Új privát üzeneted érkezett!

Ezt az oldalt még nem ismertem. Majd beleolvasok. :)

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Eddig dolgoztam megint úgy hogy reggel óta egyáltalán nem tettem le a fenekem.
Holnap meg 4 napra előre kell főznöm, mert nem akarok anyósomra szorulni, mert már jött a hülyeségeivel..... kész vagyok a párom családjával. :twisted:

MARA
Nekem hysterom volt most csak itt fehérváron a kettőt együtt csinálják, és így derült ki az hogy egy év alatt elzáródtam. Ha pesten csinálják a BMC-ben a hysterot akkor ki sem derült volna. De végülis lombiknál tök mindegy! :wink:

KATA
Szerdán még tuti nem lesz leszívás. A dokker pénteket mondott.

NELLIKE
Ha pénteken leszívják őket akkor kb. hétfőn vagy kedden visszakapom Bogyókat, ahhoz képest mikor van az eredményhirdetés?

Na megyek pihizem, a lábamra nem bírok ráállni.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

dita75
 
 


vius
Baja
 
 

 
 

sziasztok
Hogy kell vonalzót rakni ide ki?
vius
Baja
 
 


Most megyek aludni mert este melozunk apival és kell egy kicsit pihenni
Majd jövök és beszámolok mindenről most már jó a netem!!!
Sziasztok
vius
Baja
 
 


VIUS
Fent az oldal tetején vagy egy gördülősáv, SEGÉDLETEK
azon belül belemész a profilba és az aláírásnál bemásolod img-től, img-ig a vonalzód kódját! Szólj ha nem megy.

dita75
 
 


Vius: Ha több kódot is kiad a végén a vonalzós oldal akkor a [url=http........... kezdetűt kell bemásolnod a profilba az aláíráshoz. Majd az elküld gombra kattintasz a lap alján. ( A profilba úgy jutsz el, hogy fent a lap tetején a társalgó kezdetű sornál a segédletek melletti fület legördíted, és helyette kiválasztott a profilt.)

hofeherke
 
 


Ditus: Na ezt szinte egyszerre írtuk :)

hofeherke
 
 


Megyek én is dolgozgatni egy kicsit....

hofeherke
 
 


Dita: Ha pénteken lesz leszívás, akkor szerintem péntek 13-án (márc. 13) lesz HCG vérvétel. :) Remélem, hogy ettől kezdve imádni fogod a péntek 13-akat! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


DENIKA
Hát én is ettől féltem! Ebben a hónapban is péntekre esett a 13.-a nem volt semmi különös, balszerencse, bosszankodás, semmi.....remélem most márciusban nagyon boldogságos lesz számunkra a péntek 13.

KATA
Visszanéztem vagy 50 oldalt de nem találtam azt a linket amit a múltkor feltettél.
Tudod amibe be lehet írni a punkció napját és kiszámolja hogy kislány lesz-e vagy kisfiú! Kivi vagyok, mert eddig csak saccoltam, de most már sztem a péntek az tuti.

dita75
 
 


Sziasztok!

Megelemzitek a DHEA-szulfát eredményemet? :lol:

Eredményem: 7.65 Ref. érték: 2.68-9.23

Igaz, hogy határértéken belüli, de nem magas? Mi a szarság van velem? Kezdek férfiasodni? Azt írják, ez a hormon azért felel. Nem szeretném, ha holnap 2 herével ébrednék fel. :oops: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


www.hazisuti.lapunk .hu-ról szereztem a receptet. Érdemes ide felnéznetek, nagyon jók a receptek. Innen is küldöm hálás köszönetemet az oldal szerkesztőjének, Juditkának. :lol:


Mézes-krémes (upd1)


Kis tepsi (20x27 cm), kb. 21 szeleth



Hozzávalók:

15 dkg Norbi sütilisztkeverék

5 dkg telj.kiőrl.liszt

fél ek. foly. édesítőszer

1 tk. szódabikarbóna

1 ek. Delma light

csipet só

1 egész tojás

1 ek. méz

1 dl tej

Krém:

5 dl tejből 8 ek. zabkorpával , 1 ek. foly.édesítővel kását főzők. Ha kihűlt, belekeverek egy ek. Delma Lightot.

