Új privát üzeneted érkezett!

Kata: cumireptetés :D :D :D . Megjelöltelek!

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Köszi az infókat nátha ügyben!!! Tegnap nagyon sokszor kellett neki szívni, és jó sok is jött belőle szegénynek, köhögött is, tüsszögés is volt, de amúgy evett rendesen, aránylag jó kedve is volt, aztán elaludt 22-kor és 5-kor kelt, na onnantól már nem sokat aludtunk, jött újra a porszívó, aztán reggel 8-tól evett kb. 15 percet és elaludt a kezemben. Én meg nem mertem letenni, nehogy felébredjen és ott ültem vele 1,5 órát :shock: :? Kemény volt, aztán betettem az ágyába, most alszik.
Vesz párom hazafelé cebion cseppet és a Nasivin orrcseppet is, köszi még egyszer a tanácsokat!!!!!!!!!

Nem tudok visszaolvasni, annyit írtatok, DE, amire emlékszem:

cumi - nekünk még megy, de szinte csak az alváshoz este és ált. nem minden este van rá szükség. Napközben csak akkor van cumi, ha magától nem alszik el, a cumcum mindig segít, a cumcum jóbarát :lol:

csuklás - előfordul még, főleg ha evett és utána nevet vagy mi szórakoztatjuk, én olyankor ált. cicire teszem és pár nyelés után abbamarad.

Bocsi, de nem emlékszem semmi másra, annyira ki vagyok purcanva és közben én is náthás vagyok és nagy hó van, így lemenni se tudunk, bár náthásan amúgy sem vinném sehová.

Majd összeszedem magam és jövök...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Kata: de jó, hogy van végre netetek! Szépek a gyerekek! :) Látom Zsófi is oda van a kistesóért :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Linh: hol láttál olyan babakocsit?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: 8700 g! azta! Neked akkor tényleg szükséged lesz az extra könnyű babakocsira :)

Nálunk a nem anyatejes, tápis kaja után szokott lenni brutál kaki :) Jó lesz nektek is a terv :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: a jövő hét végén adom le a rendelést a borostyán láncra, beférsz :) Előtte szólok majd nektek, hogy megbeszéljük ki milyen színűt kér :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: jobbulást nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 



linhbaba
 
 


Ildi!
Jobbulást!

Kata!
Jó,hogy tudsz már újra írni!
Mi nagyon megszívtuk anno a t-online-nal,kétnaponta elment a net és jött a szerelő állítgatni a modemet + a központban is mindig elállítódott valami. Azt mondták,hogy régi a ház (belvárosi társasházban laktunk akkor),emiatt nem tudjuk jól fogni a netet. Aztán szerencsére elköltöztünk,váltottunk és azóta van net :)

Zsuzsu!
ment a hó gyorspostával? :D :D :D

mert amilyen hó itt nálunk van... több éve nem láttam ekkora havat és még most is szakad :)

szerintem "bedobom" Tomit du. a kenguruba és megyünk egy kört a parkban. A legutóbbi hóesés is tetszett neki,nagyra nyitotta a szemecskéit, o-t csinált a szájából és felfele nézegetett,hogy honnan esik a hó :lol: :lol:

képzeljétek,én is kezdek beleszerelmesedni a Mei Tai-ba,úgyhogy lehet,hogy én is rendelek egyet. Eddig nem mertem venni,nehogy csak fellángolás legyen,de nap mint nap nézegetem,úgyhogy ez már komoly :oops: :D :D

és nekem a liliputis podegás kiscipők tetszenek nagyon,igaz,nagyon drágák,de azért nyárra lehet,hogy kérünk egyet a nyári mikulástól :) (tominak márc. 7-én van a névnapja) :P

ma nagyon jó éjszakánk volt,Tomi elaludt f8 körül és fél 3-kor kelt. Ilyen sokat már nagyon régen aludt. Biztos a havazás van rá ilyen hatással,múlthéten is többet aludt hóesésben és most sem kelt fel 10.30-kor. 9 óta alszik már . én meg nem merek elkezdeni takarítani,mert készültségben állok,mikor fog kelni. (Na meg nincs is nagyon kedvem elkezdeni a hétvégi romokat összeszedni. :oops: :D )

