Új privát üzeneted érkezett!

:) :) :) :) kis humor hercegnő.....
a gps nem kell mert nincs autónk.........
de azért vmi fini vacsit összeüthetsz ha nem alszol el a gáztüzhely mellett :) :) :) :)
no megyek mert elalszom....pusza......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is megyek! :lol: Kép
Pussz-pusz jó éjt!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!
Jaj csajok kicsit aggódom. :roll:
A menszimről van szó.Szóval úgy kezdődött,hogy barnázgattam napi 1-2 csepp.Aztán a tampon végén volt csak egész napi termés.aztán 1 nap volt vérzés de az se olyan normális mint rég.Azóta szintén a tampon megtelik egy nap de a betét tiszta tampon nélkül. :shock: Ma vagyok a 4.cn napon.Szerintetek???? :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

Jó reggelt!!!!!!
Szabad volt jönnöm.
Betty a köröm ténylec cuc! Itt csak simákat csinálnak, vagy csak én nem találtam olyat aki tud szép mintákat is. De én leszedetem mert aláment a levegő+a kosz már. Nem érdemes pénzt költsek rá megint ha mar nő a körmöm :cry: . Na mizus ma nállad ma van a ciklusod vége nem?

Királylány itt szerinzem nincs ilyen visszatérités nekünk is OTP-s kölcsönünk van, itt nem annyira felkapott bank de anno mi ott találtuk a legjobban hangzó ajánlatot. 8)

Mucus tudtom szerint vannak ilyen gyenge menszik. Nekem ritkán van sok folyásom. Mult hónapban tán 3 betétet használtam összesen el. Én ilyen gyenge esetben nélkülözöm a tampont, hogy tudjon minden kifolyni és tisztuljak jobban ki.

Izisz hiányozni fogsz de hátha néha bekukk hozzánk. Én nem fogok lelépni még egyenlőre tuti. Nekem ez nem tesz rosszat.

Férjem ma estére van programálva dokihoz :wink: . Nekem sehol semmi jele. Ciki duzzad de ez minden hónapban van sőt multkor rosszabb volt. Mondtam azért a férjemnek, hogy a gyógyszereket ha ir fel neki a doki nem vegye meg. Már nincs sok hátra az ehavi ciklusomból és akkor ha megjönn piri megveszzük. Bár sajna semmi jel nem mutat arra, hogy babás lennék.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Nem is tudod mennyire megkönnyebbültem. :wink:
Köszi,hogy írtál.A tampont azért tettem be mert melóba Nekem ez kényelmesebb. :) Pussz,megyek társasozni. 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jó reggelt lányok!

Mucus,
nem akarok hülyeséget írni, az én példámat írom le.
Benivel hasonlóan, mint neked, megjött, mondjuk csak 2 napig és kevesebb volt, mint a szokásos.
Én nem is gondoltam, hogy terhes vagyok.

Betti, szép a körmöd és szorítok még mindig! :wink:

Ma megyünk Benivel anyukámhoz.
Még nem tud senki semmit, még megtartjuk a titkunkat egy kicsit magunknak. :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie28 ezt a titkot nem sokáig fogod birni szerintem szivesen kiabálnád ki világszerte :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Na megyek csinálok egy tesztet. :D Bár úgy is tudom,hogy negatív. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Megjöttem.NEGATÍV.Én mondtam.25ös HCG-t csináltam annak is pozitívnak kéne már lenne ha az lennék.

Na megyek készülődni melóba.
Ne írjatok sokat estig! :twisted:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Nem is tudok regálni mindenkinek.... :oops:

ÚJSÁG: Megvolt az első futásunk. 8) 4 km-t mentünk, "öregesen" (5:15-ös ezrekkel) Ginával (a kutyánk, egy Golden Retriever). Nagyon jól esett. :lol: :lol: A hasam fáj, mert ugye ma lenne a napja, hogy parkoljon a lada... :evil:

Puszi mindenkinek!Nem türelmetlen, örül, örül, örül, boldog, boldog, boldog..... :D :D :D

