Új privát üzeneted érkezett!

nem volt ma lyly :cry: sem nyuszifül ő már napok óta nem jár felénk :cry: . De még volt nagy pangás ma sokan csak beköszöntek és hamar elmentek. Még jó, hogy nem vagyom most egyedül :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.21 21:52-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch! Nem melegiti fel a geped a vizet a beallitott hofokra? -- Dia! Teaban lehet hogy jobb. Nem tudom miert olvastam kavet a tea helyett? Lehet hogy mar annyira almos vagyok hogy a tudatalattim is kavet akar :)
Vendég
 


jé laptető! Angie felmelegíti remélem nincs vele bajom, bár itt ahol a madár se jár még az áram is gyengébb, a mikrót is sokáig kell hagyni tehát tutti kicsi a feszültség a hálózatban. Irtam kérvényt mikor kiköltöztünk és a szerződésben feltüntetett feszültség alatt volt, akkor valamit javitottak rajta és a hivatalos papirra azt irták rá, hogy azért volt mert a madarak odapiskoltak az oszlopra :lol: :lol: :lol: ezelött 1 éve most megint összeszarták! Ilyen hülyének nézik ezek az embert :shock: ?

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

En meg vagyok de hamarosan osszebujunk apaval egy kicsit. Mivel csak 2 csepp barna volt ma egesz nap, apa azt mondta, ot nem erdekli. En meg ugy vagyok hogy ugyis lassan kozepidos vagyok, adjunk eselyt ennek a honapnak is.
Vendég
 


akkor indulás mindent bele, tegyél fel vonalzót, hogy tudjuk hol állsz!

Kép
Kép
melisch
 
 


Na leptem, apa mar itt pozol elottem :wink:
Vendég
 


jó éjt :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nem szeretem stresszelni magam vonalzoval. Majd csak a babasat :)
Vendég
 


Nem szeretem stresszelni magam vonalzoval. Majd csak a babasat :)
Vendég
 


ok
te tudod addig legalább stresszelünk!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!

Itt vagyok, csak vendégünk volt két napig, nem jutottam géphez.

Kírus,
Ízisz,
Melisch,
privi ment nektek!!!

Angie34,
ha valóban baba ment el, akkor egyrészt normális, hogy még tisztulgatsz, másrészt, ha ezt görcsök kísérik, vagy erősebb lesz, akkor egy uh-ot megér, hogy minden kijött-e. Bocsánat, nem akartam ilyen durván írni, de féltelek, mert akár 1 mm-es bentmaradt darab is csúnya dolgokat tud okozni. Szerintem egy orvost megér.
Ja, és ha középidős vagy, és van pé, akkor is lehet "kávézás". Szóval bújjatok össze!

Adiadi,
úgy van, ahogy Melinda írja, egy idő után a HCG csökkenni kezd, és ilyenkor NEM szabad tesztelgetni. Ha két teszted pozitív, akkor tuti baba van, mert annak nagyon kicsi az esélye, hogy mindkettő hibás legyen.

Babások!!!
Gratula, és vigyázzatok magatokra!

Én is rendeltem LH-teszteket, elvileg most vagyok a 13. cn-en, és olyan negatív, ahogy meg van írva. A PG53-as mikroszkóp is azt mutatja, szóval vagy nem lesz pém ebben a hónapban, vagy később, vagy már volt... Kivárjuk.

Nekünk is faszerkezetű házunk van, osztrák típusú, 1 hét alatt készen lett, és imádunk benne lakni! Korábban nagyon sokat láttam ilyet Ausztriában, olyat is, aminek a nappaliban az aljzat tiszta üveg volt, és alatta benyúlt kis kerti tó, látták az aranyhalakat 8amíg el nem vermeltek).

:wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


köszi lyly a pivit! Hát azt az osztrák házat elfogadnám, én is hal vagyok és imádom öket. Nekünk sokáig voltak halaink otthon, apukám imádta őket meg mi is picik voltunk órákat álltunk elöttük. Aztán mikor 1.-s voltam ha anya dolgozni volt sokszor jöttek be az osztálytársnőim megnézni a halakat suttyomba :lol: . Ha még sokat beszélünk a faházakról még felpiszkálom férjem agyát, föleg, hogy szándékszik valamit épiteni az idén, vagy helyrepofozni még 2 szobát vagy elkezdeni az új ház alapját megépíteni. Már érdeklödött mennyibe jönne. Hát még ha borsot török az orra alá a faházzal!:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


hehe...
a gyerekem imádja a tengeri lakókat, legszívesebben állandóan az akváriumok előtt guggolna.... :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát nem igazán nagy tőrödést igénylő állatok főleg, hogy manapság egészen jó minőségü szürőket lehet kapni. Annyi, hogy igénylik az állandó fényt. Már vagy 15 éve apukám odaadta őket de az előszobába a helyükőn ég egy kisvilany, éjjel-nappal, anyukám már nem tud sőtétben aludni azóta :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Duna!
Én is küldöm a halk gratulát!! :wink:
Köszi neked,és mindenkinek aki holnap gondol rám!!

Csajok!
Bocsi hogy nem nagyon írok ide,de majd ha ujra feltöltödök akkor pótolom :wink:
Sajnos azota csak ez a szörnyüség jár a fejembe... :cry:
Kinek mit mondtak hogy mennyi idö mulva lehet probálkozni ujra?
Nekem fél évet mondott a doki....hát az egy örökké valóságnak fog tünni.
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap nem tudtam belépni :(

Melisch: Boldog szülinapot! :D Ne hari, hogy elfelejtettem, de nekem ez a gyengém, ami persze nem mentség :wink: Vicces amit az áramról írtál :lol: :lol:

Kirus: Kitartás! Nem tudok mást mondani. Sajnálom :cry: :cry:

Melinda: Az élet attól szép, hogy változik :wink: :wink:

Mucus: Azért én még drukkolok neked........

Duna: GRATULÁLOK! Olyan szuper :D :D

Adiadihoz és Dunához hasonlatosan én is negatívat teszteltem ma. De szerdán meglátjuk.... Amíg nincs piri, van esély nov 4-re....

Nálunk is vannak halag, de a nem létező konyhapultban lesz a helyük. Hal és 400 l víz már van, de konyha csak szedett vedett... :twisted:

Kép
kicsi80
 
 


Jó reggelt!

Nem tudtam tovább aludni, mert a kisfiam már nézi a mesét a tv-ben.

angie34: Jól sikerült az este?

Lyly: És ilyenkor télen nem hidegebb? Egyébként nagyon jól nézhetett ki az az üvegaljú. Még ilyet nem is láttam.

Nyuszifül tényleg nem jár erre. Mi lehet vele? Biztos írja a szakdogát.

Megyek csinálok valami reggelit.
Kép
Vendég
 


Ja! Betty: Milyen lett a mai LH?
Vendég
 


Lyly! Biztos baba volt. Hetfon megyek dokihoz, alaposan meg fog nezni, foleg hogy magas lett egy tumormarker a veremben ami nogyogyaszati elvaltozasra utal. De lehet hogy ezt is a terhesseg csinalta. -- Kirus! Ne csuggedj! Tul kell ezen lepnunk hogy a kov.re tudjunk koncentralni. Furi mert alt. 3 ho-t szoktak mondani de mar tobb helyrol hallottam hogy 2. honapban teherbeestek. Te mennyi idos volta
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!
Itt megjött piri. :twisted: Nem bánom mert az jobban aggasztott volna ha terhes vagyok és barnázok..ugye tavaly megjártam vele. :?

Kirus!
Holnapra megy a drukk,szorítok,gondolok rád!

