Új privát üzeneted érkezett!

Dodó, köszi, megkaptam a privit is!
Hú, jól megijedhetetek, remélem csak papírt evett attól nem lesz semmi baja!

Kép
Kép
patr
 
 


Tita de akkor holnap tényleg számolj be mivolt Andival ez a kis találka! :)

Jaj szegény dodó elhiszem hogy megijedtél, ilyen előfordul és sajnos elő is fog még! Olyan furi ez, mert hiába próbálunk tökéletes anyák lenni, sajnos vannak ilyen kis apró dolgok, amit még mi se veszünk észre! Férjed meg miért mond ilyeneket? Neked is kell egy kis kikapcsolódás! És örüljön hogy ezt velünk teszed, nem pedig elcsavarogsz otthonról egész nap!

Jó éjt minden anyucinak és babucinak, és a kis betegeknek pedig jobbulást!

Kép
linda24
 
 


Vera, majd neked is válaszolok, csak most nem ott jár az agyam, bocs!!

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Jó reggelt!

Sajna nincs táblim, így nem tudom, kinek kell boldog hófordulót kívánni, azt tudom, hogy a holnpa helyett ma Bencének! Isten éltesse!

Zoli elment :cry: :cry: :cry: 8.30kor repül Londonba, első lépésként.
Adél persze felébredt rá 6-kor, azóta fent. Most épp csendben játszik az ágyában. :)
Asszem elő kell vennem az orrszívót...

Remélem Lizynek semmi baja! Megértem, h megijedtetek! Az sem tuti, hogy megevett valamit....Én különben hetente kétszer takarítok, plusz még néhányszor felseprek! Ennyi megy, kész. Nem szép Attilától, hogy egyből rádkente a felelősséget. Utálom az ilyesmit. mindannyian hibázunk, nem lett semmi belőle.

Timi, ma én is derelyét csinálok!
Na, mindekinek szép napot!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Patr:megy a hatalmas drukk a picuri Babának!!

Éjszakánk olyan szinten volt pocsék,hogy mindjárt összepottyanok-rémes...alig aludt Domi,milliószor felébredt...én meg továbbra is szenvedek a hasmarstól,plusz még ugye meg is jött,de éjszaka annyira volt hogy kész...na,nem részletezem,szóval kész vagyok,ráadásul a gerincem mellett folyton valami izomba olyan szúrás jön,hogy csak kapkodok levegő után,és Domihoz alig tudok lehajolni vagy felvenni-kicsit elegem van,és még Apára is megorroltam,hajnali kettőkor jött aludni,addig gépezett,ma meg persze próbáljam valahogyan felkelteni,hogy segítsen :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Patti: sokat gondolok unokatesodra es a kicsi babara! Remelem a jo Isten eros picurnak almodtam meg a babat es akkor ha ido is kell hozza de minden ok lesz!


Dori: ugyan mar, pairt, sot barm imast is ossze tudnak szedni akarhonnan!Ami eszedbe sem jut. Anna multkor egy noteszt kaparintott meg mondom semmi baj, meg ha szet is tepi, de nem o egy emlekben beletett bonbonos papirt szedett ki, amit szep csendben elnnyammogott.
Ok nala megvan az a szerencse, hogy iszonyat nagy darabokat kepes ug ylenyelni hogy ne fulldokoljon :shock: nem lehet ilyenert senkit sem hiaztatni, foleg nem a gyerek elott, kicsik de nem hulyek es ezt mind jegyzik. Egy ez ha koncentralsz is elo fordulhat, ketto nem csinalt o konkretan rosszat, felfedezi a vilagot, ami neha veszelyes.
Na ilyenkor jon az hogy fogod magad es azt mondod Atillanak lemesz 3 orara. Koncentraljon o.
En ma epp keszulok megtenni. AMiota all nem mentem el, es azert nem ugyan az igy vele lenni mint mikor meg csak maszott...
lehet Aleko hiv 1 ora utan, hogykesz vege nem megy :?



Marcsi, ok, akkor ugy latszik meg tobb volt eleve rajta, ami nem gaz mert egy fillerunk sincs, a dugit vettem elo.

