Új privát üzeneted érkezett!

Kirus nagyon klassz a csörikés vonalzód :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


jé laptető most piri előtt jó lenne :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch!
Köszi :).
Szorítok++++++++ :wink:
Vendég
 

 
 

Melisch, mennek neked a plussz energiák++++++++++++ :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


köszi mindenkinek, Betty nállad mi ujság?

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekem semmi menszi előjelem nincs... :shock:
Pedig ilyenkor már kb.3-4 napja barnázgatni szoktam.
Az enyhe görcsölgetések, szúrogatások mára elmúltak, eddig majdnem leszakadt a mellem annyira fájt, de most meg múlik el :shock:
Tegnap megkérdezte Apa, hogy nőttek a melleim, mert Ő úgy látja.
Mondom biztos híztam, nemtudom :oops: :lol:
Terhes nem vagyok, mert a tesztem nega.
Lehet, hogy a closti, és a szuri utóhatásai ezek?! :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Egyébként holnap kell megbetegednem, de ha a closti rakta rendbe, hogy előtte nincs napokig pecsételő vérzés, akkor nagyon jól tette :lol:
9.-én megyek dokihoz, úgyhogy addigra el kéne múljon... :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ah értem nekem is ugy volt a mult hónapban előtte 3 nappal fájt pirisen a hasam meg görcsölt, másnap semmi, kutya bajom volt és 3. nap megjött piri akkor megint elővett nagyon fáj hasam.

Kép
Kép
melisch
 
 


El kell mennem, majd még lehet, ma jövök.
További szép napot! :wink:
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melisch, úgy gondolom, nálam is ez lesz :wink:
Csak már jönne piri, hogy előbb el tudjon távozni.... :roll: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Akkor a szuri mellékhatása volt Betty a sok pozitív teszt???
Azért az orvos szólhatott volna,nem??
Torkos csütörtök van,étvágyam meg sehol!!! :lol:
Nita!Nekem a 9 hetes uh-on (akkor volt a negatív tesztem) 39 mm-esnek mérte,és így jött ki neki a 9 hét 1 nap.Vérzéskimaradás szerint meg 9 hét 3 napos voltam.Valamelyikünknek elszámolták szerintem...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita!
Nagyon szép kisbaba :wink:
megkérdezhetem, hogy a haematóma az a folt, ami ott van a méhed mellett és a képen kb a méhed egy negyede, viszont ugyanolyan magas, mint a méhed :roll:

Betti!
akkor most megint uh követés, closti, tüszőrepi? :wink:

Melisch!
mikor tesztelsz? :wink:

Kírus!
Gyógyulgass :wink:

Me levágtam a kislányom frufruját!!!Most először :lol: Tök jó lett ahhoz képest :lol: :lol:
Vendég
 


meli 39 az nagyon nagy....néz utána a neten hogy ilyenkor 13-17 mm-er körüliek a babók......nekem 19 mm......korához megfelelő.........
duna arért nem akkora........kb 3 cm-es ez a haematóma......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaaa :roll:
csak azt próbáltam meg kitalálni, hogy hol van, de nincs jelentősége, mert tuti nem fog semmi problémát okozni :wink:
Vendég
 


pont a baba melett van bal oldalon egy fekete folt..........de bizzunk benne hogy minden ok lesz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem tudom,mert voltam vérzéskimaradással 11 hét 2 naposan,akkor 48 mm volt,ami 10 hét 3 napnak felel meg.
Most nézem a könyvembe,9 hetesen 22-30 mm-t ír,11 hetesen meg 44-60 mm.Nekem ilyen adataim vannak...na mindjárt megnézem a neten..

