Új privát üzeneted érkezett!

hú,na végre termeltünk,csak el ne felejtsem,mit akarok.
rántás:én vettem rízslisztet(bár még nem rántok semmit kb 10hós koráig)ez csak ötlet a kukoricaliszt mellé,már akartam írni a múltkor :) meg vettem hajdinát is uzsira a gyümibe,bár ma épp sütőtököt kapott almával(ami annyira rossz volt,h) a fele után kapott 2 kiflicsücsköt :lol: a gluténnel én úgy vagyok,h már mindenhol azt olvasom,h ilyen kis mértékben ajánlják(tudjátok én olvasok :lol: ),meg nálunk senki nem allergiás,ezt úgyis fog kapni később is.mondjuk most még csak a bulátát,kiflicsücsköt,zsemledarabkát kapta.

édeskömény:végöül rájöttem,h nem főzöm meg,csak félbevágtam és úgy fagyasztottam le.iiiiiisteni illata van!!!!!

köszönöm a névnapi köszöntéseket(látod gabi,így kell célozni rá,meg,mint te a névnapi tortáddal :lol: :lol: )!amúgy nem ezért írtam,csak "dicsekedtem"

joli!
hajótulajdonosok?hát merre laktok ti?és milyen hajó?honnan?mesélj!!!!!!

adri!
ne legyél ennyire parás,egyél bátran,nem arról vagy híres,h nem fogod lekocogni! :wink:

ja,névnapi köszöntésért én is előre bocsi,de ha nincs bekarikázva a naptárban,akkor nem nézem sosem :oops: :oops: a hófordulókat sem tartom számon :oops: :arrow: poén:a múlkor,mikor turkálóban voltam,állt mellettem egy csaj,szóba elegyedtünk,kérdezi mennyi idős Dorián.mondom 6 hós(8 volt)automatikusan.és közben magyarázom neki,h 8és fél kilo és 78cm :shock: így nézett.mondja jó nagy baba.erre én,ááá,semmi extra,mondja,h az ő fia is 6hós,de közel sem ilyen hosszú.............és akkor leesett :lol: :lol: :lol: szerintetek mennyire nézett hülyének,h azt sem tudom,mennyi idős a gyerekem :lol: rájöttem,h utoljára akkor kérdezték,h mennyi idős Dorkó,mikor 6 volt,viszont akkor nap,mint nap,hát így jött. :lol: (meg persze figyelnem kellett,nehogy lenyúlják a jó darabokat :oops: :lol: :lol: :lol: )

Kép
berni1
 
 


Itt az éjszakai műszak :)

Mi itt lakunk Budapest belvárosában, Erdélyben pedig a Hargita hegység lábánál :) Nem is ide kell a hajó, a hosszabbtávú jövőben majd. Ugyanis a férjem régi álma, hogy körbehajózza a földet. Most jutott odáig, hogy meg tudott venni egy felújítandó vitorlást Angliában. Kell még egy kis idő és sok pénz, amíg útra kelünk vele:)

Apropó Anglia, Ancsával mi van? Vagy már kérdeztem, csak senki nem felelt? Itt van még Mo-n?

KépKép
Kép
el..né
 
 


joli!
hűűűűűűha!ez nem semmi!!!és viszitek a gyerekeket is?és mikor?én nem elégszem meg ennyivel,mesélj!!!hogyan fogja felújítani?kiköltözik, vagy?hu,de izgi!

bálázó:mi van vele?megjött?el tudjátok érni,akitől rendeltétek?na,ez sem semmi story

Kép
berni1
 
 

 
 

Sziasztok!

Joli! Gratula a vitorláshoz!

Berni! Bálázó nem jött! :cry: Írogatnak, hogy nem úgy haladnak ahogy számították és csak késik, de ennek már lőttek! :cry: Após ügyvédnél, nem tudom mit lehet tenni. Szerintem semmit!

Jázmin edzésben van! Mindig ilyesmi történik vele, ha együtt játszik Rolival. De jól bírja!:


http://www.videoplayer.hu/videos/play/318507

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Milyen gyenge a forgalom! Pat nem tud jönni a net miatt, de a többiek???

Igen, Berni, szeretnénk vinni a gyerekeket is, de ugye a nagyok már maguk fognak dönteni(most azt mondják, hogy jönni fognak) és ki tudja, hogy lesz a sulival is, a kicsi meg...hát szóval a tervek előbb megvoltak, mint ő, szóval azt még ki kell dolgozni :)

Szly, tényleg nagyon edzett Jázmin, rá se ránt, ha hanyatesik :) És azért Roli is elég türelmes vele:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hali!