Andi, Tita: igen titokzatosak vagytok!
Vendég
 


Anna tegnap megtanult tapsolni:)
persze ha mondom tipsi tapsi, csak ugy maganak.
Es ma "megkert" fujjak buborekot, mutatta a fujot, nyogott egyet majd fujt, tuti azt jelentette buborekot akar :P
Vendég
 


Jó reggelt!

Patti!
Van valaami hír az unokattesódról?

Dodó!
papírevés előfordulhat, és az, hogy félrenyelte, nem a te hibád. Nálam Emma rendes kaját nyelt félre.Sajnos az ördög sosem alszik
szóval szerintem Attila ne hibáztasson, én innen téged igen jó háziasszonynak és gondos anyukának látlak.

Én naponta porszívózom a szőnyeget, meg heti 2x felmosok.

Kata!
Na, akkor kezdődik a nagy Apa-várás :P
Jövő szombaton jön, ugye?
Holnap meg megnézitek a pecót?
Merre van? panel vagy tégla?---ha nem vagyok indiszkrét :wink:

Kike!
Jobbulást.

Emma 7-kor kelt, 3 szor ébredt, reggel nem tudtam megetetni megint :evil:
Ma veszek valmi nagyobbaknak való tápot, mert most már sztem a 4-5 deci tej sincs meg. Aztán valahogy majd rászoktatom az ivásra, más nem, akkor a csőrösből.

Túró, joghurt a mostani orvosi ajánlás szerint mikortól vezethető be???

Mi ma itthon ülünk, Apa fordít valamit, mi meg piacozunk, sétálunk, elvagyok.
Úgyhogy még tuti benézek.

Puszi

Ja! Emma tapsol és bújik (elolvadós szmájli)
Vendég
 


Jó reggelt!
Csak gyors bekököszönés, hamarosan jönnek a szüleim. Éjjelünk jó volt.

Orsi!
Egy ismerősöm sima maci kávét tett a tápba, és a fia így itta meg.

Patti!
Drukk az uncsitesódnak!!!!

Bandi, Titi!
Csúnya és rossz Cicák vagytok (South Park), h ennyit kínoztok minket a képek miatt!
20150601134430
 
 


akata!
köszi a köszöntést :D hát igen, spórol a gyerekem a 7. hófordulóján :)
Arról lemaradtam, hogy Zoli meddig lesz távol?

kike!
hát nem is tudom mit irhatnék ++++ és persze csíííí

anyjuk!
gratula a tapsihoz. Bence is már vagy 2 hete ezt csinálja. akkor is ha eszébe jut, de ha mondjuk hogy tapsoljon akkor csinálja :D és mindegy hogy ki kéri meg.
krisztián, anya, én, zsuzsa, zoli, tapsol ő már mindenkinek. csattogósan!
olyan édes.
a multkor lepisilt és akkor is megtapsolta magát 8)

orsóanya!
látom nálatok is bejön a tapsolás :) ugy látszik már szépen eljut az összes babci erre a szintre. olyan jó érzés :wink: :D
imádom őket!

mi olyan 4 körül keltünk enni, de durmolt is tovább. aztán 6-kor felkelt, rotyi, játék, nagyágyban tv apa mellett :shock: aztán megetettem egy kevéskével, most ujra alszik. a nagyágyban... :evil: :x nem tudom mikor kel.
apjukunk 10-re megy dolgozni. 9-kor fel kel kelnie hogy elkészüljön. szerintem arra bence is felébred.

bence ebédje fő. saláta + krumpli, jaj megyek is már tuti jó, elkapcsolom a tüzet alatta. :D

jah kata!
alig maradt gombóc. apánk megevett 5-6 darabot egy ültő helyében :shock: :shock:
asszem valamit össze kéne dobni másodiknak, mert hát maradt vagy 4-5 darab. kajálásából kiindulva vagy ő lakik jól vagy én, ő meg csak felcsigázza magát a maradékkal. rajtam 2 max 3 db kifog. a többi meg neki nem elég :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jó reggelt!

Jujj, szegény Lizy! Remélem a kis lelke is meggyógyult!

Patri! Hú, drukkolok, hogy ne legyen baj!

