Új privát üzeneted érkezett!

Ági!

Ez nagyon jó hír!! Szupi!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Csak végigpörgettem, ne haragudjatok!

IZÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!

Andi! Sajnálom, de azért még ne add fel, végülis még nem mondtak nemet. :wink:


Ági!
Nagyon jó hírek, örülök!

Mi most értünk haza, tamiékkal taliztunk az IKEAban és utána az Árkádban voltunk, nekem vettünk egy kis barna blúzt.
Anna és Emma is nagyon jó kislányok voltak, semmi sírás, nézelődtek, játszottak és már kezdenek összebarátkozni.
Igaz, Tami?

Postát hamar megjártátok?

Tita!
Készülj, hogy jó sokan lesznek, legalábbis a délelőttből kiindulva (bár lehet, mindig ennyien vannak).

Kis fogzó babáknak és szüleiknek kitartás!

Most másra nem futja, ne haragudjatok,
sok-sok puszi mindenkinek
Vendég
 


Ági!
De jó, hogy gyógyulgattok.

Lizym ma semmit nem akar enni. :( Én meg már tiszta ideg vagyok...ok, tudom az se tesz jót. De máskor megeszik 200 gyümit fél 10-10-kor, 200 főzit + cici ebédkor. Ma eddig evett talán 5 kiskanál gyümit..betudtam annak, hogy fáradt, azért nem akar enni. De aludt egy jól. És az ebéd ugyanugy nem kellett neki. Betudtam annak, hogy én főztem (bár szereti a krumpli-sütőtököt).. Felbontottam a kedvenc lasagnejét, na abból sem evett :(. Összesen fél cicit evett ki ebédre, ennyi.

d.dodó
 
 

 
 

Ági! Szuper, gyógyulgasson Szonja!

Dodó! Lehet valami bujkál benne, vagy talán a foga! Remélem nem lesz beteg!

Kép
szly27
 
 


Készül a finom pizzám4 Már érzem az illatát! Nyami!

Kép
szly27
 
 


Orsi: hamar megjartuk, kozben Anna ivott kis tapot, amn bealudt ugyhogy en meg nezelodtem hogy ne ebresszem fel az otltoztetessel, most ertunk haza.

Szoval Tita; kar hogy nem szoltal elobb nem haza jottem volna hanem vissza az Ikeaba ha tudom.


Andi: sajnalom. En is ilyen vagyok, ha valmit eltervezek mi hogy lesz es belesz.rnak a levesemben akkor tajtekozni tudok. Drukkolok ne az legyen a vege amit sejtesz!


Veda: az ilyen temajuk erdesektol elegge tartok, de szerencsere az en draga parom nem cecozik kimondani ezt azt, szoval ha en pirulok o tuti elmondja( meg azt is amit nem kene :? )

Meztelenkedes: Aleko egyaltalan nem szokott- szerintem szegyenlos, engem Anna tobbszor latott, mert neha csak ugy tudok zuhizni ha odaultetem etetoszekbe az ajtoba.
Nem gondolkodtam meg rajta ez mennyi idos koraig lesz igy, de szerintem bizonyos keretek kozt ez inkabb jo mint rossz( legalabbis en /mi tul konzervativan lettunk ezen a teren "nevelve" es hat kello gatlaasokat hozott belem)


Hangszerek: szerintem mindegy mi, akar csak enek is, csak zene legyen!Igen nagy ereje van szerintem!


Hu mi volt meg, nem emlekszem.

Marcsi: ugye nem utaltal tobbet????????????????????????Kicit tobb van a kartyan mint amire emlekeztem :oops:
Vendég
 


Ági, nagyon örülök, hogy javultok!!

Kép
Kép
patr
 
 


szly!
Én is erre gondoltam, hogy talán attól...mármint fog. De remélem nem fog napokig ez lenni, mert akkor nemhogy hízni fok, de inkább fogyni fok. És én nem akarok már vizsgálatokra járni. Márpedig ha fogyni fog, tuti vizsgálatra küldenek.

d.dodó
 
 


Dori: attol ha egy nap nem eszik, vagy alig semmi baja nem lesz, Anna minden nap ennyit eszik, es minden ok vele.
Amugy lehet a foga, kinald meg cumibol.



