Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Sziasztok!

Nika!
Ez az! Csak pozitívan. :wink:

Tary!
Remélem nem betegszel le, bár lehet ez lesz a nyerő babaügyben. :wink:

Nita!
Elárulom én is attól tartottam hogy esetleg többen lehetnek, de ennek nálam kicsi az esélye. Ne idegeskedj emiatt. Előbb útobb úgyis kiderül. :wink:

Csige!
Hogy vagy? Teszt?

Kistörpe!
Várunk ám a hírekkel a doki után! Kívánom a legjobbakat. :wink:

És köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt! Aranyosak vagytok. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Bosi, hogy a héten nem nagyon voltam, de kissé pürgősre sikeredett ez a hét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Semmi gond, Zsuzska!
De azért már lassacskán lassítani kéne. :wink:
Mesélj!!
Mit szólt a leendő apuka? És a dokid?
Kiváncsi vagyok ám. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Nagy-nagy gratula Zsuzsa :lol: :lol: :lol: Akkor legközelebb majd számlálhat a doki, 1, 2, 3 erre te: van még több is doktor úr??? :lol: :lol:
Gnemoni: örülök hogy minden rendben a babóval, csak így tovább :lol:
Igen, teszteltem ma reggel is, mert kíváncsi voltam hogy mennyi idő alatt jelenik meg a második csík és hogy mennyire lesz erős. Hát egy és két perc között már halványan látszott a második csík. Visszafeküdtem és egy óra mulva már szép erős volt. Szerintem erősebb mint a multkori. Lefényképeztem egymás mellett a kettőt, de nem volt időm feltenni, itt pedig a melóhelyen nem tudom, mert nincs kábelem. Szóval benne van a telómban és este felteszem nektek. Azért megkönnyebültem egy kicsit amikor megláttam ismét a csíkot és hogy szép erős. Most már kezdem elhinni :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Én annyira boldog vagyok, hogy végre pozitív tesztet hoztál nekünk magaddal.... még a könnyem is kicsordult 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nagyon tetszik a vonalzód :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Igen, inszemes babócák :wink: :wink: :wink:

Nita!
Nem semmi hisztirohamai vannak Máténak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Anuk!
Hogy megy az idő????
Már a 25. hétben vagy.... gratula a jó eredményekhez.
Tüneményes Emma a képeken, te pedig nagyon csinos kismami vagy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lujzi!
Annyira sajnálom, hogy megjött
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csige!
Csuriban mindenem!!!!
NAgyon várom a képet amjd!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj.... án bunkóca :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Mindenkinek köszönöm a köszöntéseket és a gratulációkat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Így igen, nagy esélyetek volt rá, ha inszemes babák. A lényeg hogy minden rendben van velük. Én clostit szedtem, így remélem nekem csak egy bestia van bent :lol: Vigyázz nagyon a nagy családra :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Szóval sajna apa tudott bejönni uhu-ra. Csak hallotta, hogy a dokik csak számolnak és tanakodnak... és kiakadtunk, mikor a harmadikat is meglátták. A dokik is nagyon csodálkoztak, hogy így sikerült az inszemünk.
Igazából tudom, hogy nem szabadna ilyet mondanom, de a kettő is nehéz lenne, nemhogy a három :shock: :shock: :shock: :shock:
Szóval most a dokik is és mi is abban bízunk, hogy jövő hétre kettőnél megáll a számlálás. így is eléggé izgulunk, hogy kettővel milyen lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ugyanakkor nagyon várom ezt a kihívást.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csige!
Nagyon igyekszem. Most még pörgök ezerrel és próbálok odafigyelni magamra. És nagyon vívódom, hogy mi lenne a legjobb.... itthon maradni márciustól vagy dolgozni, amíg tudok és jól érzem magamat a bőrömben :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem kérd ki a doki véleményét és tanácsát. Én is azt teszem. Ha ő azt mondja, hogy melózhatok, akkor melózok, mert igazából kell a pénz. Ha viszont azt mondja, hogy otthon kellene maradni, akkor nem akadékoskodom, mert most a picurkák a legfontosabbak, igaz :lol: Másfelől pedig szerintem érezni fogod hogy hogy bírod

KépKép
csige-bige
 
 


Szép jó reggelt :)

Csige boldog zebrásodást :D Várjuk nagyon a képeket!

Zsu köszi szépen, és igen, rohan az idő :) Ne aggódj a babucik miatt! Nálunk sok az iker én is örültem volna, ha nem egyedül van a kiscsaj. De neked legalább már odabenn tudnak egymással játszani. Szerintem ha rosszullevős leszel írasd ki magad. Aztán ha jobban, akkor meglátod. Bár lehet inszemes többes babáknál veszélyeztetett leszel és nem engednek dolgozni. (Én is itthon lebzselek amióta szívhang van, pedig jól jött volna az a fizetés :( de a baba a legfontosabb)

Emma ma reggel már hatkor jelezte, hogy anya ideje ám felkelni :D Mindig fél 7 és 7 között kezdett mocorogni, ma valahogy nyüzsgősebb úgy látszik.
Vendég
 


Hát igen.... egyenlőre nagyon jól érzem magam. Persze valószínű, hogy kiíratnak a dokiaim, mert ugyan nem mondták, de a papíromon ez van:
Diagnosis: veszélyeztetett terhesség egyéb, ismert okok miatt... szóval szerintem jövő héten ezt is megbeszéljük.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anuk!
Pocisimi a kiscsillagnak!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na sziasztok kismamik! :wink:

Zsu!
Ez nagyon izgalmas időszak most nektek. És elhiszem ha azt kívánod hogy 2 elég, hisz valljuk be hogy egy ikerterhesség amúgy is fokozottabb odafigyelést igényel. Ha a papírodra az van írva hogy veszélyeztetett terhes, akkor több mint valószínű hogy ki fognak írni. Engem már tegnap táppénzre akart venni a dokim, tekintve az előző terhességemre. De mondtam neki hogy egyenlőre még szabin vagyok, majd utána kiírhat.
Amúgy nem is mondtam hogy megkaptam a beutalót a védőnőhöz. Hétfőn megyek hozzá és megkapom a kiskönyvemet. :D Utána meg mehetek vérvételre, ekg-re, belgyógyászatra és fogászatra. Mire ezt mind végigjárom, le is tellik a 3 hét és mehet megint a dokimhoz. Már nagyon várom. :D

Csige!

Gratulálok az erősödő csíkodhoz! :wink: :D Várjuk majd a képet.

JA! Megmutizom nektek a kis pocaklakom első fotóját. :wink: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Tündéri a manócskád!!!!!
NEkem nem csináltak tegnap... azért nagyon remélem, hogy jövő héten már kapok :? :? :? :? :? :? :?

A hivatalos írásom:
"TVS során egy szabályos 13 mm-es petezsák látható, benne másodlagos szikhólyag ábrázolódik.
További két piciny petezsáknak is megfelelő képlet ábrázplódik.
Kontroll vizsgálat indokolt.
Diagnosis: Veszályeztetett terhesség egyéb,ismert ok miatt"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát gondolom akkor már alig várod a csütörtököt.
Amúgy vizsgálat közben szólj hogy szeretnél egy képet. Erre nem szoktak nemet mondani. :wink: De ha nem szólsz akkor általában elfejtenek adni.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


gnemoni széppen látszik második gyermeked és gratula a kiskönyvhez, már olyan mintha a kezedben lenne!

Kép
Kép
melisch
 
 


Hát előttem egy lombikos kismami volt és neki kérés nélkül adtak képet :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna biztos elfelejtettek neked képet adni nekik az nem olyan fontos mint nekünk :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Lehet annyira ledöbbentek, hogy mennyi baba van, hogy elfelejtettek fotót adni.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nagyon szép a fotó és tök jó hogy már mehetsz a kiskönyvedért :lol:
Igazából én is veszélyeztett terhes vagyok, mivel volt egy vetélésem a nyáron, szóval szó nélkül kiírna a doki ha kérném. Én úgy vagyok vele, hogy kikérem a doki véleményét és amit mond, azt csinálok.
Lehet hogy azért nem kaptál fotót Zsuzsi, mert valóban annyira meglepődtek :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Igen, ezt tartom valószínűnek én is... és már úgy várom, hogy átvehessem a kiskönyvemet én is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát hamarosan te is mehetsz a kiskönyvedért. :wink:
Most beszéltem a védőnőmmel, hát nem hétfőn hanem jövő hét hétfőn megyek hozzá. Egy kicsit változott a rendszer azóta, már időpontot kell kérni hozzá is. :shock: Mondjuk ennek örülök, mert legalább nem kell a fél napomat ott töltenem, főleg most hogy Atikát is vinnem kell magammal.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: gratula a szép kis pocaklakóhoz :):) ez most már megdönthetettlen bizonyiték :):):)

Zsuzska ne aggódj annyi babád lesz amennyivel elbírsz majd ha csak ekttővel akkor annyival a természet nagyon okos :):):):):)

csige látod erősödik az a csík lassan már csak ránézel a tesztre és csíkos lesz :D:D:D:D:D:D:DD:D

nika70
Salgótarján
 
 


moni hogy hogy ilyen korán mehetsz is a kiskönyvért? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anno én is megkaptam már 6 hetesen a kiskönyvet még szívverése nem volt :):):):):):):)

csajok egy másik topikban rábeszltek jövő héten elmegyek egy cukorterheléses vizsgálatra bár jó a cukrom de az in zulin rezisztanciát megnézetem :):):):):):) ennyit megteszek a baba érdekében de másra pl inszem stb nincs pénzünk

nika70
Salgótarján
 
 


Gratula a babócákhoz mindenkinek.

Bár ez a kiskönyves dolog tényleg érdekes. :shock: Nálunk csak szívhang után, minimum 8 hetes várandósként adják ki a kiskönyvet a védőnők az orvos igazolása alapján. Azt mondják, addig bármi lehet. Én is már 10 hetes voltam, mikor megkaptam.

Egyébként ahogy beszélgetünk a kismamikkal területenként - megyénként változó egy csomó minden. A főbb vizsgálatok mondjuk ugyanazok, de igen nagy, akár több hetes eltérés is lehet a behívott időszakok között. A cukorterhelésről nem is beszélve. Már 3 féle variációt hallottam. S persze, a legrosszabb verziót csinálják nálunk. :(

Egyébként már mindenhova időpont kell. Nekem van egy nagy rublikás naptáram, minden hónap elején beírom, hogy abban a hónapban hány helyre kell mennem. Aztán nekiállok telefonálni :D Olyan szép tarka lesz a hónap végére hogy csuda. De így semmi nem marad ki.
Vendég
 


nálam sokat segít a szülésznőm......nem kkell telefonálgatnom.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika!

Jönni fog az a kistesó, meglásd! Az meg jó ötlet hogy megnézetet az inzulint. :wink:

Kiskönyv!
Anno mikor terhes lettem a fiammal (2005) akkor is hamar kiadták a kiskönyvet, szinte az első orvosi vizsgálat után. És akkor is csak 5-6 hetes voltam. Szerintem nem a szívhanghoz kötik a könyv kiadását hanem a megyei orvoskamara döntése. És szívhang ide vagy oda, tragédia sajnos bármikor történhet. Nem ettől függ.

Anuk!
Látom veszprémi vagy. :wink: Szívem egyik csücske Veszprém. Ott tanultam 3 évig, majd szintén 3 évig ott dolgoztam. Amúgy én ajkai lány vagyok. :wink: Csak Tatára sodort az élet. Akkor azt is tudom hogy nálatok nincs szabadon választott orvos lehetősége, és az éppen ügyeletes dokinál kötelező szűlni. Nem aggódsz emiatt? Vagy épp ezért nincs is magándokid? Vagy hogy működik ez pontosan?

Kistörpe!
Merre vagy? Minden rendben?

Edit!
Nagyon drukkolok. :wink:

Ranita!
Te is a finisben vagy.Drukk neked is. :wink:

Kéne egy táblázatot feltennem. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gnemoni bizony veszprémi. Bár én faluról költöztem be azuramhoz :D Parasztlány vagyok, és erre büszke. Talán ezért is eléggé szókimondó.

Valóban nem lehet fogadott orvos, bár hallottam, hogy talán enyhítik. Egyébként pedig a frász van rajtam. :wink: Mert ki tudja, miféle hentes lesz az ügyeletes. 98%, hogy császáros leszek, mert ugye nekem öröklődő alapbetegségeim vannak, a baba pedig eddig minden vizsgálaton 2 héttel nagyobb méreteket-súlyt produkált.

Magándokim van, épp az említett betegségeim miatt.

Eleinte úgy gondoltuk, hogy mivel nem tudjuk kinél szülök ezért járok a sima terhesgondozásra. Aztán belefáradtam az első pár hónapban, hogy mindig más volt, mindegyiknek az összes addigi leletem el kellett mutogatnom, elmondanom milyen betegségeim vannak, azokra mit szedek stb stb. Vagy figyelt, vagy nem érdekelte, s mindegyik doki mást mondott. (Volt aki simán leüvöltötte a fejem, hogy még egy ilyen felelőtlen nőszemélyt nem látott, aki így vállat terhességet, mert nem lett volna szabad)

Aztán elbeszélgettem az egyik dokival, aki normálisan megvizsgált, és tényleg úgy láttam, hogy érdekli amit mondok itthon is leültünk. Muszáj volt, mert a magánorvos drága mulatság nekünk. Úgy nézett ki, hogy hamar kórházba fogok kerülni, legkésőbb 16-20 hetes kor körül, s akinek nincs magánorvosa arra rá sem néznek. :( Mikor időpontot kértem tőle, hogy szeretnék vele beszélni a terhesgondozásomról fogadott, mégegyszer mindent átnézett évekre visszamenőleg, és azt mondta nagyon nehéz lesz, de vállal. :) Azóta ehhez a dokihoz járok, emlékszik mindenre ami velem kapcsolatban van, mindig alapos, kedves. Szeretnék nála szülni, így aztán buzgón imádkozom, meg mondogatom Emmának, hogy jó kislány akkor születni, mikor mi doktorbácsink lesz a kórházban. :)

(Nomeg egy szép nagy, jól megpakolt A4-es dossziéval futkározok a hónom alatt, a többi kismama meg csak les, mert nekik van egy kiskönyvük azt annyi. :D )
Vendég
 


anuk mi is a probléma nálad? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:)

Öröklődő szív-tüdő kombinált asztma
Öröklődő hipertónia
Emellett epés vagyok
A mellékvesém sem termel normálisan hormont, de mivel nem vagyok altatható ezért nem is műtötték ki már évekkel ezelőtt

A rh+ létemre ellenanyagot termelek a baba ellen, amit nem tudnak megoldani úgy mint a negatívosoknál mert nem derült ki, hogy mi a baj, így speciális vérkészítményt kell kapjak császárkor, és szülés után a babával is lehetnek problémák. (De csak azért sem lesznek, erős kislány!)

Szóval hajrá :) S bár megmondták már 25 éves koromban, hogy nem vállalhatok gyereket, mi azért csak eljutottunk 31-32 éves koromban oda, hogy nah dokitól-dokiig fél évig, és megpróbáljuk. :)
Vendég
 


nem tudom mert mikor mentem a 8 hetes uh-ra akkor leba***ott a uh-s csaj hogy nekem miélrt van már kiskönyvem pontossan ezért hogy bármi lehet még mondjuk utáltam is mindig a szonográfus csajt nagyon pikirt volt egy szót nem lehetett vele beszélni bár a végére megszelídült kicsikét :):):)

Hát akkor engem lehet felelőtlennek tartotok de nekem nem volt magándokim és nem is volt soha nem is lesz amikor szültem nekem baromi mázlim volt mondjuk mert vasárnap szűltem császárral igaz kicsit macerás volt péntektől vajúdtam vasárnapig majd legközeélebb leírom miért és a két vezető főorvos volt ügyeletben jobbat nem is kívánhattam volna és nem tartották a markukat a szülésznő mondta sokszor lelkiismeretessebben kell nekik dolgozni ha ügyeletsként csinálják mert nagyobb esély van arra hogy beperelik mintha magánban esetleg valamire nem figyel od a amúgy itt a városban a szűlő nők fele nem fogad orvost felesleges nagyon jók a dokik egy van csak akit utálok volt szerencsém hozzá de azért ő is elviselhető sokan meg őt istenitik :):):)
itt számítógépben van minden adat a terhesgondozáson és látnak minden eredményt stb így nem kell magyarázkodni stb meg hát a nővérkék mindig ugyanazok voltak ők kenték vágátk a dolgokat :):):)




én pesti jány vagyok az interneten ismerkedtem meg a párommal nem vagyunk házasok "csak" élettársak mi úgy gondoljuk a papír nem változtatna semmit az életünkkön ezért nem is hajtjuk hogy legyen esküvő

Anuk nem semmi azért tiszteletem hogy így is bevállaltátok a babát hidd el a jóisten odafent tudja ki mennyit bír el tudja hogy megbírkoztok vele és a végén egészséges kislányotok lesz nem lesz semmi gond csak pozitívan

amúgy a dokik sokszor inkább azt mondják hogy nem lehet stb valamit mert félnek nem akarnak kockáztatni még akkor sem ha van rá esély hogy ilyen módon is babád legyen aki meg leórditott az menjen a francba milyen doki az ilyen aki nem ad esélyt egy jó családba legyen egy baba nem értem néha a dokikat

nika70
Salgótarján
 
 


na megtaláltam a születés történetet bemásolom ide :):): kicsit hosszú lesz :):):)):):):)

18 án be kellett gfeküdnöm mert itt ez a szokás.Másnap ott-re kellett mennem ez olyan vizsgálat mint az nst csak oxitocint adagolnak kis mennyiségben hogy hogyan reagál a méh a baba a méhösszehúzódásra. Na a gép szerint voltak fájásaim de én nem éreztem semmit. Három óra múlva leszedtek az oxiról és Két óra múlva vissza kellett mennem. Mikor másodszor voltam vissza az akkor ügyeletes doki azt mondta menjek el uhra és vért is vettek tőlem ami kimutatta hogy valami fertőzésem van szóval 5x 10 ml antibiotikumot is kapok vagy amig a baba meg nem születik, ez volt ebédidőben egy kis levest ettem és már mentem is vissza az nst-re
Doki kiértékelte az uh-t és azt mondta a baba szíve tahicard (bocsi nem tudom hogy írják) Az uh szerint vizenyős volt a baba de állítólag ez azért volt mert én is vízesedtem.Na erre a doki nagy körmondatokkal azt mondta hogy meg kéne inditani a szülést. Mondtam jó ha ő igy gondolja ő a szakember.Onnantól kezdve egy falatot nem ehettem meg nem is ihattam.

Doki egy nagy farok volt Már ment volna haz meg amúgy is mindegy nem részletezem.Feltett valami zselét és otthagyott az éjszakásnak aki egy tündéri pasas.Na a zselé hatására megindultak a fájások de nemnyiltam semmit sem.Egész éjszaka bent feküdtem a szülészeten meg mászkáltam.Reggelre elmúltak a fájásaim
Reggel ez már szombaton volt jött a főorvos ő volt az ügyeltes és mondta hogy egy újnyira vagyok nyitva. Elkezde adni az oxitocint de most már rendesen ne tudjátok meg 2 perces óriási fájásaim voltam de nekem meg sem kottyantak.Éreztem de valahogy nem vettem fel hogy fáj.Igaz a derekam majd leszakadt stb de semmi komolyabb. Egész nap étlen szomjan kaptm az oxitocint.Na a vérnyomásom nem tolerálta volt hogy 170 re felment.
Este levettek a gyógyszerről aztán figyelték mi lesz ekkorra már 2 újnyira tágultam de a méhem barimar nem akart leszállni a szüléshez. Estére gyógyszer hatása nélkül kisimultak a fájás görbéim.Ekkor mivel a babának baromira erős és jó szívhangja volt és a szülésznő baromi rendes volt szólt a fődokinak hogy két napja étlen szomjan vagyok aludni sem aludtam péntek óta igy kaptam egy kis pihenőt de reggel vissza kellett mennem.Kpatam újra az oxit amig be volt kötve 2 perces fájások de fel sem vettem.Leszedtek a gyógyszerről fájás one megint elmúlt. Kettőkor ez már vasárnap volt doki úgy döntött nem vár tovább csaászározni fog ja és a két újj már nem változott. A két főorvos volt az ügyeletes kettőkor megkaptam az utsó antibiotikumot háromkor már toltak is a műtöbe.Spinális érzéstelenitést kaptam végig ébren voltm.15.38 perckor felsírt a kisfiam és a műtőben mindenki egyöntetüen azt mondta hogy gyönyörű a kisfiú.4150 g és 58 cm 9/10 aphgarral. Oda is hozták hozzám adtam neki pár puszit de a könnyeimtől nem sokat láttam csak éreztem hogy nagy puha és selymes kisbabám van. Utána 24 óra fekteteés semmi mozgás az osztályon viszont rátették egyből cicire a babát

nika70
Salgótarján
 
 


csajok itt vagyok.a vérvétel kimutatta a hcg-t.annyira boldog vagyok.köszönöm nektek a sok ragacsot,és a drukkokat.
kistörpe
 
 


kistörpe akkor most már hivatalosan is kismami vagy gratulálok és vigyázzatok magatokra :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírek! Zsuzska! Szerintem most még örülj nagyon, aztán majd alakulnak a "dolgok"!

Móni! Aranyos a babócád képe, köszi, hogy feltetted, jó látni! :)

Anuk! Ha már eleve kislány lesz a babád, akkor nem lesz semmi baj! :wink: Indulj ki ebből! És szerintem legyél büszke magadra, hogy így is bevállaltad!

Csige-bige! Várjuk a tesztedet!

Nika! Szerintem jönni fog a tesó nálatok is, hidd el!

Kistörpe! Gratula, nagyon örülök Nektek is!
pedi
Kalocsa
 
 


kisörpe gratulaaaa.....nika nemsemmi szülésed volt......de megérte......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi csajok a drukkokat.annyira belefáradtam ebben az utolsó napokba ,hogy lehet mára lelépek.mindenkinek jó hétvégét.
kistörpe
 
 


jó pihenést..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe! Persze, pihenj csak, amíg van rá lehetőséged!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi mizu,hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Nincs időm visszaolvasni, mert moziba megyünk. Ma délután kicsit éreztem a pocimat, így bevettem egy magne b6-ot. Felteszem nektek a reggelit fotót, mert adós vagyok :lol: Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,
Nincs időm visszaolvasni, mert moziba megyünk. Ma délután kicsit éreztem a pocimat, így bevettem egy magne b6-ot. Felteszem nektek a reggelit fotót, mert adós vagyok :lol: Kép

KépKép
csige-bige
 
 


gyönyörűen erősödött a teszt csík.....gratulaaaa.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

MA is nagyon unalmas volt a suli :? :? :?
Végre itthon vagyunk apácskával :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kistöpe!
Nagyon gratulálok a friss kismaminknak!!!!!!

Csige!
Nagyon szépen erősödik a teszted :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska örüljetek a manoknak....használjátok ki mig kettesbe lehettek....hamar megy az idő..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kistörpe!
De jó!!!!! :D Gratulálok!!

Nika!
Nem semmi egy szüléstörténet ez. :shock: De a végeredmény a fontos. :wink: :D

Csige!
Nagyon szép erős tesztecske ez. :wink: Még1X gratulálok. :D Vigyázz magatokra!!

Zsuzska!
Akkor most jön a megérdemelt pihi. :wink:

csajok!
Nekem ma egész nap fáj a fejem. Gyógyszert nem veszek be, csak szenvedek. :cry: Ráadásul a hétvégén egyedül leszek a gyerekkel. Így muszáj tartanom magamat, pedig most elvonulnék a világ elől. Amúgy tuti front van szerintem. Itt már megint esik a hó.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?