Tegnap nálunk is megvolt a riadalom. A babakocsi összecsukva a bejárati ajtó mellett volt, így a tolókarja lefelé áll, hát Levi odasettenkedett és már nyúlt a karért, én innen azonnal pattantam. Három méter a távolság, de nem értem oda időben. Magára rántotta a majdnem 14kg-os babakocsit. Ki sem látszott alóla. :cry: :cry: :cry:
Szegény úgy sírt felkaptam, bevittem a szobába néztem végig, nincs-e rajta sérülés. Szerencsére nem találta el úgy semmi, mert a fektetős rész fordult rá. Sírtam vele együtt és még akkor is remegtem, mikor ő már vigyorgott. Szerencsére semmi baja nem lett.

Így utólag belegondolva marha könnyedén hajítottam félre azt a szart. Tényleg van valami ebben az adrenalin-dologban.

Negatívot teszteltem. Most várom a csodát. Tuti holnap jön, mikor utazunk. :roll:

Tegnap ott voltam a DM-ben és elfelejtettem a cumifejet! :evil: Én hülye! Itt is van DM, de alig van valami ilyen dolgokból. :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Anyjuk! Édes lehetett, ahyogy követelte a buborékokat! :D

Marcsi! Ha lesz nálad tali, oda mi is el tudunk menni.

Már úgy mennék én is egy ilyenre!

De Titi! Andi! Hogyan....?

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Köszi a drukkokat, rájuk fér!
Nem tudok új infót, ha tudok valamit majd megírom!
Nekem ma még a négy gyerek mellé az anyósom is jön, nem tudom mennyit tudok itt lenni, itt is alszik, tehát majd hétfőn leszek teljes erőbedobással!

Kép
Kép
patr
 
 


Na, indulok a dolgomra, már apus is felkelt. Bolt, takarítás, mosás, főzés. Úgy terveztük, hogy holnap megyünk a nagyszüleimhez egy hétre, de még nem biztos, hogy összejön.

De ha mégis...

Mindenkinek jó hétvégét, gondtalan babázást! Betegeskedők pedig gyógyuljatok meg hamar!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti! Drukkolok, hogy el tudjatok utazni! Jót tenne biztos Levinek is!

Kike, kitartás! Remélem jobb lesz a következő éjszakátok!

Tamara, írok pü-t!

Orsi, milyen tápot evett Emma korábban? Ha-t vagy nem Ha-t? Ha nem HA-t és nem volt baja, akkor szerintem nyugodtan adjál neki tejterméket. Különben meg várnék még 2 hónapot...
Ha Adélnak nem lenne tejérzékenysége, szerintem én 10-11 hósan adnék tejterméket.

Igen, holnap megyünk újra megnézni a lakást. A harmadik kerület szívében van,ez nagyon mellette szól. Csúsztatott zsalu, ami a panel és a tégla között van. Beindult a fantáziám igazából- pl kitaláltam, hogy ha kiszednénk egy falat lehetne elől egy nagy amerikaikonyhás nappalit csinálni szerintem. Meglátjuk.

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!
Éjjelünk lehetett volna jobb is, de ugy látszik apácska hétvégékre megtáltosodik! Lizy fél 7 -7 körül kelt. Apácska kiment vele játszani, engem meg hagytak aludni negyed 9-ig. Olyan jó volt. Akkor is kávéval ébresztett, és ő főz ebédet! 8)

Mary!
Én még soha nem csinálhattam meg, hogy lemegyek egyedül akár egy órára is, nem hogy 3-ra! :( És pont ezt magyaráztam, hogy mióta minden mellett feláll Lizy, nagyon kell figyelni őt. Sőt a kanapé mentén kapaszkodva végigmegy.
Na, de ma megyünk együtt a hatalmasnagy bevásárlóközpontba (elvileg a telefonom elhozni, mert készen lett), de tuti lesz olyan, hogy ráhagyom a babakocsis gyereket, és megyek egyedül is nézelődni! 8) Minden szívbaj nélkül!

kriszta!
Jó, hogy ti is megúsztátok ijedtséggel.

d.dodó
 
 


sziasztok,
látom, mindenhol megvan a napi ijedelem a kicsik miatt... hihetetlen, miket bírnak művelni, annyira résen kell lenni!
Nálunk: Szonja jobban van, köszönjük a drukkokat! Nándika nagyon elkezdett köhögni (ez jó hír a sok hörgés után), éjszakára betettem a szobájába borsmenta illóolajos párologtatót, rengeteg váladékot köhögött fel. Hogy miért nem jutott eszembe hamarabb??? Szonjának is betehettem volna :(
Most már mindegy.
Én is alakulok, köhögök, úgyhogy minden rendben :wink: bár fáj a fejem, nem tudom, a nátha miatt-e vagy ez a nyavalyás idő az oka.

