Új privát üzeneted érkezett!

Niki

Örülök hogy nincs semmi gond. nekem is mindig barna jött egy kicsit azután. De később már nem jött, mert próbáltam teljesen ellazulni, és kicsit sem megerőltetni magam aközben. Utána már nem is fordult elő. Vigyázz magadra!

Sziszi

Akkor hajrá! Biztos összejön most már a baba.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Niki!

Elhiszem, hogy megijedtél!
Nekem is volt ilyen de nem csak barnázás hanem rendes vérzés, jó pár napig. De nekem más oka volt.
A fő hogy minden oké. Vigyázz magadra, pihizz sokat!!

Sziszi!

Szuper híreket kaptál!!!
Mostmár akkor jöhet a picur!

Heni!

Gratulálok a kis öcsihez:)
A szánkózás most elmaradt mert (hálistennek) hamar elolvadt a hó!


Nálunk nincs semmi különleges. Anna egyre többet dumál! Annyira édes dolgokat mond néha megtudnám falni!
Csak a bilizés nem megy. Fontosabb dolgai is vannak mint a bilin üldögélni:)

Tényleg!
Tudtok nekem egy jó cukrászdát ajánlani!
Ideje lenne tortát rendelni a szülinapunkra!

Beus!
Te honnan is rtendelted??
Vendég
 


Sziasztok!

Sensi! Cukrászüzem 3200 Gyöngyös, Csillés út. 18. telefonszámot most nem tudok, de ha kell meg tudom kérdezni. Én voltam az összes cukrászdában Gyöngyösön, de itt a legolcsóbb. Van egy csomó kislánynak való forma is erre emlékszem. :)

Sziszi! Örülök, hogy minden OK! Akkor most már hajrá babaprojekt! :D :wink:

Kép
Kép
beus.
 
 

 
 

Beus!

Köszi hétvégén be is megyünk megnézzük a választékot :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok a bíztatást!Rajtunk nem fog múlni. :lol: :oops:
Remélem nemsokára jöhetek a jó hírrel,hogy pozitívat teszteltem! :D :D :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Niki,
örülök, hogy minden rendben van!
Pihenj sokat!
Nekem is volt barnázás, nekem bevérzés volt valószínűleg. A biztonság kedvérét szedtem Duphaston-t is, nehogy progi hiány legyen.

Sensi,
én tudok egy jó cukrászdát, nem a legolcsóbb, de nagyon finom!
La Goya és a Gólya cukrászda, ugyanaz , csak az egyiket a fia vezeti a másikat meg az anya...
A Rákóczi utcán van, a La Goya a Műv.háznál pedig a Gólya.
Mi mindig onnan rendelünk! A feketerdő a kedvencünk!
Hasonló, mint Nyíregyen a Görömbei! :-)))

Sziszi, drukkolok a babához!
Hallottam, hogy lecsökkenti ka Bosch-ban a munkaidőt 35 órára a szellemieknél és a fizikaiaknál 37,5-re.
peppisimo
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de a költözés meg a sorozatos betegeskedés kicsit elvronta a figyelmem minden másról. Teo végre jól van, én meg már megint beleestem valami köhögős nyavajába, és csak reménykedem, hogy nem fertőzöm vissza. A lakás dobozokban, szombaton már véglegesen itthagyjuk Pestet. Bárcsak már az új lakásba költözhetnénk, de az még jó pár hónap lesz, mire elkészül. No nembaj, ezt már fél lábon is kibírjuk.

Hú, próbáltam visszakövetni az aktivitásotokat :) Édesek vagyok, hogy nem feledkeztetek meg rólam :) Hani, én is gratulálok a kisfiúhoz, és üdvözlöm a régi új visszatérőket.

Igazatok van, ezek a nyomorult terhességi csíkok valóban csak alkat kérdése, és szerintem édes mindegy mivel kened. Lehet az disznózsír is, ha nem vagy rá hajlamos. Nekem pár darab ami van a csípőmön meg a mellemen, korai tini koromban szereztem, mikor elkezdtem nőni. azt hittem a terhesség alatt annyi is lesz nekem, ehhez képest egyetlen helyen sem ment szét a bőröm. Mondjuk összesen csak 7 kilót híztam, (végig sportoltam és nagyon vigyáztam az evéssel) de a 158 centimhez ez sem volt kevés. De legalább nem kellett terhesruhára költenem :) A barátnőm 24 kilót hízott és szintén egy csík sem volt rajta...jah és nem kente az ég világon semmivel! Én még Niveát használtam hellyel-közzel. Szóval szerintem felesleges csodaszereket venni, mert nem ettől függ.

Szeretnék tőletek tanácsot kérni. Semmilyen infóm nincs a gyöngyösi gyermekorvosokról, viszont az ottani egészségügyi állapotokról annál több, és nem túl pozitív. Itt Pesten egy szuper doktornénink van, tündéri aranyos és körültekintő. Mondjatok véleményt a gyöngyösi dokikról, kihez vigyem át Teot, aki emberileg és szakmailag is toppon van.
Köszi

amia
 
 


Amia,

nagyon-nagyon ajánlom Fister Katalin doktor nénit! Egy angyal, tüneményes doktor néni!
Iwiw-en is fennt van, nézd meg!
Remélem szimpatikus lesz!
Mi amikor Gyöngyösön vagyunk, és esetleg van valami rögtön őt hívom!
peppisimo
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek sikerült a forgalmi vizsgám!!!!!!!!Hurááááá :lol: :lol: :lol:
Jajj el sem hiszem!!!!!!!!
Ezt most muszály volt nektek elmondani annyira örülök!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus! Gratulálok! :D

Sensi, Halászon már el is olvadt a hó?? Itt nálunk teljesen megmaradt, és tök szép - bár nem tudni meddig...

Amia, tudom nem egyszerű dobozolni gyerkőc mellett (én is végigcsináltam) és elhiszem, h mennyire várod már, h ne átmeneti helyre hanem már a saját lakásotokba költözzetek! Csak azt tudom mondani, h kitartás!
o.heni
 
 


Na írtam erre kiírt v.mi hibát :?

Na akkor mégegyszer:)


Amia!

Mi Kelbert doktornőhöz járunk. nekem is nagy dilemma volt mikor ideköltöztünk. A védőnő ajánlotta. Eddig bejött, bár hálistennek jobbára csak oltásokra mentünk:)


Jucus!

Gratula mégegyszer!!!


Heni!

Nem még itt is van hó, de már nem olyan szánkózásra való :roll:
Mert jeges, vizes! Anna imádja pakolni összevissza az sem érdekli, hogy a végén már a sarat lapátolja.
Tegnap vágott is egy hasast benne :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek! :( :( :( :( :( :(

Emma beteg. De nagyon. Köhög, náthás, lázas és nagyon- nagyon levert. Ilyen még nem volt mert Ő betegen is pörög. Most meg csak fekszik szegény. Nem tud aludni sem rendesen. Tegnap este 10 percenként felsírt.

Amia: A mi gyermekorvosunk Pelle István. Szerintem Gyöngyösön Ő a legjobb. Csak már túl sokan vannak nála. De azért megpróbálhatod, hátha sikerül, és elvállal. Most esett át egy nagy műtéten, de március 16-tól már dolgozik.
Emmához mégis kijött tegnap.

Jucus: Nagyon ügyi vagy!


Beus: Nagy mákod van, hogy elmaradt a vizsga, így több időd lesz tanulni.

Niki: Pihenj sokat, és a házaséletet meg finomabban :wink: .

Sziszi: Nektek meg mindent bele! Néztem az iwiw-en a képeket, és nagyon jól áll neked a babázás.

Megyek mert Emma sír.

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cinix

Akkor Emma nagyon beteg lehet:( Jobbulást Neki!

Jucus

Gratulálok! Mikor én forgalmiztam, aznap csak nekem lett meg:)

Gyerekorvost én a Bordás Bélát ajánlom, neki aztán van tapasztalata. Kijött hozzánk az első évben havonta, sőt eleinte hetente majd kéthetente ingyen. Csak néha kért pénzt, akkor is keveset.
Cini
Érdekes hogy neked Pellével kapcsolatban ilyen tapasztalatod van, én nagyon rosszakat hallottam róla. Sógornőék is nála voltak, de otthagyták.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Jucus, gratula, ügyes vagy :)

Köszi lányok a tippeket. Bordásnak valóban van tapasztalata, Ő az egyetlen akit ismerek, mert még anyámnak is Ő volt a gyermekorvosa...de hány éves már? Hihetetlen, hogy még mindig praktizál. Vicces, mert a párom 27 éves, és tavaj hozta el tőle a kártyáját, mikor mondta, hogy akármelnnyire kölyökarcú, ezt már jóindulattal sem tudja beszorítani a gyerekek közé, de a fiát várja szívesen. :D

Pepissimo, pont ma hallottam tőled teljesen függetlenül egy szintén nagyon jó véleményt, szívből ajánlást a doktornénitekről. Megnéztem iwiwen, tényleg szimpi. De a többinek is utána nézek még. Köszönök minden véleményt.

amia
 
 


Jajj bocsi, kifelejtettem. Emmának sok puszi. Gyógyulgassatok, remélhetőleg hamar kilábaltok belőle. :cry:

amia
 
 


Sziasztok!

Pepissimo! A Gólyában én is voltam még szilvezter előtt, hogy megrendeljem 3-ra a tortát, erre a közölte a nő, hogy nyitva lesznek, de az én kedvemért nem fog dolgozni vele...ja és vagy 6000 Ft egy Micimackós torta.

Amia! Mi is Fister Katalinhoz járunk. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha csak recept kellett előre betelfonáltunk és soron kívül bemehettünk érte. Tanácsaadásra is hozzá járunk.

Jucus! Gratula! Kimehetünk akkor most már az utcára? :D

Cini! Jobbulást Emmának! Amúgy engem jól feldühített, hogy elmaradt a vizsga, sokat tanultam. A tiéd hogy sikerült? Van már eredmény?

Többiekkel mi újság? ANCSI!!! Tessék most már írni! Hettie! Tudsz valamit róla? :shock:

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

Nekem,tesómnak és az unokatesómnak is Bordás volt a dokim, de már nagyon idős.... van tapasztalata, de én már nem vinném hozzá!
Feledékeny eléggé már!

Pelle-t sem ajánlom! Ezt most inkább nem részletezném...ismerjük
peppisimo
 
 


Beus,
nem mondtam, hogy olcsó a Gólya, de nagyon finomak a torták, sütemények!
mondjuk 6000 ez Micimackós tortáért, tényleg nagyon sok!
A nőci tényleg nem túl kedves... mondjuk mi a másikba szoktunk menni, ahol a fia a vezető!
peppisimo
 
 


Sziasztok!

Hetti: Tegnap lemaradt, hogy SZERINTEM. Ezt csak abból gondolom, mert rengeteg betege van. Az összes barátnőm, rokonok is (nem Ő az orvosuk) Őt hívják ki a gyerekükhöz ha beteg. És nagyon jó a híre.
A páromnak is Ő volt az orvosa.
Nekem is van olyan ismerősöm aki eljött tőle. Nem tudom, hogy a te sógornőd miért, de van egy tippem.

Elég nehéz a természete. Soha nem kertel, mindig megmondja az igazat. Csak a gyerek érdekeit nézi, azt, hogy mi a jó neki. Ezért képes a szülőket is letolni.

Nálunk Pl. simán beszól a páromnak, hogy ne puszilgassa Emmát ha náthás, de Csabinak mindig folyik az orra.

Mindig szól ha valami veszélyes dolgot lát ami árthat a gyereknek.

Éppen panaszkodtam neki, hogy Emma csak az erőszakos mesét (Shrek,Kung fu panda) szereti nézni erre letolt, hogy én teszem be neki és igaza van. (Persze Emma földön fekve hisztizik érte, ezért tettem be neki)

Szóval a rokonomék ezért jöttek el tőle.

A másik meg:most, hogy nem volt Pelle, Emma 3 hét alatt gyógyult ki a náthából. A doktornő kísérletezett, hátha elmúlik magától. Nem beszélve arról, hogy 3 órát kellett várakozni a lázas, beteg gyerekemmel egy tök szűk kis helyen, tele emberrel.

Pelle mindig kijön, és persze elkéri az árát (Gyöngyösön 2000 Ft, vidéken 2500Ft.), de a jó munkáért meg kell fizetni az embert.
Valószínű én sem dolgoznék ingyen.

Na mindegy én akkor is Őt javaslom, mert 100%-is meg vagyok elégedve vele.

Beus: Sajna még nincs eredmény. De kíváncsi vagyok.


Köszi mindenkinek a jókívánságokat, remélem gyorsan meggyógyul, mert már 3 napja nem alszunk és eléggé kivagyunk mind a ketten.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Azt még elfelejtettem elmesélni, hogy mi történt velünk.

Pelle írt fel egy kúpot hétfőn és rögtön vitte a párom kiváltani. Azt mondták neki, hogy másnap du. 5-re :!: lesz kész. Én totál kiakadtam, mert Emmának egyre rosszabb volt az állapota.

Este 11-kor is csak hányt. Fel akartam hívni az ügyeletet, de senki nem vette fel. A felnőtt ügyeleten meg nem volt bent doki, és egy nő(nem tudom ki) aki nem orvos azt mondta, hogy nyugodjak meg ha lázas 15 percenként adhatok neki kúpot. Hát én megköszöntem és le is tettem a telefont. 15 percenként? Ti hallottatok már ilyet? Én úgy tudom, hogy 3 óránként szabad adni és akkor is más összetételűt.

Másnap reggel hívtam a dokit, és Ő is kiakadt. Azt mondta el kellett volna vinni máshová a gyógyszert megcsináltatni.

Ma meg Ő hívott, hogy hogy van Emma, megkapta-e a gyógyszerét, és ha bármi történik hívhatom a mobilján.

Szóval, tudom, hogy terjengenek róla dolgok, de a lényeg, hogy jó gyerekorvos és én tudom, mert nem csak hallomásból ismerem.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini

Én nem tudok róla mondani semmit mert nem ismerem, de ahogy leírtad, lehet hogy ez is benne van. Sógornő amugy is elég érdekes. nekem azt mondta, hogy mikor a gyerek befulladt éjszaka, felhívta és azt mondta neki az orvos, hogy oldja meg anyuka. Mondjuk ez nem tudom hogy milyen körülmények közt zajlott, de lehet az is hogy a doki elmondta hogy nem kell kimenni ,mert mondjuk elmondta mit csináljon vele és lehet hogy aztán erre mondta hogy oldja meg. Nem tudom. Meg az nem tetszett még neki hogy a hozzátáplálást azt mondta kezdje répával. :roll: Többit nem tudom, hogy mi nem tetszett még neki.
Nekem is volt többször is hogy másnapra lett kész a gyógyszer, akkor meg már nem is kellett.

Ancsi még vizsgázik, meg tanul, nem tudom hogy mikor lesz az utolsó vizsgája, de a hónapban sztem már végez, ha jól emlékszem.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!


Cini!
Emmának gyógypuszikat küldünk!!!


Anett!!
Akkor ez a Gólya cuki tényleg olyan mint a Görömbei. Tavaly egy gomba alakú tortát 6000Ft-ért csináltak :roll: igaz finom is volt meg szép is. De kicsit kiakadtam az árán.
Szóval most lehet marad a Beus által ajánlott:)
Tudtál beszélni Fábiánnal??



Na mennem kell Anna be van sózva menne ki.
Már félig felöltözött :lol:

Puszi mindenkinek!
Betegeknek jobbulást!!!
Csak kitavaszodik már egyszer!!!! 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Beus: Igen mostmár nyugodtan ki lehet menni nem fogok senkit elütni!!!! :lol: :lol: :D

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó volt olvasni,hogy miket írtatok.Azóta kipihentem a kórház "fáradalmait" és igérem aktívabb leszek a fórumba.Azóta szerencsére nem jött vissza a barnaság,most a vesém görcsölget,de olvastam róla ,hogy ez előfordul,mert a terhesség alatt egy kicsit a vese is megnő,úgyhogy nem aggódok!Sajnos tesókám került most be a kórházba,teljesen felfújódott,görcsölt a hasa és közben meg is jött neki.Most voltam nála és mivel látogatási tilalom van ezért nem láthattam,de valószínű hogy a spirál gyulladt be neki,vagy esetleg vetélésre gyanakodnak!Ők már nem terveztek babát,és védekeztek is,úgyhogy a spirál lesz a bűnös!!!Nemrég tették fel neki.Lehet,hogy nem bírja a szervezete,és így reagál.Remélem hamarosan jobban lesz,mert szegény most fel sem tud kelni.


JUCUS:Nagyon gratulálok,gondolom nagyon izgultál.Nekem kb 3 éve van jogsim és én is nagyon izgultam,de érdekes csak előtte,mihelyst beültem a kocsiba és elindítottam teljesen nyugodt lettem.Még az oktató is mondta,hogy az eddigi legjobb vezetésemet csináltam meg.

CINI: Emmának gyógyulást kívánok!!Sok puszi neki.

SZISZIKÉM:Mindent bele és remélem hamarosan az én kávémtól jön elő az első rosszulléted!!!------(Többieknek:az első rosszullétem pont Szisziéknél történt,amikor kávéztunk,ő már akkor mondta,hogy terhes vagyok én meg elhesegettem)----Úgyhogy gyere Sziszi,főzöm a kávét!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Megtudtam mi lett tesómmal.A spirál mellett teherbeesett,a spirál nagyon begyulladt és elvetélt.Nem tudta hogy kismama,féltenyérnyi volt már a baba!!Kb akkora mint az én manóm.Ez szörnyű!!!!Bár nem akartak babát,de ebben az esetbe biztos megtartották volna.de ki számít arra,hogy a spirál mellett terhes lesz???!!!Most műti Csépány Adrienn,sajnos hiába mennénk be nem engednek be mert látogatási tilalom van,úgyhogy itthon telefonon keresztül szorítunk érte.Sajnálom nagyon.Kapja folyamatosan a gyulladáscsökkentőt és fertőtlenítőt.Adrienn azt mondta neki,hogy tele volt a méhe foszlányokkal és folyadékkal.Nem akartam elvenni a kedveteket,csak gondoltam leírom mi történt....

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!


Niki: Ez szörnyű... nagyon sajnálom. Én most terveztem, hogy spirállal fogunk védekezni. De ezek után még átgondolom.

Emma már valamivel jobban van, mert újra eleven, de semmit nem eszik. Még a folyadékot sem akarja inni.

Beus: Képzeld! Voltunk ma suliban, és haza küldtek minket, azzal, hogy menjünk holnap. Tiszta káosz van a suliban :? :?
Van már eredmény, csak nem mondják meg. Harmatné beteg lett és nem foglalkoznak velünk.
Ti mit tanultok mostanában? Neked a számvitel megy?

Puszi mindenkinek.

Ancsi: Abbahagyhatnád a tanulást egy percre, hogy írj nekünk!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Nicol!Nagyon sajnálom a nővéredet!Remélem nem viseli meg nagyon!Szörnyű lehet egy ilyen! :cry:
Readásul meg se tudjátok látogatni,biztos nagyon rossz lesz neki a mai éjszaka!
Ja,majd ha megyek Hozzád,tuti kérek kávét!De csak ha Te már nem leszel rosszul az illatától! :wink:
Pihenj nekem nagyon sokat!Ez parancs!
Sajnos nekem is kell pihennem.Képzeljétek a héten kezdtem érezni,hogy nehezen veszem a levegőt.Olyan mintha fulladnék.Pedig a szívemmel soha nem volt gond.Ma reggel elkezdtem takarítani és délután 3-ra végeztem.Többször meg kellett állnom. :oops: Nam vágom,mi van velem.Kedden reggel úgyis mennem kell a háziorvosomhoz beutalóért a pajzsmirigyvizsgálatra,majd mondom Neki,hogy valami gáz van.

Cinix!Emmának jobbulást! :D

Jucus!Én is gratulálok a vizsgádhoz!Nekem már 10 éve van jogsim,de nem szoktam vezetni.Teljesen kimentem a gyakorlatból.

Gyerekdoki:Nekem is Bordás volt az orvosom.Szerintem végtelenül aranyos és normális dokki.Bár az igaz,hogy már tényleg idős.A többi dokit nem ismerem.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Niki!
Íme a link,amit a múltkor ígértem!Be kell raknod egy képet magadról és egyet a párodról,a végén kiadja,hogy hogy fog kinézni a gyerkőcötök!Én is kipróbálom.Hát nem tudom mi sül ki a végén! :wink: :D :D :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


De lüke vagyok,a linket meg elfelejtettem: www.makemebabies.com

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Beszéltem tesómmal és sokkal jobban érzi magát,nincs az a feszülés a hasában és nincs felfújódva!A párjának van már 3 gyereke és tesómtól még egy így ez lett volna az 5. és azt nem bírták volna anyagilag.Nem is akarták ez miatt.Jól van tesóm,megsiratta,de szerintem hamar "talpraáll"!!

SZISZI:Jöhetsz kávézni,mert már nincs kávéundorom.Na jó ez túlzás de valahogy jobban viselem az illatát.köszike a linket,megpróbálom!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziszi:megcsináltam és olyan jót nevettem rajta:)
Két igencsak barnabőrű,sötéthajú embernek kétlem hogy szöszi kisgyermekük lesz,ráadásul az egyik olyan mintha még szőrös is lenne!!!!Tényleg jót nevettünk...játéknak jó.
majd beleteszem tesómék képét és összehasonlítom Tomikával a babaképet.Neked milyen jött ki???

Kép
nicoleangel
 
 


Niki, nagyon sajnálom ami nővéreddel történt! :( Remélem minél előbb rendbe jön minden!!

És Te hogy vagy? Rosszulét, fáradékonyság?

Sziszi, nagyon jó ez a link! Képzeld nekünk meg afro hajú bébink lesz :lol: olyan jót kacagtunk rajta!

Cini, Emmának gyors gyógyulást!

Jó hétvégét!
o.heni
 
 


Sziasztok,

Niki,
sajnálom a testvéredet nagyon! Szegény! Szörnyű lehet!
A spirállór csak annyit, hogy egyik ismerős csajszinak, a spirál mellett lett méhen kívüli terhessége. Nagyon fájt a hasa, nem is gondolt terhességre, csak amikor elment a dokihoz, derült ki.

Cinix! Jól gondold meg, hogy ezzel védekeztek-e!

Sensi! Fábiánnal sajnos nem tudtam beszélni, de az asszistenssel beszéltem és úgy is ő intézi a vérvételt, úgyhogy megbeszéltünk mindent.
Gólya: mi nem szoktunk csak sima, kerek tortá rendelni, azt nem tudom ,hogy a figurás torták mennyiber kerülnek!
De 6000 Ft tényleg ro...dt sok! Én is kiakadtam volna!
A sima, kerek torta viszont nem olyan drága! mi olyat szoktunk rendelni!
peppisimo
 
 


Én pont ma vettem egy tortát a Kossuth uti Malom cukrászdába.Egy fekete erdő tortát ,és nagyon finom volt.Bár nem volt rajta semmi díszítés,így került 2940ft-ba.Nem volt a Kismalomban és letelefonált a lány a Malom cukrászdába,és onnan hozta fel a főnök a tortát,mert ott volt egész.Nagyon aranyosak voltak.
Tesóm jobban van ,már sétálgat és amin teljesen meglepődtem,hogy holnap kiengendik!!Lelkileg is azt hiszem rendben van,bár megsiratta a babát,amiről nem is tudott.Nekem ez jó indok arra,hogy soha ne használjunk spirált a védekezésre.Igazából a párom nem is szereti ha a nő ilyen módon védekezik.Én még igazán a fogamzásgátló gyógyszereket sem tartom a nő számára ideálisnak.A jó öreg óvszer párti vagyok én és a párom is!! :oops:

Kép
nicoleangel
 
 


Niki

Igen, én is igy vagyok ezzel, hogy nem vagyok híve egyiknek sem. A tabletta az azért nem jöhet szóba, mert barátnőmnek hullott a haja tőle, meghízott, de nagyon durván, és cisztája is lett. Ugyhogy ő lebeszélt róla, azt mondta nehogy szedjek, ő ajánlotta azt a kúpot, most nem jut eszembe a neve. Ja a pharmatex. De csak egyszer használtuk azt is, marad a jól bevált naptár+megszakításos módszer. Nem szeretnék semmilyen gyógyszerekkel mérgezni magam, meg semmi eszközzel. De az biztos hogy ha kellene valami akkor nekem is csak a gumi a szimpatikus, még a fertőzések ellen is véd, ami nem mellékes.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Vagyogatok,olvasgatlak benneteket,hát sajnálom tesód.Nem tudom hamar engedik-e ki,a barátnőm hatvanba komplikációs császárral "szült" 3. nap otthon volt.Én meg a negyediken,holott semmi bajom nem volt.Neki meg csak lyuk volt a hasán,nekem meg csak ott,ahová a Jóisten rakott!! :lol: :lol: Engem az lepett meg.
Lassan nekünk is aktuális lesz a torta...Úristen,eltelt egy év!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Emmus már jobban van, csak most én lettem beteg. Úgy utálom magam ilyenkor. Nem kapok levegőt az orromon, a fejem majd szét szakad, lázas vagyok, hányingerem van......

Beus: meg van az eredmény. Pénzügy: 3-as, vállgazd.:3-as.
Ami tök jó mert pénzügyből nem lett se 4-es, se 5-ös.
Na jó nem tök jó, de nekem megfelel a 3-as is.
Melinda: tök jók az új vonalzók!

Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini! Gratula!!! Én még mindig le vagyok maradva. Jövőhéten megyek jogból...elvileg. A többieknek sikerült a pénzügy írásbeli, a mázlisták! :) Halkan jegyzem meg ritka sz..r a szervezés a fősulin, mi már rengetegszer panaszkodtunk. Nekünk most nincs is tanfolyam, majd csak jövőhét szombaton kezdődik a számvitel.

Niki! Jobbulást a tesódnak!
Fogamzásgátlót én sem szedek már vagy 9 éve, előtte is kb 1 évig ha szedtem, de mindig elfelejtem. Ja, nem! Most szülés után szedtem 3 hónapig, ha nem felejtettem el. :D Én most hallottam egy gyűrű szerű valamiről, amit a doki ír fel, de te teszel fel magadnak. 21 napig fent van, majd le kell venni. Még nem jutottam el a dokihoz, de majd rákérdezek. Jó lenne, legalábbis jobb mint a többi. ;)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Cini: GRATULÁLOK!!!!! :lol:

Niki: Sajnálom ami tesóddal történt!Fel a fejjel!!!!!

Melinda: Már nagyon hiányoztál ám!Aranyos nagyon az újj vonalzód!! :wink:

Jajjj lányok nagyon szorítsatok 1 hete voltunk a Meddőségibe vérvételen és majd 9n megyünk ujra vérvételre én is meg apa is!Remélem nincs semmi bajunk bár ugy érzem hogy valamit biztos találnak majd mert ez már nem állapot hogy 3 éve próbálkozunk a picivel és semmi :cry:
De addig ugysem adom fel mig nem lesz!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Hahóóóóóó Lányok!!!!Merre vagytok?????? :roll:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Szia Jucus!

Én itt vagyok, igaz, hogy félholtan, de még vagyok.
Ne add fel, és nyugodtan, még van időtök. Szorítok a piciért!

Munkahellyel mi van már? Találtál újat?

Ha nem, én felveszlek bébiszitternek :lol: , legalább gyakorolsz.

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Lecseréltem a vonalzót,mert annyira gyászos volt ,hogy mindkettő fekete...
Emma jobban van??
Majd csinálunk talit nemsoká???Én benne lennék....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Emma már jobban van, elkezdett eszegetni is.
A tali az nagyon nagyon jó lenne. De amíg beteg vagyok addig ne legyen már, mert nem tudunk elmenni.

Enikő mizujs veletek? Jól vagytok?

Puszi mindenkinek.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!


Cini!
Jól vagyunk köszi!
Nektek jobbulást!
Majd ha jobban lesztek talizunk :wink: Feltéve ha mi nem szedünk össze addig v.mit.
Ma megyünk tanácsadásra, jó lenne ha lenne már oltó anyag mert már ez is az agyamra megy, hogy minden héten csak ígérgetik :roll:


Jucus!
Minden oké lesz!!!!
Majd beszélünk!!!



Puszi!
Vendég
 


SZiasztok Lányok!Végre itt vagytok!!!!!!!!!! :D

Cinix: okés én benne vagyok,imádok babázni!!!!!!!!!!!! :lol:
Úgy gondlotam mivel még nem találtam munkát elmegyek
tanfolyamra a munkanélkülin keresztül hátha van valami jó.

Én benne vagyok a taliban,már olyan jó lenne veletek személyesen is beszélgetni egy jót!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


SZiasztok Lányok!Végre itt vagytok!!!!!!!!!! :D

Cinix: okés én benne vagyok,imádok babázni!!!!!!!!!!!! :lol:
Úgy gondlotam mivel még nem találtam munkát elmegyek
tanfolyamra a munkanélkülin keresztül hátha van valami jó.

Én benne vagyok a taliban,már olyan jó lenne veletek személyesen is beszélgetni egy jót!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok,

Sensi, végül honnan rendeled a tortát és milyet? Lesz nagy szülinapi party Annának? :wink:
Mi az első szülinapra a Horváth cukiból rendeltünk kisautó tortát, és csuda finom volt!! Rengeteg marcipán kívül, belül főzött csokikrém, fehér-barna piskótával.. :wink:
A gyöngyösi Malom és Gólya is nagyon jó, bár a teljes tortakínálatukat nem ismerem, de eddig mindig ízlett bármit is kóstoltam tőlük.

Melinda, lassan a pici is megmutatja majd magát! :wink: Hogy viseled a terhességet?

Cinix, gratulálok a vizsgáidhoz! Ügyi vagy!

Peppisimo, ha jól emlékszem most kezdted a munkát, nem? Milyen volt az első nap?
o.heni
 
 


Sziasztok!

Heni!
A torta onnan lesz ahonnan Beus rendelte "Hello Kitty" majd meglátjuk milyen lesz :wink:

Buli nem lesz csak hármasba leszünk, most.Anyukám is kedden jön majd, anyósék meg kitudja...........:oops:

Tényleg Te hogy viseled a terhességet??
Milyen érzés így gyerkőc mellett??



Többiek merre vagytok!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sensi

Nem láttalak mostanában msn-en.
Nemsokára szülinap :)

Sziszi

Nézem épp az iwiw-et, és látom, hogy Te ismered a Jimmi-t. :D Honnan ismered? Én is már majd 8 éve ismerem. :)
Hajrá babaprojekt!

Velünk nincs semmi különös, ma itthon vagyunk, nem mentünk sehová, csak délelőtt a baba klubban voltunk. Manó dobált mindent. El is talált vele egy kisfiút. Kisördög lett. :)
Ma már 2x kellett porszívóznom, szétszórta a gyurmát, utána meg a pattogatott kukoricát. :?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hetti én is felvettelek az msn-re, de nem jelöltél vissza :(

KépKép
Kép
cinix
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?