Új privát üzeneted érkezett!

Gratula!!Én ezért nem szeretném még tudni!!Azt se tudom igazából mit szeretnék.Eszem szerint kisfiút,szívem szerint kislányt... :lol:
Olyan jó lenne,ha csak szüléskor tudnám meg.Addig élne bennem egy kis remény...a lányra.... :lol:
Na akkor az adatok!!
Melinda
23 év
Próbálkozás :2008 november
Spontán
1 testvér:Fülöp István
Spontán,első hónapba ő is.
Szülés várható ideje:2009.08.23
Köszi!!
Ja!Lyly!Köszi a kimerítő választ.Ez igaz,hogy minket ritkábban szürnek!!!Sajna!!De én is úgy érzem,hogy velem ez nem fordulhat elő!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kb.ilyen lesz a kismamis táblicsku, de még fejlesztés alatt van :wink:
Kismamik, babára vágyók, küldjétek az adatokat!!

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty ez gyönyörűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita, az újabb jobban fog tetszeni....ha küldik az adatokat, felteszem :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty oké!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Betty, köszi hogy hiányoltál! Egyelőre még nem küldök adatokat a táblázatba, mert képzeljétek, tegnap voltam UH-on (hasi UH-t csináltak) és még semmi nem látszott! :( Egyedül annyi, hogy vastagodott sokat a méhfal, ami terhességre utal, de petezsák még sehol. Teljesen magam alatt vagyok, bár a dokim abszolut nem paráztatott, mondtam neki, hogy febr. 5.-én történt a fogantatás, az épp három hete volt, erre azt mondta, hogy fogantatástól számítva csak a negyedik héttől látszik a petezsák. Egy hét múlva kell visszamennem, azt mondta akkor ott lesz. Én meg tiszta ideg vagyok, nem bírom kivárni! Ráadásul semmilyen terhestünetem nincs, csak a pozitív tesztjeim! Ez a rossz abba, ha nem félidőben van a peteérés! Mi a 19. napon hoztuk össze a babót, emiatt tolódik minden, de ugye a terhességet meg az utolsó menses első napjától számítják! Szóval légyszi-légyszi nyugtassatok meg, mert én már rémeket látok!!!!!!!!!!!!! :cry:

Kép
adiadi
 
 


Kép
Kép

NNNa készek a táblák, az uram segítségével :lol: adatokat kérek csajok, aki be szeretne kerülni. :wink:
Most lépek mára, jó éjszakát!
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ADIADI!
Megparancsolom, hogy ne izgulj!!!!
Még nagyon korai volt az UH hidd el, és egy hét múlva ott lesz már az a petezsákocska!
Csak nyugalom, nyugalom oké?!
Ha gond lenne, akkor a doki is mondta volna+ nem lenne megvastagodva a méhfalad!!
Türelem, és nyugalom!!! :wink: Minden rendben lesz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Adiadi ha a doki azt mondta, hogy 1 hét mulva lesz petezsák akkor az ugy is van! Ne aggódj minden rendben lesz! Na meg nem vagy kiskezdő a szervezeted pontosan tudja mi a dolga ilyenkor!!!

Izisz felkeltetted az érdeklődésem a prolaktin miatt ugyhogy valami módon szerzek küldőpapirt a laborba vérvételre horomnt nézni. Kérlek gyorsan ird meg azt a Cn.3.-ik vagy 21. npján mérik mert nekem már nem sok van hátra pirig és ha a 3. nap kell menjek tudjak menni a háziorvosomhoz küldőpapirért!

Betty jó az idézet, ,bár rám még nem illik nem feküdnék be átjáróságira még arra nem vagyok kész lelkileg. Szuperek a táblázatok, bár ezt 3 oldalanként belökheted, hogy ne kelljen keresni :lol:

adataim melisch
26 éves 20.02.1983
póbálkozás január 2008
elevit, folsav, cetebe
ciklusom 30 napos

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch, be is írlak, köszi!
Bár nem tőlem kérded, de nekem a 3.-ik, a 14.-ik, és a 21.-dik napon vettek vért hormonvizsgálatkor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


jó de a prolaktint mindig mérték? Én csak akkor adok ha azt mérik, fösvény vagyok az tuti drága a vérem nem pocsikolom :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Én is írom az adatokat:

22 év
3. hónap sikeresen zárult, spontán
1 tesó Dominik
2009 szept 1

Kép
Kép
sz.niki
 
 


szia niki, gratula a növekvő babódhoz!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Szép estét!

