Új privát üzeneted érkezett!

Itt a friss táblázat!

Kistörpe!
Majd a hiányzó adatokat megadod? Lehet priviben is. :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!

Biztos minden rendben lesz az uh-n. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni én is remélem.......olyan jó nézni a táblázatot...... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Jaj, drágáim! Hatalmas gyógypuszi a beteg kisfiúcskáknak!

Én holnap reggel megyek vérvételre, szorítsatok!

Kismamik vigyázzatok magatokra!

Holnap jövök!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Móni! Köszi a friss táblácskát!
Minden kismaminak megy a drukk az uh-hoz, hozzatok képet, légyszi! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


én hozok......... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én nem bírtam ki, csináltam még egy tesztet, mivel pénteken olyan veszettül fájt a hasam. Íme az eredmény Kép

azt hiszem ez magáért beszél :lol: most megyek pihizek.
Minden betegnek jabulást

KépKép
csige-bige
 
 


ez aztán az erős teszt!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - már a 9. hét??? Hogy megy az idő! Jobbulást Máténak! Remélem téged nem kap el nagyon! :)

Csige - ez nagyon szép! Majd leugrik a 2. csík a tesztről! :) Pihizz sokat, az jó a picúrnak!

Móni - köszi a táblit. Úgy szeretnék már én is az alsó részen lenni!

Pedi - drukk! Remélem csupa jó hírrel jössz majd!

Képzeljétek én ma (minden büszkeségemet félretéve) felhívtam a legeslegelső munkahelyemet, hogy nem keresnek-e embert. Nem mondtak egyenlőre semmit... Majd visszahívnak (vagynem) de azért egy próbát megért.

Kép
pampalini
 
 


Kistörpe!

Köszi az adatokat. :wink:
A következőben már szerepelni fognak. :D

Csige!

Azt hiszem ez már nem kétséges. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pampalini!
Akkor drukkolok hogy összejöjjön a meló. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pampalini bizony megy az idő...holnapután kiderűl minden ok e a babóval........ :wink: :wink: :wink: :wink:
és drukk hogy sikerűljön a munkahely.....
lányok ha valaki szeretne műkörmöt szoljon.....olcsón dolgozom..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csige: azta! Szép erős teszt!
Pampalini: milyen területen dolgozol? Illetve dolgoznál ha lenne mit?

királylány
 
 


Moni,
nem első nap :evil: . Már tiszta ideg vagyok :cry: . Már 4 napja barnázok, rózsaszínezek, mensi sehol. Életemben így még nem szerettem volna, hogy megjöjjön. De a jobb oldalam most is érzem. Be vagyok sz****. Ha holnap sem jön meg, akkor csütörtökön elmegyek egy uh-ra.

Csige,
ez már igen :D . Nagyon szép 2 csík :D .

Pedi,
mennek a drukkok holnapra :D .

Pampalini,
drukk, hogy felvegyenek :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita drukk neked is......... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
a drukkot inkább most ahhoz kérem, hogy megjöjjön :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Köszönöm lányok :lol:
Ohhhh, Ranita én is ezt mondtam a mult hónapban és látod mi lett a vége.... Soha nem lehet tudni.

KépKép
csige-bige
 
 


ranita arra gondoltam... :oops: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


királylány - hát eddig eléggé sodródtam az élettel munka, iskola területén: cukrászdában kezdtem, aztán optika. 3-3 évet dolgoztam mindkét helyen. És van egy szoc.pedagógus diplomám, amivel már nagyon régóta szeretnék elhelyezkedni, de nem sikerül. Most igazából minden olyan munkát próbálok megcsípni amit felsőfokú végzettséggel csinálhatok, pénz beszél....


Ranita -Jaj :( remélem rendbejössz!!! Drukkolok, hogy megjöjjön!
Ne izgulj!