Linhbaba!
Láttam a fotóalbumotokat és nagyon aranyosak a képek rólatok!


a kérdés:
a babáitok már magabiztosan manipulálgatnak a kezeitekkel hason,mint a világ legtermészetesebb dolga? Mert Tomi még mindig van,hogy nyögdécsel közben,és annyit csinál,hogy megfogja a tárgyakat,esetleg átteszi egyik kezéből a másikba és fogja. (nem rázogatja) 5-10 percet bír ki kinyomott mellkassal,utána leteszi a fejét,fél perc pihenős ujjszopi és utána folytatja,közben pedig ha kedve van,mint az óramutató úgy forog és éri el a többi játékot maga körül.
Írtam régebben ,hogy 3 hetes kora óta átbillent hasról hátra,ezt már 2 hete elfelejtette,nem csinálja. Ez ugye nem baj?

Kép

Kép
borkaby
 
 


Linh!
Nagyon jól néz ki ez a concord babakocsi,de az ára is nagyon jó :shock: :shock:
ebay-en biztos olcsóbb :wink:
meg is nézem mennyi :)

Nyugtonmalac!
megígértem múltkor gryllus vilmost,de nem tudtam feltölteni youtubra videó nélkül. nem tudom valahogy másképp elküldeni neked?

Kép

Kép
borkaby
 
 


ja,és a kérdésemnél: nem a ti kezeitekkel manipulálgtnak-e,hanem a saját kezeikkel :D

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!

Nem lesz időm mindenre reagálni, bocsi.

Kata - Jó, hogy jöttél. A gyerekek gyönyörűek!

Borkaby - Szabi is még csak tanul hasalva játszani, nem bírja sokáig. Ne aggódj.

Képzeljétek annyi hó esett, hogy itt ragadtunk Tatán. Amíg nincsenek tutira letekarítva az utak, nem merek elindulni, nehogy ott maradjunk valahol az úton. :? Nagyon remélem, hogy a szerdai talira hazaérünk. Ha esetleg mégsem, akkor feltétlen csörgök Ny.malacnak és Pevának is. Tomi ellapátulta a havat az udvarról és építettünk belőle egy hómalacot. Mert hogy inkáb arra hasonlít, mint emberre. :lol: Majd megmutatom. Miközben építettük Szabi a kocsiból figyelt. Természetesen meg kellett, hogy dobáljam apát, mire ő a lapáttal "vágott vissza". :lol: Csak azt nem vette számításba, hogy több hó fért a lapátra, mint gondolta és nem csak engem, hanem Szabit is beterítette. :lol: De jól ám, az arcát is! A kis kuka meg épp csak meglepődött. Semmi sírás vagy kétségbeesés. Lesöprögettük róla, jót nevettünk, aztán pár perc múlva ő elaludt. :wink:
Ja, iwiw - én Szíjártó Bettina vagyok. :D

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok visszaolvasni, mert hulla vagyok, iszonyatos éjszakánk volt, Áron eleinte csak óránként, aztán 4-től már félóránként kelt, egy kicsit lehet, hogy náthás megint, folyik az orra, köhög, olyan bűntudatom van, mert tegnap elvittem délután kb. 1 órára sétálni, de már két hete nem volt kint a betegsége miatt, és most lehet, hogy megfázott????? :cry: :cry:

Ma egész délelőtt a szervízben voltam az összetört autónk miatt és még szerdán reggel kell visszamennem, mert akkor még lefotózza a biztosító stb.

Peva
Lehet, hogy sajnos nem tudunk menni a talira!!!! Mert ha Áron továbbra is taknyos lesz, akkor nem akarok megfertőzni vele senkit, meg a szervízben is nem tudom meddig húzódik el a dolog és a hó miatt is tartok egy kicsit az utazástól a nyári gumikkal nem tudom fel tudok-e menni hozzátok,nagyon meredek?