Agi: orulok hogy gyorsan javulnak a gyerekek! Sejtettem en hogy Szonja kiralykisasszony lesz! illik hozza:)
Vendég
 


Orsi: szerintem is jol elvan a ket csajszi! Cuki Emma hogy ilyen kis mosolygos lett!
A bluz igen csini!
Vendég
 


Dodó!
Az elmúlt napokban meg írtad, h sokkal többet evett mint szokott. Szóval nyugi!!!!

A fél cici mit jelent? Mert mindig írod, de nekem olyan fura. Bocsi.
20150601134430
 
 


Viki! Szerintem a fél cici= egyik cici!

Kép
szly27
 
 


[quote]V írta:iki! Szerintem a fél cici= egyik cici!

Vagy egy cicinek a fele?

Gyerkőcök alszanak? Laló most ájult be 3,5 óra pörgés után.
20150601134430
 
 


Most azon ritka pillanatok vannak, amikor mindkettő alszik! :lol:

Az is lehet! :wink:

Kép
szly27
 
 


szerintem is fel=egyik
ugy mint a fel kezzel xy =egy kezzel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.27 14:16-kor.
Vendég
 


Jázminkám miket eszik egy nap?
20150601134430
 
 


Tami!

ksözi a bókot Emma nevében!
valóban kis vigyori lett! :P
Jól éreztük magunkat, majd ha tavasz lesz, még jobb lesz császkálni!!!
alig várom.

Viki!
jó alvást Lalónak! Emma még csak 2 órája van ébren, így soká lesz az a félóra alvása! :)

Dodó!
szerintem ne ess kétségbe még. Lehet estére megjön az étvágya. Van, hogy mi is étvágytalanabbanak vagyunk, nem?

(mondjuk én sajnos nem :wink: ha valamelyikőtök örökbefogadna lenne egy igen jó alvó és jól evő gyereke :P :P )
Vendég
 


Na Olivér is felébredt, mindjárt adok neki uzsit ésindulunk. Sajna nem sikerült még teljesen visszaolvasni!

Andi: átküldöd mégegyszer a képeket? Sajna tegnap már rohantam és nem volt időm visszaülni a gép elé!

Sajna mivel nem olvastam még vissza, így nem tudom mi a téma csak kapizsgálom.

Na megyek olvasgatok még, hogy képben legyek!

Ja, tegnap az étteremben kifogtuk a legunottabb és legflegmább pincért. Már olyan érzésünk volt, hogy elnézést kérünk, hogy ott vagyunk. Amúgy Olivér is velünk vol, mert nem akartam anyóst terhelni. Elég lesz neki, ha én kórházban leszek amikor megszületik a kicsikénk.
A kaja sem volt olyan finom, nekekm van összehsonlítási alapom, mert 1 évig egy másik (sokkal jobb) görög étteremben voltam, ahol sokkal jobbak az ízek. Ja és rendeltünk egy exlusiv tálat ami elvileg 4 személyes és rengeteg féle hús van rajta. Na erről is hiányzott a bélszín, az oldalas és még ki tudja mi. Ráadásul még 3 embernek sem lett volna elég, pedig nem ettünk sokat. A leves sem volt finom...
Na mindegy, ja és a végén akartunk rendelni desszertet, (amit a pincér maga ajánl, jobb helyen) erre nekünk kellett felkútatni a pincért, hogy talán vegye fel a rendelést. Amikor meg italokat rendeltünk akkor szinte majdnem ránkkiabált, hogy lassabban, hogy meg tudja jegyezni, mert épp nincs nála a papír, pedig csak 4-en voltunk és kb. 2 félét rendeltünk. Egy mosoly el nem hagyta a száját....
Na nem is folytatom. Nem sok hijja volt, hogy elkérjem a vendégkönyvet...
Na de borravalót sem kapott sokat...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki! Hajnalban szopi. Délelőtt tápszer (9-kor.) Délben főzi, ma paradicsomos krumplit főztem neki és reszeltsajtot tettem bele. (kb 200 gr-ot evett) Délután tejpép gyümivel vagy anélkül. Este Bk előtt tápszer, Bk után szopi és alszik.

