Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!

Nekem is vannak savproblémáim mert refluxom van!
Szetm ha betartod zat amit mondanak akkor nem lesz semmi gond. Én pl nem szedek rá semmit csak ezeket tartom be :wink:
Max este 1 renie.

Szóval akkor kettes ikrek lesznek! DE jó! Én is annyira szerettem volna ikreket!

Vigyázz nagyon rájuk!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Ha jól olvastam az iwiwen akkor Te már itthon is vagy!
Hát Isten hozott!

Majd gyere és írj hogy milyen itthon!
Bizti jól elkényeztetnek most a szülők, rokonok!!!

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Csak gondolom, hogy addig kell, akkor ezek szerint nem?
De jó hogy felhívnak szombaton! Nem kell a kefét rágnom hétfőig.
Jó hogy te már átmentél ezeken, mert legalább megtudok mindent tőled! :)

dita75
 
 

 
 

Dita,
nagyon-nagyon szurkolok!
A Salvus-víz egy ásványvíz, valahol a Bükkben van a forrása, és nagyon egészséges, patikákban lehet kapni, boltban nem.

Bridg,
most tuti nem érsz rá, én sem szoktam ráérni semmire, ha hazalátogatok. De ha mégis sikerül elszökni, majd gyere!

Pami és Zsuzska,
nektek meg pocaksimi megy!

Kép
kisbuta
 
 


Ditu!

Javítok mert most néztem meg a kezelési lapomat!
a decát nekem is végig kellett adagolnom a punkció előtti napom volt az utcsó, csak a memóriám megtréfált :oops: :wink:
Állítólag nem mindig ők telefonálnak, de nálam ők hívtak nem nekem kellett. Ki tudja lehet hogy téged is hívnak majd:)

Arra készüljetek fel hogy a punkció reggelén kapni fogtok 1 nyilatkozatot 1000 kérdéssel de leírást vagy segítséget a nővérkétől nem nagyon fogtok kapni csak a szobatársaktól akinek már volt. Ja és nagyon gyorsnak kell lenni!!!


Kisbuta!
Neked is hatalmas pocaksimi!
Direkt feltettem a képet hogy párod lássa mit lehet megkuksizni ilyen idős babánál!
VÉgül mentek uh-ra?

Kép
pamilla
 
 


Csajok
Az utan eleg jol sikerul...hetfon este 5:40-kor Magyar foldon landoltam 8) kimondhatatlan erzes na :) anyum husilevessel es toltott kapival var(en rendeltem) :lol: Aztan ott volt a batyam is dumaltunk beuzemeltuk a lapitopim es teveztunk is 8) ezek meg vannak orulve a vacsoracsataert :shock:

Teganap reggel 7kor mar huslevessel kezdtem a napot :lol: aztan meg egy kis csaszarszalonna :lol: utana meg meglatogattam a barinom akinek 5het van vissza hatra...hat en remelem mig itthon vgyok megszul :lol: aztan anyumert mentem ugyanis o meg bebiszitterkedik egy most mar 20honapos kislanyra :) aztan mentunk a korhazba az uncsitesomhoz :roll: aztan meg a Europark-ba mentunk vasarolni 8) haza eves husileves sultkacsa combi lilahagymaval :lol: Hat remelem nem szedek fel par kilot mig itthon vgyok :shock:

Most keltem nemreg :)

Kép

Zsu
sziaaaa 8)

Kisbuta
Mi lesz vegul...mentek 4d-re :?: :roll:

Pami
Te olvasod iwiw-et :?: :wink: :lol: Te mikor mesz legkozelebb uhu-ra :?: :roll:

Dita
Nagy-nagy kalappal neked mara a punkciooooohoz 8) :!: :!: :!:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PAMI
1000 kérdés? Jesszus miket kérdeznek? HELP! :shock:
Akkor pont elég lesz a decám, ezt kiszámoltuk.
Köszi a segítséget.

bemásolom az inszemesből hogy ma mi volt:

Végre hazaértem. Imáááááááááádok itthon lenni. Legszívesebben megsimogatnám a kis otthonomat. Laughing
Na jó apácska is hiányzott, vasárnap láttam utoljára a szűrét! Confused

Hát egy kicsit elkámpicsorodtam, mert péntek helyett hétfőre módosítottunk pedig vannak szép nagy tüszőim de állítólaga hormon meg alacsony. Rolling Eyes
Mondjuk még mindig jobb mintha magas lenne. Bal oldalt nagyon sok szép nagy tüszőm van: 24, 23, 22, 19 milisek és kisebbek is. Jobb oldalon csak 14 mm a legnagyobb. Azt mondta a dokker, hogy szerinte csak 4 db-ot tudnának leszívni, gondolom ezeket a nagyobbakat. Pedig tegnap már úgy szúrtam be a szurikat, hogy na ez volt az utolsó. Erre még mindig kellett vennem egy gonalt tollat és merionalt is, már jócskán 100 fölött vagyunk, és még hol van a vége. Rolling Eyes A másik pedig hogy már rendesen érzem a hasam, a szurik után este alig bírok elaludni és fordulni nehezemre esik. Akárhogyan fekszem vagy ülök már elég kellemetlen érzés.
Norbis üccsit már 4 literrel simán lezúdítok. Ma pedig túrót fogok enni este.
Remélem minden oké lesz.
Pénteken megint mehetek vissza vv és uhu.....