Összeállítom a tésztát, három részre osztom és egy tepsi kivajazott hátulján egyenként megsütöm őket. Megtöltöm a krémmel, jó vastagon. Soknak tűnik, de rá kell tenni, mert a tészta magába fogja szívni és különben száraz lenne.

Végül mázzal vonom be:

2 ek. keserű kakaópor

2 ek. Xylit

4 ek. meleg víz ( ha túl keserű még édesítő, ha túl sűrű, víz).

Mikróban megmelegítem, picit teszem csak be, akkor jó, ha "megnő", besűrűsödik a máz. Hűtőben vagy hideg helyen pihentetem, mint a hatlaposnak, ennek sem árt egy éjszaka állás.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém, szerintem ez olyan lehet, mint a magas tesztoszteron szint. Ezt mondta nekem a mensmentis-es dokinő, hogy ez a PCOS tünetei közé tartozik. Szóval, nekem a tesztoszteron vagy mi volt határértéken belüli, de magas azért. És ezt mondta.
Hátha neked is ez a megoldás.
Vendég
 


Köszi Bikfy, el is mentettem a receptet!!:))
Vendég
 


De mondom, nézz át erre az oldalra, isteni receptek vannak. Igaz, a Norbi sütis lisztkeveréke elég drága, de most ez nem érdekelt.

500 gr 1040Ft. De már hónapok óta nem ettem sütit és most úgy döntöttem, lesz ami lesz. Ez a liszt olyan anyagokat tartalmaz, ami gátolja a szénhidrát felszívódását és így cukorbetegek, de PCO-sok is nyugodtan fogyaszthatják. :lol:

Én minden receptet ki fogok próbálni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Király ez az oldal!!!!!
És megéri ez a lisztkeverék szerintem is, ha ehetünk sütit általa! Éljen Norbi, köszönjük neki!!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Monic

Üdv újra közöttünk!

Dita

Olvastam a blogodat! :wink: Hiper-szuper jó hírek!!!!!!!!!!!! :P

Mara

Örülök, hogy nem a tejterméktől volt hasmarsod! :wink:


Ma én is egész nap sütöttem, főztem. :? Úgy döntöttem, hogy holnap délig nem vagyok hajlandó kibújni az ágyból, úgyhogy 2 napra valót főztem. :wink: A mai és holnapi menünk: halászlé, rakott kelkáposzta, mézes krémes. De nem az a diétás féle, hanem a jól bevált házi, hízlalós!!! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Csajok, elmesélek egy vicces dolgot! A párom hazajött az anyukájától és annyit evett ott, hogy rosszul lett és rókákat kezdett kergetni!:))))))))))))) Ha ezt a mama megtudná :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Dy, mindent bele, neked ma van a peteérés!!!
Nekem holnap lesz, addigra a párom is tán jobban lesz:!))) :wink:
Vendég
 


Twist

Nem lesz ma, mert már szerdán megvolt! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ja, akkor okés!!:)
Hogy nézted meg, hogy mikor van? Hőmérséklet vagy teszt?
Vendég
 


UH

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ezt nem értem Dy most.....
Vendég
 


uh-s ciklus követésünk van. Szerda reggel voltunk uh-n, a tüsző még meg volt. Este nagyon erős éles fájdalom, ami a repedést jelenti, együtt is voltunk gyorsan, nehogy lemaradjunk valamiről :wink: , csütörtökön reggel amikor mentünk megint uh-ra, mér látszott a bevérzett tüsző! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!!!nem tudom hogy sikerült e a vonalzót felrakni.Túl vagyok a mai két injekción is még 3 van hátra.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na akkor ez most hogy van?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Menj be a profilodba, ott az aláírásba másold be a kódot!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Azt tettem mondjuk weboldal cimmel együtt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


hát nem tudom öszintén megmondom

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius : Azt másold be, ami így kezdődik: [url=http......
Amikor legeneráltad a vonalzód az utolsó oldalon volt több kód is elvileg. Azt kell bemásolni.