Tegnap már elkezdtem takarítani, Szonja összes alvóállatát is kimostam, meg az összehányt ágymatracot (áldom a kókuszmatracot, tényleg gyorsan megszárad!), és domestosos vízzel mostam fel mindenhol... Nándi szerencsére nem nyalja a padlót. 8)

Mára maradt a fürdőszoba, meg a nappali... meg hazajön kicsit Zoli (váltja az anyukám a kórházban) zuhanyozni, enni, bevásárolni, úgyhogy ebédet is kell főznöm valamit.

Kérdés:
ha Nándi rendesen felköhögi a váladékot, akkor ugye nem lesz tüdőgyulladása? Vagy attól még lehet? Nem lázas, de nagyon köhög. Mondjuk anyukám tegnap este meghallgatta, és tiszta volt a tüdeje - de Szonját is a gyerekorvos kedden este nézte meg, csak pici szörcsöt hallott az egyik tüdőben, szerda éjjel pedig tüdőgyulladással kórház... (és kedd délelőtt anyukám nem hallott semmit Szonja tüdejében!)

KépKép
szkagi
 
 


Ági, ez nehéz kérdés. Jósolni nem lehet.
Lehet hogy a háziorvos nem hallja, 2 óra múlva én meg az ambulancián igen ( és fordítva). Van oylan tüdőgyulladás, amit nem is lehet hallani :( Ha nem lázas, az jó jel. Azért ha az anyukád meghallgatja az megnyugtató, nagy disznóság van meghallja. az jó hogy felköhögi a trutyit ( lenyeli utána?)
További javulást Nektek!

szép napot, Dóri!

Kép
andkata
 
 


Akata,
hol néztek lakást? (nem tudom, hol van Óbuda szíve :D ) Mi is nézünk Óbudán anyukámnak, hogy közelebb legyen hozzánk. De ő annyira nehezen szánja el magát bármire is! Akarna is költözni, de utálja a vele járó hercehurcát. Viszont ha nem költözik, fel kell újítani a jelenlegi lakását, és ezt a gondolatot el sem bírja viselni - mármint hogy felfordulás, idegenek a lakásban (cipővel?!!!! :D ).
Mekkora lakást néztek?

KépKép
szkagi
 
 


Akata,
lenyeli, amit felköhög - jobban, mint a hozzátáplálásnál bármit :lol: na nem mintha ízlene neki, de nyeli hősiesen. Tegnap nem ette viszont a sütőtököt... az rosszabb?

KépKép
szkagi
 
 


Ági, örülök, hogy javultok!

Nem merek telefonálni, hogy mi van velük! :?

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Bocsi de egy kis belekotty. :oops:

Patr!

Drukkolok unokatesódnak nagyon. Bíztatni jöttelek Titeket! Előhoznék 1 pozitív példát.

Nővéremnek 9 évvel ezelött a 24-ik hétre született meg a kisfia 850 grammal!!!!!!! Nem sok jót igértek nekik. Na már most azóta a gyerkőc 2-ik osztályos nagyfiú. Iszonyatosan eleven "égetnivaló" kölyök. És EGÉSZSÉGES!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Csipcsab, köszi!
Azóta utána számoltam, és egy-két nap híján betöltötte a 27. hetet.

Kép
Kép
patr
 
 


Néhány kép a gyerkőceimről:

Szonja tündérke jelmezben
Kép

Szonja beteg, Ludas Matyit nézi, és Ludas Matyi kalapja van! :wink:

Kép

Nándi egészségesen:

Kép

Nándi betegen, most :(

Kép

KépKép
szkagi
 
 


Ági:örülök hogy javul Szonja!
További gyógyulást nektek!!

1946 (63 éve történt)
A budapesti Markó utcai fegyház udvarán háborús főbűnösként kivégezték az 54 éves Imrédy Béla volt miniszterelnököt.