Kismamik hogy vannak?

BRIDGET
Üdv itthon!
Te csaje, nem ám utána nem kell repcsire szállnod mert visszagurulsz! :lol:

Anyukámtól kaptam Bogyó első ruciját.
C&A-ban találtuk, imádom! Csaj mondja ha nem jó egy héten belül vissza lehet vinni, anyuval mondtuk, hogy még meg sincs, akkorát röhögtünk! Fő az optimizmus nem? Vasárnap óta már kismaminadrágot hordok. A legnagyobb gatyámat sem tudom begombolni! :roll:

Ime a faros:

Kép
Kép

dita75
 
 


Ditu!

Igen 1000 kérdés. Minden a petécskéiddel kapcsolatos lesz hogy lefagyasztatod e, tisztában vagy e az altatással és annak veszélyeivel, hogy mit csinálnak punkció alatt meg ilyenek.
Nem vészes csak az ember nincs erre felkészülve lelkileg sé agyilag is máshol jár!
Így legalább felkészülhetsz rá :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Olyan édi a naci amit vettetek! Ilyenkor én is kedvet kapok a vásárláshoz fütyiskének :lol: :lol: :lol: :lol: de még megpróbálom megállni. Mer tmi van ha mégis kiderül hogy lány? Inkább megvárom még a köv uh-ot, nem akarok vakvágányra futni!!! :wink:
Izgulsz már nagyon?

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Tudtam én hogy jól elkényeztetnek otthon!
Tök jó lehet hosszú idő után megint látni a szeretteidet, és szeretgetni egymást!

Tényleg nm rossz az hogy nem itthon élsz?
Én el sem tudom képzelni hogy máshol, vagy messze lakjak anyuméktól!

Attól sztem ne félj hogy rád jön 1 pár kg mert ahogy néztelek, akkor sem lesz semmi gond az alakoddal ha mégis így lesz! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Dita!

Olvastam a blogodban hogy lehet nme a Te dokid fogja csinálni a punkciót!
Ne aggódj gondolj az én esetemre, ez jó ómen is lehet!!!
Annak idején nekem sem a sajátom csinálta!
Szóval ha netán így lenne akkor sincs gond csak gondolj az én példámra!

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Hát képzeld el hogy ezt másik topicokban is hallottam, hogy ennél jobb omen nem is lehet, mert 99%-ban a dokicserénél sikerül a beülti, és ezt a dokik egymás között is mondják. Szóval most már örülök a cserének.

Igen izgulok, de főleg azért hogy miként is fogom én addig kibírni, mert már nagyon ki vagyok a szuriktól és szúrkál, fáj a hasam, úgy megyek mint aki be...t, és kényelmetlen ülni, állni, feküdni sehogy sem jó már, és még 4 napot ki kell bírnom.
Ráadásul holnap 5kor kell kelnem, vissza pestre megint délutánig várni az uhura meg a vv-eredményre. Na mindegy a Bogyókért mindent! :wink: :D

Szerintem nyugodtan vásárolhatsz már neki, a kukit nem tudják eltéveszteni! :lol:
De amúgy is rengeteg unisex cucc van, látod ez a kis farmer is milyen édi simán rá lehet majd adni csajra és kiskrapekra is! :wink:

Mamik nem dobnátok egy pocakfotót? Mostantól már hetente kérünk szépen biztos van már picipoci!

dita75
 
 


Pami!
Halál édes ez a naci.... egyre jobban szeretem a C&A-t :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditu!
Drukkhegyek a punkcióhoz... átha neked is beválik ez a dokicsere

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami
Azert mert a foton nem latszik azert van am hasam,fenekem es a combom se vekony :roll: :oops: legalabbis ahoz kepest amilyen szoktam lenni es ahogy en jol erzem magam :roll: szal azert oda kell figyelnem a kilokra :)
Tenyleg pocifotot :!: 8) :idea:

Dita
Azert remeljuk gurulni nem fogok :shock: :roll: :lol: :lol: Most akkor majdf penteken lesz a punkcio :?: :roll:

Zsuuuu :shock:
Ma mesz uhura :shock: nagy kalappal :!:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="pamilla"]B írta:pamillaridget!

Tudtam én hogy jól elkényeztetnek otthon!
Tök jó lehet hosszú idő után megint látni a szeretteidet, és szeretgetni egymást!

Tényleg nm rossz az hogy nem itthon élsz?
Én el sem tudom képzelni hogy máshol, vagy messze lakjak anyuméktól!