Kép
pampalini
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Azta csige de szép teszted van nekem is kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
ranita sajnálom remálem minden ok lesz
pedi veled mi van?
pampalini drukkolok, hogy találj valami melót amit meg is fizetnek
:wink:

moni köszi a frisitést a táblázatban
nita itt kivanok szerencsét ma a dokihoz, most már kéne látszon a baba neme is :oops: , nem értek sajna hozzá


Én jöttem lássam mi van veletek és, hogy szoljak le vagyok kicsit tiltva a babanetről. Elszakadt a film a férjemnél. A családi béke miatt lehet kevesebett jövök. Bedobtam neki, hogy hogyan tovább meddig akar spontán próbálkozni hiszen a beültetéshez időpont kell meg csomó kivizsgálás meg várni, várni, várni. Erre megkaptam a babanettet. :cry: . Na de megérte mert a tegnap elment és mára van időpontja az andrológusnál csak megrestelte magát, hogy ő nem csinál semmit azért, hogy legyen babánk. Bár vasárnap vettünk neki is folsavat, egy 60 db-os cetebét mindekettőnknek és valami multiviamint kért magának. Azért foglak olvasni benneteket, ha kell dugiba, és még jelentkezni is fogok.

Puszi mindenkinek! Gyógyulást a betegeknek, pihenést a kismamikank és mielőbbi babázást a többieknek is!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: nekünk is volt olyan időszak, amikor a férjem a fejemhez vágta, hogy mert mindig babanet...
Én most két napig itthon vagyok pihizek, utána pedig péntektől valszínű hogy táppénz. Mindenki azt mondja, hogy az lenne a legjobb még a házidoki is. Ma megbeszélem a dokival. Este hatra megyek én balga, mert ugye azt hittem hogy meló után fogok menni, de hát szabadnapot kértem ki, mert annyira szarul voltam az elmult két napban. Próbálom ma elütni majd az időt.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok! Nálam semmi különleges, sz@rul kezdődött a nap, de a folytatás remélem jobb lesz. Idegbeteg vagyok valamiért, fogalmam nincs miért. pé környékén vagyok, ma arra gondoltam kinek kell egy ilyen dilis anyuka? A két meglévővel is veszekszem, ő biztos megvárja míg lehiggadok... Na, azért ne gondoljátok, hogy valami bolond írogat ide, csak egyszerűen néha kicsit elszakad a cérna. Tudom, mostanában kicsit gyakrabban.
Csige: pihizz:) nagyon szépe a teszted, én is akarok egyet!!
Nita: jobban vagytok?
Melisch: én is szoktam hallgatni néha a babanetért. (főleg, hogy én nem az elsőért küzdök:)
Most chatelek valakivel, már jobb is a kedvem:) megyek reggelizni
tary
tary
 
 


Sziasztok!

A babanet nálunk is téma volt már - -pedig most kezdtem :)


Szurkálok bal oldalt. érzem h "érek"!

Kép
pampalini
 
 


melisch én holnap megyek dokihoz....ma csige megy.....ilyenkor még uh-val nem látni a baba nemét
tary máté már jobban van hála égnek....én meg ugyanugy.....náthásan :( :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nektek nem szokott olyan lenni pé--kor, hogy olyan érzésetek van mintha "korogna" a méhetek? Nekem mindig ilyen sőt néha menszi előtt is érzem. Olyan mint amikor korog az ember gyomra, csak a méhemnél érzem :D

Kép
pampalini
 
 


ilyet még nem hallottam de biztos van..... :roll: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige hogy vagy hasad fáj még...nekem tegnap este volt olyan különös érzés nem az hogy hú de fájna hanem nem is tudom megfogalmazni,nem görcsölt hanem éreztem hogy valami más ez...szerinted ez normális eset...ahogy olvasgatom nagyon egy időben vagyunk,nekem az utolsó mensim jan 23-án volt.én már táppénzen vagyok,szar a helyzet a cégemnél sorba küldi el az embereket,igy nekem jobb itthon.
kistörpe
 
 


Pampalini: nem lehet, hogy kicsit fel vagy puffadva és a beleid mozgását érzed? Olyan szokott lenni nekem is. Pé-kor mindig felfújódok egy kicsit. De hogy mitől?
Nita: aspirin+c pezsgőtabletta? Nekem sokat használt.
tary
tary
 
 


azt lehet szedni kismamiknak is? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csige! De szép a teszted, ettől szebb nem is lehetne! :lol: Örülök, hogy végül amellett döntöttél, hogy otthon maradsz!