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mindegy a lényeg hogy jol legyenek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok reggel barnáztm felfivtam a kaálit ajánlották a rutascorbint,nagyon félek nehogy baj legyen....márc 10-én mennék uh-ra.a hasam nem fáj nem görcsöl,miért jön ez.....
kistörpe
 
 


törpe nem akarlak ilysztgetni de én a helyedbe elmennék előbb is dokihoz nehogy baj legyen.....inkább feleslegesen menj-......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudsz elmenni ultrahangra????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli ezt találtam a neten:
/Ezen a héten már eléri a 13-17 mm hosszúságot, súlya pedig a 1.5 grammot (vagyis egy gemkapocs súlyát)./

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html

Ezt találtam Nita,de ebbe se férek a 9 hetesen,1 cm-rel nagyobb,de a 11 hetes belefér,az ok,meg a 7 hetes is,az csak pár milivel nagyobb...na mind1,úgy látszik már stabilizálódott a méretünk... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


így igaz...hol nagyot nőnek hol meg picikét........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen az LH-s válaszokat. :wink:

Kirus!
Sok erőt kivánok!Tudom mit érzel most. :? De az adjon erőt,hogy ott van egy csodaszép leányzód akiért érdemes tovább csinálni.... :wink: 8)

Nekem tavaly Domi nagyon megérezte,hogy valami történt.Sokat sírt az oviban is és nagyon anyás volt,pedig alapjáraton is CSAK Én létezek. :shock: :lol:
Kiruson észre veszel valamit?

Többiek puszi,ne haragudjatok,hogy nem írok mindenkinek külön. :?
A héten nagyon kivagyok....4 ember hiányzik így ketten vagyunk 4 munkakörre.Ma majdnem elaludtam a gyerekekkel. :D :oops:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus kitartás a munkahelyen!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mintha meg akarna jönni. Picit halványka barnás. De legalább megjön. Holnapra szerintem tuti. Tegnap biztos ezért akart szétszakadni a fejem. Én nem is tudom mit csináljak. Szerintetek menjek tovább és próbálkozzak a closztyval, vagy hagyjam a fenébe? Nem tudom megérteni, hogy mi az oka, hogy így sem sikerült. Ettől jobban már nem lehet időzíteni. Lassan kezdek belefáradni már ebbe a hercehurcába, meg várakozásba.

A kis drágámnak meg megy a hasa. Ma 3 bugyit kakilt össze, plussz egy melegítőgatyát. Úgy sírt szegénykém, amikor csikarodott a hasikája. annyira sajnáltam és olyan tehetetlennek éreztem magam, mert nemtudtam neki segíteni. Felhívtam a körzeti orvosunkat, annyira rendes, nem is rendelt már, de mondta, hogy adjak neki egy fél nospát az jót fog tenni. Most mintha jobb is lenne tőle. Úgyhogy holnap nem megy oviba. Délután viszem az orvoshoz. Pedig kb. 2 hetet járt a múltkori betegség óta.

Tényleg mucus: Nálatok nincs sok beteg gyerek? Te ugye óvónéni vagy?

Nitácska: Ne izgulj, elfog múlni aza hematóma. Nagyon ari a kis picurkád!

kistörpe: Én mennék a dokihoz mmindenképpen, minél hamarabb. De mondjuk van aki meg még menstruál is közben hogy terhes, mármint az elején. Legalábbis hallottam ilyet.
Vendég
 


perpike jobbulást a kis manókádnak!!!!!!
köszi a dicséretet!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Megyek dőlök,csak egy gyors bekukk volt,tegnap kettős fronthatás,legyintettem is apának,hogy ugyan már....aha...de..."csak" 4 szer kelt és még nem volt fél 1!!!!!Nem is tudtam megszámln hányszor ébredt.
Hívtam ide közénk egy fiatalasszonykát,remélem majd jön,és lelket önt olyanokba,akiknek régóta nem akar sikerülni.Ha jól tudom,ők januárba már beültetésre akartak menni...de sikerült spontán....
Szerintem pár nap és itt lesz!!
Jóéjt lányok,puszi mindenkinek.
Perpike!Én két éve baleseteztem össze magam,annyira kész voltam,hogy ott is pisiltem...ÉS TELJESEN TEHETETLEN AZ EMBER.Mi még nem voltunk betegek komolyabban,de én tuti leblokkolok,hogy nem tudok segíteni,pl hányásnál.Az a legrosszabb,nekem legalábbis.
Melisch, végre már,pár nap,és kiderül sikerült-e ez a hónap.A te ciklusod olyan lassan telik,ahogy a vonalzódat nézem...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli remélem ma már ki tudod magad pihenni!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Óóóó,az teljesen reménytelen.... :lol: :lol: :lol: :lol:
De most már jólalvó Kisfülöpöt kértem!!! :lol:
Vagy nem kívánság műsor??? :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