Attól sztem ne félj hogy rád jön 1 pár kg mert ahogy néztelek, akkor sem lesz semmi gond az alakoddal ha mégis így lesz! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na tudtam en,hogy kihagyok valamit :oops: 9eve jarom a vilagot :arrow: mindig is ugy voltam vele,hogy en csak M.orszagon tudnek elni...es ez igy is volt egy darabig :arrow: aztan atestem a holtponton es mar itthin nem tudnek elni :roll: de ez ugy jon erre nem keszul az ember :roll: persze jo itthon es imadok is itthon lenni...de a mostani parommal el sem lenne kepzelheto,hogy itt eljunk....nem is varnam mondjuk el tole :roll:

Anyummal majdnem minden nap beszelunk van ugy,hogy 1orat...szal tobbet beszel velem,mint a batyammal aki itt lakik 10percre :roll: es most,hogy szerzek anyunak lapitopit majd skype-olhatunk barmikor...arak minden nap kamerasan 8)

Dita
neked is elfelejtettem irni,hogy eeeedi a gatyo :lol: es csak 1 van :?: mi lesz az ikertesonak :shock: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ZSU
Én vettem a nacit! :oops: :oops: :oops: :lol:

Kérünk képet az uhuról! +++++++++++++ és drukk ++++++++++++++

BRIDGET
Hétfőn szívják le a petikéket!
Most csak egyet vettünk, mert eleve zsákszámra van ruha a nővéremnél. Mondjuk jól meg fogom válogatni mert van sok "divatjamúlt" darab köztük amelyik már végigvándorolt a sok-sok gyereken a családba. Csak azokat fogom elhozni amelyikeket tutira rá fogom adni a Bogyókra! :lol:

Mindenhol meg lehet szokni. Én sem költöztem volna el pestről soha, most meg vissza nem mennék semmi pénzért. :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!
Csak nemrég értünk haza.
Szóval a mai eredményünk:
"TVS során a méh üregében egy 17, egy 13 és egy 6 mm-es petezsák látható. A legnagyobb másodlagos szikhólyag és egy élő embrio látható. A középső petezsákban embrionális elem látható, de életjelenség még még nem igazolható. A legkisebb petezsákban embrionális elem nincs.
A méh környezetében kóros képlet nem látható.
Ikerterhesség"

Képet is kaptam, de sajna ismét bekerepált az asztali gépünk, amin van a kicsinyítő programunk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA ismét itt vagyok. Holnap igyekszem a mai termést vissza olvasni, igérem.
Most jöttünk terhes gondozásról. Hétfőn mennem kell az egyik nődokihoz az SzTK-ba, akivel együtt dolgozik, hogy ő megcsinálja nekem a kötelező vizsgálatokat, és megírja nekem vérvételre a beutalót. Igy nem kell nekem a SOTE II-re bemásznom. Két hét múlva, ha megvannak a vizsgálati eredmények és a kontrol uhu, be kell jelentkeznem a védőnőhöz és elkérnem a kiskönyvemet. Aztán a következő terhesgondozási időpont márc. 23.
És hat hetesnek vesz.
Ja igen, tiltólista: no cukor, fehér liszt, tészta, szénhidrát. Sok gyümölcs, zöldség, innivaló, napi két és fél liter, mindegy,miben. Ásványvíz, tea, 100 %os gyümilé.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu
En is azt hittem ez az amit anyud vett :lol: de ahogy igy mondod akkor meg van dogivel bogyoknak nem lesz egyke farmer 8) :lol:
Akkor majd hetfore kivanok neked egy kalappal :wink:

Zsu
itt nincs sztarfoto :?: :idea: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Köszi a buddhát, tündéri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És akkor a lemaradt sztárfotó:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Nagyon jó a sztárfotó!!!!!!!

Hajrá ikrek!!!!!

Te is a SOTE 2-re fogsz járni vagy mi a fene?
Csak azért mert én oda járok! A dokim ott van!

Milyen vizsgálatok lesznek?

Kép
pamilla
 
 


Ditu!


Mi volt ma a dokinál????
Mit mondtak milyenek az eredmények?????

Kép
pamilla
 
 


Halihóóóóóóóóó!
Meggyüttem nagyfalubú! 3 óra óta fent vagyok, nagyon elfáradtam! DE!
Minden oké hétfőn leszívják a petikéimet. :)
Jobb oldalt: 18,13,10 mm. Bal oldalt: 24,23,22,21,21,21 + kisebbek.
Endo CSAK 10 mm ! :( Nekem kicsit kevéskének tűnik. Remélem hízik még mert szerdán is ennyi volt, és sajnos ma is.

Pedig napi 3-4 liter folyadékot iszom, és eszem a méhpempőt! :roll:

Holnap olvasok csak vissza, ma már nincs erőm! Pá!

dita75
 
 


Na hoztam egy kis olvasnivalot 8) Itt a nevek valasztasarol van szo eleg vicces de jo tudni ezekrol :!: A teljes cikk itt talalhato:
http://www.kismama.hu/magazin/keresd_me ... evet/5576/

Történetek a hálóról

Amikor a nagyok találkoznak
Édesapám a Kodály Zoltán nevet viseli, ami önmagában is alkalmat ad a viccelődésre. A legkínosabb az volt, amikor egy üzleti megbeszélésen találkozott Móricz Zsigmonddal. Hát, ez a Móricz azt hitte, hogy apu gúnyolódik, amikor bemutatkozott.