Melisch! A babanetről való "letiltás" ismerős. Az én férjem sincs oda érte, de ez az Ő baja, nekem kell és kész. Még szerencse, hogy napközben nem tud ellenőrizni! :wink:

Ranita! Te csináltál tesztet, vagy szerinted tuti nem baba van a dologban? Szerintem azért egy teszt nem árt.

Pampalini! Megy a drukk a munkához!

Kismamik, hogy vagytok? És a kis betegek hogy vannak? Remélem, már jobban.

Én ma voltam vérvételen, majd hétfőn lesz eredmény. Nagyon rendesek voltak, mert 73-as sorszámot sikerült húznom, ugyanis először be kellett mennem a nőgyógyászatra és utána a laborba. ( Így jár az, aki úgy dönt, hogy más városba megy szülni, de a babáért mindent! :wink: ) Szóval, a laborban meg szóltam, hogy én másik városból jöttem és képzeljétek, soron kívül behívtak. Nagyon örültem, így alig késtem a munkahelyemről.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi vanak még rendes emberek is úgy néz ki......
nálunk kis 3 évesem már jobban van...náha még köhög ugyan de már nem olyan vészes....meg folyik az orra.
én náthás vagyok...reggel sikerűlt majdnem kirókázni a gyógyszereket...de sikerűlt visszatartani....azóta viszont furán érzem magam...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, Nita! Vigyázz Magadra! Próbálj meg sok teát inni, bár gondolom már attól is hányingered van! :roll:

Tary! Hidd el mindenkinek vannak nehéz napjai, úgyhogy nem hiszünk rólad semmi rosszat! Gondolj bele, nekem egy férjel is el szokott szakadni a cérna, hát akkor még Neked egy férjel és két gyerekkel! Meg van engedve a kiborulás, de aztán tessék gyorsan jókedvre váltani! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Bocs, ha nem reagolok személyre szólóan, de ma a napsütés ellenére valahogy világvége hangulatom van. :( Fogalmam sincs hogy hogyan másszak ki belőle.
Estére megyek dokihoz, kicsit félek, mert híztam másfél kilót. Le fogja harapni a fülem, pedig szerintem 26 hetes korban +1,5 szinte semmi. Mondjuk 84-ről indultam, kövér kismaminak számítok, hiába nem is látszik rajtam. Majd megkérem, hogy megnézhessem Emmát az jobb kedvre derít.

Nálunk nincs probléma a babanetből. Mivel azuram egész este a hülye jégkorong menedzser játékával van elfoglalva. :roll: Néha el sem tudom képzelni hogy hoztuk össze ezt a gyereket. Akkor miért ért rá mindenre, most meg este mintha láthatatlan lennék.

Na jó nem panaszkodom, ezek olyan apróságok. Két három nap a világ legjobb pasija, utána meg... Csak hiányzik a törődés :oops:
Vendég
 


Móni: nita jobbulást nektek és a ygerkőcöknek is

ja gyed mostmár 1 évet kell igazolni nem 180 napot mire te szülsz csige rád már ez érvényes:):):):) és a másik onnantól kezdve hogy bejelented h aterhességet a cég felé onnantól kezdve védve vagy a gyes végéig nem rúghatnak ki :):):):)

csige: ez már veszettűl erős csík tuti jól kapaszkodik a babó vigyázz magatokra :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


anuk az én párom is állandóan hokizik.meccseket néh ha éjjel 3-kor van akkor is.........gyűlölöm már a hokit.......... :x :x :x
csak 1,5 kilót híztál?!!!!!!
de jó neked...én a mátéval havi 2-3 kilót is híztam de volt mikor 3- mat is.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita össze kéne kötni őket és kilőni az űrbe a hülye játékukkal együtt. Mert ugye az mindennél!!! fontosabb. :(

