Új privát üzeneted érkezett!

Szia Veronika!
A XIII. kerületben laknak többen is. :)
Mesélj magatokról! De szép neve van a lányodnak. :) Első gyermek?

Kép
szöszke
 
 


Szia Szöszke!

Igen, első, de már tervezzük a másodikat :lol:
Amúgy nagyon jó baba, remélem lesz mégegyszer ilyen szerencsénk! :)

Szerdán voltunk tornán, és akkor láttam, hogy mennyire vágyik társaságra, úgy nézte a másik babát, hogy majd kiesett a szeme :) Úgyhogy elhatároztam, hogy szerzek neki barátokat :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bangham: szoptatás alatt tényleg nem szabad alkoholt inni, mert kiválasztódik az anyatejbe és az nagyon nem jó a babának!

Veronika: üdv itt! Merre laksz a XIII.ker-en belül, mert az jó nagy... (mi a reitter végében kb.)

linhbaba
 
 

 
 

Linhbaba,
már írtam is neked privit, mert mi is itt a Reitter végénél a Rokolya saroknál! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera: válaszoltam is ;)

Szöszke: Marci nevében is köszi a dicsit! Úgy félek hogy egy nagy gurulós barack a gyerekem, mert akkora már mint egy kisebb elefánt...
Repülni én is szerettem amikor kicsi voltam. Valsz akkor még kényelmesen elfértem a székben, de most... az a bezártság... és állandóan hányingerem is van meg minden... böe. Csak sajnos VN-ba vonattal nehézkes kicsit elmenni (anyukám anno vonattal jött ide, 2 héten keresztül utaztak.)

Megyek aludni, mert Marci 2 óra múlva már követelni fogja a következó dózis cicit!

Ja, és én se voltam sose jó csaj...

Na mostmár tényleg mentem :)

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Egy gyors helyzetjelentés!...
Megvolt a nagy koncertremenés!:D
És nagyon jól sikerült!Végül csak elmentünk mindannyian!Anyukám kint maradt Julcsival és azt mondta,h nagyon jó kislány volt,nem sírt és egész hamar elaludt!Akkor ébredt fel,mikor beszálltunk a kocsiba,akkor megetettem és aludt is tovább!12körül értünk haza, kiszálltunk,akkor felébredt, átöltöztettem, megetettem és alszik is!Olyan kis ügyes!Imádom!Egy igazi kis tündér!:D
Rajmiéknak is nagyon jól sikerült a koncert!Én meg még egy pohár sört is megittam!Jólesett... :lol:

Ez a Rajmiék zenekara :D :

http://www.myspace.com/nasmithband



Holnap meg megyünk szegedre,mert öcsémnek versenye lesz és őt is megnézzük!:D Ő meg evez és most Ergo ob lesz!

Na megyek aludni,mert fél 7kor kelés! :?

Jó hétvégét mindenkinek!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Veronika!

Üdv itt.

Betegeknek gyógyulást, sajnos enyémek is betegek. Nagy lázas orrfolyás, köhögés. Kicsi lázas, hányt és folyik az orra.

Hát a kilókról és sem szívesen beszélnék, lenne mit lefogyni, kb 5-6 kilóval ki is egyeznék, bár szerintem hiába megy le ez a pár kiló akkor sem lesz már olyan az ember formája két gyerek után mint rég. Pl a hason a bőr szerintem már sosem lesz olyan feszes és nem fog úgy rátapadni az emberre mint régen. :cry: :cry: :cry:
Én csak azt nem értem mindenki azt mondta a szoptatással le lehet fogyni, hát nem tudom én nem fogyok már majdnem hízok a sok zabálás miatt.

Olyan jó tavaszi illat van és csipognak a madarak, már alig várom, hogy vége legyen a télnek.

Majd még jövök, csak megyek doki nénit játszani. Orrszívás, csöppentés stb.....

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Én a babakocsival is "sportolok" :)
Napi 1 óra babakocsitolás határozott tempóban felér egy edzéssel! :)

És mégcsak nem is minden nap én viszem, hanem anyukám is, akin van kiló bőven, és ő is mondja, hogy mióta Pálmit sétáltat egy héten 2-szer, azóta fogyott 2-3 kilót! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Üdv Veronika közöttünk!

Adri, ezek szerint sikeres volt a koncert-projekt! Ügyesek vagytok és Julcsi egy tündér! :)

Linh, én imádom az ilyen nagy babákat, biztosan azért mert én is az voltam. Megnyugtatásul, 1-2 évesen már nem lógtam ki a sorból méretileg. :) És egyébként is, annyira helyes kisfickó a Marcid!

Szia Tücsök! Vannak friss képek? Régen láttunk Titeket!