Fiamkarcsi, Vejemkarcsi
Volt nekem egyszer egy Károly nevű pasim. Ott az egész család Károly volt, de olyan mértékben, hogy az apja, anyai nagybátyja és az egyik nagyapja is ezt a nevet viselte. Amikor összejöttek és elkezdődött a sztorizás, akkor ilyen szereplők voltak: Uramkarcsi, Fiamkarcsi, Vejemkarcsi és Kiskarcsika. Én, az „autszájder” persze sose tudtam egész pontosan, hogy tulajdonképpen mikor melyik Karcsiról is volt szó…

Ritka vagy tucat?
Amikor én születtem, az egész faluban nem volt még Tímea, szegény nagypapám meg egy kis fecnire felírva hordta a nevemet a zsebében, és ha megkérdezték, hogy hívnak, elővette... Aztán néhány éve az egyik leggyakrabban adott női név lett...

Izmus
Nem csak nálunk kavarnak vihart a névadási divatok. A német Wikipédiában van egy olyan szócikk, hogy kevinizmus, amely keményen gúnyolódik az amerikai nevek divatján. Csak kapkodtam a fejem…

A háromszáznegyvenedik
Én már belenyugodtam, de régen utáltam bemutatkozni, mert szégyelltem. Nemcsak azt, hogy Mária vagyok, hanem azt is, hogy a családban én „csak” a háromszáznegyvenedik Mária vagyok, mert tettek rá, hogy saját nevem legyen. És még második sincs. Az öcsém bezzeg nem lett Lajos… neki találtak rendes nevet, Péter. Én nagyon úgy érzem, hogy velem kiszúrtak.

Szerelmes bánat
Engem nem szólít sehogy a párom, mert – kiszedtem belőle – utálja a nevem. Pedig olyan jó dolog lehet, amikor a szerelmem kimondja a nevemet… De nem, mert „cikis”. Sokat sírok emiatt titokban.

Nincs minden veszve!
Rossz lehet, hogy nem tudtok megegyezni a pároddal. De még nincs minden veszve.
Én a férjemmel szültem, és tudom, hogy ő a vajúdás alatt a Taszilóba is simán belement volna!

Nagy Franc!
Petra lányom oviskorától Franciskának szólíttatta magát. Először arra gondoltunk, hát ez nagyon jó poén, belementünk a játékba. Aztán kiderült, hogy véresen komoly a dolog. A tizedik szülinapjára azt kérte, hivatalosan is változtassuk meg a nevét. Megkapta.

A leggyakrabban adott nevek 2007-ben:

Bence, Máté, Levente, Dávid, Balázs, Dániel, Ádám, Péter, Bálint, Tamás

Anna, Boglárka, Réka, Hanna, Zsófia, Lili, Viktória, Petra, Eszter, Laura

A leggyakoribb nevek a teljes lakosság körében 2007-ben:

László, István, József, János, Zoltán, Sándor, Ferenc, Gábor, Attila, Péter

Mária, Erzsébet, Ilona, Katalin, Éva, Anna, Zsuzsanna, Margit, Julianna, Judit

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Boldog 6.at 8)
Kép

Kisbuta
Bolgod 15.et 8)
Ezt olvasd el: www.babycenter.com/6_your-pregnancy-15- ... p=timeline
Kép

Pami
Boldog 16.at 8)
Eztmeg te olvasd el: www.babycenter.com/6_your-pregnancy-16- ... p=timeline
Kép

Dita
Lassan neked is kuldom a fotokat 8) :lol: Nagyon szep nagy tuszoket novesztettel hajra punkcio :!: :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ZSU
Csodás hírek! Nagyon édi a kép. Jó hogy neked adnak, ritka szokás lett mostanában! Vigyázz a törpékre!

BRDIGET
Igen anyum vette kisnacit, de Zsu azt hitte hogy Pami vette a kis kukisának! :lol:
Igen lassan nekem is kellenek a képes tájékoztatók, két hét múlva már aktuális lezs. :lol:

Elolvastam a nevekről feltett linket. Tetszenek a divatnevek, de sztem gáz hogy minden második kislány Lili, és majd minden kisfiú Bence.

PAMI
Kis a sotén a dokid?
Minden oké?

dita75
 
 


Sziasztok!

Olyan régen nem jártam erre, gondoltam kicsit benézek. Kicsit visszaolvastam.

Micsoda jó hírek! Tudtam én, tudtam én.

Niki, Zsu, Kisbuta! Úgy örülök nektek. GRATULÁLOK! Sok boldogságot kívánok a picurkákhoz. Hogy vagytok?

Bridg! Meddig leszel itthon? Remélem, hozzád is hamarosan beköltözik egy babóca. :lol:

Dita! Ne idegeskedj. Most a nyugalom a legfontosabb, meg a pozitív hozzáállás, s akkor meglesz az eredménye... Remélem, pároddal jobbra fordul a helyzet.