kívánni mindíg lehet.... :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóreggelt!

mucus! Szerencsére nem vettem észre változást Kírán, ezek szerint ö sem vett észre rajtam semmit...
Szegénykém le is tett most a tesó várásról,haza értem hétfön akkor megkérdezte hogy mikor születik kisbaba aztán mondtam neki hogy mi van vagy is hogy mi nincs,és azota elö sem hozta a témát :( .
Vendég
 


Sziasztok!
Ma délre megyek a terhes ambulanciára,kérek beutalót az AFP-re,meg megmutatom az eddigi eredményeimet.
Kirus,jó korán keltél!!Én fél 7-kor!!! :lol: :lol:
Most le kell lépnem,mert apa itt alszik,most jött melóból,majd délután jelentkezek!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Nita!
Köszi. :wink:

Kirus!
Akkor Ti is elmondtátok Kirának. :wink:
Mi is Dominak anno.
Ti mit mondtatok?
Mi azt,hogy elment a kistesó Józsi papához és az angyalkákhoz. :? 8)
Józsi papa az Édesapám aki 94-ben halt meg. :(

Nincs nap,hogy ne puszilgatná a hasamat :( és napi szinten arról beszél,hogy ha majd lesz hugicája miket fog vele játszani. :)
Ja,Neki CSAK hugica jó. :lol: :lol:
Olykor elszorul a szivem,hogy lehet,hogy nem is tudok Neki kistesót adni majd. :cry:

Én 5.50kor ébredtem Domingó jóvoltából. :evil:

Szép napot mindenkinek! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!
Csajon gondolom nem könnyü egy kisgyereknek elmondani, hogy a beigért és annyira várt tesó mégsincs :cry: szegények biztos nem értik mi is történik körülöttük, de legalább nem kérdeznek a kis drágák igy nem olyan fájdalmas nektek.

Én jól vagyok este 8 kor értem haza mivel még munkavédelmi óra volt a fiuknak. Sajnos most minden ellenőr pénz szeretne kiszedni mindenkiből igy jobb minnél inkább rendben lenni. Amugy Perpike én nem fogok tesztelni, nincs miért. Melinda én is ugy érzem nagyon lassan telnek a napok. Én is várom pirit, szerintem az lesz a vége. De a melleim megint ugy fájnak minden este kell keressem a poziciót, pedig olyan szar kicsi mint egy teniszlabda de még azt is kell odaigazitsam, hogy ne fájjon! :evil: .Még jó, hogy férjem spermakulturára készül igy békénhagy mert minden ölelése fájdalmas. Ez megy már egy fél éve havi előtt. Addig soha nem éreztem, az elején azt hittem baj van :lol: . Én ezt a hónapot is letudom a görbém egyre jobban hasonlit a mult hónapira ma már csak 36,9 a lázzam, dettó mint januárban gondolom holnap még esik. Hát ez van. De nem baj férjem kikurálja magát és csinál nekem egy szép spontán babát. Addig meg beszéltem tesóm barátnőjével és elmegyünk mi is kicsit tornázgatni meg szaunára. Mondta nézzem meg melletünk mennyibe kerül és esetleg hétfötől kezdhetünk, 3 hónap van még tavasz végéig pont elég, hogy formábba hozzuk magunkat :lol: :lol: :lol: na meg a mozgás kell. Hát ennyi velem.