Ha meg nem sértelek emlékszel még rá, hogy Máténál mennyiről indultál a terhesség elején? :oops: Tudom ez kényes téma a kismamáknál, én is ugrom rá, de mivel engem egyfolytában diétára és éhezésre ösztönöz még a dokim is, az anyósomnak meg ugye be nem áll a pofája (40 kiló vaságyastul, persze csak 4 kilót hízott, és rögtön le is adta sztori)...szóval már lassan olyan bűntudattal eszem :cry:
Minden nap éhesen kelek és éhesen fekszem. Ha napközben elkap, hogy na végre ma jár a rozsos buci úgy falom be majd rosszul leszek tőle :oops: Viszont félek, hogy Emmának baja lesz. akkor meg azért bőgök, mert én teszem tönkre. :cry:

Az az igazság, hogy belefáradtam...az állandó cseszegetés, a vizsgálatok (nekem ugye több van a betegségeim miatt), és ahelyett, hogy segítséget kapnék le se vagyok szarva, sőt egyesektől (sosem szült nővérem, anyósom aki állandóan a baromságaival traktál, az anyós nőrokonai, akiket persze ideesz a fene, doki, védőnő) kapom a "jobbnál jobb" tanácsokat és "én csak segíteni akarok" szöveget :(

Bocsi, nem akarok senkit elriasztani, de ha nem írom ki bedilizem.
Vendég
 


anuk 57 kilóval indultam és 74-el mentem szűlni.... :shock: :shock: :shock: :shock:
bocs hogy ezt mondom de szard le anyósod és mindenkit aki dirigál...ha valamit megkívánsz pár falatot ehetsz ....atól nem fogsz elhízni és a lányzónak se fog ártani......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nézzétek a vonim :D . Én örülök neki, bár az éjszaka alig aludtam valamit, mert egyfolytában olyan tompán fájt a jobb oldalam, még fájdalomcsillapítót is kellett bevennem, meg azok a hülye gondolatok :evil: De reggelre megjött végre.. Ha azt vesszük nem rossz, mert pontosan 14 napra, csak hát előtte az a 4 nap barnázás :evil: .

Csige,
mennek a drukkok, de ilyen teszttel nem is fér kétség, hogy jól megkapaszkodott a babód :D .Gyere majd amint tudsz.
Szerintem is jobb lesz a táppénz.

Babanet :arrow: először nálunk is voltak belőle gondok, de én megmondtam neki, hogy nekem szükségem van rá, mert itt a lányok tudják, hogy én min megyek keresztül. Jó, neki is elmondhatom, de ezt ő akkor sem tudja úgy megérteni. Azóta nincs rajt vita :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita ez aaazzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak az a bajom, hogy nagyon fájok :cry: . A derekam, a hasam, a jobb oldali pf, ahol volt a pé, hiába is veszek be gyógyszert. Ráadásul niagara van, ami rám nem jellemző :roll: . Szerintetek ez lehet még mindig a 2 műtéttől??? Vagy ez már mindig ilyen lesz???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! Akkor most örülni kell pirinek! Nagyon sajnálom, hogy rosszul vagy, én is így voltam hétfőn, sőt még most éjszaka is kellett bevennem gyógyszert, mert megint görcsöltem. :cry:
Igazából nem tudom, hogy lehet-e ez a műtéttől. Inkább előfordulhat, hogy alakult vmi, aztán mégsem. De nem akarlak ilyen gondolatokkal traktálni. :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


ranita sajnálom, ogy piri ilyen nagyon megkinoz. Nekem még türhető szokott lenni de van amikor engem is megkinoz, még jó, hogy leginkább hétvégén jönn meg igy otthon tudok dögleni. Bár novemberbe pont sogornőmék voltak itt és shoppingolni volt kedvük pénz nélkül :wink: és akkor jött meg irtóul gőrcsőltem és nagyon fájt mindenem alig vonszoltam magam üzletből üzletbe aztán én vezettem haza 30 km, majd főzzél 6 személyre, ők ütik a 100kg fejenként igy enni is szeretnek, férjem meg éppen uton volt hazafele igy semmi segitség a részéről. Még jó, hogy megsajnált sogornőm és besegitett krumplit pucolni :oops: :oops: . Miért kinoz igy meg néha piri és pont amikor leginkább iparkodnál mindent jől csinálni?

