Új privát üzeneted érkezett!

Nita, tudom, csak hülyéskedtem :lol:

Endzsi, nekem is küldhetsz kaját, nyitom az ablakot :lol: :lol:
Délután szorítok a fogászat miatt :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


LLAAPPPTTTEETTŐ!Ő!!!!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


gratula a laptetőhöz......ez jelent nálad valamit.........BABÁT!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Ha-ha :lol: :lol: :lol:
Én ezt nem hinném, de úgy legyen :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Koszi Betty! Egyebkent nem felek a fogaszattol.
Vendég
 


Kesz az egyik suti. A masikat majd ha felebredt Sziszko. Hol van ma a csapat? Melish? Lyly?
Vendég
 


Nem baj, én akkor is szorítok! :lol: :lol: :lol:
Túl jó kedvem van, sírás lesz a vége..... :cry: ....ÁÁÁÁÁÁÁ dehogy :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Most latom hogy a 100. oldalnal tart a topik.
Vendég
 


Az már döfi! 100 oldal! Basszus!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Most latom hogy a 100. oldalnal tart a topik.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak Levi mit írtam betaknyosodott, meg reggel én is torokfájásra ébredtem. Kihívtam a dokit, mondjuk nem lázas, csak így terhesen nem szeretnék beteg gyerkőcökhöz menni. Szóval kijött a doki mondta nagyon csúnya a torka. Hihetetlen mert nem lázas és szépen eszik. mondta hogy ez jár mindig lázzal. Levi babámnak ez a második betegsége, szerencsére :oops: :oops: . Én meg terhesen sosem voltam beteg, ja és férjem is lerobbant de ő kitart még este is ő aludt Levivel mert én már két estét végig virrasztottam és már a hasam is fájt. Szóval nagyon drága ember az én férjem uram. Majd túl leszünk rajta.

Angie34 még a múltkor akartam írni hogy nagyon helyes kisfiad van tiszta huncut, a szeme sem áll jól ahogy ott gubbaszt a mosogatóban. :lol: :lol: :lol:

Nita fel a fejjel én is bazi fáradt vagyok legszívesebben egész nap csak aludnék, és aludnék, és............

Betty én még azért nem adnám fel a reményt és laptetőd is volt egy párszor szóval kitartás már nemsokára kiderül.

Kicsi nagyon érdekes a munkád, pontosan miket is méregetsz? Tényleg a föld alatt dolgozol?

Kira, pihenj sokat, és kitartás. Nemsokára lehet próbálkozni is, mondjuk én sok olyan történetről hallottam hogy rá 1-2 hónapra újra babás lett. Pl. ott van az a celeblány a Palotás Petra ő 5 hónaposan vesztette el az első babát, és rá 2 hónapra újra állapotos lett, és nem rég életet adott egy egészséges kislánynak.

Ízisz remélem minden rendben, írj ha tudunk segíteni bármiben.

Melish merre vagy? Nálunk egész nap csak esik ez a fránya hó már annyira unom, ki sem tudunk menni Levivel, mert most beteg is. Pocifájásról annyit nekem is volt vagy pé-ed van vagy beágyazódás?!!!! Remélem az utóbbi.

Melinda a fogakkal mi is szenvedünk most is ömlik szegénykémnek a nyála. És a rágófoga is kijött, most a szemfog bujkál kifelé. Majd vége lesz egyszer. Kitartás.

megyek pihizni mert hulla vagyok és ki tudja meddig alszika kis manócsekem.

Kép
Kép
boganna07
 
 


éljen a 100. oldal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boga, csakhogy menszisen fájdogál a hasam.
Bár már 1 hete. :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


az lehet még jó jel is!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Miattam már az egész család beteg!
Benim is köhög állandóan, köptetőt és köh.csill.-t kell szedjen.
Jól megjárjuk mindannyian.
boganna, vigyázz magadra!
És mindenki! Ne járjatok így!

Valaki tud segíteni abban, hogy a nagyonbabán "rendeltem" egyedi vonalzót e-mailben, az mikor jön meg? Tapasztalat?
És az e-mail címre jön vagy ott az oldalon keressem az "eddig elkészült vonalzók" menüpontban?
Előre is köszi.
Beninek akarok újat és picurnak is , de a meglévő mellé nekem nincs hely másiknak.
Hogy csinálják sokan, hogy akár 4 vonalzó is kinnt van?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie, nekem is csak 2 vonalzó fér ki.
Az email-es dologról sajna nem tudok nyilatkozni :?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nita, nem hiszem... :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betti szerintem nekem azért nem fér több, mert fénykép is van.
Köszi, hátha tudja majd akinek nagyonbabás van! Remélem.
Bár még csak vasárnap rendeltem.
olyan cuki lesz, Beni fényképével.
Te Betti hogy vagy? Érzel valmit babával kapcsolatban?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Nem Angie.
Menszis érzésem van csak.
Te mit éreztél ilyenkor? Vagy csak úgy teszteltél egyet?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én éreztem a beágyazódást! Beninél és akkora fájdalmat éreztem
a cicijeimen is éreztem

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


SZiasztok!