Rólam: Kiadtuk albérletbe a lakást, én hazaköltöztem a szüleimhez. A hazaköltözésnél voltak balhék a volt férjemmel. Balhézott a fürdőszobaszekrényen, hogy én azt hoztam el, ami neki járt volna. Persze ebben is megegyeztünk, csak ő erre sem emlékszik. Erre kitalálta, hgoy elviszi a villanytűzhelyet a konyhából. Alig lettem ideges, mert az albérlővel arra már megegyeztünk, hogy a tűzhely marad. Odamentem, s helyretettem. Akkor még csak pakolászott, s délután vitte el a cuccait. A tűzhelyet nem vitte el végül, de bosszúból elvitte az általam festett üvegképeket. Azt nem értem, hogy miért kellettek neki a képeim. Ki fogja tenni a volt felesége képeit? Azóta jelenleg csend van. A bérlőnk úgy néz ki, hogy megveszi a lakást, jövő héten leteszi a foglalót. Ezt csak halkan mondom, nem akarom elkiabálni. Úgy örülnék neki, mert akkor végre megszabadulhatnék ettől az idióta férjemtől. Persze, ezt is én kapartam ki, mint eddig is mindent, a volt férjem a füle botját sem mozdította ezért sem.
Ezt leszámítva jól vagyok, itthon anyuéknál jó helyem van. Közben jövök-megyek, szórakozni járok, vacsizni, koncertre megyek majd. Szóval zajlik az életem, s remélem egyre jobb lesz.

Mindenkit puszilok! Majd néha azért benézek. Addigra remélem már mindenki + hírrel fog fogadni. :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Bridg,
köszi a képet és a szakirodalmat. A sztorikon meg jókat röhögtünk apával.
Hogy telik az idő itthon?

Dita,
kezem-lában keresztben érted! Hétfőn ha tudsz, gyere a hírekkel!
A méhnyálkahártya miatt ne aggódj, nekem beültikor volt 8,5 mm és mégis sikerült. Nem azon múlik, a méhen kívüli babák egyenesen a semmiben kapaszkodnak meg, szóval a 10 mm az nagyon is jó!

Zsuzska!
Nagyon édesek a kicsik, hamarosan ember-formájuk is lesz, meglátod, nagyon gyorsan fejlődnek! És drukkolok nekik a szép egészséges fejlődéshez!

Pami!
Hogy érzed magad, kismami?

Nekem pénteken volt az AFP vérvételem, de eredmény csak soká lesz. Uhu-n még nem voltunk, mert közben már ténylegesen is elkezdődött az építkezés, és azzal foglalkoztunk, eddig baj nélkül haladnak, és ennek nagyon-nagyon örülök. Olyan jó lenne már ősszel ott lakni - persze az azért még nem biztos...

Kép
kisbuta
 
 


Kiriki,
örülök, hogy jöttél! :D
Hát nem semmi cirkusz ez a válás az exedtől!
De örülök, hogy rendeződik az életed. Innentől már csak jobb lesz, biztos vagyok benne, főleg, ha van kivel elmenned szórakozni, van körülötted élet. Ez is sokat számít.
Gyere máskor is, minket mindig érdekel, hogy mi történik veled.

Kép
kisbuta
 
 


Pami!
Bizony, SOTE II :lol: :lol: :lol: :lol:
Rustyák Mihályhoz járunk. NEkik csak magánrendelése van, ami itt van Csepelen szerencsére.
Most szerintem vérvétel lesz, a többit még nem tudom. MAjd hétfőn elmondja nekem a doki. A körz :lol: tisem nem adott sehova sem bautalót.

Ditu!
Nagyon szép petikéket hízlaltál..... hajrá hétfő!!!!! Csurihegyek!!!!! És babaragacs%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Bridg!
Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hihetetlen, hogy pár nap alatt mekkorát nőttek a kis drágáim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiri!
De örülök, hogy jelentkeztél :!: :!: :!: :!: :!:
NAgyon szurkolok, hogy sikerüljön eladni a lakást és végleg megszabadulhass a volt férjedtől.... ezt a képes dolgot én sem értem :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki :D
Sziiiiiiijjaaa :) De jo,hogy jottel mar irtalak a mulkor is,hogy irhatnal :roll: De jo hogy jottel :P Na orulok,hogy alakulsz azert es probalsz nem elkenodni :wink: a lakast is dejo ilyen hamar ha megveszik es tenyleg vegleg elvalhatsz mar ettol az embertol :twisted: :shock: Ne foglalkozz mar ilyenekkel csak arra gondolj itt mar minden csak jobb lehet annal ami most van :wink: ngyon jo,hogy ilyen pozi vgy :) Gyere tobbszor egyenlore en sem babasodom :roll: :oops: de attol meg irok en is 8) 4hetre jottem es a 2eves fordulonkra megyek haza :wink:

Zsu
Latod latod mennyit nonek :shock: majd jon a kovetkezo is hamarosan :wink: :lol:

Kisbuta
Jol telik a csalad ngyon hianyzott...ezert jottem :roll: azota jovunk megyunk a csalad kozott na meg anyummal vgyok sokat :) babazok uncsitesok eszek nagyokat :oops: ilyesmi :roll:

Dita
Majd nyomatom neked is ne aggodj :wink: neked is jarni fog :) A neveknel meg hat kinek mi tetszik :roll: nekem pl a tipikus magyar nevek nem jonnek be :roll: vgyis en nem adnam a gyermekemnek :roll: (Attila,Bela,Miklos es a tobbi)de ez nem azt jelenti,hogy nem tetszik csak en nem adnam mert nekem mar uncsi :? de lanynezbol pl jelenleg a LILIEN tetszik 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ditu
Reggelre egy kalappal 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ditu!