1986 (23 éve történt)
Meggyilkolták Sven Olof Joachim Palme-t Svédország miniszterelnökét.

1000 (1009 éve történt)
Finnországban a Kalevala ünnepe.

1832 (177 éve történt)
Megalakult a Budapesti Hídegylet gróf Széchenyi István kezdeményezésére, feladata a Lánchíd felépítésének támogatása volt.

1869 (140 éve történt)
Párizsban 78 éves korában eladósodva és magányosan meghalt Alphonse Marie Louis Prat de Lamartine francia romantikus költő és liberális politikus, aki 1848-ban a külügyminiszteri tisztséget töltötte be. Fő művei: "Költői és vallásos harmóniák", "Szókratész halála", "Egy angyal bukása".

1899 (110 éve történt)
Eberhardban (Pozsony vármegye) 90 éves korában meghalt gróf Apponyi György országbíró, a későbbi neves politikus, gróf Apponyi Albert apja.

1912 (97 éve történt)
Megszületett Alfonzó eredeti nevén Markos József színész, artista (Keménykalap és krumpliorr).

1972 (37 éve történt)
Pasadenában meghalt Zechmeister László vegyész, akit elsősorban a kromatográfia területén végzett munkássága tett híressé.

1066 (943 éve történt)
Megnyitották a Westminster Apátságot.

1824 (185 éve történt)
Megszületett Kertbeny Károly műfordító, bibliográfus. Petőfi verseit az ő fordítása tette ismertté külföldön. Arany János, Garay János, Vörösmarty Mihály, Jókai Mór műveit és magyar népdalokat fordított németre.

1852 (157 éve történt)
Meghalt Beszédes József vízépítő mérnök.

1883 (126 éve történt)
Megszületett Somlay Artúr kétszeres Kossuth-díjas színész, színészpedagógus (Valahol Európában).

1906 (103 éve történt)
Megszületett Bugsy Siegel amerikai gengszter, ő nyitotta meg az első kaszinókat Las Vegasban.

1910 (99 éve történt)
Megszületett Vincente Minnelli amerikai rendező, aki 1958-ban a Gigi című filmjéért megkapta a legjobb rendezőnek járó Oscar-díjat. Ismert filmje még: Bovaryné; Egy amerikai Párizsban; A zenekar kocsija.

1923 (86 éve történt)
Megszületett Charles Durning színész (A nagy balhé, A végső visszaszámlálás, Aranyoskám, Magas barna férfi felemás cipőben, Hollywoodi Mesék - Magyar szemmel).

1926 (83 éve történt)
Megszületett Szvetlána Allilujeva, Joszif Visszarionovics Sztálin szovjet diktátor leánya, aki 1966-ban elmenekült a Szovjetunióból és amerikai állampolgárságot szerzett.

1948 (61 éve történt)
Angliában megszületett Mike Figgis filmrendező, forgatókönyvíró, zeneszerző, operatőr (Higgy neki, hisz zsaru, Las Vegas, végállomás, Tíz perc: Cselló).

1957 (52 éve történt)
Brooklyn-ban (New York, USA) megszületett John Turturro színész (Hannah és nővérei, A szicíliai, A nagy Lebowski, Ki nevel a végén?).

1960 (49 éve történt)
Befejeződött a nyolcadik Téli Olimpia az amerikai Squaw Valleyben.

1977 (32 éve történt)
Először született gyilkos bálna fogságban Los Angelesben.

1986 (23 éve történt)
Máltán a Miss Európa szépségversenyen harmadik helyezést ért el Molnár Csilla Andrea, az 50 év kihagyás után 1985-ben megrendezett első magyar szépségverseny győztese volt.

1988 (21 éve történt)
Befejeződött a tizenötödik Téli Olimpia a kanadai Calgaryban.

1632 (377 éve történt)
Olaszországban megszületett Jean-Baptiste Lully zeneszerző.

1886 (123 éve történt)
Megszületett Rácz Aladár Kossuth-díjas cimbalomművész.

1933 (76 éve történt)
Torontoban (Kanada) megszületett Sidney J. Furie rendező (Bíborszív, Vasmadarak - Lángoló égbolt, Baj-társak).

1940 (69 éve történt)
Először közvetítettek kosárlabda mérkőzést a televízióban.