Na megyek, mert megint üvölt és közben köhög is.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva - sajnálom, hogy még mindig betegek vagytok, sajna mi is náthásak lettünk :shock: :cry: Te mivel kezeled?

Nyugtonmalac - úgy emlékszem, nektek van homlok-fül hőmérőtök... ez mennyire megbízható? Mert mi is vettünk egyet, ilyet:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Viszont tegnap homlokon mért Lottikának 37,5-öt, majd rá egy percre 37,7-et, miért van ez? :shock:

Na megyek,mert nyöszi van, sajna még mindig szívni kell a nózit, sok takony jön belőle :? De amúgy rendben, eszik rendesen, aránylag jókedélyű, kaki-pisi is okés, nincs hőemelkedés, úgyhogy remélem hamar túlleszünk rajta, azt olvastam, hogy anyatejes babák hamar túlesnek rajta, de ezt Borkaby is írta asszem. Hát reménykedek!!!!!!!!!!! :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi: szupi lázmérőt vettetek! A különböző eredmény oka, hogy átlagolva számol. Mér vagy tizezer poton, és az eredmények átlagát mutatja :) De igaziból tök mindegy hogy 37,5 v. 37,7... az hőemelkedés. C vitamint kell adni, figyelni kell, hogy megy-e 38 fölé, és nem szabad kimenni sétálni :(

Jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ja Ildi, ha átlátszó takony jön, akkor bacis! Ha sárga akkor gyógyul, de még bacis, ha zöld, akkor halott bacik vannak benne, és mindjárt meg fog gyógyulni...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: jobbulást nektek is! És mostmár kerüljenek el azok a bajok titeket :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby: e-mailben, személyesen? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: köszi! :) de szép kocsi! Kár, h fekete és a háttéris fekete :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Helló!

Nagyon lemaradtam :oops: majd visszaolvasok.
Kicsit le vagyok eresztve! Reggel Spininng-ezni voltam, tök jól ment, és most jött ki rajtam a fáradság. :roll:
Hazajöttem anyukám azzal fogadott hogy nem aludt semmit a kicsi és nyűgös. Picit melegnek éreztem,
Képzeljétek most hőemelkedése is van!
Lehet ez a fogától ugye? :roll:
Nem hinném hogy beteg, mitől lenne?

Mert a foga tuti készül neki, mert néha el is sírja magát mikor rágcsál és az ujjával nyomkodja az ínyét,
közben morog :shock:

HT-vel kapcs. Nymalac...8dl-t kéne meginni naponta?
Nem 6 hónapos babára van ez kitalálva?
Norbika nem iszik ennyit, csak olyan 750ml-t, hozzátáplálás
nélkül. Ha meg adok neki gyümit, akkor olyan 7 dl-t tud. :roll:

Na kicsit kimegyünk a levegőre, majd visszanézek. Rám is fér, mert mindjárt ülve alszom el. :?

Áron babának jobbulást!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Képzeljétek, Bori a bilibe kakilt!!!! Nagyon nem akart kijönni a kolbász, és láttam, hogy fáj neki, és segíteni akartam... Felvettem az ölembe, felhúzott lábakkal, és a bili fölé hajoltunk a popival... 2 nagy kolbi szökött ki, egyenesen a bilibe :) Nem lehet elég korán kezdeni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby: köszi a dícséretet! Tomi miatt pedig ne aggódj, Marcit 10 perc hasalás után már menteni kell, mert mérgelődik és toporzékol... :) Az átfordulás meg még nagyon messze van...

Éva, Ildi: sajnálom a betegeskedést, jobbulást Nektek!
Éva: Nekünk anno amikor meg volt fázva Marci, a védőnő azt mondta, hogy igenis vigyük sétálni (csak jól öltöztessük fel) mert úgy gyorsabban gyógyul. Persze gondolom nem ilyen hóesésben.