Remélem minden jól ment ma és jó sok petikét szívtak le!
Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kíváncsian várom ikor kapod vissza a bébiket!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Csajok sorry hogy hétvégén nem jöttem de szerdán nem is voltunk szinte semmit itthon tegnap meg olyan rosszul voltam!

HÁt úgy tűnik a kisfütyis nem nagyon rajong a túl sok tejért vagy annak készítményeiért!
Szóval tegnap kiderült hogy vissza kell fognom a napi bevitel ezekből a cuccokból! Kb 1 óra alatt kiütött teljesen és a Wc-n töltöttem az időt. :shock:

De már jól vagyok!

Kép
pamilla
 
 


Szóval!

Kiriki!

Kicsiszív!
Annyira jó hogy jöttél!!!!
Nyugodtan jöhetnél többször akár minden nap, hiányzol nekünk látod!
Örülök hogy végre rendeződnek a dolgok körülötted és hogy tényleg pozitív vagy a jövőddel kapcsolatban (erős kiscsajszi vagy Te tudtam én :wink: ).
A lakás miatt mennek a drukkok mert akkor tudsz majd végleg igazából lezárni mindent az exeddel.

És ne felejtsd el hogy gyere hozzánk sűrűbben!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Kisbuta!

Hogyhogy neked ilyen korán kellett menni AFP-re???? :shock:
Nekem azt mondta a doki hogy a 16 hét vége felé kell mennem és ha már tudom hogy kb mikor lesz eredmény jelentkezzek be a 18 hetes uh-ra mert oda csak ezzel mehetek!

Furi hogy ahány doki annyi félét mondanak!

Mit mondtak mennyi idő amíg megjön az eredmény?

Hogy érzed magad?
Növöget a pocid?
Mentek végül 4D-re?

Kép
pamilla
 
 


Dita, Zsu!

Én a SOTE II-re járok a dokim pedig Szabó István.
Hozzá járok már 10 éve!
Ismer mint a rossz pénzt :wink:

Kép
pamilla
 
 


Pacak fotot kerunk a kismamiktooool :!: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok beszéltem Ditával!

7 petikét szívtak le!

Jól van csak 1 picit feszül a pocija,. Várja a zárójelentést, hogy hazamehessen!

A többit majd ő személyesen! :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Aztaaaa dejoooo :P Akkor remeljuk tesobaba is lesz 8) :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PAMI
Köszi az eredményhirdetést. Jót dumáltunk telón.
most már eldöntöttem anyuéknál leszek, mert páromra még ha itthon van akkor sem lehet igazán számítani ilyesmiben! :twisted:
ma nagyon ki voltam bukva rá..... főleg a végén...... szal nem akarom idegesíteni magam rajta. anyum nyugdíjas otthon van, majd ő ápolgat.

dita75
 
 


Jol dontottel Dita maradj csak anyudnal....meglesz a gyumolcse a bolcs dontesednek :wink: Mostmar tudod csak szuuu-szaaa-szuuu-szaaa no stressz mert nem jo neked ok :?: igerd meg,hogy most csak magadra koncentralsz es nem idegeskedsz :twisted: :wink: :lol: Lattad a szurkolo embert :?:
Na akkor meg1szer Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
IGen láttam és nagyon köszönöm, mindig jót nevetek rajta........ nem is tudom mi lenne velem a fórumos lányok nélkül még rég megfulladtam volna az önsajnálatomba. :roll:

szolgálati közlemény:
6 érett petikémből 5 termékenyült meg és a 6. jelölttel még próbálkoznak, csütörtökön kell visszamennem 10-re értük! 8)

dita75
 
 


Tyuuuu Dita dejoooo :P Ezek fantasztikus hirek 8) lassan kismami leszel te is :wink: Es tudod szuuu-szaaa-szuuu-szaaa most csak te letezel es a bogyok :!: :!: :!: :twisted: :wink:
Izgulsz mi :roll: Mi volt a leszivas napjan nem akarod elmeselni :?: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hú Ditu!

Ezek tök jó hírek!
Csütörtöktől Te is belépsz a kismamik táborába! Tudom, érzem!!!
És igen csak Bridget tanácsát kövesd szuuu-szaaa!

Mi volt du a pároddal (már ha nem vagyok indiszkrét)? Mert amikor még beszéltünk úgy volt hogy maradsz otthon?
De sztem is nagyon jól döntöttél. Az anyukák nagyon jól tudnak "beteget ápolni"!!!!
Mikor jössz fel megint csüt vagy még előtte???

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Hogy bírod a párod nélkül?
Meddig vagy még itthon?