hofeherke
 
 


ha megadod priviben a belépésidet, szívesen megcsinálom neked, Csak írj hozzá adatokat is, hogy meg tudjam csinálmóni au vonalzót neked

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy ment és köszönöm szépen

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Még egyszer köszönöm szépen de sajna mennem kell a kedvesem vár az autóba megyünk embereket táncoltatni.holnap jelentkezem
Jó éjt sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Kész, de nem tudom, hogy miért azt írja, hogy ma van a ciklus vége, amikor neked azt írta, hogy még 1 nap van hátra

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Szívesen!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy, ja már értem!:)))))) UH-s cikluskövetés!:))) Értettem!
Jól elkaptátok, szuper!!:)

Vius, nagyon édi a vonalzód! Jól táncoltassatok meg mindenkit!!!
Vendég
 


Előkerültem én is, ma anyósoztunk. Zsuzsanna névnap. Plusz tegnap a sógoromék összeházasodtak, és némileg megünnepeltük. Ez csak olyan hitel miatti esküvő volt, gyorsan két nap alatt elintézve, már van egy 7 éves kisfiúk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Twist

Remélem, hogy tényleg jól elkaptuk! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius: Most már tudunk majd követi ;)

hofeherke
 
 


Linácska

Képzel el, május 30-án megyünk esküvőre, és lajosmizse környékén lesz valahol! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Csak egy gyors bekukk.

Sógornőméknél 1 embrió már biztos van!!! Úgyhogy hétfőn beültetés. Annyira izgultam, mintha az enyém lett volna. Remélem sikerül nekik.

És ma megkötöttük a szerződést a T-homenál az új tv-re. Kíváncsi leszek rá.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Mara,
most elég szépen rendbetesznek Téged, az ir-ed sem lehet gáz, mert már jó ideje szededted a metet, nem? Nagyon drukkolok, hogy ez a 3. inszem sikerüljön! :wink:

Dita,
http://www.chinesefortunecalendar.com/predictsex.Htm
Amúgy szerintem ezt (ha egyáltalán lehet erre alapozni) csak természetes fogantatásnál lehetne használni. Gondolj bele, a lombiknál mennyi petesejt megtermékenyül és ha több szép is van, akkor találomra választanak ki kettőt a "tömegből".

i.kata
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni ne haragudjatok, csak a Ditácskának írom, hogy péntekhez két hétre lesz az eredményhirdetés! (nem számít, hogy hányadik napon van a beültetés) Ezek szerint a péntek a nyerő? :) De jó! örülök! Addig növesztgesd szorgalmasan a tüszőcskéket és az otthonukat!

Többieket is pusszantom, majd valamelyik nap benézek:)

nellike
 
 


Vicky

Megy a drukk a sógornődnek!!!!!+++++++++++++++++++++++++

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vicky,
drukk a sógórnődnek, hogy az az 1 embrió nagyon erős legyen!

i.kata
 
 


Vicky: Én is drukkolok a sógornődnek!

Kata: Én is sokat várok most ettől az inszemtől! Már előre izgulok :oops: Sőt a párom is gyere inkább emlegeti. :)

hofeherke
 
 


Mara,
elhiszem hogy nagyon várjátok. Elég sok akadály gördült elétek az utóbbi hónapokban. Tényleg hiszek benne, ogy ennél már csak jobb következhet, ami persze babát jelent :wink:

i.kata
 
 


Mara

Hidd el sikerülni is fog!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na, akkor én most már elköszönök, mert látom, hogy szépen lassan mindenki lelépett.... :(


Jó éjt mindenkinek!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: