Új privát üzeneted érkezett!

Nem akarok hülyeséget írni,de 5 hetes elmúlt,nem???Nem emlékszem a vonalzóra.
Sajnálom Ízisz!
A dokinéni közölte,hogy enyhén túlsúlyos vagyok!!Na,ha ezt nem mondja,hülyén halok meg.Azt mondta jó csúnya a hasam....hát ha meg még az erős csíkokat látta volna??!!!Megsimogatta,azt mondta,de megérte,ugye??!!Hát hogyne!!Vigyázni kell a súlyommal,ne hízzak most sokat!!De minden ok!!!
Nita! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Melisch,hol vagy???Ne dolgozz annyit,mert annyi pénzt keresel majd,hogy el se bírjátok költeni.Akkor meg csak a gond van vele!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nekem nem kell laptetűűűű!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


lyly,
köszi az infót, majdnem így csináltam a borogatást, csak nem olyan nagy felületen. Remélem egyhamar nem lesz alkalom, hogy kipróbáljam a módszered! :lol:
Láz ma már nincs, hála az égnek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

 
 

meli én is sokszor fogom ki a laptetőt.......... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melinda,
elárulod, hány kiló vagy? De ha nem, nem akarom erőltetni. :wink:
Csak mert én is ettől tartok, hogy Beni után maradt rajtam jócskán.
Vele 62-ről indult, lett 72 és most vagyok 66 Ja és hozzá 160 cm.
Ez a gáz, nem is a súlyommal van baj. :lol:

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


rajtam is maradt bőven felesleg......57 kiloval kezdtem máténál 74-rl mentem szűlni.........felhíztam most majdnem 80 kilora de sikerűlt 74-re visszamenni.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kirus: Nagyon sajnálom. Mindennek oka van... Veled vagyunk

Kép
kicsi80
 
 


kirus erős lány........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Annyi baj legyen, hogy van felesleg! Egyszer csak lemegy, amikor már második baba is meglesz és oda lehet figyelni jobban mindenre.
Én legalább is ezzel nyugtatom magam!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie28: Örülök, hogy jobban vagy:)

Kép
kicsi80
 
 


én is.anyira nem foglalkozom most vele...a baba a fontos....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én még csak készülök babát várni, de ebben az egy hónapban is sokat felszedtem. Érzem :?

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi, köszi, használ a gyógyi (Benivel így hívjuk :lol: )
Neked biztos nincs felesleged! :lol: :lol: :lol:
csak egy megérzés, ne hari! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


kicsi legalább van mit fogni nem? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Felesleg? UTÁLOM!!!!!

De kicsi úszógumim mindig volt és sajna úgy néz ki, lesz is :(

Kép
kicsi80
 
 


én imádom az uszógumijaimat.....így nem süllyedek el a vízbe........... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsi
akkor jól éreztem.
Beni előtt nekem sem volt, jobban mondva, amikor megismertem a férjem, elkezdtem hízni. Ebből is tudtam, hogy ő az igazi ( az előző gazfickóktól csak fogytam inkább)
Nekem is a hasam nagy. Néha úgy látom magam oldalról, mint egy jó 5 hónapos kismama :lol:

Nita, igen arra jó az úszógumi! :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


:D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már azon gondolkozom, hogy a striákat hogyan tudom megelőzni. Egyébként ki hány csemetét szeretett volna az elején? Mitől "gondolta meg" magát?

Mi 3.at szeretnénk. Én egyke vagyok, férjemnek van egy testvére. De a házunkban (amit most vettünk, persze negyobbik fele a banké :twisted: ) 5 szoba van, plusz az alsóépület. Tehát ennyi ideális lenne. Imádom a nyüzsit :D :D :D

Kép
kicsi80
 
 


mi kettöt akartunk......
sajna a striákat nehéz megelözni...alkati kérdés.nekem csúnya a hasam...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát akkor majd meglátjuk, én milyen alkat vagyok :wink:

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi,
mi 2-ben állapodtunk meg, de....
mondtam neki, ha vmi csoda történik és lesz pénzünk, vagy netán nyerünk a lottón, én vállalnám a harmadikat is. Főleg ha a 2. is fiú! :lol:

Hely az nálunk is lenne, mi építkeztünk, de az eltertásuk...
Nem tudom. A 3. mindenképpen kb. 4-5 évvel 2. után

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Hát igen. Ezért írtam, hogy mi az ok esetleg, amiért meggondolják az emberek magukat. Valami ilyesmire gondolok én is. Lehet, hogy egy után azt mondjuk, hogy nem vállalunk többet.

Kép
kicsi80
 
 


Most éppen mit csináltok?

Kép
kicsi80
 
 


Egy után nem hiszem, hogy meggondolod, olyan édes lesz, hogy azt mondod egy még belefér!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Nekem alszik Beni, igazából nekem is feküdnöm kellene.
Csak apa meg ne tudja, hogy itt ülök. :wink:
És te?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Remélem legalább jól be vagy bugyolálva, meleg tea melletted....

Kép
kicsi80
 
 


Hááááát! Meleg tea az volt! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Én mérek, mint tegnap. Tegnap mértem a 0 napot, ma az 1-t, vasárnap délután fogom mérni 3-at.... Ülök a sötét, hideg alagsorban, mellettem rázódnak az algák... Szoktuk mondani, hogy nekünk már a környezetért is jár a veszélyességi pótlék :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Kidob ez a szemtelen!
azt kérdeztem, hogy ha jön a baba, meddig dolgozhatsz, meddig tervezed dolgozni?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Addig szeretnék, amíg tudok. Igazából csak az utolsó hónapot szeretném otthon tölteni. Fél év után pedig vissza akarok jönni dolgozni (ez még csak terv) és utána jöhet a második. Az én szakmám elég egyedi. Ezért aggódom is....

Kép
kicsi80
 
 


igen, egyedi, az biztos.
Ha nincs akadálya, hogy dolgozz és bírod is...
Én üzletvezető helyettes voltam egy dm-ben, de ugyanúgy kellett árut pakolnom, mint bárkinek, így 2 hónap után feladtam.
Nekem még derékproblémáim is voltak, amit csak szülés után tudtam kivizsgáltani (mert hamarabb lusta voltam, meg buta)
Porckopás van benne, azért fájt olyan nagyon

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Hát a sok maraton nekem sem tett jót biztos. Már kimutatták a kopást a lumbalis részen. A térdeim is röcsögnek.... Nem tudom mit vált ki belőlem a túlsúly. Ja, és a fehérvérsejtem. Senki nem tudja mi lesz, ha babát várok....

Kép
kicsi80
 
 


A derekaddal mit tudtak volna csinálni? Miért voltál buta?

Kép
kicsi80
 
 


Melinda ne aggódj nem lesz annyi pénzem, hogy ne tudjam elkölteni. Ma van az utolsó nap a banknál perkálni és én még csak ma tettem fel a fizunkat 10.-e óta ha nem lenne a bank talán még most sem. :lol: De párom anélkül, hogy megkédezzen akart menni elintézni és pofára esett mikor a bankautomata nem adta ki neki a kért összeget. Nem utaltad át a fizetésünket? Nem miért kptam rá engedélyt? Na ekkor begurult és mondta, hogy azonnal utaljam a hátarékokat sörgősen a számlánkra mi miből élünk? Hát erről ennyit!

Én a kilogrammokkal nem állom annyira rósszul bár hajalamos vagyok a hizésra de azért 54-55 kg kőzőtt vagyok akkor nem vagyok nagyon Nita Máté előtti sulyától igy még baba nélköl tudom nem szabad vagánykodni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Igen, a túlsúly nálam azt váltotta ki, hogy volt olyan az utolsó 3 hónapban, hogy nem tudtam lábra állni, mert annyira fájt a derekam. Pedig "csak" 10 kg-t híztam.
Rendben lesz minden, bíz benne! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


azért voltam buta, mert ha gyermek előtt megyek, akkor kenegethettem volna. Mondjuk ezt elmulasztani nem lehet, csak ideig óráig. Szülés után jártam fizikoterápiára, az se segített.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


melisch,
én úúúúúúgy szeretnék fizetést utalni magamnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Az biztos más érzés, mint várni, mikor utalják.....