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok Csajok!
Nagyjából visszaolvastam...
Mucus! Nekem is volt már ilyen.. Bár csak a második szülésem előtt... Azóta disznóvágás van minden hónapban.. :evil: De első szülésem előtt és után előfordult ilyen..
Betty! Szépek a körmeid. Hobby, vagy csinálod is komolyan? Ja, csak 20 km-re lakom Tőled! Mizujs teszt-ügyben? Csináltál ma hcg-t??? :shock:
Melisch! Tök jó, hogy megy a férjecskéd dokihoz. Majd írd meg este feltétlen, hogy mi volt.. Reméljük, nem kell kiváltanotok azokat a bogyókat..Én drukkolok egy zebrás tesztért nektek. :wink:
Szita az agyam...még vmit akartam.. mindjárt meglesem.
mandarin7
 
 


Ja, üdv Evianyának!
Hol van Nyuszifül??? És hogy vagytok Boganna-, és Dunakavics-kismamik? És a többi kispocakos??
Izisz puszi Neked, és minden-minden jót!!!!!
Babanetezős-görcsölős téma... Mindig sokat gondolok Rátok, hogy kivel mi lehet, tesztek, ultrahangok... És tök jó olvasni a sikerélményekről, a jóhírekről... Engem feltölt, és reményt ad egy sikersztory! És babanet nélkül is agyalok éppen eleget rajta.. :roll:
Pedig nekem már van kettő. Mégis vágyódom. De nagyon.
Ma van a 7.cn-om. Csak 3 napig tartott, de még ma is barnázgatok.. utálom...
És előre bocs az offért....
Bankos, otp-s, államos, bürokráciás, hiteles, sorbanállós, aktakukacos témához: tele van a tököm az egésszel, úgy ahogy van. Ott húzzák le az embert, ahol csak akarják, és ahol csak tudják.. Hogy meddig tart még ez az áldatlan állapot, .....hogy semmit nem ér a pénzünk, ...hogy azok az emberek, akik tisztességgel-becsülettel ledolgozták az életüket, ma máról-holnapra kell, hogy kuporgassanak a megélhetésért, .....hogy ellehetetlenítik a kisemberek életét a hitelek, a gázszámla, az adók emelésével... hogy az ország ahol élünk, és ahol a gyerekeink és az unokáink felnőnek majd, a csőd és az összeomlás szélén áll...Tudjuk. Megszorítások. Recesszió. De meddig...? És milyen áron...?
Ne haragudjatok a kirohanásomért, de teljesen belelovalltam magam... Ha nem kötne ide bennünket a családunk, és (az egyenlőre még jó) megélhetésünket jelentő üzletünk, már csak a porfelhő látszana utánunk... Köd előttem, köd utánam... Már itt sem lennénk.. :evil: :evil: :evil:
mandarin7
 
 


szia mandarin......de jó hogy ujra itt vagy!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska! Köszönöm, ari vagy! Mi újság Veletek? Meggyógyult Máté? Olvastam ám, hogy beteg volt... Csak olvasó üzemmódban voltam.. :oops: Már a 9. hetet tapossátok?? A napokban lesz Uh-od, ha jól emlékszem? És már lesz szívdobogása is a picurkának! Annyira, de annyira szívetmelengető, és bizsergető, mikor meghallja az ember azt a gyors, határozott, lüktető pulzálást! A legszebb hang ez a pocis kismamiknak! A Pici Életke első igazi jele!!! Jaj, de jó Neked! :)
mandarin7
 
 


szia....köszi betegen vagyunk....már én is náthás vagyok....jobb mint az influenza.....máté már javulóban van.a kedve is jobb már....de azért még köhög és szívni kell az orrát......
holnap megyek uh-ra délelőtt........remélem jó híreket kapok.........
a 6.héten már pulzált a kicsi szive a babónak......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, szép napot! :)

Mucus, esetleg tesztet nem csináltál, hátha.....egy csomóan lettek már így babásak.
Ja?! Most nézem, hogy nega lett. Akkor ezek szerint ez a menszeszed valami miatt nagyon gyengus.... :shock:

Melisch, még van 1 nap a ciklusomból, de ezt a hónapot már leírtam magamban... :roll:
Majd írd ám meg, hogy mi volt a férjecskéddel a dokinál, és hogy kapott -e valami szert ok?! :wink: De nagyon örülök, hogy megindult, és tesz az ügy érdekében.