Boganna: Nem konkrétan a föld alatt dolgozom, hanem az alagsorban, de nincs ablak, csak légkondi, mert full sötétben kell lenni, ill néhány zöld lámpa éghet, de azok is csak irányfények :D
Egyébként tapogatózok :lol: :lol: :lol: Elektrontraszportot mérek fotoszintézisnél, ill annak a fluoreszcenciáját, meg termolumineszcenciáját és oxigén fejlődését különböző mintákon.

Ez nem is gáz. A probléma ott kezdődik, ha valami vegyszert véletlenül magamra öntök.... :shock: Jártam már egy párszor így sajnos. De nagyon vigyázok. Persze a már eddig bellélegzett (kloroform gőz, ózon...) és megivott (LDAO puffer, KOH...), magamraöntött (DCMU, linkomicin, metanol...) vegyszerekről nem is beszélek.... Ja, és amikor felvettek, és állományba kerültem, aláíratták velem, ha esetleg fogyatékos babám születik, nem perelhetem az intézetet..... Volt már illyen..... Persze egész nap gumikesztyűben sem lehetek.... Mellettünk RNS-el dolgoznak. No arról jobb nem is beszélni, ott mik vannak.

Persze a remény hal meg utoljára (ami nem igaz, mert a sejtszintű enzimműködés :lol: ). Kolléganőmnek 3 gyönyörű nagy fia van, és kezdetek óta itt dolgozik......
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi80 2009.02.24 15:13-kor.

Kép
kicsi80
 
 


Én csak szurkálódást érzek folyamatosan, és enyhe menszis görcsöket.
Na mindegy, majd a kövi hónap... :roll:
Most elmegyek, majd még jövök!
Le kell mennem a városba Apáért, most hívott.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Oké!

Kicsi, szia!
Jól bebiztosítja a cég magát!
figyelj, szerinted hogy tudok feltenni az avatarba képet?
Akárhogy kicsinyítem, már egy légypiszok, de akkor is több 10kB-nál.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szia Angie28!

Én kerestem a google-ban. Beírtam: avatar, bemásoltam word-be, és kicsinyítgettem. NEm elég, hogy 10kB-nál kissebbnek kell lenni, de nem lehet 80*80 nál nagyobb.... Próbálkozz. Kicsinyítgesd....

Kép
kicsi80
 
 


Én pont hogy úgy tudom kicsinyíteni egy programmal, hogy a pixeleket állitom, már tök kicsi, de még mindig 12, vhány kByt.
A kép már nem is látszik.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


kicsi elég komoly munkát végzel...... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita, te tudsz segíteni a vonalzós kérdésemben kicsit fentebb?
a tied egyedi?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok csajok vagyok én is csak ma full programom volt, nem érdemes leirjam, hosszu. Azonban szomoru vagyok :cry: férjecském megjegyezte sértődötten, hogy sokat üllök a babanetten reggel ahogy kinyitom a szemem kap puszit és nyitom a laptopot mig indulok munkába, az irodába detó megy a babanet és egész este nettezek és kicsit zavarja. Nem indokolta meg, hogy miért mondta. Az előzmények: megkérdeztem egy az egyben, hogy meddig szándékszik próbálkozni spontán mivel kell probramálni és hosszas lenne az egész inszem tehát ha akar babát kéne lassan mozogni, mert mi sem fiatalodunk. Na erre védekezett a babanettel. nem értem, hogy miért :shock: azt gondolja, hogy agyonstresszelem magam. Én nem érzem ugy és nagyon szeretek veletek lenni de hát meg kell békéljek a férjemmel. De azért talán minden rosszban van egy kis jó is. 3 óra után küldött smst, hogy ne keressem mert megy egy andrológushoz :wink: . Nagyon örülők neki, hogy rászánta magát és remélem talált is valahol egy orvost. Azért nem lettem letiltva teljesen a nettről igy még jöhetek hozzátok de nem maradhatok olyan sokat.

Kivánok gyors gyógyulást a betegeknek, kitartást a babára vaároknak és sok pihenést a babásoknak.

Mikor férjem nem lát, mint most itt leszek veletek és mindent elolvasok amit irtok igérem!