Kép
szly27
 
 


Roli felébredt, kijött és felébresztette Jázmint! Sajna a hálónkon keresztül tud csak kijönni roli. Még nem sír Jázmin, remélem visszaalszik. Ő még aludhatna kicsit!

Kép
szly27
 
 


Hű. Lacust 1szer kínáltam paradicsomos krumplival olyan képet vágott, h csak na.
[quote]
írta:
ha valamelyikőtök örökbefogadna lenne egy igen jó alvó és jól evő gyereke


Orsikám! Gyere Drágám!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Orsi! Ez nekem is tetszett! :lol:

Na megyek adok enni Rolkónak!

Kép
szly27
 
 


VKATA: megyunk! 11.45 korul indulunk a muveszetek palotajatol, szerintem 2es vili, korut, kek metro nem is sok ido
Vendég
 


Nem tudjátok véletlenül, hogy meg tudjuk nézni valahol azokat a képeket, amiket ide felraktunk?

Úgy értem, amióta regisztráltunk, azóta egy csomó képet feltettünk. Azokat meg lehet nézni valahol egyben?

sz.andi
 
 


Viki :wink:
Akkor indulok is. :P


nem egyre szebb ez a gyerek??? :D
Kép


Tita!
Sajnálom a rossz éttermi élményt.
Levire anyósod vigyázott?

Szilvi!
Nálunka paaradicsom pfúj :P
Vendég
 


ja, Viki!
Nem tudom látod-e mi van a kezében?!!! :shock:
Vendég
 


Nagyon aranyos Emma!

Ennek sem volt semmi paradicsom íze.

Kép
szly27
 
 


Orsi: igen anyós vigyázott rá.
Levi is állandóan a zsirokkal játszik.

Na most megyek összeszedem a kölköket és indulunk!
Majd este talán még jövök!

Amúgy egész jó, hogy ma Olivér itthon volt, mert Levi is jbban eljátszott.
Most Olivér ül a kompban Levi meg mellette áll... Lefotóztam, majd felteszem, ha lesz időm!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nagyon cuki Emma! Mindig is szép volt!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita! Ment pü!!!!

sz.andi
 
 


Hoztam 2 képet!

Kép Kép

:lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


rohanok, indulunk sétálni...

Tami!
1000+ptkg ennyit utaltam
Vendég
 


halihó anyócák,babócák!

ági!
örülök hoyg jobban vagytok.


tita!
mit csináljak egy aludni nem akaró gyerekkel??? annyit voltál ma eszembe!
olivérnek nagyon tuti lett a jelmeze!


orsóanya!
emmád nagyon bogyeszka. bence is zsinórokkal játszik elég gyakran... naná hogy azzal amivel nem lenne szabad...


kata!
köszi a tippet. be is hammoltam rendesen gombócból :) hagytam apának is. jó sokat csináltam. szerintem holnap is ezt esszük. leves is marad holnapra. :D


nálunk szörnyű idő volt délelőtt. azért elmentünk sétálni 3-asban (Anyukámmal).
most meg bezzeg ezerrel süt a nap...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Andi,Tita!
csak nem???? :D
Vendég
 


valaki teszin adott már el ugy valamit hogy utánvéttel fizettek neki???
nekem most van egy ilyen vevőm. nagyon-nagyon ugy akar fizetni.
ez olyan gyanús... én nem akarom ugy feladni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Nálam valamiért be van kattanva a babanet. :shock: Pár órája nem is tudtam megnyitni az oldalt, most meg össze-vissza tördeli a szöveget...

Ági: Jaj de jó, örülök a jó híreknek!