Joli, ez nagyon izgin hangzik! Mi is tervezünk valami külföldet, de csak egy fél évre gondoltunk. Meglátjuk, mi lesz belőle.

Szly, azért hátha még megjön az a bálázó! Micsoda szemetek vannak!
Ez a cső nagyon jól néz ki! Milyen hosszú és kb. mennyibe kerül? Jó a videó!

Ancsáék itthon vannak, csak most a nővére családja is itthon van, így nem sok ideje van.

Most mennem kell!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Köszi a biztatást lányok a kövérségemmel kapcsolatban...
Miért kell több kilót felszednem a másodiknál Gabus? Azért ma elkezdtem kicsit "odafigyelni".

Joli! Ez nagyon szuper, ez a hajós ötlet! A férjem is állandóan hajókat nézeget, hogy majd milyet fogunk venni, ha gazdagok leszünk :) :) :) Minél sz@rabbul állunk anyagilag, annál erőteljesebben álmodozik a hajókról :) :) :lol:

Szly! Drukkolok, hátha mégis csak késlekedés van!
Ez a karika nagyon klassz!!

Ártemisznek elmúlt a rekedtsége. Most pici apró piros pöttyök vannak a hasán :? fogalmam sincs mitől, most semmi újat nem kapott...
És már egész sokat halad mászva előre!!! Még nem szabályos, de napról napra egyre jobb!!! Imándom nézni amikor négykézláb van!

Berni! Ma én is láttam édesköményt a szupermarketben, de nem egészen tudom, hogy mit is lehet vele kezdeni, úgyhogy egyelőre nem vettem. Te hogy adtad Dorkónak a főzelékbe? És mennyit? És melyik részét?

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Adri, ti tengerközelben laktok? Mert ha igen, akkor meglátogatunk, ha arra járunk :) És elviszünk egyet vitorlázni, hogy neked is kedvet csináljunk hozzá. Amúgy nekünk nem olyan hajónk van, mint a gazdagoknak, semmi hiper-szuper, csak használható.
Csilla, ti merre terveztek menni és mikor? Remélem ti is valami olyan helyre, ahová elhajózhatunk :) Kösz a hírt Ancsáról!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Igen, abszolút tengerközelben, úgyhogy várunk!!! Én nagyon szeretnék megtanulni vitorlázni!!!
Egyébként halászcsónakunk nekünk is van ám, hogy dicsekedjek :) :) :) , de azzal nem jutunk túl messzire :) :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri,
nem kell, csak általában többet híznak az anyukák a többedik terhességnél. Én néggyel.
Tengerért irígy. :wink:

Joli,
hajóért meg pláne. De jó lesz nektek!!!

Szly, édesek a gyerkők! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


adri!
én úgy csináltam,h leszedtem a teteéjéről azokat az ágakat,mint a karalábénál,a felső héja,ha gáz,leszedem,majd negyedelem,megfőzöm krumplival,lenyomom és kész.semmi extra.de mehet bele bármi,mint más zöldséghez.most fagyasztottam és majd íznek,illatnak rakom más főzibe.szagoljátok meg mennyire különleges illata van.én nem is tudtam róla,míg nem ajánlották.most robogok,mert holnap hozzánk jönnek vendégek,elő kell készülnöm kajával.olyan sütit sütöttem,h legszívesebben megfojtanám magam,mert most állandóan a sütire gondolok,h még kéne enni :oops: ilyet is csinálok holnapra :lol:

Kép
berni1
 
 


Köszi Berni! majd lehet, hogy legközelebb veszek.

Gabus! azért az megnyugtat, hogy ami képen láttalak szuperül nézel ki, szóval ha most kicsit többet is hizom még van remény utána:) :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Ja' És Berni! Sütikről meg légyszives ne irogass!!!!!!! :lol: :lol:

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hello csajok!
Remélem alig bírtátok nélkülem! :lol: :lol: :lol:

Szóval T-mobile-os mobilinternetünk van,tehát bárhol,bármikor,csak nem bármennyit :? Eddgi 2GB-os volt,de ha azt elértük,utána nagyon drága lett volna 10.000Ft/ GB. Így (bár nem volt egyszerű hóközben) váltottunk korlátlanra. Így 3e helyett 6e havonta,de így már akár fimet is töltögethetünk. A sz@r az egészben,hogy decemberben mikor kötöttük,a ttól függően kellett fizetni az usb-stickért,hogy mekkora a csomagra kötöt a szerz. Korlátlannál ingyenes lett volna,így meg fizettünk érte 7e Ft-ot! :evil: na mindegy..