1942 (67 éve történt)
Megszületett Brian Jones a Rolling Stones tagja.

1948 (61 éve történt)
Megszületett Mercedes Ruehl Oscar-díjas amerikai színésznő (Dupla vagy semmi, A halászkirály legendája, Az utolsó akcióhős).

1957 (52 éve történt)
Megszületett John Torturro színész, rendező. (A pénz színe, Dzsungelláz)

1993 (16 éve történt)
Meghalt Ruby Keeler amerikai táncosnő, színésznő (New York járdái).

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sajnos mennem kell, vár a takarítás-főzés, miegymás. Majd még jövök hozzátok!

KépKép
szkagi
 
 


Ági, ezek a gyerekek csudaszépek!

Kép
andkata
 
 


Ági, nagyon szépek, és hogy hasonlítanak rád!!!

Kép
Kép
patr
 
 


sziasztok!

Ági de jó hogy Szonja már gyógyul!Gyerekek meg nagyon szépségesek!

Patr remélem jól lesznek unokatesódék!

Kriszti jó hogy Levinek semmi baja nem lett! Jaj ezek a babák annyira tudják hogy kell megilyeszteni minket!

Mi is tapsolunk már,annyira cuki mióta ül mindig tapsikolhatnékja van! És tegnap belekapaszkodott az ágy szélébe és felhúzta magát,és kb fél percig állt! :shock: Mi meg csak lestük az apjával! olyan kis ügyeske! És képzeljétek tegnap mondta hogy apa! persze biztos csak véletlen sikerült neki,de olyan megható volt! :)

Kép
linda24
 
 


Lányok, én egyelőre kiszálltam, de a priviket minden nap megnézem, ha valakinek esetleg hiányoznék vagy akármibármi! :)

Cuppa mindenkinek! :wink:
Vendég
 


wera!
:shock: Ez most mi? Hogyan? Miért?

d.dodó
 
 


Szép napot :P

Nekünk mesés éjszakánk volt! :D
Csabici 3. napja aludt el egyedül a kiságyban. Persze előtte többször sírdolgált, meg dádájj, deedee, emma-emmi, stb, majd szépen letette a fejét, és aludt :D :D :D
Első ébredése éjfélkor volt, de nem vettem ki az ágyból, csak visszaadtam a cumiját, simi az arcára, és alvás :D :D :D Később 3 tájban ébredt, akkor kicsit kivettem, hogy igyon pár korty tejcsit, rögötn visszaaludt, majd 5 körül ue., és 8-kor kelt reggel :D :D :D

Minden éjszakánk ilyen lkassz lesz, hehehe :lol: :lol: :lol:

Pat!
Olvastam még este az unokatesódról :cry:
Nagyon drukkolok neki!!! Sok-sok ilyen pici babáról hallottam, akik olyan erősek, mint a kis tigrisek :wink:

Neked meg a hétfő nem jó? :( Vkatusnak a péntek, nekünk a hétvége...
Jajj, jajj! De jó lenne egy időpont, ami mindenkinek jó :roll:

Akatus!
Átmenetileg felerősítheti a tüneteket az olajfa - mint a homeosok is. Aztán hirtelen nagy javulás :wink:
Adélovics azóta is láztalan?
Izgi a lakásprojekt :D
Vendég
 


Wera?Ne már!!!!Miért????? :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ágicám!
De örülök Szonjának! Édes kicsi életem... Biztosan jól legyengült. De ha már sokat csacsog, nincs gond :wink:
Nándival meg minden oké lesz!

Kriszta!
Sajnálom Levit! Bizti mind2-n megijedtetek. Gyógysimi, gyógypuszi!

Dodó!
Szegénykém!
Nem elég, hogy megijedtél, még Ati is bánt, ejnye!
Papírdarabkát már én is találtam Csabi szájpadlásán! (Ha öklendezik, érdemes először a szájpadlását megkotorászni, mert oda szokott feltapadni :wink: Én legalábbis mindig onnan szedtem le ilyesmit Lilunál, és most is már 2X Csabinál!)
Ölelés!