Perpike sajnálom kicsifiad remélem ma már jobban van!
Nita gratula a szép babához, tuti e gyógyszer segiteni fog és a babának nem lesz semmi baja, pihenj minnél többet.
Melinda megy a drukk a mai vizsgálatokhoz.
királylány merre vagy? Hát te angie28?
Angie34 nekem is kell torta, menyasszonyi :wink:
Mucus nem irigyellek ha 2 ember helyet kell dolgozzál, sajnálom. Te hogy vagy?
Kistörpe menj dokihoz és pihenj sokat sokat ée meglásd minden jó lesz!
Lyly, izisz, mandarin, boganna, betty, nyuszifül veletek mi van? Bocsi ha valaki kimaradt :oops:

Szép jó napot mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok......amit kaptam gyógyszert a vérömlenyre elolvastam a tájékoztatóját és rá van írva hogy terhesség és szoptatás alatt ellenjavalt a szedése ........még nem vizsgálták a biztonságát,...........
félek bevenni...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!
Tegnap voltunk étteremben torkoskodni, este már fáradt voltam. de köszi Melisch, hogy hiányoltál!:wink:
Egy középkori étterembe voltunk, én nagyon szeretek oda járni.
Akkora adagok vannak, most meg főleg nagynak tünt. Olyan telítettség érzésem volt, biztos a terhesség miatt, pedig egész nap minimálisat ettem.
egész sokan voltunk (szüleim, öcsém, barátnője, az ő anyukája), alig bírtam megállni, hogy ne mondjam el, de megbeszéltük apával, hogy várunk.
Már jelentkezett az érzékenységi tünet is nálam, mindenen sírok! :cry: Valami jó hír: sírok, valami rossz hír,főleg gyerekkel kapcsolatos: bőgök
Este pedig a legjobb dolog hozzábújni a két pasimhoz és tv-ni.
Mindenkinek sok sikert aki orvoshoz megy!
Új hónap, új esély!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


nita,
ez érdekes! De nőgyógyásztól kaptad, nem?
Fel tudod hívni?
kérdezd meg inkább!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angi akkor jól laktatok...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Ma egy hete történt a tragédia,már egyre elviselhetőbb a fájdalom.Gondolom idővel egyre jobb lesz.Már be tudok sirás nélkül nézni a babaruhás szekrénybe,és azt mondtam:várlak vissza!Melisch!Köszi,hogy hiányoltál.Egyébként ez a mellfájdalom már 1-2 héttel a mensi előtt sajnos hormonzavarra utal.Én pont igy voltam és elmentem orvoshoz mert azt hittem mindig terhes vagyok csak nem marad meg.És kiderült hogy a prolaktin szintem volt magas nem sokkal de pont elég volt hogy ne essek teherbe.Az orvos azt mondta a stressz okoza,próbálkak lazitani.Beiratkoztam jógázni többet hastáncoltam,és láss csodát őszre már lement a szint,és decemberbe terhes is lettem.Most olvastam tegnap,hogy a barátcserje teát vagy kapszulát nagyon ajánlják peteérés megsegitésére,ma utánanézek a herbáriába hogy mennyibe kerül.Ártani nem árt.Az én kisfiam is nagyon szomorú a baba miatt,de vigasztalgat,hogy lesz majd még anya fiatal vagy,ugye amit hall másoktól.
Vendég
 


jól bizony!
Én már 10 falat után :wink:
Most megyünk Benivel Tesco körútra.
Fogalmam sincs, mit főzzek hétvégére.
Hát el bírnám viselni, minden nap étteremben! :wink:

Kérdezd meg azt a gyógyszert!
Pá, délután benézek még!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


ízisz erős lány vagy!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak olvasó üzemmódban :oops:

Nem egyszerű az élet. Tényleg a stressz mennyi minden csúnyaságot tud tenni. Én hiszem, mindenkinek lesz babája! Ismétlem MINDENKINEK!!!! Mert szeretnénk, alkalmasak vagyunk és kész. Én sokáig nem akartam családot. SZámomra mindeig fontosabb volt a karrier, a siker, a haladás... No de a lényeg, hogy megérte várni, mert nagyon fogjuk szeretni, ha megérkezik. Minden babához kell egy szellemi érettség, ami mindenkinél máskor jön el.