Sly!
Ezt nem hiszem el!!! Gondoltam ám rád,míg nem volt netem,izgultam,hogy jól süljön el a dolog!!! Nem lehet,hogy tényleg csak késik a bálázó??? a mai világban mondjuk ennyi pénzt előreutalni nem semmi,de azért ne adjátok fel,hátha megjön még!!!! A videó nagyon cuki! :)

Évi!
A te videód is! És amúgy meg mi bajod a versikével? :lol: :lol: Nekem tetszik az előadásmód! :lol: Meg ahogy Vince kontrázik! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, nagyon jók a talis képek!!!!Annyira édik a gyerekek is,és milyen hamar megtanultak olvasni! :lol: De azért gondolom jó volt kicsit beszélgetni nektek is! Ugye ti mindannyian találkoztatok már múltkor is?
Gabi!
Nem te raktad fel múltkor a teázó linkjét???? elképzelem,ahogy vársz a többiekre,és arra gondolsz,hogy átvertek téged! :lol: :lol: :lol: (bocsi)

Adri!
Végre jeletkeztél!
Nekem pár napja akadt a kezembea kiskönyvem,és elhűlve láttam,hogy míg 19 hetes koromig 2 kg-ot híztam,addig a másik kb. 20 alatt 10-et! :oops: Elősször meg össz-vissz 6-ot! Persze ez nem jelet semmit,úgíhogí ne vonj meg magadtól semmi finomságot!!!!!!!! :wink:

Joli!
Álomhajó? Jól hangzik!Mikorra tervezitek az utat????És most hol van a hajó? Ha már itt tartunk...az én férjem dolgozott hajón,2 szerződést. Alszka (bár ez nem volt hosszú része az útnak)Mexikó,Puerto Rico,Venezuela és sok-sok gyönyörű fehérhomokos karib beach... 8) 8) Ha nem így alakult volna az életem/tünk én is szívesen kimentem vona .... Ő most Ausztráliába költözne ki,bár csak 1-2 évre! no comment! :lol: Csilla ti hová mennétek?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, nagyon jók a talis képek!!!!Annyira édik a gyerekek is,és milyen hamar megtanultak olvasni! :lol: De azért gondolom jó volt kicsit beszélgetni nektek is! Ugye ti mindannyian találkoztatok már múltkor is?
Gabi!
Nem te raktad fel múltkor a teázó linkjét???? elképzelem,ahogy vársz a többiekre,és arra gondolsz,hogy átvertek téged! :lol: :lol: :lol: (bocsi)

Adri!
Végre jeletkeztél!
Nekem pár napja akadt a kezembea kiskönyvem,és elhűlve láttam,hogy míg 19 hetes koromig 2 kg-ot híztam,addig a másik kb. 20 alatt 10-et! :oops: Elősször meg össz-vissz 6-ot! Persze ez nem jelet semmit,úgíhogí ne vonj meg magadtól semmi finomságot!!!!!!!! :wink:

Joli!
Álomhajó? Jól hangzik!Mikorra tervezitek az utat????És most hol van a hajó? Ha már itt tartunk...az én férjem dolgozott hajón,2 szerződést. Alszka (bár ez nem volt hosszú része az útnak)Mexikó,Puerto Rico,Venezuela és sok-sok gyönyörű fehérhomokos karib beach... 8) 8) Ha nem így alakult volna az életem/tünk én is szívesen kimentem vona .... Ő most Ausztráliába költözne ki,bár csak 1-2 évre! no comment! :lol: Csilla ti hová mennétek?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


inkább 2-szer mint 1-szer sem! :oops: :oops:

Azt még mondani akartam,hogy elvonási tüneteim voltak nélkületek,és esténként max. 11-ig voltam ébren! :lol:

Berni!
Még korábban akartam írni,hogy az én férjem is úgy van Márkkal,mint a tiéd Doriánnal! Egy légtérben vannak,és azt csinál a gyerek amit akar.Ha viszont nem vagyok itthon,nagyon jól elvannak. Elmennek sétálni,többször voltak együtt strandon is,játszóházban. Ilyen az,ha rá vannak kényszerülve! :lol:

Ja,meséltem,hogy megint elhagytuk a gyerekek a strandon??? :oops: Csak mostmár rögtön az öltözőben....de meglett!Felment a lépcsőn (kb 30 van)az emeletre,onnan kiabált az apjának. Mi meg keringtünk 10 percig a földszinten,mint gólya... a levegőben! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Megígérem,hogy amíg más nem yr,ez az uccsó ma! :oops:
Hófordulósoknak utólag boldogot,na és persze Berninek boldog névnapot! :D

Adri!
azért mert egy hónapig esetleg nem hízott Artemisz miért kell egyből vizsgálatra küldeni??? Centiben sem nőtt? Már én is adok Mirának joghurtot (natúr +gyümölcs) és szerencsére szereti.

