Új privát üzeneted érkezett!

Az jó, nekem is szurkál, de csak a mellbimbóm, meg érzékeny.
Menszesz előtt inkább oldalt szokott fájni, már előtte egy héttel.
Köszi az infót Nita! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szivesen!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk az étteremből. :wink:
Én sajtkrémlevest ettem,sült kacsamellet cseresznye mártással,burgonyapürével és fagyi kehely volt a desszert. :D :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

Akkor megnyugodtam! :) Apa kivitte Szilardot szankozni. Addig gyorsan csinalok vmi ertelmeset, portorlok pl. Majd meg jovok! Puszi
Vendég
 


Mucus, tudtok élni!!! :lol: :lol: 8)

Remélem finom is volt! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


mucus ezek jöhetnek hozzám is.meg tudnám enni őket...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is megmutatom a lakásunkat.Nem nagy de most még elférünk benne és a MIÉNK! :D
Konyha
Kép Kép Kép
Nappali.

Kép Kép Kép
Hálófülke.
Kép Kép Kép
Domi szobája.
Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Betty!
Minden finom volt kivéve a kacsamellet.Az Nekem száraz volt pedig direkt rákérdeztem,hogy omlós e. :?
Domi szalámis pizzát evett,Tamás bélszínt erdei gombákkal és röszti burgonyával,Após harcsa paprikást túrós csuszával,Anyós pedig borjú bécsit petrezselymes burgonyával.Én ettem a legtöbbet. :oops: :D 8)

Nita!
Milyen volt a tanfolyam?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nagyon szép a lakás, olyan kis otthonos.
Most meg is éheztem a sok kaja hallatán :)
pedig nemrég ettem húsleves volt, meg rántott csirka krumplipürével+ fánk.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nem csirka, csirke bocs :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mucus. jó a lakásotok! Látom Domi szobájába se nagyon fér már több játék :lol:
Az ebéd nagyon fini lehetett, főleg a sajtkrémleves, hmmmmmmm

Itt az ebédünk: Kép

És a desszert: Kép

Bence szobája: Kép Kép

A mi szobánk: Kép Kép

Előszoba: Kép

A nappali: Kép Kép Kép

Betty: a mai csík tényleg erősebb, mint a tegnapi.....kíváncsi vagyok mit mond a doki :)

Melisch: sajnálom a pocifájást, remélhetőleg elmúlik, babától lehet?

Endzsi: bízzunk benne, hogy minden ok és az a tumorérték is csak a vetélés miatt van. Holnap gondolok rád és szorítok neked :wink:

királylány
 
 


Mucus! Nagyö tetszik a lakasotok. A konyha is nagyon szep. Tetszik hogy bator vagy a szinekkel. En felek hogy mellenyulok, pedig ha probalkozok, alt. sikerul. Na majd ha tudok en is teszek fel este kepeket. Van is a gepen, igaz mar 2 eves de azota sokminden nem valtozott, csak aprosagok. Pl ma is furtunk 2 szep polcot a konyhaba. Kaja jol hangzik.
Vendég
 


Dia! Tietek is nagyon tetszik!
Legalább tudok ihletet meríteni valamiből ha majd felújítunk. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: köszi, mindenki falnak ment a téglaszíntől..........most meg nem győzik dícsérni...

királylány
 
 


sziasztok!
Gyorsan bekukkantok, mizújs!
Olyan fáradt vagyok, egész nap fekszek.
Ráadásul apa és Beni is betegek lettek tőlem, remélem a "legkisebb" nem! :wink:
Tényleg jók a lakások, nálunk most rendetlenség van, nem teszek fel, majd máskor. :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie: jobbulást! Én sem vagyok valami fényesen, folyik az orrom, a többiek már jól vannak nálunk csak én döglődöm.
Bence most ébredt, Ahhoz képest, hogy nem akart aludni sikerült 2.5 órát lenyomnia :D

királylány
 
 


Királylány,
ami Bence szobájában van falszín, a felső, az milyen szín?
Beninek most készülget a szobája.tetőtérben lesz, alul kék, felülre vaniliára gondoltam. Csak nem tudom mi a pontos neve.van ilyen szín, hogy vanilia? Esetleg tud vki konkrét márkát, amiben van olyan szín?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Betty: csak van ott valami, ha a hcg is halvány +.

Reggel csinálok én is, bár tudom az eredményt.

Nagyon szépek a lakásaitok.
Vendég
 


Perpike,
nem hideg a faszerkezetű ház, mert a fa rossz hővezető, ezért jó hőszigetelő. Télen meleg, nyáron hűvös. Nekünk fagerendás a falszerkezet, levegő, kőzetgyapot, szigetelőanyag, 5 cm vastag Nikecell habszivacs, nemesvakolat, belülről pedig gipszkarton. A fűtésünk havonta kb. 5.000.- Ft/80 nm ház.

Kírus,
Ízisz,
ment a privi.

Angie34,
akkor egy a ciklusunk, bár nekem most össze-vissza van...
:(
A szobatisztasággal ne nagyon foglalkozz, magától jönni fog. Nekünk Bence kb. 33 hónapos volt, amikor már rendszeresen szólt, hogy pisilni kell, és tartani is tudta. És a mai napig csak pelusba hajlandó kakilni. 5 éves korig kell teljesen szobatisztának lennie a gyereknek, és 7 éves korig előfordulhat még néhány "baleset". Mi ezt tanultuk pszichológiából (szigorlatoztam belőle).
A szobatisztaság idegrendszeri érés függvénye, ha erőlteted, többet árthatsz, mint használsz vele, mert az idegrendszer érését megerőszakolni nem lehet. Ez pedig egyénenként változik, a lányoknál általában gyorsabban, hamarabb következik be, mint a fiúknál. A mi isfiunk mindig is lassan, komótosan, a maga ütemében fejlődött, pl. 4 hónapos volt, amikor igazán hasra fordulva emelgette a fejét, nem nagyon akarózott lábra állni neki, 6 hónapon át csak négykézláb volt hajlandó mászni, és 16 hónaposan indult el, tehát mi nem is vártuk, hogy egy-kettőre szobatiszta lesz. Figyeld a gyermekedet, természetesen mutasd meg neki a bilit, mondd el, mire való, kipróbálhatjátok, először ruhában ráülhettek, aztán fürdés előtt, a melegben egy kicsit csupaszon, és figyeld a reakcióit. Ha húzódozik, sír, én nem erőltetném, hanem mondjuk 2 hónap múlva újból elővenném. Nyáron pedig sokat csupizni kint, és jön majd a dolog magától.

Királylány,
köszönöm az érdeklődést, Bence most kevsebb időt töltött elsőre a kórház után a bölcsiben, de jobban ment. Nem volt nagy bömbi, csak kis sírás, aztán játszott szépen.

Mucus,
piri... :( De jön a tavasz, új remények!!!! :wink:

Angie28,
hűha! ez aztán szép zebrás teszt!!! Mikor mész dokihoz?

Betty,
szerintem is erősebb a csíkod, de ne találgassunk, nézze meg a szakember!!!

Nita,
minden oké?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Angie28,
a Dulux Vanilla Cream: http://www.myperfectcolor.com/Match-of- ... 056464.htm itt megnézheted!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Perpi, holnap én is Hcg-zek reggel. Honnan tudnád előre az eredményt? Hisz még 6 napod visszavan.

Lyly, a dokim azt mondta, ha majd nem betegszem meg, akkor a "nem menszi" -től számítva 1 hét múlva teszteljek, és aztán vár vissza reméli babásan...
De hát ki bírja azt kivárni? :lol:
Ez volt az első clostis, tüszőrepis hónapom, és amúgy is kíváncsi voltam, hogy a szervezetem hogy reagálja le, és ezért is tesztelek ennyit. Előtte nem volt szokásom.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Angie: nem tudom a szín pontos nevét, mert ezt így "örököltük" az előző lakótól. Nekik beteg a kislányuk és nem tudta leamortizálni a szobát........bár Bence sem tette tönkre. Apa azt mondta, hogy mivel nagyon jó állapotban volt, hagyjuk úgy, majd ha már összefirkálta a falakat, stb, akkor felújítjuk. Nos nem firkálta össze......arra gondoltam, hogy ha majd jön a kistesó akkor újítunk.
Most apa elvitte anyósomékhoz, mert menni akart, lehet este is kinn alszik és majd holnap megyek érte.

Lyly: örülök, hogy Bence ilyen jól vette az akadályt :) , kíváncsi leszek enyém, hogy fog menni, lehet még a jövő héten sem viszem őt oviba.

királylány
 
 


Betty: Nekem meg a 3. closztys hónap volt és a második tüszőrepis. Azért gondolom, hogy nincs semmi, mert a jósteszt még halványka vonalat sem jelez. Ez pedig azt jelenti, hogy nincs baba.
Vendég
 


Királylány,
miért nem viszed oviba?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: mert még a múlt héten itthon maradtszerdától (02.18 ), nagyon taknyos volt, a drnő nem engedte oviba. Visszavitte Gábor most 24-én, most azért nem mehetett, mert nagyon piros volt a torka, írt is neki antibikát (hogy téged idézzelek) és kedden kell ismét visszavinni. Hétfő-kedd velem lesz, szerda-csütörtök meg itthon lesz Gábor, pénteken meg ellesz apósommal. Beszéltem az ovónővel is, azt mondta kevesen vannak, ha tudom őt hova tenni ne is vigyem, mert legalább nem esik vissza. Gondoltam, hogy ezért....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára királylány 2009.02.22 17:13-kor.

királylány
 
 


Sziasztok, régen Veramama néven "futottam", de sajnos már nem enged be a rendszer. Két éve, még mindig rendületlenül küzdünk a babáért.
Közben megalkottam Babaproject nevű weboldalamat és webáruházamat is.
Ha van kedvetek térjetek be hozzám :D

A sok tesztelés anyagi terheit én már nem bírtam vállalni, ezért is lehet nálam igen kedvező áron kapni a teszteket is.