LKata: én úgy tudom, hőemelkedés lehet a fogzástól, de láz semmiképp. Irigyellek hogy ki tudsz mozdulni sportolni!

Nymalac: ti aztán korán kezditek a bilizést! :)

Tegnap voltunk Marcinak a Kenguruban ruhát venni és vettünk egy csomó 74es rugit meg 80as bodyt. Rakok fel pár képet:
Kép mielőtt lepisiltem anyát Kép jól lepisiltem anyát :D Kép miután lepisiltem anyát

linhbaba
 
 


Sziasztok!
Véletlen se tudok mindenre reagálni, pedig nagyon szeretnék.

Ildi, Éva
Jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Nyugtonmalac
Köszi a takonyinfót... :lol: :lol: :lol: Én mindig a zöld takonytól ijedtem meg, mert az olyan randa, de most már tudom, hogy a zöld takony az jóbarát... :lol: :lol: :lol:

Kata
Végre visszatértél!!! T-Online olyna jó cég, hogy amikor a sógoromék köttették be a netet, akkor a szerelők nem tudtak valamit beállítani, de szerencsére ott volt a zuram és megcisnálta, így lett net... :roll:

Lihn
Nagyon édes Marci baba!!!

Nyugtonamalac
Már látom, hogy a következő mániád Borid pelenkanélküliségre szoktatása lesz. Hallottátok, hogy mostanában sokan ezt csinálják az újszülöttekkel? Csak figyelni kell a jeleket és gyors odatartani a bili fölé. :lol:

Nekünk van cumink. Sőt egész kollekciónk. Bori leginkább játszik velük, rákókának használja őket meg nézegeti. Alvásnál nem használjuk, tehát tulajdonképpen semmire nem jó... :lol: :lol: :lol:

Valaki kérdezte a forgást. Bori már nem forog viszont ülni akar. :shock:

A HT - én tudtam, hogy egy éves koráig 800ml anyatejre/tápszerre van szükség. Ezért nem sürgetem a hozzátáplálást. És ebbe a tehéntej, meg a tejalapú dolgok szerintem nem számítahtók be. Mondjuk én azokat baromi későn fogom bevezetni.

Most már csak egy kép, mert a férjem féltékeny rátok... :lol:

Mégsem, mert nincs lekicsinyítve. Majd legközelebb...

Ja, Agárdon tök jó volt, bár Bori nem tudott aludni az idegen ágyban. Anya mellett bezzeg jó volt, főleg, hogy önkiszolgáló rendszer működött, és óránként ébredtem arra, hogy a gyerek rajtam lóg... non stop büfé... :lol: :lol: :lol:

Éva
Nincs nyaralónk, csak rokonoknál voltunk.

marek
 
 


sziasztok!

még visszaolvasok, de erről az oldalról:

Náthára az oscillococcinum 3x10 szem /nap + Cebion cseppek.
Nekünk bevált még decemberben.
És Sterimar orrspray+orrszívó.

Éva! Hozzánk téli gumi kell sajnos, havas az út felfelé (nyári gumisok lent parkolnak, de gyalog kb. 25 perc felfelé, ilyen időben nem is tudom mennyi). Még téli gumival is bénáznak páran....ja, és van kb. 300 méter földút is, az egyáltalán nincs takarítva.
Bocsi, de ez ilyen hely. :oops:

Bettyna! Az 1-es főút le van takarítva ám, ma voltam kint. Krisztián meg megy Bicskére, onnan nincs messze Tata. Elmenjen értetek? :lol:

Még visszaolvasok, hogy Linh, Marek tud-e jönni, vagy tali lefújva - elhalasztva jobb időre. :cry:
Légyszi küldjetek egy sms-t (30/5654-332) kedd este, hogy jöttök-e - legalább látom a számotokat, és ha kettesben lennénk, inkább halasszuk - nem baj?