Csütörtökön volt baba-mama találkozó(amin nagyon jól éreztük magunkat),és mindenki mondta,hogy milyen pici Mirus,meg milyen kis vékony,törékeny. :shock: 71 cm és majdnem 8 kg,így 8 hónaposan,szeirntem ez átlagos,nem?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tudom,tudom megígértem,hogy nem írok,de senki nem írt!

Help!!!!!!!
Tudnátok segíteni abban,hogy a Tesz-Veszre hogy lehet képet feltölteni??? amikor beírom a szöveget,csak egy ilyen üres mező van: kép címének helye (url). Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Amint elolvastam, rögtön jöttem írni, nehogy Pat ne tudjon ma többet írni :lol: Pat, nagyon örülök a korlátlan internetednek, látod, milyen pangás volt itt nélküled ? Biztosan kerestétek Márkot? Szerintem inkább el akartátok hagyni véletlenül :lol:
Nem tudom, mikor jön össze, hogy elinduljunk vitorlázni, de valószínűleg még az idén nem :) A vitorlázás kicsit különbözik a nagy kirándulóhajóktól. Tavalyelőtt nyáron voltunk egy bérelt vitorlással az Adrián 10 napot(ráment ingünk-gatyánk), szuper volt. Ott a lakásod a tengeren, oda mész vele, ahová akarsz, még pénzbe sem kerül, mert a szél visz, ott kötsz ki ahol akarsz... ha valahol megtetszett, ott maradtunk egy napot, ha nem volt drága a vendéglő, akkor vettünk ételt, de egyébként mi főztünk...
Akkor még ott volt a hajó gazdája is, mert a férjemnek friss volt a hajóskapitányi jogosítványa, de majd csak a család leszünk.
Adri, ahogyan én láttalak a múltkor, igazán rádfér pár kiló nem kell aggódnod érte :)
Berni, gyere inkább fórumozni, még megeszed a vedégek elől a sütit!!!
Gabuska, pusz nektek is.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Pat, a tesz-veszben nem tudok segíteni :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
pat!
nem ott kell képet feltölteni,azt hagyd úgy,menj tovább,majd lesz olyan,h kép feltöltése,rá fogsz ismerni :wink: ha nem,írj!

készülgetek holnapra,nincs kedvem holnap kapkodni :? úgyh mára elköszönök,lassan kész,amiről nem bezélhetek :lol: jó éjt,hajrá éjszakai baglyok!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Kiscsajom nemrég aludt el. :shock:
Lefeküdtek időben, Nóri felébredt fél12kor. Szopi, babusgatás, ágybatevés, sírás, ugyanez megint, Livi kezd mocorogni, Nórit mi szobánkba áthozás, kaki, pelenkacsere, fárasztásként kis játék, kiságyba be, sírás, szopi, sírás, fél2kor etetőszékbe be, rizspép, álmosságnak semmi jele, pihiszékestül fürdőszobába, teregetek, ő sikongat (nemtom minek örült) :twisted: , tercsi után megint szopi, üvöltés, orrszívás, hasamrafektetés, elalvás. Ilyen könnyen ment. :lol:
1kor ittam egy kávét, így most nem tudok aludni.

Pat,
hát igen, én szúrtam be a linket, az az összes V. O. linkje, és én a Rádayban voltam csak eddig, automatice oda mentem. Nekem kimaradt az a rész, hogy az Oktogon lett megbeszélve. :oops:
Nyeeeeeeem, nem gondoltam, hogy átvernek, mikor a megbeszélt időben nem volt ott senki, írtam Rékának sms-t, hogy ugye ide kellett jönni, mert most esett le, hogy máshol is van Vöriori. Nem volt nála a telója, így nem írt vissza, Joli száma meg nincs meg a telefonomban, pedig megvolt. :shock: Aztán Ő csörgött rám, hogy mi a helyzet.
Hát így.

Teszveszt egyelőre csak hallomásból ismerem.
Ha kinőljük a babacuccokat, akkor eladok mindent, és vagy ott vagy a Vaterán hirdetem majd meg.