Mi ma ebédelni megyünk anyósékkal,majd délután jövök. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Lyly! En is 13. napon vagyok. Ja meg annyit hogy nincs gorcs es furi mert semmilyen nyakom nincs. Siman lehet hogy most kiarad a pe. De amikor Sziszkommal terhes lettem, abban a honapban sem volt semmi jele a pe-nek es le is irtam azt a honapot, aztan tessek, itt van a fiam. -- Perpi! Ekson utan jol elaludtunk, es arra ebredtem hogy nem erzem a labam ugy elzsibbadt :)
Vendég
 


Mucus: Sajna a piriért :( Pedig én bíztam.....

Dél körül dolgozom, lesz lehetőségem netezni. Akkor még benézek :D

Addig is kellemes vasárnapot!

Kép
kicsi80
 
 


Jó reggelt!


Mucus: sajna piriért, de legalább minden oké. Új hónap, új esély :wink:

Kistörpe: sokáig dolgozol? Sűrűn dolgozol vasárnap is?

Angie: teában egész jó volt, már ma reggel is ittam..Egészségedre :!: :wink: Reméljük meg lesz az eredménye :wink:

Lyly: Bencus hogy van? Voltatok bölcsiben? Hogy vette az akadályt?

Perpike: te gyerkőcöd is korán kelő? Bence is kukorékol már 6.30-kor, hétvégén van, hogy köztünk visszaalszik 8-ig, de "minimaxfüggő". Gábor reggel jött haza, most lefeküdt és Bence is kitalálta, hogy korán kelt ezért fáradt, visszafekszik apával :mrgreen: ........ebből sem lesz alvás :mrgreen:
Hmmmm az a kávé ott a fánkkal nagyon jó lenne :!:

Én ma reggel csináltam bundáskenyeret, mert tegnap nem voltam hajlandó. Össze kell dobnom az ebédet is, na meg a sütit.

Eddig tartott Bence alvása az apjával. :mrgreen: Most kitalálta, hogy ki akar menni anyósomékhoz.......

királylány
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Mucus én is sajnálom pirit pedig annyi jeled volt de szemét!

Kicsi jobban vagy már? Köszi szépen igen ismét öregebb lettem 1 évvel.

Perpike mama, hogy vagy?

angie34 akkor jól telt az este :wink: 8)

engem si elkapott férjuram az ágyba, bár inkább aludtam volna, csalodott is godolom bennem a multkori letámadás utnán most valahogy nem ment :oops: gondolom más is van igy vele ilyen kiszáradós időben, nekem sajnos ezek a napok nagyon elrontják az "étvágyamat" :oops: :oops: pé körül meg nem győz levakarni :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia királylány én is mesét nézek a tesom DVD-i között találtam egyet amin Nils horgenszon 40 része van megirva, imádom most irás közben azt nézem, már a 2. rész kezdődik :lol: .Gyulusom bement a városba mert "korán kelt" 9 órakor ezért elment konditerembe na kiváncsi vagyok mikor kerül haza? Még jó, hogy a legjobb barátja már nem ér rá vele kávézni a plázában hiszen mostmár apa és többett üll a fiával otthon. :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


angie!
Tegnap "töltöttem" a 6 hetet.. Egy másik szobatársamnak 3-4honapot mondott egy másik doki...
Vendég
 


Melisch: szia! Előfordul ez mással is.......időnként egy jó alvást többre értékelek :wink:

királylány
 
 


Melisch: nekem az Aladdin a kedvencem, lehet ha végzek a konyhában akkor be is teszem. Akartam neked képet küldeni a konyhámról. Nekem sincs sok helyem, ezért szeretnék még az egyik falra polcot tetetni, és a mikrót átpasszolom oda és akkor lesz egy kis helyem, csak még képet kell csinálnom róla.

Kirus: gondolok rád holnap! Nehéz most neked. És mi van, ha valaki előbb teherbe esik?

királylány
 
 


Aranyosak vagytok csajok de nem vagyok ám annyira letörve mint a múlt hónapban. :wink:

Dia!
Igazad van,új hónap,új esély. :wink:
Domi is korán kelő. :twisted: Éjjel 3-korfelébresztett,hogy Ő már nem álmos és nézzünk mesét. :shock: :D Meggyőztem,hogy még éjszaka van...de már fél 7-kor be is kapcsolta a tv-t.