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


vagyok.
Szöszke! Próbálok térképet varázsolni...igyekszem.
Éva! Valaki fel is hozhatna az autópálya alól :)
Addig el lehet jutni, a temetőnél van egy parkoló (közvetlenül az 1-es főút mellett).
Na, talán így is összejövünk páran! :)
Még holnap pontosítsunk lányok!
Térképet igyekszem megcsinálni (még sosem csináltam)

Bettyna! Gratula a fogakhoz!
Nyugtonmalac! Dorkának még nincs foga, csak borostyán lánca....nekem volt 2 lyukas. :)

Alvás: pár hete voltak ébredések, de visszaált az este 9- reggel 6, fél7 :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


visszaolvastam magam...a 2 lyukason kívül van még 30 fogam ám :)

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Szöszke! google térkép nagyon pontatlan ám.... :cry:
olyan helyre is utcát rajzol, ahol nincs....legalábbis nálunk
A leírásom jobb, nem jelölöm be magunkat, mert ha pontos lennék a felfelé vezető úton a 3. lenne, de valójában csak a 2. utca!
Csak kövesd a leírást! A lényeg, hogy a térképen a 1-es úttól jobbra vagyunk, nem balra (ahol egész Biatorbágyot jelöli a térkép). Hagyományos térképeken rajta van általában Katalin-hegy.

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


LK: hőemi lehet fogtól! :)

A 8 dl-t félévesnek írják, meg nyilván nincs is kőbevésve :D Csak azért írtam, hogy csak úgy váltsatok ki 2 étkezést, ha nem ngyon megy a tejcsi rovására :) pl. ha 2 etetést kiváltasz, és az 2x150ml tejcsi lenne, és nem is fogy el ez a tejcsi más időpontokban, akkor az 300ml minusz, és az sok lenne... Érthető ahogy írom? Vagy belebonyolódtam? :shock:
:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: nem lehet elég korán kezdeni :)

Séta + nátha: szabad, de hőemelkedéssel, v. lázzal nem!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: takony jó barát :) :lol:

Én olvasta, ezt a bili dolgot, innen jött az ötlet. De nem akarom 24 órán át a pisit lesni ;) észre sem veszem...

Meg ugyan ott olvastam a jelelésről is... na az sem semmi... :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


non-stop büfé :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


oscillococcinum - ez tényleg jó! megelőzésre is!
Az én homeós dokim azt mondta hogy egy alkalom fél ampulla vízben feloldva a babáknak...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Peva, mi Bettynáékkal megyünk, ha megyünk :) Tőlük függünk... Nemsokára itt a tavasz... Én azt sem bánom, ha tavaszi talit szervezünk ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Peva, akkor elrontottam a fogakat :oops: bocsi :P
De a lánc az rendben volt :)

Jövő honapban nekünk is lesz! Meg Adriéknak, meg Linhéknek is :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


jaaa! tehát nem csak két lyukas fogad van :lol: hihihi

picces - Lili szavaival élve

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: köszi :)

Peva: mi változatlan lelkesedéssel készülünk a talira, de ha elmarad, akkor majd legközelebb megyünk :) szóval egyelőre számolhatsz velünk!

Nymalac: ha esetleg Bettyék nem érnek föl, mi el tudunk vinni titeket a talira, elvégre közel lakunk egymáshoz :)

linhbaba
 
 


Nyugtonmalac: nekem van ilyen egészségpénztáras számlám. Van hozzá kártya is, ami végülis olyan mint egy bankkártya. Ezzel fizetek a patikában, ha veszek valami gyógyszert. Bár nem mindent lehet ezzel fizetni. Pl amikor vettem a Babé sampont, ami nem túl olcsó, na pl ezt nem lehetett ezzel fizetni. De az jó, hogy pl a pelusok árát is vissza lehet kérni, így már nemegyszer kértem pelusról számlát pl a tescoban, auchanban :lol: . Erre nem is gondoltam, hogy a babaúszást is lehet ezzel fizetni. Egyébként én is magamnak fizetem a havi költséget. Anno még a munkahelyem fizette, majd munkahelyet váltottam és az a cég már nem fizette, így azóta saját zsebből megy rá a havi befizetés sajna. Ha találtál valami jó egészségpénztárat szóljál, mert én szívesen váltanék arról ahol most vagyok (dimenzió) egy másikra. (Nagyon sokat levon havonta a befizetésből mint fenntartási költség ami nem kerül rá a tényleges számládra)

Kata: gyönyörű szemei vannak Zsebinek. Nálunk 1 hete kezdődött újra az éjszakázás, előtte már aludt este kb fél 9-9től hajnali 4-fél 5-ig. Most meg már volt , hogy éjjel 1 kor is kelt.