Joli,
ezt a vitorlás beszámolódat egy élmény volt olvasni. Amit írtál láttam is magam előtt, piszok jó lehetett!
Hogy van a kis szerelmem? :lol:

Adri,
az első szülés után 5 nap alatt eltűnt rólam minden (esküszöm, dátumos fotókkal tudom bizonyítani :lol:), a másodiknál már sokkal rosszabbul jártam. Kimondani is szörnyű... Már nem 5, hanem 10 nap kellett. :lol: :lol: :lol:
Csak azért merek vele előhozakodni, mert semmi, de semmi érdemem nem fűződik hozzá, nem rajtam múlott, alkati kérdés. Plusz kiló maradt rajtam valamennyi, de csak a két mellem miatt, amik az eredeti mínuszos méretükről :oops: igencsak megnövekedtek. Egy időre... :evil: :lol:

Megint nyüszi van, :arrow:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Berni!
Köszi-köszi,hálám örökké üldözni fog és lecsap rád minden sarkon! :lol: Amúgy lemaradtam valamiről? Kiket vársz,és mit gyártasz nekik? :)

Este sajna bealudtam Márl altatás közben :oops: De majd ma tartom a frontot, amúgy a mi éjjelünk is szuper volt 0: 11-kor kelt mira és 1: 40-kor aludt vissza! :evil: Persz egy fokkal jobb a Gabuskáéknál! :wink:
Joli!
Tényleg szui a beszámoló,és én is elképzeletme,ahogy éldegéltek a tengeren!ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! :D Majd rengeteg képet készíteni a világ kötüli úton! bár addig még biztos írunk! :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak tegnap délelőtt piacoztunk, ebédre Julianna napra mentünk és este jöttünk haza. Jó nap volt!

Most ebédeltünk. Apa még eszik, mi már túl vagyunk rajta!

Évi! Azt hiszem te kérdezted. Ez a cső, ami a videón van, egy sátorhoz való. Kb 2 m hosszú. Nagyon szeretik a gyerekek.

Bálázó még sehol, állítólag hétfőn jön! Mert elromlott a kamion! Hát szerintem ez sem igaz, csak akkor mit foglalkozik még velünk, minek írogat!?

Joli! Tényleg szuperül hangzik ez a vitorlázás.

Gabuska! Nem semmi éjszaka! :shock:

Adri! Jázminnal én is többet híztam, mint Rolival.

Lehet mégis Csillala kérdezte a csövet? No mindegy már nem javítom ki. Egyébként sátorral együtt volt 2007 karácsonyán 3990 a Tescoban.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Pat!
Örülök, hogy újra itt vagy! :)

Joli!
Nagyon romantikusan hangzik, igazán bátrak vagytok így belevágni! :wink:

Szly!
Talán mégis meglesz, drukkolok nagyon nektek!

Gabi!
Talán a fogacska kínozza? Végül elaludt megint? És te? :shock:

Vince múlt éjjel csak 3x kelt, király volt, nem bánnám, ha így maradna! :roll: Vagy még ennyiszer se kelne! De nem vagyok telhetetlen!

Jajj, kilók! Én alig merem leírni, hogy rajtam 15 kg maradt a 2 gyerek után, remélem még megy lefele! :cry: :cry: :cry:

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Helloka!
Nem volt ma valami nagy forgalom...végülis hétvége van!
Sly!
Azért hátha megjön az a bálázó! Vagy miért hitegetnének még titeket?Egyszerűbb lenne nem is reagálni a megkeresésetekre,ha nem küldenék,nem? azért drukkolok! :)

Évi!
Köszi! :D
Te örülsz,ha csak 3-szor kel a legény? :shock: Vagy nálatok általános a múltkor említett "28-szor" kelős éjjel?

Márk-száj ügyileg nem állok most túl jól,de van két általános. Ha kérdezik,hogy mi lesz a tesdó a farsangi bálon, a válasz: Farsangi-Mircsi! :lol: A másik,nem tudom ti hogy vagytok vele,de engem a gyerek folyamatosan Pattinak hív! :shock: Szól egyszer,hogy anya,aztán ha nem reagálok,vagy nem olyat amit szeretne,akkor szól megint,hogy Patti. Amúgy nagyon vicces a szájából! :lol:

És még egy örök érvényű igazság. Ne adjatok vaníliás cukrot a baba kezébe,mert kiszakad/ elnyalódik :?: a zacsi,kiborul a cuuc,és a gyereknek egész nap süti illata lesz! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

A hétvégén egyedül voltam a lányokkal, apa karatézott, ezért nem jöttem, ha valakinek hiányoztam volna :wink: .

Ma meglátogattuk Ancsáékat, tündér édes Rebus még mindig. Hát apa fényképezett, így sajnos nem tudok most mutatni, mert mind homályos lett :shock: . Direkt odaadtam a fényképezőt, mert én mindig béna képeket csinálok. Ezzel az erővel én is csinálhattam volna...
Hamarosan utaznak vissza Angliába, talán a jövő héten, remélem még addig Ők is meglátogatnak minket és újra próbálkozunk a fotózással :roll: .

Mi angol nyelvterületre szeretnénk menni, USA vagy Anglia. Őszintén szólva most kapóra jött, hogy Ancsáék visszamennek Angliába. De csak jövőre tervezzük.

Szly, szorítok bálázó-ügyben!!! Köszi a csövet :wink: .

Adri, én a 2. terhességnél ugyanúgy 17 kilót :shock: :shock: híztam, bár ez 3 héttel tovább tartott, viszont már 13 hetesen akkora hasam volt, mint egy félidős has. Kilóban kb. 3 kiló maradt, viszont undormányos hasam van :evil: . De most még nem merek semmit csinálni, amíg Bogica ilyen lelkesen szopizik. :evil: :evil:

Bogika is küzd a fogával, a dokibácsi is mondta, hogy már felül jönnek a fogai. A tegnapi nap kriminális volt, ma már egy fokkal jobb volt (többet aludt).

Na Toncsi már nyűglődik, mennem kell.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Pat, mi a fiad teljes neve :wink: ?
Köszi
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!

Évi,
elaludt 3kor, én meg fél5 felé... És 8kor ébredtünk. És ezek után nappal fél órát aludt! :shock: Mindegy, végülis kibírom, szerencsére ritkán van ilyen.

Lehet, hogy fogacska, bár kapott nurofent is, és be is lett kenve az ínye lefekvéskor. Bár tudom, a gyógyszerek nem feltétlen múlasztják el a fájdalmat.

Márk-száj híjján Livi száj: (énekel) ... cikkcakkos az életem ... :lol: :shock:

Csilla,
micsoda kellemes meglepetés! :wink: :D

Jól van Buksi, Te is kapsz mindjárt :lol:
Kép

(Állandóan megy utána, imádom!) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Nem tudom mi van velem csajok,de mindig bealszok Márk altatása során . :oops: (annyi az altatás,hogy kikapcsoljuk a tv-t,és nem dumálunk :lol: ) és van,hogy én nyerek! :lol:

Csilla!
Molnár Márk :wink: Miért kérded?

Gabuska!
Cikkcakkos? :lol: :shock:

Azért estére alakult egy Márk-száj is! Adom rá a body-t,amin van többek közötte gy bálna. Kérdezem tőle:
-Márk mit csinál a bálna?
-Kesztyű?????

Ehhez fel kell töltenem a képet,amin látszik,hogy fröcsköl a bálna!Íme:
Kép

Most megyek,10-kor baba-mama klubos farsang! 8)
Majd jvök a képekkel,...bár csak a kicsi öltözik be,Tigris lesz. (Asszem Doriánnak van ilyen cucca még :D )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Olyan mérges vagyok, a tegnap írtam hsz-t és nincs meg!Ott kellene legyen Szly és Évi hsz-e között :( Akkor nem volt időm visszanézni és eltűnt :(
Gabuska, sajnálom, hogy olyan rossz éjszakátok volt a tegnap! Az elmúlt éjjel hogy alakult? A múlt héten mi is minden nap sokszor ébredtünk, ma viszont csak négykor és hétkor kellett megetetni, azelőtt egyszer visszaaludt könnyen. Én is örülök a három kelésnek, mint Évi:) Hát persze, hogy Nóri a nagy után megy:) Lívi még nem unja? A képről úgy tűnik, hogy nem? A cikkcakk minek a megfelelője? :)
Pat, úgy értette Márk, hogy a bálnának kesztyű a farsangi jelmeze? :shock: :D Biztosan azért nevez Pattinak, mert mások is annak neveznek, logikus, nem? :lol: Szereted a vaniliás babát? :wink:
Csilla, üdvözöljük Ancsáékat, ha taliztok és várjuk a képeket! Lehet ha a férjem is lesz pár hónapot Angliában, amíg a hajót felkészíti a nagy útra. Ti hogy alusztok éjjel?
És ti, Sly? Már azonkívül, hogy a bálázó álmatlan éjszakákat okoz? De ma már megérkezik!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Pat, boldog hófordulót Márknak! Milyen öreg! :shock: :D :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
egyenlőre még élvezi Livi a dolgot, hát nemtom később mi lesz. :lol:
Mindenesetre most kiélvezem ezt az időszakot, irtó édesek. :D

Cikkcakkos élet?
Kábé azt jelentheti, mint az, hogy mindenki szapparatty. Másfél éve nem jövünk rá, ő meg nem árulja el. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Márknak boldogot! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Márknak ebben a hónapban nincs egyáltalán hófordulója! :lol: Most csak 28-a lesz, 29 nem! :D