Titi: sajnálom, hogy ilyen vacak volt a kajálás, annyira utálom ezt a magyar emberben (tisztelet a kivételnek), a legtöbb annyira bunkó, rosszindulatú, megkeseredett... Nem is folytatom.
Olivér tuti volt a jelmezében!

Mindjárt folytatom, csak Leát megetetem...
fmarti
 
 


Hű,nagyon sokat írtatok,pedig most hétvégén sem leszek nagyon,mert Apa itthon van,meg ugye a gyerekek.

Domi tvábbra is iszonyat taknyos,és nagyon köhög,és nem eszik,csak szpizik...

Vercsi sem hiszem hogy hétfőn menne oviba,elvileg mehetne,de nagyon köhög...

Mára ennyi voltam,nem sok,tudom,de most ennyire futja....jó hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:38-kor.
Vendég
 


Ági! Örülök, h túl vagytok a nehezén...

Orsi Emmád irtó cuki, szerintem is mindig is az volt...

Na én csak azért jelentkezem, h búcsúzzak. Lassan jön Apa és megyünk kikutyus nézőbe. Én 7végén, mint mindig, most sem tudok jönni.

Mindenkinek szép 7végét kívánunk!

Nelli és Bence
Vendég
 


andi!
ezt neked küldöm :D még hogy a dobos nem zenész :D :D

Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Andi! :shock: :shock: :shock: Magyarázatot kérek!!! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, köszi a Zsuzska gatyát! Még nem mértem derekat, de pótolom!

Kép
Kép
patr
 
 


sziasztok!

Azta nagyon sokat írtatok ma! Ha az ember nem tart lépést nehéz bepótolni a lemaradást! Ezért elnézést ha nem reagálok egy-két dologra!

Ági látom minden rendben, gyógyulgat a kiscsaj, enne nagyon örülök!:)

Kike szegény kis gyerköcöknek gyors gyógyulást kívánok!

Képek nagyon édesek amiket láttam!

Én is átnéztem a júniusi topikba, mert kiváncsi voltam mi az a szomorú történet! Hát erre nem is lehet mit mondani! Remélem minden rendben lesz a csajszival, és hazamehet a pici lányához! De nem semmi hogy vannak még ilyen barátnők akik elválalják más gyerekét, holott neki is van kettő! Az ilyen tényleg igazi barát!

Voltunk ma vásárolni és vettünk Vivinek egy hintát! Hát látnotok kéne hogy örült neki, úgy vigyorog mint a tejbetök mikor hintáztatom! Annyira édes! Mindjárt dobok egy képet!

Kép
linda24
 
 


Kép

Így vigyorgott végig még hintázott! :D

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!
Voltunk egy nagyot sétálni barátnőkkel. Gyönyörű napsütésben! Hazafelé persze már hűvös volt. Most hogy hazajöttünk, Lizy evett egy fél üveg ebéd (sütőtök) és gyümölcs mixet, és cicizett.

Tita, Andi! Ti mikor taliztatok?

d.dodó
 
 


Hahó!

Nem látok jól???
Magyarázatot kérek! :shock: :shock: :shock:

Babák aranyosak...
De Levi és Viki??????????????????? :shock: :shock:
Vendég
 


ezen a képen felbuzdulva, kiírom a következő topiktalit hozzánk...Na????
Vendég
 


Rögtön jövök!
Vendég
 


Sziasztok!

Adél letehetetelen üzemmódban van, úgyhpogy csak most. Remélem holnapra kibújik már az a fránya fog!
( most megjött az apája és átvette:))

Ági, örülök a jó híreknek!

Ttia, sajnálom, hogy nem sikerült igazán jól az estétek! Erről a képről én is magyarázatot követelek! :lol:

Vivi, irtó édes a hintájában!

Bencének és Emmának gratula a fogakhoz!

Izának boldogat!

Andi, sajnálom, hogy akadályok gördültek elétek! Remélem azért minden megoldódik!

Vik, kitartás a hétvégéhez!

Másra nem emlékszem, bocsánat!

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?