Betty! Ez tényleg tök jó ötlet!!! :wink:

kor:25
ciklus:28
1.gyerek: Kíra
a probálkozásra most nem tudok mit írni mert kb majd csak juniba kezdjük ujra a probálkozást :(.
Ugye csajok milyen rossz ezt olvasni hogy "csak juniba"???
Vendég
 


Igen, mindegyik vizsgálatban volt prolaktin szint is.

A táblázatra visszatérve, ha valaki esetleg kimaradt, mint pl:Mucus(bocsi :oops: ), akkor ordítson rám oké?!És beírom.
Mert hirtelen alig jutottak eszembe a nevek, mert annyi van :lol: Az én agyam sem a régi, úgyhogy nézzétek el. :lol:
De javítom a hibáimat :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


igen kira rossz olvasni, de sajna az is rossz ha nem akar jönni az első és már minden lehetséges bajt beképzelsz pedig lehet csak kicsi bökkenő van.

Hát én max csak a 21. nap adok vért és azt is csak ha a párom dokija nem mondja meg pontosan, hogy szerinte ott a bibi. Én sajnos kezdek belefáradni és azt hiszem feladom az egészet, legszivesebben ujrakezdeném még az antibébit is é vége volna ennek a mi lenne ha játknak. Már csak 3 napom van pirig de olyan hosszunak tünik kivárni, és sajnos hétvége lesz és itthon leszek egyedül mert párom megint bemegy a saját utjára :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi legközelebb hüvelyi uh-ot követelj....hasin ilyenkor még semmi nem látszik....ne hagyd magad!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty,
na, ez már igazán szép tábla!!! Köszönjük!!!

Adataim:
37 év, ciklusom: mostanában össze-vissza
kisfiunk: Bence (2006, március 1.) - spontán
3. babát próbáljuk összeszerelmeskedni (spontán), 2008. decemberétől
Gravida+C-vit.

Nyuszifül, Mandarin, többiek???

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát lányok engem senki nem emlegett, és nem vártok nagy izgalommal! :cry: :cry: :cry: ( csak vicceltem) :D :lol:

Na most jöttünk a dokitól minden ok! Látszik a petezsák szépen felül a mellső falon tapadt meg, szikhólyag is látszódik, na és a mi kis babónk 4 mm, és a szívcső is szépen púlzált, tapintásra is érezhető már a méhem. Annyira jó volt újra átélni, és férjem uram is ott volt velem az első Uh-on, amikor Levit vártam sajna nem engedték be, így nem láthatta őt, de most igen. Kérdeztem a dokimat hogy milyen nemű? Azt mondta tuti kislány mert már látja a kis copfoskáját is. Olyan jó fej dokim van mindig annyit röhögünk vele, nagyon bírom.

Betty a tábla nagyon jó és szuper.
Adataim: Anna, 27 éves, 1 tesó Levi, Spontán jött össze az 5. próbálkozásra, Szülés várható ideje 2009.10.22.
Jó éjt!
Kép
Kép
boganna07
 
 


Szép jó reggelt!

Betty, Melisch, köszi szépen a biztatást, máris jobban érzem magam!

Nita! Ebben a kórházban, ahova én járok, nem csinálnak hüvelyi ultrahangot, csak hasit! Amúgy tényleg jó lett volna ha azzal néznek, mert most akkor nem kellene izgulnom! :?

Betty, gyönyörű a táblázat, tényleg lehetne három oldalanként bedobni..... :D

Boganna, örülök, hogy nálatok minden rendben! Milyen jópofa dokid van!