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Szia vercsi!

királylány
 
 


Perpi, egy adag tüszőrepit kaptál? Hány tüsződ ért meg?
Nálatok mi a gond egyébként?

Szia Vercsi! Ok, és köszönjük a tájékoztatást! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


mucus jó volt nagyon csak a modellem kikészítette az idegeimet.többet nem is viszem.h kivik vagytok a mai munkámra mmsbe el tudom küldeni.valaki de felrakja.
lyly köszi jól vagyok csak fáradtan.most még anyuéknál vagyunk.hamarosan indulunk haza.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita küldjed megpróbálom feltenni. Miért készített ki?

királylány
 
 


küldheted e-mail-re: kiraly.diana@citromail.hu

királylány
 
 


a kérdéseivel.ez mi az mi.meg tettem csilámport a körmre és formárareszelésnél ott nyávogott hogy le fog jönni a csillámpor...hiábamondtam neki hogy nem ert bele van építve a körömbe........áááááááááá
mi a telszámod?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


20/315-8895

királylány
 
 


Betty: 2 adag szurit kaptam. Hát igazából nemtudom mi lehet a gond, valószínű a peteéréssel lehet gubanc. Egyébként policiszrtás a petefészkem. Az egyik oldalon 21 mm-es, a másikon 17 mm-es volt legutóbb a tüszőm.
Vendég
 


policisztás akart lenni.
Vendég
 


Köszi lányok a lakás dicséretet. :wink:
Dia!
A Ti lakásotok is nagyon izléses,Nekem bejön. :wink: Véletlenül nem mérleg vagy? :) Bence szobája is nagyon tetszik.Domi szobájába is más lesz a fal tavasszal.Decemberbe gondoltunk egyet és a mi hálónkat megcseréltük a szobájával.Ezért nincs még gyerek mintás fala és ezért van Nekünk gyerekmintás bordűrünk. :D A költözés oka az volt,hogy kicsi volt a szobája így a nappali is tele volt játékokkal :twisted: .Most minden játéka az Ő szobájába van. :wink:

Nita!
kiváncsi vagyok a művedre. :wink:

Lyly!
Kicsit aggódom mert nincs rendes pirim(csak reggel volt egy kevés)inkább csak barnázgatok. :? De van jó sok negatív tesztem. :( Igen a tavasz új reményeket hoz. :wink: Bár Én szerettem volna,hogy ebben az évben megszülessen és akkor a köv.ciklusnak sikerülni kellene... :? :roll: :)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dius: szűz vagyok és rendmániás. Épp néztem a hálóban nektek a mintát :lol:
Bencének "nagy" szobája van, mégis a nappaliban szeret játszani, nem győzöm pakoltatni a játékait....

királylány
 
 


Perpi, én is 2 adagot kaptam, choragont.
És egyszerre kaptad, vagy pár nap eltéréssel?

Mucus, kövi hónap a tiéd :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: egyszerre kaptam és én is choragont
Vendég
 


Betty te hanyadikán kaptad? Én február 9-én.
Vendég
 


lyly, köszi az infót a festékről.
Mi az egész házban duluxot használtunk, nagyon jó, de ezt a színt még ugy emlékszem nem láttam. Rmélem lehet kapni.
asszem te kérdezted, mikor megyek dokihoz.
Jövő héten csütörtökön még csak 1 hónapos lesz, azt követő csütörtökön. Minnél hamarabb, hogy tudjam, hogy jó helyen van

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


királylány aztért köszi, tetszik az a szín :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Nita: még nem jött semmi :(

királylány
 
 


Dia!
Hát a szűz és a mérleg egymás mellett vannak. :wink: :)
Na ne gondold,hogy most nincs játék a nappaliba csak nem annyi mint korábban. :D

Betty!
Úgy legyen! :wink:


Domi elaludt. :shock: Most nem tudom hadjam reggelig vagy költsem fel 1 óra múlva. :roll: :idea:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Bence anyósoméknál alszik, majd holnap délelőtt megyek érte. Nekifogok vasalni, nem sok van, de hajat csak holnap mosok, mert arra nincs energiám. Tényleg ott a mérleg mellette...
Szerintem hagyd aludni reggelig. Napközben már nem alszik?

királylány
 
 


12.-én Perpike.
Hogyhogy te előbb kaptad, és tovább tart a ciklusod?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Angie 34: Gondolok rád holnap délután. Remélem nem lesz semmi gond...

Kirus: Remélem minden rendben lesz....

Többieknek is PUSZI!!!

Kép
kicsi80
 
 


Lekapcsolodom a netrol.

Kellemes estét :wink:

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!
Szeretnék valamit kérdezni tőletek ha lehet.
Ma full pozitív lett az LH tesztem, de sajna nincs kéznél apa.
Szerintetek ha holnap elkapom lehet még esélyem a babásodásra?
Már nagyon szeretnék kistesót az 5 éves kislányom mellé.
Jó lenne ha valaki válaszolna. Köszike!
szi77
 
 


Kész a vasalás.
Szi: nem értek hozzá, nem tudom, de szerintem van rá esély.

királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?