Joli! Mi egy keléssel alszunk, de az változó, hogy mikor van. Van hogy már éjfélkor, de van hogy 3 kor és ezek között bármikor is lehet. Most éjszaka 2-kor kelt, szopi és aludt 7:30-ig. Akkor végleg felkeltünk, mert Roli is felébredt.

a bálázó nem ért ide délre! Mily meglepő. 10:40-kor Ausztriában volt állítólag. Ha a feje tetejére áll is ide kell érnie ma estére, ha igaz a dolog. De legkésőbb holnap. De én már semmi reményt nem fűzök hozzá, pláne úgy, hogy találtunk a neten még ilyen eladó gépeket és azok nem 9000 Euróba, hanem 35000 Euróba kerülnek. Szóval szerintem kamu volt az egész. De a remény hal meg utoljára. :lol:

Kép
szly27
 
 


Szly, pedig, direkt azért jöttem, hogy írtál. Már azt hittem :roll: .
De majd este!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hello-hello!
Köszönöm a hófordulós köszöntéseket,de Sly-nál a pont. Gyermekem se fél éves nem volt,se két és fél nem lesz :lol:

Sly!
Hátha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az éjjelünk nem volt most olyan gáz,3/4 2-kor evett,meg 3/4 7-kor,és még visszaaludt 9-ig!

Joli!
Rámutattam a bálna hátán lévő vízfröccsenésre,amikor kérdeztem Márkot hogy mit csinál a bálna.Arra számítottam,hogy spriccelt válaszol. De nézd meg a formáját,arra mondta,hogy kesztyű! :lol:

Csilla!
Nem árulod el,hogy milrt kérdezted márk teljes nevét? :roll:

Később még jövök,tök jó volt a frasang,vittem sütit (mind elfogyott :lol: ), meg hozok képeket!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bocs a sok gépelési hibáért!!!!! mindig tele van! :oops: :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szly, jönni fog, már annyian drukkolunk neki folyamatosan!
Gabuska, szerintem sose fogja elárulni, mert mire felnő, elfelejti , miért mondta :lol:
Pat, azt hiszem, mindenikünk megelégedne az ilyen éjszakákkal :) Na persze, bernit kivéve, mert neki visszalépés lenne :)
Csilla, te aztán nagyon rohantál!

KépKép
Kép
el..né
 
 


köszönjük a drukkokat, de sajna nem jött a gép, csak emailek. Megint pénzt akarnak :cry: Holnaptól az interpol (lehet nem így kell írni, sőt biztos) nyomoz az ügyben! Az ügyvéd azt mondta, hogy van remény, hogy elkapják4 Hát nem tudom! Addig meg tartjuk velük a kapcsolatot. Várják a pénzt, amit át sem utaltunk, csak úgy tettünk. Azt mondják, amint meg van a pénz, aznap itt a gép, mert Bécsben van már! Na ez az amit nem hiszünk el.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Nálunk a nagy hir, hogy Ártemisz elkezdett mászni!!! És ma már egész gyors tempoban! Legalább 15x kellett elvinnem a szoba másik felébe a számitógép-kábelektől, ami nagyon vonzó számára, de mindig visszamászott...(egyesek szerint szerelő hajlam van benne
)lol: :lol: :lol:
Pat! Ártemisz 7060 gramm és 68 cm....Én nem látom cseppet sem soványnak, jó kis húsos a pofija is meg a combija is. Most "hizókúrára" fogtam, remélem használ. (mindenesetre a joghurott imádja :) )
Nem is merem leirni, hogy Ártemisz nem kel éjszaka. Ma hajnalban 5kor kelt, kért egy kis tejecskét, és rögtön visszaaludt fél8ig. De ez már kivételesnek számitott, általában fél7kor kel, és utána már nem hajlandó visszaaludni. ezek szerint mi szuperszerencsések vagyunk!
De nem is tudom most hogy birnám az éjszakázást, a terhesség miatt igy is kicsit álomkóros vagyok :)
Kösz lányok a biztatást a kilók és a hasam miatt. Megpróbálok figyelni, és elkezdtem betartani az Update diétát, hátha...Legalább valamilyen korlátokat szablyunk!! De a hasam az hatalmas. De már beletörődtem. Nyilván még az előző terhességtől meg van gyengülve a hasfalam és emiatt...tudom az okot, de akkor is :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Adrien, hát ne is aludjon vissza fél 7-kor, ha egész éjszaka hagy aludni :D . Bogica 2x kel ált. De ma elég keveset aludt nappal, remélem éjszaka bepótolja.

Kimentem ma a konyhába, míg a lányok a nappaliban voltak. Hallottam, hogy Bogi nagyon nyögdécsel, mikor bementem már állt az 1. lépcsőfokon és a 3-on kapaszkodott. Hát eljött ez is :wink: .