Kép
adiadi
 
 


Jó regggelt kívánok! :D

Betty: szép a táblázat!
adataim.: perpike, 33 éves,
próbálkozás: 2008. augusztus
ciklus: 30-32 (változó)
gyerek: Marcell
vitamin: Elevit +closty
megjegyzés: március 6. doki

Adiadi: Ne izgulj! Minden rendben van, csak szerintem is a számítás kavar be!
Vendég
 


Jó reggel! :D
Aidai!
Nem is értem miért nem csináltak hüvelyi uh-ot. :roll: Pedig ilyen korai terhességnél ez a szokás.Így a frászt hozzák az emberre. :evil:
Nyugi,nem lesz baj!De mégértelek,hogy aggódsz. :? :wink:

Többiek pussz,még nem olvastam vissza teljesen. :oops: :)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Betti!
nagyon szép a tábla :wink:
28 vagyok, 2008.november óta próbálkozunk, spontán, 1 tesó: Borcsi és 2009 okt.24 a kiírás napja.
Köszi!!!

Niki!
De jó! Gratu a kisfiúhoz!! :D
Én sem tudom mit szeretnék, egyszer fiút, egyszer lányt :lol:

Kírus!
Júniusig szépen rendbejön a lelkecskéd is, és akkor sity-suty megfogan egy újabb bébi :wink:

Adiadi!
Nyugodj meg! Egy hét múlva minden rendben lesz. (én kimondottan örülök, hogy a dokim külföldön van, mert már én is elmentem volna hozzá, aztán nekem is később van peteérésem, és nekem sem látszódott volna...) A megvastagodott méhnyálkahártya pedig nagyon jó jel!!!
És amit nita mond: miért csináltak hasit?? én nem is értem... engem még a 12. héten is hüvelyivel uh-tak!
Vendég
 


Sziasztok!

Már ismertek, mindjárt írok privit! :D

Kép
babicsek
 
 


:shock: :roll: :idea:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: most már értem. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de mire a végére értem elfelejtettem mi mindent írtatok. :oops:
Perpike: miért jelensz meg nálam Névtelen-nek? Jobbulást a manónak!

Melisch: köszönöm, hiányoltál :) , aranyos vagy! Csütörtökön apa ült a gép előtt, nem volt kábelem, hogy összedugjam a laptopot. Tegnap meg költöztettük a szalont, egész nap pakoltunk, súroltunk. Mindezek után még tornázni is elmentem és este értem haza. Bence kint aludt csütörtök-péntek anyósoméknál. Tegnap este vacsi után csak bezuhantam az ágyba olyan fáradt voltam, de nagyon rosszul aludtam. Most meg itt ülök, pedig takarítanom kellene......

Ízisz: úgy örülök, hogy jelentkeztél, hétről-hétr könnyebb lesz majd, írdd ki magadból a fájdalmadat mi pedig segítünk
neked :wink:

Nita: minden rendben lesz, tessék szedni a gyógyszert, főleg, hogy a szülésznőd is azt mondta. Fejfájásod elmúlt?

Betty:sajnálom pirit, szemétség, hogy a szuri okozott ilyen tüneteket :twisted: . remélem hamarosan jössz a jó hírrel, hogy spontán baba lesz :wink: A táblázat szuper ám! Nagyon tetszik! Ügyes vagy! :) És az az idézet! Mindent elmond.

Sz.Niki:Gratula a kisfiúhoz! Várom ám a képet :!: Én annyira kislányt szeretnék másodiknak, hogy minden praktikát elolvastam, eltelt 2 hónap és most úgy vagyok vele, hogy talán nem is bánnám, hogyha kisfiú lenne :lol:

Adiadi:Tessék megnyugodni, minden oké lesz, csak nagyon korán mentél dokihoz. Mikor Bencével + lett a tesztem elmentem a dokihoz és közöltem vele, terhes vagyok. Megvizsgált és közölte velem, hogy nem tudja terhes vagyok-e, menjek uh-ra. A következő héten elmentem és hüvelyi uh-t csinált a másik doki, azt mondta lát valamit, mintha az lenne, de menjek vissza egy hét múlva. Szóval én is így jártam és mégis itt a Bence. NYUGALOM :!: :!: :!:

Boganna: jó fej a dokid nagyon!

királylány
 
 


Mennek a privik! :D :D :D :oops:

Kép
babicsek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Nekem inkább sz..r mint szép, mára leesett a hőm 36,7-re 2x is mértem igy mostmár tuti nincs baba, ah a fenébe, ujabb hónap ment oda és sajnos nagyon kivagyok. Érzem nincs erőm tovább. Lehet tényleg van valami hormon problémám. A tegnap ugyanis voltam fodrásznál hajat vájatni + ujra tétettem gélt a körmömre :lol: pedig csak elreszelni mentem. Na mi mindegy, szóval a hajam is nagyon rossz minőségü, mindig mondják is a fodrászcsajok. Pedig jó minőségü szinezővel festem, de a vizem nagyos vizkőves meg tele van mindenféle anyaggyal még vas is rengeteg van benne. A bőrünk is ki van száradva tőlle. Frászom is van mi lenne ha szülnék ebbe a vizbe nem szivesen fürdetném a babát :evil: . Kell küldjem párom a polgármesterhez kérdezze meg, hogyan tudnánk mi is rácsatlakozni a közös vezetékre mert a kutban ilyen hires viz van. Na hova is akartam kilyukadni :shock: ja igen bevágta a csajszi, hogy voltam kötelező orvosi vizsgálatokon nincs vajon valami hormonzavarom és azért ilyen a hajam :roll: :roll: :roll: :roll: egy nap ketten mondják, hogy lehet hormonzavarom van ezt nem hanyagolhatom el. Na de majdcsak megjön piri kibőgöm magam és talán ujra erőre kapok!

bocsi csajok, ha nem igazán vagyok formában.

Boganna ne aggódj nem felejtettünk el és gratula a babához!
Adiadi ne csodálkoz ha uh-n nem láttak semmit nekem is mondták, hogy fiatal terhességet hüvelyen néznek, mert én nyafogtam, hogy nem kérek hüvelyest anyukámnak és mondta, hogy nem halok bele és csak ugy lát jobban a doki. Hason keresztül inkább csak már a nagyobbacska babákat kukkolják! :lol: :lol: minden ok odabent tuti

babicsek :shock: nem tudom hova tegyelek ird meg priviben :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Lyly: jól van már Bence. csütörtökön apa kivitte dokinénihez, hétfőtől ovoda! Már jót is fog neki tenni, mert hiányoznak neki a gyerekek, bár ő azt mondta nem akar menni. Remélem egy jó darabig nem lesz beteg! ezt az orr átmosást a szomszéd csajszi is csinálta a kislányának ő is azt mondta, hogy ordított neki, mint akit legalábbis nyúznak. Viszont szépen kitisztult neki. bencuska jól van? Lesz neki party?

királylány
 
 


Na itt vagyok!

Remélem nem kavartam be nagyon :oops: :oops: :)

Kép
babicsek
 
 


királylány nem irigyellek akkor a költőzéssel volt dolgod elég! Nekem is kéne takaritani nincs kosz, mert mi ketten nem nagy rumlit csapunk de a multkor annyi koszt szedtem össze a porszivóval, hogy muszáj megint pedig nincs kedvem, na meg kell porttörőlni :evil: azt nem szeretek! Én inkább este szeretek ilyet csinálni mult héten vasárnap este 10 fele porszivoztam ki az egész házat + felmostam, párom ideges is volt rám, hogy dilis vagyok de nem ő kellett csinálja hallgasson! Délutánra mire meg lenne kedvem férjem bevágódik az agyba és nem tudok porszivózni!

Kép
Kép
melisch
 
 


babicsek nem kavartál be, hogy vagy?

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: fel a fejjel kitartást! Ne add fel! Ez egy hullámvölgy, most lent vagy, de állj fel, mert a rossz után jó jön :!: minden rendben lesz. Most azért vagy negatív, mert jön piri. Meglátod ahogy elmegy jobb lesz a kedved új erőre kapsz és sikerülni fog. Nálunk sincs most esély a babára, mert hát ahhoz össze kellene bújni, de most mi sem vagyunk jó passzaban, most lábalunk ki a betegségekbő, úgyhogy ennek a hónapnak szerintem lőttek. Már alig várom a jövő hetet, hogy mehessek szaunázni meg konditerembe. Te is azt írtad, hogy el fogsz járni. Meglátod milyen jól eltereli a gondolataidat és sikerülni fog az a baba. :wink:

Betty: név: királylány
kor: 32 1976. 08. 29.
próbálkozás: 2009.01.04.
gyerek száma: 1
kora: 4 év
vitamin: elevit, folsav
ciklus: :?:

királylány
 
 


Melisch: Ne aggódj, új hónap, új esélyek. Meg még meg sem jött, tehát addig még van remény! Ha meg itt lesz piri, csatlakozol hozzánk, akiknek még még nem sikerült a babóca. Nekem is nagyon szar volt csütörtök este, meg tegnap, de ma valahogy jobban fogom fel a dolgokat. És alig várom hogy vége legyen piroskának. :)

Ez mondjuk érdekes hogy olyan a víz nálatok. Megvizsgálták már az összetételét?