Vikim!
Jó nagyizást!
Vendég
 


Kike! És minden horoszkópi-várományos!
Nem haragusztok, hogy Evelint most soron kívül előre vettem? Eliot jellemzését készítem, és szeretnék örömet okozni vele neki mielőbb. De mindenkiét elkészítem, ne aggódjatok, csak idő :wink:
Vendég
 


Sziasztok!


Tegnap már nem tudtam visszajönni, most meg nem emlékszem, mit akartam még írni akkor. :?

Pati: Drukkolok unokatesódéknak, és várom róluk a híreket! Remélem, jól fog sikerülni a hétvégétek, boldog szülinapot Szabolcsnak!

Ági: Örülök a jó híreknek! remélem, leánykád hamarosan otthon lehet majd veletek, Nándi pedig nem lesz betegebb.

dodo: Párodtól tényleg nem volt szép, hogy téged okolt, de lehet, ő is csak megijedt, és ezért hirtelen meggondolatlanul mondta, amit mondott. Jó, hogy hétvégére megjavul, de hétköznap is lehetne kedvesebb. :D (Nem lehet, hogy a munkahelyi stressz miatt kergébb hétköznap? :roll: )

Andi: Van valami újabb hír,, hogy a rokonság miért kért gondolkodási időt? (Párodat meg jól fenéken tudnám billenteni, és egyebet is mondhatnék... de inkább majd írok még pár sort priviben erről...)

Viki: Kellemes hétvégét nektek, jó banzájozást! Kérünk majd képet lalórül és az őt körülzsongó rokonokról! :)

wera: Nem ér igazolatlanul hiányozni!

akata: Majd gyere ide közénk sűrűbben, és akkor hamar eltelik az idő, míg párocskád odavan. Sőt Tami ötletén felbuzdulva, ha jövő héten jó idő lesz, összehozhatnnk valahol egy minitalit! Én nem vagyok ismerős a nagy Bp-en :oops: , de minden jó ötletre vevő vagyok! :D

véda: Ügyes Csabici, és egyre ügyesebb lesz! :wink: Veletek álmodtam! Voltunk a talin, és Csabi akkorát nőtt, hogy alig ismertem meg! Kb olyan nagy volt, mint egy 3 éves. :lol:
Az olajfalevél-csepp mekkora kiszerelésben van? (Arra emlékszem, hogy talán 4 eFt?)

Látom, mennyi baba tapsol. Lea nem, de ő ugye lényegében semmi mást sem csinál, amit a többi gyerek igen. Kis különc, de azért nagyon imádom! :lol: Ő inkább az én kezembe csap bele, ha odatartom elé, az jobban tetszik neki, mint hogy saját maga a két kezét összecsapja. :roll:
fmarti
 
 


Véda:én aztán nem haragszom!!Nagyon rendes tőled!Biztosan örülni fog neki Muffin! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ágikám!
Szonja nem tündérkejelmezben van, hanem ő maga egy tündérke! :D Ő Csingling!!!
Nánditól meg rendesen elolvadtam, na!

Wera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi a baj, drága anyusom???
Vendég
 


kike: Most hogy érzed magad? És Domival mi újság? Étvágya jobb már egy kicsit?
fmarti
 
 


Bence, boldog hóforduló-szerűséget! :D
fmarti
 
 


Mártikám!
Bizti azért álmodtad ezt, mert nagyon szeretnél itt lenni a talin!
És itt is lesztek!!!

Olajfa cseppek 60 ml-es kiszerelésben vannak. Sokáig eég, ha csak megelőzésre használod /napi össz 4-6 csepp/, így 2 hónapig is elég kb. De ha betegség van, akkor fel lehet emelni az adagot - meg ahogy nő, akkor is! - napi 3X3-4 cseppig, vagy többet is akár. Nem nagyon lehet túladagolni :wink:

Tamara!
Neked akkor a talira rendel egyet Anyu! (De valószínű lesz is itthon belőle, mert ez a legkelendőbb, állandóan ezt rendel, meg grapefriutmag cseppeket!)
Vendég
 


Bencének boldog hófordulót!

Márti!
Most utánad megyek, mint a birka! :lol:
A bútoraitok engem is érdekelnek!
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Apa elmagyarázta mi az a csúsztatott zsalu (honnan tudja???), és szerinte jobb mint a panel, mert nincsenek ugye összeillesztések, így kevésbé huzatos).

Dóri!
Nekünk jó mindkét időpont, de nem tudom hogyan juthatnánk ki, töröm a fejem :roll:

Wera!
Mi a baj, Nagyon leköt Bugri gondolom. Remélem nem másról van szó.

Mi most voltunk bevásárolni a Lidl-ben, de én Emmával du. még elfutok a DM-be, mert ma még nem evett :shock: (na jó, 2 kanál gyümit, de ennyi)
én nem tudom mi van vele, veszek tápot.

A tejtermékkel még várok akkor, mert idáig csak HA-t evett.

Márti!
A tenyérbeütés az nálunk is megy, hogy ketten tapsizunk együtt.
Miért mondod, hogy Lea nem csinál semmit? Forogni azért forog,nem?
Meg szépen ül, ahogy láttam.

Ági!
Gyönyörűek!!!!
Vendég
 


Márti:köszi kérdésed,nem vagyok a legfényesebben-hányinger,hasmars,Domi sem eszik szinte még mindig semmit,csak gyümit,de azt is keveset,és nehezen! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Márti!

Nem olvastam vissza, illetve nem találom a bútoros hsz-edet, de ha esetleg adtok el bútort, minket is érdekel!!!
Vendég
 


véda: Már nagyon várom a talit! A multkorin alig beszélgettem párótokkal, és akkor is csak keveset. (Egyedül Titit boldogítottam a szövegelésemmel hosszabban. :oops: :lol: ) Na meg remélem, ott lesz Marcsi, meg vkata, meg wera, meg Andi és mindenki, akikkel szilveszterkor nem találkozhattam személyesen. (Viki, ti is igazán jöhetnétek Lacinkóval és dodo, ti is jöhetnétek Lizyvel, meg kike Domcsival, meg a szegedi csapat!!! :wink: )

Hol lehet utánaolvasni ennek az olajfalevél terméknek? Azt hiszem, tavaszra nagyon jó lesz inkább megelőzni a betegségeket, mert az is egy olyan takonykóros időszak szokott lenni. :lol:
fmarti
 
 


Wera! Ne mááááááááá! Remélem nincs semmi komolyab baj, de azért elárulhatnád! Itt mindenkinek hiányoznál!

Hát mi már tuti nem utazunk holnap. Talán jövő hét végén.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Orsi, köszi az infót! :wink:

Dórim,Adél eddig kétszer kapott, remekül van, kedve is ok ( délelőtt türelemmel elnézte az etetőszékéből, hogy kitakarítom a lakást! :wink:
Kicsi taknyos, de nagyon minimalis ( ma szívtam először és kevés jött)

Zoli már Londonban! Épp sorbanáll... (szeret nagyon)

Tami, most írom a pü-t!

Kép
andkata
 
 


Wera, máris hiányzol bekünk, de komoylan, tegnap este ezen gondolkodtam, hogy miért nem jössz! :shock:

Kép
andkata
 
 


Orsi: De jó, te is itt! Még én sem tudom, hogy jutunk ki védáékhoz, valahogy majd tömegközlekedéssel meg kenguruval... ha gondolod, majd szerencsétlenkedhetünk együtt is! :lol:

Lea ül, de nem magától ül fel, csak úgy, hogy megkapaszkodik a kezemben és felhúzza magát. Forogni nem forog, mivel fekve már egyáltalán nincs el. Tegnap kicsit hasra tettem, na akkor 3 hónap után ismét megfordult hasról hátra, egymás után 3x is, de szerintem az csak véletlen volt. (na meg nagyon utál hason lenni, szóval mászni ő sosem fog szerintem. Már nem is erőltetem, beletörődtem a dologba.) De egyébként amiket a ti porontyaitok csinálnak, annak Lea a nyomában sincs.

Lányok, én nem is gondoltam volna, hogy ennyien vagytok, akiket esetleg érdekelhetnek a bútorok. :shock: Akor magepróbálok értelmesebb fotókat készíteni róluk, és felteszem őket az adok-veszekbe. (Viszont azon gondolkozom, hogy ha esetleg egy dolog nem csak egyikőtöknek tetszik meg, akkor mi alapján döntjük el, hogy ki viszi el? :oops: Mert én nem akarok senkivel sem kitolni. :roll: )
fmarti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?