Nem tudom ezt miért írom, csak a szívemen van....

Kép
kicsi80
 
 


mucus!
Hülyén hangzik de én egy az egybe megmondtam neki hogy meghalt....(durva vagyok mi?). Visszakérdezett kétségbe esetten hogy meghalt? És ennyi azota nem is firtatja...
Vendég
 


Sziasztok!

Piri bekopogott, hát beengedtem! :oops: :lol: Én hülye! :lol: :lol:

Szóval megkezdődik a 27. hónap, megint doki.........stb.....
De már nem sok van a beültetésig.
Már csak az átjárhatósági műtét, és mehetek. Már várom. Még 1-2 hónap.
A spontánban már nem bízom... :roll:

Melinda: Igen, a tüszőrepi okozta a sok +-t, de legalább már tudom :wink:

Kistörpe: Szerintem is minél előbb menj el UH-ra.

Ízisz:Örülök, hogy jöttél!

Perpi:Ne add fel, fel a fejjel!

Angie, én nem hiszem, hogy kibírtam volna az étteremben, hogy ne kotyogjam ki a jó hírt :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty hajráááááááááá!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, Nita, meglátjuk........ :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: MINDENT BELE!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Adiadival mi lehet?
Nagyon eltűnt! :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Mi már jobban vagyunk. Levi már két napja újra átalussza az éjszakát, most már szakad fel neki így köhögcsikél,de már javulunk.
Mi ma megyünk UH-ra este 8-ra, már nagyon várjuk. Remélem minden ok lesz.

Ízisz én megértelek, de látom már jobban vagy, írd ki magadból, és majd mi segítünk.

Melish, ezt a cici fájást mondtad már a dokinak? Szerintem sem jó, kérdez rá.

Nyuszifül, gyere mihamarabb. Hogy vagy? Nálam már van néha hányinger is ami egy kicsit megvisel.

Betty sajna a piri miatt, lehet hogy nektek tényleg más megoldás kellene, én drukkolok, nektek!

Nita úgy utálom ezt hogy felírnak valamit aztán a tájékoztatón meg olyanok vannak. Nekem is volt Levivel hematómám, szinte mindenkinél van csak valakinek később szívódik fel. Mindenesetre oda kell rá figyelni.

Kistörpe, neke Levivel volt kétszer kisebb vérzésem, a doki azt mondta hogy valószínűleg a hematóma nálam így távozhatott, egyből kiírt és ágynyugalomra kötelezett, majd 3 hétig feküdtem, és in szedtem ezt a rutascorbint. És onnantól teljesen problémamentes volt a terhességem, én is azt mondom menj inkább hamarabb a dokihoz, mindegy ki néz meg de nézzenek meg!!!

Perpi én is azt mondom ne add fel, vagy menjetek a következő lehetőségre át.

Angie, én most este enne sem tudok így sajna mi most kihagytuk ezt a torkos csütörtököt. :cry:

Kicsi szerintem is nagyon fontos az hogy beérünk a dologra, mondjuk én fiatalon szültem , és most vállaljuk a kistesót, de ahogy apa szokta mondani én már bölcsibe babát szerettem volna.:-)))) Biztos nektek is fontos hogy meglegyen a biztos háttér, nekünk is az volt.

Majd lehet este jövök az UH után, de ha nem akkor holnap reggel mindenképp megírom mi volt.

Szép napot Mindenkinek!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?