Angi, és mikor akarod bejelenteni a jó hírt?

Kicsi, és ha az a lada nem parkol le, hanem tovább halad?? :wink:

Mandarin, köszi, a sulit elvégeztem, de csak hobbiból csinálom már. Eleinte csináltam élesbe, de nem volt akkora vendégköröm, hogy megérje csinálni, és a munkámmal sem tudtam összeegyeztetni...
Ha lennének folyamatos vendégeim, csinálnám.
20 KM??!! :shock: Az itt van egy köpésre. És pontosan hol, melyik város?
Nem csináltam HCG-t ma. Már unom.. :lol: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Akkor kúrálgasd magad, nehogy beteg légy! Nekem egyiknek sem volt még pulzálás a 6. héten. Vagy csak a doki volt balfék...
A nátha nekünk mindig végigkíséri az egész telet... Mindig szuttyog valaki.. Az orrszívás viszont nagy segítség, és hamarabb múli a takony is.. A köhögés nálunk már keményebb dió.. Lánykámnak volt, hogy fél éven belül 4 tüdőgyulladása volt (ennek már vagy 3 éve, azóta nyugi van vele), fiamnak viszont kruppja van, ami borzasztó, és emiatt sokat szenvedünk..sajna..az első kruppos rohamját, míg élek nem felejtem el.. 3 hónapos volt.. Ugatás, légcső összeszűkült, szabályosan fuldoklott... Szerencsére nem estem pánikba, és tudtam, mi a teendő..De hogy honnan, máig sem értem.. Ösztönök... Azóta nem volt ilyen vészes roham, mert már kihallom a köhögéséből, és a lélegzetvételéből a krupp közeledését. És akkor meg lehet előzni a rohamot. Talán kinövi... Remélem.
mandarin7
 
 


Nita, biztos holnap is minden rendben lesz!
Szorítok! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Ment Neked egy privim.. :)
Hiszen ciklus végén vagy már!!!!! Hát akkor már kiürült az a fránya szuri, és nem kavarhat be!!! A pozi eredmény már baba lesz!!! TESZTET! TESZTET! TESZTET!!!! :wink:
mandarin7
 
 


Mandarin, privi ment :)
Ma még biztos nem tesztelek.
De menszis érzéseim vannak, úgyhogy... :roll:
Ez a hónap azt hiszem pirié lesz... :twisted: :evil:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


SZIASZTOK!
Voltam védőnéninél,fogytam,ennek örülök.Annak már kevésbé,hogy van ilyen fó...sz gépe,ami 10. héttől mutat szívhangot.Hát nekem nem.. :cry:
Megigértette velem,hogy ha nem talál,nem rohanok uh-ra.Mert akkor csak ő béna,meg az én hasfalamon se csak bőr van... :lol:
De azért idegesít....főleg,hogy ápr. 10-én kell mennem újra.
Mai menü:bableves, krumplistészta.
Éjszakánk jó volt,kómásan kért teát,és aludt is... :lol:
Na megyek sétálni,mert kiabálás van,apa meg a másik szobába alszik!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Csinálhatnál vonalzót.
Vagy nem akarsz?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melinda, nálunk is krumplistészta van :lol:
Szerintem nyugodj meg, ne idegeskedj!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szaisztok!
Remélem mindeki jólvan, csak gyors bekukk, mert holnap van dolileadás, és ma be kell fejezni, hogy reggel vihessem köttetni.
puszi, majd próbláok jönni és visszaolvasni...

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Nyuszifül!!!!!
Örülök neked!
Akkor remélem már holnaptól többet leszel!
Szorítok!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Nita : GYógyulgassatok :( :(
Betty: LEPARKOLT :twisted: :twisted:
Melinda: Engem is idegesítene...
Mucus: Kövi hónap is van.....
Mandarin: Nem lehet egyszerű ennyi betegséggel....