Melisch!
tegnap nekem is célozgatot apa,hogy akciózhatnánk :lol: de nem volt kedvem. :oops: Most már tudom miért.... :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kirus!
Nekem tavaly azt mondta a doki 3 hónap várakozás.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dius: én sem voltam magam alatt, hogy megjött, januárban rosszabb volt. Bence még mindig pizsiben van :mrgreen:

királylány
 
 


Kirus! Akkor meg plane nem ertem! Ilyenkor 1-2 honap is eleg szokott lenni. Biztos vissza fognak hivni kontrollra es ha szepen kitisztultal, akkor sztem ne varjatok sokaig. Ha kesz van a mehed akkor szepen megfogansz, ha meg nem akkor ugysem fog megtapadni. Nekem szerencsem volt hogy spontan levallt es nem kellett muteni, bar biztosat csak holnap tudok meg. Holnap szoritok neked! Hanyra mesz?
Vendég
 


Szilard is 6-fel 7 korul ebred. Akkor adom be neki a tejet es altalaban attol meg visszaalszik 1 orara. Le akarom szoktatnh a hajnali tejivasrol de nem tudom hogyan csinaljam. Este is kap az agyban, azt is ugy akarnam hogy 1 oraval a lefekves elott, de... El akarom kezdeni a szobatisztasagra szoktatast, de amig ennyit iszik alvas elott es alatt addig nem nagyon fog menni. Ti hogy csinaltatok?
Vendég
 


Dia!
Domi is itt szaladgál még pizsuban. :mrgreen: Nagyon egyformák. :lol:
Mondjuk Én is köntösbe vagyok most voltam fürödni. 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


megszólaln nem nagyon tudok!!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


királylány na nekem a mikrónak lett külön helye mivel volt egy lyuk már nem tudom miért és azt bepolcozta sogoróm nekem. Na dobok képet Kép Kép ja és ilyen kicsi lett az asztalunk is férjem óhajára ráfér 2 tányér meg a kenyér :evil: Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


angie28 hipp-hipp hurrrááááááááááááááááááááááááááá!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) azért nem jöttél mostanában, hogy nagyobb legyen az örömünk mi?

Kép
Kép
melisch
 
 


Dius: én már a sütit csinálom, utána a másodikat.

Angie: nekem nagyon sokáig ivott este az ágyban kakaót, meg reggel is. Mikor egyszer beteg volt és kihányta mondtuk neki, hogy csak ülve ihat, szépen leszokott róla. Na meg cumisüvegből itta és azt a nyaraláskor hagytuk el, azt mondtuk neki, hogy itthon maradt az üveg. Nem is kellett neki, majd mikor hazajöttünk átszokott az itatópohárra és már csak reggel iszik belőle kakaót, de azt is a reggelihez, nem az ágyban........bár lefekszik hozzá :D
Szerintem még ne szoktasd le róla. Nekünk a szobatisztaság is jött magától, nem kapkodtuk el, bár sokat köszönhetek anyósomnak, mert ők kertes házban laknak és nyaranta sokat van ott Bence egy szál fütyiben szaladgálva :mrgreen: Először nappal nem volt rajta pelus, aztán megpróbáltam éjszaka is nélküle altatni, nekem nem egy pisilős fajta van hogy egy nap 3-4x pisil. Semmiképp ne erőltesd szerintem. :wink:

királylány
 
 


királylány akkor te nagyon ügyes vagy ha már kész a sütid, én csak később kezdek főzni :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Lyly,ha kérhetlek,tudsz priviben írni négyzetmétert és árat???A férjemet most minden ilyen ház érdekli!!
A faházak olyan átlag 120 e/négyzetméter kulcsra készen.
Grarula Angi!!!!!
Dobok én is pár képet!!!!Mindjárt....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Aszta Angie 28! Nem semmi! Gratulálok! :D Neked mikor is kellett volna megjönni? :D

Én meg idáig palacsintát sütöttem. Végre kész lettem, de utálom, mert bűzlik tőle az egész ház. Megyünk lassan anyukámékhoz, viszeünk nekik is, meg útközben a férjem szüleinek is adok be egy párat.

Én is akaroooook 2db csííííííkot!!!!!!
Vendég
 


melinda gratulálok a 14. héthez!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Jaj Marci nekem is olyan hogy max. 7-ig bír az ágyban maradni és aludni. Utána meg kérdezi, hogy halkan bekapcsolhatom a tévét?
Na ilyenkor már tudom, hogy nem lesz alvás.

Itt nálunk olyan szépen sütöget a napocska.

Angie28: Mesélj vannak valami egyéb jelek is?
Vendég
 


Angie28: halk gratula, ha ez az amire gondolok :lol:
Melisch: tök jó a konyhád, nekem tetszik, igaz, hogy tényleg kicsi helyed van, de nagyon tuti!
Íme az enyém: Kép Kép

királylány
 
 


Lányok szépek a konyháitok és micsoda rend van! :)
Vendég
 


Na,mi még nagyon nem vagyunk kész,még hiányzik a csempe a konyhába,meg járólap,stb,de lassan azért haladunk....a fürdő késZ.A kályha miattam lett betéve,sz@rt se melegít a konvektor...ja,és kijött az évvégi elszámolás,150 ezret kellett befizetni.... :twisted: :twisted: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


25-én kellene megjönnie. szóval ez egy koria hcg, de VAN! :lol:
Fájtak a cicik, de a betegségem mellett szinte nem is figyeltem rá.
Tegnap nem voltam csak, mert pihiztem sokat!

Tényleg szépek a konyhák és a rendek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Perpike: gondolhatod, hogy csak a kép kedvéért. Mikor főzök akkor nem így néz ki :mrgreen:

A süti egyszerű: Sportszelet a neve. Olyan, mint a kekszes csak csoki van a tetején. Ezt volt egyszerű összedobni. Megkeresem a hús receptjét is és nekiállok mert nem lesz ebéd :?

Melisch: nagyon tetszik a konyhád!!!

királylány
 
 


Ja perpike könnyű rendet tartani, ha nem sokat főzzők meg helyem sincs, minden főzés elött első a mosogatás+elpakolni az edényeket.
Királylány neked is nagyon szép a konyhád és tényleg a mikrónak meg a kenyértartónak ha találnál más helyett tudnád használni a munkalapot. Azért az edényeidnek sincs sok helyed, nekem legalább van egy nagy szekrényem amiben még van hely mert nincs sok edényem.

melinda tetszik a hállószobátok föleg a kisággyal nekem is volna jó sok helyem a kiságynak. Az az asztal jó találmány én is sokat törtem a fejem, hogy mi volna ha valahonnan ki tudnák huzzni egy asztalt de senki nem tudta elképzelni hova tegye és hogyan vitelezzék ki. Nekem a fürdőtök színe nagyon tetszik!!!

Nekünk ugyanaz a csempe van a fürdőben is minta a konyhában férjem nem akart szineket, neki ez tetszett és mivel nem tudtuk pontosan kiszámolni mennyi kell maradt a fürdőtől igy feltétettem a konyhába és aztán a csempe szinéhez rendeltem a butrot. Nállunk minden ugy ment, hogy megvolt a festés és aztán kezdtem a desingnon törni a fejem, pedig nincs nagy érzékem hozzá. Aztán a konyhabutornak annyira megtetszett a szine, hogy legszivesebben az egész házat olyan szinüvel butoroztam volna be, de tul világos és a többi szoba tul nagy igy sötétbarna lett minden más. Meg aki csinálta az is mondta, hogy adjunk szint kicsit a háznak. Aztán megrendeltük a hálóba az ágyat óriásira férjemre méretezve, még igyis lelóg néha a lába. :lol: :lol: Kép A franciaágyunk Kép a halószoba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.22 10:41-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?