Marek, benéztem a blogodba. Annyira helyes...:)

Kép
anhel
 
 


egy kicsit lemaradtam, azóta jó sokat irtatok, úgyhogy bocsi ha most nem tudok reagálni mindenkire :oops: :oops:

midegyik baba gyönyörü :wink: :lol:

kincs: jól néz ki a hotel, majd gyere képekkel és beszámolóval :wink:

marek: jó ötlet ez a mit fözzünk ma?tippek egymásnak. én

sensi: szerintem se vagy szadi anya :wink: csak mindent kipróbálsz, hogy megtaláld a legjobb megoldást

szöszke: a hamvazó szerdét betartjuk, de a nagy böjtöt nem :oops:

HT: én is fözni fogok a fiamnak. nekem annyiból szerencsém van, hogy anyumék kertészkednek, tehát otthon termesztett zöldségek, gyümölcsök lesznek. mi a kertet kiadtuk bérbe a szomszédoknak /felvásárlók/ és pénz helyett zöldséget, gyümölcsöt fognak adni /igy kértük/ :wink:
de veszek HIPP kajákat is, ha nem lesz kedvem, idöm fözni, akkor majd azt adok neki.

ildi: nekem most nincs benne, várom, hogy begyógyuljon. nekem is levedzett, de már nem jön belölle semmi. neked nem kemény, ha két ujjal össze fogod?

szopisztrájk: nálunk nem volt. cumisüvegböl 1x kapott enni /tölem/, amikor beteg voltam, nem tudtam enni és kevés volt a tejem.

nyugtonmalac: lilinek jobbulást

inez: ne izgulj, ebben se vagy egyedül. én se fejtem soha.igy egy csomó idöm is megmarad :wink: a mai napig nem tudom, hogy fiam mennyit eszik, mennyi tejem van :?: :?: .neki elég, az a fontos /2,5kg val hoztam haza most 7kg/

sz. bettyna: gratula a 2.foghoz és nagyon jól néz ki a hómalacotok :wink: :lol: :lol: , egyedi :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


linhbaba: Marci már 9kg? :shock: . nem semmi :wink:

éva: jól néz ki a ruha, biztos csini leszel benne :wink:

veronika: üdv közöttünk

inez: örülök, hogy végül megoldódott az utazás kérdés és mindenki kirándult :wink: . belehallgattam, jó a zenéjük :wink:

alak: én 10éven keresztül 45 kg voltam. csak a combom zavart, mert az elég vastag volt /igy utólag nem is annyira :roll: / most meg nem merek belenézni a tükörbe, mert a látványtól sirhatnékom van. az s-es méretü trikókból kigömbölyödik a hasam :evil: , na meg mellben is feszül egy kicsit. :lol:
a 26-os kedvenc farmerom /gyakran hordott/ rám jön, csak oldalt kibugyad a hájam meg elöl a hasam.
az újabbak, amiket csak 1-2x hordtam azok rám jönnek, de nem tudom öket begombolni :evil: :evil:
de van olyan is, ami 27-es számozású a kedvencem volt :? és csak a combomig jön fel :? :?
férjem szerint ezek nem is lesznek már jók rám, merhogy a derekam szélesebb marad. ez igaz :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Gyorsan dobok két képet!

Kép

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Na még kettő:

Kép

Így fürdök:

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Timi!
Jó,hogy jöttél!
Szerintem alkatfüggő,hogy széles marad-e a csípő. Én erősen hiszek benne,hogy nem :D

MTücsök!
Ééédesek a képek!
Gyógyulást a gyerekeknek!!

Veronika!
Üdv itt!
Én is próbálok babakocsival sportolni,napi több óra,de valószínű sokat eszek hozzá,mert nem mennek olyan gyorsan lefelé azok a kilók... :oops: :lol:

Marek!
Elfelejtettem írni,de én is benne vagyok a mit főzzünk ma projektbe 8) , de mi azért sokszor még rendelünk,mert nem tudok mindig főzni. Sokszor eljátsszuk az időt :D
Ma főztem,csirkepörköltet májjal
Férjemnél ez a sztárkaja :)
és akkora adagot csináltam,hogy nem tudom mi lesz vele. :roll:

Linh!
Marci tündéri,ne izgulj a súlya miatt,szuperül áll neki. Én még Tomit i gombócozom,pedig csak 5,85,imádni valóak a kis hurkáik :D

Inez!
Tökjó,hogy ilyen jól sikerült. Biztos Julcsi is büszke volt apára és megfogadta,jó kislány lesz :) Jól sikerült akkor a koncert? előzenekar voltak párodék?

NyMalac!
Lilike jobban van?

Hétvégén itt van anyósom és a férjem bátyja is átjön majd délután,Tomi névnap miatt. Igaz,csak jövőhét szombaton lesz,de ők akkor nem érnek rá,úgyhogy 2 részletben lesz megtartva (sőt 3,mert anyum és apum elváltak). Tomi így mindig agyon lesz ünnepelve és biztos sok ajándékot fog bezsebelni :D :D
Amúgy Tomi ma alvással ünnepel és tojik a vendégre,fél 11 óta alszik. úgy látszik összevonta a délelőtti alvását a délutánival.

Mostanában mindig az ágyunkban hajlandó csak elaludni és mikor jó mélyen alszik átcsempésszük a saját ágyába. Ott felnéz egy kicsit,félálomban,aztán alszik tovább. Most meg apja mellett alszik,bebújva apa hóna alá :D - lehet,hogy amiatt kábult el?! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
borkaby
 
 


Soha többé nem megyek szombat délelőtt az Auchanba. :evil: :evil: :evil: Azt hittem, szétdurran a fejem...méghogy világválság van?! Ennyi tesze-tosza, tömött bevásárlókocsijú embert már rég láttam. Sok dolgot nem is vettünk végül, annyian voltak, hogy nem volt türelmem kivárni, míg arrébb mennek. Így is csak 30 percet voltunk bent.

Kép
szöszke
 
 


Timi, a terhességtől, természetes szüléstől tényleg változhat 1-2 cm-t a csípő kerülete, de ettől még rád mehet a régi nacid.

Mtücsök, nagyon jó ez a fürdővödör. :D Valami speciális, vagy egy sima vödör? Úgy látom, nem is kell tartani benne a gyereket. :)

Sz.veronika, tényleg jó lenne a babakocsizásos fogyás, de a mi környékünkön olyan lassan kell menni a járdahibák miatt a parkban, hogy azzal 10 év alatt sem lehetne lefogyni. :D:D

Kép
szöszke
 
 


Szöszke!

Nem sima vödör, direkt erre a célra van. Egészen csecsemő kortól ajánlják, nem kell benne tartani és nem is dől el.

A neve Tummy Tub, itt megtudod nézni a leírását:
http://babyfun.axiomarket.hu/item/furdetodezsa

Én nagyon szeretem, és mint a mellékelt kép mutatja Áron is imád benne lenni. 30-40 percet elnevetgél benne.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Veronika...üdv itt kötünk! Én "vidéki kislány" :lol: vagyok, mi csak itt tudunk barátkozni, de látom már találtál is magatoknak egy barit az utcából :wink:
Majd mutass ám sok képet a csemetéről.
Simán szütél?
Szopizik még? Vagy evett már mást is?Milyen súlyú?Mesélj magadról. :)

Tücsök...ne is mond...nekem most egy gyerek után olyan lötyi a testem és még rajtam van vagy
10 kg plussz még 5 ami két éve rámjött! :oops: :(
A lábaim narancsligetéről ne is beszéljünk! :cry:
Nagyon édesek a képek. Én már láttam ilyen kádat tök muris, és nem is kell fogni benne a kicsit?
A törülközős kép is nagyon helyes, illetve mind nagyon jó!szép kisfiú!
A kék csíkos ruciban úgy figyel mint a Norbika! Hasonlít rá mikor komoly. :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


NyMalac hogy van Lili????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata!

Nem kell fogni benne, teljesen jól elüldögél és nem dől el.

Már én is észrevettem, hogy hasonlít a te fiadra. Volt föltéve a múltkor egy kép és hirtelen mikor megláttam pont azt mondtam: ki rakott fel képet Áronról az engedélyem nélkül és utána néztem, hogy ez nem is az én fiacskám. :lol: :lol: :lol:

A kilók is szörnyűek, de szerintem sokkal gázosabb, hogy más lesz az ember bőre. Volt múltkor a tv-ben egy műsor és ott egy meghívott szaki azt mondta, hogy aki a terhesség előtt nem sportolt rendszeresen és már eleve meg volt ereszkedve a bőre (mert azért egy bizonyos kor után ez magától megtörténik :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: )az hiába kezd el szülés után sportolni, soha nem lesz már feszes. Le lehet fogyni a kilókat, de a bőr már nem feszül teljesen vissza. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Igaz most mi betegek vagyunk, de lehet tudni ki megy a talira???

Kép

Kép
mtücsök
 
 


szöszke :lol:
Igen, sajna a zsírégetés beindulásához kell egy bizonyos pulzusszám, és hepehupán nehéz ezt elérni :)
Akkor jöhet a súlyzós terepgyaloglás, kenguruban cipelve a gyereket :))) De azt én se vállalnám... :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kata,
nem, sajna császár volt, még mindig érzem a hasam, nem jött még teljesen rendbe.

2,49 kg-mal született, most épp tegnap mértem 5,6 kg.

A szopi sajna nekünk nem jött össze, tápszert kap elejétől fogva, de egyelőre úgy tűnik minden oké vele így is, még nem voltunk betegek, jókedélyű, jól alvós.