Kép
kicsi80
 
 


Kép
Az újaknak mutatom,itt vannak a srtiák...... :cry:

Jah,85 kg vagyok,meg vagy 170 cm.Én az elsővel 16 kg-ot híztam,se senki nem szólt,hogy sok lenne...de a hasam is nagy volt....az mondta a szülésznő,ikrek????Mondom nem,egy!!Hát azt megvárom,mert nem hiszem... :lol: :lol: EZ NEM AZ ÉN SZÜLÉSZNŐM VOLT....de ott volt....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jön apa mindjárt, kikapcsolom! :wink:
Nem igazságos, hogy itt ülök, miközben ő annyi mindent megcsinál most helyettem, hogy én feküdjek... :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Melinda: Ezek szerint te hajlamos vagy rá... De a párodnak szerintem már így tetszel :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Szia Angie28!

Kép
kicsi80
 
 


melisch nekem is utalhatsz fizetést...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty: Nézd mit találtam? :D :D :D :D :D "A HCG szintjéből állapítják meg azt is, hogy hány magzat fejlődik benned, mivel ikrek esetében jóval több HCG-t termel a szervezeted."

http://www.terhesseg.com/terhesseg4.hete

Kép
kicsi80
 
 


csajok megjöttem dokitól.a vérképem kimutatta a hcg.t.annyira boldog vagyok.március 10-én megyek uh-ra.
kistörpe
 
 


Gratula Kistörpe!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vonalzó????

Kép
kicsi80
 
 


Este még jövök :lol:

Sziasztok!!!

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok Lányok!

Irisz!
Borzasztóan sajnálom. El tudom képzelni, most mit érezhetsz. Én úgy tudom, hogy már valahol a 12. héten jártál?!?!? Azért még a műtét előtt ragaszkodj egy vizsgálathoz. Jogod van hozzá!!! Gyógypuszikat küldök a lelkednek!

Lányok!
Bejöttem netezni, mert ma jól rámijesztettek. Múlthét szerdán voltam egy egészségpénztári általános szűrésen, és ma hivnak, hogy az egyik értékem magas, és erre szeretnék felhivni a figyelmemet. Ez az érték nem más mint a ca125 tumormarker, ami petefészekrákra vagy más nőgyógyászati elváltozásra utal. Mondtam neki, hogy a vizsgálaton jeleztem, hogy két napja szakadt meg egy terhességem, és most is kérdeztem, hogy nem-e ez befolyásolta, de nem tudtak választ adni. Hát jól be is paráztam. Fel is hivtam a nőgyogyimat, és mondta, hogy ne ijedjek meg, mert ez az érték egy petefészekgyulladástól, sima mensestől is megemelkedhet, nembeszélve egy megszakadt terhességről. Hétfőn megyek hozzá, és megvizsgál, és mondta, hogy pár hónap mulva meg kell ismételni ezt a vizsgálatot.

Angi!
Az antibiotikumot lehet szedni, és ilyenkor, amikor még csak a selytosztódás zajlik, nem árt a babának. A láz viszont annál jobban.

Kicsi!
Allitólag a terhességi csikokra vagy hajlamos vagy, vagy nem. Kenegetéssel csökkenteni lehet a számukat, de teljesen megelőzni nem. Én alig krémezgettem, és mégsincs egyetlen csikom sincs. Sőt, ugyanolyan lapos a hasam, mint előtte. 12 évig intenziven sportoltam (igaz már lassan 20 éve abbahagytam), igy gondolom, még van tartása. Egyébként anyukámnak és a nagyimnak sem láttam egy szem csikot sem.

Melinda!
Gondolom, ez nem mostani kép! Vagy már ekkora hasad lenne? A csikok miatt ne aggódj, egy anya viselje büszkén a gyerekei szülésével kapcsolatos 'sebeket' :wink:

Súlyfelesleg: nekem nincs, pedig volt, hogy szép gömbölyded formáim voltak. Valahogy magától beállt. Igaz, a férjem szeret teljeskiörlésű cuccokat enni, és sok zöldséget. Lehet, hogy neki köszönhetem, hogy megváltozott az anyagcserém, és nem kell soha fogyóznom. Pedig eszem az édességet is rendszeresen. Anyukám szerint kórosan sovány vagyok, és ezért sem esek könnyen teherbe. Pedig 171 cm magas vagyok és 66 kiló. Na szerintetek ezek a paraméterek egy anorexiás alkatra utalnak? Szerintem anyukám már nem tud mit kitalálni, hogy megmagyarázza magának, hogy miért nem jön a köv. unoka :) :D
Vendég
 


Kistörpe!
Hát akkor ez tuti terhesség! Gratulálok, és egészséges pocakosodást kivánok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?