Lehet most a párocskád is rádöbben hogy még jobban szeret mint gondolta és mire visszamész kitalálja a lánykérést!
Tök romantikus lenne!
Aztán meg már nem is a fagyibabák jönnének hanem maga a babagyártás!
Na mit szólsz milyen szép elképzeléseim vannak?


Többiek mi van veletek Zsu, Kisbuta?

Már megint az a fránya meló+ építkezés???

Kép
pamilla
 
 


BRIDGET
Megírtam a blogomba részletesen! :wink:

Hát nagyon ki voltam rá akadva. Lerítt az arcáról, hogy csak kényszerből van ott, és mint akinek randija van úgy viselkedett. Én előre szóltam neki, hogy hosszú lesz a nap, már akkor felidegesített, mert azt gondolta, hogy egy altatásos műtét után már szinte ki sem jövök a műtőből és jöhetünk haza.Még le sem telt a 4 óra és már kérdezgette mikor öltözöm. Aztán amikor jöttünk hazafelé egyre rosszabbul lettem - gondolom ahogy ment ki az érzéstelenítő - és a kocsiból alig bírtam kiszállni, erre megszólalt hogy úgy szállok ki mint akinek levágták a lábát. Nem tudom ő hogy szállt volna ki mert már akkor halálán van ha eltüsszenti magát. Egész estig rám sem nézett, meg nem kérdezte hogy szükségem van-e valamire pedig nagyon nehezemre esett felkelni az ágyból.... kimentem a nappaliba és mit látok, hogy alszik.
Amikor bejött a hálóba akkor mondtam neki, hogy lesz egy kis beszélgetésünk holnap mert igencsak bunkó volt ma. Amikor látta hogy félig begörnyedve megyek ki a mosdóba már kérdezte hogy kell-e valami. Ő hozta be az algot és az utrot is. Ja és megkértem, hogy vigye el a papíromat a körzetihez, kb. két perc, mire megkérdezte, hogy miért én nem érek rá holnap egész nap?
Kiváncsi leszek csütörtökig még milyen lesz, mert ha ilyen marad akkor sztem a tesztig anyuéknál fogok lenni. Nekem nem hiányzik ebben a kiszolgáltatott állapotban, hogy még ő is idegesíten. Ilyenkor pont hogy a szeretetére van szükségem és nem arra hogy még ő is belémrúgjon egyet. Nem tudom mi van vele ilyenkor de amikor beteg vagyok mintha nem is ember lennék a szemében hanem egy nyűg.
Az ET-m csütörtökön lesz, de már pénteken iderendelné a gyerekét, mikor tudja hogy feküdnöm kell, és nyugalomra van szükségem. Még mindig nem tisztáztunk, hogy jön-e vagy sem, de még csütörtökig azt is tisztáznunk kell, mert én nem fogok itt bájologni az egész családjával a kötelező fekvés helyett, ugyanis az volt a kifogása hogy szombaton lesz a névnapja (amit szerintem jövő héten ugyanúgy meg lehet tartani)

Mintha csak ő és a családja létezne én nem vagyok fontos.
Arról nem beszélve hogy ez az én házam, ha megsértődik az sem érdekel ma meg fogom neki mondani (pedig soha nem éreztettem vele) hogy majd én eldöntöm, hogy amig fekszem ki jön ide és ki nem. Tartsa meg a névnapját máshol ha annyira szombaton akarja tartani, mit érdekel engem, névnapja van minden évben volt hogy kétszer is megtartottuk, de gyereke nem mindennap fogan meg, nagyon mérges vagyok rá!

dita75
 
 


Hát hallod nem semmi story!!!

Én nem tudom it akar így elérni!
Azt hiszi életed végéig benyeled neki ezt a sok f...ságot?

Bár sztem a kórházi várakozás ezt váltja ki a férfiakból! Az én párom ugyan ilyen volt minden egyes alkalommal! Türelmetlen és csak fosta a szót hogy mikor mehetünk már, meddig kell még ott lenni!
Nekem akkor ue volt az érzésem, hogy ez nyűg neki stb...
De vele legalább lehetett beszélni!

Hát sztem az nem rossz ötlet hogy végre a sarkadra állsz és kiállsz magadért, magatokért!
Hátha ez észhez téríti őt! Lehet hogy ez kell neki ahhoz hogy felmérje a helyzet súlyosságát!!!! Még nem késő javítania a dolgokon!!!!!!!