Egyedül a kajálás nem tökéletes, nagyon keveseket eszik, de végülis hízik minden héten, úgyhogy nem aggódom, én is elég rossz evő voltam...

Itt egy kép, ez a kedvencem róla :) Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika!

Mi sem fogunk osszefutni egyhamar, de azert udv nalunk! :wink:
Gyermekkoromban elhataroztam, h ha lanyom lesz, Palmanak fogjak hivni... :)
Nagyon edes ez az utolso kep! :D Nem tunik vekonykanak, nem kell mindenkinek Mikinek lenni :lol:

Mtucsok!

Ez a vodor nagyon jol nez ki! Lehet megoldotta volna a mi problemankat, Miki meg mindig uvolt furdesnel. Illetve mar nem, mert emiatt egyutt furdunk 8) csak eleg korulmenyes, mert harman vagyunk itthon...
Aron nagyon jo pofi :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért, de hátha érdekel valakit. Eladó egy új Graco Kyo Metropolitan kenguru. Ajándékba kaptuk, de nekünk már van egy. Bolti ára. 10.990,-Ft én 7.000,-Ft-ért odaadom.

Érték és kényelem a mamának és a papának út közben A születéstől körülbelül 10 kg súlyig
Könnyű használat:
Biztonság
Extra kipárnázott középső szíj
Előre nézve az egész világot szemlélheti út közben
A Kyo teljesen kinyílik annak érdekében, hogy egyszerű legyen a babát behelyezni és kivenni.
Széles, kényelmes hát - és vállszíjak
Két hordási pozíció, befelé, amikor a baba újszülött, és kifelé, amikor a baba már képes megtartani a fejét.
Könnyű hozzáférhetőség
Csípőszíj az egyenletes súlyeloszlás biztosításához
Kényelem
Teljesen mosható
Tároló - és hordtáska

Kérem írjon privit, akit érdekel. Képet, nem tudok feltenni de a neten ha rákeresel, megtalálod könnyen.
Köszönöm
Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Csak gyorsan egy kérdés, majd jelentkezem bővebben is!

[color=red]
Akinek van kupon az cserélne velem? Én a dreft mosószert keresem, az összes többit szívesen ajánlom cserébe! Írjon nekem privit, akit érdekel a csere! Köszi!
[/color]

Kép
bettike
Eger
 
 


Peva, Mtücsök, nekem sajnos a páros hét szerdákon van az egyetem, úgyhogy nem tudok a talira menni. :cry: :cry:

Ez a fürdetővödör nagyon szimpi. :) Juj, lehet, hogy rászánom magam. Érzem, hogy a kis káddal és a nagy káddal sem stimmel valami nálunk. Előbb-utóbb nyűgös lesz benne Gergő. És tényleg az lehet az oka, hogy túl nagy tér van körülötte. mondjuk pancsizni nagyon szeret.

Kép
szöszke
 
 


Szöszke!

Nálunk ue. volt a káddal, egyszerűen szeret fürdeni, de mégis nyafizik benne. Ha a nagy kádban velem fürdik akkor tök jól elvan, de nem tudok minden nap vele fürdeni. Ebbe amikor először beletettem már akkor is tök jól elvolt és ez azóta csak jobb lett. Engedünk neki vizet kb. a nyakáig ér mikor benne van és ott ücsörög, forgolódik, nevetgél én néha leöntöm a fejét egy kis pohár vízzel és még az sem rázza meg. Eszi közben az öklét stb.... Komolyan mondom látszik rajta, hogy élvezi az egészet és a nevetésen kívül olyan mintha kizárná ilyenkor a külvilágot és elvan a maga világában összerakott lábakkal török ülésben. Olyan cuki, hogy meg tudnám zabálni, de szegénynek most 38,6 a láza. :cry: :cry: :cry:

Szerintem nézd meg használtan hátha találsz, ha nem mindenképp nézd meg hol mennyi, azon a linken amit betettem szerintem a legolcsóbb, mert pl a kikában 7.000 ft, ott meg most akcióban 4.200 Ft

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Kicsit elszállt minden amit írtam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára linhbaba 2009.02.28 20:36-kor.

linhbaba
 
 


Na, hátha ezt sikerül elküldeni...

Csak gyorsan betoppanok, mert Marci most nem igazán van topon szegénykém, a tegnapi oltások kicsit kiütötték :(

Ma elkezdtünk neki egy kis baracklét adni, mivel nem kakil a fickó, csak ha kúpot adok neki, azt meg nem szívesen teszem. Szóval megpróbáltuk a gyümilét, de mindet kiköpi és közben mókásan grimaszol :D majd csinálok fotót (annyira azért persze nem mókás, mert így nem lesz kaki).

Lányok, köszi a bíztatást meg a lelkesedést a súly miatt, aranyosak vagytok. Tudom, hogy ez hülyeség, de azért mindig drukkolok, hogy ne hízzon 1 kg-t havonta, de eddig még mindig megvolt a min. 1000g gyarapodás. Talán ha elkezdjük a gyümilét, visszavesz a tempóból a kicsi elefántom :lol:

Timi: sajnos a medencét összetartó szalagok meglazulása miatt nagy valószínűséggel szélesebb marad a csípőnk :(

Tücsök: tündériek a képek! Az a fürdetővödrös kép óriási! Nem tesz rosszat a hátának az ülés? Vagy nem is ül benne?

Szöszke: Auchan szombat délelőtt horror hely, mi mindig vasárnap délután vásárolunk be...(akkor is sokan vannak... mindig sokan vannak)

Tali: ha Marci homeosztázisa addigra helyreáll, akkor mi megyünk talira :)

Vera: Nagyon szép a lányod!

Bettike: nekem olyan nincsen sajnos :( (milyen kupon? dm?)

Na, megyek, éhenhalás van...

linhbaba
 
 


Sziasztok!
Elnézést a zavarásért, de én már elkezdtem beszerezni a tavaszi-nyári cuccokat. A tavalyiaktól azonban nem férünk, így eladok egy zsáknyi ruhát. Nézzétek meg, mik vannak. Olcsók és jók! Fiúknak és lányoknak egyaránt!
http://picasaweb.google.hu/visnyei.andi ... yosHolmik#
http://picasaweb.google.hu/visnyei.andi ... iusCuccok#
Egy klikket megér!
Szép estét!

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

A mai napunk elég lájtos volt. De. itthon, du. anyukáméknál, közben elszaladtunka CORA-ba, Szöszke, ott tök kevesen voltak! Aztán este 7-re értünk haza, így a végén nem marad időm hajat mosni se és még nem is fürödtem ma :shock:

Nyugtonmalac - ???????????????? Remélem minden rendben Lilikével, jelentkezz, ha tudsz!

Timi - nekem nem kemény ha megfogom a bőrt, sőt, inkább puhább lett, persze az egész hasam löttyedék :?

Mtücsök - júj de édesek ezek a képek! Az ülőkádas besz@rás, nagyon tetszik! Kényelmes benne a babának amúgy? Mármint hogy simán tud benne ülni? Mert lehet, én is beszereznék egy ilyet Lottikának! Bár ha Áron baba 30-40 percet is elvan benne, akkor valszeg kényelmes :lol:
Mi nem hiszem, hogy megyünk a talira, sajnos Lottika még mindig nem százas, az orrából hihetetlen trutyi jön ki :shock:
Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adri - örülök, hogy el tudtatok menni a koncertre és hogy jól sikerült és minden rendben ment! Nagyon komoly az együttes, megnéztem az oldalt, egyelőre nem hallgattam bele a zenékbe, de kíváncsi vagyok, úgy láttam, hogy párod énekel, igaz?

Veronika - üdv köztünk! Hogy-hogy ilyen pici súllyal született Pálma baba? Hamarabb kivették? Nálunk 1 hónappal korábban jött Lottika 2700 grammal. A tejet sajnálom, hogy-hogy nem jött össze? :cry:
Nagyon szép baba Pálma, a neve nekem is nagyon bejön!

Bettike - milyen kupon kell? Honnan?

Rólunk még annyit, hogy sajna még mindig náthás a leányzó, fújjuk-szívjuk az orrát, orrcsepp, cebion, nurofen, közben megy a vas-folsav, a D-vitamin, a gél szopik előtt... totál kész vagyok, állandóan kanál van a gyerek szájában :roll: És állandóan mosogatok... ha holnap is szörcsög, hétfő reggel elvisszük a dokihoz, hogy nézzen rá, végülis akkor már egy hete lesz, hogy megfázott (azaz holnap) és ez nem játék :?

Na ez van, megyek gyorsan fürdeni, aztán eldölök, nagyon fáradt vagyok, holnap pedig vendégek jönnek, terveztem,hogy beszínezem a hajam feketére és sütök palacsintát, úgyhogy szükség lesz az erőre (ami ált. nincs) :?

Egy kép búcsúzóul és jó éjt mindenkinek és a beteg bébikéknek mihamarabbi jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Kép

Na még ezt :lol:

De most már tényleg mentem fürdeni 8)

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Linhbaba, tudod, anyatejes babáknál azt mondják, hogy 1 naponta 7 kaki, vagy 7 naponta 1 kaki is rendben van. :D:D Marcika hogy áll ezzel az üggyel? Gondolom, hamar megbarátkozik majd a baracklével.

Ildi, nagyon édes Lottika. Kis huncut rosszcsontnak néz ki. :D

Nymalac, Lilike? Helyzetjelentés?
Találtam én is Mei Tai szabásmintát. Hát nem túl bonyolult. Viszont a varrásnál jó erősre kell csinálni, le ne szakadjon.

Mtücsök, a Kika honlapján csak szemetesvödör meg felmosóvödör van. :D:D:D De gondolom ez a fürdővödör állandó termékük, nem?

Kép
szöszke
 
 


Marek, találtam neked egy oldalt! Kendők, Mei Tai megkötések:
http://www.babakozelben.hu/hasznalat/ha ... _kendo.htm

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok lányok!

Egy gyors életjel, és bocsi hogy nem tudok most visszaolvasni. Most jutottam még géphez, az utóbbi napokban apának segítettem a munkájában, így nem igen volt szabadidőm. Próbálunk valamit kezdni magunkkal, és elindítani vaalmit, de elég nehézkes.

Amúgy jól vagyunk, holnap -azaz ma :cry: -indulunk Sopronba. Reméelm mindne jól sikerül és jól fogjuk érezni magunkat.
Képzeljétek Marci már rengeteget forgolódik, megszámolhatatlan hogy mennyit, de csak a földön,a kanapé nem nagyon szimpi neki.
Tegnap megkóstolta a HIPP vilmoskörtét is, és ez ízlett neki, majdnem bevágta a kis üveg 3/4-ét! Ezt azért szeretem, mert kisebb mint a hagyományos csomagolás,és így nem kell napokig tenni venni.

Veronika üdv köztünk,nagyon szép Pálma! Ígézőek a szemei!

Megyek mert hulla vagyok, majd hozok képeket! Jó hétévégét mindenkinek!

Kép
kincs27
 
 


Helyzetjelentés tőlünk: 40 fokos lázzal fejek, hulla vagyok, Lili kb 38 körül mozog, volt egy hányása, sztem a takony nyelés miatt.
Bori tuti elkapja, mert etetésnél lenyaltam a kanalát...

Ez van, ha rendbejöttem jövök majd... addig felépülünk.

Talira mi nem mehetünk, de valamit kitallok majd, hogy megmutassam a megaegyszerű MT felkötést... A videán gondolkodom :)

Most megyek, bekapom a lázcsillapítót, és alszok, ha tudok...

Liliputis rendelésekkel kapcsolatban PÜ-ben értekezünk...

Bocsi, de így jártam :(

Puszi mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Elszálltak az írásaim, újrapróbálkozom...

Ny.malac!
ezt borzalmas még olvasni is :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:
MINDEN BETEGSÉG MONDJON LE!!!!!!!!!

GYÓGYULÁST MINDENKINEK!!!

MINDEN BABÁNAK ÉS SZÜLEIKNEK GRATULÁCIÓIM, CSODASZÉPEK VALAMENNYIEN!!!!!!!

könyvajánló: talán többen ismeritek, hasznos olvasmány:
http://www.gyermekabc.hu/1381-ANYA-TANITS-ENGEM.html

altatás:
én nem olvasok könyveket, a józan eszem szerint cselekszem. Konsti kézben alszik el. Vagy apa hasán-vállán vagy velem. 5-10 perc, utánna berakjuk az ágyába és alszik. Ábel már nagyfiú, de még úgy alszik el, h összebújunk, piszkálja a hajunkat, majd elalszik. Őt is gond nélkül be lehet tenni a helyére.
Mindenkinek megvan a maga módszere és az a jó. Nincs itt szadianyú. Én igyekszem mindent megtenni, h aludjon. (szellőztetek, etetés, tiszta pelus, pukimentesítés, íny masszázs,büfi....)
Tegnap délután Konsti is több órán át kínlódott. Már nem tudtuk mi baja, mindent kipróbáltunk. A végén csak elaludt....Nagyon nehéz, de ha mi nyugodtak maradunk, akkor az mindenkinek jó.

éjszakai kelés: Konsti korábban 1-2 óra között kelt, most 3-4 óra között. Igaz Ő már 19-20 óra között durmol.

apahiány: megtapasztaltuk, h addig nem alszik el Konsti, amíg nem játszott 30-60 percet apával. Igényli, h bohóckodjanak kettesben. Én addig Ábelezek. Ábel úgyanígy igényli a maga apázását. :D

babakötvény: nekünk bankban van. Állami garancia van rá. Kicsit jobb a kamata, mint a Kincstárnál és "sok kicsi..."

babaétel: főzök külön. Egyszerre több adagot és lefagyasztom. Főleg az elején keveset esznek. A csirkemellet pld. kis kockára vágva megpárolom, majd a főzővizével kiadagolom jégkockatartóba. A babaebédbe elég egy kockát elővennem. Pici olajat (1mellhez 1 teáskanál) is teszek a párolólébe és úgy párolom. Fűszert nem használok egy éves korig, csak zöldfúszert, de azt is csak a HT. 2. hónapjától. Ha megyünk valahová, kis dobozban viszem a kajcsit a kicsinek. Sok helyen van mikró (étterem, bevásárlóhely, benzinkút és elég egy mosoly, máris megmelegítik)

ebédfőzés: este főzök egytálételeket. Rakott zöldség, pörköltféle, husi tepsiben, saláták, tészták....Ha nagyobb mennyiség akkor azt is fagyasztom és ha úgy alakul tudok mihez nyúlni. Levest 7végén, azt is elrakom és hét közben a fagyasztóból van a leves. Szerencsém van, Bence nem válogatós és nem is várja el mindennap a meleg vacsit.

MINDEN ÚJ ÉS RÉGI-ÚJ CSATLAKOZÓNAK NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!! :D :D

ADRI!
BOLDOG SZÜLINAPOT!! :wink: :P

rólunk: Konsti még nem fedezte fel a lábait, maximálisan leköti a keze. Tegnap már a két hüvejkujját szopizta egyszerre :lol: :lol: :lol: Gögicsél, emelgeti a fejét, nevetgél.....
Ő is fél a sötétben autózni, sétálni. Így úgy intézzük, h elkerüljük az ilyen helyzeteket.
Nem tudom nálatok, hogy van, de Konsti iszonyat éles hangon sír, ha megijed. Elég annyi, h Ábel visítson...
Ábel egyik napról a másikra szobatiszta lett. Remélem a beszéde is így fog beindulni.

5 hónapos adataink: 6320g és 63cm.

Kép 5 hónapos

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok
Tegnap nem jőttem, mert szinte egész nap sétáltunk. Jól esett, de most fáj a fülem. Kár, hogy nem szeretem a sapkát... :roll:

Ildi
Borinak is kéne adnom folsavat, de nem tudom, hogy milyet és mennyit. Az is van direkt babáknak?

Veronika
Üdv köreinkben! Velem se fogsz sokat sétálni, mert vidéki vagyok.

Nyugtonmalac
Ne már! Te sem úsztad meg? Drukkolok, hogy legalább Bori megússza! Lehet rá esély, hiszen anyatejes baba.

MTücsök
Nagyon jók a képeitek! A férjem meglátta a fürdővödrös képet és mondta, h vegyünk mi is egy ilyen vödröt. Meggyőző az a kép.
Ha a gyerekek nem lennének Betegek, akkor eljönnél a talira? Mi szerintem megyünk...

Zsuzsu
Megkezdted már a hozzátápit?

Tali
Nem lehetne esetleg még egy hetet várni vele, hogy a betegek meggyógyuljanak? Meg páratlan szerdán Szöszke is tudna jönni...

Rólunk
Tegnap bementünk a kórházba tápszer ügyben. Annyira imádom az ottani doktornőt. Beszélgetett Borival, megdajkálta, adott puszit a kobakjára. Pedig tök sokan voltak. Végre egy hely, ahol nem csak egy eset vagyunk. Tök jót dumáltunk vele. És a nővérek is jó fejek. Ők is körbeugrálták Borit, pedig naponta találkoznak ekkora babákkal. És mivel a mi háziorvosunk se szakmailag se emberileg nem az igazi, megbeszéltem a doktornővel, hogy ha bármi baja lesz Borinak akkor az ő magánrendelésére fogom vinni. Ő legalább nem nyomja tele antibigyóval, mint a mi dokink. Azért remélem, hogy nem kell sűrűn találkoznunk.
Egyébként van már javaslatunk tápszerre, azóta elég is a tej. Szerncsére ingyen kapnánk a tápszert ha szükség lenne rá. Azért szerencse, mert ez a tápszer 9000 forint, a Vaterán 4000-ért árulják. Most arra gyúrok, hogy ne kelljen kibontanom és később eladhassam. :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


nyugtonmalac: 4 hós fiam: 7000g és 66cm
/ köszi/
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


és mivel már régen tettem fel képeket, most bepótolom :wink: :
Kép meddig kell még itt várnom?
Kép finom ez a nadrág :lol:
Kép pufóka

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


és a nagy kedvencem 8) :
Kép igy tévéznek a nagyok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szöszke!

Nem tudom, hogy a kikában mindig van-e mert azt nekem csak mondták, hogy ott is van a baba osztályon de ott nagyon drága 7000.- állítólag. Ha fölhívod őket biztos megmondják neked, hogy van-e. Szokott még ilyen lenni a KENGURUBAN is. Nem tudom most van-e.


Rákerestem neked a neten és itt a legolcsóbb:
http://babyfun.axiomarket.hu/item/furdetodezsa


MAREK!
Igen, ha meggyógyulunk akkor minden képpen megyünk a talira. Szeretnék megismerkedni személyesen mindenkivel és rátok külön kíváncsi vagyok. Megnézném már Borcsit milyen élőben, mert a képeken teljesen oda vagyok érte!

LOTTIkának is jobbulást!

Igazából Lovászkata kisfiára lennék még kíváncsi igazán mert tényleg hasonlít az én Áronomra.
Mindenkire kíváncsi vagyok, olyan jó lenne tudni ki kicsoda.
Egyébként van már egy kb. lista, hogy ki jön????

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Marek!

Neked most mekkora Bori lába, hogy M-es cipőcskét kérsz neki???


Szerintetek, ha Áronnak most 10 cm a lába akkor őszre elég neki az M-es??????

Gyorsan segítsetek mert írnom kell Nymalacnak.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a Szabi és hómalac dicéreteket és a gratulációkat!

Veronika - Üdv itt is! :lol:

Adri - Tök jó, hogy ilyen klasszul sikerült az este! Minden elisemrés Julcsikáé! Na jó, a tiéd is! :wink:

Éva - Én is ilyen alibivel eszem. :wink: Meg is látszik! Örülök, hogy Áron jobban van! Csini a rucid!

Éhen nem halnak a gyerekek, ne aggódjatok! A életöszötnük erősebb. Ha van tejcsi az üvegben és nagyon éhes, tuti, hogy előbb-utóbb rájön, hogy kell enni belőle, vagy ha nem, akkor egy kis sírás után elalszik és aznap diétázott. :wink:

Bangham - Nem próbáltam, mert szerintem azt csak akkor működik,ha már viszonylag stabilan ül. Meg nekem azóta van Liilputis hátim és inkább azt használom.

Borkaby - Terhesgatyó parti jó ötlet! :lol:

Hogy ki volt jó csaj és ki nem? Erről csak annyit, hogy én a terhesség alatt se nagyon mertem ráálni a mérlegre, csk akkor, ha a védőnő kérte. Így kb. 13-14 kg plusszal mentem szülni, de alapból si volt rajtam fölösleg jócskán. Amióta megvan Szabi rá se mertem állni a mérlegre! :roll:

Tücsök - Nagyon cuki Áron!A vödrös a legjobb!

Képzeljétek Szabi pénteken megfordult! Mire visszaértem a konyhából, hanyatt találtam az ágyban! Aztán sikerült meglesnem, hogy csinálja: tolja a fenekét felfelé az egyik kezét bhúzza maga alá, aztán kidobja a popsit oldara és kész. Szóval nem épp a szabályos technika, de legalább már próbálkozik. A hasalás is egyre jobban megy. JA, és ugye megint elkezdtem aggódni a tej-ébredés kapcsolaton, erre ma éjjel 9-reggel 1/4 6ig aludt. Igaz, napközben nem sokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.bettyna 2009.03.01 10:54-kor.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


JA, mi megyünk Peváékhoz, de lehet, hogy édes ketteben leszünk? :?

Ny.malac - JOBBULÁST NEKTEK!!!!!! AZ A FRÁNYA VÍRUS!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Nusildi,
nem azért született kis súllyal, mert hamarabb született volna, 1 nappal a kiírt dátum előtt jött, úgyhogy tökéletes volt az időzítés :)

Én elég vékony vagyok, a terhesség is eléggé megviselt, a legvégére 4 kilóval voltam csak több, mint terhesség előtt. Az első pár hónapban meg csak fogytam és fogytam... egyáltalán nem kívántam a kaját. Végig ez volt, alig csipegettem valamit.

A szüléssel meg az utána lévő 1 héttel meg lement 8 kiló, mostanára kezdem visszaszedni az "eredeti" súlyom.
Valószínűleg a tejcsi is ezért nem indult be.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia Bettyna! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Marek, köszi, hogy lobbizol mellettem. :D:D:D Nézd meg a kendőmegkötős linket, amit éjjel szúrtam be neked!

Szbettina,
mi a szabályos megfordulás? Nekem tökéletesnek hangzik, amit írtál. A fordulás kivételével már Gergő is csinálja, amit írtál, szóval nálunk is hamarosan meglesz. Na, akkor vége a jó világnak. Nem hagyhatom majd az ágy közepén, amíg wc-re megyek. :D Nem baj, hagyom majd a kiságyban.

Timi, Sanyika szép fejlett baba. :)

Nymalac,
gyógyuljatok meg!!! 40 fok :?

Kép
szöszke
 
 


mtücsök: fiad nagyon hasonlit l.kata Norbikájára /gyanussan :wink: /

borkaby: én is :roll: :wink:

szöszke: remélem igazad lesz :lol: . bár most sikerült felszednem magamra +1kg-t. talán nem kellene annyi csokit ennem :oops: :oops: :oops:

ldi: nagyon aranyos Lottika :wink: .remélem mihamarabb meggyógyul szegény :cry:

nyugtonmalac: jobbulást nektek

veronika: eddig az én fiam volt itt a legkisebb súlyú, idöre született baba 2750g és 48 cm-el /4napot sietett/ :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?