Kép
babicsek
 
 


Na elszaladok elmosogatni, meg rendet teszek egy kicsit a konyhában. a húsomat most próbálom kiengedni, mert a mélyhűtőben volt. Nemtudom mikorra lesz belőle ebéd.

Marcikám meg lázas, megy a hasa még mindig, kaptunk Smectát, meg nurofent. És diétáznia kell. Így is olyan soványka, most meg megint nem eszik rendesen.

A férjem meg dolgozik, úgyhogy mire jön kajának lenni kell.

Kép
babicsek
 
 


csajok majd elmulik sőt lehet holnap megjön piri is, vasárnap szokott lenni az ő napja és pont DPO14 lesz, mégiscsak lehet 29 napos a ciklusom majd eldőlik :?:

babicsek már 2 féle viszgálatot csináltunk onnan tudom, hogy szar de legfeljebb tehetnének egy valami szürőt aminek az ára 2,000 Euronál kezdődik de nekünk az még nem elég, hát az meg nem kevés pénz :evil: azért gondoltunk a közös vizre. Itt ebben a csoró faluban azonban csak a választások elején vezették nagyerőben a csöveket a vizhez, majd szavazás után megálltak, ismerős nem :twisted: és mi nemrég költöztünk ide szerintünk nem volt befizetve nekünk semmi igy utána kéne járni, hogy huzzák át hozzák is a csövket de szerintem még nincs viz a faluban!!! :lol: Itt sajnos még nagyon fejlettlenek a falvak. Ahol meg voltak annó kondiciók is ott nagyon drága volt a ház és a zsebünk nem engedte meg :cry: . Nekem azonban megvan minden kondició de azért fizetek is keményen mert minden árrammal megy!
Kicsi fiadnak gyógyulást!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia BABICSEK!!! :lol: :lol: :lol: És TÖBBIEK!!! :lol:

Melisch,
ebből a kútból nem kellene nagyon innotok. Itt azt mondják az orvosok, azért van annyi "hormonzavaros" nő és férfi, mert a vizet csak bacikra tisztítjk, de ugye a sok kipisilt és eldobott fogigátló anyagaira nem, így azok újra visszakerülnek a körforgalomba és a a vízcsapunkba. Czeizel szerint észrevehető, régen, milyen sokan és könnyen estek teherbe, most meg úgy kell beimádkozni egy gyermeket (nem mindenkinél). Lehet benne valami. Próbálj meg palackozott ásványvizet inni és esetleg hajmosásra használni (ezeket több száz méter mélyről nyerik, ahová elvileg nem mennek le a káros anyagok).

Királylány,
Jó, hogy mentek oviba. Én is szeretném Bencust bölcsibe vinni, de még mindig elég taknyi. Tegnap reggel az átmosás kihozta a jó sűrű sárgát, este már csak vízszerű ürült, az éjszaka nyugodt volt, nem szörcsögött. Ma és holnap még megnézem, milyen, ha ilyen marad, akkor hétfőn elviszem.
Nem lesz nagy parti: kis lufi, sütök egy tortát, és kap egy távirányítós autót. Erre vágyik már nagyon régen.

Boganna,
nekem a többiek szóba te is beletartozol, és jó, hogy jöttél!!! :D

Adiadi,
Dunakavics, már milyen nagyok a babócáitok!!!

Nita,
szerencsére elég messze van az a vérömleny a babától! Szedd a gyógyszert, pihenj!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Én is nekifogtam takarítani, utána odadobom a levest. a brassóit csak holnap csinálom meg, apa ma dolgozik csak este jön. Beraktam egy csajos filmet azt nézem takarítás közben :wink: majd még benézek utána.
Babicsek: jobbulást marcikádnak! Amíg lázas bizti nem fog enni, a lényeg, hogy igyon!
melisch: van hogy rám is este jön rám a takarítás, csak a szomszédok nem vennék jónéven, ha este porszívóznék :wink:

királylány
 
 


Babicsek,
gyógyuljon meg hamar a kismanó! Miért kell diétaznotok? A hasmenés miatt? Banán, rizs, alma, répa, krumpli mehet, nem? Add neki a Normaflore-t is, nagyon-nagyon jó, minket egy délután rendbe tett!!!