Nusildi: orrcsepp: nekem a Fluimare jobban bevált mint a Nasivin. Ez utóbbinál annyi mellékhatást írnak le, hogy először nem is mertem használni :?

nekem ránézésre nem is jön be ez a concord babakocsi. Megspóroltam 400e Ft-ot :lol:

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


Én is megspóroltam 400 ezret, mert én nem is látom a babakocsit a képen... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


na,ma mit láttam?
egy olyan trendi kismamát és kispapát és babakocsit,hogy az a babakocsi nem is 400ezer volt,hanem minimum 500ezer,szinte már magát tolta. a baba benne még pici lehetett,mert mózesban volt,az apukán baseball sapi és arany nyakláncok, anyuka pedig mintha most lépett volna ki valamelyik időgépből... feketére szolizva,műkörmökkel,kifestve és mintha sose szült volna,10 centis sarkú csizmában,sztreccs farmerben,bőrkabátban...
volt alkalmam megnézni őket,mert sorban álltak,és próbáltam elképzelni az otthoni életüket :shock: ,hogy telhettek a gyermekágyas napok :D vagy csak egy sima átlagos nap kettesben a bébivel.
aztán magamra is néztem :lol: rajtam egyértelműen látszik,hogy szültem, :lol: akkor vettem észre,hogy foltos a farmerom :oops: és csak csurkára van kötve a hajam,pont,mint otthon :lol: - mert csak leszaladtam pár zsömléért. :D :D :D De azért büszkén viseltem "lebüfizett" farmeromat,szerintem még büszkébben,mintha 500ezres babakocsim lett volna :D


Nyugtonmalac!
Egészségpénztár érdekel engem is!!
Átküldöm szívesen e-mailben is,ha elküldöd az e-mail címed vagy ha megvárjuk a jóidőt,akkor személyesen is szívesen oda adom
:wink:

Mi az a jelelés?


Marek!
Borira is ráfért már egy átmulatott éjszaka a nonstop büfében :lol: :lol: :lol:
Tomi is ilyen idegen helyen,csak mellettünk alszik és egész éjjel szivattyú üzemmódra kapcsol :lol:
Kis drágák :D

Kép

Kép
borkaby
 
 


Peva, a http://www.terkepbank.hu/ -on nagyon jól látszik a Katalin hegy, és még olyan rajzszöget is be tudnál szúrni, jobb oldalon van a "Pont itt" nevű szolgáltatás.

Marek, :D:D:D Gondoltam rád sokat, ugyanis ma voltunk csípő ultrahang kontrollon, és nekünk is nagyon sokat használt a terpeszpelus (amink nincs is, így nem is használtunk :D). Továbbra is hordjuk szépen. :) Nagyokat bólogattam. :)

Kép
szöszke
 
 


Linh, lehengerlő Marcikátok! Édespofi! :) Nekünk is van pöttyös szárnyú lepkénk.

Nymalac, ez igen, kaksit fogtál bilibe! Nekünk még nincs bilink. Mármint Gergőnek. :)

Borkaby, lehet, hogy valaki szülte a nőcinek a gyereket. :shock: :D A gazdagok még azt is meg tudják fizetni.

Kata84, nagyon édes Zsebi, és Zsófi biztosan sokat segít körülötte.

Hasalás: Gergő gyakorlatilag összeköti az alvással. :shock: Úgyhogy most kicsit szenvedünk vele, mert nem igazán dolgoztatja magát hason. Még mindig hengert kell a hóna alá tenni. És jobban szeretne kúszni. Tolná előre magát unos-untalan, ha jó kemény felületre teszem hasra. A fordulás sem megy még. A kézzel manipulálás viszont kiváló.

Kép
szöszke
 
 


A Bookline-nál Baba-mama hét van, akit érdekel, vannak játékok is, meg mindenféle.
http://bookline.hu/search/categories.ac ... ermekjatek

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos nincs időm mindent visszaolvasni, pedig érdekelne mi történt. Marci az utóbbi napokban nagyon nyűgös, nem tudom mi van vele. Pénteken elmentünk a nagyiékhoz (250 km) és végig fenn volt a kocsiban!!!! Már nem tudtam mit kezdjek vele. Először csak nem tetszett neki, hogy sötét van, aztán semmi nem volt jó. Majd amikor kb. 5 km-re voltunk elaludt. Aztán megébredt a megérkezésnél, és elég rosszkedvű volt.
A hétvége is hasonló hangultban, óránkénti keléssel telt el, így elég fáradtan érkeztünk haza.

Kép
kincs27
 
 


Lkata: MArcinak is volt hőemelkedése, és igen lehet a fogtól. reméljük nem más miatt van!

Kép
kincs27
 
 


Hasalás: Marci annyira nem szereti, hogy napi 10 percnél tovább nem is lehet hagyni, mert iszonyatos üvöltésbe kezd

Ennek következtében, mivel már több orvos is javasolta, most gyógytornászhoz fogom vinni. A DSGM módszert próbáljuk, remélem fog is használni.

Kép
kincs27
 
 


Marek (és akit még érdekel): Lesz egy nagy Liliputis rendelés a jövőhéten... A rendeléseket vasárnapig kell leadni :) És a nagy mennyiség miatt a következő kedvezmények vannak:

A cipőkre 500Ft kedvezményt minden másra 10% kedvezményt kapunk!

Ha érdekel a rendelés, akkor jelezd! Ha jól emlékszem, Te Liliputis kiscipőt néztél ki...

Hát most én is át liliputisozom az elképzeléseimet. egy kiscipő erejéig biztosan :)

Szóval ha érdekel valakit, az PÜ nekem, ok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kincs, mi is rájöttünk, hogy sötétben nem szeret autózni Gergő. :( Aludni alszik az autóban, de ha felébred, akkor nem nagyon alszik már vissza. Főleg hosszú úton rossz. Valamelyikünk akkor hátra ül és bohóckodik, ezért ia kell világosban autóznunk, különben horrorba fordul a dolog. :shock: :D

Kép
szöszke
 
 


Még annyit, hogy másodika után áremelés lesz a pénz romlása miatt a Liliputinál! Tehát, ha valaki kér onnan valamit, az most kérje ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szöszke: ( pü-től eltekintve) nagyon jókat derültem a hsz-eiden :) nincs bilid :) ; terpeszpelus :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby: én is büszkébben viselem a büfis rucimat, mint ha magassarkúban kéne rohangálnom plazacicának öltözve :) Ez azért is jó, mert esélyem sincs úgy kinézni :)

Holnap megyek az egészség pénztárba! Aztán leírok majd egy regényt nektek pl. a hasznosra, és akinek tetszik, az szintén beléphet. Akinek meg van már tapasztalata, rossz is, az gyorsan ossza meg velünk, nehogy ne tudjunk róla ;)

Jó idő, séta, zene ideadás... okéééés. Csajok izzitsátok a babakocsikat hordozókat, mert nemsokára itt van a jó idő, és megyünk a ligetbe, szigetre! :D

Jelelés: úgy beszélnek a babával már az első perctől, ogy közben a süket-néma (vagy milyen) jeleket mutogatják a kezükkel a babának. Mert a bab hamarabb megtanulja így megértetni magát, mint megformálni a szavakat...

Bocsi a süket-néma jel megnevezésért! Senkit nem szeretnék megbántani, csak tudatlan vagyok :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?