Én sajnos a munkahelyemen is vele vagyok egy helységben sőt pont látja a gépemet :twisted: de ma nincs bent szinte egész nap terepen van :lol: :lol: :lol: :lol: igy én olvasgatlak benneteket!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


ranita szerintem tisztul a szervezeted.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nálunk apa hajnalban játszik ezerrel de focit :):):) ő minden nap magától kel 5 felé mi meg még alszunk így játszik :):):)


anita akkor végre megnyugodtál :):):) most akkor innentől már lehet gyúrni a babára ugye??

anuk: szerintem szard le mit mondanak +4 kg egyáltalán nem sok a babának meg kell a kaja amit megkívánsz egyed nyugodtan enni kell csak nem kettő helyett :):):) a lényeg én 103 kg-val kezdtem annó a terhességemet és 115-el mentem szülni senki nem ba**szogatott hogy ne hízzak igaz nem is híztam nagyon gyorsan és hála istennek ez a 12 kg teljesen normális hiszen eg y4150 g-os babát szültem :):):) többnyir kb 9-10 kg az ami a baba+magzatvíz+lepény a cukrosoknak szokott az lenni hoyg ne egyenek diétázzanak de neked nem ez a bajod ha jól emlékszem ugye???
egyél csak rendesen mert a végén az ideg fog bajt okozni egyik füleden be a másikon ki :):):):) én nagyon utáltam azt amikor terhes voltam hogy mindenki annyira jót akart nekem stb a végén már nagyon elegem volt :):):


csajook akinek nagyon görcsöl gondolja azt hogy edz a szülésre :):D:D:D:D hiszen a szülési fájdalom ugyanilyen én pl jól vettem hogy nekem is mindiga halál volt a mensi így nem szenvedtem vele annyira :):):) igaz csaszival szültem de voltak fájásaim 2 percesek :):):) és alig éreztem lehet már hozzászoktam :)

nika70
Salgótarján
 
 


:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocs hogy most nem reagálok az írottakra, de nagyon sz@r a kedvem.
Jól kicseszett velem a munkáltatóm! :evil: :evil: :evil: :evil:
Visszaadta a vállalkozását azért hogy tőlem megszabaduljon, (ezt ki is mondta) sőt nem annyit fizetett ki nekem amennyi járt volna. Kemény 150 ezerrel meglopott magyarán. :evil: :evil:
Most járhatok pereskedni.
Hát nem hiányzott ez nekem. A vérnyomásom az egekben. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nika: apa nálunk is szeret a gépen focizni, meg autóversenyezni, meg stratégiai játékot játszani, stb, csak nem kel fel hozzá hajnalban, hanem engem túr ki a gép elől :twisted:

Moni:: hol dolgoztál? Milyen vállalkozásban?

királylány
 
 


moni probálj kicsit megnyugodni tudom most könnyen beszélek...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Bocsi nem nagyon olvasok vissza, mert kicsit lefáradtam.
Megjártam a dokit. Egy baba van, szép petezsákot látott és benne egy kis szikhólyag. Azt mondta, hogy a korának megfelelő. A nyálkahártya szép vastag, szóval bízunk benne, hogy szépen megtapadt. Szedem tovább a vitaminokat és utrótzok tovább, két hét mulva pedig megyek vissza a dokihoz. Remélem akkor már lát szívverést. Ja és holnap még szabin vagyok és péntektől táppénz, ő is azt tanácsolta, én pedig megfogadom. Holnap írok egy emailt a főnökömnek, hogy mi a helyzet és hogy sajnálom, de a baba a legfontosabb. Azt szeretném hogy nyoma legyen, hogy bejelentettem a terhességemet. A doki is azt mondta, hogy nem rúghatnak ki kismamaként.
Teszek fel képet nektek.
Jó éjt mindenkinek. Kép

KépKép
csige-bige
 
 


jaj de cuki.....gratulaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: örülök, hogy minden rendben van. Igazad van, a baba a legfontosabb, nem érdemes kockáztatni, bár gondolom a pénz sem lenne utolsó a mai világban. Pihenj sokat. Tök jó, hogy kaptál képet is. Itt nálunk nem nagyon dobálják a képeket. Amikor Bencével voltam terhes akkor mindig rendelési időben mentem uh-ra, ha most az leszek valamikor is akkor ügyeleti időben fogok elmenni, hátha akkor szívesebben ad a doki.

királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?