Kép
kicsi80
 
 


nyuszi de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én is ennék krumplistésztát de a párom nincs oda érte........kis mennyiségbe meg nem szeretek főzni.no meg hatfelé se.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsi, pedig reménykedtem, hogy nem áll meg... :twisted:
Nálam is lassan le fog :lol:
Már kinéztem a kövi hónapi vonalzómat is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó, hogy írtad, én is csináltam újat....

Megy valaki torkos csütörtöközni holnap?

Kép
kicsi80
 
 


Én biztos nem....de mi az a torkos csütörtök? :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: komolyan kérdezed, vagy csak poénból?

Kép
kicsi80
 
 


kicsi sajnálom pirit, nekem már 1 hete megvan az uj vonalzóm, igaz van kettő, van egy babás is :oops: de azt pá után csináltam és aztán csináltam ciklusosat is. Tehát nem vagyok egyedül aki hamarabb késziti az uj vonalzót !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


kicsi én sem tudom mi az :oops: :shock:

nyuszifül üdv, bár tudom már nem vagy
melinda ne aggodj minden ok a babával!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekem ki is ment a fejemből, csak mikor megláttam a "-1 nap van ciklusod végéig" feliratot, gondoltam valamit elrontottam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Utána írta Betty, hogy új hónap, új vonalzó....

Kép
kicsi80
 
 


Torkos Csütörtök: Vannak napok (csütörtökök) amikor a betársult éttermekben fél áron lehet enni. Febr. 26 is ilyen csütörtök :lol: :lol: :lol:

http://www.etteremmester.hu/torkos_csutortok_2009.php

Kép
kicsi80
 
 


Állandóan kidobál a babanet :evil:
Már kétszer írtam, mindig kidobott!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Engem is dobál...

Kép
kicsi80
 
 


Talán most nem.
Szóval, mi tényleg nem tudtuk ezt, a férjem sem. :oops: :lol:
Aztán gyors megnéztük google-ba, hogy mi ez :lol:

Errefelé ez ismeretlen, legalábbis számunkra :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ekkor talán még nem késő, hogy foglaljatok sztalt. Bár eddigre általában minden étterem zsúfolásig teli.....

Kép
kicsi80
 
 


Általában mindig főzök, úgyhogy nem igazán járunk étterembe...
De ezt azért jó tudni, hogy ilyen is van.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én most lemorzsolódom, mert kell a gép Apának is.
Lehet még jövök ma!
További szép napot nektek! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!

Megyek én is enni....

Pussz

Kép
kicsi80
 
 


jó étvágyat!
én is most ebédelek........isteni fini lencse főzeléket...más a 3.tányérral..... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én rizibizit ettem rántott pulykamellel :lol:

Kép
kicsi80
 
 


a rántott pulykamell naggyon jól hangzik.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Betti,
még nem tudjuk, mikor mondjuk el, nem akarom elkapkodni, mert augusztusban nem szóltunk és fölösleges is lett volna, csak beleélik magukat. 2 éve Benit a tesóm szülinapján jelentettük be, lehet most is így lesz. márc.12-én lesz 25 éves. Jó kis ajándék!

Kicsi,
mi megyünk torkoskodni! :wink:
Már alig várom. Egyébként az evéssel rosszul állok, sosem kívánom azt, ami itthon van.
És sajnálom, hogy megjött! :cry:

Megyek is enni, csak bekukk.
Mindenkinek további szép napot!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Figyu!!Én egy kukkot se értek ezekből,de ti biztos!!!!
http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml
Már akit érint!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Csak bekukk....
Melinda: Pontosan mi nem világos? Küldök egy képet, amin a hormonok, peteérés, és méh nyálkahártya is fel van tüntetve. Talán ez segít.

http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%A1jl: ... e.png#file

LH=luteinizing Hormone (magyarul sárgatest hormon. Sárgatest, a tüsző, amiből már ovulált a petesejt.)

Ha terhes valaki, az LH szint nem esik le, hanem fentmarad. Ezt lehet kimutatni hamarabb, mint a HCG hormont. Az később jelenik meg. Erről nem találok ábrát.....

Kép
kicsi80
 
 


Remélem segítettem. LAssan megyek!

Holnap jövök....

Pusza

Kép
kicsi80
 
 


angi jol is teszitek hogy nem mondjátok meg csak később......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?