Kép
Kép
melisch
 
 


Kicsi! Ez tenyleg nagyon komoly! -- Betty! En is szurkalast ereztem napokig. Mensi elott is szokott, de akkor max fel napig. -- Boganna! Ha lazad lesz, azonnal csillapitsd. Torokfajasra TantumVerde, sok mezes citromos tea. Fiam inkabb makacs, mint rafkos. Napi 150x elmondja hogy NEM. Ja, min 1 liter tea egy nap. -- Angi! Ti is gyogyulgassatok.
Vendég
 


Kicsi! Ez tenyleg nagyon komoly! -- Betty! En is szurkalast ereztem napokig. Mensi elott is szokott, de akkor max fel napig. -- Boganna! Ha lazad lesz, azonnal csillapitsd. Torokfajasra TantumVerde, sok mezes citromos tea. Fiam inkabb makacs, mint rafkos. Napi 150x elmondja hogy NEM. Ja, min 1 liter tea egy nap. -- Angi! Ti is gyogyulgassatok.
Vendég
 


melisch,
nekem is mondta már, pedig nem vagyok sokat itt.
Azt mondta már néha nem is beszélgetünk csak pötyögök itt :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angi az enyém nem egyedi......egyszer én is csináltatni akartam....el is küldtem a képet meg mindent....azóta se jött válasz.... :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita,
gondoltam, hogy így lesz, köszi :cry:
pedig jó lett volna

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Melish! A csaladi beke a legfontosabb! A ferfiak ezt nem ertik. Ok nezhetik a sportot reheltol estig, meg jarhatnak folyton a konditerembe, de mi nok!!??.... Az en uram is tett megjegyzest, de o egy draga es nem ragozta a dolgot. En is vissza fogom fogni magam, mar gondolkoztam rajta.
Vendég
 


Melish! A csaladi beke a legfontosabb! A ferfiak ezt nem ertik. Ok nezhetik a sportot reheltol estig, meg jarhatnak folyton a konditerembe, de mi nok!!??.... Az en uram is tett megjegyzest, de o egy draga es nem ragozta a dolgot. En is vissza fogom fogni magam, mar gondolkoztam rajta.
Vendég
 


az én párom is tett megjegyzéseket,,,hgy sokat lógok itt babaneten.....többször is volt már hogy megfogadtam nem jövök...de nem tudtam/tuom megtenni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


angie34 a TantumVerdén nekm irta, hogy nem ajánlott terheseknek. Férjemnek pedig a piros torokra a dokinéni azt mondta, hogy nem jó semmi ami mentolos mert csak rágja a mentol az amugy is piros, érzékeny torkot inkább valamilyen mézes drazsét ajánlot.

Jó olvasni, hogy nem csak én kapom a fejmosást a páromtól. Pont ugy van nálunk is ő reggel cigizik kint és nem üllök oha mellé, este pedig ha nem alszik akkor tv-zik akkor mi köze hozzá, hogy én tv-zek vagy internetezek. Régen is szinte minden hétvégén hazavittem a alptopját és játszottam rajta :shock: akkor most mi a baja?

Kép
Kép
melisch
 
 


En a telefonomra vagyok kiakadva :evil:
Vendég
 


mi a baj a telóddal?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Duplazgatja az uzeneteimet
Vendég
 


Duplazgatja az uzeneteimet
Vendég
 


Duplazgatja az uzeneteimet
Vendég
 


Duplazgatja az uzeneteimet
Vendég
 


Triplázza!! :lol: :lol:

Csináltam új vonalzót Beninek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


De miért nem jó?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Na most?
Bocsi, tudom nem itt kellene próbálgatni :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok Lányok!


Beszéltem Nyuszifüllel, íeja a szakdogáját, de holnap, vagy holnapután leadja, és akkor jööön :lol:

Kicsi!
Jó kis munkád van, atya ég :D Én még ált,isk-ban salétromsavat öntöttem a kezemre, besárgult, azt hittem meg fogok halni, na de ez nem megy olyan könnyen :lol: :lol: Felhívtam szegény kémia tanáromat, hogy sááárga a kezem :lol:

Betti!
Még ne add fel!!!

Betegeknek jobbulást!

Én csak márc.9-én megyek dokihoz, mert addig külföldön van. Akkor már 7 hetes is elmúlok.
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!
Mi is babát szeretnénk , csak sajnos nem olyan egyszerü. De azért remélem hogy még 2009 -ben megszülethet a várva várt kistesó!
Most vagyok túl az első clostis kúrán, és hát várjuk mi lesz belőle!
Vagytok itt még olyanok akiknek nem megy olyan könnyen teherbe esni ?
[/img]

Kép
evianya
 
 


Jó a vonalzód!!
(csak szerintem az elejéről próbáld meg kitörölni a szöveget, és akkor rövidebb lesz)
Vendég
 


Most én töprengek, hogy miért így teszi be?
Ha kitörlöm azt ami a vonalzó előtt van, akkor meg csak link jelenik meg és amúgy is azt írja változtatás nélkül másoljam be.

Mindig csak a baj van velem.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?