Orsi, Tamara, Bondi, Pat, Titi (tehát 11 anyuci velem együtt, és 11 kiskölyök :D )
Nagy a ház, elférünk! Udvaron is lehet majd altatni, sétálgathatunk is!

Pat!
Drukk továbbra is a kis tigriskölyöknek, aki nagyon erős!!!

Akatus!
Majd mesélj a lakésról, ha visszaértél!
Pusza Adélovicsnak!

Tamara!
Még tegnap kérdezted Lilut! 5 órája lesz, utána még ebédel, meg házit csinál a napköziben, és utána jön el. 2 körül anyu hazahozza, úgyhogy a végére ideér :wink:

Nekünk is jó éjszakánk volt. Egyedül aludt el, bár az zavarta, hogy folyton mondta brrrr, brrrrrrrrr, brrrrrrrr a cumi meg így kirepült a szájából. Ez meg fldühítette :lol: De csak mosolyogtam rajta. Aztán belefújtam egy adag tantumot a szájába, hogy kilépjünk ebből a körből, erre meglepődött, cumi vissza, és aludt is :D Többször ébredt, de hamar visszaaludt, és csak 2 X vettem ki az ágyából egy rövid szopi erejéig.

Ma még sok dolgom lesz! Este még benézek!
Vendég
 


Viki!
A vagánykodós képen imádom Lacust!
Gratulálok a mászáshoz! (Ezeket a mérföldköveket ti nem könnyezitek meg? És a nagyszülők? Mert nálunk szinte mindenki :roll: )
Most fog jönni a felállás pár nap múlva, figyeld meg!
Vendég
 


"jó reggelt!"

köszönjük a kedves szavakat, sajna, még mindig nem túl jól Boróka, de már sok nem lehet hátra, pikk-pakk :) (Véda)

Patri!
ezt Szabolcsnak soxeretettel:
http://www.birthdaycards.com/bc/birthda ... _2035.html?
uncsitesóékról van vmi hír?

Viki!
sz@r éjszakásoknak kávé, kakaó ?:roll: :D
Lackó meg még mindig édes...

Orsi, most megint jövök a hülyeségeimmel, de nekem van 2 féle tápszerem itthon, bedobok egy borítékba 1-1 adagot, azt' jól kipróbálod! :wink: na?

Adélnak, Jázminnak, Lizynek és a többi betegecskének, fogzónak:

Kép

Titi!
gratula a fejlődéshez! :lol:

Akata!
a csúszózsaluról akartam:
sarkalatos pontja lehet a dolognak a hőhíd, tehát a jó hőszigetelés nagyon fontos! egyébként penészes és vizes lehet a lakás. sajnos gyakori baj a kivitelezés pontatlansága is, sokszor centikben mérhető... (az uram szakmabeli)
Vendég
 


Táviratilag:

Márti, ahogy nézegetem a feltett bútoraitokat, ti nem olyan régen döntöttétek el, hogy elutaztok, igaz?

Védám: nekünk jó az időpont (várom is), és vinnék zabpelyhes cookiest - szintén tejmentes (ha a margarin nem számít tejnek. ha igen, csinálom olajjal...). És limonádét is.

Patti, örülök unokatesódéknak!

Akata, jobbulást Adélmanónak!
Julcsi: pocakmasszír, tornáztatás, infacol, valami meleg a pocakra (egy melegített törölköző is jó)... ezek jutnak most eszembe.
Natinak még a hason kézben levés is segített.

Ági: további jobbulást!

Orsi: vers nagyon szép!

Írnék még, ne orroljatok meg rám, de megyünk Anyuékhoz ebédelni. Folyt. köv. este.

Kép
Kép
bondi
 
 


Timi!
gyakorlatilag az összes ruha érdekelne (néhány kivétellel azért), írjam priviben?

Orsi!
ki írta azt a tegnapi verset??
Vendég
 


Sziasztok!


Viki: Örülök, hogy jól telt a tegnap!

Tami: Majd megpróbálunk egyeztetni, mikor lenne jó indulni védáékhoz Orsival, meg Katával (ugye jössz velünk te is Katus?). Lehet, majd én is úgy megyek, hogy Lea az út közben aludjon, de azt sem akarom, hogy totál nyűgös legyen azért, mert nem tudott aludni. Ő már általában 10-kor alszik kb délig, fél1-ig, és ha ehelyett csak fél órát tud bóbiskolni, az neki semmi. Na majd még ezt átrágjuk addig. :)
Jövő heti tali áll még kedves? :D

akata: Kicsi Adél remélem mostmár kilábal a betegségekből. Mi újság a fogacskájával?

Titi: Örülök, hogy Levi ilyen ügyes! Végre tudtál pihenni!!! (A mi éjszakánk már megint überbrutál sz@r volt, nem is részlezetem. :shock: :? )

Csillus: Igen, nemrég döntöttük el, kb nyár végén, hogy irány külföld. Egyébként a házunkat is úgy kezdtük kialakítani, hogy ott éljük majd le az életünket, de annyi negatív dolog történt velünk az elmúlt másfél évben, hogy végül változtak a terveink. :)

Lányok, akiket esetleg érdekelnek használt bútorok; kukkancsatok be az adok-veszekes topikba! :)

Minden betegecskének mielőbbi gyógyulást kívánok!

Most mennem kell, további szép napot!
fmarti
 
 


bogolya!
van amit már márti kért pü-ben előtted.

ird pü-ben hogy mi érdekel. aztán majd ha netán olyan van benne amit márti kért azt visszajelzem.

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah és bondi is!

ő is előbb irt. de később mint márti. nah majd megnézem és azokhoz odairom ami elkelt.

gyors leszek, hogy ne legyen sértődés. igyekszem :D

megcsináltam. azok maradtak amik még nem keltek el!

bogolya válogathatsz szabadon a maradékból :) és mersze mindenki más aki szeretne :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi1982 2009.03.01 12:48-kor.

Kép

Kép
timi1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?