Szly, hát nem hangzik valami biztatóan, remélem, legalább elkapják őket.

Patty, küldtem e-mailt. Olyan érdekes, hogy ami nekünk nyilvánvaló, azt a gyerekek teljesen félreérthetik (bálna) :) .

Most csütörtök TORKOS CSÜTÖRTÖK!!!!! Nagyit már befűztük, ő lesz a lányokkal, mi meg megyünk vacsizni :D .

Toncsi engem óhajt.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok!

akkor az éjszakákban még mindíg vezetünk :oops: 9kor elalszik legkésőbb és negyed8 és 8 között kel :) bocsi,lányok!szerintem ez a kárpótlás,h 6 hónapig többször is kelt éjszaka.ja,és nappal 2x 1,5-2 órát alszik :oops: olyan álomkórós,mint az anyja.már csak azt nem tudom,mi lesz,ah későn sötétedik és korán világosodik.na,nekem meg az lesz majd durva :)

pat!
nekem 1ből leesett a bálna,ahogy írtad :lol: :lol: annyira kombinálnak,h hihetetlen.

gabi!
nem lehet,h nála ez vmi csúnya szó helyettesítője? :lol:

bálázó:nem semmi story,még a végén majd láthatunk titeket a hírekben :lol:

nekünk jól sikerült a vendégeskedés,nem szúrtam el a kaját sem és a sütik,torták mind elfogytak.soha életemben nem sütögettem,mióta itthon vagyok,azóta meg folyton.meg persze eszem is :oops: csoda,h nem fogyok?! :lol: na,ezért a héten 4x megyek tornázni.remélem összejön!!!csütörtökön nálunk is anyós vigyáz Dorkóra,míg tornázom,ha el nem rabolja a sógornőm.náluk mindenki beteg:a 3 gyerek bárányhimlős,ő meg influenzás.a férje meg egy nulla segítségnyújtásban.ilyen is van....
gratula Ártemisznek a mászáshoz,akkor már kergetőzhetnének :lol: na innen figyelj!nálunk innentől indult,h rájött,h akár fel is tud kapaszkodni térdelésbe,onnan meg akár állásba :lol: úgyh most már biztosan ül,hisz úgy thök jól lehet pakolni fiókot stb.folyton jön utánam és felkapaszkodik a gatyámon :lol: :lol: :lol: édes,csak az állás még egyáltalán nem biztos.mondjuk csak pár napja műveli,de tényleg igaz,h megállíthatatlanok,ha rájönnek a "szabadság"ízére.

Kép
berni1
 
 


Akkor legalább hozok 2 képet, ami éles lett:
Bogi
Kép

Rebus
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


csilla!
Bogi épp mutatja:"csak ennyit kérek!" :lol: :lol: édesek!

hoztam én is képeket:

fiókozás
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
berni1
 
 


álldogálás:

Kép

Kép

Kép

és a kiflicsücskök :lol:

Kép

Kép
berni1
 
 


na jó,mára jó éjt mindenkinek!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Látom Berni,ti direkt gyűjtitek a kiflicsücsköket Doriánnak! :lol: Nagyon cuki a képeken,olyan huncut a mosolya!És az a félig napos félig árnyékos kép!Haláli!Ja,hamarosan lejjebb tehetitek a járóka szintjét is! :shock: Ha csak kép nélkül is (Adri maitt szolidaritásból) de legalább írott formában megoszthatnád velünk,hogy miket sütöttél! :D

Csilla!
Nagyon szépek a lányok! tök jó,hogy végre sikerült összehoznotok a találkát! És ide mikor jön Ancsa? Megkaptam az e-mailt,de sajna nem tudom megnyitni a .doc formátumot! :evil: Esetleg kinyitva el tudnád küldeni? :oops: Hová mentek torkoskodni???? Mi is megyünk,csak nagyon képlékeny a helyszín! Ha még itthon (Bükön itthon) leszünk,kellene keríteni egy szomszédot,aki vigyáz a csemetékre! Ha viszont már otthon (Egerben otthon) leszünk,akkor könnyű dolgunk lesz,csak még utána kell néznem,h ott kik vesznek részt!

Adri!
Gratu a mászáshoz!Maholnap Artemisz is feláll! :D a súylunk miatt én sem aggódok,sőt.ha tini korában lenne ilyen hájas a combja,akkor aggódnék igazán! :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Képek:

Kistigrincs :D

Kép

A többi anyuka szerint Márkot 'úriembernek' öltöztettem.Az apja szerint üzletembernek! :lol:

Kép

Csupaszem Tigris! :D

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?