Hát Melisch,
nem is tudom, hol csóróbbak a falvak. Én is ilyenben lakom, a víz 1.000.- Ft/köbméter!!!! Pedig csatornásak vagyunk.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: a kis party is party! És biztos örülni fog az ajándéknak, ha már ennyire vágyott rá. Bence eddi a közelébe sem ment a távirányítós autónak. Kapott tesómtól egy forma 1-es ING-ott dolgozik-és eddig apa meg ő játszott vele :mrgreen:

királylány
 
 


lyly nem iszunk ebből a vizből, soha nem is ittunk még kávét is buburékmentesből csináljuk, ha nem csapp be néha a férjem, vagy ha éppen elfoggy akkor a csapból.

itt a késői porszivózással csak az egereket kergettem de azokat világgá is kergetném szivem szerint :lol: :lol: . Jó ötlett a DVD én is berakom és folytatom Nils Horgenssont :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


főzzni is csak vacsit kell van tegnapról maradék :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


A törölgetéssel mindjárt végzek, kisúrolom a fürdőt, wc-t, felporszívózok, feltörlök és kéééééééééééééész :!:

királylány
 
 


Én is takarítok,ágyneműt cseréltem,főzök(sült oldalas+Szasza féle burgonya és tegnapról van husi leves).A fiúk elmentek lottózni és a játszóra.
reggel kérdezte Domi mikor költözünk kertes házba. :? :D Mondtam Neki,hogy akkor ha olyan lottót adnak fel amivel ötösünk lesz. :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


ügyi vagy én még pihizek csak mosom az első turát aztán ha beesik férjemuram akkor ugyis ágybabuj de szerintem lesz 2-3 óra mire hazajönn, elment santierre lássa, hogy haladnak a fiuk, irodába is tuti talál valamit na meg megy konditerembe :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


[quote="mucus75"]r írta:mucus75eggel kérdezte Domi mikor költözünk kertes házba. :? :D Mondtam Neki,hogy akkor ha olyan lottót adnak fel amivel ötösünk lesz. :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , te is ügyi vagy nekem is lesz ágynemücsere de csak miután felket délutáni szunyából férjemuram :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Musus: jó válasz! :lol: Ágyneműt nekem is kellene, de majd holnap lesz a napja.

királylány
 
 


Sziasztok!

Boganna, nagyon örülök, hogy minden rendben a babóval! :wink:

Babuci, jó az új neved! :lol: :wink:

Melisch, nem is tudom hogy nyugtassalak meg. Mert amikor mi 1 év próbálkozásnál tartottunk, én is ilyen voltam, mint te.
Most is megjött piri, de valahogy már meg sem kottyan.
Jó, legbelül bánt, persze (kit nem?), de már nem úgy, mint régen.
Ezt nehéz leírni...
Szóval nem kéne feladnod, hisz már elindultatok a vizsgálatok útján is. Nem hinném, hogy hormonális problémáid lennének, akkor a ciklusoddal is gondok lennének, de a legtisztább, ha tényleg kérsz beutalót, és vesznek vért (legalább a 3.-ik, és a 21.-dik napon), mert egy vérvétel a nullával egyenlő. Tudom, hogy drága a véred :wink: , de néha muszáj áldozatot hozni azért, amit szeretnénk, tudod...
Apa is elindult már az úton, hát tarts vele, mellette, hidd el, nem bánod meg, ha kiderül van-e valahol probléma, mert ha esetlegesen igen, akkor lehet rajta segíteni, de ha nem tudod mi a baj, akkor nem tudsz előrébb haladni... (remélem érthető :wink: )
NE ADD FEL!!

Itt vannak a táblák: Kép Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty köszi a táblázatot és a vigaszt tisztában vagyok, hogy igaz mindaz amit irtál de most nagyon nehéz a lelkem és idő kell míg a lelekm és az eszem ugyanazt mondja :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?