Drukkolok! Bár ott a másik oldal tudod szuuu-szááá, mer terre is nagy szükséged van most!!!!
Szóval csak nyugiban!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Pami
Hianyzik naon minden egyes pillanatban de mit lehet tenni azert megy az ido mar tobb mint 1het eltelt es 3hetem van hatra 8) hetvegeim tele vannak es a hetkoznapokra is akad :roll:
A vonalzim a hazaerkezesem napjat is mutatja egyben :!: :!:
Az elkepzeleseid nagyon jok :lol: most azert annyira nem izgat am a dolog :roll: majd ha visszamentem jon a nyomas :twisted: 8) :lol: Te hogy vgy?hogy telnek a napjaid :?:

Dita
Asszem olvastam mindent :roll: Az emberedre voltam kivi meg mi tortent :roll: de most,hogy mondod csak amulok :o es bamulok :shock:
Nekem ari parom van mert ha mar faj a hasam vgy csak a fejem mar apol es aggodik :) de korhazban neki se sok turelme van varni bar multkor is ott ult velem 4-5orat de tuti megertene a lombiknal,hogy sokat kell varni :roll: Hat en nem is tom mit kepzel de szerintem ezt mitd o ugy gondolja megteheti mert te ugyse szolsz :roll: remelem rendbe razod es kicsit eszhez ter :twisted: :roll: De egyenlore holnapra egy naaaaagy kalappal :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tegnap megkérdeztem miért volt olyan hülye, bár sejtettem, mert nem tud a valagán megülni 10 percnél tovább. Itthon elvan de ha már nincs semmi a tévében akkor nyüszög és inkább elalszik. Látványosan tud unatkozni.
Neki lételeme hogy tegyen valamit. Örökölte a szüleitől. Ők is télen meg vannak halva, alig várják a tavaszt hogy kimehessenek a kertbe füvet nyírni meg kapálni, ültetni. Ilyenkor télen csak marják egymást odabent a házban.
Én mivel nő vagyok feltalálom magam hisz mindig van takarítanivaló, pakolnivaló, mosnivaló, vasalnivaló és még sorolhatnám, nekem nincs időm egész hétvégén vele foglalkozni. Örülök ha délután 4 körül végre le tudom tenni a fenekemet annyi meló szokott lenni. Visszatérve a hosszú várakozásra, mondtam neki, hogy én már hányszor ott ültem naphosszat, bevonatozgatva a hideg szélben és hóban, sokszor délutánig vártam a két perces ultrahangra, és kint kellett várnom az esőben is az ajtó előtt majd odafagytam. Most meg soron kívül mehettünk be, és egyből foglalkoztak velünk. Minderre a válasz az volt, hogy jól van, jól van, de neki akkor is nagyon nehezére esik egyhelyben ennyit várakozni. Persze nem is evett, ivott hiába mondogattam neki, más pasik is kajázgattak miközben várakoztak, és ettől is baromi ingerült szokott lenni, megjegyzem én is mert amikor korog a gyomrom még gondolkodni sem tudok.
Na mindegy, még egy ilyen tortúrát nem kell végigcsinálnunk, mert ez sikerülni fog már. Tegnap este eszembe jutott, hogy mit csinálhatnak a Bogyókáink. Remélem szépen teszik a dolgukat. :lol:

BRIDGET
Hát sajnos mindenkinek vannak hibái. A páromnak több is. A legtöbb egyébként örökletes. Látnátok az apját, nem csak kinézetre ikerpár, a természetük is teljesen egyforma, éppen ezért nem is jönnek ki egymással, alig látogatjuk őket pedig itt laknak a szomszéd faluban. Egy ideig sokat mentünk hozzájuk, de mostanában már nem mert elég sokat okoskodik a papa amin a párom hamar felhúzza magát, és inkább megkiméli magát azzal hogy ritkán megyünk.

Azt vettem észre egyébként hogy leginkább akkor ilyen velem amikor ez a babás téma miatt kell feküdnöm vagy kell költeni, mert feleslegesnek tartja, hisz évek alatt nem tudott rajtunk segíteni senki, és már nem hisz benne. Lehet hogy ő már feladta volna, hogy ha én nem kötöm ennyire az ebet a karóhoz.
Amikor szimplán lebetegszem pl. múltkor jött mindenhonnan, hánytam, elájultam stb. akkor édi volt. Mondta, hogy egész nap feküdhetek, majd találnak valami kaját, és sokszor benézett rám a szobába, hogy alszom-e vagy ilyesmi.
A te párod is hasonlóan vélekedik a dolgokról azért ha belegondolsz nem? Képzelheted az enyémet aki már régebben mindenféle erőfeszítés nélkül összehozott egy gyereket most meg ennyit kell neki várni rá és kiadni sok pénzt feleslegesen. Mi már milliós tételeknél járunk sajnos, és ha belegondolunk, hogy abból a sok pénzből már Bogyónak mi mindene lenne, kiskirály, vagy kiskirálylányként tarthattuk volna annyi pénzből. Valahol megértem őt, de nem tehetek ellene, én nem tudok ölbetett kézzel a csodára várni.

Bocsi hosszan elkalandozott egy kicsit a gondolataim..... :oops:

Még csak egy hete vagy itthon, nekem valahogy többnek tűnt.
Mi mindent csinálsz itthon? Találkozol régi jó barátokkal vagy inkább a családdal vagy?

PAMI
Beszéltük, hogy milyen nagy volt a pocakod!
Sztem ha ezt meglátod visszavonsz mindent:

Dita hormonnal teli pocakja:
Kép

Valamint ígértem egy képet hogy milyen lesz Bogyó ágya ha netalántán kukit növesztene:

Kép

KISBUTA, ZSU???????

Szép napot mindenkinek!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?